BRUBAKER Set van 3 flesjes Patchouli-olie - Afrodisiacum, ontspanning & slaap - Etherische oliën, aromatherapie, cadeauverpakking. 3 x 10 ml. Pure, natuurlijke en veganistische patchouli-olie

€ 6,99

€ 233,00 / 1l

plus € 8,99 verzendkosten

Naar huis en naar afhaalstations

wo 30 september – vr 2 oktober
Bij bestelling binnen
3h 08m 38s
Onze bestedeals
Geurolie & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Essentiële kaneelolie, 7 ml, BAMER
Essentiële kaneelolie, 7 ml, BAMER
€ 427,14/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 2,99
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van BRUBAKER Set van 6 etherische oliën voor aromatherapie, 6 x 10 ml, puur natuur: Lavendel, Roos, Rozemarijn, Kamille, Citroen, Cederhout. Geurolie voor diffuser, luchtbevochtiger, massage, aromatherapie en huidverzorging
BRUBAKER Set van 6 etherische oliën voor aromatherapie, 6 x 10 ml, puur natuur: Lavendel, Roos, Rozemarijn, Kamille, Citroen, Cederhout. Geurolie voor diffuser, luchtbevochtiger, massage, aromatherapie en huidverzorging
€ 216,50/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 23
€ 12,99
Verkoper: BRUBAKER
Productafbeelding van BRUBAKER Set van 3 rozenoliën - Vrouwelijke kracht, sensualiteit & anti-aging - Etherische oliën, aromatherapie, cadeau set. 3 x 10 ml rozenolie, puur natuur en veganistisch
BRUBAKER Set van 3 rozenoliën - Vrouwelijke kracht, sensualiteit & anti-aging - Etherische oliën, aromatherapie, cadeau set. 3 x 10 ml rozenolie, puur natuur en veganistisch
€ 233,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 6,99
Verkoper: BRUBAKER
Productafbeelding van Primavera Slaapwel geurmix, biologisch
Primavera Slaapwel geurmix, biologisch
€ 2.054,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 10,55
-2%
€ 10,27
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Tijmolie, etherische olie, puur natuur – 100 ml
Tijmolie, etherische olie, puur natuur – 100 ml
€ 214,90/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 23
€ 21,49
Gratis bezorging
Verkoper: PURE_CHEMICAL
Productafbeelding van Set van fruitige etherische oliën voor diffusers, 6 x 10 ml, aromatherapie geurset, natuurlijke en pure aroma-olie voor luchtbevochtigers
Set van fruitige etherische oliën voor diffusers, 6 x 10 ml, aromatherapie geurset, natuurlijke en pure aroma-olie voor luchtbevochtigers
€ 203,96/1kg
€ 50,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van TAOASIS Diep en rustgevend slapen, 5 ml etherische olie
TAOASIS Diep en rustgevend slapen, 5 ml etherische olie
€ 1.586,00/1l
€ 8,14
-2%
€ 7,93
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Set van etherische oliën voor diffusers, 6 x 10 ml, natuurlijke, pure citrusolie, aromatherapie, geurolie, cadeauverpakking
Set van etherische oliën voor diffusers, 6 x 10 ml, natuurlijke, pure citrusolie, aromatherapie, geurolie, cadeauverpakking
€ 212,46/1kg
€ 50,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Etherische olie Mirre Venoc, 10 ml
Etherische olie Mirre Venoc, 10 ml
€ 27,95
Verkoper: Emerosa
Productafbeelding van Essentiële oliën set, 8x10ml. Aromatherapie, natuurlijke geurolie, geschikt voor diffusers, massages, geurverwarmers. Ideaal als cadeau
Essentiële oliën set, 8x10ml. Aromatherapie, natuurlijke geurolie, geschikt voor diffusers, massages, geurverwarmers. Ideaal als cadeau
€ 116,19/1kg
€ 42,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Essentiële oliën set, 8 x 10 ml, aromatherapie geurolie voor diffuser, natuurlijke cadeauverpakking
Essentiële oliën set, 8 x 10 ml, aromatherapie geurolie voor diffuser, natuurlijke cadeauverpakking
€ 392,23/1kg
€ 50,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van TAOASIS Orange, biologische 100% natuurlijke geurolie, 10 ml etherische olie
TAOASIS Orange, biologische 100% natuurlijke geurolie, 10 ml etherische olie
€ 573,00/1l
€ 5,73
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van BALDINI Feelruhe, biologische etherische olie, 5 ml
BALDINI Feelruhe, biologische etherische olie, 5 ml
€ 1.004,00/1l
€ 5,02
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Essentiële olie set "Harmonie": 6 mengsels voor diffuser en aromatherapie
Essentiële olie set "Harmonie": 6 mengsels voor diffuser en aromatherapie
€ 169,97/1kg
€ 50,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Essentiële olie Ylang-Ylang Venoc, 10 ml
Essentiële olie Ylang-Ylang Venoc, 10 ml
€ 1.180,00/1l
€ 11,80
Verkoper: Emerosa
Productafbeelding van Bombastus, zoete sinaasappelolie, 10 ml etherische olie
Bombastus, zoete sinaasappelolie, 10 ml etherische olie
€ 87,50/1kg
€ 6,01
-6%
€ 5,60
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van TAOASIS, biologische mirre, 5 ml etherische olie
TAOASIS, biologische mirre, 5 ml etherische olie
€ 323,75/1kg
€ 12,95
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Litsea Cubeba, etherische olie, 10 ml
Litsea Cubeba, etherische olie, 10 ml
€ 621,00/1l
€ 7,26
-14%
€ 6,21
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van 2BEHOME Etherische Olie Eucalyptus 30 ml – Essentiële Geurolie voor Aromadiffuser
2BEHOME Etherische Olie Eucalyptus 30 ml – Essentiële Geurolie voor Aromadiffuser
€ 149,38/1kg
€ 11,95
Gratis bezorging
Verkoper: R2Bstore
Productafbeelding van Weihrauch Somalië, biologisch, 5 ml, essentiële olie
Weihrauch Somalië, biologisch, 5 ml, essentiële olie
€ 443,81/1kg
€ 9,32
Verkoper: AbisZ-Markt

