Maximale belastbaarheid:

150 kg

HMS Fitness PW30 Pro, zwart, schuim, staal, 150 kg, 520 mm, 720 mm, 870 mm

€ 113,92

€ 90,06€-23,86

plus € 14,99 verzendkosten

Bij jou thuis

vr 9 – di 13 oktober

Gratis retour – 14 dagen

Wees er snel bij!
Kleine fitnessapparaten & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Kawanyo Turnringset - zwart
Kawanyo Turnringset - zwart
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 14,95
15% Voucher
Gratis bezorging
Verkoper: Sportlaedchen
Productafbeelding van Kawanyo Slingtrainer - rood
Kawanyo Slingtrainer - rood
€ 14,95
15% Voucher
Gratis bezorging
Verkoper: Sportlaedchen
Productafbeelding van Speedbag-platformset, zwart. Zwaar belastbaar bokstrainingsapparaat voor sportscholen en bokscholen
Speedbag-platformset, zwart. Zwaar belastbaar bokstrainingsapparaat voor sportscholen en bokscholen
€ 100,01
Gratis bezorging
Verkoper: Easybuy
Productafbeelding van INF Vingertrainer met 6 verschillende weerstanden 2-pack Veelkleurig 1 L
INF Vingertrainer met 6 verschillende weerstanden 2-pack Veelkleurig 1 L
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 16,59
10% Voucher
Gratis bezorging
Verkoper: INFshop
Productafbeelding van Geïntegreerd, draagbaar trainingssysteem met oefenhandleiding: Gympak Max van InnovaGoods
Geïntegreerd, draagbaar trainingssysteem met oefenhandleiding: Gympak Max van InnovaGoods
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 84,08
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Iron Gym - Normaal - Deurtrainer
Iron Gym - Normaal - Deurtrainer
€ 17,39/1kg
€ 41,99
-4%
€ 39,99
Gratis bezorging
Verkoper: Glemo
Productafbeelding van EB FIT Multifunctionele pull-up stang voor wandmontage, geschikt voor fitnessoefeningen, pull-ups en gebruik in de sportschool
EB FIT Multifunctionele pull-up stang voor wandmontage, geschikt voor fitnessoefeningen, pull-ups en gebruik in de sportschool
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 26,97
-5%
€ 25,62
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van HOMCOM Klimstang voor muurmontage, pull-up bar met bevestigingsogen voor bokszak
HOMCOM Klimstang voor muurmontage, pull-up bar met bevestigingsogen voor bokszak
3,5Gemiddelde beoordeling: 3,5 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 54,90
Gratis bezorging
Verkoper: AOSOM-DE
Productafbeelding van Ligsteun 31021EU (gerestaureerd, kwaliteit C)
Ligsteun 31021EU (gerestaureerd, kwaliteit C)
€ 89,63
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Schildkröt - Fitness: Schildkröt Fitness TÜRRECK - Multifunctioneel - Verstelbaar, maximaal 100 kg
Schildkröt - Fitness: Schildkröt Fitness TÜRRECK - Multifunctioneel - Verstelbaar, maximaal 100 kg
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 59,07
-43%
€ 33,26
Gratis bezorging
Verkoper: PlanetHappy
Productafbeelding van HOMCOM Set van 2 push-up bars, stalen handgrepen voor push-ups
HOMCOM Set van 2 push-up bars, stalen handgrepen voor push-ups
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 24,90
Gratis bezorging
Verkoper: AOSOM-DE
Productafbeelding van DH FitLife Klimrek voor deurkozijn, zonder schroeven | Pull-up bar voor deurkozijn | Klimstang, rekstang voor deur, eenvoudig te bevestigen | Inclusief slings trainer | Geschikt voor deurkozijnen van 70-92 cm
DH FitLife Klimrek voor deurkozijn, zonder schroeven | Pull-up bar voor deurkozijn | Klimstang, rekstang voor deur, eenvoudig te bevestigen | Inclusief slings trainer | Geschikt voor deurkozijnen van 70-92 cm
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 19
€ 94,94
-€ 6,19
€ 88,75
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Welkomstdeals
Productafbeelding van MECO weerstandsbanden voor de heup, fitnessbanden, trainingsbanden, set met 3 verschillende weerstandsniveaus. Banden voor beentraining, krachttraining en pull-ups
MECO weerstandsbanden voor de heup, fitnessbanden, trainingsbanden, set met 3 verschillende weerstandsniveaus. Banden voor beentraining, krachttraining en pull-ups
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 17,58
-2%
€ 17,22
Gratis bezorging
Verkoper: StarCommerce
Productafbeelding van Wiltec pull-up bar van staal, maximaal draagvermogen 160 kg, verchroomd, geschikt voor deurkozijnen van 62-85 cm, optrekstang met antisliphandgrepen, trainingsstang, deurrek, voor krachttraining
Wiltec pull-up bar van staal, maximaal draagvermogen 160 kg, verchroomd, geschikt voor deurkozijnen van 62-85 cm, optrekstang met antisliphandgrepen, trainingsstang, deurrek, voor krachttraining
€ 8,33/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 9,33
Verkoper: WilTec
Productafbeelding van Riem met weerstandsbanden voor de bilspieren, met bijbehorende trainingshandleiding. Bootrainer van InnovaGoods
Riem met weerstandsbanden voor de bilspieren, met bijbehorende trainingshandleiding. Bootrainer van InnovaGoods
€ 20,99
Verkoper: Netsilla
Productafbeelding van VIA FORTIS Premium weerstandsband + trainingshandleiding en tas (ULTRA LICHT: 4 kg - 12 kg) - Weerstandsbanden/pull-up band en pull-up hulpmiddel/fitnessband/trainingsbanden voor fitness en krachttraining
VIA FORTIS Premium weerstandsband + trainingshandleiding en tas (ULTRA LICHT: 4 kg - 12 kg) - Weerstandsbanden/pull-up band en pull-up hulpmiddel/fitnessband/trainingsbanden voor fitness en krachttraining
€ 41,22
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Robert Baraban Borsttrainer, Chest Krusher, verstelbaar met zeven veren, Extreme Power Trainer, geschikt voor powerlifting en strongman, borsttraining apparaat
Robert Baraban Borsttrainer, Chest Krusher, verstelbaar met zeven veren, Extreme Power Trainer, geschikt voor powerlifting en strongman, borsttraining apparaat
€ 375,95
Verkoper: shipit2you
Productafbeelding van Barbell Xq Max Optrekstang - Medium
Barbell Xq Max Optrekstang - Medium
€ 54,05
-46%
€ 29,04
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Dd10 Klimrek HMS Premium
Dd10 Klimrek HMS Premium
€ 65,04
-9%
€ 59,17
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Multigrip pull-up bar, muurbevestiging, pull-up stangen, deurstang, rekstang
Multigrip pull-up bar, muurbevestiging, pull-up stangen, deurstang, rekstang
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 90,01
Gratis bezorging
Verkoper: Easybuy

