Kölln havervlokken, grof gesneden, biologisch, 500g

€ 4,17

€ 8,34 / 1kg

plus € 15,99 verzendkosten

Naar huis en naar afhaalstations

za 3 – wo 7 oktober
Onze bestedeals
Muesli & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Kölln 3229343002 Kölln BALANCE Zarte Köllnflocken Haferflocken 500,0 g
Kölln 3229343002 Kölln BALANCE Zarte Köllnflocken Haferflocken 500,0 g
€ 22,78/1kg
€ 11,39
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Kölln 130857008 Kölln Echte Kernige Haferflocken 500,0 g
Kölln 130857008 Kölln Echte Kernige Haferflocken 500,0 g
€ 37,28/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 18,64
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Kölln 130693006 Kölln Blütenzarte Köllnflocken Haferflocken 500,0 g
Kölln 130693006 Kölln Blütenzarte Köllnflocken Haferflocken 500,0 g
€ 19,86/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 9,93
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Kölln 3157652009 Kölln  Dinkel Flocken ZART  450 g, 1 St.
Kölln 3157652009 Kölln Dinkel Flocken ZART 450 g, 1 St.
€ 22,51/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 10,13
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Kölln Haferfleks® Klassik, 375 gram
Kölln Haferfleks® Klassik, 375 gram
€ 11,60/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 4,35
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Kölln Biologische Multikorrelvlokken, fijn, 500g
Kölln Biologische Multikorrelvlokken, fijn, 500g
€ 10,38/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 5,19
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Kölln 131019007 Kölln BALANCE Instant Flocken Haferflocken 250,0 g
Kölln 131019007 Kölln BALANCE Instant Flocken Haferflocken 250,0 g
€ 40,12/1kg
€ 10,03
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Kölln Biologische havervlokken, 275g
Kölln Biologische havervlokken, 275g
€ 34,58/1kg
€ 9,51
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Kölln  5-korrel smeltsel, 6 x 250g
Kölln 5-korrel smeltsel, 6 x 250g
€ 13,33/1kg
€ 19,99
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Kölln Haferfleks® honing, 375 gram
Kölln Haferfleks® honing, 375 gram
€ 12,45/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 4,67
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Krunchy - Zoute karamelstukjes, 500g | BARNHOUSE
Krunchy - Zoute karamelstukjes, 500g | BARNHOUSE
€ 12,52/1kg
€ 6,26
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Weetabix, 24 volkoren tarwebrokken, 430 gram
Weetabix, 24 volkoren tarwebrokken, 430 gram
€ 11,86/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 5,10
Verkoper: SanmartiniStore
Productafbeelding van Barnhouse Bio Krunchy Schoko 1x375g
Barnhouse Bio Krunchy Schoko 1x375g
€ 12,68/1kg
€ 6,69
-27%
€ 4,82
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Kölln Haferkussen met kaneel, 275 gram
Kölln Haferkussen met kaneel, 275 gram
€ 20,40/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 5,61
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Weetabix volkoren ontbijtgranen met chocoladevlokken, 500g
Weetabix volkoren ontbijtgranen met chocoladevlokken, 500g
€ 12,52/1kg
€ 6,26
Verkoper: SanmartiniStore
Productafbeelding van Kölln 2423353 Kölln Schoko & Krokant Müsli 500,0 g
Kölln 2423353 Kölln Schoko & Krokant Müsli 500,0 g
€ 12,54/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 6,27
Verkoper: Store-Germany

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens


Kölln Flocken en Fleks@ - een biologische familie van topkwaliteit.
Het merk Kölln staat voor graanproducten met gegarandeerd uitstekende kwaliteit en de beste smaak. We zijn al 200 jaar bezig met de productie van hoogwaardige graanproducten. Daarvoor verwerken we in onze molen in Elmshorn uitsluitend biologisch graan uit Duitse teelt, zetten we ons in voor zo kort mogelijke transportafstanden van het veld tot de verwerking en hechten we waarde aan een langdurige, vertrouwensvolle samenwerking met onze partners.

Kölln havervlokken "kernig" zijn gemaakt van zorgvuldig geselecteerde, grote haverkorrels, die worden verwerkt tot grote, stevige vlokken en alle waardevolle bestanddelen van de volle korrel bevatten. Kölln havervlokken "kernig" zijn altijd gewild in recepten wanneer het gaat om "stevige" smaken, bijvoorbeeld in muesli, in cakecrumble, in stevige koekjes, bij het bakken van brood en broodjes en nog veel meer.


