Holle Biologische Knapperige Snack, Meliene, Groentesnacks, 25 g, Ingrediënten: Meliene, Energie: 372 kcal, Rechthoekige verpakking

€ 1,39

€ 1,32-5%

€ 52,80 / 1kg

plus € 14,99 verzendkosten

Bij jou thuis

di 6 – do 8 oktober
Onze bestedeals
Kant-en-klare babymaaltijden & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Knuffel Olaf 40 cm schattig pluchen speelgoed voor fans van de film.
Knuffel Olaf 40 cm schattig pluchen speelgoed voor fans van de film.
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 36,99
Verkoper: RESTEQ
Productafbeelding van Lalafanfan pluche eend 30 cm schattige mascotte met accessoires voor kinderen.
Lalafanfan pluche eend 30 cm schattige mascotte met accessoires voor kinderen.
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 23,99
Verkoper: RESTEQ
Productafbeelding van Een verzameltoverstok van zwarte vlier, de toverstok van Dumbledore.
Een verzameltoverstok van zwarte vlier, de toverstok van Dumbledore.
€ 18,99
Verkoper: RESTEQ
Productafbeelding van Pluchen knuffel Huggy Wuggy 40 cm Hagi Wagi zachte speelgoed voor kinderen uit het spel Poppy Playtime.
Pluchen knuffel Huggy Wuggy 40 cm Hagi Wagi zachte speelgoed voor kinderen uit het spel Poppy Playtime.
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 18,99
Verkoper: RESTEQ
Productafbeelding van Kuhmelkbasisvoeding 1 voor baby's vanaf de geboorte, biologisch gecertificeerd Demeter, 400g, merk HOLLE
Kuhmelkbasisvoeding 1 voor baby's vanaf de geboorte, biologisch gecertificeerd Demeter, 400g, merk HOLLE
€ 20,07/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 8,03
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van BoboVita Muesli met bosbessen, appel en banaan, 80 gram
BoboVita Muesli met bosbessen, appel en banaan, 80 gram
€ 20,50/1kg
€ 1,73
-5%
€ 1,64
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van BABYBIO Rijst-quinoagraanpap zonder melk, met cacao, biologisch, 220 g
BABYBIO Rijst-quinoagraanpap zonder melk, met cacao, biologisch, 220 g
€ 110,86/1kg
€ 24,39
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Dawtona Muesli, Appel-Frambozen, 180 gram
Dawtona Muesli, Appel-Frambozen, 180 gram
€ 8,28/1kg
€ 1,57
-5%
€ 1,49
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Biologische fruitijsjes, 100% geschikt om in te vriezen, perzik-banaan smaak, 5 stuks, vanaf 6 maanden, 250g
Biologische fruitijsjes, 100% geschikt om in te vriezen, perzik-banaan smaak, 5 stuks, vanaf 6 maanden, 250g
€ 105,80/1kg
€ 26,45
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Dawtona Mespel, Bessen, Appel, 180 g
Dawtona Mespel, Bessen, Appel, 180 g
€ 8,89/1kg
€ 1,78
-5%
€ 1,69
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Kindermelkpoeder Kendamil Nature 3 HMO+ 600 gram
Kindermelkpoeder Kendamil Nature 3 HMO+ 600 gram
€ 58,42/1kg
€ 35,05
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Kippenbouillon voor kinderen, 250g
Kippenbouillon voor kinderen, 250g
€ 9,22/1kg
€ 3,78
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van BoboVita Appel en banaan, geschikt vanaf 4 maanden, 80 gram
BoboVita Appel en banaan, geschikt vanaf 4 maanden, 80 gram
€ 20,50/1kg
€ 1,73
-5%
€ 1,64
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Apfel-Zartbiscotti - Kiddylicious, 120 gram
Apfel-Zartbiscotti - Kiddylicious, 120 gram
€ 194,17/1kg
€ 23,30
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van BLEDINA BLEDINE Babyvoeding, brokjes met een smaak van [specificeer smaak indien bekend, anders: "een smaak"], 400 gram
BLEDINA BLEDINE Babyvoeding, brokjes met een smaak van [specificeer smaak indien bekend, anders: "een smaak"], 400 gram
€ 106,42/1kg
€ 42,57
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van KIDDYLICIOUS Banaanwafeltjes, mini formaat, 4 stuks, 4 gram per stuk
KIDDYLICIOUS Banaanwafeltjes, mini formaat, 4 stuks, 4 gram per stuk
€ 411,80/1kg
€ 20,59
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Babymoov - A001124 - Keukenapparatuur
Babymoov - A001124 - Keukenapparatuur
€ 28,79/1kg
€ 179,08
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Gerber Fruitmix voor baby's, appel, peer, framboos, bosbes, 80 gram
Gerber Fruitmix voor baby's, appel, peer, framboos, bosbes, 80 gram
€ 21,33/1kg
€ 1,92
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Kruidige koekjes met appel en perzik, speciaal voor kinderen, 150 gram
Kruidige koekjes met appel en perzik, speciaal voor kinderen, 150 gram
€ 38,25/1kg
€ 6,44
-4%
€ 6,12
Verkoper: Katomix

