Klorane Polysianes Monoi à Tamanu, biologische aftersun olie, 150 ml

€ 21,10

€ 19,04-9%

€ 126,93 / 1l

Stuntprijs
vergeleken met de rest van Nederland

Plus € 6,00 verzendkosten

Onze bestedeals
Verzorgingsolie & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van AHAVA AHADOBMSK100, Olie, Hydraterend, Voedend, Verzachtend, 100 ml, Spray
AHAVA AHADOBMSK100, Olie, Hydraterend, Voedend, Verzachtend, 100 ml, Spray
€ 268,80/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 26,88
Verkoper: PerfumTraders
OLEJEK DO CIAŁA Z ROKITNIKIEM ECO 100 ml - WELEDA
WELEDA Verzorgingsolie 100ml, Duindoorn
€ 214,20/1l
€ 21,42
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Nacomi Tamanu-olie, huidverzorgingsolie, 50 ml
Nacomi Tamanu-olie, huidverzorgingsolie, 50 ml
€ 222,17/1kg
€ 13,33
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Rilastil Regenerum Olie, 30 ml
Rilastil Regenerum Olie, 30 ml
€ 26.240,00/1l
€ 26,24
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Jurlique, Rozenolie, Hydraterende bodyolie, 100 ml
Jurlique, Rozenolie, Hydraterende bodyolie, 100 ml
€ 346,30/1l
€ 34,63
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van PURE CHEMICAL | Tamanu-olie | ongeraffineerd | koudgeperst | 100 ml
PURE CHEMICAL | Tamanu-olie | ongeraffineerd | koudgeperst | 100 ml
€ 204,90/1l
€ 20,49
Gratis bezorging
Verkoper: PURE_CHEMICAL
Productafbeelding van Melvita Argan gezichtsolie (50 ml)
Melvita Argan gezichtsolie (50 ml)
€ 347,20/1l
€ 17,36
Verkoper: Scentist
Productafbeelding van BIO-INSPECTA, 100% biologische arganolie, 30 ml
BIO-INSPECTA, 100% biologische arganolie, 30 ml
€ 621,00/1l
€ 18,63
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Puressentiel Ravintsara Olie, 10 ml
Puressentiel Ravintsara Olie, 10 ml
€ 2.085,00/1l
€ 22,90
-8%
€ 20,85
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Uresim Pure Hagebuttenolie, 30 ml
Uresim Pure Hagebuttenolie, 30 ml
€ 24,87
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van PURE CHEMICAL | Tamanu-olie | ongeraffineerd | koudgeperst | 30 ml
PURE CHEMICAL | Tamanu-olie | ongeraffineerd | koudgeperst | 30 ml
€ 466,33/1l
€ 13,99
Gratis bezorging
Verkoper: PURE_CHEMICAL
Productafbeelding van Kokosolie, 100% biologisch, Alteya, 100 ml
Kokosolie, 100% biologisch, Alteya, 100 ml
€ 102,50/1l
€ 10,25
Verkoper: Emerosa
Productafbeelding van RETTERSPITZ Huidolie, 200 ml, PZN 07007086
RETTERSPITZ Huidolie, 200 ml, PZN 07007086
€ 75,43/1kg
€ 15,69
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van TAOASIS Nachtkerzenolie Biologisch, 50 ml, PZN 00018253
TAOASIS Nachtkerzenolie Biologisch, 50 ml, PZN 00018253
€ 186,40/1l
€ 9,32
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Huidverzorgingsolie - Arganolie, 50 ml
Huidverzorgingsolie - Arganolie, 50 ml
€ 1.028,00/1l
€ 51,40
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Huidverzorgingsolie spray, 200 ml
Huidverzorgingsolie spray, 200 ml
€ 33,65/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 6,73
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Jojoba-olie, 100% biologisch, Alteya Organics, 100 ml
Jojoba-olie, 100% biologisch, Alteya Organics, 100 ml
€ 23,43
Verkoper: Emerosa
Productafbeelding van Mokosh Jojoba-olie, 100 ml - Jojoba-olie
Mokosh Jojoba-olie, 100 ml - Jojoba-olie
€ 334,00/1l
€ 33,40
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Arganolie 100% puur - Huidverzorgingsolie Amante, 100 ml
Arganolie 100% puur - Huidverzorgingsolie Amante, 100 ml
€ 75,03/1kg
€ 14,03
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Moroccanoil - Droge Bodyolie, 100 ml
Moroccanoil - Droge Bodyolie, 100 ml
€ 348,50/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 34,85
Verkoper: ParfumGroup

