Dekosand, strooidecoratie 700g, decoratiestenen, tafeldecoratie, zand, decoratief graniet, strooizand, decoratiesand, goud

€ 6,99

€ 9,99 / 1kg

plus € 13,90 verzendkosten

Naar huis en naar afhaalstations

di 6 – do 8 oktober
Wees er snel bij!
Decoratief zand & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Topstuk voor kerstboom, kerstboomtop, opzetstuk voor kerstboom, kerstdecoratie (ster-ornament-goud)
Topstuk voor kerstboom, kerstboomtop, opzetstuk voor kerstboom, kerstdecoratie (ster-ornament-goud)
3,3Gemiddelde beoordeling: 3,3 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 4,99
Verkoper: tkgruppe
Productafbeelding van Topster voor kerstboom - Boomtop en versiering voor kerstboom en dennenboom, voor Kerstmis (zilver)
Topster voor kerstboom - Boomtop en versiering voor kerstboom en dennenboom, voor Kerstmis (zilver)
€ 4,99
Verkoper: tkgruppe
Productafbeelding van Eduplay Dekosand - creatief speelzand, 12 kleuren, 2,4 kg
Eduplay Dekosand - creatief speelzand, 12 kleuren, 2,4 kg
€ 13,84/1kg
€ 33,21
Gratis bezorging
Verkoper: PlanetHappy
Productafbeelding van Van Manen Decoratie-maïs, 500 gram
Van Manen Decoratie-maïs, 500 gram
€ 7,61/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 9,66
-22%
€ 7,46
Verkoper: Warentuin
Productafbeelding van Dekosand Natur 400g - Natuurlijk gekleurd zand, 400 gram - Één maat
Dekosand Natur 400g - Natuurlijk gekleurd zand, 400 gram - Één maat
€ 25,47/1kg
€ 10,80
Verkoper: Denpoli-Venda
Productafbeelding van Decoratiezand Wit - 2 x 700 gram - Vaasvulling - Korrel 0,1 tot 15 mm - Voor Kaarsen en Vazen
Decoratiezand Wit - 2 x 700 gram - Vaasvulling - Korrel 0,1 tot 15 mm - Voor Kaarsen en Vazen
€ 33,95
Gratis bezorging
Verkoper: oCreon
Productafbeelding van INNSPIRO Kleurrijk zand, bruin, 600 gram, voor decoratie en knutselen
INNSPIRO Kleurrijk zand, bruin, 600 gram, voor decoratie en knutselen
€ 17,53
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van 50 stuks! Metselzand 20 kg Gardenlux
50 stuks! Metselzand 20 kg Gardenlux
€ 130,00/1l
€ 325,01
Gratis bezorging
Verkoper: Warentuin
Productafbeelding van Rasteli, granuléerde decorzand, goudkleurig, 550 gram. Prijs per fles
Rasteli, granuléerde decorzand, goudkleurig, 550 gram. Prijs per fles
€ 16,95
Gratis bezorging
Verkoper: DerHofgarten
Productafbeelding van Decoratief granulaat oranje, 5 kg, grof decoratiezand voor vazen
Decoratief granulaat oranje, 5 kg, grof decoratiezand voor vazen
€ 7,59/1kg
€ 37,95
Gratis bezorging
Verkoper: Vaihana
Productafbeelding van 3 stuks! Zwartzand 0.2/0.6 mm 20 kg Gardenlux
3 stuks! Zwartzand 0.2/0.6 mm 20 kg Gardenlux
€ 54,30/1l
€ 135,76
Gratis bezorging
Verkoper: Warentuin
Productafbeelding van com-four® 2x decoratief zand, wit, elk 700 g - knutselzand met een korrelgrootte van 0,1 - 15 mm
com-four® 2x decoratief zand, wit, elk 700 g - knutselzand met een korrelgrootte van 0,1 - 15 mm
€ 10,40/1kg
€ 14,99
Verkoper: com-four
Productafbeelding van Herfstelijk verpakte, gepocheerde karamels met pompoensmaak
Herfstelijk verpakte, gepocheerde karamels met pompoensmaak
€ 8,49
Verkoper: Arthome
Productafbeelding van Bewegende ogen 7mm 150st
Bewegende ogen 7mm 150st
€ 22,99/1kg
€ 22,99
Gratis bezorging
Verkoper: Glemo
Productafbeelding van MEGApísek - blauw (1 kg)
MEGApísek - blauw (1 kg)
€ 10,73/1kg
€ 10,73
Verkoper: Mamito
Productafbeelding van Pom Pom Glitter Mix Maten 80st
Pom Pom Glitter Mix Maten 80st
€ 22,99/1kg
€ 22,99
Gratis bezorging
Verkoper: Glemo
Productafbeelding van Kleurzand, fuchsia, 600 g, om te versieren en te knutselen
Kleurzand, fuchsia, 600 g, om te versieren en te knutselen
€ 26,95
Gratis bezorging
Verkoper: oCreon
Productafbeelding van Elzusha - Hoogwaardig Decoratiezand voor Bruiloften en Knutselen
Elzusha - Hoogwaardig Decoratiezand voor Bruiloften en Knutselen
€ 35,95
Gratis bezorging
Verkoper: Vaihana
Productafbeelding van Hoofdbandenset maken
Hoofdbandenset maken
€ 25,99
Gratis bezorging
Verkoper: Glemo
Productafbeelding van Elzusha - Zwarte Kat Tafeldecoratie
Elzusha - Zwarte Kat Tafeldecoratie
€ 43,95
Gratis bezorging
Verkoper: AveliraMarket

