Milka Choco Jaffa, biscuit met sinaasappelgelei, bedekt met melkchocolade, 147 gram

€ 17,99

€ 17,24-4%

€ 114,93 / 1kg

Gratis bezorging

Naar huis en naar afhaalstations

do 8 – di 13 oktober
Onze bestedeals
Bonbons & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Krakuski Czekonatki: Chocoladekoekjes met cacaosmaak, bedekt met melkchocolade. 165 gram
Krakuski Czekonatki: Chocoladekoekjes met cacaosmaak, bedekt met melkchocolade. 165 gram
€ 16,35/1kg
€ 3,01
-7%
€ 2,78
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Primart Jaffa koekjes, biscuit met frambozenvulling, 260 gram
Primart Jaffa koekjes, biscuit met frambozenvulling, 260 gram
€ 10,31/1kg
€ 2,68
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Wawel Michałki, kokosnootpjes in chocolade, 1000 gram
Wawel Michałki, kokosnootpjes in chocolade, 1000 gram
€ 18,70/1kg
€ 18,70
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Oreo chocoladekoekjes met vanillevulling, 44 gram (4 stuks)
Oreo chocoladekoekjes met vanillevulling, 44 gram (4 stuks)
€ 393,75/1kg
€ 15,75
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Wawel Cukierki Michałki Proteïne-repen, 245 g
Wawel Cukierki Michałki Proteïne-repen, 245 g
€ 20,00/1kg
€ 5,47
-4%
€ 5,20
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van LINDT Lindor Truffels, melkchocolade, 200 gram
LINDT Lindor Truffels, melkchocolade, 200 gram
€ 73,91/1kg
€ 17,00
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Wedel Biszkopty, Sinaasappelgelei, Chocoladedessert, 147 g
Wedel Biszkopty, Sinaasappelgelei, Chocoladedessert, 147 g
€ 14,13/1kg
€ 2,38
-5%
€ 2,26
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Milka Choco Brownie koekjes met chocolade en stukjes melkchocolade, 150 gram (6 stuks)
Milka Choco Brownie koekjes met chocolade en stukjes melkchocolade, 150 gram (6 stuks)
€ 122,20/1kg
€ 19,99
-8%
€ 18,33
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Krakuski Paluszki met frambozengelei, omhuld met chocolade, 144g
Krakuski Paluszki met frambozengelei, omhuld met chocolade, 144g
€ 16,50/1kg
€ 2,78
-5%
€ 2,64
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Krakuski Paluszki met sinaasappelgelei in chocolade, 144g
Krakuski Paluszki met sinaasappelgelei in chocolade, 144g
€ 16,94/1kg
€ 2,85
-4%
€ 2,71
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Twix repen met koekjes en karamel, overgoten met chocolade, 50 gram (2 x 25 gram)
Twix repen met koekjes en karamel, overgoten met chocolade, 50 gram (2 x 25 gram)
€ 31,60/1kg
€ 1,58
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Primart Jaffa koekjes, biscuit met melk- en abrikozenvulling, 310g
Primart Jaffa koekjes, biscuit met melk- en abrikozenvulling, 310g
€ 11,55/1kg
€ 3,58
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Milka Cake & Choc, biscuitkoekje, 35 gram
Milka Cake & Choc, biscuitkoekje, 35 gram
€ 23,00/1kg
€ 0,92
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Leibniz Melkroom Chocoladekoekjes met Chocolade en Melkroom, 190 gram
Leibniz Melkroom Chocoladekoekjes met Chocolade en Melkroom, 190 gram
€ 21,32/1kg
€ 4,26
-4%
€ 4,05
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van LINDOR chocoladepralines, melkchocolade, 1000g
LINDOR chocoladepralines, melkchocolade, 1000g
€ 73,33/1kg
€ 73,33
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Nimm2 Gummibeertjes met fruitsmaak en yoghurt, 100 gram
Nimm2 Gummibeertjes met fruitsmaak en yoghurt, 100 gram
€ 17,80/1kg
€ 1,87
-4%
€ 1,78
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Pszczółka Suikergoed Choco Bits, 185 gram
Pszczółka Suikergoed Choco Bits, 185 gram
€ 25,47/1kg
€ 4,84
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Feiny Biscuitjes, Mini Marquises met chocoladevulling, 180 gram
Feiny Biscuitjes, Mini Marquises met chocoladevulling, 180 gram
€ 7,56/1kg
€ 1,36
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van LINDOR chocolade, gezouten karamel, 337g
LINDOR chocolade, gezouten karamel, 337g
€ 95,91/1kg
€ 32,32
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Milka Choco Jaffa biscuit met sinaasappelgelei, overgoten met melkchocolade, 147 g.

