MAITRE 4051126001 Kaffeesahne 10% - 240 Portionen à 10 g

€ 37,90

€ 14,10 / 1kg

Stuntprijs
vergeleken met de rest van Nederland

Gratis bezorging

Naar huis en naar afhaalstations

vr 9 – wo 14 oktober
Onze bestedeals
Melk & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van MinusL® H-Volle melk, lactosevrij, 10 x 1,0 liter
MinusL® H-Volle melk, lactosevrij, 10 x 1,0 liter
€ 3,75/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 3,75
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Bärenmarke 5560293804 Kaffeesahne Ergiebige Kaffee-Milch 10% - 10x 7,5 g
Bärenmarke 5560293804 Kaffeesahne Ergiebige Kaffee-Milch 10% - 10x 7,5 g
€ 104,75/1kg
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 8,38
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Nido Instantvollemelkpoeder, 400g
Nido Instantvollemelkpoeder, 400g
€ 31,62/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 25
€ 13,82
-8%
€ 12,65
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Melk, biologisch, UHT-verpakt, met een laag lactosegehalte (minimaal 3,5% vet), 1 liter - BERCHTESGADENER LAND
Melk, biologisch, UHT-verpakt, met een laag lactosegehalte (minimaal 3,5% vet), 1 liter - BERCHTESGADENER LAND
€ 41,94/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 41,94
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Gut & Günstig 4026525008 Gecondenseerde melk, 4% vet - 340 g
Gut & Günstig 4026525008 Gecondenseerde melk, 4% vet - 340 g
€ 93,64/1l
2,3Gemiddelde beoordeling: 2,3 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 23,41
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Proteïne melk, Schwarzwaldmelk, 1 liter
Proteïne melk, Schwarzwaldmelk, 1 liter
€ 9,40/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 9,40
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van Weihenstephan 11342 Weihenstephan Milch 3,5 % 12x 1,0 l
Weihenstephan 11342 Weihenstephan Milch 3,5 % 12x 1,0 l
€ 2,75/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 32,97
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Topstar® SI69 G21 Fitnesskruk SITNESS, kleur: rood
Topstar® SI69 G21 Fitnesskruk SITNESS, kleur: rood
€ 81,27/1l
€ 81,27
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van BÄRENMARKE 352357 BÄRENMARKE Die Ergiebige Kondensmilch 10% 340,0 g
BÄRENMARKE 352357 BÄRENMARKE Die Ergiebige Kondensmilch 10% 340,0 g
€ 109,25/1l
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 34,96
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Minus L Halfvolle melk 1,5%, 1 liter (1 liter)
Minus L Halfvolle melk 1,5%, 1 liter (1 liter)
€ 3,54/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 3,54
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van OATLY! 2765861003 -Haferdrink 1,0 l
OATLY! 2765861003 -Haferdrink 1,0 l
€ 2,96/1l
€ 2,96
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Alpro kokosdrank, 1 liter
Alpro kokosdrank, 1 liter
€ 20,64/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 20,64
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Kokosmelk, 400 ml
Kokosmelk, 400 ml
€ 7,60/1l
€ 4,11
-26%
€ 3,04
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van alpro® 3973465001 alpro® OHNE ZUCKER Kokosnussdrink 1,0 l
alpro® 3973465001 alpro® OHNE ZUCKER Kokosnussdrink 1,0 l
€ 20,64/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 20,64
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van alpro® 2953038006 alpro® Kochcreme 250,0 ml
alpro® 2953038006 alpro® Kochcreme 250,0 ml
€ 9,84/1l
€ 2,46
Verkoper: Store-Germany
NAPÓJ RYŻOWY BEZ DODATKU CUKRÓW BEZGLUTENOWY BIO 1 L - NATUMI
Biologisch reischecken 1 liter, Natumi
€ 2,47/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 2,59
-4%
€ 2,47
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Lactosevrije melk, UHT, met vanillesmaak, 200 ml
Lactosevrije melk, UHT, met vanillesmaak, 200 ml
€ 4,60/1l
€ 0,92
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Lactosevrije melk, 2,0% vetgehalte, 1 liter
Lactosevrije melk, 2,0% vetgehalte, 1 liter
€ 1,58/1kg
€ 1,58
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van UHT-melk 3,6% vet, 1 liter - OSM Bieruń
UHT-melk 3,6% vet, 1 liter - OSM Bieruń
€ 8,47/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 8,92
-5%
€ 8,47
Verkoper: Katomix

