Londa Fiber Infusion Shampoo, 1000 ml

€ 20,84

€ 20,84 / 1l

Gratis bezorging

Bij jou thuis

za 3 – do 8 oktober
Onze bestedeals
Shampoos & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Sachajuan Intensive Repair Shampoo, 250 ml
Sachajuan Intensive Repair Shampoo, 250 ml
€ 102,00/1l
€ 25,50
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Sachajuan Hydraterende Shampoo, 250 ml
Sachajuan Hydraterende Shampoo, 250 ml
€ 95,72/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 25,89
-7%
€ 23,93
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Redken Acidic Bonding Curls Shampoo, 300 ml
Redken Acidic Bonding Curls Shampoo, 300 ml
€ 86,50/1l
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 25,95
Verkoper: Beautykaufen
Productafbeelding van Shampoo voor beschadigd haar, Visible Repair, 1000 ml
Shampoo voor beschadigd haar, Visible Repair, 1000 ml
€ 18,41/1l
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 18,41
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Londa Professional Fiber Infusion Shampoo, 250 ml
Londa Professional Fiber Infusion Shampoo, 250 ml
€ 62,56/1l
€ 15,64
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Londa Professional Color Radiance Shampoo, voedende shampoo voor gekleurd haar, 1000 ml
Londa Professional Color Radiance Shampoo, voedende shampoo voor gekleurd haar, 1000 ml
€ 9,89/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 9,89
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Londa Shampoo voor Volumineus Haar, 1000 ml
Londa Shampoo voor Volumineus Haar, 1000 ml
€ 9,76/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 11,57
-15%
€ 9,76
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Londa Professional - Intensieve Reinigingsshampoo - Diep reinigende shampoo, 1000 ml
Londa Professional - Intensieve Reinigingsshampoo - Diep reinigende shampoo, 1000 ml
€ 17,99/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 17,99
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Londa Professional, Velvet Oil, Arganolie & Vitamine E, Shampoo voor het haar, voor herstel, 1000 ml
Londa Professional, Velvet Oil, Arganolie & Vitamine E, Shampoo voor het haar, voor herstel, 1000 ml
€ 19,31/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 19,31
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Londa Professional P.U.R.E. Shampoo, 250 ml
Londa Professional P.U.R.E. Shampoo, 250 ml
€ 47,40/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 11,85
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Londa Professional Shampoo voor de hoofdhuid, 1000 ml
Londa Professional Shampoo voor de hoofdhuid, 1000 ml
€ 17,86/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 17,86
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Londa Shampoo met paars pigment, Pearl Blonde, 1000 ml
Londa Shampoo met paars pigment, Pearl Blonde, 1000 ml
€ 21,09/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 21,09
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Londa C.A.L.M. Kalmerende Shampoo, 1000 ml
Londa C.A.L.M. Kalmerende Shampoo, 1000 ml
€ 12,88/1l
3,5Gemiddelde beoordeling: 3,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 15,14
-14%
€ 12,88
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Londa Diep Hydraterende Shampoo, 1000 ml
Londa Diep Hydraterende Shampoo, 1000 ml
€ 19,34/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 19,34
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Wella Professionals INVIGO Nutri-Enrich, diep voedende shampoo, 1000 ml, professioneel, voor vrouwen, voor droog en beschadigd haar, geschikt voor alle haarkleuren
Wella Professionals INVIGO Nutri-Enrich, diep voedende shampoo, 1000 ml, professioneel, voor vrouwen, voor droog en beschadigd haar, geschikt voor alle haarkleuren
€ 42,60/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 42,60
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Volume Shampoo, 250 ml. Shampoo voor extra volume
Volume Shampoo, 250 ml. Shampoo voor extra volume
€ 51,20/1l
€ 12,80
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Londa Refresh IT 180ml - Droogshampoo
Londa Refresh IT 180ml - Droogshampoo
€ 71,56/1l
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 12,88
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE
Productafbeelding van Londa Professional Reinigingsshampoo, 250 ml
Londa Professional Reinigingsshampoo, 250 ml
€ 18,84/1l
€ 4,71
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Alfaparf Milano - Semi Di Lino Voedende Shampoo - Voedende shampoo voor droog haar, 1000 ml
Alfaparf Milano - Semi Di Lino Voedende Shampoo - Voedende shampoo voor droog haar, 1000 ml
€ 32,88/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 32,88
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Londa Fiber Infusion Shampoo 1000ml

De Londa Fiber Infusion Shampoo, verrijkt met keratine, repareert beschadigd haar, reinigt en verzorgt het.