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

De professionele PW30 PRO parallelle stangen worden gebruikt tijdens trainingen met behulp van het eigen lichaamsgewicht. Ze worden vaak ook gebruikt bij crosstraining.

Dit product maakt het mogelijk om verschillende soorten oefeningen uit te voeren, zoals push-ups, optrekken aan de stangen of handstand. De parallelle stangen zijn ideaal voor gevarieerde trainingen in elke sportdiscipline. Voor oefeningen met de PW30 PRO parallelle stangen is geen extra accessoires nodig, omdat u traint met de weerstand van uw eigen lichaam. Omdat er geen extra belasting nodig is, is dit product ook geschikt voor de jongste sportliefhebbers. De parallelle stangen zijn in hoogte verstelbaar, wat uw trainingen gevarieerder maakt. Bovendien maakt dit type ontwerp het mogelijk om het product aan te passen aan specifieke oefeningen of eenvoudigweg aan de grootte van de gebruiker.

Regelmatige trainingen met de PW30 PRO parallelle stangen verbeteren uw kracht, uw uithoudingsvermogen en uw coördinatie. Ze versterken ook uw houdingsspieren en verbeteren uw evenwichtssensatie.

De PW30 PRO parallelle stangen zijn een essentieel onderdeel van elke functionele training.

Specificaties:

  • Materiaal: Staal, Polyurethanschuim
  • Afmetingen:
    • Lengte (mm): 720
    • Breedte (mm): 520
    • Hoogte (mm): 570 – 870
    • 6 standen van hoogteverstelling (verstelling van 6 cm)
    • Lengte van de handgreep (mm): 550
    • Diameter van de handgreep (mm): 39
    • Dikte van staal (mm): 1,2
    • Afmetingen van het frame (mm): 50x50
    • Maximaal gebruikersgewicht (kg): 150
  • Productgewicht (kg): 13,5

Opmerkingen:

    Kleur
    Zwart
    Fabrikant
    HMS Fitness
    Model
    sportprise_5907695538557
    Hoogte
    87 cm
    Lengte
    52 cm
    Breedte
    52 cm
    Gewicht
    13.5 kg
    Maximale belastbaarheid
    150 kg
    EAN
    5907695538557
    MPN (Manufacturer Part Number)
    17-45-014