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Maitre Kaffeesahne 10% 240 x 10 g/Pack.
Inhoud
2.33 l
Ingrediënten
Niet gespecificeerd
Voedingswaarde
Energie: 491 kJ / 118 kcal Vet: 10 g – waarvan verzadigde vetzuren: 6,5 g Koolhydraten: 4 g – waarvan suikers: 4 g Eiwit: 3,1 g Zout: 0,13 g
Gewicht
2687 g
Levensmiddelenbedrijven
Maitre
Verkoopbenaming
Koffiemelk
Fabrikant
Maitre Lederoase
MPN (Manufacturer Part Number)
4051126001
EAN
4311596611294

Inhoud
2.33 l
Ingrediënten
Niet gespecificeerd
Voedingswaarde
Energie: 491 kJ / 118 kcal Vet: 10 g – waarvan verzadigde vetzuren: 6,5 g Koolhydraten: 4 g – waarvan suikers: 4 g Eiwit: 3,1 g Zout: 0,13 g
Gewicht
2687 g
Levensmiddelenbedrijven
Maitre
Verkoopbenaming
Koffiemelk
Fabrikant
Maitre Lederoase
MPN (Manufacturer Part Number)
4051126001
EAN
4311596611294
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van HELLMA 60000049 GOLDLINE Zucker-Sticks,3kg
HELLMA 60000049 GOLDLINE Zucker-Sticks,3kg
€ 10,20/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 30,61
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Ferrero Duplo Classic, losse repen, grote verpakking (40 repen van 18 gram)
Ferrero Duplo Classic, losse repen, grote verpakking (40 repen van 18 gram)
€ 33,87/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 30
€ 24,39
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van SENSEO Pads Classic Senseopads, 240 stuks, dranken, koffiepads, grootverpakking XXL
SENSEO Pads Classic Senseopads, 240 stuks, dranken, koffiepads, grootverpakking XXL
€ 42,57/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 305
€ 73,83
-3%
€ 70,88
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van 250 PAPSTAR Pappteller pure
250 PAPSTAR Pappteller pure
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 15,87
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van PAPSTAR 16696 Houten roerstaafjes "pure", lengte: 140 mm
PAPSTAR 16696 Houten roerstaafjes "pure", lengte: 140 mm
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 29,67
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Einhell grastrimmer-accessoire: reservemesjesbox, PXC-trimmer
Einhell grastrimmer-accessoire: reservemesjesbox, PXC-trimmer
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 48
€ 38,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Braun Scheerapparaat Serie 3-300s, met 3 scheerbladen, en een middelste trimmer voor het aanpassen van contouren
Braun Scheerapparaat Serie 3-300s, met 3 scheerbladen, en een middelste trimmer voor het aanpassen van contouren
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 100
€ 48,95
Gratis bezorging
Verkoper: Friseurtotal
Productafbeelding van Menz & Gasser confituur, 100 porties van 25 gram (4 smaken)
Menz & Gasser confituur, 100 porties van 25 gram (4 smaken)
€ 10,49/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 39
€ 26,23
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Ergonomische koudschuimmatras met 7 zones | 90 x 200 cm | 11 cm dik | Hardheid H2 & H3 | DREAMSTAR Easy Flex
Ergonomische koudschuimmatras met 7 zones | 90 x 200 cm | 11 cm dik | Hardheid H2 & H3 | DREAMSTAR Easy Flex
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2781
€ 49,90
Gratis bezorging
Verkoper: TBFurnitureGmbH
Productafbeelding van MinusL® H-Volle melk, lactosevrij, 10 x 1,0 liter
MinusL® H-Volle melk, lactosevrij, 10 x 1,0 liter
€ 3,75/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 3,75
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Hellma 60120623 Zucker-Sticks - 1.000 Portionen à 4 g
Hellma 60120623 Zucker-Sticks - 1.000 Portionen à 4 g
€ 16,21/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 64,82
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Ferrero Kinder-reepjes, grote verpakking (36 stuks van 21 gram per stuk)
Ferrero Kinder-reepjes, grote verpakking (36 stuks van 21 gram per stuk)
€ 29,81/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 36
€ 22,54
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Hellma 60000060 Suikersticks - 100 porties van 4 gram
Hellma 60000060 Suikersticks - 100 porties van 4 gram
€ 0,11/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 11,29
