BRUBAKER Cosmetics: Bad- en doucheset, geur: winterbessen. 4-delige cadeauverpakking in een grote kerstbeker. Kerstset voor dames en heren

€ 22,99

€ 30,25 / 1kg

Gratis bezorging

Naar huis en naar afhaalstations

wo 30 september – do 1 oktober
Bij bestelling binnen
9h 00m 02s
Onze bestedeals
Cadeausets lichaamsverzorging & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van IDC Institute - Geschenkmand 6-delig - Kersenbloesem - Badset Kersenbloesem
IDC Institute - Geschenkmand 6-delig - Kersenbloesem - Badset Kersenbloesem
€ 37,19/1l
€ 23,99
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van IDC Institute - Bronzen Geschenkgids, 4-delig - Sandelhout - Badkamer set
IDC Institute - Bronzen Geschenkgids, 4-delig - Sandelhout - Badkamer set
€ 36,35/1l
€ 19,99
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Cadeauset voor dames - Geur van tuinpeonie - 4-delige verzorgingsset voor het lichaam - 150 ml
Cadeauset voor dames - Geur van tuinpeonie - 4-delige verzorgingsset voor het lichaam - 150 ml
€ 66,60/1l
€ 9,99
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van IDC Institute - Cadeauset Rosé, 3-delig - Jasmijn en Roos - Badset met kaars
IDC Institute - Cadeauset Rosé, 3-delig - Jasmijn en Roos - Badset met kaars
€ 38,42/1l
€ 9,99
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van BRUBAKER Cosmetics Kerstgeschenkset Winterbessen Geur - Extra zachte pluche sokken met 110 ml voetcrème - Voetverzorgingsset voor dames
BRUBAKER Cosmetics Kerstgeschenkset Winterbessen Geur - Extra zachte pluche sokken met 110 ml voetcrème - Voetverzorgingsset voor dames
€ 90,82/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 9,99
Verkoper: BRUBAKER
Productafbeelding van BRUBAKER Cosmetics, 5-delige eenhoorn beauty set, kleurrijke regenboog, met vanille-lavendel geur, in een grote koffiemok, blauw en wit
BRUBAKER Cosmetics, 5-delige eenhoorn beauty set, kleurrijke regenboog, met vanille-lavendel geur, in een grote koffiemok, blauw en wit
€ 24,27/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 16,99
Verkoper: BRUBAKER
Productafbeelding van BRUBAKER Cosmetics Bad- en doucheset met kokosnoot- en aardbeiengeur - 5-delige cadeauverpakking
BRUBAKER Cosmetics Bad- en doucheset met kokosnoot- en aardbeiengeur - 5-delige cadeauverpakking
€ 39,00/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 15,99
Gratis bezorging
Verkoper: RavenIntl
Productafbeelding van BRUBAKER Cosmetics - Bedankt, mama - 5-delige moederdag bad- en doucheset - Roos-vanille geur - Geschenkgarnituur in een beker met hartdecoratie
BRUBAKER Cosmetics - Bedankt, mama - 5-delige moederdag bad- en doucheset - Roos-vanille geur - Geschenkgarnituur in een beker met hartdecoratie
€ 31,22/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 9,99
Verkoper: BRUBAKER
Productafbeelding van BRUBAKER Cosmetics - Verzorgingsset met 6 producten - Winter Wonder - Beauty cadeau set met vanillegeur - inclusief glinsterende slee in goud
BRUBAKER Cosmetics - Verzorgingsset met 6 producten - Winter Wonder - Beauty cadeau set met vanillegeur - inclusief glinsterende slee in goud
€ 44,92/1l
3,8Gemiddelde beoordeling: 3,8 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 19,99
Verkoper: BRUBAKER
Productafbeelding van BRUBAKER Cosmetics Bad- en doucheset Kokosnoot & aardbeien geur - 10-delige cadeauverpakking in vintage badkuipstijl
BRUBAKER Cosmetics Bad- en doucheset Kokosnoot & aardbeien geur - 10-delige cadeauverpakking in vintage badkuipstijl
€ 30,18/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 23
€ 31,99
Gratis bezorging
Verkoper: RavenIntl
