Mövenpick SCHÜMLI, 1000 gram koffiebonen

€ 17,87

€ 17,87 / 1kg

Plus € 14,99 verzendkosten

Wees er snel bij!
Koffiebonen & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Ethiopia Sidamo 1000g koffiebonen
Ethiopia Sidamo 1000g koffiebonen
€ 48,99/1kg
€ 48,99
4% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: TIME-2-COFFEE
Productafbeelding van Mövenpick DER HIMMLISCHE, 500g koffiebonen
Mövenpick DER HIMMLISCHE, 500g koffiebonen
€ 18,22/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 46
€ 25,46
-64%
€ 9,11
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Mövenpick Caffè Crema | hele bonen | 1000g
Mövenpick Caffè Crema | hele bonen | 1000g
€ 38,72/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 28
€ 38,72
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Schwiizer Schüümli Espresso | hele bonen | 1000g
Schwiizer Schüümli Espresso | hele bonen | 1000g
€ 32,44/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 41
€ 32,44
Verkoper: Di-Life
Productafbeelding van Mövenpick Espresso | hele bonen | 1000g
Mövenpick Espresso | hele bonen | 1000g
€ 38,72/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 38,72
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Lavazza Crema e Aroma | hele bonen | 1000g
Lavazza Crema e Aroma | hele bonen | 1000g
€ 23,99/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 23,99
Verkoper: Caffarro
Productafbeelding van Mövenpick El Autentico Caffè Crema | hele bonen | 1000g
Mövenpick El Autentico Caffè Crema | hele bonen | 1000g
€ 32,33/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 32,33
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van Kaffee Cafeclub Crema Schümli 798 ganze Bohne 1kg
Kaffee Cafeclub Crema Schümli 798 ganze Bohne 1kg
€ 46,70/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 70,68
-33%
€ 46,70
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Café Intención, biologische koffie. Caffè Crema | Fairtrade | hele bonen | 1000g
Café Intención, biologische koffie. Caffè Crema | Fairtrade | hele bonen | 1000g
€ 46,98/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 19
€ 46,98
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Dallmayr Crema d'Oro | hele bonen | 1000g
Dallmayr Crema d'Oro | hele bonen | 1000g
€ 19,35/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 32,57
-40%
€ 19,35
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Eilles Caffè Crema 20150 17716, hele bonen, 1 kg
Eilles Caffè Crema 20150 17716, hele bonen, 1 kg
€ 47,42/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 47,42
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Käfer V305015 Käfer Caffe Crema
Käfer V305015 Käfer Caffe Crema
€ 26,44/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 29,45
-10%
€ 26,44
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van EILLES KAFFEE, gourmet koffie, 500g gemalen koffiebonen
EILLES KAFFEE, gourmet koffie, 500g gemalen koffiebonen
€ 64,80/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 32,40
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van GORILLA 296535 GORILLA Espresso Delicato Kaffeebohnen 1,0 kg
GORILLA 296535 GORILLA Espresso Delicato Kaffeebohnen 1,0 kg
€ 24,73/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 38,08
-35%
€ 24,73
Verkoper: TEC-MORE
Productafbeelding van Koffie LAVAZZA Gusto Forte voor automaten, gemalen koffiebonen, 1 kg
Koffie LAVAZZA Gusto Forte voor automaten, gemalen koffiebonen, 1 kg
€ 43,77/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 43,77
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Dallmayr Kaffee Home Barista Crema Dolce 118045, koffiebonen, 1 kg
Dallmayr Kaffee Home Barista Crema Dolce 118045, koffiebonen, 1 kg
€ 19,49/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 27,80
-29%
€ 19,49
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Caffè Borbone MISCELA ROSSA, 1 kg koffiebonen
Caffè Borbone MISCELA ROSSA, 1 kg koffiebonen
€ 25,95/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 18
€ 76,63
-66%
€ 25,95
Gratis bezorging
Verkoper: Ambiente-3000
Productafbeelding van Lavazza 4720034002 Koffie Crema e Gusto - 1.000 gram
Lavazza 4720034002 Koffie Crema e Gusto - 1.000 gram
€ 35,64/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 35,64
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Caffè Borbone MISCELA BLU, 1 kg koffiebonen
Caffè Borbone MISCELA BLU, 1 kg koffiebonen
€ 29,95/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 78,82
-62%
€ 29,95
Gratis bezorging
Verkoper: Ambiente-3000
Productafbeelding van GORILLA 296537 GORILLA Café Creme Kaffeebohnen Arabicabohnen mild 1,0 kg
GORILLA 296537 GORILLA Café Creme Kaffeebohnen Arabicabohnen mild 1,0 kg
€ 25,51/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 25,51
Verkoper: TEC-MORE

