Davines, Maske met Vibrachrom, permanente haarkleuring, tint 9.0, 100 ml

€ 25,78

€ 25,05-2%

€ 250,50 / 1l

Stuntprijs
vergeleken met de rest van Nederland

Gratis bezorging

Bij jou thuis

do 8 – ma 12 oktober
Onze bestedeals
Dagcrèmes & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Oribe Styling Supershine Moisturizing Cream 150ml - Hydraterende crème
Oribe Styling Supershine Moisturizing Cream 150ml - Hydraterende crème
€ 394,40/1l
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 59,16
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Hydraterende crème Hidra3 Regenetic van Valmont (50 ml)
Hydraterende crème Hidra3 Regenetic van Valmont (50 ml)
€ 4.426,80/1l
€ 221,34
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Zonnebrandbescherming voor het haar, Chromatech, Moroccanoil (500 ml)
Zonnebrandbescherming voor het haar, Chromatech, Moroccanoil (500 ml)
€ 124,44/1l
€ 81,37
-23%
€ 62,22
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Serum Miracle van Juvena (30 ml)
Serum Miracle van Juvena (30 ml)
€ 1.870,00/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 67,90
-17%
€ 56,10
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van INOA permanente haarkleur zonder ammonia, tint #5.17, 60 gram
INOA permanente haarkleur zonder ammonia, tint #5.17, 60 gram
€ 436,33/1l
€ 26,18
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van Nurana Argan Crème, 50 ml
Nurana Argan Crème, 50 ml
€ 364,00/1l
€ 18,20
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Hairwonder Hair repair mask (200 ml)
Hairwonder Hair repair mask (200 ml)
€ 56,50/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 11,30
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van ARGANÖL-ESSENCE crème, 50 ml
ARGANÖL-ESSENCE crème, 50 ml
€ 336,00/1l
€ 16,80
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Inebrya Disciplinante, versterkende haarmasker, 1000 ml
Inebrya Disciplinante, versterkende haarmasker, 1000 ml
€ 13,57/1l
€ 13,57
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Abib - Hydraterende crème, 75 ml
Abib - Hydraterende crème, 75 ml
€ 324,27/1l
€ 24,32
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van L'Oréal - Wenkbrauwlifting, 6 ml, 0 ml
L'Oréal - Wenkbrauwlifting, 6 ml, 0 ml
€ 13,49/1kg
€ 13,49
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Haarmasker Anian Repair, 350 ml
Haarmasker Anian Repair, 350 ml
€ 45,09/1l
€ 15,78
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Nurana Arganol 20 Ml
Nurana Arganol 20 Ml
€ 855,00/1l
€ 17,10
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Nurana Rozemarijnolie, 15 ml
Nurana Rozemarijnolie, 15 ml
€ 1.065,33/1l
€ 15,98
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Hydraterend masker Bioderma Hydrabio (75 ml)
Hydraterend masker Bioderma Hydrabio (75 ml)
€ 507,33/1l
€ 38,05
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Nacomi Hyaluronzuur gezelsel, hydraterend, 50 ml
Nacomi Hyaluronzuur gezelsel, hydraterend, 50 ml
€ 133,88/1kg
€ 10,71
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Farmavita Tricogen Lotion, behandeling tegen haaruitval, 12 x 8 ml
Farmavita Tricogen Lotion, behandeling tegen haaruitval, 12 x 8 ml
€ 385,94/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 37,05
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Nacomi Voedende en herstellende haarmasker, 200 ml
Nacomi Voedende en herstellende haarmasker, 200 ml
€ 57,54/1kg
€ 13,81
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van BALMAIN hydraterende stylingcrème, 150 ml
BALMAIN hydraterende stylingcrème, 150 ml
€ 231,33/1l
€ 46,46
-25%
€ 34,70
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Eternalist Sensilis Dagcrème A.G.E. (50 ml)
Eternalist Sensilis Dagcrème A.G.E. (50 ml)
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 62,32
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Davines Mask with Vibrachrom is een permanente haarverf voor het kleuren van het haar in de tint 9.0. De kleercrème is bedoeld voor een langdurige kleurverandering en wordt aangeboden in een tube van 100 ml. Het product behoort tot de kleurlijn Mask with Vibrachrom van Davines.

De tint 9.0 staat binnen het kleursysteem voor een lichte kleurtoon. Deze permanente kleuring is geschikt voor gebruikers die een haarverf van Davines in deze tint willen gebruiken. Het is een haarverf voor toepassing in het gebied van permanente kleuring.

