Hemparade: Hanzelbed van hennep, 150 liter (ongeveer 14 kg)

€ 40,95

plus € 4,95 verzendkosten

Bij jou thuis

wo 30 september – vr 2 oktober
Bij bestelling binnen
6h 18m 35s

Gratis retour – 14 dagen

Onze bestedeals
Overige producten voor kleine huisdieren & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van 100
100
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 2,87
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Kleine dierenbedekking Chipsi Classic, ongeveer 60 liter
Kleine dierenbedekking Chipsi Classic, ongeveer 60 liter
€ 0,30/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 18,27
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van 100
100
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 15,28
15% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van Nobby 81103, Konijn, Beige, Hennep, 1 stuk, 120 mm, 50 mm
Nobby 81103, Konijn, Beige, Hennep, 1 stuk, 120 mm, 50 mm
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 53,55
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Nageleegtapijt van 100% hennep, afmetingen 40x25x1 cm
Nageleegtapijt van 100% hennep, afmetingen 40x25x1 cm
€ 47,58
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Einstreu Chipsi Classic, kattenbakvulling, 500 liter
Einstreu Chipsi Classic, kattenbakvulling, 500 liter
€ 1,40/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 27,95
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Houtwol, 1 kg
Houtwol, 1 kg
€ 10,96
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Persmateriaal Chipsi-Citrus 60 liter
Persmateriaal Chipsi-Citrus 60 liter
€ 5,71/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 18,27
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van Asan Pet Pure, 42 liter
Asan Pet Pure, 42 liter
€ 51,39
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Anibest Natuurstro, 800 gram
Anibest Natuurstro, 800 gram
€ 29,79
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Avicentra maïsvezelbedekking, 10 liter, grof
Avicentra maïsvezelbedekking, 10 liter, grof
€ 2,23/1l
€ 6,70
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Hobliny LIMARA, 60 liter
Hobliny LIMARA, 60 liter
€ 27,64
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Stroproductie
Stroproductie
€ 20,90
Gratis bezorging
Verkoper: MisterShopping
Productafbeelding van Nobby kattenbakvulling
Nobby kattenbakvulling
€ 13,95
Verkoper: PartyKadoshop
Productafbeelding van Písek Natuurzand voor chinchilla's, 1 kg
Písek Natuurzand voor chinchilla's, 1 kg
€ 3,30
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Nobby 81090, 25 gram
Nobby 81090, 25 gram
€ 16,45
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Hobliny bodembedekking, geperst. KLASIK RabWeed, 60 liter / 1,5 kg
Hobliny bodembedekking, geperst. KLASIK RabWeed, 60 liter / 1,5 kg
€ 24,61
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Merkloze beukensnippers
Merkloze beukensnippers
€ 32,95
Verkoper: PartyKadoshop
Productafbeelding van Verpakt hooi voor knaagdieren, 15 liter
Verpakt hooi voor knaagdieren, 15 liter
2,3Gemiddelde beoordeling: 2,3 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 15,22
-16%
€ 12,73
15% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van Zaagsel voor knaagdieren, stofarm, 15 liter
Zaagsel voor knaagdieren, stofarm, 15 liter
€ 15,20
15% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Hemparade Hanfbedding, 150 liter

Hanfbedding is geschikt voor het bedekken van de bodem van kooien voor kleine huisdieren zoals konijnen, cavia's, ratten, muizen, chinchilla's, hamsters en vogels. Hanfbedding wordt gemaakt van de fijne houtvezels van vezelhennep en zorgt ervoor dat dieren in een hygiënische en comfortabele omgeving kunnen leven. Dankzij de natuurlijke absorberende werking van hennepbedding worden vocht en geuren beter opgenomen. Ammoniak wordt bijzonder goed gebonden en opgenomen door hennepbedding.

In tegenstelling tot zaagsel en stro is hennepbedding vrijwel stofvrij en reguleert het de vochtigheid, waardoor het langer in de kooi kan blijven liggen dan andere beddingsmaterialen voor dieren.