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Set van 3 etherische patchouli-oliën

Botanische naam: Pogostemon Cablin (Indische patchouli)
Kwaliteit: 100% puur natuurlijke etherische olie, veganistisch, dierproefvrij
Herkomst van de plant: China
Plantaonderdeel waarvan de etherische olie is gewonnen: Plant

Geur: Kruidig, zoet, houtachtig-harsachtig, aards, exotisch tot rokerig
Gebruik: Bij vermoeidheid en uitputting geeft patchouli moed en nieuwe energie.
Werking: Kalmerend, stimulerend, stemmingsverbeterend, afrodiserend

Verbeter uw levenskwaliteit met aromatherapie

Aromatherapie - ideaal voor iedereen die gelooft in deze zachte geneesmethode voor zelfzorg. Geuren en aroma's kunnen onze stemming beïnvloeden en invloed hebben op ons welzijn. De oliën, die in hun werking sterk van elkaar verschillen, kunnen helpen bij lichte gezondheidsklachten en zijn bijvoorbeeld erg populair voor ontspanning in wellnesscentra.

Voorbeelden van gebruik

  • Verbeter de geur van de ruimte: Doe 1-2 druppels aroma-olie met een beetje water in een geurbrander. U kunt ook een diffuser gebruiken.
  • In een vol bad werken de oliën niet alleen via de reukzin, maar ook via het lichaam. Voor een vol bad zijn 5-10 druppels van de olie voldoende.
  • Massageolie: Hier worden basisoliën (bijv. lichaamsolie) gemengd met een paar druppels van de etherische olie. Gebruik nooit de etherische olie puur op de huid.