Productafbeelding van BRUBAKER Cosmetics Bad- en doucheset Vanille, Roos, Munt - 5-delige cadeauverpakking voor dames
BRUBAKER Cosmetics Bad- en doucheset Vanille, Roos, Munt - 5-delige cadeauverpakking voor dames
€ 49,97/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 15,99
Gratis bezorging
Verkoper: RavenIntl
Productafbeelding van BRUBAKER Cosmetics - Bedankt, mama - 7-delige moederdagset voor bad en douche - Geur van roos en vanille - Geschenkartikel in een vintage mand, kleur roze
BRUBAKER Cosmetics - Bedankt, mama - 7-delige moederdagset voor bad en douche - Geur van roos en vanille - Geschenkartikel in een vintage mand, kleur roze
€ 38,45/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 24,99
Verkoper: BRUBAKER
Productafbeelding van BRUBAKER Cosmetics 5-delige Eenhoorn bad- en doucheset Cherry Blossom - Geschenkset met kersenbloemengeur in een extra grote eenhoornbeker
BRUBAKER Cosmetics 5-delige Eenhoorn bad- en doucheset Cherry Blossom - Geschenkset met kersenbloemengeur in een extra grote eenhoornbeker
€ 24,98/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 14,99
Verkoper: BRUBAKER
Productafbeelding van BRUBAKER Cosmetics, 4-delige bad- en doucheset, framboos en champagne - verzorgingsset, cadeauverpakking in rosé goud met hoge hakken design
BRUBAKER Cosmetics, 4-delige bad- en doucheset, framboos en champagne - verzorgingsset, cadeauverpakking in rosé goud met hoge hakken design
€ 41,65/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 19,99
Gratis bezorging
Verkoper: RavenIntl
Productafbeelding van BRUBAKER Cosmetics, 5-delige bad- en doucheset, aardbei, "Sweet Love" - verzorgingsset, cadeauverpakking met bloemenprint - cadeau-idee voor vrouwen - roze
BRUBAKER Cosmetics, 5-delige bad- en doucheset, aardbei, "Sweet Love" - verzorgingsset, cadeauverpakking met bloemenprint - cadeau-idee voor vrouwen - roze
€ 31,02/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 17,99
Gratis bezorging
Verkoper: RavenIntl
Productafbeelding van BRUBAKER Cosmetics Beauty Verzorgingsset - met lavendel-, salie- en muntextracten - Geschenkset in een mand met handvat
BRUBAKER Cosmetics Beauty Verzorgingsset - met lavendel-, salie- en muntextracten - Geschenkset in een mand met handvat
€ 28,29/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 29,99
Verkoper: BRUBAKER
Productafbeelding van BRUBAKER Cosmetics Bad- en doucheset Lavendel - 7-delige cadeauverpakking in een decoratieve badkuip
BRUBAKER Cosmetics Bad- en doucheset Lavendel - 7-delige cadeauverpakking in een decoratieve badkuip
€ 40,97/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 24,99
Verkoper: BRUBAKER
Productafbeelding van BRUBAKER Cosmetics: Bad- en doucheset met lavendel-magnoliedouche – 7-delige cadeauverpakking in een decoratieve mand
BRUBAKER Cosmetics: Bad- en doucheset met lavendel-magnoliedouche – 7-delige cadeauverpakking in een decoratieve mand
€ 166,56/1kg
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 14,99
Verkoper: BRUBAKER
Productafbeelding van BRUBAKER Cosmetics Bad- en doucheset: Witte thee en gember geur - 9-delige cadeauverpakking in een doos met handgrepen
BRUBAKER Cosmetics Bad- en doucheset: Witte thee en gember geur - 9-delige cadeauverpakking in een doos met handgrepen
€ 20,19/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 19,99
Verkoper: BRUBAKER
Productafbeelding van Dames badset, 8-delig, lavendelgeur, verzorgingsset, cadeauverpakking
Dames badset, 8-delig, lavendelgeur, verzorgingsset, cadeauverpakking
€ 103,52/1kg
€ 87,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