Hennepbedding is 100% biologisch afbreekbaar en composteerbaar.

Gewicht
14000 g
Inhoud
150000 ml
Aantal stuks
30
EAN
8716358000143
MPN (Manufacturer Part Number)
7.518961
Fabrikant
HempFlax

Gewicht
14000 g
Inhoud
150000 ml
Aantal stuks
30
EAN
8716358000143
MPN (Manufacturer Part Number)
7.518961
Fabrikant
HempFlax
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van 10 liter Lyra Pet® gedroogde meelwormen in een zak
10 liter Lyra Pet® gedroogde meelwormen in een zak
€ 2,90/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 487
€ 28,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van 25 kg Lyra Pet® kattenbakvulling
25 kg Lyra Pet® kattenbakvulling
€ 1,28/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 517
€ 31,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van 2 x 10 liter Lyra Pet® gedroogde meelwormen in een zak
2 x 10 liter Lyra Pet® gedroogde meelwormen in een zak
€ 2,05/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 487
€ 40,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van Originele Apple 20W USB-C oplader
Originele Apple 20W USB-C oplader
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 2192
€ 15,95
Gratis bezorging
Verkoper: MSL-OnlineShop
Productafbeelding van EUGAD konijnenren, binnenren, wit, 181x72x145 cm
EUGAD konijnenren, binnenren, wit, 181x72x145 cm
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 92,95
-€ 2,76
€ 90,19
Gratis bezorging
Verkoper: Famanu
Productafbeelding van Knaaskooi, konijnenkooi, dubbele kooi, kooi van 1,2 meter
Knaaskooi, konijnenkooi, dubbele kooi, kooi van 1,2 meter
3,8Gemiddelde beoordeling: 3,8 van 5Aantal beoordelingen: 21
€ 159,00
Gratis bezorging
Verkoper: kk-shopping
Productafbeelding van Nageleegtapijt van 100% hennep, afmetingen 40x25x1 cm
Nageleegtapijt van 100% hennep, afmetingen 40x25x1 cm
€ 47,58
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Wiltec ren voor konijnen, 180 x 75 x 75 cm, buitenren en hok voor kleine dieren, geschikt voor konijnen, hazen en cavia's, een vrijstaande ren als konijnenhok
Wiltec ren voor konijnen, 180 x 75 x 75 cm, buitenren en hok voor kleine dieren, geschikt voor konijnen, hazen en cavia's, een vrijstaande ren als konijnenhok
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 122
€ 42,99
-2%
€ 41,99
Gratis bezorging
Verkoper: WilTec
Productafbeelding van 100
100
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 15,28
15% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van 2 kg Lyra Pet® gedroogde meelwormen
2 kg Lyra Pet® gedroogde meelwormen
€ 15,00/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 395
€ 29,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van Nobby 81103, Konijn, Beige, Hennep, 1 stuk, 120 mm, 50 mm
Nobby 81103, Konijn, Beige, Hennep, 1 stuk, 120 mm, 50 mm
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 53,55
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Wiltec konijnenhok, wit, 1175 x 410 x 1000 mm, konijnenhok als aanvulling voor een ren, konijnenkooi met 4 deuren en een trap
Wiltec konijnenhok, wit, 1175 x 410 x 1000 mm, konijnenhok als aanvulling voor een ren, konijnenkooi met 4 deuren en een trap
3,8Gemiddelde beoordeling: 3,8 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 166,99
Gratis bezorging
Verkoper: WilTec
Productafbeelding van Kooi voor knaagdieren PAWHUT D51-090, buitenren, huisje voor kleine dieren, van lariks hout, natuurlijke uitvoering - B
Kooi voor knaagdieren PAWHUT D51-090, buitenren, huisje voor kleine dieren, van lariks hout, natuurlijke uitvoering - B
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 129,90
Gratis bezorging
Verkoper: AOSOM-DE
Productafbeelding van Compo Sana, kwaliteitsrijke potgrond voor bloemen (cultivatiegrond)
Compo Sana, kwaliteitsrijke potgrond voor bloemen (cultivatiegrond)
€ 0,99/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 101
€ 20,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van Wiltec konijnenhok, grijs-wit, 1220 x 630 x 920 mm, met ren en verhoogd schuilhok van hout, konijnenkooi met 2 etages, hok voor kleine dieren
Wiltec konijnenhok, grijs-wit, 1220 x 630 x 920 mm, met ren en verhoogd schuilhok van hout, konijnenkooi met 2 etages, hok voor kleine dieren
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 27
€ 142,99
Gratis bezorging
Verkoper: WilTec