    Kleur
    Zwart
    Fabrikant
    HMS Fitness
    Model
    sportprise_5907695538557
    Hoogte
    87 cm
    Lengte
    52 cm
    Breedte
    52 cm
    Gewicht
    13.5 kg
    Maximale belastbaarheid
    150 kg
    EAN
    5907695538557
    MPN (Manufacturer Part Number)
    17-45-014
    Gaat ook goed samen met
    Productafbeelding van KM-Fit opklapbare halterbank | Multifunctioneel, verstelbaar, belastbaar tot 400 kg
    KM-Fit opklapbare halterbank | Multifunctioneel, verstelbaar, belastbaar tot 400 kg
    4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 218
    € 69,90
    Gratis bezorging
    Verkoper: AREBOS
    Productafbeelding van Schildkröt - Fitness: Schildkröt Fitness, een set korte gewichten van 10 kg, verpakt in een koffer van ABS-kunststof
    Schildkröt - Fitness: Schildkröt Fitness, een set korte gewichten van 10 kg, verpakt in een koffer van ABS-kunststof
    5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
    € 157,00
    Gratis bezorging
    Verkoper: NovaMBSmart
    Productafbeelding van DH FitLife Klimrek voor deurkozijn, zonder schroeven | Pull-up bar voor deurkozijn | Klimstang, rekstang voor deur, eenvoudig te bevestigen | Inclusief slings trainer | Geschikt voor deurkozijnen van 70-92 cm
    DH FitLife Klimrek voor deurkozijn, zonder schroeven | Pull-up bar voor deurkozijn | Klimstang, rekstang voor deur, eenvoudig te bevestigen | Inclusief slings trainer | Geschikt voor deurkozijnen van 70-92 cm
    4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 19
    € 94,94
    -€ 6,19
    € 88,75
    Gratis bezorging
    Verkoper: Arboremedia
    Productafbeelding van ARMAF CLUB DE NUIT INTENSE MAN EDT 105ML Eau de Toilette
    ARMAF CLUB DE NUIT INTENSE MAN EDT 105ML Eau de Toilette
    € 2.485,71/1l
    4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 884
    € 26,10
    Gratis bezorging
    Verkoper: MyPerfumesHome
    Welkomstdeals
    Productafbeelding van HOMCOM Duikrek, Duikstang, Trainingsapparaat voor pull-ups en dips
    HOMCOM Duikrek, Duikstang, Trainingsapparaat voor pull-ups en dips
    4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 7
    € 59,90
    -6%
    € 55,99
    Gratis bezorging
    Verkoper: AOSOM-DE
    Productafbeelding van VEVOR Duikstang, duikstangstation met verstelbare hoogte, 200 kg, fitnessapparaat voor duikoefeningen, stabilisator, parallelstangen voor push-ups, krachttraining voor thuisgebruik
    VEVOR Duikstang, duikstangstation met verstelbare hoogte, 200 kg, fitnessapparaat voor duikoefeningen, stabilisator, parallelstangen voor push-ups, krachttraining voor thuisgebruik
    4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 8
    € 105,80
    -€ 41,81
    € 63,99
    Gratis bezorging
    Verkoper: SucceBuy-Official-Store-EU
    Productafbeelding van Best Sporting Gewichten, Hantel PRO I, set gewichten voor halters, van 1,25 kg tot 10 kg, 30/31 mm, geschikt voor korte en lange halters. Set gewichten voor effectief krachttraining. Gewichten set voor thuisgebruik
    Best Sporting Gewichten, Hantel PRO I, set gewichten voor halters, van 1,25 kg tot 10 kg, 30/31 mm, geschikt voor korte en lange halters. Set gewichten voor effectief krachttraining. Gewichten set voor thuisgebruik
    € 3,72/1kg
    5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
    € 39,92
    -5%
    € 37,92
    Verkoper: Katomix
    Productafbeelding van ZEEGMA Persoonsweegschaal met lichaamsvetmeting. Digitale weegschaal voor het analyseren van tot 17 lichaamsparameters, met een nauwkeurige meting en een LCD-display. Gewichtsmethode tot 200 kg
