Dior Addict Lip Glow Oil, lippenbalsem, oranje, voor vrouwen, geschikt voor normale huid, voedend, koraalkleur

€ 46,92

€ 7.820,00 / 1l

plus € 2,99 verzendkosten

Bij jou thuis

za 3 – di 6 oktober

Gratis retour – 14 dagen

Onze bestedeals
Lippenstiften & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Sisley Phyto Rouge Shine (kleur 10, Sheer Nude), 3 gram
Sisley Phyto Rouge Shine (kleur 10, Sheer Nude), 3 gram
€ 19.380,00/1l
€ 58,14
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Dior Rouge Velvet, Rood, Rayonnante, 1 kleur, Voedend, Volumegevend, Verzachtend, Voor vrouwen, Mat, Fluweelzacht
Dior Rouge Velvet, Rood, Rayonnante, 1 kleur, Voedend, Volumegevend, Verzachtend, Voor vrouwen, Mat, Fluweelzacht
€ 1.734,00/1l
€ 52,02
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Dior Rouge Satin, Rood, Trafalgar, 1 kleur, Hydraterend, Verzachtend, Voor vrouwen, Satin
Dior Rouge Satin, Rood, Trafalgar, 1 kleur, Hydraterend, Verzachtend, Voor vrouwen, Satin
€ 1.632,00/1l
€ 48,96
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Dior Addict, Nude, Cannage, 1 kleur, Kleur, Hydraterend, Voedend, Beschermend, Voor vrouwen, Glanzend
Dior Addict, Nude, Cannage, 1 kleur, Kleur, Hydraterend, Voedend, Beschermend, Voor vrouwen, Glanzend
€ 1.398,86/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 70,63
-30%
€ 48,96
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Christian Dior set: Couture Colour, Velvet, crème-kleurige lippenstift, 720, Icone, navulbaar, 3,5 ml + Couture Colour, lippenbalsem, 000, Diornatural, navulverpakking, 3,5 g + Textiele make-up tas, blauw
Christian Dior set: Couture Colour, Velvet, crème-kleurige lippenstift, 720, Icone, navulbaar, 3,5 ml + Couture Colour, lippenbalsem, 000, Diornatural, navulverpakking, 3,5 g + Textiele make-up tas, blauw
€ 25.222,86/1kg
€ 88,28
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Maybelline Lifter Gel Lip Oil-in-Gel lippenolie 01 Mintini
Maybelline Lifter Gel Lip Oil-in-Gel lippenolie 01 Mintini
€ 2.613,64/1l
€ 17,25
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Dior Addict Lip Glow Oil, lippenbalsem, roze, voor vrouwen, geschikt voor elk huidtype, met kersenpitolie, hydraterend, voedend, beschermend, verzachtend, en maakt de lippen zacht
Dior Addict Lip Glow Oil, lippenbalsem, roze, voor vrouwen, geschikt voor elk huidtype, met kersenpitolie, hydraterend, voedend, beschermend, verzachtend, en maakt de lippen zacht
€ 9.415,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 56,49
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Dior Addict Lip Glow Olie 104
Dior Addict Lip Glow Olie 104
€ 7.953,33/1l
€ 51,00
-6%
€ 47,72
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Dior Rouge, lippenbalsem, kleurloos, voor vrouwen, geschikt voor elk huidtype, hydraterend, verzachtend, kalmerend, Diornatural
Dior Rouge, lippenbalsem, kleurloos, voor vrouwen, geschikt voor elk huidtype, hydraterend, verzachtend, kalmerend, Diornatural
€ 107,80/1kg
€ 53,90
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Dior Rouge, lippenbalsem, oranje, voor vrouwen, geschikt voor alle huidtypes, shea boter, hydraterend, verzachtend, maakt de lippen zacht
Dior Rouge, lippenbalsem, oranje, voor vrouwen, geschikt voor alle huidtypes, shea boter, hydraterend, verzachtend, maakt de lippen zacht
€ 9.882,86/1kg
€ 34,59
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Clarins Lip Perfector Glow, Paars, Mulberry Glow, Hydraterend, Voedend, Verzachtend, Voor vrouwen, #874B52, Glans
Clarins Lip Perfector Glow, Paars, Mulberry Glow, Hydraterend, Voedend, Verzachtend, Voor vrouwen, #874B52, Glans
€ 2.616,67/1l
€ 31,40
Verkoper: Denpoli-Venda
Productafbeelding van Dior Addict Lip Glow, 3,2 gram
Dior Addict Lip Glow, 3,2 gram
€ 427,63/1l
€ 56,02
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Dior Addict Lip Glow 004
Dior Addict Lip Glow 004
€ 14.681,25/1kg
€ 46,98
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van MIA Cosmetics Paris, hydraterende lippenstift, koraal, caramelkoraal, 1 kleur, hydraterend, voedend, verzachtend, voor vrouwen, met sheaboter
MIA Cosmetics Paris, hydraterende lippenstift, koraal, caramelkoraal, 1 kleur, hydraterend, voedend, verzachtend, voor vrouwen, met sheaboter
€ 4.777,50/1kg
€ 19,11
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Dior Rosy Glow 077
Dior Rosy Glow 077
€ 9.746,67/1kg
€ 43,86
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Dior Addict Lip Glow Olie 001
Dior Addict Lip Glow Olie 001
€ 7.953,33/1l
€ 47,72
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Dior Rouge Satin Refill, lippenbalsem, kleurloos, voor dames, geschikt voor alle huidtypes, hydraterend, verzachtend, kalmerend, Diornatural
Dior Rouge Satin Refill, lippenbalsem, kleurloos, voor dames, geschikt voor alle huidtypes, hydraterend, verzachtend, kalmerend, Diornatural
€ 82,96/1kg
€ 41,48
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Dior Rouge, Roze, Osee, 1 kleur, Kleur, Voedend, Verzachtend, Voor vrouwen, Satin
Dior Rouge, Roze, Osee, 1 kleur, Kleur, Voedend, Verzachtend, Voor vrouwen, Satin
€ 64.990,00/1l
€ 64,99
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Dior Rouge, lippenbalsem, kleurloos, voor vrouwen, geschikt voor elk huidtype, shea boter, hydraterend, verzachtend, maakt de lippen zacht
Dior Rouge, lippenbalsem, kleurloos, voor vrouwen, geschikt voor elk huidtype, shea boter, hydraterend, verzachtend, maakt de lippen zacht
€ 9.914,29/1kg
€ 34,70
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van DIOR ADDICT LIP GLOW Lipbalsem #104, 1 stuk
DIOR ADDICT LIP GLOW Lipbalsem #104, 1 stuk
€ 45.400,00/1l
€ 61,74
-26%
€ 45,40
Verkoper: PerfumTraders