Milka Choco Jaffa – ervaar de magie van sinaasappelplezier!

Stel je voor dat je je keuken binnenstapt en de geur van verse, sappige sinaasappels de lucht vult. Met elke stap kom je dichter bij het moment waarop je je tanden in een heerlijk, sappig sinaasappelgelei dompelt, omhuld door gladde melkchocolade. Dat is Milka Choco Jaffa – een snack die je meeneemt naar een wereld van puur genot. De combinatie van de intense sinaasappelsmaak met het delicate biscuit en de melkchocolade van Milka is een feest voor de zintuigen, die direct je stemming verbetert. Met elke hap van dit lekkernij voel je dat het leven zoeter wordt!

Milka Choco Jaffa – chocoladeverwennerij met een sinaasappelsmaak in elke hap!

Chocolade, biscuit, gelei – de perfecte combinatie die Milka Choco Jaffa creëert! Sappig sinaasappelgelei, delicate biscuits en de beste melkchocolade van Milka – dit alles creëert een onvergetelijke smaak die niet alleen je behoefte aan iets zoets bevredigt, maar ook ervoor zorgt dat elk moment speciaal wordt. Neem ze mee naar het werk, op een ontmoeting met vrienden, of voor een moment van ontspanning thuis. Milka Choco Jaffa is gewoonweg een snack waar je niet aan kunt weerstaan!

Milka Choco Jaffa – een unieke smaak die iedereen aanspreekt!

Open het pakje en vanaf de eerste hap proef je hoe de smaak van sinaasappelgelei in combinatie met biscuit en melkchocolade een glimlach op je gezicht tovert. De handige verpakking van 147 gram zorgt ervoor dat je deze unieke smaak overal mee naartoe kunt nemen. Milka Choco Jaffa is een perfecte traktatie voor alledaags genot – een snack die perfect past bij jouw levensstijl. Of je nu op het werk bent of ontspant thuis, Milka Choco Jaffa is altijd binnen handbereik.

Ontdek recepten van Mniam24

Wanneer je bij Mniam24 bestelt, ontvang je een e-book met 100 heerlijke recepten! Dit is een geweldige kans om nieuwe smaken te ontdekken en bijzondere gerechten in jouw keuken te bereiden. Geniet van culinaire inspiratie en maak gebruik van unieke recepten die het koken elke dag makkelijker maken!

Oranje koekjes met Milka Choco Jaffa

Ingrediënten: Milka Choco Jaffa, mascarpone, slagroom, poedersuiker, sinaasappelschil

Bereidingswijze: 1. Klop de slagroom met poedersuiker en meng dit vervolgens met de mascarpone tot een glad en luchtig mengsel. 2. Leg een paar Milka Choco Jaffa koekjes op een bord om de bodem van het dessert te vormen. 3. Verdeel een laag van het mascarpone mengsel over de koekjes en bestrooi dit met wat geraspte sinaasappelschil om de smaak van de vruchten te versterken. 4. Garneer het geheel met stukjes sinaasappel om het dessert een frisse uitstraling te geven. Dit heerlijke en aantrekkelijke dessert is klaar om te serveren bij elke gelegenheid!

Samenvatting van de belangrijkste kenmerken en voordelen van het product:
  • Zachte sinaasappelgelei met een intense smaak.
  • Zachte cake en hoogwaardige melkchocolade van Milka.
  • Ideaal als snack voor op het werk, tijdens vergaderingen of om te ontspannen thuis.
  • Praktische verpakking van 147 gram – gemakkelijk mee te nemen.
  • De heerlijke combinatie van sinaasappel en chocolade, die iedereen zal bevallen.
De set bevat:
  • 1x Milka Choco Jaffa cake met sinaasappelgelei, bedekt met melkchocolade, 147 gram.

Milka is een merk dat al jaren uitzonderlijke kwaliteit chocolade biedt, en u meeneemt naar een wereld van heerlijke en onvergetelijke smaken. Milka is meer dan alleen chocolade – het zijn momenten vol vreugde, die u kunt delen met uw dierbaren. Door te kiezen voor Milka-producten, kiest u voor kwaliteit, die door elke liefhebber van zoet wordt gewaardeerd.

Veelgestelde vragen
    • Welke smaken zitten er in Milka Choco Jaffa?