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Edele 100% Arabica koffiebonen en de zorgvuldig afgestemde, nauwgezette branding geven deze koffie zijn milde, zoete en aromatische smaak met een fluweelzachte crema. Deze Schümli, bereid volgens de Zwitserse traditie, is de perfecte, smaakvolle aanvulling bij het ontbijt.

Ingrediënten
gebrande koffiebonen
Allergenen
Geen
Gewicht
1000 g
Levensmiddelenbedrijven
J.J. Darboven GmbH & Co. KG, Pinkertweg 13, 22113 Hamburg, Deutschland
Verkoopbenaming
Gemalen koffie, in bonen
Fabrikant
Movenpick
Aantal stuks
1
MPN (Manufacturer Part Number)
JJD/170060
EAN
4006581170060

Ingrediënten
gebrande koffiebonen
Allergenen
Geen
Gewicht
1000 g
Levensmiddelenbedrijven
J.J. Darboven GmbH & Co. KG, Pinkertweg 13, 22113 Hamburg, Deutschland
Verkoopbenaming
Gemalen koffie, in bonen
Fabrikant
Movenpick
Aantal stuks
1
MPN (Manufacturer Part Number)
JJD/170060
EAN
4006581170060
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Mövenpick DER HIMMLISCHE, 500g koffiebonen
Mövenpick DER HIMMLISCHE, 500g koffiebonen
€ 18,22/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 46
€ 25,46
-64%
€ 9,11
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Mövenpick Caffè Crema | hele bonen | 1000g
Mövenpick Caffè Crema | hele bonen | 1000g
€ 38,72/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 28
€ 38,72
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Mövenpick El Autentico Caffè Crema | hele bonen | 1000g
Mövenpick El Autentico Caffè Crema | hele bonen | 1000g
€ 32,33/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 32,33
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van Schwiizer Schüümli Crema | hele bonen | 1000g
Schwiizer Schüümli Crema | hele bonen | 1000g
€ 34,67/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 41
€ 34,67
Verkoper: Di-Life
Productafbeelding van Schwiizer Schüümli Espresso | hele bonen | 1000g
Schwiizer Schüümli Espresso | hele bonen | 1000g
€ 32,44/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 41
€ 32,44
Verkoper: Di-Life
Productafbeelding van KADAX graszaad, graszaadmengsels, snelgroeiend gras, gazonkorrels, snel kiemend graszaad
KADAX graszaad, graszaadmengsels, snelgroeiend gras, gazonkorrels, snel kiemend graszaad
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 32,21
Verkoper: KADAX
Productafbeelding van Waterfilter voor 6-cups koffiemachine, vervangend filter voor De'Longhi DLSC002, compatibel met De Longhi, ECAM, ESAM, ETAM, BCO en EC-series
Waterfilter voor 6-cups koffiemachine, vervangend filter voor De'Longhi DLSC002, compatibel met De Longhi, ECAM, ESAM, ETAM, BCO en EC-series
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 618
€ 51,38
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Jacobs Barista Editions Crema | hele bonen | 1000g
Jacobs Barista Editions Crema | hele bonen | 1000g
€ 17,28/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 17,28
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Lavazza Crema e Aroma | hele bonen | 1000g
Lavazza Crema e Aroma | hele bonen | 1000g
€ 23,99/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 23,99
Verkoper: Caffarro
Productafbeelding van Raamgordijn "Ring in Ring", afmetingen: hoogte 180 cm, breedte 90 cm
Raamgordijn "Ring in Ring", afmetingen: hoogte 180 cm, breedte 90 cm
€ 11,66/1m
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 20
€ 20,99
Verkoper: Trend-Laden_5
Productafbeelding van HP 302, dubbele verpakking originele inktpatronen, zwart en tri-color, standaard, zwart, cyaan, magenta, geel, pigmentgebaseerde inkt, kleurstofgebaseerde inkt, 3,5 ml, 4 ml
HP 302, dubbele verpakking originele inktpatronen, zwart en tri-color, standaard, zwart, cyaan, magenta, geel, pigmentgebaseerde inkt, kleurstofgebaseerde inkt, 3,5 ml, 4 ml
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 469
€ 85,48
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Alpina bestekset, 16-delig, goudkleurig
Alpina bestekset, 16-delig, goudkleurig
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 22,99
Gratis bezorging
Verkoper: MaxiMondo
Productafbeelding van Käfer V305015 Käfer Caffe Crema
Käfer V305015 Käfer Caffe Crema
€ 26,44/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 29,45
-10%
€ 26,44
Verkoper: somnia24
Verlängerungskabel 7 m / 1 Steckdose / weiß / PVC / 1,5 mm2
EMOS verlengkabel, 7 meter, Schuko, stroomverlenging voor binnen, IP20, H05VV-F3G 1,5 mm², P0127R
€ 7,10/1m
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 52
€ 49,69
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van GORILLA Superbar, crema-koffiebonen, 1 kg