    ZEEGMA Persoonsweegschaal met lichaamsvetmeting. Digitale weegschaal voor het analyseren van tot 17 lichaamsparameters, met een nauwkeurige meting en een LCD-display. Gewichtsmethode tot 200 kg
    4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 93
    € 51,15
    Gratis bezorging
    Verkoper: Arboremedia
    Productafbeelding van HAMMER Finnlo Buik-/rugtrainer Tricon, Hyperextensiebank
    HAMMER Finnlo Buik-/rugtrainer Tricon, Hyperextensiebank
    5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
    € 356,85
    -€ 24,98
    € 331,87
    Verkoper: EFIGlobalStoreDE
    Productafbeelding van Clean Maxx PC-P008E 06259/07833/09847, draadloze handstofzuiger zonder zak, 150 Watt, cycloonfilter, borstel voor dierenharen
    Clean Maxx PC-P008E 06259/07833/09847, draadloze handstofzuiger zonder zak, 150 Watt, cycloonfilter, borstel voor dierenharen
    4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 126
    € 175,72
    Gratis bezorging
    Verkoper: Arboremedia
    Productafbeelding van Dipstang | Diprek | Halterbank | Krachttoestel | Fitnessapparatuur
    Dipstang | Diprek | Halterbank | Krachttoestel | Fitnessapparatuur
    € 99,10
    -€ 3,10
    € 96,00
    Verkoper: MonkeyGym
    Productafbeelding van PANASONIC Afstandsbediening N2QAYB000829, N2QAYB000928
    PANASONIC Afstandsbediening N2QAYB000829, N2QAYB000928
    4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 568
    € 14,34
    Gratis bezorging
    Verkoper: FERNBEDIENUNG-EXPERT
    Productafbeelding van InnovaGoods trainingsapparaat voor het hele lichaam, met instructievideo's
    InnovaGoods trainingsapparaat voor het hele lichaam, met instructievideo's
    5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
    € 169,99
    Verkoper: BYAG
    Welkomstdeals
    Productafbeelding van HOMCOM A91-062 - Krachttoestel
    HOMCOM A91-062 - Krachttoestel
    4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 10
    € 107,90
    -€ 5,91
    € 101,99
    Gratis bezorging
    Verkoper: AOSOM-DE
    Productafbeelding van Serviesmand met dienblad, model Luna
    Serviesmand met dienblad, model Luna
    4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 70
    € 7,13
    Verkoper: Toolandia
    Productafbeelding van W-9-1400-B (zwart)
    W-9-1400-B (zwart)
    4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 61
    € 1.008,06
    Gratis bezorging
    De energieklasse van dit product is B.
    Verkoper: TEC-MORE
    Productafbeelding van Gewichten voor gietijzeren schuifpoorten, 2 x 5 kg, MASTER
    Gewichten voor gietijzeren schuifpoorten, 2 x 5 kg, MASTER
    € 3,13/1kg
    5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
    € 32,94
    -5%
    € 31,29
    Verkoper: Katomix
    Productafbeelding van Salcar 10 meter, 400 LED-lichtketting, "IJzelregen" LED-lichtketting, kerstverlichting, lichtgordijn voor ramen, 8 lichtmodi met geheugenfunctie - warm wit
    Salcar 10 meter, 400 LED-lichtketting, "IJzelregen" LED-lichtketting, kerstverlichting, lichtgordijn voor ramen, 8 lichtmodi met geheugenfunctie - warm wit
    4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 16
    € 69,54
    -51%
    € 33,99
    Verkoper: Sekeymall
    Productafbeelding van HMS Fitness PSTX05, gewichthefdbelt, voor volwassenen, mannen, zwart, rood, neopreen, mechanische sluiting
    HMS Fitness PSTX05, gewichthefdbelt, voor volwassenen, mannen, zwart, rood, neopreen, mechanische sluiting
    € 21,00
    -49%
    € 10,67
    Verkoper: Katomix
    Productafbeelding van Thuisfitness: Krachtstations, multifunctionele krachtstations, fitnessstations, multistations, multistationssets, verstelbare dip-station, pull-up bar geschikt tot 150 kg, voor thuisgebruik, X20I00K026
