TRIUSO Egalisatiemeter voor coatings, 130x280 mm - 261103

€ 40,95

plus € 23,95 verzendkosten

Naar huis en naar afhaalstations

vr 2 – ma 5 oktober

Gratis retour – 30 dagen

Onze bestedeals
Sneeuwschop-accessoires & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van TRIUSO Metselkem 180 mm - 660180
TRIUSO Metselkem 180 mm - 660180
€ 44,95
Gratis bezorging
Verkoper: GYZS
Productafbeelding van Triuso Greepzange, 180 mm / 7
Triuso Greepzange, 180 mm / 7
€ 5,98
Verkoper: gluehbirne_de
Productafbeelding van TRIUSO Meerlaags houten schuurblok, 20 mm / 140 x 280 mm
TRIUSO Meerlaags houten schuurblok, 20 mm / 140 x 280 mm
€ 23,77
Gratis bezorging
Verkoper: GYZS
Productafbeelding van Reparatieset
Reparatieset
€ 18,00
Verkoper: vdstore
Productafbeelding van JUCO 35364, 400 mm, 1 kg, 1 stuk
JUCO 35364, 400 mm, 1 kg, 1 stuk
€ 20,98
Verkoper: Drogisterijplus-nl
Productafbeelding van Pressol 16090
Pressol 16090
€ 125,39
Verkoper: Green_Country
Productafbeelding van Kutlu 10299650
Kutlu 10299650
€ 6,18
Gratis bezorging
Verkoper: Kutlu24
Productafbeelding van Ratioparts rubberen schuurstrip, 1750 x 150 x 20 mm, voor sneeuwschuivers
Ratioparts rubberen schuurstrip, 1750 x 150 x 20 mm, voor sneeuwschuivers
€ 69,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van FELCO 13/4 vervangingsmes
FELCO 13/4 vervangingsmes
€ 33,00
Verkoper: vdstore
Productafbeelding van Reinigingsblok voor tegels, gemaakt van kunststof, 14x28 cm, met hydrocoating van 20 mm
Reinigingsblok voor tegels, gemaakt van kunststof, 14x28 cm, met hydrocoating van 20 mm
€ 4,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van Felco Vervangingsset 2/9 en 6/8
Felco Vervangingsset 2/9 en 6/8
€ 18,00
Verkoper: vdstore
Productafbeelding van Bloemenegels In 3 Maten - Set van 4 - 23/34/46 Mm
Bloemenegels In 3 Maten - Set van 4 - 23/34/46 Mm
€ 34,99
Gratis bezorging
Verkoper: oCreon
Productafbeelding van Felco 31/4, Lemmet, Zwart, FELCO 31
Felco 31/4, Lemmet, Zwart, FELCO 31
€ 18,69
Verkoper: Officinacoltelli
Productafbeelding van Palette Rubi pfm24-140 37314, laag
Palette Rubi pfm24-140 37314, laag
€ 21,93
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van Pressol vetpersaccessoire, nummer 12110
Pressol vetpersaccessoire, nummer 12110
€ 42,00
Verkoper: Green_Country
Productafbeelding van FELCO 30/4 reserve-ankerplaat
FELCO 30/4 reserve-ankerplaat
€ 17,77
Verkoper: Officinacoltelli
Productafbeelding van Stevige Sloopstaaf met Beitelsnuit en Zwanenhals - 350 mm
Stevige Sloopstaaf met Beitelsnuit en Zwanenhals - 350 mm
€ 43,03
Gratis bezorging
Verkoper: Kleyn
Productafbeelding van KOTARBAU® Tegelkruisjes 6 mm voor het leggen van tegels set van 40 stuks
KOTARBAU® Tegelkruisjes 6 mm voor het leggen van tegels set van 40 stuks
€ 8,28
Verkoper: KOTARBAU
Productafbeelding van FELCO CDO: Professionele snoeischaar
FELCO CDO: Professionele snoeischaar
€ 93,99
Verkoper: Arbeitsbedarf24de
Productafbeelding van Pressol universeel vet, 80 gram
Pressol universeel vet, 80 gram
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 27,30
Verkoper: Green_Country

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

TRIUSO Laagdikte-spatel 130x280 mm - 261103

Laagdikte-spatel 130x280 mm van TRIUSO, met artikelnummer: 261103 en EAN: 4003457070967


Beschrijving:
Voor het gelijkmatig aanbrengen van bitumineuze coatings (KMB) en reactieve afdichtingsmaterialen, met een plaatdikte van 0,7 mm, geschikt voor laagdiktes van 3 tot 5 mm
Gewicht
0.342 kg
Materiaal
Aluminium
EAN
4003457070967
MPN (Manufacturer Part Number)
261103
Fabrikant
TRIUSO Qualitätswerkzeuge