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Aftersun olie

Voor gezicht, haar en lichaam

Met biologische tamanu- en monoi-olie

98% van de ingrediënten zijn van natuurlijke oorsprong

Geschikt voor alle huidtypen

getest

Klorane Polysianes aftersun olie met biologische tamanu- en monoi-olie voedt, herstelt en beschermt de huid tegen fotoveroudering. Kan gebruikt worden voor gezicht, lichaam en haar.

Gebruiksaanwijzing

Spray op het lichaam om de bruine kleur te accentueren en te verlengen.

Dankzij de antioxidante eigenschappen kan het ook op het haar worden gebruikt voor diepgaande voeding en bescherming.

Voor gebruik op het gezicht, schenk een beetje in de hand.

Eigenschappen

Hydrateert en voedt de huid

Herstelt de huid na blootstelling aan de zon

Beschermt tegen fotoveroudering

Huidtype

Geschikt voor alle huidtypen.

Voorzorgsmaatregelen

Alleen voor uitwendig gebruik.

Vermijd contact met de ogen.

Ingrediënten

CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, CARTHAMUS TINCTORIUS (SAFFLOWER) SEED OIL, DICAPRYLYL ETHER, SQUALANE, TOCOPERYL ACETATE, CALOPHYLLUM INOPHYLLUM SEED OIL, COUCIFARD, OUCILOS TAITENSIS FLOWER EXTRACT, PARFUM (FRAGRANCE), GLYCINE SOJA (SOYBEAN) OIL, TOCOPHEROL.

Model
3282770206654
Gewicht
1 g
Inhoud
150 ml
Ingrediënten
CAPRYL/CAPRIC TRIGLYCERIDE, ZAADOLIE VAN CRAMERIE (CARTHAMUS TINCTORIUS), ZAADOLIE VAN CRAMERIE (CARTHAMUS TINCTORIUS), DICAPRYLYLETHER, SQUALAAN, TOCOFERYLACETAAT, ZAADOLIE VAN CALOPHYLLUM INOPHYLLUM, COUCIFARD, BLOEMEXTRACT VAN OUCILOS TAITENSIS, PARFUM (GEURSTOF), SOJAOLIE (GLYCINE SOJA OIL), TOCOFEROL.
Fabrikant
Klorane
Aantal stuks
1
Doelgroepen
Unisex
EAN
3282770206654
MPN (Manufacturer Part Number)
3282770206654_4720

