PFM02 TRAININGSMASKE: Performance-masker voor training

€ 38,05

€ 16,26-57%

Plus € 14,99 verzendkosten

Onze bestedeals
Overige fitnessapparaten & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van INF Ademhalingstrainer voor sport en fitness zwart
INF Ademhalingstrainer voor sport en fitness zwart
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 15,09
-2%
€ 14,69
20% Voucher
Gratis bezorging
Verkoper: INFshop
Productafbeelding van Sveltus FlexOring®
Sveltus FlexOring®
€ 31,90
Gratis bezorging
Verkoper: Sportlaedchen
Productafbeelding van Trillingsplatform inSPORTline Devyn
Trillingsplatform inSPORTline Devyn
€ 249,62
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Weerstandsband 104 x 10,1 cmgrijs
Weerstandsband 104 x 10,1 cmgrijs
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 22,17
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Sveltus AbMat
Sveltus AbMat
€ 47,88
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Sveltus Trainingsringset
Sveltus Trainingsringset
€ 34,84
Gratis bezorging
Verkoper: Sportlaedchen
Productafbeelding van BLACKROLL Herstelbalsem | A003430
BLACKROLL Herstelbalsem | A003430
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 21,63
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van HMS Fitness MGL50
HMS Fitness MGL50
€ 3,25
-4%
€ 3,09
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van GT10 Trainingsband, One Fitness
GT10 Trainingsband, One Fitness
€ 9,96
Verkoper: IM-Trading_GmbH
Productafbeelding van Fitness/boksen/mma-training weerstandssysteem
Fitness/boksen/mma-training weerstandssysteem
€ 112,99
Gratis bezorging
Verkoper: Glemo
Productafbeelding van Trainingshandleiding HOLTI, dinsdag
Trainingshandleiding HOLTI, dinsdag
€ 13,16
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Sveltus Sveltings Trainingspad, per paar
Sveltus Sveltings Trainingspad, per paar
€ 12,95
Gratis bezorging
Verkoper: Sportlaedchen
Productafbeelding van Plafondmontagestang NS-317
Plafondmontagestang NS-317
€ 94,99
Verkoper: Netsilla
Productafbeelding van Voetbaltrainingsset
Voetbaltrainingsset
€ 21,29
Gratis bezorging
Verkoper: Minitoys
Productafbeelding van Crossfit Master trainingsbanden
Crossfit Master trainingsbanden
€ 44,40
-2%
€ 43,26
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Sweatband GYMBY, IQ OVERSCHRIJDT DE GRENZEN
Sweatband GYMBY, IQ OVERSCHRIJDT DE GRENZEN
€ 11,07
-18%
€ 8,99
Verkoper: PrizePoint
Productafbeelding van P2i Jump Training Weerstandstrainingssysteem
P2i Jump Training Weerstandstrainingssysteem
€ 41,45
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Softee weerstandsband, zwart, één maat
Softee weerstandsband, zwart, één maat
€ 70,00
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van Oefeningen voor het bekkenbodemspieren, geschikt voor dames en heren
Oefeningen voor het bekkenbodemspieren, geschikt voor dames en heren
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 75,09
Gratis bezorging
Verkoper: KLKCommerce
Productafbeelding van WNK02 Nekkraag HMS
WNK02 Nekkraag HMS
€ 12,57
-35%
€ 8,08
Verkoper: Katomix

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

De PFM02 is een trainingsmasker dat gebruikt wordt tijdens krachttraining. Het simuleert vergelijkbare omstandigheden als die op grote hoogte, waar de lucht dunner is. Zo'n training dwingt ons, door de bemoeilijkte ademhaling, om dieper en vollediger te ademen. Dit draagt bij aan het versterken van de ademhalingsspieren. Hierdoor kunt u onder normale trainingsomstandigheden de lichaam en vooral de spieren aanzienlijk beter van zuurstof voorzien. Hoe groter de toevoer van ademlucht, hoe beter uw uithoudingsvermogen, kracht en de efficiëntie van uw training. De PFM02 kan in verschillende