Productafbeelding van Zonne-energie radio, draagbare radio met handaandrijving en LED-zaklamp, noodradio met AM/FM-ontvangst en weersvoorspelling, 2000mAh batterij, handaangedreven dynamo, powerbank voor smartphones
Zonne-energie radio, draagbare radio met handaandrijving en LED-zaklamp, noodradio met AM/FM-ontvangst en weersvoorspelling, 2000mAh batterij, handaangedreven dynamo, powerbank voor smartphones
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 70
€ 19,99
Gratis bezorging
Verkoper: Zelurxx
Productafbeelding van Trixie glazen drinkfles (250 ml) voor konijnen
Trixie glazen drinkfles (250 ml) voor konijnen
€ 22,07
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Porenschoonmaakapparaat ProfiCare PC-PR 3025
Porenschoonmaakapparaat ProfiCare PC-PR 3025
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 24,91
Verkoper: Di-Life
Productafbeelding van Wiltec kippenhok, 1535 x 525 x 685 mm, lichtgrijs, met ren en houten schuilplaats. Kippenhuis met beschutting, gaas en een verzinkte mestbak
Wiltec kippenhok, 1535 x 525 x 685 mm, lichtgrijs, met ren en houten schuilplaats. Kippenhuis met beschutting, gaas en een verzinkte mestbak
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 78
€ 138,99
Gratis bezorging
Verkoper: WilTec
Productafbeelding van FERPLAST Casita 120 - Kooi voor konijnen en cavia's
FERPLAST Casita 120 - Kooi voor konijnen en cavia's
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 150,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Draadhek, 1 meter x 25 meter, maaswijdte 19 mm
Draadhek, 1 meter x 25 meter, maaswijdte 19 mm
€ 2,60/1m
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 73
€ 64,99
Gratis bezorging
Verkoper: EinsPreis
Productafbeelding van Yaheetech Puppyren, 16 panelen, 60 cm hoog, metaal, met 2 deuren
Yaheetech Puppyren, 16 panelen, 60 cm hoog, metaal, met 2 deuren
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 419
€ 190,12
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Clean Maxx PC-P008E 06259/07833/09847, draadloze handstofzuiger zonder zak, 150 Watt, cycloonfilter, borstel voor dierenharen
Clean Maxx PC-P008E 06259/07833/09847, draadloze handstofzuiger zonder zak, 150 Watt, cycloonfilter, borstel voor dierenharen
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 126
€ 176,92
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Naturen biologische vruchten- en groentesap - 1 liter
Naturen biologische vruchten- en groentesap - 1 liter
€ 26,96/1l
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 26,96
Gratis bezorging
Verkoper: Minitoys
Productafbeelding van Happs shampoo voor honden, tegen vlooien en teken, 250 ml, voor effectieve bescherming
Happs shampoo voor honden, tegen vlooien en teken, 250 ml, voor effectieve bescherming
€ 55,67/1kg
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 17,70
-5%
€ 16,70
15% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van Hangmat voor 2 personen, 200x150 cm, met frame
Hangmat voor 2 personen, 200x150 cm, met frame
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 82
€ 52,47
Verkoper: EmptCZ
Productafbeelding van ProfiCook PC-DKP 1211 infrarood dubbele kookplaat, geschikt voor alle soorten pannen
ProfiCook PC-DKP 1211 infrarood dubbele kookplaat, geschikt voor alle soorten pannen
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 427
€ 103,73
Gratis bezorging
Verkoper: ClatronicCZSK
Productafbeelding van Spiegelfolie, zelfklevend, voor wand en meubels, 150 x 58 cm. Wandspiegel folie
Spiegelfolie, zelfklevend, voor wand en meubels, 150 x 58 cm. Wandspiegel folie
€ 16,08/1m²
3,2Gemiddelde beoordeling: 3,2 van 5Aantal beoordelingen: 34
€ 13,99
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: HAC24-GmbH
Productafbeelding van Rieten fietsmand voor bevestiging aan het voorrek, Basil Green Life M, 18 liter, 39 x 29 x 22 cm - Natuurlijk bruin
Rieten fietsmand voor bevestiging aan het voorrek, Basil Green Life M, 18 liter, 39 x 29 x 22 cm - Natuurlijk bruin
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 60,36
Gratis bezorging
Verkoper: Gofatbike
Productafbeelding van Relaxdays Hamsterkooi van hout, 3 verdiepingen, met zichtvensters, roosterdak, afmetingen: 120x60x40 cm, naturel
Relaxdays Hamsterkooi van hout, 3 verdiepingen, met zichtvensters, roosterdak, afmetingen: 120x60x40 cm, naturel
2,9Gemiddelde beoordeling: 2,9 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 84,99
Gratis bezorging
Verkoper: Relaxdays