Milka Choco Jaffa is een unieke combinatie van biscuit, sinaasappelgelei en melkchocolade. Elke hap is een explosie van smaak – de zoetheid van het gelei in combinatie met de delicate chocolade van Milka.

    • Is Milka Choco Jaffa een goed cadeau?

Zeker! Milka Choco Jaffa is een bijzondere keuze als cadeau – elegant en lekker, perfect als cadeau voor elke liefhebber van chocolade en zoete lekkernijen.

    • Bevat Milka Choco Jaffa kunstmatige kleurstoffen?

Nee, Milka Choco Jaffa bevat geen kunstmatige kleurstoffen, waardoor u van de smaak kunt genieten in de wetenschap dat u een natuurlijk product van hoge kwaliteit heeft gekozen.

    • Waar kan ik Milka Choco Jaffa vinden?

Milka Choco Jaffa is verkrijgbaar in veel online winkels en fysieke winkels. Zo kunt u het gemakkelijk in de buurt vinden en altijd genieten van de unieke smaak.

suiker;glucosestroop;tarwemeel;eieren;water;cacaoboter;magere melkpoeder;aardappelzetmeel;cacaomassa;geconcentreerd sinaasappelsap 1,5 %;vochtvasthoudend middel (glycerol);wei (van melk);raapolie; melkvet;geleermiddel (pectine);zuurteregelende middelen (citroenzuur, appelzuur, citraten);emulgatoren (sojalecithinen, E476, E471);zout;aroma's;rijsmiddelen (ammoniumcarbonaten);pasta van hazelnoten;kleurstoffen (carotenen)

Ingrediënten
Milka Choco Jaffa biscuit met sinaasappelgelei, overgoten met melkchocolade, 147 g
Voedingswaarde
1522 kJ
Gewicht
150 g
Levensmiddelenbedrijven
Milka Choco Jaffa Biszkopty Z Galaretką O Smaku Pomarańczowym Oblewane Czekoladą Mleczną 147 G
Verkoopbenaming
Milka Choco Jaffa biscuit met sinaasappelgelei, overgoten met melkchocolade, 147 g
Fabrikant
EAN
7622300434328

Ingrediënten
Milka Choco Jaffa biscuit met sinaasappelgelei, overgoten met melkchocolade, 147 g
Voedingswaarde
1522 kJ
Gewicht
150 g
Levensmiddelenbedrijven
Milka Choco Jaffa Biszkopty Z Galaretką O Smaku Pomarańczowym Oblewane Czekoladą Mleczną 147 G
Verkoopbenaming
Milka Choco Jaffa biscuit met sinaasappelgelei, overgoten met melkchocolade, 147 g
Fabrikant
EAN
7622300434328
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Bestron XL Sandwichmaker, antiaanbaklaag, geschikt voor 2 sandwiches, 900 watt, kleur: titaniumgrijs
Bestron XL Sandwichmaker, antiaanbaklaag, geschikt voor 2 sandwiches, 900 watt, kleur: titaniumgrijs
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 129
€ 62,51
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van ProfiCook PC-ST1092 XXL broodrooster, 900W
ProfiCook PC-ST1092 XXL broodrooster, 900W
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 118
€ 34,68
Gratis bezorging
Verkoper: ClatronicCZSK
Productafbeelding van Adler CR3042 - Multifunctionele toaster, 5-in-1
Adler CR3042 - Multifunctionele toaster, 5-in-1
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 116
€ 142,00
-€ 83,56
€ 58,44
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van EASYmaxx Muggengaas MAGIC, vliegenhor 150 x 130 cm met magneetsysteem voor eenvoudige montage zonder gereedschap
EASYmaxx Muggengaas MAGIC, vliegenhor 150 x 130 cm met magneetsysteem voor eenvoudige montage zonder gereedschap
€ 9,30/1m
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 677
€ 13,95
Verkoper: HaWaKo
Productafbeelding van 2026 80000PA/680W Krachtige stofzuiger met SmartAI technologie, draadloos, 8-in-1, slim touchscreen display, stofzuiger met luchtfilter, geschikt voor het opzuigen van dierenharen
2026 80000PA/680W Krachtige stofzuiger met SmartAI technologie, draadloos, 8-in-1, slim touchscreen display, stofzuiger met luchtfilter, geschikt voor het opzuigen van dierenharen
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2122
€ 109,99
Gratis bezorging
Verkoper: 360deutschlandstore

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.