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Deze decorstenen zijn perfect om uw huis op een bijzondere manier in te richten. Ze komen vooral goed tot hun recht op vensterbanken, als tafeldecoratie of op een bijzettafeltje. Met behulp van dit decorzand zullen uw woonkamers stralen in een dromerige gloed.

De kleine steentjes zijn handig verpakt in een transparante verpakking. U kunt het decorgranulaat direct uit deze verpakking strooien.

  • Geweldig om glazen, tafels, enz. te decoreren voor de winterperiode.
  • Kleur van het strooidecor: Goud
  • Inhoud van het decorzand: 700g
Gewicht
0.7 kg
Fabrikant
HAC24
Inhoud
700 l
EAN
4260691810760
MPN (Manufacturer Part Number)
167135210

Gewicht
0.7 kg
Fabrikant
HAC24
Inhoud
700 l
EAN
4260691810760
MPN (Manufacturer Part Number)
167135210
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Eduplay Dekosand - creatief speelzand, 12 kleuren, 2,4 kg
Eduplay Dekosand - creatief speelzand, 12 kleuren, 2,4 kg
€ 13,84/1kg
€ 33,21
Gratis bezorging
Verkoper: PlanetHappy
Productafbeelding van Dekosand, strooidekoratie 700g, decoratiestenen, tafeldecoratie, zand, decoratief graniet, strooizand, decoratiesand, zilver
Dekosand, strooidekoratie 700g, decoratiestenen, tafeldecoratie, zand, decoratief graniet, strooizand, decoratiesand, zilver
€ 9,99/1kg
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 6,99
Verkoper: HAC24-GmbH
Productafbeelding van Dekosand, strooidecoratie 700g, decoratiestenen, tafeldecoratie, zand, decoratief grit, strooizand, decoratiesand, crème
Dekosand, strooidecoratie 700g, decoratiestenen, tafeldecoratie, zand, decoratief grit, strooizand, decoratiesand, crème
€ 9,99/1kg
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 6,99
Verkoper: HAC24-GmbH
Productafbeelding van Hamann Mercatus Einkehrsand, basalt, 25 kg
Hamann Mercatus Einkehrsand, basalt, 25 kg
€ 0,32/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 7,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van Compo Sana, kwaliteitsrijke potgrond voor bloemen (cultivatiegrond)
Compo Sana, kwaliteitsrijke potgrond voor bloemen (cultivatiegrond)
€ 0,99/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 101
€ 20,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van Babynest, wiegje voor pasgeborenen, 90 x 50 cm, draagbaar nestje voor het bed, knuffelbedje, cocon voor jongens en meisjes, sterrenmotief, grijs-wit
Babynest, wiegje voor pasgeborenen, 90 x 50 cm, draagbaar nestje voor het bed, knuffelbedje, cocon voor jongens en meisjes, sterrenmotief, grijs-wit
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 93
€ 87,91
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Arendo Aromaverspreider, luchtbevochtiger, vernevelaar met houten uitstraling, diffuser met 7 kleuren LED-verlichting, timerfunctie, 300 ml, lichtbruin
Arendo Aromaverspreider, luchtbevochtiger, vernevelaar met houten uitstraling, diffuser met 7 kleuren LED-verlichting, timerfunctie, 300 ml, lichtbruin
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 25
€ 46,95
Gratis bezorging
Verkoper: Ganz-Einfach
Productafbeelding van CASARIA® Opbergbox XXL 290 liter, waterbestendig, met handgrepen en wielen, UV-bestendig, geschikt voor tuin, terras en balkon. Kist/opbergbox, model/kleur: Rato PLUS, antraciet
CASARIA® Opbergbox XXL 290 liter, waterbestendig, met handgrepen en wielen, UV-bestendig, geschikt voor tuin, terras en balkon. Kist/opbergbox, model/kleur: Rato PLUS, antraciet
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 181
€ 79,50
Verkoper: PartyKadoshop
Productafbeelding van Topeshop M6 140 BIEL, dressoir met 2 lades en 3 deuren