Inhoud van de levering

U ontvangt 3 glazen flesjes met elk 10 ml olie in een cadeauverpakking. Alle flesjes beschermen de oliën tegen UV-stralen en zijn lekvrij.
Afmetingen van de cadeauverpakking: 10 x 4 x 9 cm (B x H x D)

Fabrikant
Inhoud
0.03 l
EAN
4251219628561
MPN (Manufacturer Part Number)
DuftoelSet_10EO59_Patchouli

Fabrikant
Inhoud
0.03 l
EAN
4251219628561
MPN (Manufacturer Part Number)
DuftoelSet_10EO59_Patchouli
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van BRUBAKER Set van 6 etherische oliën voor aromatherapie, 6 x 10 ml, puur natuur: Lavendel, Roos, Rozemarijn, Kamille, Citroen, Cederhout. Geurolie voor diffuser, luchtbevochtiger, massage, aromatherapie en huidverzorging
BRUBAKER Set van 6 etherische oliën voor aromatherapie, 6 x 10 ml, puur natuur: Lavendel, Roos, Rozemarijn, Kamille, Citroen, Cederhout. Geurolie voor diffuser, luchtbevochtiger, massage, aromatherapie en huidverzorging
€ 216,50/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 23
€ 12,99
Verkoper: BRUBAKER
Productafbeelding van Arendo Aromaverspreider, luchtbevochtiger, vernevelaar met houten uitstraling, diffuser met 7 kleuren LED-verlichting, timerfunctie, 300 ml, lichtbruin
Arendo Aromaverspreider, luchtbevochtiger, vernevelaar met houten uitstraling, diffuser met 7 kleuren LED-verlichting, timerfunctie, 300 ml, lichtbruin
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 25
€ 46,95
Gratis bezorging
Verkoper: Ganz-Einfach
Productafbeelding van BRUBAKER Set van 3 citroenoliën - Verbeterde concentratie, goed humeur en levensvreugde - Etherische oliën, aromatherapie, cadeauverpakking, 3 x 10 ml, natuurrein en veganistisch
BRUBAKER Set van 3 citroenoliën - Verbeterde concentratie, goed humeur en levensvreugde - Etherische oliën, aromatherapie, cadeauverpakking, 3 x 10 ml, natuurrein en veganistisch
€ 233,00/1l
3,9Gemiddelde beoordeling: 3,9 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 6,99
Verkoper: BRUBAKER
Productafbeelding van BRUBAKER Set van 3 kamilleoliën - Voor rust, harmonie en om in te ademen bij verkoudheid - Etherische oliën, aromatherapie, cadeauverpakking, 3 x 10 ml kamilleolie, puur natuur en veganistisch
BRUBAKER Set van 3 kamilleoliën - Voor rust, harmonie en om in te ademen bij verkoudheid - Etherische oliën, aromatherapie, cadeauverpakking, 3 x 10 ml kamilleolie, puur natuur en veganistisch
€ 233,00/1l
3,9Gemiddelde beoordeling: 3,9 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 6,99
Verkoper: BRUBAKER
Productafbeelding van BRUBAKER Set van 6 etherische oliën voor aromatherapie, 6 x 10 ml, puur natuur: Patchouli, Salie, Ylang-Ylang, Kardemom, Argan, Tea Tree - geurolie voor diffuser
BRUBAKER Set van 6 etherische oliën voor aromatherapie, 6 x 10 ml, puur natuur: Patchouli, Salie, Ylang-Ylang, Kardemom, Argan, Tea Tree - geurolie voor diffuser
€ 216,50/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 23
€ 12,99
Verkoper: BRUBAKER
Productafbeelding van Almusso toiletpapier, grote verpakking met 40 rollen
Almusso toiletpapier, grote verpakking met 40 rollen
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 230
€ 14,49
-10%
€ 12,97