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

INGREDIËNTEN
Biologische havermout.

BESCHRIJVING
Voedingsmiddel voor baby's en jonge kinderen vanaf 8 maanden.
Verpakt in een beschermende atmosfeer. Bevat geen toegevoegde suiker. Bevat van nature voorkomende suikers.

VOEDINGSWAARDEN PER 100 g
Energie: 1557 kJ/372 kcal
Vetten: 4,1 g
waarvan verzadigde vetzuren: 0,5 g
Koolhydraten: 67 g
waarvan suikers: 0,9 g
Eiwitten: 13 g
Zout: 0,07 g
Natrium: 0,03 g

ALLERGEENINFORMATIE
Kan sporen bevatten van pinda's en mosterd.

LET OP
Laat het kind niet onbeheerd tijdens het eten om het risico op verstikking te verminderen.
Let vanaf het eerste tandje op de mondhygiëne van het kind.
Het product is verpakt op basis van gewicht, niet op basis van volume.

AANBEVOLEN OPSLAGVOORWAARDEN
n op een droge en koele plaats. Na opening goed afsluiten en binnen enkele dagen gebruiken.

Voedingswaarde
Per 100 gram Energie: 1557 kJ / 372 kcal Vet: 4,1 g waarvan verzadigde vetzuren: 0,5 g Koolhydraten: 67 g waarvan suikers: 0,9 g Eiwitten: 13 g Zout: 0,07 g Natrium: 0,03 g
Ingrediënten
Biologische havermout
Fabrikant
Holle
Levensmiddelenbedrijven
Holle Europe GmbH Berner Weg 23 79539 Loerrach, Deutschland
Gewicht
0.025 kg
Verkoopbenaming
in de beschrijving
Aanbevolen leeftijd
vanaf 8 maanden
EAN
7640161879379
MPN (Manufacturer Part Number)
160104