    Thuisfitness: Krachtstations, multifunctionele krachtstations, fitnessstations, multistations, multistationssets, verstelbare dip-station, pull-up bar geschikt tot 150 kg, voor thuisgebruik, X20I00K026
    4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 29
    € 125,98
    -€ 15,99
    € 109,99
    Gratis bezorging
    Verkoper: Urbanico-Stav
    Productafbeelding van Halterschijf | 1 x 20 kg | Kunststof | Zwart
    Halterschijf | 1 x 20 kg | Kunststof | Zwart
    € 1,75/1kg
    4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 6
    € 34,95
    Gratis bezorging
    Verkoper: Muntex
    Productafbeelding van 288 LED-lichtketting met meteoreffect, waterdicht, kerstverlichting, blauw
    288 LED-lichtketting met meteoreffect, waterdicht, kerstverlichting, blauw
    4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 115
    € 21,39
    Gratis bezorging
    Verkoper: lapamax
    Productafbeelding van SONGMICS Dumbbell Set, 2-in-1, korte dumbbells, 2x10 kg, voor thuisgebruik, 1 paar
    SONGMICS Dumbbell Set, 2-in-1, korte dumbbells, 2x10 kg, voor thuisgebruik, 1 paar
    4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 698
    € 59,98
    -2%
    € 58,20
    Gratis bezorging
    Verkoper: Famanu
    Productafbeelding van FunLife F1 Loopband, inklapbaar – 3-in-1 loopband voor onder het bureau met handgreep, 1–8 km/u, compact en stil, geschikt voor thuis, kantoor en thuiswerk
    FunLife F1 Loopband, inklapbaar – 3-in-1 loopband voor onder het bureau met handgreep, 1–8 km/u, compact en stil, geschikt voor thuis, kantoor en thuiswerk
    4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 582
    € 129,99
    Verkoper: FunLife
    Productafbeelding van Arebos AR-HE-SLR02TG, 900 mm, 400 mm, 1800 mm, 15,5 kg
    Arebos AR-HE-SLR02TG, 900 mm, 400 mm, 1800 mm, 15,5 kg
    4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 402
    € 38,90
    Gratis bezorging
    Verkoper: AREBOS
    Productafbeelding van Lattafa Perfumes - Asad EDP 100ml
    Lattafa Perfumes - Asad EDP 100ml
    € 225,00/1l
    4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 1031
    € 22,50
    Verkoper: DUBAISTORE
    Productafbeelding van Dubaise chocolade ELIT - 90g
    Dubaise chocolade ELIT - 90g
    € 54,78/1kg
    3,8Gemiddelde beoordeling: 3,8 van 5Aantal beoordelingen: 26
    € 4,93
    Verkoper: Unicat-Candy
    Productafbeelding van Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Flüssiges Parfüm, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
    Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Flüssiges Parfüm, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
    € 289,50/1l
    4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2419
    € 28,95
    Gratis bezorging
    Verkoper: MyPerfumesHome
    Productafbeelding van 2026 80000PA/680W Krachtige stofzuiger met SmartAI technologie, draadloos, 8-in-1, slim touchscreen display, stofzuiger met luchtfilter, geschikt voor het opzuigen van dierenharen
    2026 80000PA/680W Krachtige stofzuiger met SmartAI technologie, draadloos, 8-in-1, slim touchscreen display, stofzuiger met luchtfilter, geschikt voor het opzuigen van dierenharen
    4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2123
    € 109,99
    Gratis bezorging
    Verkoper: 360deutschlandstore
    Productafbeelding van Originele Apple 20W USB-C oplader
    Originele Apple 20W USB-C oplader
    4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 2194
    € 15,95
    Gratis bezorging
    Verkoper: MSL-OnlineShop

