Thalgo Peeling Marin: Micro-peeling water, essence, 125 ml

€ 45,59

€ 364,72 / 1l

Gratis bezorging

Bij jou thuis

vr 2 – wo 7 oktober

Gratis retour – 14 dagen

Onze bestedeals
Reinigingsscrubs & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Babor Resurface Exfoliërende Antioxidant Gel, 50 ml
Babor Resurface Exfoliërende Antioxidant Gel, 50 ml
€ 1.530,00/1l
€ 76,50
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Exfolierende gezichtstoner Doctor, 200 ml
Exfolierende gezichtstoner Doctor, 200 ml
€ 157,55/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 32,64
-3%
€ 31,51
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Dr. Grandel Reinigende Ferment Peelings
Dr. Grandel Reinigende Ferment Peelings
€ 958,67/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 28,76
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Dermalogica Daily Microfoliant
Dermalogica Daily Microfoliant
€ 1.961,54/1kg
€ 28,02
-8%
€ 25,50
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Regenerum, Enzymatische peeling voor de hoofdhuid, 110 ml
Regenerum, Enzymatische peeling voor de hoofdhuid, 110 ml
€ 168,82/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 18,57
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van NuraGel gezichtspeeling, 100 ml
NuraGel gezichtspeeling, 100 ml
€ 149,20/1l
€ 14,92
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Ziaja Ulga Enzymatische peeling, 60 ml
Ziaja Ulga Enzymatische peeling, 60 ml
€ 119.900,00/1kg
€ 11,99
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van SUBLIME CAMILE Reinigingsmousse, 50 ml
SUBLIME CAMILE Reinigingsmousse, 50 ml
€ 285,40/1l
€ 14,27
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Jonzac Thermale Water, Milde hydraterende peeling, Perlengelee, 75 ml
Jonzac Thermale Water, Milde hydraterende peeling, Perlengelee, 75 ml
€ 312,40/1l
€ 23,43
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Eucerin Dermopure Clinical Peeling 10 Nachtcrème, 40 ml
Eucerin Dermopure Clinical Peeling 10 Nachtcrème, 40 ml
€ 465,00/1l
€ 18,60
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van MARY KAY Gelaatsscrub Exfoliërende peeling voor alle huidtypes, 88 ml
MARY KAY Gelaatsscrub Exfoliërende peeling voor alle huidtypes, 88 ml
€ 299,89/1l
€ 26,39
Verkoper: lithuaniashop
Productafbeelding van Avene Cleanance Comedomed Peelingscrub, reinigingsgel, 400 ml
Avene Cleanance Comedomed Peelingscrub, reinigingsgel, 400 ml
€ 23,67
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Gezichtverzorging, 75 ml
Gezichtverzorging, 75 ml
€ 315,60/1l
€ 23,67
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Dermalogica Peelingserum, Dermalogica Liquid Peelfoliant, 59 ml
Dermalogica Peelingserum, Dermalogica Liquid Peelfoliant, 59 ml
€ 1.187,80/1l
€ 70,08
Gratis bezorging
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Lactosoy reinigings- en peelinggel (milde peeling-reinigingscrème) 180 ml
Lactosoy reinigings- en peelinggel (milde peeling-reinigingscrème) 180 ml
€ 139,28/1l
€ 25,07
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Actieve reinigingsschuim Annayake, 75 ml
Actieve reinigingsschuim Annayake, 75 ml
€ 392,53/1l
€ 29,44
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Milde enzymatische peeling, 100 ml
Milde enzymatische peeling, 100 ml
€ 278,96/1kg
€ 32,08
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Skeyndor Essential Peeling Scrub, 50 ml
Skeyndor Essential Peeling Scrub, 50 ml
€ 391,80/1l
€ 28,35
-30%
€ 19,59
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Grown Alchemist Enzymatische Gelaatsscrub
Grown Alchemist Enzymatische Gelaatsscrub
€ 426,67/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 32,00
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Peeling-essentie voor alle huidtypes, marine peeling, peeling
Inhoud
125 ml
Ingrediënten
in Beschrijving
Fabrikant
Thalgo
EAN
3525801674139