BRUBAKER Kerstgeschenkset met douchegel, bodylotion, badbommen en koffiemok

Vergeet de stress van het dagelijks leven en gun uzelf ontspannende wellnessmomenten in uw eigen huis!

Met deze verzorgingsset is er niets meer aan in de weg voor een ontspannend bad. Verkwikkende verzorgingsproducten met fruitige bessengeuren, afkomstig van natuurlijke essences, verwennen zowel lichaam als geest. Neem een warm bad en geniet van het moment met heerlijk geurende bessen.

Kerstplezier om cadeau te geven!

Doe uw dierbaren een plezier en geef dit aantrekkelijke wellnessset van BRUBAKER cadeau. Met het winterse ontwerp, het feestelijke rood, de kerstkoffiemok en de prachtige strik zal deze cadeauverpakking uw vrienden en familie zeker aanspreken.

Verkwikkende huidverzorging

Hoogwaardige, hydraterende ingrediënten verzorgen uw huid intensief en maken deze zacht en soepel.

Uniek kerstontwerp

Kerstkleuren en een speels kerstdorp sieren deze hoogwaardige bad- en doucheset. Spelende kinderen, talrijke cadeaus, een vriendelijke sneeuwpop en de dansende kerstman zorgen voor een feestelijke sfeer en maken deze set tot iets heel bijzonders.

Productinformatie:

  • Inhoud: 90 ml douchegel, 90 ml bodylotion, ster-vormige badbommen 70 g, rode kerstmok van keramiek (500 ml inhoud)
  • Afmetingen van de gehele set: Hoogte: 21,5 cm, Breedte: 13 cm, Diepte: 10 cm
  • Gewicht van de gehele set: 760 g
  • Merk: BRUBAKER
  • Gelegenheden: Kerst, Sinterklaas, Verjaardag
  • Kleur van de strik: Rood
  • Motief: Merry Christmas - Kerstdorp
  • Geur: Winter Berry / Cranberry

Dierproeven voor cosmetica? Wij zeggen nee! Daarom testen wij alle BRUBAKER beautyproducten uitsluitend op onszelf.

Model
Weihnachtstasse
Gewicht
760 g
Inhoud
500 ml
Ingrediënten
SHOWERGEL: WATER (AQUA), NATRIUM LAURETH SULFAAT, COCAMIDOPROPYL BETAINE, NATRIUMCHLORIDE, COCAMIDE MEA, ACRYLZUUR/ACRYLAMIDOMETHYLPROPANE SULFOONZUUR COPOLYMEER, PARFUM, FENOXYETHANOL, BENZYLALCOHOL, CHLORFENESINE, FD&C YELLOW NO.5 (CI 19140), D&C RED NO.33 (CI 17200), LINALOOL, HEXYL CINNAMAL, LIMONEEN, VACCINIUM MACROCARPON (CRANBERRY) FRUIT EXTRACT. LICHAMS LOTION: WATER (AQUA), MINERAL OIL (PARAFFINUM LIQUIDUM), CETEARYL ALCOHOL, GLYCERYL STEARAAT, GLYCERINE, STEAANZURE, POLYQUATERNIUM-22/ C13-16 ISOPARAFFINE/ LAURETH-25, FENOXYETHANOL, CARBOMEER, NATRIUMHYDROXIDE, PARFUM, CHLORFENESINE, DISODIUM EDTA, LINALOOL, HEXYL CINNAMAL, LIMONEEN, VACCINIUM MACROCARPON (CRANBERRY) FRUIT EXTRACT. BADBOL: NATRIUMBICAARBONAAT, NATRIUMSULFAAT, CITROENZUUR, PARFUM, LINALOOL, HEXYL CINNAMAL, LIMONEEN, VACCINIUM MACROCARPON (CRANBERRY) FRUIT EXTRACT.
Fabrikant
EAN
4251219629292
MPN (Manufacturer Part Number)
20CF14