Voedingswaarde
Per 100 gram Energie: 1557 kJ / 372 kcal Vet: 4,1 g waarvan verzadigde vetzuren: 0,5 g Koolhydraten: 67 g waarvan suikers: 0,9 g Eiwitten: 13 g Zout: 0,07 g Natrium: 0,03 g
Ingrediënten
Biologische havermout
Fabrikant
Holle
Levensmiddelenbedrijven
Holle Europe GmbH Berner Weg 23 79539 Loerrach, Deutschland
Gewicht
0.025 kg
Verkoopbenaming
in de beschrijving
Aanbevolen leeftijd
vanaf 8 maanden
EAN
7640161879379
MPN (Manufacturer Part Number)
160104
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van DINKELKEKSE AB, 8 maanden, Demeter biologisch, 150 g - HOLLE
DINKELKEKSE AB, 8 maanden, Demeter biologisch, 150 g - HOLLE
€ 24,53/1kg
€ 3,68
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van MoMi BULE00022, Babywieg, 9 kg
MoMi BULE00022, Babywieg, 9 kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 216
€ 137,33
-€ 22,86
€ 114,47
Verkoper: Nejhracka
Productafbeelding van Matras 180x200 cm, 25 cm dik, met geïntegreerde topper, 7-zones pocketveringmatras, H3/H4.
Matras 180x200 cm, 25 cm dik, met geïntegreerde topper, 7-zones pocketveringmatras, H3/H4.
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 1468
€ 249,99
Gratis bezorging
Verkoper: hatservice
MARCHEW - ZIEMNIAK - WOŁOWINA BEZ DODATKU CUKRÓW BEZGLUTENOWE OD 5 MIESIĄCA DEMETER BIO 190 g (SŁOIK) - HOLLE
Holle wortelen, aardappelen en rundvlees, 190 g, wortel, aardappel, glutenvrij
€ 10,53/1kg
€ 2,11
-5%
€ 2,00
Verkoper: Katomix
KASZKA OWSIANA PEŁNOZIARNISTA BEZ DODATKU CUKRÓW OD 5 MIESIĄCA DEMETER BIO 250 g - HOLLE
Volkoren havermout, zonder toegevoegde suiker, geschikt voor kinderen vanaf 5 maanden, biologisch (Demeter), 250 gram - HOLLE
€ 11,00/1kg
€ 2,75
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van moovkee Opvouwbare babybadkuip, 80 cm, grijs, met thermometer en kussen – Veilige babybadkuip voor pasgeborenen
moovkee Opvouwbare babybadkuip, 80 cm, grijs, met thermometer en kussen – Veilige babybadkuip voor pasgeborenen
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 86
€ 39,99
Gratis bezorging
Verkoper: Amzteam-pro
Productafbeelding van moovkee Babybadje met standaard 80 cm grijs opvouwbaar met thermometer, badkussen en afvoersysteem Babybadje voor pasgeborenen met standaard
moovkee Babybadje met standaard 80 cm grijs opvouwbaar met thermometer, badkussen en afvoersysteem Babybadje voor pasgeborenen met standaard
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 231
€ 74,99
Gratis bezorging
Verkoper: Amzteam-pro
Productafbeelding van HiPP Bouillon met kip en manna, biologisch, voor baby's vanaf 4 maanden, 190 gram
HiPP Bouillon met kip en manna, biologisch, voor baby's vanaf 4 maanden, 190 gram
€ 9,67/1kg
€ 3,05
-4%
€ 2,90
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van HiPP  Kaszka, havermout met melk en banaan, voor baby's vanaf 4 maanden, 190 gram
HiPP Kaszka, havermout met melk en banaan, voor baby's vanaf 4 maanden, 190 gram
€ 9,87/1kg
€ 3,12
-5%
€ 2,96
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van HiPP Potrawka: Aardappelen en konijn voor baby's vanaf 5 maanden, 190 gram
HiPP Potrawka: Aardappelen en konijn voor baby's vanaf 5 maanden, 190 gram
€ 10,17/1kg
€ 3,05
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Alecto DVM-64, bereik 50 meter, 300 meter, wit, kunststof, 6,1 cm (2,4 inch), 320 x 240 pixels
Alecto DVM-64, bereik 50 meter, 300 meter, wit, kunststof, 6,1 cm (2,4 inch), 320 x 240 pixels
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 95,46
-€ 5,48
€ 89,98
Gratis bezorging
Verkoper: Van-Asten-Babysuperstore
Productafbeelding van BoboVita rijst-drank papje met 3 soorten fruit, voor kinderen vanaf 6 maanden
BoboVita rijst-drank papje met 3 soorten fruit, voor kinderen vanaf 6 maanden
€ 20,67/1kg
€ 5,22
-4%
€ 4,96
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Fisher-Price Babys Rumba-rammelaar
Fisher-Price Babys Rumba-rammelaar
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 39,04
-35%
€ 25,25
Verkoper: ADI_Global_Store
Productafbeelding van COSTWAY kinderauto met 2 zitplaatsen, voorzien van een 2,4G afstandsbediening, 12V kinder-UTV met muziek en koplampen, snelheid tot 2-4 km/u, geschikt voor kinderen vanaf 3 jaar. Kleur: zwart
COSTWAY kinderauto met 2 zitplaatsen, voorzien van een 2,4G afstandsbediening, 12V kinder-UTV met muziek en koplampen, snelheid tot 2-4 km/u, geschikt voor kinderen vanaf 3 jaar. Kleur: zwart
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 19
€ 354,99
Gratis bezorging
Verkoper: FDSGmbH
Productafbeelding van GSW vleesmolen, modelnummer 8, 588423, gietijzer
GSW vleesmolen, modelnummer 8, 588423, gietijzer
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 53