    Klantbeoordelingen

    Gebaseerd op 2 beoordelingen
    Beoordeeld op 15 februari 2021 op
    Geverifieerde aankoop
    Melden
    Stabiele superkwaliteit
    Maximale belastbaarheid 150 kg
    Beoordeeld op 22 augustus 2026 op
    Geverifieerde aankoop
    Maximale belastbaarheid 210 kg
    Onze aanbevelingen voor jou
    Productafbeelding van Fitnessband met weerstand, yogaband, antislip en zweetbestendig, trainingsband voor heup-, been- en krachttraining, geschikt voor pull-ups
    Fitnessband met weerstand, yogaband, antislip en zweetbestendig, trainingsband voor heup-, been- en krachttraining, geschikt voor pull-ups
    € 24,97
    Gratis bezorging5% Voucher
    Verkoper: SVGcommerce
    Productafbeelding van Fitnessbanden – Set van 4 weerstandsbanden in verschillende sterktegraden, inclusief een deuranker. Geschikt voor pull-ups, krachttraining, yoga en stretching oefeningen
    Fitnessbanden – Set van 4 weerstandsbanden in verschillende sterktegraden, inclusief een deuranker. Geschikt voor pull-ups, krachttraining, yoga en stretching oefeningen
    € 24,97
    Gratis bezorging5% Voucher
    Verkoper: SVGcommerce
    Productafbeelding van Kawanyo houten ronde stangen, 100 cm, voordeelverpakking van 25 stuks
    Kawanyo houten ronde stangen, 100 cm, voordeelverpakking van 25 stuks
    4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
    € 298,85
    Gratis bezorging15% Voucher
    Verkoper: Sportlaedchen
    Productafbeelding van Set van 6 Oliver Pilatesringen Pro - antraciet
    Set van 6 Oliver Pilatesringen Pro - antraciet
    € 170,85
    Gratis bezorging15% Voucher
    Verkoper: Sportlaedchen
    Productafbeelding van 20 gewichtsmannchetten Oliver, elk 0,5 kg, PRIME-serie, kleur: geel
    20 gewichtsmannchetten Oliver, elk 0,5 kg, PRIME-serie, kleur: geel
    5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
    € 163,85
    Gratis bezorging15% Voucher
    Verkoper: Sportlaedchen
    Productafbeelding van Oliver Rubber-O, 30-delige verpakking, Dream Team
    Oliver Rubber-O, 30-delige verpakking, Dream Team
    € 154,75
    Gratis bezorging15% Voucher
    Verkoper: Sportlaedchen
    Productafbeelding van 8 gewichtsmannchetten Oliver PRIME, 2,0 kg, blau
    8 gewichtsmannchetten Oliver PRIME, 2,0 kg, blau
    5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
    € 128,75
    Gratis bezorging15% Voucher
    Verkoper: Sportlaedchen
    Productafbeelding van 8 gewichtsmanschetten Oliver PRIME, 1,5 kg, rood
    8 gewichtsmanschetten Oliver PRIME, 1,5 kg, rood
    5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
    € 122,85
    Gratis bezorging15% Voucher
    Verkoper: Sportlaedchen
    Welkomstdeals
    Productafbeelding van SPORTNOW Biceps-/Triceps-curlmachine met verstelbare zitting in 5 standen
    SPORTNOW Biceps-/Triceps-curlmachine met verstelbare zitting in 5 standen
    4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
    € 209,90
    -€ 6,00
    € 203,90
    Gratis bezorging10% Voucher
    Verkoper: AOSOM-DE
    Productafbeelding van Oliver Tex-O Maxiband, set van 3, alles-in-één