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van PapStar 14808 - Wegwerpbekers voor warme dranken, 0,2 liter, 50 stuks
PapStar 14808 - Wegwerpbekers voor warme dranken, 0,2 liter, 50 stuks
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 12,96
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Lotus 744479, karamelkoekjes, 300 stuks.
Lotus 744479, karamelkoekjes, 300 stuks.
€ 19,30/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 50
€ 36,19
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Mövenpick Koffie "Der Himmlische" | gemalen | 500g
Mövenpick Koffie "Der Himmlische" | gemalen | 500g
€ 17,00/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 47
€ 16,00
-46%
€ 8,50
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Nescafé Classic | oploskoffie | 200-gram verpakking
Nescafé Classic | oploskoffie | 200-gram verpakking
€ 89,55/1kg
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 17,91
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Nido Instantvollemelkpoeder, 400g
Nido Instantvollemelkpoeder, 400g
€ 31,62/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 25
€ 13,82
-8%
€ 12,65
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Verpackungsbild Heinz Tomato Ketchup CUBE Sachet fruchtig würzig 100 x 17ml 1700ml
Heinz Tomatenketchup in portieverpakkingen (100 porties van 17 ml per karton)
€ 11,39/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 25
€ 19,36
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van PAPSTAR  16715 PAPSTAR Holz-Rührstäbchen "pure", Länge: 130 mm
PAPSTAR 16715 PAPSTAR Holz-Rührstäbchen "pure", Länge: 130 mm
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 19,66
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van Bärenmarke 5560293804 Kaffeesahne Ergiebige Kaffee-Milch 10% - 10x 7,5 g
Bärenmarke 5560293804 Kaffeesahne Ergiebige Kaffee-Milch 10% - 10x 7,5 g
€ 104,75/1kg
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 8,38
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van imoshion Discolamp
imoshion Discolamp
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 19,99
Gratis bezorging
Verkoper: Ploonk
Productafbeelding van Senseo Milka Choco pads, chocoladedrank, cacaodrank, koffiepads, 8 pads voor 8 porties, 112 g
Senseo Milka Choco pads, chocoladedrank, cacaodrank, koffiepads, 8 pads voor 8 porties, 112 g
€ 68,01/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 11,19
-2%
€ 10,95
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van SÜDZUCKER 240672 Wuerfelzucker 500g
SÜDZUCKER 240672 Wuerfelzucker 500g
€ 35,30/1kg
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 17,65
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van PAPSTAR 81065 PAPSTAR Kartonnen koffbeker "To Go", 0,3 liter
PAPSTAR 81065 PAPSTAR Kartonnen koffbeker "To Go", 0,3 liter
€ 43,02
-33%
€ 28,68
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van NIEUW: Infowerk Printerpapier Kopieerpapier 2500 Vel 5 x 500 A4 Premium Extra Wit CIE 160 Testwinnaar PEFC-gecertificeerd
NIEUW: Infowerk Printerpapier Kopieerpapier 2500 Vel 5 x 500 A4 Premium Extra Wit CIE 160 Testwinnaar PEFC-gecertificeerd
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 174
€ 27,95
-21%
€ 21,95
Gratis bezorging
Verkoper: Unitedprint
Productafbeelding van d’arbo 015663 d’arbo  Mix Sortiment Fruchtaufstrich, 100x 2,5 g
d’arbo 015663 d’arbo Mix Sortiment Fruchtaufstrich, 100x 2,5 g
€ 16,21/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 76
€ 40,53
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Haribo Goudbeertjes - 100 stuks
Haribo Goudbeertjes - 100 stuks
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 17,65
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van PAPSTAR 84843 PAPSTAR Holz-Rührstäbchen "pure", Länge: 140 mm
PAPSTAR 84843 PAPSTAR Holz-Rührstäbchen "pure", Länge: 140 mm
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 11,30
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Set van 10 theedoeken, katoen, 50x70 cm, blauw geruit
Set van 10 theedoeken, katoen, 50x70 cm, blauw geruit
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 80
€ 55,54
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.