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

De decoratieve cosmetica in ons assortiment draagt de namen van de bekendste cosmeticamerken.
Gewicht
50 g
Inhoud
6 ml
Ingrediënten
NIET VAN TOEPASSING
Fabrikant
Doelgroepen
Dames
EAN
3348901491211
MPN (Manufacturer Part Number)
C012400004

Gewicht
50 g
Inhoud
6 ml
Ingrediënten
NIET VAN TOEPASSING
Fabrikant
Doelgroepen
Dames
EAN
3348901491211
MPN (Manufacturer Part Number)
C012400004
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Christian Dior set: Couture Colour, Velvet, crème-kleurige lippenstift, 720, Icone, navulbaar, 3,5 ml + Couture Colour, lippenbalsem, 000, Diornatural, navulverpakking, 3,5 g + Textiele make-up tas, blauw
Christian Dior set: Couture Colour, Velvet, crème-kleurige lippenstift, 720, Icone, navulbaar, 3,5 ml + Couture Colour, lippenbalsem, 000, Diornatural, navulverpakking, 3,5 g + Textiele make-up tas, blauw
€ 25.222,86/1kg
€ 88,28
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Dior Rouge, Nude, Nude Style, 1 kleur, Kleur, Hydraterend, Voedend, Beschermend, Verzachtend, Voor vrouwen, Zachte textuur
Dior Rouge, Nude, Nude Style, 1 kleur, Kleur, Hydraterend, Voedend, Beschermend, Verzachtend, Voor vrouwen, Zachte textuur
€ 85,84/1kg
€ 42,92
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Dior Rosy Glow, Rood, Kers, 1 kleur, Poeder, Palette, Natuurlijk/Natuurlijk
Dior Rosy Glow, Rood, Kers, 1 kleur, Poeder, Palette, Natuurlijk/Natuurlijk
€ 56,80/1kg
€ 56,80
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Beauty of Joseon 8809782555508, Zonnebrandcrème, Voor gezicht en lichaam, Tube, Hydraterend, Voedend, Geschikt voor alle huidtypes, 50 ml
Beauty of Joseon 8809782555508, Zonnebrandcrème, Voor gezicht en lichaam, Tube, Hydraterend, Voedend, Geschikt voor alle huidtypes, 50 ml
€ 300,00/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 94
€ 15,00
Gratis bezorging
Verkoper: FezaStore
Productafbeelding van Buymax® beddengoed: dekbedovertrek 200x220 cm, 3 kussenslopen 80x80 cm, 3-delige set. Dekbedovertrek van 100% katoen renforcé met rits
Buymax® beddengoed: dekbedovertrek 200x220 cm, 3 kussenslopen 80x80 cm, 3-delige set. Dekbedovertrek van 100% katoen renforcé met rits
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 133
€ 39,90
Verkoper: Buymax
Productafbeelding van GESS SuperNova Hoogfrequente Gezichts- & Haarstaf – Darsonval 4 Electroden
GESS SuperNova Hoogfrequente Gezichts- & Haarstaf – Darsonval 4 Electroden
€ 125,05/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 59
€ 100,04
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Wella Professionals System Professional LuxeOil Keratin Protect Shampoo, 1000 ml, Shampoo, Professioneel, Unisex, Geschikt voor alle haartypes, Ideaal voor fijn haar, Voedend, Beschermend
Wella Professionals System Professional LuxeOil Keratin Protect Shampoo, 1000 ml, Shampoo, Professioneel, Unisex, Geschikt voor alle haartypes, Ideaal voor fijn haar, Voedend, Beschermend
€ 23,26/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 23,26
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van MAGIC STUDIO SHAKY KIT: Make-up set voor de lippen: lipliner + oogschaduw + lipgloss
MAGIC STUDIO SHAKY KIT: Make-up set voor de lippen: lipliner + oogschaduw + lipgloss
€ 10,62/1kg
€ 4,99