Model
Weihnachtstasse
Gewicht
760 g
Inhoud
500 ml
Ingrediënten
SHOWERGEL: WATER (AQUA), NATRIUM LAURETH SULFAAT, COCAMIDOPROPYL BETAINE, NATRIUMCHLORIDE, COCAMIDE MEA, ACRYLZUUR/ACRYLAMIDOMETHYLPROPANE SULFOONZUUR COPOLYMEER, PARFUM, FENOXYETHANOL, BENZYLALCOHOL, CHLORFENESINE, FD&C YELLOW NO.5 (CI 19140), D&C RED NO.33 (CI 17200), LINALOOL, HEXYL CINNAMAL, LIMONEEN, VACCINIUM MACROCARPON (CRANBERRY) FRUIT EXTRACT. LICHAMS LOTION: WATER (AQUA), MINERAL OIL (PARAFFINUM LIQUIDUM), CETEARYL ALCOHOL, GLYCERYL STEARAAT, GLYCERINE, STEAANZURE, POLYQUATERNIUM-22/ C13-16 ISOPARAFFINE/ LAURETH-25, FENOXYETHANOL, CARBOMEER, NATRIUMHYDROXIDE, PARFUM, CHLORFENESINE, DISODIUM EDTA, LINALOOL, HEXYL CINNAMAL, LIMONEEN, VACCINIUM MACROCARPON (CRANBERRY) FRUIT EXTRACT. BADBOL: NATRIUMBICAARBONAAT, NATRIUMSULFAAT, CITROENZUUR, PARFUM, LINALOOL, HEXYL CINNAMAL, LIMONEEN, VACCINIUM MACROCARPON (CRANBERRY) FRUIT EXTRACT.
Fabrikant
EAN
4251219629292
MPN (Manufacturer Part Number)
20CF14
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Collagen SkinCare Poeder 120 g – Collageenpeptiden met MSM & Vitamine C
Collagen SkinCare Poeder 120 g – Collageenpeptiden met MSM & Vitamine C
€ 149,08/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 17,89
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: Nutrisslim
Productafbeelding van Lindt GOLDHASE, 200 g, Melkchocolade, 1 stuk, 545 kcal, 2277 kJ, 32 g
Lindt GOLDHASE, 200 g, Melkchocolade, 1 stuk, 545 kcal, 2277 kJ, 32 g
€ 140,80/1kg
3,8Gemiddelde beoordeling: 3,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 28,16
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van BRUBAKER Cosmetics: Geschenkgarnituur voor bad en douche, winterse bessengeur - 5-delige verzorgingsset in een decoratieve badkuip, ideaal voor Kerstmis - Kerstgeschenk voor vrouwen
BRUBAKER Cosmetics: Geschenkgarnituur voor bad en douche, winterse bessengeur - 5-delige verzorgingsset in een decoratieve badkuip, ideaal voor Kerstmis - Kerstgeschenk voor vrouwen
€ 51,09/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 22,99
Gratis bezorging
Verkoper: RavenIntl
Productafbeelding van BRUBAKER Cosmetics Douche- en badset Aloe Vera - 5-delige dames cadeauverpakking - Beauty set voor vrouwen
BRUBAKER Cosmetics Douche- en badset Aloe Vera - 5-delige dames cadeauverpakking - Beauty set voor vrouwen
€ 56,22/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 17,99
Gratis bezorging
Verkoper: RavenIntl
Productafbeelding van ZMH LED plafondlamp Sterrenhemel, kleine ronde plafondlamp, 15W, 3000K, 21cm, warm wit, modern, geschikt voor slaapkamer, hal, keuken, woonkamer, kantoor, gang
ZMH LED plafondlamp Sterrenhemel, kleine ronde plafondlamp, 15W, 3000K, 21cm, warm wit, modern, geschikt voor slaapkamer, hal, keuken, woonkamer, kantoor, gang
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 188
€ 38,99
2% Voucher
De energieklasse van dit product is E.
Verkoper: ZMH
Productafbeelding van Wiltec wasmand 105 liter, naturel, wasmand met deksel van bamboe, inklapbare wasmand met linnenzak, met 2 compartimenten voor het sorteren van vuile was
Wiltec wasmand 105 liter, naturel, wasmand met deksel van bamboe, inklapbare wasmand met linnenzak, met 2 compartimenten voor het sorteren van vuile was
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 90
€ 31,99
Gratis bezorging
Verkoper: WilTec
Productafbeelding van CASARIA® Kunstkerstboom, 150 cm, met lichtketting van 100 LED's. Realistisch ogende kerstboom met verlichting, met een stekkersysteem, dichte takken, stabiel, zwaar en moeilijk ontvlambaar