sporten worden gebruikt, zoals hardlopen, fietsen, vechtsporten en is geschikt voor crosstraining. Met de verstelbare ventielen kunt u controleren in welke mate de toevoer van ademlucht wordt beperkt. Hierdoor kunt u de training aanpassen aan uw fysieke prestaties. Het masker is licht, ligt comfortabel op het gezicht, drukt niet en veroorzaakt geen ongemak tijdens de oefeningen. De PFM02 is ontworpen om de kracht, het uithoudingsvermogen en de fysieke prestaties van de gebruiker te verbeteren. Specificaties: * Masker (mm): 100 x 130 * Band: Lengte 320 mm, Hoogte 210 mm * Gewicht (masker met weerstandskappen): 250 g * Hoogtesimulatie: Hoogtes tussen ongeveer 900 m en 5400 m In de set vindt u: * Masker van huidvriendelijk siliconen * 4 weerstandskappen van kunststof * 3 elementen met membranen van siliconen * Gebruiksaanwijzing Opmerkingen: * Niet voor commercieel gebruik Importeur: Abisal Ltd. | Polen | 41-807 Zabrze | Pyskowicka Street 17 | : [email protected] Abisal Ltd. verklaart dat de producten die door het bedrijf worden verkocht veilig zijn en voldoen aan de eisen die zijn opgenomen in de Wet op de algemene productveiligheid van 12 december 2003. (Staatsblad van 31 december 2003)
Fabrikant
INNY
Model
sportprise_5907695577334
Gewicht
0.19 kg
EAN
5907695577334
MPN (Manufacturer Part Number)
GSHB_abisal_5907695577334

Fabrikant
INNY
Model
sportprise_5907695577334
Gewicht
0.19 kg
EAN
5907695577334
MPN (Manufacturer Part Number)
GSHB_abisal_5907695577334
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Trillingsdempende mat voor wasmachine, 60x60x1 cm | Antislipmat, rubberen mat, trillingsdemper | Trillingsdempende rubberen onderlegmat voor wasmachine
Trillingsdempende mat voor wasmachine, 60x60x1 cm | Antislipmat, rubberen mat, trillingsdemper | Trillingsdempende rubberen onderlegmat voor wasmachine
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 61
€ 13,99
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: HAC24-GmbH
Productafbeelding van KM-Fit opklapbare halterbank | Multifunctioneel, verstelbaar, belastbaar tot 400 kg
KM-Fit opklapbare halterbank | Multifunctioneel, verstelbaar, belastbaar tot 400 kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 218
€ 69,90
Gratis bezorging
Verkoper: AREBOS
Productafbeelding van SONGMICS Dumbbell Set, 2-in-1, korte dumbbells, 2x10 kg, voor thuisgebruik, 1 paar
SONGMICS Dumbbell Set, 2-in-1, korte dumbbells, 2x10 kg, voor thuisgebruik, 1 paar
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 698
€ 59,98
-2%
€ 58,20
Gratis bezorging
Verkoper: Famanu
Productafbeelding van HOMCOM Staande bokszak, 165 cm, met zuignapbasis, trainingsapparaat, zwart
HOMCOM Staande bokszak, 165 cm, met zuignapbasis, trainingsapparaat, zwart
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 144,90
Gratis bezorging
Verkoper: AOSOM-DE
Productafbeelding van INF Ademhalingstrainer voor sport en fitness zwart
INF Ademhalingstrainer voor sport en fitness zwart
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 15,09
-2%
€ 14,69
20% Voucher
Gratis bezorging
Verkoper: INFshop
Productafbeelding van Dior Sauvage Eau de Parfum, 100 ml, herenparfum
Dior Sauvage Eau de Parfum, 100 ml, herenparfum
€ 641,50/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 2033
€ 64,15
Gratis bezorging
Verkoper: Virello
Productafbeelding van Snickers Hi Protein Poeder - 875g
Snickers Hi Protein Poeder - 875g
€ 42,49/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 37,18
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van FunLife F1 Loopband, inklapbaar – 3-in-1 loopband voor onder het bureau met handgreep, 1–8 km/u, compact en stil, geschikt voor thuis, kantoor en thuiswerk