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Celimax Vita-A Retinal Shot, verstevigende booster, 15 ml
Celimax Vita-A Retinal Shot, verstevigende booster, 15 ml
€ 900,00/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 180
€ 14,15
-4%
€ 13,50
Gratis bezorging
Verkoper: Trading-Shop25
Productafbeelding van Dior J'adore Eau de Parfum, 100 ml (damesparfum)
Dior J'adore Eau de Parfum, 100 ml (damesparfum)
€ 556,00/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 1167
€ 55,60
Verkoper: Novada-Shop
Productafbeelding van Dr. Althea 345, verzachtende crème, 50 ml
Dr. Althea 345, verzachtende crème, 50 ml
€ 458,00/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 200
€ 22,90
Verkoper: DUBAISTORE
Productafbeelding van D10 Plus: Stofzuig- en dweilrobot
D10 Plus: Stofzuig- en dweilrobot
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 366
€ 267,68
Verkoper: Shop-Mediarado
Productafbeelding van VASAGLE TV-kast met lage kast, voorzien van 2 kastjes en 2 open planken, breedte 110 cm
VASAGLE TV-kast met lage kast, voorzien van 2 kastjes en 2 open planken, breedte 110 cm
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 36
€ 104,98
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van COSTWAY Mini wasdroger, 800W, 5kg, afvoerdroger tot 69°C, LED touchscreen, 4 temperaturen en 6 timers met desinfectiefunctie, oververhittingsbeveiliging
COSTWAY Mini wasdroger, 800W, 5kg, afvoerdroger tot 69°C, LED touchscreen, 4 temperaturen en 6 timers met desinfectiefunctie, oververhittingsbeveiliging
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 279,99
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is C.
Verkoper: FDSGmbH
Productafbeelding van ANUA - Serum met 10% Niacinamide en 4% TXA, 30 ml
ANUA - Serum met 10% Niacinamide en 4% TXA, 30 ml
€ 633,33/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 40
€ 19,00
Verkoper: Skinkura-Koreanskincare
Productafbeelding van Dior Addict Lip Maximizer, Roze, Roze, Hydraterend, Volumegevend, Voor vrouwen, Glanzend, 24 uur
Dior Addict Lip Maximizer, Roze, Roze, Hydraterend, Volumegevend, Voor vrouwen, Glanzend, 24 uur
€ 143,01/1kg
€ 53,63
Gratis bezorging
Verkoper: Caasi_nl
Productafbeelding van Medicube Collagen Jelly Cream, 110 ml
Medicube Collagen Jelly Cream, 110 ml
€ 238,36/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 39
€ 26,22
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Flieks gestoffeerd bed 90x200 cm met lattenbodem, hydraulisch boxspringbed met opbergruimte, eenpersoonsbed met bedframe, multifunctioneel bed, lichtgrijs
Flieks gestoffeerd bed 90x200 cm met lattenbodem, hydraulisch boxspringbed met opbergruimte, eenpersoonsbed met bedframe, multifunctioneel bed, lichtgrijs
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 39
€ 245,68
Gratis bezorging
Verkoper: Fliekshop
Productafbeelding van Dior Addict, Braun, Dior Tulle, 1 kleur, Kleur, Hydraterend, Voedend, Beschermend, Voor vrouwen, Glanzend
Dior Addict, Braun, Dior Tulle, 1 kleur, Kleur, Hydraterend, Voedend, Beschermend, Voor vrouwen, Glanzend
€ 14.981,25/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 47,94
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Tapijt voor woonkamer of slaapkamer, korte pool, Scandinavisch boho-patroon, geometrisch ontwerp, afmetingen 80x150 cm