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Grundig Luchtbevochtiger – Humidifier en Diffuser Aromatherapie – Bevochtiger met Hygrometer – 4,3L Luchtbevochtiger Slaapkamer – Zwart
Grundig Luchtbevochtiger – Humidifier en Diffuser Aromatherapie – Bevochtiger met Hygrometer – 4,3L Luchtbevochtiger Slaapkamer – Zwart
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 117
€ 50,99
Gratis bezorging
Verkoper: MaxiMondo
Productafbeelding van BRUBAKER Set van 3 flesjes Ylang-Ylang olie - Afrodisiacum, goede stemming en ontspanning - Set van etherische oliën voor aromatherapie, cadeauverpakking, 3 x 10 ml, puur natuur en veganistisch
BRUBAKER Set van 3 flesjes Ylang-Ylang olie - Afrodisiacum, goede stemming en ontspanning - Set van etherische oliën voor aromatherapie, cadeauverpakking, 3 x 10 ml, puur natuur en veganistisch
€ 233,00/1l
3,9Gemiddelde beoordeling: 3,9 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 6,99
Verkoper: BRUBAKER
Productafbeelding van MONZANA® Nudelmachine, roestvrij staal, handbediend, verschillende deegdiktes, rollen, tafelmontage, kruk voor spaghetti, lasagne en bandnoedels, keukenaccessoire, zilver
MONZANA® Nudelmachine, roestvrij staal, handbediend, verschillende deegdiktes, rollen, tafelmontage, kruk voor spaghetti, lasagne en bandnoedels, keukenaccessoire, zilver
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 21
€ 37,95
Verkoper: PartyKadoshop
Productafbeelding van Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Flüssiges Parfüm, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Flüssiges Parfüm, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
€ 313,50/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2414
€ 31,35
Gratis bezorging
Verkoper: ClickShop
Productafbeelding van 2026 80000PA/680W Krachtige stofzuiger met SmartAI technologie, draadloos, 8-in-1, slim touchscreen display, stofzuiger met luchtfilter, geschikt voor het opzuigen van dierenharen
2026 80000PA/680W Krachtige stofzuiger met SmartAI technologie, draadloos, 8-in-1, slim touchscreen display, stofzuiger met luchtfilter, geschikt voor het opzuigen van dierenharen
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2122
€ 109,99
Gratis bezorging
Verkoper: 360deutschlandstore
Productafbeelding van Aroma Diffuser Medisana AD 620
Aroma Diffuser Medisana AD 620
€ 348,96/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 40,13
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van BRUBAKER Set van 12 etherische oliën, 12 x 10 ml: Lavendel, roos, rozemarijn, kamille, citroen, cederhout, patchouli, salie, ylang-ylang, kardemom, arganolie, tea tree olie
BRUBAKER Set van 12 etherische oliën, 12 x 10 ml: Lavendel, roos, rozemarijn, kamille, citroen, cederhout, patchouli, salie, ylang-ylang, kardemom, arganolie, tea tree olie
€ 166,58/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 23
€ 19,99
Verkoper: BRUBAKER
Productafbeelding van BRUBAKER Set van 3 cederhouten oliën - Kracht, ontspanning en vrije ademhaling - Etherische oliën, aromatherapie, cadeauverpakking. 3 x 10 ml cederhouten olie, natuurlijke en plantaardige samenstelling