FunLife F1 Loopband, inklapbaar – 3-in-1 loopband voor onder het bureau met handgreep, 1–8 km/u, compact en stil, geschikt voor thuis, kantoor en thuiswerk
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 581
€ 129,99
Verkoper: FunLife
Productafbeelding van MalTec nekmassageapparaat: voor nek, rug en het hele lichaam. Massageapparaat, Shiatsu, massageband, met verwarming en vibratie, voor pijnverlichting en spierontspanning. Nekmassageapparaat
MalTec nekmassageapparaat: voor nek, rug en het hele lichaam. Massageapparaat, Shiatsu, massageband, met verwarming en vibratie, voor pijnverlichting en spierontspanning. Nekmassageapparaat
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 403
€ 33,20
Gratis bezorging
Verkoper: MALIS
Productafbeelding van Marbo Sport Latzug voor halterbank MH-W104
Marbo Sport Latzug voor halterbank MH-W104
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 202,49
-€ 14,17
€ 188,32
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Hoekbank met slaapfunctie, dubbelbed, veerkernmatras, bedlade, in de kleur grijsbruin/beige / 15102
Hoekbank met slaapfunctie, dubbelbed, veerkernmatras, bedlade, in de kleur grijsbruin/beige / 15102
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 1.799,00
Verkoper: luma-home
Productafbeelding van Makita DCL180ZB Akku-Staubsauger 18V, beutellos, schwarz (ohne Akku)
Makita DCL180ZB Akku-Staubsauger 18V, beutellos, schwarz (ohne Akku)
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 112
€ 73,20
Verkoper: RA-Trading
Productafbeelding van Tunturi Slam Man - Reactietrainer - 3 trainingsniveaus - In hoogte verstelbaar
Tunturi Slam Man - Reactietrainer - 3 trainingsniveaus - In hoogte verstelbaar
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 778,71
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Thuisfitness: Krachtstations, multifunctionele krachtstations, fitnessstations, multistations, multistationssets, verstelbare dip-station, pull-up bar geschikt tot 150 kg, voor thuisgebruik, X20I00K026
Thuisfitness: Krachtstations, multifunctionele krachtstations, fitnessstations, multistations, multistationssets, verstelbare dip-station, pull-up bar geschikt tot 150 kg, voor thuisgebruik, X20I00K026
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 29
€ 125,98
-€ 15,99
€ 109,99
Gratis bezorging
Verkoper: Urbanico-Stav
Productafbeelding van HillMile EBIKE - Mileport 1
HillMile EBIKE - Mileport 1
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 385
€ 609,00
-€ 19,00
€ 590,00
Gratis bezorging
Verkoper: NordicHome
Productafbeelding van SAMSUNG SM-S928BZKGEUB, SAMSUNG Galaxy S24 Ultra, smartphone, zwart, 256 GB
SAMSUNG SM-S928BZKGEUB, SAMSUNG Galaxy S24 Ultra, smartphone, zwart, 256 GB
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 548
Gebruikt
€ 879,00
Gratis bezorging
Verkoper: UltraTec
Productafbeelding van MONZANA® Elektrische luchtontvochtiger, geschikt voor ruimtes tot 15-20 m², ontvochtigt 12 liter per dag, met LED-display en 24-uurs timer. Ideaal voor badkamers, appartementen en andere ruimtes. Luchtontvochtiger en luchtzuiveraar, geschikt voor mensen met allergieën
MONZANA® Elektrische luchtontvochtiger, geschikt voor ruimtes tot 15-20 m², ontvochtigt 12 liter per dag, met LED-display en 24-uurs timer. Ideaal voor badkamers, appartementen en andere ruimtes. Luchtontvochtiger en luchtzuiveraar, geschikt voor mensen met allergieën
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 142,50
Verkoper: PartyKadoshop
Productafbeelding van 55 cm pop voor baby's, met flexibele siliconen ledematen, geschikt voor meisjes, met een lichaam van katoen
55 cm pop voor baby's, met flexibele siliconen ledematen, geschikt voor meisjes, met een lichaam van katoen
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 94