CASARIA® Kunstkerstboom, 150 cm, met lichtketting van 100 LED's. Realistisch ogende kerstboom met verlichting, met een stekkersysteem, dichte takken, stabiel, zwaar en moeilijk ontvlambaar
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 122
€ 35,50
Verkoper: PartyKadoshop
Productafbeelding van Fisher-Price Leerplezier Liedjesboek
Fisher-Price Leerplezier Liedjesboek
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 32,79
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van BRUBAKER Cosmetics: Bad- en doucheset "Winterbessen" - 6-delige cadeauverpakking in een decoratieve metalen bak. Kerst - Kerstset
BRUBAKER Cosmetics: Bad- en doucheset "Winterbessen" - 6-delige cadeauverpakking in een decoratieve metalen bak. Kerst - Kerstset
€ 65,09/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 27,99
Gratis bezorging
Verkoper: RavenIntl
Productafbeelding van Kunststof kerstversiering, set van 45 stuks - zilver - Breekvaste kerstballen - Geschikt voor kerstboom, kerstboomversiering
Kunststof kerstversiering, set van 45 stuks - zilver - Breekvaste kerstballen - Geschikt voor kerstboom, kerstboomversiering
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 16,95
Verkoper: Special-trends
Productafbeelding van CASARIA® Kerstballen, set van 100. Kerstballen, kerstboomversieringen, kerstboomdecoratie, kleur: rood
CASARIA® Kerstballen, set van 100. Kerstballen, kerstboomversieringen, kerstboomdecoratie, kleur: rood
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 33
€ 29,50
Verkoper: PartyKadoshop
Productafbeelding van BRUBAKER Cosmetics: Bad- en doucheset "Winterbessen"-geur - Geschenkartikel in een kerstthema, met handdoek, ideaal voor vrouwen
BRUBAKER Cosmetics: Bad- en doucheset "Winterbessen"-geur - Geschenkartikel in een kerstthema, met handdoek, ideaal voor vrouwen
€ 15,93/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 19,99
Verkoper: BRUBAKER
Productafbeelding van Makita DCL180ZB Akku-Staubsauger 18V, beutellos, schwarz (ohne Akku)
Makita DCL180ZB Akku-Staubsauger 18V, beutellos, schwarz (ohne Akku)
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 112
€ 73,20
Verkoper: RA-Trading
Productafbeelding van INF 2 in 1 Styluspen met schrijffunctie Wit 1-pak
INF 2 in 1 Styluspen met schrijffunctie Wit 1-pak
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 33
€ 12,69
-3%
€ 12,29
10% Voucher
Gratis bezorging
Verkoper: INFshop
Productafbeelding van Bosch Serie 4 WAN28127, voorzijde vulling, 8 kg, , 72 dB, 1400 toeren per minuut, A
Bosch Serie 4 WAN28127, voorzijde vulling, 8 kg, , 72 dB, 1400 toeren per minuut, A
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 1.272,99
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is A.
Verkoper: Buy-Store-Official
Productafbeelding van Relaxdays 10020744, 71 liter, Rechthoekig, Hout, Hout, Plantenbak
Relaxdays 10020744, 71 liter, Rechthoekig, Hout, Hout, Plantenbak
3,1Gemiddelde beoordeling: 3,1 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 52,99
Gratis bezorging
Verkoper: Relaxdays
Productafbeelding van Clean Maxx PC-P008E 06259/07833/09847, draadloze handstofzuiger zonder zak, 150 Watt, cycloonfilter, borstel voor dierenharen
Clean Maxx PC-P008E 06259/07833/09847, draadloze handstofzuiger zonder zak, 150 Watt, cycloonfilter, borstel voor dierenharen
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 126
€ 176,92
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Trizand 23375 Acupressuur-massagemat + kussentje en balletjes, zwart-goud