  • Deze shampoo maakt het mogelijk om de haarstructuur direct te herstellen.
  • Het zorgt voor lang, sterk en gezond haar.
  • De shampoo is de perfecte voorbereiding voor de volgende verzorgingsstap met het Londa Fiber masker.
Gewicht
1100 g
Inhoud
1000 ml
Ingrediënten
Zie beschrijving
Fabrikant
EAN
3614226731180
MPN (Manufacturer Part Number)
12461

Gewicht
1100 g
Inhoud
1000 ml
Ingrediënten
Zie beschrijving
Fabrikant
EAN
3614226731180
MPN (Manufacturer Part Number)
12461
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Londa Fiber Infusion Herstellende Behandeling, 750 ml
Londa Fiber Infusion Herstellende Behandeling, 750 ml
€ 77,93/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 58,45
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Londa Fiber Infusion, intensieve behandeling, 100 ml
Londa Fiber Infusion, intensieve behandeling, 100 ml
€ 75,80/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 9,42
-19%
€ 7,58
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Londa Fiber Infusion Herstellende Behandeling, 200 ml
Londa Fiber Infusion Herstellende Behandeling, 200 ml
€ 44,85/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 10,71
-16%
€ 8,97
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Londa Professional Fiber Infusion, reconstructieve behandeling voor in de salon, 750 ml, AI-gegenereerde afbeelding
Londa Professional Fiber Infusion, reconstructieve behandeling voor in de salon, 750 ml
€ 19,77/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 21,96
-32%
€ 14,83
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van LONDA VELVET OIL Haarolie - 100 ml
LONDA VELVET OIL Haarolie - 100 ml
€ 87,80/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 21
€ 9,42
-6%
€ 8,78
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Londa Visible Repair Conditioner, 1000 ml
Londa Visible Repair Conditioner, 1000 ml
€ 18,83/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 18,83
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Conditioner voor beschadigd haar, Visible Repair, 1000 ml
Conditioner voor beschadigd haar, Visible Repair, 1000 ml
€ 25,27/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 25,27
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Londa Diepvochtende Conditioner, 1000 ml
Londa Diepvochtende Conditioner, 1000 ml
€ 11,58/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 15,01
-22%
€ 11,58
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Londa Shampoo met paars pigment, Pearl Blonde, 1000 ml
Londa Shampoo met paars pigment, Pearl Blonde, 1000 ml
€ 21,09/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 21,09
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Londa Intense Herstellende Behandeling, 750 ml
Londa Intense Herstellende Behandeling, 750 ml
€ 14,96/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 22
€ 11,22
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Londa Fiber Infusion Shampoo, 1000 ml
Londa Fiber Infusion Shampoo, 1000 ml
€ 18,54/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 18,54
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Londa Professional Fiber Infusion Shampoo, 250 ml
Londa Professional Fiber Infusion Shampoo, 250 ml
€ 62,56/1l
€ 15,64
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Londa Professional Color Radiance Shampoo, voedende shampoo voor gekleurd haar, 1000 ml
Londa Professional Color Radiance Shampoo, voedende shampoo voor gekleurd haar, 1000 ml
€ 9,89/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 9,89
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Londa Professional, Velvet Oil, Arganolie & Vitamine E, Haarcrème behandeling, voor herstel, 750 ml
Londa Professional, Velvet Oil, Arganolie & Vitamine E, Haarcrème behandeling, voor herstel, 750 ml
€ 20,97/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 15,73