Model
3282770206654
Gewicht
1 g
Inhoud
150 ml
Ingrediënten
CAPRYL/CAPRIC TRIGLYCERIDE, ZAADOLIE VAN CRAMERIE (CARTHAMUS TINCTORIUS), ZAADOLIE VAN CRAMERIE (CARTHAMUS TINCTORIUS), DICAPRYLYLETHER, SQUALAAN, TOCOFERYLACETAAT, ZAADOLIE VAN CALOPHYLLUM INOPHYLLUM, COUCIFARD, BLOEMEXTRACT VAN OUCILOS TAITENSIS, PARFUM (GEURSTOF), SOJAOLIE (GLYCINE SOJA OIL), TOCOFEROL.
Fabrikant
Klorane
Aantal stuks
1
Doelgroepen
Unisex
EAN
3282770206654
MPN (Manufacturer Part Number)
3282770206654_4720
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Klorane Polysianes After-Sun Doucheshampoo 200 ml
Klorane Polysianes After-Sun Doucheshampoo 200 ml
€ 45,00/1l
€ 9,00
Verkoper: Pharmacygreek
Productafbeelding van Korres Apothecary Wild Rose Brightening Expert Duo – Verhelderende dagcrème 40 ml + Cadeauset met serum Flawless 15 ml
Korres Apothecary Wild Rose Brightening Expert Duo – Verhelderende dagcrème 40 ml + Cadeauset met serum Flawless 15 ml
€ 573,82/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 31,56
Verkoper: Pharmacygreek
Productafbeelding van Klorane kamille shampoo voor blonde haren, 400 ml
Klorane kamille shampoo voor blonde haren, 400 ml
€ 11.260,00/1l
€ 11,26
Verkoper: Pharmacygreek
Productafbeelding van Korres Aegean Escape Douchegel met pure Griekse olijfolie en zeewier, 250 ml + Lichaamscreme, 200 ml
Korres Aegean Escape Douchegel met pure Griekse olijfolie en zeewier, 250 ml + Lichaamscreme, 200 ml
€ 28,77/1kg
€ 17,26
Verkoper: Pharmacygreek
Productafbeelding van Carroten Gold Tanning Gel - Zelfbruinende gel met glinsterende pareltjes - Witte zelfbruinende gel voor een snelle bruine huid, 150 ml
Carroten Gold Tanning Gel - Zelfbruinende gel met glinsterende pareltjes - Witte zelfbruinende gel voor een snelle bruine huid, 150 ml
€ 152,20/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 22,83
Gratis bezorging
Verkoper: Pharmacygreek
Productafbeelding van Korres Santorini Druiven Verjongende Body Wash 250 ml + Verfijnende Body Lotion 200 ml
Korres Santorini Druiven Verjongende Body Wash 250 ml + Verfijnende Body Lotion 200 ml
€ 35,69/1l
€ 16,06
Verkoper: Pharmacygreek
Productafbeelding van Dagschone set Santorini Grape (douchegel) 2 x 250 ml
Dagschone set Santorini Grape (douchegel) 2 x 250 ml
€ 16,20
Verkoper: Pharmacygreek
Productafbeelding van Korres Fragrance White, damesparfum, eau de toilette, 50 ml, met topnoten van bergamot, neroli en mandarijn, hartnoten van jasmijn, pioenroos en freesia, en basisnoten van cederhout, prunus en muskus
Korres Fragrance White, damesparfum, eau de toilette, 50 ml, met topnoten van bergamot, neroli en mandarijn, hartnoten van jasmijn, pioenroos en freesia, en basisnoten van cederhout, prunus en muskus
€ 567,00/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 28,35
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Douchegel Pure Greek Olive (Douchegel Olijbloesem), 250 ml
Douchegel Pure Greek Olive (Douchegel Olijbloesem), 250 ml
€ 47,60/1l
€ 11,90
Gratis bezorging
Verkoper: Pharmacygreek
Productafbeelding van Foltene Pharma haar- en hoofdhuidbehandeling voor mannen, 12 ampullen
Foltene Pharma haar- en hoofdhuidbehandeling voor mannen, 12 ampullen
€ 137,93/1kg
€ 40,00
Gratis bezorging
Verkoper: Pharmacygreek
Productafbeelding van DUCRAY ELUTION Anti-roos shampoo, 400 ml
DUCRAY ELUTION Anti-roos shampoo, 400 ml
€ 48,27/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 19,31
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Korres Anti-Aging + Anti-Vlek Zonnebeschermingsritueel met getinte formule, SPF50, 50ml
Korres Anti-Aging + Anti-Vlek Zonnebeschermingsritueel met getinte formule, SPF50, 50ml
€ 481,80/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 24,09
Verkoper: Pharmacygreek
Productafbeelding van APIVITA Propolis Biologische Keeldrank, 150 ml
APIVITA Propolis Biologische Keeldrank, 150 ml
€ 134,07/1l
€ 20,11
Verkoper: Pharmacygreek
Productafbeelding van Korres Care Black Pine 4D, voor dames, vanaf 45 jaar, met zwarte den, 30 ml