Trizand 23375 Acupressuur-massagemat + kussentje en balletjes, zwart-goud
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 27,89
Verkoper: Dareknaklik
Productafbeelding van Geschenkset voor mannen met rozenolie - Aftershavecrème, zeep en douchegel, merk Regina Roses
Geschenkset voor mannen met rozenolie - Aftershavecrème, zeep en douchegel, merk Regina Roses
€ 115,43/1l
€ 12,12
Verkoper: Emerosa
Productafbeelding van Verticale tuin: modulaire potten, mini-waterval, antracietkleurige bloempotten, plantaccessoires
Verticale tuin: modulaire potten, mini-waterval, antracietkleurige bloempotten, plantaccessoires
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 17,82
-7%
€ 16,53
Gratis bezorging
Verkoper: Euroelectronics
Productafbeelding van Money Maker damesportemonnee, leer, rood, RFID-blokkering, modelnummer OPJ701R
Money Maker damesportemonnee, leer, rood, RFID-blokkering, modelnummer OPJ701R
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 25,99
Verkoper: Fit4Style-IMPPAC-DE
Productafbeelding van Ferrero Kinder-reepjes, grote verpakking (36 stuks van 21 gram per stuk)
Ferrero Kinder-reepjes, grote verpakking (36 stuks van 21 gram per stuk)
€ 29,81/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 36
€ 22,54
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Driekamerig kussen | donskussen | DREAMSTAR | 80 x 80 cm
Driekamerig kussen | donskussen | DREAMSTAR | 80 x 80 cm
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 49,90
Gratis bezorging
Verkoper: TBFurnitureGmbH
Productafbeelding van BRUBAKER Cosmetics Kerstgeschenkset Winterbessen Geur - Extra zachte pluche sokken met 110 ml voetcrème - Voetverzorgingsset voor dames
BRUBAKER Cosmetics Kerstgeschenkset Winterbessen Geur - Extra zachte pluche sokken met 110 ml voetcrème - Voetverzorgingsset voor dames
€ 90,82/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 9,99
Verkoper: BRUBAKER
Productafbeelding van Merci Lovelies, 185 gram
Merci Lovelies, 185 gram
€ 32,54/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 6,02
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van MONZANA® Nachtlamp set, 2 stuks, 32 cm, stof, grijs, taupe, antraciet, wit. Geschikt voor woonkamer, slaapkamer. Lamp, verlichting, tafellamp, nachtlamp, bureaulamp
MONZANA® Nachtlamp set, 2 stuks, 32 cm, stof, grijs, taupe, antraciet, wit. Geschikt voor woonkamer, slaapkamer. Lamp, verlichting, tafellamp, nachtlamp, bureaulamp
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 43
€ 40,95
Verkoper: PartyKadoshop
Productafbeelding van BRUBAKER Cosmetics: Geschenkgarnituur voor bad en douche, winterbessen geur - 3-delige verzorgingsset - Kerstset voor dames en heren
BRUBAKER Cosmetics: Geschenkgarnituur voor bad en douche, winterbessen geur - 3-delige verzorgingsset - Kerstset voor dames en heren
€ 23,23/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 9,99
Verkoper: BRUBAKER
Productafbeelding van Lindt & Sprüngli, Zeer dunne chocoladetabletten, pure chocolade, 125 g
Lindt & Sprüngli, Zeer dunne chocoladetabletten, pure chocolade, 125 g
€ 62,96/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 7,87
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van After Eight® chocoladepralines, 200,0 g
After Eight® chocoladepralines, 200,0 g
€ 52,75/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 10,55
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Creano 072-e, Witte thee, Jasmijn, Rozenbottel
Creano 072-e, Witte thee, Jasmijn, Rozenbottel
€ 95,61/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 25
€ 17,21
Verkoper: BioCare