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 1 beoordeling
Beoordeeld op 14 november 2022 op
Geverifieerde aankoop
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Kippennestkasten, 8-voudig, metaal, voor wandmontage, geventileerd, geschikt voor kippen/hennen, voor het leggen van eieren
Kippennestkasten, 8-voudig, metaal, voor wandmontage, geventileerd, geschikt voor kippen/hennen, voor het leggen van eieren
€ 1.735,51
-€ 183,43
€ 1.552,08
Gratis bezorging
Verkoper: AlihPets
Productafbeelding van Kippenlegbakken, 6-voudig, met 86° schuine eieruitloop, hellende bodem, eenvoudig eieren verzamelen, bescherming tegen breken
Kippenlegbakken, 6-voudig, met 86° schuine eieruitloop, hellende bodem, eenvoudig eieren verzamelen, bescherming tegen breken
€ 1.519,03
-€ 160,55
€ 1.358,48
Gratis bezorging
Verkoper: AlihPets
Productafbeelding van Buitenkippenhok, kippenhok met dak, pluimveestalling, stalen frame, kippenhok met beschutting, tralies en mestbak, ren voor kippen
Buitenkippenhok, kippenhok met dak, pluimveestalling, stalen frame, kippenhok met beschutting, tralies en mestbak, ren voor kippen
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 109,89
Gratis bezorging8% Voucher
Verkoper: WISFOR
Productafbeelding van Hamsterbedding kokos, zacht voor kleine dieren, geurabsorberend en weinig stof
Hamsterbedding kokos, zacht voor kleine dieren, geurabsorberend en weinig stof
€ 92,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 309,97/1kg
Productafbeelding van Niteangel Hamstersand, geschikt voor hamstertoilettjes, baden voor hamsters, renmuizen, muizen, hermelinnen en dwerghamsters
Niteangel Hamstersand, geschikt voor hamstertoilettjes, baden voor hamsters, renmuizen, muizen, hermelinnen en dwerghamsters
€ 65,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Natuurlijk kauwspeelgoed voor kleine huisdieren, set van 4: maïskolven, zeewier, waterriet, rotan
Natuurlijk kauwspeelgoed voor kleine huisdieren, set van 4: maïskolven, zeewier, waterriet, rotan
€ 116,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Vogel speelgoed: touwschommel met ring en kauwspeeltje voor parkieten en kleine vogels
Vogel speelgoed: touwschommel met ring en kauwspeeltje voor parkieten en kleine vogels
€ 71,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Houtvezelbedekking in pellets, mosgroen, voor hamsters, muizen en degus
Houtvezelbedekking in pellets, mosgroen, voor hamsters, muizen en degus
€ 53,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 63,67/1kg
Productafbeelding van Trimmtabel 875x472x1533mm. Schertafel, roestvrij staal, hondentrimtabel, 99,8 kg draagvermogen. Frisetabel voor honden, inklapbaar, dierverzorgingstabel. Bovenblad 807,7x459,7mm. Ideaal voor wassen, trimmen, drogen en borstelen