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Londa Professional Shampoo voor de hoofdhuid, 1000 ml
Londa Professional Shampoo voor de hoofdhuid, 1000 ml
€ 17,86/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 17,86
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Shampoo voor beschadigd haar, Visible Repair, 1000 ml
Shampoo voor beschadigd haar, Visible Repair, 1000 ml
€ 18,41/1l
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 18,41
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Londa C.A.L.M. Kalmerende Shampoo, 1000 ml
Londa C.A.L.M. Kalmerende Shampoo, 1000 ml
€ 12,88/1l
3,5Gemiddelde beoordeling: 3,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 15,14
-14%
€ 12,88
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Moroccanoil Treatment, haarolie, 100 ml, uniseks, geschikt voor alle haartypes, geeft glans, verzacht, versterkt, arganolie
Moroccanoil Treatment, haarolie, 100 ml, uniseks, geschikt voor alle haartypes, geeft glans, verzacht, versterkt, arganolie
€ 504,10/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 128
€ 50,41
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Londa Professional, Velvet Oil, Arganolie & Vitamine E, Shampoo voor het haar, voor herstel, 1000 ml
Londa Professional, Velvet Oil, Arganolie & Vitamine E, Shampoo voor het haar, voor herstel, 1000 ml
€ 19,31/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 19,31
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Olaplex No. 3 Hair Perfector Jumbo, haarversterker, 250 ml, voor vrouwen, geschikt voor alle haartypes, hydraterend, herstellend, versterkend, fles
Olaplex No. 3 Hair Perfector Jumbo, haarversterker, 250 ml, voor vrouwen, geschikt voor alle haartypes, hydraterend, herstellend, versterkend, fles
€ 320,00/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 613
€ 100,00
-€ 20,00
€ 80,00
Gratis bezorging
Verkoper: Trading-Shop25
Productafbeelding van Philips Sonicare W2 Optimal White HX6068/12 - Opzetborstels - 8 stuks
Philips Sonicare W2 Optimal White HX6068/12 - Opzetborstels - 8 stuks
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 693
€ 39,95
Verkoper: EssentialsJG
Productafbeelding van Londa Diep Hydraterende Shampoo, 1000 ml
Londa Diep Hydraterende Shampoo, 1000 ml
€ 19,34/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 19,34
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Londa Color Radiance Conditioner, 1000 ml
Londa Color Radiance Conditioner, 1000 ml
€ 20,04/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 20,04
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Londa Professional - Intensieve Reinigingsshampoo - Diep reinigende shampoo, 1000 ml
Londa Professional - Intensieve Reinigingsshampoo - Diep reinigende shampoo, 1000 ml
€ 17,99/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 17,99
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Navulbare inktpatronen, compatibel met Epson 604 XL + 4 x 100 ml navulinkt voor XP-2200, 2205, 3200, 3205, 4200, 4205, WF-2910, 2930, 2935, 2950
Navulbare inktpatronen, compatibel met Epson 604 XL + 4 x 100 ml navulinkt voor XP-2200, 2205, 3200, 3205, 4200, 4205, WF-2910, 2930, 2935, 2950
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 27
€ 51,99
Verkoper: Patronenprofis
Productafbeelding van Ruhhy 16746 Keukenrobot 4,5 l, 1700 W, zwart
Ruhhy 16746 Keukenrobot 4,5 l, 1700 W, zwart
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 100
€ 202,41
Verkoper: ADI_Global_Store
Productafbeelding van COSTWAY stoomreiniger, 2000W, mobiele reinigingsmachine met een tank van 1,8 liter en 13 accessoires, stoomsteel voor tapijten, ramen, glas en gordijnen, geel
COSTWAY stoomreiniger, 2000W, mobiele reinigingsmachine met een tank van 1,8 liter en 13 accessoires, stoomsteel voor tapijten, ramen, glas en gordijnen, geel
€ 62,77/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 170
€ 112,99
Gratis bezorging
Verkoper: FDSGmbH

