Feiny Biscuit Koekmengsel, 400 gram

€ 3,24

€ 8,10 / 1kg

Plus € 14,99 verzendkosten

Onze bestedeals
Overig snoepgoed & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Papagena kokosbolletjes met citroencrème, 120 gram
Papagena kokosbolletjes met citroencrème, 120 gram
€ 15,50/1kg
€ 1,86
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van van Vliet Borsthoning - 1 kilo
van Vliet Borsthoning - 1 kilo
€ 20,35/1kg
€ 20,35
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van Meenk Wiebertje - 1 kilo
Meenk Wiebertje - 1 kilo
€ 19,50/1kg
€ 19,50
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van Schuttelaar Framboosjes - 6 x 1 kilo
Schuttelaar Framboosjes - 6 x 1 kilo
€ 8,23/1kg
€ 49,40
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van D.F. Vruchtenhartjes - 1 x 200 gram
D.F. Vruchtenhartjes - 1 x 200 gram
€ 44,25/1kg
€ 8,85
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van Carlier Haknougat - 1 kilo
Carlier Haknougat - 1 kilo
€ 20,15/1kg
€ 20,15
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van Carlier Haknougat - 4 x 1 kilo
Carlier Haknougat - 4 x 1 kilo
€ 15,88/1kg
€ 63,50
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van Meenk Zoethoutjes - 1 kilo
Meenk Zoethoutjes - 1 kilo
€ 16,40/1kg
€ 16,40
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van Prügeltorte, 90 gram - Mader - Een specialiteit uit Tirol
Prügeltorte, 90 gram - Mader - Een specialiteit uit Tirol
€ 122,00/1kg
€ 13,42
-9%
€ 12,20
Verkoper: italia-genuss
Productafbeelding van Trefin Hartmint - 4 x 3 kilo
Trefin Hartmint - 4 x 3 kilo
€ 9,37/1kg
€ 117,95
-€ 5,55
€ 112,40
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van Trefin Eucalypto - 1 x 3 kilo
Trefin Eucalypto - 1 x 3 kilo
€ 12,32/1kg
€ 36,95
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van Jeżyki Herbatniki, gevuld met melkchocolade en kokos, 140 gram
Jeżyki Herbatniki, gevuld met melkchocolade en kokos, 140 gram
€ 17,36/1kg
€ 2,43
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Lonka Fudge Vanille - 1 x 2 kilo
Lonka Fudge Vanille - 1 x 2 kilo
€ 10,85/1kg
€ 21,70
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van Marynarz roombonbons, 70 gram
Marynarz roombonbons, 70 gram
€ 227.571,42/1kg
€ 15,93
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Trefin Hartmint - 1 kilo
Trefin Hartmint - 1 kilo
€ 15,40/1kg
€ 15,79
-2%
€ 15,40
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van Volkoren dinkelkoekjes met chocoladestukjes, biologisch, 250 gram
Volkoren dinkelkoekjes met chocoladestukjes, biologisch, 250 gram
€ 2.960,00/1kg
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 3,12
-5%
€ 2,96
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Lonka Fudge Vanille - 2 x 2 kilo
Lonka Fudge Vanille - 2 x 2 kilo
€ 11,00/1kg
€ 45,95
-4%
€ 44,00
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van Meenk Groentjes - 1 x 2 kilo
Meenk Groentjes - 1 x 2 kilo
€ 14,75/1kg
€ 29,50
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van Belvas Flaked truffels  (100 gr)
Belvas Flaked truffels (100 gr)
€ 54,60/1kg
€ 5,46
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Wawel Koningsmelk, vanille, 300g
Wawel Koningsmelk, vanille, 300g
€ 25,32/1kg
€ 9,06
-4%
€ 8,61
Verkoper: Katomix

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Biscuit Mix is de perfecte keuze voor elk soort gelegenheid – van zakelijke bijeenkomsten tot familiefeesten. Feiny Biscuits garandeert dat elke gast enthousiast zal zijn over de smaak van onze unieke koekjes.

Biscuit Mix is een combinatie van verschillende smaken en texturen, die zelfs de meest veeleisende smaakpapillen tevreden zal stellen. Van delicate biscuitkoekjes tot uniek gebak met noten en fruit – u vindt alles wat u nodig heeft om uw bijeenkomsten te verrijken.

Feiny Biscuits staat voor de hoogste kwaliteit en passie voor bakken. Bij Biscuit Mix draait het niet alleen om smaak, maar ook om een moment dat samen wordt gedeeld. Laat ons uw evenement verrijken met de smaak van onze unieke koekjes.

Ontdek Biscuit Mix en maak elke gelegenheid speciaal.
.
Netto gewicht: 400 g
Allergenen: Kan sporen van noten bevatten.
Ingrediënten: Tarwemeel 44%, suiker, plantaardige vetten (palm, kokos; in wisselende gewichtsverhoudingen), tarwezetmeel, glucosestroop, cacaomassa, cacaoboter, glucose-fructosestroop, zout, emulgator: E322 (SOJA); frambozen, cacaopoeder, rijsmiddel: E500ii, E503ii; appels, kersen, aardbeien, melkeiwit, vlierbessensap uit vlierbessenconcentraat, natuurlijk aroma, vol eipoeder, zuurmiddel: E330; geleermiddel: E440; zuurregelaar: E331, E333.