Gewicht
800 g
Inhoud
100 ml
Ingrediënten
AQUA
Fabrikant
EAN
8004608251101

Gewicht
800 g
Inhoud
100 ml
Ingrediënten
AQUA
Fabrikant
EAN
8004608251101
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van 8,0 Masker met Vibrachrom, 100 ml
8,0 Masker met Vibrachrom, 100 ml
€ 250,50/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 25,05
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Davines, Maske met Vibrachrom, permanente haarverf, 6,3, 100 ml
Davines, Maske met Vibrachrom, permanente haarverf, 6,3, 100 ml
€ 250,50/1l
€ 25,05
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Davines, masker met Vibrachrom, permanente haarkleur, tint 4,55, 100 ml
Davines, masker met Vibrachrom, permanente haarkleur, tint 4,55, 100 ml
€ 250,50/1l
€ 25,05
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Davines, Maske met Vibrachrom, permanente haarverf, kleur 5.34, 100 ml
Davines, Maske met Vibrachrom, permanente haarverf, kleur 5.34, 100 ml
€ 250,50/1l
€ 25,05
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Davines, masker met Vibrachrom, permanente haarkleur, tint 6.66, 100 ml
Davines, masker met Vibrachrom, permanente haarkleur, tint 6.66, 100 ml
€ 214,70/1l
€ 21,47
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Davines, Maske met Vibrachrom, permanente haarkleur, 5.11, 100 ml
Davines, Maske met Vibrachrom, permanente haarkleur, 5.11, 100 ml
€ 250,50/1l
€ 25,78
-2%
€ 25,05
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Davines, Maske met Vibrachrom, permanente haarverf, 000, 100 ml
Davines, Maske met Vibrachrom, permanente haarverf, 000, 100 ml
€ 250,50/1l
€ 25,05
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Davines, masker met Vibrachrom, permanente haarverf, kleur 2.21, 100 ml
Davines, masker met Vibrachrom, permanente haarverf, kleur 2.21, 100 ml
€ 250,50/1l
€ 25,05
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Davines, Maske met Vibrachrom, permanente haarverf, tint 7, 100 ml
Davines, Maske met Vibrachrom, permanente haarverf, tint 7, 100 ml
€ 250,50/1l
€ 26,30
-4%
€ 25,05
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Davines, Maske met Vibrachrom, permanente haarverf, kleur 5.0, 100 ml
Davines, Maske met Vibrachrom, permanente haarverf, kleur 5.0, 100 ml
€ 250,50/1l
€ 26,30
-4%
€ 25,05
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Davines, masker met Vibrachrom, permanente haarkleur, 10.01, 100 ml
Davines, masker met Vibrachrom, permanente haarkleur, 10.01, 100 ml
€ 250,50/1l
€ 25,05
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Davines 77
Davines 77
€ 250,50/1l
€ 26,30
-4%
€ 25,05
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Davines, Maske met Vibrachrom, permanente haarverf, kleur 4.45, 100 ml
Davines, Maske met Vibrachrom, permanente haarverf, kleur 4.45, 100 ml
€ 250,50/1l
€ 25,05
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Davines, Maske met Vibrachrom, permanente haarkleuring, tint 7,51, 100 ml
Davines, Maske met Vibrachrom, permanente haarkleuring, tint 7,51, 100 ml
€ 214,70/1l
€ 21,47
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Davines, Maske met Vibrachrom, permanente haarverf, 55,0, 100 ml
Davines, Maske met Vibrachrom, permanente haarverf, 55,0, 100 ml
€ 250,50/1l
€ 26,30
-4%
€ 25,05
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Davines, Maske met Vibrachrom, permanente haarkleur, tint 7.0, 100 ml
Davines, Maske met Vibrachrom, permanente haarkleur, tint 7.0, 100 ml
€ 250,50/1l
€ 25,78
-2%
€ 25,05
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Lenovo V15 G2-IJL, specificaties: processor N4500, 4GB RAM, 128GB SSD, FHD-scherm, mat oppervlak, zonder besturingssysteem
Lenovo V15 G2-IJL, specificaties: processor N4500, 4GB RAM, 128GB SSD, FHD-scherm, mat oppervlak, zonder besturingssysteem
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 73
Gebruikt
€ 258,11
Gratis bezorging
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van Davines, masker met Vibrachrom, permanente haarkleur, tint 10.21, 100 ml
Davines, masker met Vibrachrom, permanente haarkleur, tint 10.21, 100 ml
€ 206,50/1l
€ 20,65
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Davines, Maske met Vibrachrom, permanente haarverf, tint 8, 100 ml
Davines, Maske met Vibrachrom, permanente haarverf, tint 8, 100 ml
€ 250,50/1l
€ 25,05
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Aigostar 8433325205089, Heteluchtfriteuse, 7 liter, 80 °C, 200 °C, 60 minuten, Zelfstandig apparaat
Aigostar 8433325205089, Heteluchtfriteuse, 7 liter, 80 °C, 200 °C, 60 minuten, Zelfstandig apparaat
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 1957
€ 99,74
Gratis bezorging
Verkoper: GrupaGSM