Trimmtabel 875x472x1533mm. Schertafel, roestvrij staal, hondentrimtabel, 99,8 kg draagvermogen. Frisetabel voor honden, inklapbaar, dierverzorgingstabel. Bovenblad 807,7x459,7mm. Ideaal voor wassen, trimmen, drogen en borstelen
€ 70,99
Gratis bezorging
Verkoper: ucohome
Productafbeelding van Hagedis-trekkabel, comfortabel, duurzaam, met veiligheidsbescherming, verstelbare reptielenlijn voor baardagamen, hamsters, kleine dieren, groen
Hagedis-trekkabel, comfortabel, duurzaam, met veiligheidsbescherming, verstelbare reptielenlijn voor baardagamen, hamsters, kleine dieren, groen
€ 22,00
Gratis bezorging
Verkoper: Ladenza
Productafbeelding van Hängmat voor kleine huisdieren, koelmat, zomerhamster, geschikt voor kooien, cavia's, konijnen, chinchilla's, knaagdieren, avocado
Hängmat voor kleine huisdieren, koelmat, zomerhamster, geschikt voor kooien, cavia's, konijnen, chinchilla's, knaagdieren, avocado
€ 23,00
Gratis bezorging
Verkoper: Ladenza
Productafbeelding van Dierimplantaat-chip, een compactere en lichtere microchip voor huisdieren, identificatie-microchip voor honden, katten, paarden, konijnen, varkens, runderen en schapen
Dierimplantaat-chip, een compactere en lichtere microchip voor huisdieren, identificatie-microchip voor honden, katten, paarden, konijnen, varkens, runderen en schapen
€ 19,00
Gratis bezorging
Verkoper: Ladenza
Productafbeelding van Schildpadharnache, veiligheidscontrole, zacht Polyurethanleer, verstelbare leiband voor hagedissen, geschikt voor het trainen van een rustige gang
Schildpadharnache, veiligheidscontrole, zacht Polyurethanleer, verstelbare leiband voor hagedissen, geschikt voor het trainen van een rustige gang
€ 21,00
Gratis bezorging
Verkoper: Ladenza
Productafbeelding van Zwart kunstleer voor huisdieren, reptielen, hagedissen, geckos, verstelbaar draagriem voor buiten, trekkoord
Zwart kunstleer voor huisdieren, reptielen, hagedissen, geckos, verstelbaar draagriem voor buiten, trekkoord
€ 19,00
Gratis bezorging
Verkoper: Ladenza
Productafbeelding van Hamsterwc, 14,5 x 11,5 cm, acryl, blauw, met uitneembaar badje, blauw
Hamsterwc, 14,5 x 11,5 cm, acryl, blauw, met uitneembaar badje, blauw
€ 23,00
Gratis bezorging
Verkoper: Ladenza
Productafbeelding van Verstelbare set bestaande uit een vest, tuigje en riem voor kleine huisdieren, een kooi van gaas voor konijnen, cavia's, in lichtblauw
Verstelbare set bestaande uit een vest, tuigje en riem voor kleine huisdieren, een kooi van gaas voor konijnen, cavia's, in lichtblauw
€ 20,00
Gratis bezorging
Verkoper: Ladenza