€ 77,03
Gratis bezorging
Verkoper: StarCommerce
Productafbeelding van Sony Interactive Entertainment PlayStation 4 Slim, 500GB, PlayStation 4, Zwart, 8192 MB, GDDR5, AMD Jaguar, AMD Radeon
Sony Interactive Entertainment PlayStation 4 Slim, 500GB, PlayStation 4, Zwart, 8192 MB, GDDR5, AMD Jaguar, AMD Radeon
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 729,18
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van Zwembad Florida, 3,05 x 0,91 meter, zonder accessoires
Zwembad Florida, 3,05 x 0,91 meter, zonder accessoires
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 159
€ 145,76
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van JONR ED12: Accu-stofzuiger voor nat en droog gebruik – 3,5 kg, ultralicht, met reiniging langs randen (1 mm), waterreservoir van 750 ml, automatische zelfreiniging
JONR ED12: Accu-stofzuiger voor nat en droog gebruik – 3,5 kg, ultralicht, met reiniging langs randen (1 mm), waterreservoir van 750 ml, automatische zelfreiniging
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 335
€ 159,99
Gratis bezorging
Verkoper: WohnWunder
Productafbeelding van Halterschijf | 1 x 20 kg | Kunststof | Zwart
Halterschijf | 1 x 20 kg | Kunststof | Zwart
€ 1,75/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 34,95
Gratis bezorging
Verkoper: Muntex
Productafbeelding van Canon 3771C006 Canon PIXMA TS 3350
Canon 3771C006 Canon PIXMA TS 3350
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 694
€ 331,00
Gratis bezorging
Verkoper: mbosmart
Productafbeelding van Joyor S5, elektrische scooter voor offroad gebruik, 500W, met vering, geschikt voor een gewicht tot 150 kg, maximale snelheid 20 km/u
Joyor S5, elektrische scooter voor offroad gebruik, 500W, met vering, geschikt voor een gewicht tot 150 kg, maximale snelheid 20 km/u
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 62
€ 611,98
Gratis bezorging
Verkoper: thetopmark
Productafbeelding van Multifunctioneel gereedschap 4250-6/128 (grijs, 175 Watt, 128-delig accessoirepakket, aluminium koffer)
Multifunctioneel gereedschap 4250-6/128 (grijs, 175 Watt, 128-delig accessoirepakket, aluminium koffer)
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 445,00
Gratis bezorging
Verkoper: mbosmart
Productafbeelding van Inventus staande bokszak 185 cm, vulbare basis met water of zand, voor boksen en kickboksen, zwart
Inventus staande bokszak 185 cm, vulbare basis met water of zand, voor boksen en kickboksen, zwart
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 199,00
-€ 20,00
€ 179,00
Gratis bezorging
Verkoper: MaTotZo_Store
Productafbeelding van Delgeo reistrugzak voor dames en heren, grote handtas-rugzak, uitbreidbare handtas, 17-inch laptoprugzak voor reizen, beige
Delgeo reistrugzak voor dames en heren, grote handtas-rugzak, uitbreidbare handtas, 17-inch laptoprugzak voor reizen, beige
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 228
€ 38,00
Gratis bezorging
Verkoper: Delgeo
Productafbeelding van Mondo Tor set met bal
Mondo Tor set met bal
3,9Gemiddelde beoordeling: 3,9 van 5Aantal beoordelingen: 26
€ 39,90
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van HMS Fitness Atlas X3, 136 kg, geschikt voor training van de buikspieren, quadriceps, trapezius en triceps. Voldoet aan de norm EN ISO 20957-1. Afmetingen: 1170 mm x 1120 mm
HMS Fitness Atlas X3, 136 kg, geschikt voor training van de buikspieren, quadriceps, trapezius en triceps. Voldoet aan de norm EN ISO 20957-1. Afmetingen: 1170 mm x 1120 mm
€ 622,49
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van MEDIA-TECH Epsilon BT MT3591, draadloze hoofdtelefoon, Bluetooth 4.2, microfoon, FM-radio, zwart
MEDIA-TECH Epsilon BT MT3591, draadloze hoofdtelefoon, Bluetooth 4.2, microfoon, FM-radio, zwart