Korres Care Black Pine 4D, voor dames, vanaf 45 jaar, met zwarte den, 30 ml
€ 1.737,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 52,11
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Ducray Anaphase Shampoo tegen haaruitval, 400 ml
Ducray Anaphase Shampoo tegen haaruitval, 400 ml
€ 62,57/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 28
€ 25,03
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Skin1004 Madagascar Centella Light Cleansing Oil (200 ml)
Skin1004 Madagascar Centella Light Cleansing Oil (200 ml)
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 19,73
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Korres, Eau de Toilette, August, 50 ml
Korres, Eau de Toilette, August, 50 ml
€ 520,00/1l
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 26,00
Gratis bezorging
Verkoper: Pharmacygreek
Productafbeelding van KORRES WHITE PINE, Verhelderende Bodylift Crème, 200 ml
KORRES WHITE PINE, Verhelderende Bodylift Crème, 200 ml
€ 128,35/1l
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 25,67
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van KORRES Yoghurt Verfrissende After-Sun Lotion, 150 ml
KORRES Yoghurt Verfrissende After-Sun Lotion, 150 ml
€ 120,00/1l
€ 18,00
Verkoper: Pharmacygreek
Productafbeelding van SKIN1004 Madagascar Centella Poremizing Diepe Reinigingsschuim 125 ml - Milde reinigingsschuim
SKIN1004 Madagascar Centella Poremizing Diepe Reinigingsschuim 125 ml - Milde reinigingsschuim
€ 18,00
Gratis bezorging
Verkoper: Pharmacygreek
Productafbeelding van 3M Nexcare Ademende Universele Pleisters, 20 stuks
3M Nexcare Ademende Universele Pleisters, 20 stuks
€ 2,65
Verkoper: Pharmacygreek
Productafbeelding van Skin1004 Madagascar Centella Probio-Cica Intensieve Ampul
Skin1004 Madagascar Centella Probio-Cica Intensieve Ampul
€ 450,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 22,50
Gratis bezorging
Verkoper: Pharmacygreek
Productafbeelding van SKIN1004 - Madagascar Centella Air-Fit Zonnebrandcrème Light SPF30 PA++++ - Lichte, beschermende crème - 50ml
SKIN1004 - Madagascar Centella Air-Fit Zonnebrandcrème Light SPF30 PA++++ - Lichte, beschermende crème - 50ml
€ 426,60/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 21,33
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Tommy Hilfiger Polshorloges 1710383
Tommy Hilfiger Polshorloges 1710383
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 66
€ 92,88
Gratis bezorging
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Collagen Pro-active Liquid, een vloeibaar voedingssupplement voor totale gezondheid, aardbeiensmaak, 500 ml + 100 ml
Collagen Pro-active Liquid, een vloeibaar voedingssupplement voor totale gezondheid, aardbeiensmaak, 500 ml + 100 ml
€ 66,53/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 49,90
Gratis bezorging
Verkoper: Pharmacygreek
Productafbeelding van Protexin -Kult Migraine, 15 capsules
Protexin -Kult Migraine, 15 capsules
€ 312,50/1kg
€ 18,75
Verkoper: Pharmacygreek
Productafbeelding van Ducray SENSINOL, voor vrouwen, voor niet-professioneel gebruik, shampoo, voor gevoelig haar, geschikt voor alle haarkleuren, 200 ml
Ducray SENSINOL, voor vrouwen, voor niet-professioneel gebruik, shampoo, voor gevoelig haar, geschikt voor alle haarkleuren, 200 ml
€ 160,45/1l
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 32,09
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Carroten kokosolie, intensieve bodyolie voor bruining, SPF 0, 200 ml
Carroten kokosolie, intensieve bodyolie voor bruining, SPF 0, 200 ml
€ 87,50/1l
€ 17,50
Verkoper: Pharmacygreek
Productafbeelding van Korres Baby Douchegel & Shampoo Kokosnoot & Amandel, 500 ml
Korres Baby Douchegel & Shampoo Kokosnoot & Amandel, 500 ml
€ 30,00/1kg
€ 15,00
Gratis bezorging
Verkoper: Pharmacygreek
Productafbeelding van BAYER Priorin Shampoo tegen haaruitval, voor normaal tot droog haar, 200 ml
BAYER Priorin Shampoo tegen haaruitval, voor normaal tot droog haar, 200 ml
€ 50,32/1kg
€ 11,07
Verkoper: Pharmacygreek