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van La Mer The Concentrate, voor dames, 50 ml
La Mer The Concentrate, voor dames, 50 ml
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 469,20
Verkoper: PerfumTraders
€ 9.384,00/1l
Productafbeelding van GezichtsSerum The Regenerating van La Mer (30 ml)
GezichtsSerum The Regenerating van La Mer (30 ml)
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 323,34
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.375,91/1kg
Productafbeelding van Estée Lauder Re-Nutriv Ultimate Diamond Transformative Brilliance, navulverpakking, voor dames, universele verpakking, 30 ml
Estée Lauder Re-Nutriv Ultimate Diamond Transformative Brilliance, navulverpakking, voor dames, universele verpakking, 30 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 195,35
Verkoper: PerfumTraders
€ 6.511,67/1l
Productafbeelding van Juvena MasterCream Rose, 75 ml
Juvena MasterCream Rose, 75 ml
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 213,67
-€ 101,69
€ 111,98
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.493,07/1l
Productafbeelding van Sisley Mattifying Moisturizing Skincare met tropische hars, Dagcrème, voor dames, geschikt voor gemengde en vette huid, voor het gezicht, met een matterend, hydraterend, verzachtend, egaliserend en kalmerend effect, 50 ml
Sisley Mattifying Moisturizing Skincare met tropische hars, Dagcrème, voor dames, geschikt voor gemengde en vette huid, voor het gezicht, met een matterend, hydraterend, verzachtend, egaliserend en kalmerend effect, 50 ml
€ 86,70
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.734,00/1l
Productafbeelding van Estée Lauder Revitalizing Supreme + Youth Power, voor vrouwen, 50 ml, crème, geschikt voor elk huidtype, voor dag en nacht, verhelderend, revitaliserend, hydraterend, voedend, verzachtend, versterkend
Estée Lauder Revitalizing Supreme + Youth Power, voor vrouwen, 50 ml, crème, geschikt voor elk huidtype, voor dag en nacht, verhelderend, revitaliserend, hydraterend, voedend, verzachtend, versterkend
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 86,00
-10%
€ 76,78
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.535,60/1l
Productafbeelding van Estée Lauder Revitalizing Supreme+ Night Intensive Restorative, nachtcrème, voor vrouwen, universeel, voor het gezicht, verhelderend, hydraterend, voedend, navulbaar, revitaliserend, 50 ml
Estée Lauder Revitalizing Supreme+ Night Intensive Restorative, nachtcrème, voor vrouwen, universeel, voor het gezicht, verhelderend, hydraterend, voedend, navulbaar, revitaliserend, 50 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 77,52
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.550,40/1l
Productafbeelding van Estée Lauder, Delicate verstevigende gezichtscrème, 75 ml
Estée Lauder, Delicate verstevigende gezichtscrème, 75 ml
€ 129,30
-€ 51,78
€ 77,52
Verkoper: PerfumTraders
€ 646,00/1kg
Productafbeelding van Babor HSR Lifting Anti-Rimpel Crème, intensief, 50 ml
Babor HSR Lifting Anti-Rimpel Crème, intensief, 50 ml
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 61
€ 69,22
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.384,40/1l
Productafbeelding van Babor HSR Lifting Anti-Rimpel Crème, 50 ml
Babor HSR Lifting Anti-Rimpel Crème, 50 ml
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 61
€ 63,67
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.273,40/1l
Productafbeelding van Marbert Profutura Anti-Aging Verzorgingscrème Goud, intensief voor droge huid, 50 ml
Marbert Profutura Anti-Aging Verzorgingscrème Goud, intensief voor droge huid, 50 ml
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 61,20
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.224,00/1l
Productafbeelding van Estée Lauder Delicate Firming Face Cream, proefverpakking, 50 ml
Estée Lauder Delicate Firming Face Cream, proefverpakking, 50 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 60,85
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.217,00/1l
Productafbeelding van Payot Suprême Sublimating Youth Cream, 50 ml
Payot Suprême Sublimating Youth Cream, 50 ml
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 19
€ 55,01
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.100,20/1l
Productafbeelding van Hydraterende dagcrème Régénactive van Jeanne Piaubert (50 ml)
Hydraterende dagcrème Régénactive van Jeanne Piaubert (50 ml)
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 58,50
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.170,00/1l
Productafbeelding van Oribe Styling Supershine Moisturizing Cream 150ml - Hydraterende crème
Oribe Styling Supershine Moisturizing Cream 150ml - Hydraterende crème
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 59,16
Verkoper: PerfumTraders
€ 394,40/1l
Productafbeelding van Nuxe Nuxuriance Ultra The Exception Dag- en Nachtcrème 75 ml
Nuxe Nuxuriance Ultra The Exception Dag- en Nachtcrème 75 ml
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 54,06
Verkoper: PerfumTraders
€ 720,80/1l
Productafbeelding van Skinceuticals Kalmerende Reinigingsschuim 150ml
Skinceuticals Kalmerende Reinigingsschuim 150ml
€ 57,12
Verkoper: PerfumTraders
€ 57.120,00/1l
Productafbeelding van Dr. Grandel Beautygen Renew Caps, 15,2 ml
Dr. Grandel Beautygen Renew Caps, 15,2 ml
€ 56,10
Verkoper: PerfumTraders
€ 3.690,79/1l
Productafbeelding van Anti-rimpel crème Juvelia Nutri-restore van Juvena, 50 ml
Anti-rimpel crème Juvelia Nutri-restore van Juvena, 50 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 84,67
-33%
€ 56,10
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.122,00/1l