Inhoud
125 ml
Ingrediënten
in Beschrijving
Fabrikant
Thalgo
EAN
3525801674139
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Pharma Développement A313 Vitamine A Retinol Crème, 50 g
Pharma Développement A313 Vitamine A Retinol Crème, 50 g
€ 467,80/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 23,39
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Thalgo Mattende Poeder-tonic VT17002
Thalgo Mattende Poeder-tonic VT17002
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 26,28
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Thalgo Lumiére Marine Verhelderende Wateressentie, 125 ml
Thalgo Lumiére Marine Verhelderende Wateressentie, 125 ml
€ 273,36/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 34,17
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Thalgo Verzorgende balsem Post-Peeling Marin, kalmerende en herstellende balsem, 50 ml
Thalgo Verzorgende balsem Post-Peeling Marin, kalmerende en herstellende balsem, 50 ml
€ 785,80/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 39,29
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Thalgo Pureté Marine Absolute Zuiverend Masker, 40 ml
Thalgo Pureté Marine Absolute Zuiverend Masker, 40 ml
€ 888,25/1l
€ 35,53
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Thalgo Prodige Des Oceans Crème, 50 ml
Thalgo Prodige Des Oceans Crème, 50 ml
€ 2.619,20/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 130,96
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Thalgo, Anti-aging lijn, Zonnebescherming, Zonnebrandcrème, SPF 15, 150 ml
Thalgo, Anti-aging lijn, Zonnebescherming, Zonnebrandcrème, SPF 15, 150 ml
€ 281,87/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 45,59
-7%
€ 42,28
Gratis bezorging
Verkoper: Dragondo_Europe
Productafbeelding van Thalgo Aromatische doucheolie VT19019
Thalgo Aromatische doucheolie VT19019
€ 170,55/1l
€ 34,11
Gratis bezorging
Verkoper: Dragondo_Europe
Productafbeelding van Thalgo Silicium Marin Intensief Lifting- en Verstevigingsserum, 30 ml
Thalgo Silicium Marin Intensief Lifting- en Verstevigingsserum, 30 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 88,72
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Thalgo Imperfectiecorrector, 15 ml
Thalgo Imperfectiecorrector, 15 ml
€ 1.428,00/1l
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 21,42
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Overige gezichtsverzorging: Thalgo Hyalu-Procollagene, rijke crème die rimpels vermindert
Overige gezichtsverzorging: Thalgo Hyalu-Procollagene, rijke crème die rimpels vermindert
€ 2.359,60/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 66
€ 148,63
-€ 30,65
€ 117,98
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Thalgo Lumiére Marine Verhelderende Corrigerende Serum, 30 ml
Thalgo Lumiére Marine Verhelderende Corrigerende Serum, 30 ml
€ 2.814,33/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 84,43
Gratis bezorging
Verkoper: Dragondo_Europe
Productafbeelding van Mentholbox: Mentholsteen, migrainesteen, verfrissende en verkoelende menthol-macaron om de voorhoofd en nek mee in te wrijven. 2x6g
Mentholbox: Mentholsteen, migrainesteen, verfrissende en verkoelende menthol-macaron om de voorhoofd en nek mee in te wrijven. 2x6g
€ 9.423,33/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 56,54
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Milde gezichtsscrub (Gentle Exfoliator), 50 ml
Milde gezichtsscrub (Gentle Exfoliator), 50 ml
€ 693,40/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 34,67