GORILLA Superbar, crema-koffiebonen, 1 kg
€ 34,71/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 28
€ 34,71
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van DeLonghi AS00006358 (=5513296011) Ontkalker, 2x100ml, voor koffiemachines en volautomatische koffiemachines
DeLonghi AS00006358 (=5513296011) Ontkalker, 2x100ml, voor koffiemachines en volautomatische koffiemachines
€ 84,95/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 16,99
Gratis bezorging
Verkoper: CSVK
Productafbeelding van DeLonghi ECAM 290.81.TB Magnifica Evo Milk, volautomatische koffiemachine, titanium/zwart
DeLonghi ECAM 290.81.TB Magnifica Evo Milk, volautomatische koffiemachine, titanium/zwart
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 456
€ 479,00
Gratis bezorging
Verkoper: Coolsound
Productafbeelding van Dallmayr Kaffee Home Barista Crema Dolce 118045, koffiebonen, 1 kg
Dallmayr Kaffee Home Barista Crema Dolce 118045, koffiebonen, 1 kg
€ 19,49/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 27,80
-29%
€ 19,49
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Einhell handgrasmaaier GC-HM 300
Einhell handgrasmaaier GC-HM 300
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 64
€ 114,34
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van WEDO 271 48599 WEDO Zonnebril met clip-on, geschikt voor automobilisten die een bril dragen
WEDO 271 48599 WEDO Zonnebril met clip-on, geschikt voor automobilisten die een bril dragen
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 12,37
Verkoper: TEC-MORE
Productafbeelding van Oral-B PRO 700 CrossAction, Volwassenen, Oscillerend-roterende elektrische tandenborstel, Dagelijks gebruik, Blauw, Wit, Batterij, Ingebouwd
Oral-B PRO 700 CrossAction, Volwassenen, Oscillerend-roterende elektrische tandenborstel, Dagelijks gebruik, Blauw, Wit, Batterij, Ingebouwd
€ 559,19/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 33
€ 158,90
-€ 13,51
€ 145,39
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van kinder 8651 Adventskalender 295,0 g
kinder 8651 Adventskalender 295,0 g
€ 71,83/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 21,19
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Dallmayr Crema d'Oro Intensa | hele bonen | 1000g
Dallmayr Crema d'Oro Intensa | hele bonen | 1000g
€ 19,32/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 32,57
-40%
€ 19,32
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van AquaFloow 20 waterfilterpatronen – Vervangingsfilters, compatibel met BRITA MAXTRA+ en BRITA MAXTRA PRO alles-in-één filterkan
AquaFloow 20 waterfilterpatronen – Vervangingsfilters, compatibel met BRITA MAXTRA+ en BRITA MAXTRA PRO alles-in-één filterkan
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 1182
€ 46,99
-2%
€ 45,99
Gratis bezorging
Verkoper: CSVK
Productafbeelding van Set van 10 theedoeken, katoen, 50x70 cm, blauw geruit
Set van 10 theedoeken, katoen, 50x70 cm, blauw geruit
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 80
€ 50,75
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Aquadon Shower Hero – waterbesparende douchekop met mineralen – douchekop met 3 verschillende straalstanden – waterbesparende douchekop met drukverhogende functie en filter voor zacht water
Aquadon Shower Hero – waterbesparende douchekop met mineralen – douchekop met 3 verschillende straalstanden – waterbesparende douchekop met drukverhogende functie en filter voor zacht water
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 111
€ 29,99
-50%
€ 14,99
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: HAC24-GmbH
Productafbeelding van Dubaise chocolade ELIT - 90g
Dubaise chocolade ELIT - 90g
€ 54,78/1kg
3,8Gemiddelde beoordeling: 3,8 van 5Aantal beoordelingen: 26
€ 4,93
Verkoper: Unicat-Candy
Productafbeelding van Originele Samsung snellader + USB-C oplaadkabel EP-TA200. Snelle oplader, datakabel, netadapter, laadadapter voor Galaxy S9, S10, S20 / S20 Plus
Originele Samsung snellader + USB-C oplaadkabel EP-TA200. Snelle oplader, datakabel, netadapter, laadadapter voor Galaxy S9, S10, S20 / S20 Plus
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 872
€ 99,00
Verkoper: G-Electronics
Productafbeelding van Apple 20W snellader + 1 meter Lightning-kabel
Apple 20W snellader + 1 meter Lightning-kabel
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 1184
€ 14,00
Verkoper: EssentialSolution
Productafbeelding van Mövenpick Koffie "Der Himmlische" | gemalen | 500g
Mövenpick Koffie "Der Himmlische" | gemalen | 500g
€ 17,00/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 47
€ 16,00
-46%
€ 8,50
Verkoper: Katomix