Aanvullende verplichte informatie:
Certificerende instantie: DE-ÖKO-001
Ingrediënten
100% volkoren havermout
Voedingswaarde
Energie (kJ): 1534; Energie (kcal): 364; Vet (g): 6,4; waarvan verzadigde vetzuren (g): 1,2; Koolhydraten (g): 59; waarvan suikers (g): 1,2; Eiwitten (g): 13; Zout (g): 0
Gewicht
500 g
Levensmiddelenbedrijven
Peter Kölln GmbH & Co. KGaA, Westerstraße 22-24, 25336 Elmshorn, Deutschland
Verkoopbenaming
Biologische havervlokken
Fabrikant
Aantal stuks
1
MPN (Manufacturer Part Number)
KOE/10065000
EAN
4000540000658

Ingrediënten
100% volkoren havermout
Voedingswaarde
Energie (kJ): 1534; Energie (kcal): 364; Vet (g): 6,4; waarvan verzadigde vetzuren (g): 1,2; Koolhydraten (g): 59; waarvan suikers (g): 1,2; Eiwitten (g): 13; Zout (g): 0
Gewicht
500 g
Levensmiddelenbedrijven
Peter Kölln GmbH & Co. KGaA, Westerstraße 22-24, 25336 Elmshorn, Deutschland
Verkoopbenaming
Biologische havervlokken
Fabrikant
Aantal stuks
1
MPN (Manufacturer Part Number)
KOE/10065000
EAN
4000540000658
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Kölln 2603613 Kölln zarte Haferflocken 500,0 g
Kölln 2603613 Kölln zarte Haferflocken 500,0 g
€ 39,24/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 19,62
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Kölln 3229343002 Kölln BALANCE Zarte Köllnflocken Haferflocken 500,0 g
Kölln 3229343002 Kölln BALANCE Zarte Köllnflocken Haferflocken 500,0 g
€ 22,78/1kg
€ 11,39
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Kölln 130693006 Kölln Blütenzarte Köllnflocken Haferflocken 500,0 g
Kölln 130693006 Kölln Blütenzarte Köllnflocken Haferflocken 500,0 g
€ 19,86/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 9,93
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Kölln 130857008 Kölln Echte Kernige Haferflocken 500,0 g
Kölln 130857008 Kölln Echte Kernige Haferflocken 500,0 g
€ 37,28/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 18,64
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Kölln Haferfleks® Klassik, 375 gram
Kölln Haferfleks® Klassik, 375 gram
€ 11,60/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 4,35
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Kölln Biologische Multikorrelvlokken, fijn, 500g
Kölln Biologische Multikorrelvlokken, fijn, 500g
€ 10,38/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 5,19
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Kölln 3157652009 Kölln  Dinkel Flocken ZART  450 g, 1 St.
Kölln 3157652009 Kölln Dinkel Flocken ZART 450 g, 1 St.
€ 22,51/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 10,13
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Kölln 131019007 Kölln BALANCE Instant Flocken Haferflocken 250,0 g
Kölln 131019007 Kölln BALANCE Instant Flocken Haferflocken 250,0 g
€ 40,12/1kg
€ 10,03
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Kölln 11108 Kölln Balance Haferkleie Haferflocken 250,0 g
Kölln 11108 Kölln Balance Haferkleie Haferflocken 250,0 g
€ 40,04/1kg
€ 10,01
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Blender: Elektrische keukenmachine voor het hakken van voedingsmiddelen, elektrische keukenmixer van 250W met een roestvrijstalen kom van 1,5 liter - MULTIMINCER
Blender: Elektrische keukenmachine voor het hakken van voedingsmiddelen, elektrische keukenmixer van 250W met een roestvrijstalen kom van 1,5 liter - MULTIMINCER
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 452
€ 19,99
Gratis bezorging
Verkoper: Mormark
Productafbeelding van Lizis Granola met weinig suiker, 500g
Lizis Granola met weinig suiker, 500g
€ 50,02/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 27,09
-3%
€ 26,01
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van MinusL® H-Volle melk, lactosevrij, 10 x 1,0 liter
MinusL® H-Volle melk, lactosevrij, 10 x 1,0 liter
€ 3,75/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 3,75
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Jacobs Gold | oploskoffie | 200g verpakking (glas)
Jacobs Gold | oploskoffie | 200g verpakking (glas)
€ 98,55/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 19,71
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van Kölln 3928661007 Kölln Hafer-Porridge FRÜCHTE  375 g, 1 St.
Kölln 3928661007 Kölln Hafer-Porridge FRÜCHTE 375 g, 1 St.
€ 27,76/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 10,41
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Wasdroger Pegasus 120 Solid Compact