Ingrediënten
Tarwemeel 44%, suiker, plantaardige vetten (palm, kokos; in wisselende verhoudingen), tarwezetmeel, glucosestroop, cacaomassa, cacaoboter, glucose-fructosestroop, zout, emulgator: E322 (SOJA); frambozen, cacaopoeder, rijsmiddel: E500ii, E503ii; appels, kersen, aardbeien, melkeiwit, vlierbessensap uit vlierbessenconcentraat, natuurlijke aroma's, vollereiwit, zuurregelaar: E330; bindmiddel: E440; zuurregelaar: E331, E333.
Voedingswaarde
Energie: 2062 kJ / 493 kcal, Vet: 23 g, waarvan verzadigde vetzuren: 18 g, Koolhydraten: 66 g, waarvan suikers: 30 g, Eiwit: 4,7 g, Zout: 0,4 g
Gewicht
400 g
Levensmiddelenbedrijven
Feiny Biscuits
Verkoopbenaming
Koekmix
Fabrikant
GUNZ - Fine european food
Aantal stuks
1
MPN (Manufacturer Part Number)
2511330001
EAN
9002859064081

Ingrediënten
Tarwemeel 44%, suiker, plantaardige vetten (palm, kokos; in wisselende verhoudingen), tarwezetmeel, glucosestroop, cacaomassa, cacaoboter, glucose-fructosestroop, zout, emulgator: E322 (SOJA); frambozen, cacaopoeder, rijsmiddel: E500ii, E503ii; appels, kersen, aardbeien, melkeiwit, vlierbessensap uit vlierbessenconcentraat, natuurlijke aroma's, vollereiwit, zuurregelaar: E330; bindmiddel: E440; zuurregelaar: E331, E333.
Voedingswaarde
Energie: 2062 kJ / 493 kcal, Vet: 23 g, waarvan verzadigde vetzuren: 18 g, Koolhydraten: 66 g, waarvan suikers: 30 g, Eiwit: 4,7 g, Zout: 0,4 g
Gewicht
400 g
Levensmiddelenbedrijven
Feiny Biscuits
Verkoopbenaming
Koekmix
Fabrikant
GUNZ - Fine european food
Aantal stuks
1
MPN (Manufacturer Part Number)
2511330001
EAN
9002859064081
Gaat ook goed samen met
Bestseller
Productafbeelding van Tic Tac 75 Mini – Munt & Sinaasappel | Grote verpakking met 75 mini-verpakkingen | 255 g + Verpakkingsbescherming voor verzending
Tic Tac 75 Mini – Munt & Sinaasappel | Grote verpakking met 75 mini-verpakkingen | 255 g + Verpakkingsbescherming voor verzending
€ 45,22/1kg
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 11,53
Gratis bezorging
Verkoper: Heartforcards
Productafbeelding van Kinder Milkredible melkbonbons met een romige vulling, 23,4g + Heartforcards® verzendbescherming
Kinder Milkredible melkbonbons met een romige vulling, 23,4g + Heartforcards® verzendbescherming
€ 174,36/1kg
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 4,08
Gratis bezorging
Verkoper: Heartforcards
Productafbeelding van Wilhelmina Fris Zoete Pepermunt - 1 kilo
Wilhelmina Fris Zoete Pepermunt - 1 kilo
€ 14,55/1kg
€ 14,55
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van Roshen Milky Splash, toffee-bonbons, 1 kg
Roshen Milky Splash, toffee-bonbons, 1 kg
€ 20,06/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 27,99
-28%
€ 20,06
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van FRITT 332399 FRITT Fruchtgummi 30x 70,0 g, 30 St.
FRITT 332399 FRITT Fruchtgummi 30x 70,0 g, 30 St.
€ 22,96/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 48,22
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Ferrero Kinder Tronky (5 repen, verpakking van 90 gram)
Ferrero Kinder Tronky (5 repen, verpakking van 90 gram)
€ 46,44/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 4,18
Gratis bezorging
Verkoper: Heartforcards
Productafbeelding van Adventskalender voor luiers
Adventskalender voor luiers
€ 121,87/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 9,14
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Mieszko Michaszki, snoepjes met noten, 260 gram
Mieszko Michaszki, snoepjes met noten, 260 gram
€ 17,85/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 4,88
-4%
€ 4,64
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Roshen Sweet Drop karamels met melk vulling, 1 kg
Roshen Sweet Drop karamels met melk vulling, 1 kg
€ 8,86/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 9,74
-9%
€ 8,86
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Hele Harderkuit (Bottarga di Muggine), ongeveer 85 g
Hele Harderkuit (Bottarga di Muggine), ongeveer 85 g
€ 228,94/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 19,46
Verkoper: ItalianGourmetShop
Productafbeelding van Lonka Fudge Drop - 1 kilo
Lonka Fudge Drop - 1 kilo
€ 16,25/1kg
€ 16,25
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
PRZEKĄSKA ROLL EAT & PLAY JABŁKO - GRUSZKA Z ZABAWKĄ BEZGLUTENOWA 20 g - BOB SNAIL
EET- EN SPEELSNACK: SLAK APFEL - PERENMET SPEELGOED 20 g - BOB SLAK