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 18,82
Gratis bezorging
Verkoper: Euroelectronics

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 1 beoordeling
Beoordeeld op 5 maart 2026 op
Geverifieerde aankoop
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Verpakking van 10 stuks Oliver Tex-O Maxibanden
Verpakking van 10 stuks Oliver Tex-O Maxibanden
€ 188,45
Gratis bezorging
Verkoper: Sportlaedchen
Productafbeelding van Kawanyo 6-delige set agility ladders, elk 4 meter lang
Kawanyo 6-delige set agility ladders, elk 4 meter lang
€ 88,90
Gratis bezorging
Verkoper: Sportlaedchen
Productafbeelding van COSTWAY Gymnastiekstok, verstelbare hoogte en breedte, rekstang die tot 100 kg kan dragen, trainingsstangen voor kinderen van 6-12 jaar, roze
COSTWAY Gymnastiekstok, verstelbare hoogte en breedte, rekstang die tot 100 kg kan dragen, trainingsstangen voor kinderen van 6-12 jaar, roze
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 369,99
Gratis bezorging
Verkoper: FDSGmbH
Productafbeelding van COSTWAY Gymnastiekstok, verstelbare hoogte en breedte, rekstang die tot 100 kg kan dragen, trainingsstangen voor kinderen van 6-12 jaar, paars
COSTWAY Gymnastiekstok, verstelbare hoogte en breedte, rekstang die tot 100 kg kan dragen, trainingsstangen voor kinderen van 6-12 jaar, paars
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 339,99
Gratis bezorging
Verkoper: FDSGmbH
Productafbeelding van HOMCOM Gymnastiekrek, rekstang, 13-voudig verstelbaar, geschikt tot 75 kg
HOMCOM Gymnastiekrek, rekstang, 13-voudig verstelbaar, geschikt tot 75 kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 182,90
Gratis bezorging
Verkoper: AOSOM-DE
Productafbeelding van COSTWAY Gymnastiekstok, verstelbare hoogte en breedte, rekstang geschikt tot 100 kg, trainingsstangen voor kinderen van 6-12 jaar, blauw
COSTWAY Gymnastiekstok, verstelbare hoogte en breedte, rekstang geschikt tot 100 kg, trainingsstangen voor kinderen van 6-12 jaar, blauw
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 273,99
Gratis bezorging
Verkoper: FDSGmbH
Productafbeelding van SPORTNOW 3-in-1 Plyo Box: Plyometrische springdoos met 3 verschillende springhoogtes en handgrepen
SPORTNOW 3-in-1 Plyo Box: Plyometrische springdoos met 3 verschillende springhoogtes en handgrepen
€ 109,90
Gratis bezorging
Verkoper: AOSOM-DE
Productafbeelding van COSTWAY Gymnastiekrek, verstelbare hoogte en breedte, rek voor gymnastiek tot 100 kg belastbaar, turnrek voor thuis en fitnessstudio
COSTWAY Gymnastiekrek, verstelbare hoogte en breedte, rek voor gymnastiek tot 100 kg belastbaar, turnrek voor thuis en fitnessstudio
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 239,99
Gratis bezorging
Verkoper: FDSGmbH
Productafbeelding van HOMCOM Gymnastiekrek, verstelbaar in hoogte, met 13 treden, blauw
HOMCOM Gymnastiekrek, verstelbaar in hoogte, met 13 treden, blauw
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 169,90
-€ 18,00
€ 151,90
Gratis bezorging
Verkoper: AOSOM-DE
Productafbeelding van Opvouwbare loopband, mechanische loopband, fitnessapparaat voor binnenshuis, geschikt voor thuisgebruik, voor cardiotraining
Opvouwbare loopband, mechanische loopband, fitnessapparaat voor binnenshuis, geschikt voor thuisgebruik, voor cardiotraining
€ 156,99
Gratis bezorging5% Voucher
Verkoper: Ladenza
Productafbeelding van VEVOR Professionele danspaal, pole dance paal, professionele kwaliteit, hoogte verstelbaar (ca. 216,3-270 cm), afneembaar, fitnesspaal,  fitness, zilver, statische danspaal, geschikt voor sportscholen
VEVOR Professionele danspaal, pole dance paal, professionele kwaliteit, hoogte verstelbaar (ca. 216,3-270 cm), afneembaar, fitnesspaal, fitness, zilver, statische danspaal, geschikt voor sportscholen