Wasdroger Pegasus 120 Solid Compact
€ 51,25/1m
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 115
€ 45,10
-3%
€ 43,56
Verkoper: Toolandia
Productafbeelding van Almusso toiletpapier, grote verpakking met 40 rollen
Almusso toiletpapier, grote verpakking met 40 rollen
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 230
€ 14,49
-10%
€ 12,97
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Arebos AR-HE-GK4N, zwart, 590 mm, 520 mm, 50 mm, 11 kg
Arebos AR-HE-GK4N, zwart, 590 mm, 520 mm, 50 mm, 11 kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 267
€ 149,90
Gratis bezorging
Verkoper: AREBOS
Productafbeelding van Autohouder voor mobiele telefoon, zuignaphouder voor mobiele telefoon in de auto
Autohouder voor mobiele telefoon, zuignaphouder voor mobiele telefoon in de auto
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 57
€ 14,93
Gratis bezorging
Verkoper: StarCommerce
Productafbeelding van Kölln Volkoren havervlokken, Knusper-Klassik - verpakking van 750 gram
Kölln Volkoren havervlokken, Knusper-Klassik - verpakking van 750 gram
€ 15,28/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 11,46
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Nokia 105 mobiele telefoon, 4,49 cm (1,77 inch) scherm, 2019, DualSIM, kleur: zwart
Nokia 105 mobiele telefoon, 4,49 cm (1,77 inch) scherm, 2019, DualSIM, kleur: zwart
3,9Gemiddelde beoordeling: 3,9 van 5Aantal beoordelingen: 110
€ 59,99
Verkoper: Elektrolocke
Productafbeelding van Money Maker damesportemonnee, leer, rood, RFID-blokkering, modelnummer OPJ701R
Money Maker damesportemonnee, leer, rood, RFID-blokkering, modelnummer OPJ701R
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 25,99
Verkoper: Fit4Style-IMPPAC-DE
Productafbeelding van Mini portemonnee, kleine portemonnee, dunne zwarte portemonnee
Mini portemonnee, kleine portemonnee, dunne zwarte portemonnee
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 90
€ 14,93
Gratis bezorging
Verkoper: StarCommerce
Productafbeelding van Clatronic Minioven | 8 liter bakruimte | Boven- en onderwarmte | 60 minuten timer met eindsignaal | MB 3746
Clatronic Minioven | 8 liter bakruimte | Boven- en onderwarmte | 60 minuten timer met eindsignaal | MB 3746
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 135,25
Gratis bezorging
Verkoper: FTT_Distribution_GmbH
Productafbeelding van Star Trading 062-96 LED-kaarsen, zwart, set van 2. Vlam-effect 3D, timerfunctie. Afmetingen: 15x2,2 cm. Kaarsen
Star Trading 062-96 LED-kaarsen, zwart, set van 2. Vlam-effect 3D, timerfunctie. Afmetingen: 15x2,2 cm. Kaarsen
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 26
€ 21,00
Verkoper: Marketsupply
Productafbeelding van VASAGLE serveerwagen met 4 wielen, keukentrolley van hout en metaal
VASAGLE serveerwagen met 4 wielen, keukentrolley van hout en metaal
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 22
€ 73,40
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van ProfiCare® 2-in-1 handstofzuiger voor nat- en droogzuigen | Accu 14,8 V | geschikt voor het opzuigen van vloeistoffen, stof en meer | Autostoofzuiger PC-AKS 3034
ProfiCare® 2-in-1 handstofzuiger voor nat- en droogzuigen | Accu 14,8 V | geschikt voor het opzuigen van vloeistoffen, stof en meer | Autostoofzuiger PC-AKS 3034
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 118
€ 51,65
Gratis bezorging
Verkoper: ClatronicCZSK
Productafbeelding van Bresser Temeo Vochtigheidsindicator, set van 3, wit
Bresser Temeo Vochtigheidsindicator, set van 3, wit
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 68
€ 52,67
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Offroad-voertuig met aluminium AT51036
Offroad-voertuig met aluminium AT51036
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 111
€ 149,99
Verkoper: Fire-Rescue-Shop24
Productafbeelding van Mars repen met karamel en chocolade coating, 51g
Mars repen met karamel en chocolade coating, 51g
€ 114,40/1kg
€ 5,72
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van Kölln Haferkussen met kaneel, 275 gram
Kölln Haferkussen met kaneel, 275 gram
€ 20,40/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 5,61
Verkoper: Store-Germany

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 2 beoordelingen
Beoordeeld op 6 december 2025 op
Geverifieerde aankoop
Beoordeeld op 21 juni 2024 op
Geverifieerde aankoop