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 4 beoordelingen
Beoordeeld op 29 oktober 2021 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Zeer goed, snelle levering
Beoordeeld op 22 februari 2025 op
Geverifieerde aankoop
Beoordeeld op 4 september 2023 op
Geverifieerde aankoop
Beoordeeld op 24 april 2023 op
Geverifieerde aankoop
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Olaplex Salon Kit: No.1 Bond Multiplier (525 ml) + No.2 Bond Perfector (2 x 525 ml) + Dispenser
Olaplex Salon Kit: No.1 Bond Multiplier (525 ml) + No.2 Bond Perfector (2 x 525 ml) + Dispenser
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 613
€ 282,54
-€ 40,15
€ 242,39
Verkoper: PerfumTraders
€ 68,76/1l
Productafbeelding van PHILIP B Peppermint & Avocado Volumegevende en Verhelderende Shampoo, een shampoo die het volume verhoogt en de haren zuivert, geschikt voor alle haartypes, 947 ml
PHILIP B Peppermint & Avocado Volumegevende en Verhelderende Shampoo, een shampoo die het volume verhoogt en de haren zuivert, geschikt voor alle haartypes, 947 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 98,94
Verkoper: PerfumTraders
€ 104,48/1l
Productafbeelding van PHILIP B Weightless Volumizing Shampoo, shampoo voor volume, 947 ml
PHILIP B Weightless Volumizing Shampoo, shampoo voor volume, 947 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 90,78
Verkoper: PerfumTraders
€ 95,86/1l
Productafbeelding van Kevin Murphy Blonde.Angel.Wash Kleurversterkende Shampoo, 1000 ml
Kevin Murphy Blonde.Angel.Wash Kleurversterkende Shampoo, 1000 ml
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 66,63
Verkoper: PerfumTraders
€ 66,63/1l
Productafbeelding van Kevin Murphy Maxi.Wash Detox Shampoo, geschikt voor gekleurd haar, 1000 ml
Kevin Murphy Maxi.Wash Detox Shampoo, geschikt voor gekleurd haar, 1000 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 60,90
Verkoper: PerfumTraders
€ 60,90/1l
Productafbeelding van Olaplex No.4P Blonde Verstärkende Kleurbehandelende Shampoo, 1000 ml
Olaplex No.4P Blonde Verstärkende Kleurbehandelende Shampoo, 1000 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 63,24
Verkoper: PerfumTraders
€ 63,24/1l
Productafbeelding van I.C.O.N Fully, 1000 ml, Shampoo, Professioneel, voor vrouwen, geschikt voor dun haar, hydraterend, versterkend
I.C.O.N Fully, 1000 ml, Shampoo, Professioneel, voor vrouwen, geschikt voor dun haar, hydraterend, versterkend
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 57,99
Verkoper: PerfumTraders
€ 57,99/1l
Productafbeelding van Maria Nila True Soft Shampoo, 1000 ml
Maria Nila True Soft Shampoo, 1000 ml
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 54,06
Verkoper: PerfumTraders
€ 54,06/1l
Productafbeelding van Color Care shampoo, Blonde Perfecting paarse shampoo voor vrouwen, 1000 ml - Moroccanoil
Color Care shampoo, Blonde Perfecting paarse shampoo voor vrouwen, 1000 ml - Moroccanoil
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 65,83
-13%
€ 57,00
Verkoper: PerfumTraders
€ 57,00/1l
Productafbeelding van Oribe Brilliance & Shine Supershine Hydraterende Shampoo, 250 ml
Oribe Brilliance & Shine Supershine Hydraterende Shampoo, 250 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 54,06
-3%
€ 52,02
Verkoper: PerfumTraders
€ 208,08/1l
Productafbeelding van Maria Nila Repair, 1000 ml, Shampoo, voor dames, geschikt voor beschadigd haar, droog haar, hydraterend, herstellend, versterkend, verpakt in een pompflacon
Maria Nila Repair, 1000 ml, Shampoo, voor dames, geschikt voor beschadigd haar, droog haar, hydraterend, herstellend, versterkend, verpakt in een pompflacon
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 51,00
-6%
€ 47,82
Verkoper: PerfumTraders
€ 47,82/1l
Productafbeelding van Sebastian Volupt Max Volume Shampoo, 1000 ml
Sebastian Volupt Max Volume Shampoo, 1000 ml
€ 49,98
Verkoper: PerfumTraders
€ 49,98/1l
Productafbeelding van Sebastian Potion 9 Voedende Shampoo, 1000 ml
Sebastian Potion 9 Voedende Shampoo, 1000 ml
€ 48,96
Verkoper: PerfumTraders
€ 48,96/1l
Productafbeelding van Sebastian Professional No.Breaker Bonding Shampoo, 1000 ml
Sebastian Professional No.Breaker Bonding Shampoo, 1000 ml
€ 42,84
Verkoper: PerfumTraders
€ 42,84/1l
Productafbeelding van Olaplex No.4 Shampoo voor herstel van de haarstructuur, 1000 ml
Olaplex No.4 Shampoo voor herstel van de haarstructuur, 1000 ml
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 613
€ 70,83
-29%
€ 49,76
Gratis bezorging
Verkoper: Oenie
€ 49,76/1l
Productafbeelding van Aveda 18084811078, 250 ml, Shampoo, Natuurlijk, Voor vrouwen, Geschikt voor alle haarkleuren, Voor glanzend haar, Reinigend, Verzachtend
Aveda 18084811078, 250 ml, Shampoo, Natuurlijk, Voor vrouwen, Geschikt voor alle haarkleuren, Voor glanzend haar, Reinigend, Verzachtend
€ 38,76
Verkoper: PerfumTraders
€ 155,04/1l
Productafbeelding van K18 - Biomimetische haarverzorging, Peptide Prep Detox Shampoo, 250 ml
K18 - Biomimetische haarverzorging, Peptide Prep Detox Shampoo, 250 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 33,07
Verkoper: PerfumTraders
€ 132,28/1l
Productafbeelding van Alterna Caviar Anti-Aging Klinische Volumegevende Shampoo, 250 ml
Alterna Caviar Anti-Aging Klinische Volumegevende Shampoo, 250 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 33,66
Verkoper: PerfumTraders
€ 134,64/1l
Productafbeelding van Moroccanoil Droogshampoo voor donker haar, 205 ml, Droogshampoo, Dames, Geschikt voor alle haartypes, Reiniging, Verfrissend, Arganolie, Rijstzetmeel
Moroccanoil Droogshampoo voor donker haar, 205 ml, Droogshampoo, Dames, Geschikt voor alle haartypes, Reiniging, Verfrissend, Arganolie, Rijstzetmeel
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 32,64
Verkoper: PerfumTraders
€ 159,22/1l
Productafbeelding van Wella Professionals Elements Herstellende Shampoo, 1000 ml
Wella Professionals Elements Herstellende Shampoo, 1000 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 32,64
Verkoper: PerfumTraders
€ 29,51/1kg