€ 143,00
-€ 47,01
€ 95,99
Gratis bezorging
Verkoper: SucceBuy-Official-Store-EU
Productafbeelding van VEVOR Professionele danspaal, draagbare danspaal voor pole dance, professionele kwaliteit, hoogte verstelbaar (ongeveer 222,6-282,4 cm), afneembaar, fitnesspaal, zilver, geschikt voor sportscholen, clubs, feesten
VEVOR Professionele danspaal, draagbare danspaal voor pole dance, professionele kwaliteit, hoogte verstelbaar (ongeveer 222,6-282,4 cm), afneembaar, fitnesspaal, zilver, geschikt voor sportscholen, clubs, feesten
€ 132,10
-€ 37,11
€ 94,99
Gratis bezorging
Verkoper: SucceBuy-Official-Store-EU
Productafbeelding van Wiltec Professionele paaldansstang, diameter 45 mm, in hoogte verstelbaar van 2,31 tot 2,74 meter, gemaakt van staal, montage zonder boren, fitnessstang, paaldansstang
Wiltec Professionele paaldansstang, diameter 45 mm, in hoogte verstelbaar van 2,31 tot 2,74 meter, gemaakt van staal, montage zonder boren, fitnessstang, paaldansstang
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 18
€ 103,99
Gratis bezorging
Verkoper: WilTec
€ 9,68/1kg
Productafbeelding van COSTWAY Gymnastiekrek, rekstang met 12 verstelbare hoogtes van 85-145 cm, gymnastiekstang, rekstang geschikt tot 150 kg, trainingsapparatuur voor kinderen vanaf 3 jaar
COSTWAY Gymnastiekrek, rekstang met 12 verstelbare hoogtes van 85-145 cm, gymnastiekstang, rekstang geschikt tot 150 kg, trainingsapparatuur voor kinderen vanaf 3 jaar
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 139,99
Gratis bezorging
Verkoper: FDSGmbH
Productafbeelding van FIT4MED | Verstelbare trainingsbanden voor pull-ups, 34-102 kg – CrossFit-banden - KARABIJN, DEURHAK, DRAAGTAS, VERSTELBAAR, VOOR PULL-UPS & REVALIDATIE
FIT4MED | Verstelbare trainingsbanden voor pull-ups, 34-102 kg – CrossFit-banden - KARABIJN, DEURHAK, DRAAGTAS, VERSTELBAAR, VOOR PULL-UPS & REVALIDATIE
€ 28,00
Verkoper: PopShop
Productafbeelding van Elektrostimulator spieren-EMS, apparaat met 6 programma's voor passieve oefeningen en spierrevalidatie, geschikt voor buik- en armspieren
Elektrostimulator spieren-EMS, apparaat met 6 programma's voor passieve oefeningen en spierrevalidatie, geschikt voor buik- en armspieren
€ 23,99
Verkoper: RESTEQ
Productafbeelding van Muziekboksset, 9 niveaus, vergroot doelgebied, geschikt voor volwassenen en kinderen, reactieoefening, 41*34*4 cm
Muziekboksset, 9 niveaus, vergroot doelgebied, geschikt voor volwassenen en kinderen, reactieoefening, 41*34*4 cm
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 103,00
Gratis bezorging5% Voucher
Verkoper: Ladenza
Productafbeelding van COSTWAY balletstang, 120 cm lang, voor wandmontage, houten dansstang, inclusief afstandhouders voor de wand
COSTWAY balletstang, 120 cm lang, voor wandmontage, houten dansstang, inclusief afstandhouders voor de wand
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 52,99
Gratis bezorging
Verkoper: FDSGmbH
Productafbeelding van COSTWAY Gewichtsweste, verstelbare borstomvang, trainingsvest met afneembare gewichtszakken, fitnessvest voor krachttraining, spieropbouw, loopvest
COSTWAY Gewichtsweste, verstelbare borstomvang, trainingsvest met afneembare gewichtszakken, fitnessvest voor krachttraining, spieropbouw, loopvest
€ 102,99
Gratis bezorging
Verkoper: FDSGmbH
Productafbeelding van MAMOI® Zwevende balken voor thuis, evenwichts balken voor kinderen, inklapbare turnbalk, indoor sportapparatuur, evenwichts- en turnbalk, gymnastiekstok
MAMOI® Zwevende balken voor thuis, evenwichts balken voor kinderen, inklapbare turnbalk, indoor sportapparatuur, evenwichts- en turnbalk, gymnastiekstok
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 49,99
Verkoper: MAMOI