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Thalgo Verhelderende Peelingsmasker met Spirulina, artikelnummer VT22023
Thalgo Verhelderende Peelingsmasker met Spirulina, artikelnummer VT22023
€ 685,20/1l
€ 34,26
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Thalgo Exception Marine Herstructurerende Crème, 50 ml
Thalgo Exception Marine Herstructurerende Crème, 50 ml
€ 1.935,20/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 96,76
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Thalgo Gember-lichaamspeeling VT19020
Thalgo Gember-lichaamspeeling VT19020
€ 195,26/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 52,72
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Thalgo Prodige des Océans, gezichtsmasker, 50 ml
Thalgo Prodige des Océans, gezichtsmasker, 50 ml
€ 2.164,00/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 108,20
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van Thalgo Verhelderende BB Cream Goud VT17010
Thalgo Verhelderende BB Cream Goud VT17010
€ 1.202,75/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 48,11
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Thalgo Source Marine Revitaliserende Nachtcrème, 50 ml
Thalgo Source Marine Revitaliserende Nachtcrème, 50 ml
€ 1.096,40/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 23
€ 54,82
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Thalgo Verhelderende BB Cream, natuurlijke formule, VT17012
Thalgo Verhelderende BB Cream, natuurlijke formule, VT17012
€ 2.357,25/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 94,29
Verkoper: VogueVista
Productafbeelding van Beauty of Joseon Revive Eye Serum (30 ml)
Beauty of Joseon Revive Eye Serum (30 ml)
€ 755,00/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 41
€ 22,65
Gratis bezorging
Verkoper: Skinkura-Koreanskincare
Productafbeelding van Thalgo Pureté Marine Perfect Matte Vloeistof, 40 ml
Thalgo Pureté Marine Perfect Matte Vloeistof, 40 ml
€ 1.050,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 42,00
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van Thalgo Hydraterende en verzorgende crème VT22018
Thalgo Hydraterende en verzorgende crème VT22018
€ 1.090,60/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 54,53
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Thalgo Silicium Marin Lifting & Firming Crème, 50 ml
Thalgo Silicium Marin Lifting & Firming Crème, 50 ml
€ 1.572,00/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 27
€ 78,60
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Thalgo Exception Marine Herstructurerende Crème, rijk van textuur, 50 ml
Thalgo Exception Marine Herstructurerende Crème, rijk van textuur, 50 ml
€ 1.931,60/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 96,58
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Thalgo Prodige des Océans, L'Essence, 30 ml
Thalgo Prodige des Océans, L'Essence, 30 ml
€ 4.626,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 138,78
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Thalgo Lumiére Marine Verhelderende Vloeistof, 50 ml
Thalgo Lumiére Marine Verhelderende Vloeistof, 50 ml
€ 1.410,80/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 70,54
Gratis bezorging
Verkoper: Dragondo_Europe
Productafbeelding van Thalgo Silicium Marin Lifting & Firming Nachtverzorging, 50 ml
Thalgo Silicium Marin Lifting & Firming Nachtverzorging, 50 ml
€ 1.656,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 82,80
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Thalgo Vullende, smeltende vloeistof
Thalgo Vullende, smeltende vloeistof
€ 674,60/1l
€ 33,73
Verkoper: NutraBestBG