Topeshop M6 140 BIEL, dressoir met 2 lades en 3 deuren
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 105
€ 150,70
Gratis bezorging
Verkoper: WellStoreJTS
Productafbeelding van 2026 80000PA/680W Krachtige stofzuiger met SmartAI technologie, draadloos, 8-in-1, slim touchscreen display, stofzuiger met luchtfilter, geschikt voor het opzuigen van dierenharen
2026 80000PA/680W Krachtige stofzuiger met SmartAI technologie, draadloos, 8-in-1, slim touchscreen display, stofzuiger met luchtfilter, geschikt voor het opzuigen van dierenharen
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2123
€ 109,99
Gratis bezorging
Verkoper: 360deutschlandstore
Productafbeelding van Ergonomische koudschuimmatras met 7 zones | 90 x 200 cm | 11 cm dik | Hardheid H2 & H3 | DREAMSTAR Easy Flex
Ergonomische koudschuimmatras met 7 zones | 90 x 200 cm | 11 cm dik | Hardheid H2 & H3 | DREAMSTAR Easy Flex
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2788
€ 49,90
Gratis bezorging
Verkoper: TBFurnitureGmbH
Productafbeelding van heimtexland® Knuffeldekens SUPER ZACHT, woondeken, effen flanel, deken XXL, partnerdeken, type 380, bordeauxrood, 240 x 220 cm
heimtexland® Knuffeldekens SUPER ZACHT, woondeken, effen flanel, deken XXL, partnerdeken, type 380, bordeauxrood, 240 x 220 cm
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 363
€ 53,39
Gratis bezorging
Verkoper: Famanu
Productafbeelding van Set van 10 spuugdoekjes, 100% katoen, 80x80 cm, wit
Set van 10 spuugdoekjes, 100% katoen, 80x80 cm, wit
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 53
€ 56,79
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van NAIZY, 100 stuks schuurpapier, universeel, stretch stoelhoesjes voor feesten, bruiloften en evenementen, decoratie voor verjaardagen, stoel, wit
NAIZY, 100 stuks schuurpapier, universeel, stretch stoelhoesjes voor feesten, bruiloften en evenementen, decoratie voor verjaardagen, stoel, wit
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 152,99
5% Voucher
Gratis bezorging
Verkoper: BojiaHome
Productafbeelding van Grundig Personenweegschaal – Digitale Weegschaal – Weegschaal Personenweegschaal met LCD Display –  Capaciteit tot 180kg – Eenheden in kg, lb en st – 28x28 cm - Zwart
Grundig Personenweegschaal – Digitale Weegschaal – Weegschaal Personenweegschaal met LCD Display – Capaciteit tot 180kg – Eenheden in kg, lb en st – 28x28 cm - Zwart
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 387
€ 21,99
Gratis bezorging
Verkoper: MaxiMondo
Productafbeelding van KLEIBER 69924, set van 2 naaldinrijgertjes
KLEIBER 69924, set van 2 naaldinrijgertjes
€ 2,93
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van BRUBAKER Set van 77 kerstballen, kerstversiering, goud/zilver
BRUBAKER Set van 77 kerstballen, kerstversiering, goud/zilver
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 34,99
Gratis bezorging
Verkoper: RavenIntl
Productafbeelding van 6 longdrinkglazen van 320 ml met kleurrijke vlinders. Geschikt voor water, sap en andere drankjes
6 longdrinkglazen van 320 ml met kleurrijke vlinders. Geschikt voor water, sap en andere drankjes
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 19,99
Verkoper: Sendez_GmbH
Productafbeelding van GARDEBRUK® 14 stuks dubbelwandige plaat, 4 mm dik
GARDEBRUK® 14 stuks dubbelwandige plaat, 4 mm dik
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 50
€ 74,95
Verkoper: PartyKadoshop
Productafbeelding van PS4 Dualshock Draadloze Controller
PS4 Dualshock Draadloze Controller
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 179
€ 175,66