BRUBAKER Set van 3 cederhouten oliën - Kracht, ontspanning en vrije ademhaling - Etherische oliën, aromatherapie, cadeauverpakking. 3 x 10 ml cederhouten olie, natuurlijke en plantaardige samenstelling
€ 233,00/1l
3,9Gemiddelde beoordeling: 3,9 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 6,99
Verkoper: BRUBAKER
Productafbeelding van BRUBAKER Set van 3 rozemarijnoliën - voor concentratie, creativiteit en een verbeterde luchtkwaliteit - Etherische oliën, aromatherapie, cadeauverpakking. 3 x 10 ml rozemarijnolie, puur natuur en veganistisch
BRUBAKER Set van 3 rozemarijnoliën - voor concentratie, creativiteit en een verbeterde luchtkwaliteit - Etherische oliën, aromatherapie, cadeauverpakking. 3 x 10 ml rozemarijnolie, puur natuur en veganistisch
€ 233,00/1l
3,9Gemiddelde beoordeling: 3,9 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 6,99
Verkoper: BRUBAKER
Productafbeelding van BRUBAKER Set van 3 Salieoliën - Voor examens, stressvolle situaties en het verbeteren van het geheugen - Set van etherische oliën voor aromatherapie, cadeauverpakking. 3 x 10 ml salieolie, puur natuur en veganistisch
BRUBAKER Set van 3 Salieoliën - Voor examens, stressvolle situaties en het verbeteren van het geheugen - Set van etherische oliën voor aromatherapie, cadeauverpakking. 3 x 10 ml salieolie, puur natuur en veganistisch
€ 233,00/1l
3,9Gemiddelde beoordeling: 3,9 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 6,99
Verkoper: BRUBAKER
Productafbeelding van COSTWAY Houten poppenhuis, poppenhuis met meubels en accessoires, drielaags poppenhuis, speelgoed poppenhuis voor meisjes
COSTWAY Houten poppenhuis, poppenhuis met meubels en accessoires, drielaags poppenhuis, speelgoed poppenhuis voor meisjes
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 64
€ 59,99
Gratis bezorging
Verkoper: FDSGmbH
Productafbeelding van Dior J'adore Eau de Parfum, 100 ml (damesparfum)
Dior J'adore Eau de Parfum, 100 ml (damesparfum)
€ 556,00/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 1167
€ 55,60
Verkoper: Novada-Shop
Productafbeelding van Primavera Etherische Olie - Patchouli, biologische kwaliteit, 5 ml
Primavera Etherische Olie - Patchouli, biologische kwaliteit, 5 ml
€ 2.296,00/1l
€ 11,79
-2%
€ 11,48
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Intex 68579 opblaasbare loungestoel, 69x 104 x 107 cm, 2,5 kg, modellen: 68579, waterdicht
Intex 68579 opblaasbare loungestoel, 69x 104 x 107 cm, 2,5 kg, modellen: 68579, waterdicht
3,9Gemiddelde beoordeling: 3,9 van 5Aantal beoordelingen: 18
€ 38,05
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van COSTWAY 4-in-1 slaapstoel, opklapbaar, slaapbank met 5-voudig verstelbare rugleuning en afneembaar kussen en beklede zitting, bankbed met metalen frame, belastbaar tot 150 kg (donkergrijs)
COSTWAY 4-in-1 slaapstoel, opklapbaar, slaapbank met 5-voudig verstelbare rugleuning en afneembaar kussen en beklede zitting, bankbed met metalen frame, belastbaar tot 150 kg (donkergrijs)
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 224
€ 156,99
Gratis bezorging
Verkoper: FDSGmbH
Productafbeelding van Ruhhy 22739 Ultrasoon luchtbevochtiger met ionisator, 4 liter, wit
Ruhhy 22739 Ultrasoon luchtbevochtiger met ionisator, 4 liter, wit