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 1 beoordeling
Beoordeeld op 13 mei 2025 op
Geverifieerde aankoop
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Babor Resurface Exfoliërende Antioxidant Gel, 50 ml
Babor Resurface Exfoliërende Antioxidant Gel, 50 ml
€ 76,50
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.530,00/1l
Productafbeelding van Verwijderende crème, potje van 50 ml
Verwijderende crème, potje van 50 ml
€ 64,26
Verkoper: PerfumTraders
€ 1,29/1kg
Productafbeelding van Academie Exfolierende Disc Pads - Twee-zijdig peelingpads - 30 stuks
Academie Exfolierende Disc Pads - Twee-zijdig peelingpads - 30 stuks
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 47,94
Verkoper: PerfumTraders
€ 282,00/1kg
Productafbeelding van Biodroga - Peelingpads met 10% AHA - 40 stuks.
Biodroga - Peelingpads met 10% AHA - 40 stuks.
€ 42,84
Verkoper: PerfumTraders
€ 214,20/1l
Productafbeelding van Clinique Clarifying Do-Over Peel, voor vrouwen, geschikt voor elk huidtype, verhelderend, exfolierend, revitaliserend, verzachtend, 1 stuk, gel, fles met druppelaar
Clinique Clarifying Do-Over Peel, voor vrouwen, geschikt voor elk huidtype, verhelderend, exfolierend, revitaliserend, verzachtend, 1 stuk, gel, fles met druppelaar
€ 37,74
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.258,00/1l
Productafbeelding van Ahava Apple of Sodom Enzymatische Gelaatspeling, 100 ml
Ahava Apple of Sodom Enzymatische Gelaatspeling, 100 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 36,97
Verkoper: PerfumTraders
€ 369,70/1l
Productafbeelding van Dr. Grandel Alpha Effect AHA-peeling, 30 ml
Dr. Grandel Alpha Effect AHA-peeling, 30 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 36,72
-5%
€ 34,68
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.156,00/1l
Productafbeelding van Declaré Olu'Olu Reinigingsschuim, 150 ml
Declaré Olu'Olu Reinigingsschuim, 150 ml
€ 43,89
-27%
€ 31,62
Verkoper: PerfumTraders
€ 210,80/1l
Productafbeelding van Exfolierende gezichtstoner Doctor, 200 ml
Exfolierende gezichtstoner Doctor, 200 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 32,64
-3%
€ 31,51
Verkoper: PerfumTraders
€ 157,55/1l
Productafbeelding van Kiehl's Facial Fuel Energizing Scrub 100 ml, voor mannen, universeel, reinigend, energiek, scrub, met cafeïne en menthol, in een tube. Inhoud: Aqua/Water, Myristic Acid, Perlite, Palmitic Acid, Potassium Hydroxide, Disodium Ricinoleamido...
Kiehl's Facial Fuel Energizing Scrub 100 ml, voor mannen, universeel, reinigend, energiek, scrub, met cafeïne en menthol, in een tube. Inhoud: Aqua/Water, Myristic Acid, Perlite, Palmitic Acid, Potassium Hydroxide, Disodium Ricinoleamido...
€ 29,58
Verkoper: PerfumTraders
€ 295,80/1l
Productafbeelding van Annemarie Börlind FRUIT ACID EXFOLIANT, Reinigingsgel, Geschikt voor zowel mannen als vrouwen, Geschikt voor alle huidtypes, Verzachtend, Verpakt in een pompflacon. Inhoud: AQUA [WATER], GLYCERIN, VACCINIUM MYRTILLUS FRUIT EXTRACT, CAPRYLYL/CAPRYL GLUCOSIDE, BENZYL ALCOHOL...
Annemarie Börlind FRUIT ACID EXFOLIANT, Reinigingsgel, Geschikt voor zowel mannen als vrouwen, Geschikt voor alle huidtypes, Verzachtend, Verpakt in een pompflacon. Inhoud: AQUA [WATER], GLYCERIN, VACCINIUM MYRTILLUS FRUIT EXTRACT, CAPRYLYL/CAPRYL GLUCOSIDE, BENZYL ALCOHOL...
€ 28,56
Verkoper: PerfumTraders
€ 952,00/1l
Productafbeelding van ANNEMARIE BÖRLIND Effect Peeling (50 ml)
ANNEMARIE BÖRLIND Effect Peeling (50 ml)
€ 28,56
Verkoper: PerfumTraders
€ 571,20/1l
Productafbeelding van Dr. Grandel Reinigende Ferment Peelings
Dr. Grandel Reinigende Ferment Peelings
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 28,76
Verkoper: PerfumTraders
€ 958,67/1kg
Productafbeelding van Ampullen Hydro Balance van Declaré (7 x 2,5 ml)
Ampullen Hydro Balance van Declaré (7 x 2,5 ml)
€ 29,58
-6%
€ 27,54
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.573,71/1l
Productafbeelding van Dr. Grandel Exfoliërende Peeling, 75 ml
Dr. Grandel Exfoliërende Peeling, 75 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 26,52
Verkoper: PerfumTraders
€ 353,60/1l
Productafbeelding van Klairs Gentle Black Sugar Facial Polish, 110 gram
Klairs Gentle Black Sugar Facial Polish, 110 gram
€ 26,39
Verkoper: PerfumTraders
€ 239,91/1kg
Productafbeelding van Farmona | Highlighter Peelingsmasker - 200 ml - Met collageen - Geschikt voor elk huidtype - Frisse citrusgeur
Farmona | Highlighter Peelingsmasker - 200 ml - Met collageen - Geschikt voor elk huidtype - Frisse citrusgeur
€ 12,99
Verkoper: Lemonbite
€ 64,95/1l
Productafbeelding van Dermalogica Daily Microfoliant
Dermalogica Daily Microfoliant
€ 28,02
-8%
€ 25,50
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.961,54/1kg
Productafbeelding van APIS - Oxy O2, Verzorgende peeling met zuurstof - effect van microdermabrasie, 200 ml
APIS - Oxy O2, Verzorgende peeling met zuurstof - effect van microdermabrasie, 200 ml
€ 23,12
-50%
€ 11,45
Verkoper: Lemonbite
€ 57,25/1l
Productafbeelding van Dr. Jart+ DERMACLEAR Dagelijkse Peeling-Reiniger, 100 ml
Dr. Jart+ DERMACLEAR Dagelijkse Peeling-Reiniger, 100 ml
€ 26,91
-15%
€ 22,86
Verkoper: PerfumTraders
€ 171,88/1kg