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 13 beoordelingen
Beoordeeld op 25 april 2026 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Heerlijke koffie....
Beoordeeld op 20 mei 2025 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Zo smaakt koffie...
Beoordeeld op 12 februari 2026 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Koffiegenot
Beoordeeld op 31 januari 2024 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Zeer goed
Beoordeeld op 21 februari 2025 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Hartelijk dank
Beoordeeld op 2 februari 2026 op
Geverifieerde aankoop
Melden
De prijzen zijn nog steeds te hoog.
Beoordeeld op 26 september 2026 op
Geverifieerde aankoop
Beoordeeld op 9 maart 2026 op
Geverifieerde aankoop
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Proefpakket - Decaf
Proefpakket - Decaf
€ 34,99
Gratis bezorging
Verkoper: TIME-2-COFFEE
€ 69,98/1kg
Productafbeelding van Proefpakket - Blends 2
Proefpakket - Blends 2
€ 68,98
Gratis bezorging
Verkoper: TIME-2-COFFEE
€ 55,18/1kg
Productafbeelding van Proefpakket - Explorer 2
Proefpakket - Explorer 2
€ 70,98
Gratis bezorging
Verkoper: TIME-2-COFFEE
€ 56,78/1kg
Productafbeelding van Proefpakket - Meest Populair
Proefpakket - Meest Populair
€ 73,98
Gratis bezorging
Verkoper: TIME-2-COFFEE
€ 59,18/1kg
Productafbeelding van Sumatra Gayo Mandheling 1000g ORGANIC koffiebonen ECO
Sumatra Gayo Mandheling 1000g ORGANIC koffiebonen ECO
€ 56,99
Gratis bezorging4% vanaf 2 stuks
Verkoper: TIME-2-COFFEE
€ 56,99/1kg
Productafbeelding van Proefpakket - Blends 1
Proefpakket - Blends 1
€ 66,98
Gratis bezorging
Verkoper: TIME-2-COFFEE
€ 53,58/1kg
Productafbeelding van Proefpakket - Biologische Koffiebonen
Proefpakket - Biologische Koffiebonen
€ 78,98
Gratis bezorging
Verkoper: TIME-2-COFFEE
€ 63,18/1kg
Welkomstdeals
Productafbeelding van TRESKO 50 Beer Pong Bekers Herbruikbaar | Partybekers 473ml - 16oz | Bierpong, Red Cups Extra Sterk | Plastic Bekers Rood
TRESKO 50 Beer Pong Bekers Herbruikbaar | Partybekers 473ml - 16oz | Bierpong, Red Cups Extra Sterk | Plastic Bekers Rood
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 14,99
-5%
€ 14,24
Gratis bezorging
Verkoper: DWD-Company