Gewicht
0.342 kg
Materiaal
Aluminium
EAN
4003457070967
MPN (Manufacturer Part Number)
261103
Fabrikant
TRIUSO Qualitätswerkzeuge
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Yato YT-5228, 1 stuk
Yato YT-5228, 1 stuk
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 30,07
Gratis bezorging
Verkoper: Minitoys
Productafbeelding van Goedrohr voor plaatsing in de grond, leidingbuis, elektrobuis, aarde, inrichtingshulp, 50 mm, 50 meter
Goedrohr voor plaatsing in de grond, leidingbuis, elektrobuis, aarde, inrichtingshulp, 50 mm, 50 meter
€ 1,45/1m
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 207
€ 80,60
-10%
€ 72,30
Gratis bezorging
Verkoper: EBH
Productafbeelding van Remmers Dichtschlämme WP DS basis, 25 kg
Remmers Dichtschlämme WP DS basis, 25 kg
€ 1,99/1kg
€ 49,86
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van STRAIT-FLEX TUFF-TAPE Hoekprofiel voor droge wanden, gipsplaten, afdichtband. USA, 30 meter
STRAIT-FLEX TUFF-TAPE Hoekprofiel voor droge wanden, gipsplaten, afdichtband. USA, 30 meter
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 22,40
Verkoper: MasterBau
Podlahový programovatelný drátový WiFi GoSmart termostat P56201UF
EMOS GoSMART programmeerbare thermostaat, WiFi, vloerverwarming, model P56201UF
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 54,38
Verkoper: Feim-SK
Productafbeelding van weber.tec Superflex D24: Reactieve afdichtingsmortel, 24 kg
weber.tec Superflex D24: Reactieve afdichtingsmortel, 24 kg
€ 6,33/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 155,95
-€ 4,00
€ 151,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van HDeye FRAMEO 15,6" digitaal fotolijstje met WiFi | Touchscreen IPS-display, 1280x800 | 32GB opslagruimte | Geschikt voor wandmontage | Eenvoudige installatie
HDeye FRAMEO 15,6" digitaal fotolijstje met WiFi | Touchscreen IPS-display, 1280x800 | 32GB opslagruimte | Geschikt voor wandmontage | Eenvoudige installatie
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 35
€ 124,99
Gratis bezorging
Verkoper: Delgeo
Productafbeelding van VEVOR Styroporschneider, 200W schuimsnijder van aluminiumlegering, 360° styroporcutter met nikkel-chroomlegering, 38V uitgangsspanning, snijdiepte 420 mm. Geschikt voor professionals en doe-het-zelvers
VEVOR Styroporschneider, 200W schuimsnijder van aluminiumlegering, 360° styroporcutter met nikkel-chroomlegering, 38V uitgangsspanning, snijdiepte 420 mm. Geschikt voor professionals en doe-het-zelvers
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 200,99
Gratis bezorging
Verkoper: SucceBuy-Official-Store-EU
Productafbeelding van Houtkachel Plamen Tara 6 kW – externe luchttoevoer, +
Houtkachel Plamen Tara 6 kW – externe luchttoevoer, +
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 869,00
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is A.
Verkoper: VKGLOBAL
Productafbeelding van Makita E-08713 Gereedschapset, 120-delig, MAKPAC
Makita E-08713 Gereedschapset, 120-delig, MAKPAC
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 31
€ 94,33
Gratis bezorging
Verkoper: DINOTECH
Productafbeelding van Weber.Tec 946 Injectiecement voor horizontale afdichting, wanden, kelders. 10 liter
Weber.Tec 946 Injectiecement voor horizontale afdichting, wanden, kelders. 10 liter
€ 50,00/1l
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 499,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van Maxxworld muggennet met magnetische sluiting. Insectenbescherming, insectenwering. Afmetingen: 90 x 210 cm
Maxxworld muggennet met magnetische sluiting. Insectenbescherming, insectenwering. Afmetingen: 90 x 210 cm
3,9Gemiddelde beoordeling: 3,9 van 5Aantal beoordelingen: 87
€ 12,95
Verkoper: HaWaKo
Productafbeelding van Bosch Professional GSR 12V-15 Cordless Drill/Driver (without battery) - 0601868101
Bosch Professional GSR 12V-15 Cordless Drill/Driver (without battery) - 0601868101
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 31
€ 70,57
Gratis bezorging
Verkoper: DINOTECH
Productafbeelding van BOT WiFi-thermostaat voor de kamer, Tuya RT7, 3A, wit
BOT WiFi-thermostaat voor de kamer, Tuya RT7, 3A, wit
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 36,86
Verkoper: BlueroadRE
Productafbeelding van Bomann® Afzuigkap 60cm | Afzuigkap voor recirculatie en afvoer | stil | inclusief montagemateriaal | 3 standen | Afzuigkap voor recirculatie | DU 7607 G
Bomann® Afzuigkap 60cm | Afzuigkap voor recirculatie en afvoer | stil | inclusief montagemateriaal | 3 standen | Afzuigkap voor recirculatie | DU 7607 G
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 31
€ 143,82
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is B.
Klassering van A+++ tot D
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Ergonomische koudschuimmatras met 7 zones | 90 x 200 cm | 11 cm dik | Hardheid H2 & H3 | DREAMSTAR Easy Flex
Ergonomische koudschuimmatras met 7 zones | 90 x 200 cm | 11 cm dik | Hardheid H2 & H3 | DREAMSTAR Easy Flex
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2788
€ 49,90
Gratis bezorging
Verkoper: TBFurnitureGmbH

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.