Tapijt voor woonkamer of slaapkamer, korte pool, Scandinavisch boho-patroon, geometrisch ontwerp, afmetingen 80x150 cm
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 33
€ 26,99
Gratis bezorging
Verkoper: eRocket
Productafbeelding van Dior Addict Lip Maximizer, tint Rosa/Rood, Intense Vijgen, hydraterend, volumineuze werking, voor vrouwen, glanzend, hyaluronzuur
Dior Addict Lip Maximizer, tint Rosa/Rood, Intense Vijgen, hydraterend, volumineuze werking, voor vrouwen, glanzend, hyaluronzuur
€ 7.820,00/1l
€ 46,92
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Dior Addict, Rot, Silhouette, 1 kleur, Kleur, Hydraterend, Voedend, Beschermend, Voor vrouwen, Glanzend
Dior Addict, Rot, Silhouette, 1 kleur, Kleur, Hydraterend, Voedend, Beschermend, Voor vrouwen, Glanzend
€ 13.118,75/1kg
€ 41,98
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Fortuna Lai garderobekast, draagbaar regalsysteem, 8-delige plastic kast met 1 kledingstang, witte slaapkamerkast, 136 x 69 x 50 cm
Fortuna Lai garderobekast, draagbaar regalsysteem, 8-delige plastic kast met 1 kledingstang, witte slaapkamerkast, 136 x 69 x 50 cm
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 107,80
Gratis bezorging
Verkoper: Remzetta
Productafbeelding van Ergonomische koudschuimmatras met 7 zones | 90 x 200 cm | 16 cm | H2 & H3 | DREAMSTAR Ergo Flex Duo | Dubbelzijdige matras
Ergonomische koudschuimmatras met 7 zones | 90 x 200 cm | 16 cm | H2 & H3 | DREAMSTAR Ergo Flex Duo | Dubbelzijdige matras
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 4595
€ 66,90
Gratis bezorging
Verkoper: TBFurnitureGmbH
Productafbeelding van K18 Leave-In Moleculaire Herstellend Haarmasker 50 ml
K18 Leave-In Moleculaire Herstellend Haarmasker 50 ml
€ 1.199,00/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 150
€ 59,95
Gratis bezorging
Verkoper: Beautykaufen
Productafbeelding van Dior Addict Lip Maximizer, Roze, Pink, Hydraterend, Glanz, 24 uur, Verpakking
Dior Addict Lip Maximizer, Roze, Pink, Hydraterend, Glanz, 24 uur, Verpakking
€ 9.246,67/1l
€ 55,48
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Dior Addict, Rose, Pink Bow, 1 kleur, Kleur, Hydraterend, Voedend, Beschermend, Voor vrouwen, Glanzend
Dior Addict, Rose, Pink Bow, 1 kleur, Kleur, Hydraterend, Voedend, Beschermend, Voor vrouwen, Glanzend
€ 19.681,25/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 62,98
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Gucci Flora Gorgeous Gardenia Eau de Parfum, 100 ml, damesparfum
Gucci Flora Gorgeous Gardenia Eau de Parfum, 100 ml, damesparfum
€ 550,00/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 90
€ 65,99
-16%
€ 55,00
Gratis bezorging
Verkoper: Estilo
Productafbeelding van Apple iPhone 17 Pro Max, 17,5 cm (6,9 inch), 2868 x 1320 pixels, 256 GB, 48 MP, iOS 26, Oranje
Apple iPhone 17 Pro Max, 17,5 cm (6,9 inch), 2868 x 1320 pixels, 256 GB, 48 MP, iOS 26, Oranje
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 238
€ 1.548,29
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is A.
Verkoper: Vehe_Shop_NL
Productafbeelding van Hoekbank met permanente slaapfunctie, veerkernmatras, opbergruimte voor beddengoed, slaapbank in donkergrijs / 15107
Hoekbank met permanente slaapfunctie, veerkernmatras, opbergruimte voor beddengoed, slaapbank in donkergrijs / 15107
€ 1.799,00
Verkoper: luma-home