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Acca Kappa Gezichtsolie. Acca Kappa Sakura Tokyo Droge Bodyolie, 100 ml
Acca Kappa Gezichtsolie. Acca Kappa Sakura Tokyo Droge Bodyolie, 100 ml
€ 46,92
Verkoper: PerfumTraders
€ 469,20/1l
Productafbeelding van Aveda 18084945315, Haarlotion, 50 ml, voor dames, voedend, hydraterend, fles, 1 stuk
Aveda 18084945315, Haarlotion, 50 ml, voor dames, voedend, hydraterend, fles, 1 stuk
€ 45,90
Verkoper: PerfumTraders
€ 918,00/1l
Productafbeelding van Darphin, Essentiële Olie Elixer - Kamille Aroma Verzorging, Essentiële Olieën, Verzachtend, voor Dagelijks Gebruik, Olie, voor Gezicht en Hals, 15 ml
Darphin, Essentiële Olie Elixer - Kamille Aroma Verzorging, Essentiële Olieën, Verzachtend, voor Dagelijks Gebruik, Olie, voor Gezicht en Hals, 15 ml
€ 41,82
-10%
€ 37,43
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.495,33/1l
Productafbeelding van Evolve Mirakelgezichtsolie, 30 ml
Evolve Mirakelgezichtsolie, 30 ml
€ 36,72
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.224,00/1l
Productafbeelding van Rituals Ayurveda Droge Olie voor Lichaam & Haar
Rituals Ayurveda Droge Olie voor Lichaam & Haar
€ 27,72
Verkoper: PerfumTraders
€ 277,20/1l
Productafbeelding van Christopher Robin Night Recovery Monoi Olie, 92g
Christopher Robin Night Recovery Monoi Olie, 92g
€ 28,56
Verkoper: PerfumTraders
€ 310,43/1kg
Productafbeelding van MÁDARA Cosmetics Infusion Vert, verstevigende antioxidantolie, voor normale huid, 200 ml, fles. Inhoud: Helianthus Annuus (zonnebloem) zaadolie, Dicaprylyl Carbonaat, Isoamyl Lauraat, Aroma...
MÁDARA Cosmetics Infusion Vert, verstevigende antioxidantolie, voor normale huid, 200 ml, fles. Inhoud: Helianthus Annuus (zonnebloem) zaadolie, Dicaprylyl Carbonaat, Isoamyl Lauraat, Aroma...
€ 28,87
Verkoper: PerfumTraders
€ 144,35/1l
Productafbeelding van AHAVA AHADOBMSK100, Olie, Hydraterend, Voedend, Verzachtend, 100 ml, Spray
AHAVA AHADOBMSK100, Olie, Hydraterend, Voedend, Verzachtend, 100 ml, Spray
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 26,88
Verkoper: PerfumTraders
€ 268,80/1l
Productafbeelding van Nuxe Huile Prodigieuse Or, multifunctionele droge olie, roll-on, 60 ml
Nuxe Huile Prodigieuse Or, multifunctionele droge olie, roll-on, 60 ml
€ 25,66
Verkoper: PerfumTraders
€ 427,67/1l
Productafbeelding van WELEDA Harmoniserende Lichaamsolie met Wilde Rose
WELEDA Harmoniserende Lichaamsolie met Wilde Rose
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 22,44
Verkoper: PerfumTraders
€ 224,40/1l
Productafbeelding van Weleda Mama Zwangerschapsolie, olie, voor vrouwen, tegen stretchmarks, hydraterend, kalmerend, verzachtend, voor alle huidtypes, 100 ml, spray