€ 102,50/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 2,92
-29%
€ 2,05
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Kadayif Engelshaar – Geroosterde deegstrengen, 2x200g | Perfect voor desserts & Dubai-chocolade + Hartvormige kaarten, verzendbescherming
Kadayif Engelshaar – Geroosterde deegstrengen, 2x200g | Perfect voor desserts & Dubai-chocolade + Hartvormige kaarten, verzendbescherming
€ 0,02/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 6,39
Gratis bezorging
Verkoper: Heartforcards
Productafbeelding van Spencer & Fleetwood - Candy Dames Strong
Spencer & Fleetwood - Candy Dames Strong
€ 118,76/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 17,22
Verkoper: LBD
Productafbeelding van Nestlé 12493680 Nestlé Choclait Chips Original Schokolade 115,0 g
Nestlé 12493680 Nestlé Choclait Chips Original Schokolade 115,0 g
€ 89,30/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 10,27
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Ahoj-Brause 189502 Ahoj-Brause Ahoj BRAUSE-PULVER Brause 100 St./580,0 g
Ahoj-Brause 189502 Ahoj-Brause Ahoj BRAUSE-PULVER Brause 100 St./580,0 g
€ 49,12/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 28,49
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Snoepzakje voor poses
Snoepzakje voor poses
€ 73,67/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 15,47
Verkoper: LBD
Productafbeelding van Belvoir Siciliaanse citroen- en limo-siroop, 500 ml – Natuurlijke fruitsiroop, verfrissend
Belvoir Siciliaanse citroen- en limo-siroop, 500 ml – Natuurlijke fruitsiroop, verfrissend
€ 13,84/1kg
€ 6,92
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van BUSSY Wassereis Mix 30034 10x40ml
BUSSY Wassereis Mix 30034 10x40ml
€ 56,02/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 22,41
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Storck Toffifee, verpakking met 48 chocoladepralines, 400g
Storck Toffifee, verpakking met 48 chocoladepralines, 400g
€ 36,05/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 14,42
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Wedel Sesamhalva met rozijnen, pinda's en cacao 250 g
Wedel Sesamhalva met rozijnen, pinda's en cacao 250 g
€ 26,24/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 6,90
-4%
€ 6,56
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van True Dates: Medjoul dadels, zure watermeloen, zoete en zachte dadels, 100g
True Dates: Medjoul dadels, zure watermeloen, zoete en zachte dadels, 100g
€ 199,20/1kg
€ 19,92
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van MARLENKA® Triopack Honing Snacks, 3 x 50 gram
MARLENKA® Triopack Honing Snacks, 3 x 50 gram
€ 27,53/1kg
€ 4,13
Verkoper: eMarlenka
Productafbeelding van Olvarit Banaan, babyvoeding, geschikt voor kinderen vanaf 4 maanden, 125g - zonder toegevoegde suiker, glutenvrij, natuurlijke ingrediënten
Olvarit Banaan, babyvoeding, geschikt voor kinderen vanaf 4 maanden, 125g - zonder toegevoegde suiker, glutenvrij, natuurlijke ingrediënten
€ 11,76/1kg
€ 1,51
-2%
€ 1,47
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van 6x Nusspli - Het origineel | Noten-, nougat- en roomvulling
6x Nusspli - Het origineel | Noten-, nougat- en roomvulling
€ 13,12/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 31,48
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van SUNTAT Burma Kadayif, geroosterde deegstrengen, 250g
SUNTAT Burma Kadayif, geroosterde deegstrengen, 250g
€ 338,64/1kg
€ 84,66
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van De Ruijter Chocolade Strooisel: 1 pak
De Ruijter Chocolade Strooisel: 1 pak
€ 26,92/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 10,50
Gratis bezorging
Verkoper: KeplerInnovation
Productafbeelding van WEEKSY chocoladekoekjes, 120g
WEEKSY chocoladekoekjes, 120g
€ 7,19/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 1,21
-4%
€ 1,15
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van True Gum True Dates Koekdeeg, 338 kcal, 1428 kJ, 2,7 g, 3,5 g, 67 g, 0,13 g
True Gum True Dates Koekdeeg, 338 kcal, 1428 kJ, 2,7 g, 3,5 g, 67 g, 0,13 g
€ 44,80/1kg
€ 4,48
Verkoper: Katomix

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 1 beoordeling
Beoordeeld op 12 april 2026 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Ik vind deze koekjes erg lekker