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Yves Saint Laurent All Hours Foundation, vloeibare foundation, luminerende matte finish, kleur LN6, 25 ml
Yves Saint Laurent All Hours Foundation, vloeibare foundation, luminerende matte finish, kleur LN6, 25 ml
€ 54,27
Verkoper: PerfumTraders
€ 904,50/1kg
Productafbeelding van Dior Rouge Forever, Rood, Forever Dior, 1 kleur, Kleur, Hydraterend, Volumegevend, Beschermend, Egaliserend, Voedend, Verzachtend, Vrouwen, Satin
Dior Rouge Forever, Rood, Forever Dior, 1 kleur, Kleur, Hydraterend, Volumegevend, Beschermend, Egaliserend, Voedend, Verzachtend, Vrouwen, Satin
€ 53,04
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.060,80/1kg
Productafbeelding van Dior Rouge Satin, Rood, 1 kleur, Hydraterend, Verzachtend, Voor vrouwen, Satin, Crème
Dior Rouge Satin, Rood, 1 kleur, Hydraterend, Verzachtend, Voor vrouwen, Satin, Crème
€ 50,09
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.669,67/1l
Productafbeelding van Dior Addict, Rose, Rose Celestial, 1 kleur, Kleur, Hydraterend, Voedend, Beschermend, Glanzgevend, Crème
Dior Addict, Rose, Rose Celestial, 1 kleur, Kleur, Hydraterend, Voedend, Beschermend, Glanzgevend, Crème
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 48,96
Verkoper: PerfumTraders
€ 15.300,00/1kg
Productafbeelding van Dior Addict, Rosenholz, Icône, 1 kleur, Kleur, Hydraterend, Voedend, Beschermend, Voor vrouwen, Glanz
Dior Addict, Rosenholz, Icône, 1 kleur, Kleur, Hydraterend, Voedend, Beschermend, Voor vrouwen, Glanz
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 48,96
Verkoper: PerfumTraders
€ 15.300,00/1kg
Productafbeelding van Bobbi Brown 716170225579, Rood, Showstopper, 1 kleur, Hydraterend, Kleurgevend, Hydraterend, Voor dames, Lipgloss
Bobbi Brown 716170225579, Rood, Showstopper, 1 kleur, Hydraterend, Kleurgevend, Hydraterend, Voor dames, Lipgloss
€ 49,98
Verkoper: PerfumTraders
€ 13.152,63/1kg
Productafbeelding van Guerlain KissKiss Tender Matte, Rood, Wanted Red, 1 kleur, Kleurversterkend, Voor vrouwen, Mat
Guerlain KissKiss Tender Matte, Rood, Wanted Red, 1 kleur, Kleurversterkend, Voor vrouwen, Mat
€ 45,99
-9%
€ 41,82
Verkoper: PerfumTraders
€ 14,94/1l
Productafbeelding van Dior Addict, Nude, Natuurlijke look, 1 kleur, Kleur, Hydraterend, Voedend, Beschermend, Voor vrouwen, Glanzend
Dior Addict, Nude, Natuurlijke look, 1 kleur, Kleur, Hydraterend, Voedend, Beschermend, Voor vrouwen, Glanzend
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 47,94
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.598,00/1kg
Productafbeelding van Dior Addict, Rose, Rose des Vents, 1 kleur, Kleur, Hydraterend, Voedend, Beschermend, Voor vrouwen, Glanz
Dior Addict, Rose, Rose des Vents, 1 kleur, Kleur, Hydraterend, Voedend, Beschermend, Voor vrouwen, Glanz
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 47,94
Verkoper: PerfumTraders
€ 14.981,25/1kg
Productafbeelding van Dior Addict Lip Glow Oil, lippenbalsem, oranje, voor vrouwen, geschikt voor normale huid, voedend, koraalkleur
Dior Addict Lip Glow Oil, lippenbalsem, oranje, voor vrouwen, geschikt voor normale huid, voedend, koraalkleur