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 89
€ 29,81
Verkoper: Eoshop
Productafbeelding van Aromaverspreider LA 20 (wit)
Aromaverspreider LA 20 (wit)
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 54,29
-34%
€ 35,48
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Canon 3771C006 Canon PIXMA TS 3350
Canon 3771C006 Canon PIXMA TS 3350
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 694
€ 331,00
Gratis bezorging
Verkoper: NovaMBSmart
Productafbeelding van MONZANA® Nachtlamp set, 2 stuks, 32 cm, stof, grijs, taupe, antraciet, wit. Geschikt voor woonkamer, slaapkamer. Lamp, verlichting, tafellamp, nachtlamp, bureaulamp
MONZANA® Nachtlamp set, 2 stuks, 32 cm, stof, grijs, taupe, antraciet, wit. Geschikt voor woonkamer, slaapkamer. Lamp, verlichting, tafellamp, nachtlamp, bureaulamp
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 43
€ 40,95
Verkoper: PartyKadoshop
Productafbeelding van COSTWAY stoomreiniger, 2000W, mobiele reinigingsmachine met een tank van 1,8 liter en 13 accessoires, stoomsteel voor tapijten, ramen, glas en gordijnen, geel
COSTWAY stoomreiniger, 2000W, mobiele reinigingsmachine met een tank van 1,8 liter en 13 accessoires, stoomsteel voor tapijten, ramen, glas en gordijnen, geel
€ 62,77/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 170
€ 112,99
Gratis bezorging
Verkoper: FDSGmbH
Productafbeelding van Arendo luchtbevochtiger, aroma diffuser in houten design met LED, diffuser, timerfunctie, 7-kleurenverandering, 300ml, donkerbruin
Arendo luchtbevochtiger, aroma diffuser in houten design met LED, diffuser, timerfunctie, 7-kleurenverandering, 300ml, donkerbruin
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 25
€ 39,95
Gratis bezorging
Verkoper: Ganz-Einfach
Productafbeelding van Intelligente hula-hoepel, verstelbaar voor training, fitness, buikspieroefeningen en gymnastiek - SPINSLIM, roze
Intelligente hula-hoepel, verstelbaar voor training, fitness, buikspieroefeningen en gymnastiek - SPINSLIM, roze
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 20
€ 13,99
Gratis bezorging
Verkoper: Mormark
Productafbeelding van Kratzboom: Natuurlijk klim-, knuffel- en slaapvertier voor uw kat. Groot model met verwisselbare bladeren. Meerlaags, eenvoudig te monteren. Gemaakt van huisdiervriendelijke materialen, duurzaam en voorzien van een robuust, gepatenteerd ontwerp
Kratzboom: Natuurlijk klim-, knuffel- en slaapvertier voor uw kat. Groot model met verwisselbare bladeren. Meerlaags, eenvoudig te monteren. Gemaakt van huisdiervriendelijke materialen, duurzaam en voorzien van een robuust, gepatenteerd ontwerp
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 41
€ 257,01
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Kantoorkruk - Ergonomische zitting - Stoel met armleuningen die 90° kunnen worden weggeklapt - Lendensteun - In hoogte verstelbaar - Roze kleur
Kantoorkruk - Ergonomische zitting - Stoel met armleuningen die 90° kunnen worden weggeklapt - Lendensteun - In hoogte verstelbaar - Roze kleur
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 340
€ 73,48
-4%
€ 69,99
Gratis bezorging
Verkoper: Urbanico-Stav