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Epoxyhars, giethars, universeel | 1 KG | Geschikt voor gieten tot 5 cm dik | Pourpoxy | Kristalhelder | Epoxyhars | Bevat UV-blokkers
Epoxyhars, giethars, universeel | 1 KG | Geschikt voor gieten tot 5 cm dik | Pourpoxy | Kristalhelder | Epoxyhars | Bevat UV-blokkers
€ 29,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 29,00
Verkoper: Pourpoxy
Productafbeelding van Kerstballen, breukbestendig - 100 stuks, afmetingen: 3/4/6 cm - Kleur: WIT
Kerstballen, breukbestendig - 100 stuks, afmetingen: 3/4/6 cm - Kleur: WIT
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 37
€ 26,95
Verkoper: Special-trends
Productafbeelding van AFVOERFILTER | Beschermt tegen verstoppingen | Inclusief 1 geursteen | Bekend van "Die Höhle der Löwen" | Zilver *B-kwaliteit*
AFVOERFILTER | Beschermt tegen verstoppingen | Inclusief 1 geursteen | Bekend van "Die Höhle der Löwen" | Zilver *B-kwaliteit*
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 78
€ 34,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van APPLE iPhone 16 128GB Ultramarine
APPLE iPhone 16 128GB Ultramarine
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 179
€ 1.008,40
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is B.
Verkoper: Vehe_Shop_NL
Productafbeelding van COSTWAY 180 cm LED kunstkerstboom met 1000 PVC takken, 350 LED-lampjes, 11 lichtmodi, 5 kleurveranderingsopties en een metalen voet. Kerstboom, groene boom
COSTWAY 180 cm LED kunstkerstboom met 1000 PVC takken, 350 LED-lampjes, 11 lichtmodi, 5 kleurveranderingsopties en een metalen voet. Kerstboom, groene boom
€ 13,00/1kg
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 168
€ 77,99
Gratis bezorging
Verkoper: FDSGmbH
Productafbeelding van Philips EasySpeed strijkijzer met keramische zool, 25 gram/minuut constante stoom, 2000 W, grijs (GC1751/80)
Philips EasySpeed strijkijzer met keramische zool, 25 gram/minuut constante stoom, 2000 W, grijs (GC1751/80)
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 315
€ 137,00
Gratis bezorging
Verkoper: NovaMBSmart
Productafbeelding van Alassio Kellnerbors, gemaakt van nappaleer, zwart
Alassio Kellnerbors, gemaakt van nappaleer, zwart
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 34,12
Verkoper: somnia24
Welkomstdeals
Productafbeelding van 2L drinkfles, sportfles, waterfles, drinkfles met rietje, tijdmarkering, kleurverloop, rood
2L drinkfles, sportfles, waterfles, drinkfles met rietje, tijdmarkering, kleurverloop, rood
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 89
€ 17,58
-2%
€ 17,22
Gratis bezorging
Verkoper: StarCommerce
Productafbeelding van Grundig Draadloze Sport In-Ear Oordopjes – Bluetooth Oortjes met Microfoon – Earbuds met Touch Control – LED Laadindicatie – Batterijduur van 7 uur – 2 uur Oplaadtijd
Grundig Draadloze Sport In-Ear Oordopjes – Bluetooth Oortjes met Microfoon – Earbuds met Touch Control – LED Laadindicatie – Batterijduur van 7 uur – 2 uur Oplaadtijd
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 248
€ 28,99
Gratis bezorging
Verkoper: MaxiMondo
Productafbeelding van Relaxdays Aquariumdecoratie, stenen, natuurlijke uitstraling, Japanse decoratie, schuilplaats, aquariumaccessoire, 17 x 23,5 cm, zwart-groen, AI-gegenereerde afbeelding
Relaxdays Aquariumdecoratie, stenen, natuurlijke uitstraling, Japanse decoratie, schuilplaats, aquariumaccessoire, 17 x 23,5 cm, zwart-groen
€ 712,59/1m
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 60,57
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 1 beoordeling
Beoordeeld op 8 juni 2022 op
Geverifieerde aankoop