    Oliver Tex-O Maxiband, set van 3, alles-in-één
    € 49,90
    Gratis bezorging15% Voucher
    Verkoper: Sportlaedchen
    Productafbeelding van Oliver Gewichtsmouw PRIME - blauw
    Oliver Gewichtsmouw PRIME - blauw
    5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
    € 42,90
    Gratis bezorging15% Voucher
    Verkoper: Sportlaedchen
    Productafbeelding van Oliver Gewichtsmanschet PRIME - rood
    Oliver Gewichtsmanschet PRIME - rood
    5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
    € 40,40
    Gratis bezorging15% Voucher
    Verkoper: Sportlaedchen
    Productafbeelding van Oliver Pilatesring PRO, 37 cm, Magic Circle voor core- en fullbody training - zilverkleurig, AI-gegenereerde afbeelding
    Oliver Pilatesring PRO, 37 cm, Magic Circle voor core- en fullbody training - zilverkleurig
    € 38,90
    Gratis bezorging15% Voucher
    Verkoper: Sportlaedchen
    Productafbeelding van Natuurlijke stenen meditatie set 7 chakra's energetische kristallen voor yoga genezing en ontspanning met zakje
    Natuurlijke stenen meditatie set 7 chakra's energetische kristallen voor yoga genezing en ontspanning met zakje
    € 28,99
    Verkoper: RESTEQ
    Productafbeelding van RESTEQ vingertrainer en handtrainer, 27 kg, voor revalidatie, verstelbaar
    RESTEQ vingertrainer en handtrainer, 27 kg, voor revalidatie, verstelbaar
    € 28,99
    Verkoper: RESTEQ
    Welkomstdeals
    Productafbeelding van COSTWAY 5-delige set kabelhandgrepen voor kabelmachine, V-vormige kabeltrek met rubberen handgreep voor rug- en krachttraining
    COSTWAY 5-delige set kabelhandgrepen voor kabelmachine, V-vormige kabeltrek met rubberen handgreep voor rug- en krachttraining
    5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
    € 109,99
    -€ 5,04
    € 104,95
    Gratis bezorging
    Verkoper: FDSGmbH
    Productafbeelding van COSTWAY Olympische trapstang, inklapbare zeshoekige stang met geribbelde handgrepen, draagvermogen van 363 kg, 25 cm lange sleeves en vergrendelingsmechanismen
    COSTWAY Olympische trapstang, inklapbare zeshoekige stang met geribbelde handgrepen, draagvermogen van 363 kg, 25 cm lange sleeves en vergrendelingsmechanismen
    4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
    € 119,99
    Gratis bezorging
    Verkoper: FDSGmbH
    Productafbeelding van INF Trainingstoestel voor vinger- en handtraining 6 onderdelen zwart
    INF Trainingstoestel voor vinger- en handtraining 6 onderdelen zwart
    4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 4
    € 26,19
    Gratis bezorging10% Voucher
    Verkoper: INFshop
    Productafbeelding van FIT4MED | Expander - Schwarz - 42x16cm - Instelbaar van 10-200 kg - Voor armtraining
    FIT4MED | Expander - Schwarz - 42x16cm - Instelbaar van 10-200 kg - Voor armtraining
    € 53,33
    Verkoper: PopShop
    Productafbeelding van INF Set met hand- en vingertrainer 5-delig
    INF Set met hand- en vingertrainer 5-delig
    5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
    € 25,19
    Gratis bezorging25% Voucher
    Verkoper: INFshop