€ 31,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Set van 10 spuugdoekjes, 100% katoen, 80x80 cm, wit
Set van 10 spuugdoekjes, 100% katoen, 80x80 cm, wit
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 53
€ 53,59
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Toffifee® 762273-00 Toffifee® Pralinen 125,0 g, AI-gegenereerde afbeelding
Toffifee® 762273-00 Toffifee® Pralinen 125,0 g
€ 52,64/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 6,58
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van Schnitzer Bread Less – een broodalternatief, 350 g. Ingrediënten: water, havervlokken*, pompoenpitten*, zonnebloempitten*, quinoa*, gepofte quinoa, appelazijn*, ... Voedingswaarden: 283 kcal, 1182 kJ, 11 g vet, 15 g koolhydraten
Schnitzer Bread Less – een broodalternatief, 350 g. Ingrediënten: water, havervlokken*, pompoenpitten*, zonnebloempitten*, quinoa*, gepofte quinoa, appelazijn*, ... Voedingswaarden: 283 kcal, 1182 kJ, 11 g vet, 15 g koolhydraten
€ 11,89/1kg
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 4,27
-2%
€ 4,16
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van MinusL® H-Volle melk, lactosevrij, 10 x 1,0 liter
MinusL® H-Volle melk, lactosevrij, 10 x 1,0 liter
€ 3,75/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 3,75
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Forever TR-330, Analoog, FM, LED, Aansteker voor sigaren, Aansteker voor sigaren
Forever TR-330, Analoog, FM, LED, Aansteker voor sigaren, Aansteker voor sigaren
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 19,97
Verkoper: IM-Trading_GmbH
Productafbeelding van CCLIFE Baby speelmat, kruipmat, 196x176x1 cm, vrij van schadelijke stoffen, opvouwbaar en antislip, met cijfers en dieren
CCLIFE Baby speelmat, kruipmat, 196x176x1 cm, vrij van schadelijke stoffen, opvouwbaar en antislip, met cijfers en dieren
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 71
€ 41,11
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van SENSILLO - Geheugenschuim kussen voor baby's - Ergonomisch babykussen - 37x57x3 cm
SENSILLO - Geheugenschuim kussen voor baby's - Ergonomisch babykussen - 37x57x3 cm
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 21,05
-25%
€ 15,68
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van BRUBAKER Babyverzorgingsset, 7-delig - Welkomstset voor meisjes - Babygeschenkset met badkuip en knuffelbeer - Roze
BRUBAKER Babyverzorgingsset, 7-delig - Welkomstset voor meisjes - Babygeschenkset met badkuip en knuffelbeer - Roze
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 19,99
Gratis bezorging
Verkoper: RavenIntl
Productafbeelding van Youha Elektrische Dubbele Draadloze Borstkolf - Handsfree & BPA-Vrij - 24mm - Incl. Moedermelk Bewaarzakjes & Tepelmeter
Youha Elektrische Dubbele Draadloze Borstkolf - Handsfree & BPA-Vrij - 24mm - Incl. Moedermelk Bewaarzakjes & Tepelmeter
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 23
€ 99,95
Gratis bezorging
Verkoper: Youha
Productafbeelding van Zwarte cadeauzakken "MERRY CHRISTMAS" in een set van 6 - Cadeautas voor flessen
Zwarte cadeauzakken "MERRY CHRISTMAS" in een set van 6 - Cadeautas voor flessen
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 14,95
Verkoper: Special-trends
Productafbeelding van Grundig Baby Weegschaal Digitaal - Digitale Weegschaal Tot 20kg - Babyweegschaal Voor Huisdieren en Honden - LCD Display - Tare Functie - Automatische Uitschakeling - 2 AAA Batterijen
Grundig Baby Weegschaal Digitaal - Digitale Weegschaal Tot 20kg - Babyweegschaal Voor Huisdieren en Honden - LCD Display - Tare Functie - Automatische Uitschakeling - 2 AAA Batterijen
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 66,61
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Olaplex No. 3 Hair Perfector Jumbo, haarversterker, 250 ml, voor vrouwen, geschikt voor alle haartypes, hydraterend, herstellend, versterkend, fles
Olaplex No. 3 Hair Perfector Jumbo, haarversterker, 250 ml, voor vrouwen, geschikt voor alle haartypes, hydraterend, herstellend, versterkend, fles
€ 320,00/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 613
€ 100,00
-€ 20,00
€ 80,00
Gratis bezorging
Verkoper: Trading-Shop25
Productafbeelding van Commode Vicco Leo Wit 60 x 103 cm, Model 29468
Commode Vicco Leo Wit 60 x 103 cm, Model 29468
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 56
€ 91,90
Gratis bezorging
Verkoper: ok-living
Productafbeelding van Pampers® 8001841078496 Feuchttücher fresh clean 1-lagig weiß, 1.200 St.
Pampers® 8001841078496 Feuchttücher fresh clean 1-lagig weiß, 1.200 St.
€ 8,77/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 53
€ 60,54
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.