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 7 beoordelingen
Beoordeeld op 28 december 2021 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Aankoop
Beoordeeld op 29 december 2021 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Geweldig
Beoordeeld op 12 juni 2022 op
Geverifieerde aankoop
Melden
zeer goed
Beoordeeld op 12 mei 2025 op
Geverifieerde aankoop
Beoordeeld op 26 december 2024 op
Geverifieerde aankoop
Beoordeeld op 30 december 2022 op
Geverifieerde aankoop
Beoordeeld op 20 december 2022 op
Geverifieerde aankoop
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Reinigingsgel voor het gezicht 2-in-1 Eight Hour HydraPlay (dagelijkse reiniger), 125 ml
Reinigingsgel voor het gezicht 2-in-1 Eight Hour HydraPlay (dagelijkse reiniger), 125 ml
€ 18,36
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Sisley Eau de Campagne 100 ml Eau de Toilette set met milde bad- en douchegel
Sisley Eau de Campagne 100 ml Eau de Toilette set met milde bad- en douchegel
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 81,60
Verkoper: PerfumTraders
€ 816,00/1l
Productafbeelding van Rituals, The Ritual of Jing cadeauverpakking M
Rituals, The Ritual of Jing cadeauverpakking M
€ 43,86
-2%
€ 42,84
Verkoper: PerfumTraders
€ 36,80/1kg
Productafbeelding van Rituals, de geschenkset "The Ritual of Karma" (voor mannen)
Rituals, de geschenkset "The Ritual of Karma" (voor mannen)
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 40,99
Verkoper: PerfumTraders
€ 96,45/1l
Productafbeelding van Rituals Ayurveda Kleine Geschenkset: Doucheolie 75 ml / Schuimende Douchegel 50 ml / Haar- en Lichaamsnevel 20 ml / Lichaamscreme 70 ml
Rituals Ayurveda Kleine Geschenkset: Doucheolie 75 ml / Schuimende Douchegel 50 ml / Haar- en Lichaamsnevel 20 ml / Lichaamscreme 70 ml
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 33,03
Verkoper: PerfumTraders
€ 73,89/1kg
Productafbeelding van Geschenkset voor mannen Diesel D By Diesel, 1x 30 ml, 1x 75 ml
Geschenkset voor mannen Diesel D By Diesel, 1x 30 ml, 1x 75 ml
€ 42,84
Verkoper: PerfumTraders
€ 142,80/1kg
Productafbeelding van Rituals Jing Proefset, 245 ml
Rituals Jing Proefset, 245 ml
€ 24,48
Verkoper: PerfumTraders
€ 349,71/1l
Productafbeelding van Foamende douchegel 50 ml / Lichaams scrub 125 g / Lichaamslotion 70 ml - Rituals Karma proefset
Foamende douchegel 50 ml / Lichaams scrub 125 g / Lichaamslotion 70 ml - Rituals Karma proefset
€ 25,29
Verkoper: PerfumTraders
€ 74,82/1kg
Productafbeelding van Rituals Ayurveda Lichaamsroom, navulverpakking
Rituals Ayurveda Lichaamsroom, navulverpakking
€ 27,54
-14%
€ 23,46
Verkoper: PerfumTraders
€ 106,64/1l
Productafbeelding van Rituals Homme verzorgingsset voor de huid - Proefset
Rituals Homme verzorgingsset voor de huid - Proefset
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 22,74
Verkoper: PerfumTraders
€ 98,87/1kg
Productafbeelding van Scottish Fine Soaps, Geschenkgewicht voor heren - Vetiver en sandelhout, 4 stuks
Scottish Fine Soaps, Geschenkgewicht voor heren - Vetiver en sandelhout, 4 stuks
€ 26,52
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Scottish Fine Soaps Geschenkartikel Calluna Botanicals, 4-delig
Scottish Fine Soaps Geschenkartikel Calluna Botanicals, 4-delig
€ 26,52
Verkoper: PerfumTraders
€ 52,20/1kg
Productafbeelding van IDC Institute - Cadeauset Garden, 6-delig - Wilde bloemen - Badset met standaard
IDC Institute - Cadeauset Garden, 6-delig - Wilde bloemen - Badset met standaard
€ 29,99
Verkoper: Lemonbite
€ 55,54/1l
Productafbeelding van IDC Institute - Geschenkgiftset voor Heren - Douchegel en Lichaamsmelk - Verzorging voor mannen
IDC Institute - Geschenkgiftset voor Heren - Douchegel en Lichaamsmelk - Verzorging voor mannen
€ 10,99
Verkoper: Lemonbite
€ 21,98/1l
Productafbeelding van IDC Institute - Geschenkmand 6-delig - Kersenbloesem - Badset Kersenbloesem
IDC Institute - Geschenkmand 6-delig - Kersenbloesem - Badset Kersenbloesem
€ 23,99
Verkoper: Lemonbite
€ 37,19/1l
Productafbeelding van IDC Institute - Cadeauset Rosé, 3-delig - Jasmijn en Roos - Badset met kaars
IDC Institute - Cadeauset Rosé, 3-delig - Jasmijn en Roos - Badset met kaars
€ 9,99
Verkoper: Lemonbite
€ 38,42/1l
Productafbeelding van IDC Institute - Geschenkgiftset Gold - Douchegel en Lichaamsmelk - Vanille - 2x200ml
IDC Institute - Geschenkgiftset Gold - Douchegel en Lichaamsmelk - Vanille - 2x200ml
€ 7,99
Verkoper: Lemonbite
€ 19,97/1l
Productafbeelding van IDC Institute - Geschenkgewicht Gold - Douchegel en Lichaamsmelk - Vanille
IDC Institute - Geschenkgewicht Gold - Douchegel en Lichaamsmelk - Vanille
€ 6,99
Verkoper: Lemonbite
€ 46,60/1l
Productafbeelding van MAGIC STUDIO Roze Nagelstyling Set
MAGIC STUDIO Roze Nagelstyling Set
€ 4,99
Verkoper: Lemonbite
€ 623,75/1l
Productafbeelding van Magic Studio Nagellakset voor meisjes, 2x4 ml
Magic Studio Nagellakset voor meisjes, 2x4 ml
€ 4,99
Verkoper: Lemonbite
€ 623,75/1l