€ 46,92
Verkoper: PerfumTraders
€ 7.820,00/1l
Productafbeelding van Langhoudende lippenstift Lip Power, 3,1 g, kleur 103
Langhoudende lippenstift Lip Power, 3,1 g, kleur 103
€ 49,00
-4%
€ 46,92
Verkoper: PerfumTraders
€ 15.135,48/1kg
Productafbeelding van Dior Addict Lip Maximizer, tint Rosa/Rood, Intense Vijgen, hydraterend, volumineuze werking, voor vrouwen, glanzend, hyaluronzuur
Dior Addict Lip Maximizer, tint Rosa/Rood, Intense Vijgen, hydraterend, volumineuze werking, voor vrouwen, glanzend, hyaluronzuur
€ 46,92
Verkoper: PerfumTraders
€ 7.820,00/1l
Productafbeelding van TOM FORD Lip Lacquer Vinyl, in de kleuren Rot, Intimidate. Beschikbaar in 1 kleur. Verrijkende lipgloss voor vrouwen, geeft glans
TOM FORD Lip Lacquer Vinyl, in de kleuren Rot, Intimidate. Beschikbaar in 1 kleur. Verrijkende lipgloss voor vrouwen, geeft glans
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 53,04
-9%
€ 47,91
Verkoper: PerfumTraders
€ 7.985,00/1l
Productafbeelding van DIOR ADDICT LIP GLOW Lipbalsem #105, 1 stuk
DIOR ADDICT LIP GLOW Lipbalsem #105, 1 stuk
€ 63,31
-29%
€ 44,88
Verkoper: PerfumTraders
€ 44.880,00/1l
Productafbeelding van YVES SAINT LAURENT Rouge Pur Couture The Bold Lipstick, lippenstift, kleur 14 Nude Tribute, 2,8g
YVES SAINT LAURENT Rouge Pur Couture The Bold Lipstick, lippenstift, kleur 14 Nude Tribute, 2,8g
€ 44,88
Verkoper: PerfumTraders
€ 44.880,00/1l
Productafbeelding van Dior Addict Refill, Nude, Tie & Dior, 1 kleur, Kleur, Hydraterend, Voedend, Beschermend, Voor vrouwen, Glanzend
Dior Addict Refill, Nude, Tie & Dior, 1 kleur, Kleur, Hydraterend, Voedend, Beschermend, Voor vrouwen, Glanzend
€ 44,88
Verkoper: PerfumTraders
€ 14.025,00/1kg
Productafbeelding van Sisley Le Phyto Rouge, Roze, Rose Portofino, 1 kleur, Kleurversterkend, Volumegevend, Gladmakend, Hydraterend, Voor vrouwen, Satin
Sisley Le Phyto Rouge, Roze, Rose Portofino, 1 kleur, Kleurversterkend, Volumegevend, Gladmakend, Hydraterend, Voor vrouwen, Satin
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 45,90
Verkoper: PerfumTraders
€ 13.500,00/1kg
Productafbeelding van Guerlain KissKiss Tender Matte, Rood, Kiss Rouge, 1 kleur, Kleurversterkend, Voor dames, Mat
Guerlain KissKiss Tender Matte, Rood, Kiss Rouge, 1 kleur, Kleurversterkend, Voor dames, Mat
€ 45,99
-16%
€ 38,56
Verkoper: PerfumTraders
€ 13,77/1l
Productafbeelding van Sisley Le Phyto Rouge, Rose, Rose Shanghai, 1 kleur, Kleur, Hydraterend, Volumegevend, Gladmakend, Hydraterend, Verzachtend,..., Voor vrouwen, Satinachtig
Sisley Le Phyto Rouge, Rose, Rose Shanghai, 1 kleur, Kleur, Hydraterend, Volumegevend, Gladmakend, Hydraterend, Verzachtend,..., Voor vrouwen, Satinachtig
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 45,90
-2%
€ 44,88
Verkoper: PerfumTraders
€ 14.960,00/1l
Productafbeelding van Sisley Le Phyto Rouge, Beige, Beige Bali, 1 kleur, Kleur, Volumegevend, Gladmakend, Hydraterend, Voor vrouwen, Satin
Sisley Le Phyto Rouge, Beige, Beige Bali, 1 kleur, Kleur, Volumegevend, Gladmakend, Hydraterend, Voor vrouwen, Satin
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 56,00
-19%
€ 44,88
Verkoper: PerfumTraders
€ 11.220,00/1l