Weleda Mama Zwangerschapsolie, olie, voor vrouwen, tegen stretchmarks, hydraterend, kalmerend, verzachtend, voor alle huidtypes, 100 ml, spray
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 22,51
-4%
€ 21,42
Verkoper: PerfumTraders
€ 214,20/1l
OLEJEK DO CIAŁA Z ROKITNIKIEM ECO 100 ml - WELEDA
WELEDA Verzorgingsolie 100ml, Duindoorn
€ 21,42
Verkoper: PerfumTraders
€ 214,20/1l
Productafbeelding van Food for Skin Carrot Cleanser - Repairing Oil Cleanser 100 ml
Food for Skin Carrot Cleanser - Repairing Oil Cleanser 100 ml
€ 64,50
-3%
€ 62,56
Gratis bezorging
Verkoper: Flumo
€ 625,60/1l
Productafbeelding van NUXE 3264680024382, Olie, Hydraterend, Voedend, Beschermend, Herstellend, Verzachtend, Gladmakend, Verzorgend, Geschikt voor elk huidtype, 50 ml, Amandelolie, Arganolie, Macadamia-olie, Spray
NUXE 3264680024382, Olie, Hydraterend, Voedend, Beschermend, Herstellend, Verzachtend, Gladmakend, Verzorgend, Geschikt voor elk huidtype, 50 ml, Amandelolie, Arganolie, Macadamia-olie, Spray
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 40
€ 19,98
Verkoper: PerfumTraders
€ 399,60/1l
Productafbeelding van Weleda Vlora+ Velvet Protection Olie, Intieme olie, voor vrouwen, 30 ml, fles met pompje, hydraterend, doos
Weleda Vlora+ Velvet Protection Olie, Intieme olie, voor vrouwen, 30 ml, fles met pompje, hydraterend, doos
€ 19,38
Verkoper: PerfumTraders
€ 646,00/1l
Productafbeelding van Nuxe Paris Huile Prodigieuse Or Dry Oil (50 ml)
Nuxe Paris Huile Prodigieuse Or Dry Oil (50 ml)
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 19,01
Verkoper: PerfumTraders
€ 380,20/1l
Productafbeelding van Nuxe Paris Huile Prodigieuse Multi-purpose Dry Oil (50 ml)
Nuxe Paris Huile Prodigieuse Multi-purpose Dry Oil (50 ml)
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 40
€ 17,50
Verkoper: PerfumTraders
€ 350,00/1l
Productafbeelding van Weleda 6607DC, Olie, voor dames, hydraterend, voedend, voor droge huid, 100 ml, kamille, jojoba-olie, zonnebloemolie, rozemarijn
Weleda 6607DC, Olie, voor dames, hydraterend, voedend, voor droge huid, 100 ml, kamille, jojoba-olie, zonnebloemolie, rozemarijn
€ 17,34
Verkoper: PerfumTraders
€ 173,40/1l
Productafbeelding van Ybera TRICOMPLEX Cell-Pro Vit-C - verdikkende behandeling voor de hoofdhuid
Ybera TRICOMPLEX Cell-Pro Vit-C - verdikkende behandeling voor de hoofdhuid
€ 79,99
Verkoper: Keratinshop
€ 888,78/1l
Productafbeelding van Food for Skin Carrot Cleanser - Repairing Oil Cleanser 50 ml
Food for Skin Carrot Cleanser - Repairing Oil Cleanser 50 ml
€ 35,95
-5%
€ 34,06
Gratis bezorging
Verkoper: Flumo
€ 681,20/1l