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 15 beoordelingen
Beoordeeld op 6 juli 2024 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Tea tree olie
Beoordeeld op 28 juli 2022 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Prachtig product. Helpt geweldig.
Beoordeeld op 29 oktober 2021 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Saibei olie
Beoordeeld op 14 februari 2021 op
Geverifieerde aankoop
Melden
super
Beoordeeld op 11 september 2025 op
Geverifieerde aankoop
Melden
De geur en kwaliteit van het product voldeden niet aan de verwachtingen.
Beoordeeld op 17 januari 2025 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Ik zou het niet nog een keer bestellen.
Beoordeeld op 25 december 2021 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Echt grote wrongel
Beoordeeld op 4 januari 2022 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Geen 100% rozemarijnolie
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Byredo Black Saffron, uniseks, 100 ml, vloeiparfum, zwarte bes, peper, saffraan, framboos, orchidee, roos, tuberoos, wierook, patchouli, agarhout, leer
Byredo Black Saffron, uniseks, 100 ml, vloeiparfum, zwarte bes, peper, saffraan, framboos, orchidee, roos, tuberoos, wierook, patchouli, agarhout, leer
€ 325,38
Verkoper: PerfumTraders
€ 3.253,80/1l
Productafbeelding van Molton Brown Re-Charge, geurverfrisser met zwarte peperaroma - navulling 150 ml
Molton Brown Re-Charge, geurverfrisser met zwarte peperaroma - navulling 150 ml
€ 41,95
Verkoper: PerfumTraders
€ 279,67/1l
Productafbeelding van Kerstbomen met de geur van kauwgom x2
Kerstbomen met de geur van kauwgom x2
€ 3,49
Verkoper: Lemonbite
€ 1.745,00/1l
Productafbeelding van Essentiële eucalyptusolie 7 ml, merk BAMER
Essentiële eucalyptusolie 7 ml, merk BAMER
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 2,08
Verkoper: Lemonbite
€ 297,14/1l
Productafbeelding van Etherische olie van freesia, 7 ml, BAMER
Etherische olie van freesia, 7 ml, BAMER
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 2,99
Verkoper: Lemonbite
€ 427,14/1l
Productafbeelding van BAMER | Geurluchtolie in glazen flesje, 7 ml – Geur van acacia – Ruimparfum & aromatherapie – Ideaal voor geurstrips, als toevoeging bij massages
BAMER | Geurluchtolie in glazen flesje, 7 ml – Geur van acacia – Ruimparfum & aromatherapie – Ideaal voor geurstrips, als toevoeging bij massages
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 2,99
Verkoper: Lemonbite
€ 427,14/1l
Productafbeelding van Etherische olie-geurcompositie voor aromatherapie, Bamer Musk, 7 ml
Etherische olie-geurcompositie voor aromatherapie, Bamer Musk, 7 ml
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 2,99
Verkoper: Lemonbite
€ 427,14/1l
Productafbeelding van BAMER | Geurlamp in glazen fles, 7 ml – Geur van meidoornbloesem – Ruimparfum & aromatherapie – Ideaal voor geurstrips, als toevoeging bij massages
BAMER | Geurlamp in glazen fles, 7 ml – Geur van meidoornbloesem – Ruimparfum & aromatherapie – Ideaal voor geurstrips, als toevoeging bij massages
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 2,08
Verkoper: Lemonbite
€ 297,14/1l
Productafbeelding van Etherische olie van pioenroos, 7 ml, merk BAMER
Etherische olie van pioenroos, 7 ml, merk BAMER
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 2,99
Verkoper: Lemonbite
€ 427,14/1l
Productafbeelding van Etherische rozenolie, 7 ml, BAMER
Etherische rozenolie, 7 ml, BAMER
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 2,08
Verkoper: Lemonbite
€ 297,14/1l
Productafbeelding van Essentiële pepermuntolie 7 ml, merk BAMER
Essentiële pepermuntolie 7 ml, merk BAMER
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 2,99
Verkoper: Lemonbite
€ 427,14/1l
Productafbeelding van BAMER | Geurolie in glazen flesje, 7 ml – Koffiegeur – Ruimparfum & aromatherapie – Ideaal voor geurstrips, als toevoeging bij massages
BAMER | Geurolie in glazen flesje, 7 ml – Koffiegeur – Ruimparfum & aromatherapie – Ideaal voor geurstrips, als toevoeging bij massages
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 2,99
Verkoper: Lemonbite
€ 427,14/1l
Productafbeelding van BAMER | Geurolie in glazen flesje van 7 ml - Lavendelgeur - Geur voor de kamer en aromatherapie - Ideaal voor geurkaarsen, massageoliën
BAMER | Geurolie in glazen flesje van 7 ml - Lavendelgeur - Geur voor de kamer en aromatherapie - Ideaal voor geurkaarsen, massageoliën
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 2,99
Verkoper: Lemonbite
€ 427,14/1l
Productafbeelding van BAMER | Geurluchtolie in glazen flesje, 7 ml – Geur van opium – Ruimparfum & aromatherapie – Ideaal voor geurstrips, als toevoeging bij massages
BAMER | Geurluchtolie in glazen flesje, 7 ml – Geur van opium – Ruimparfum & aromatherapie – Ideaal voor geurstrips, als toevoeging bij massages
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 2,99
Verkoper: Lemonbite
€ 427,14/1l
Productafbeelding van Etherische sandalenolie, 7 ml, BAMER
Etherische sandalenolie, 7 ml, BAMER
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 2,99
Verkoper: Lemonbite
€ 427,14/1l
Productafbeelding van BAMER | Geurlamp in glazen fles, 7 ml – Vanillegeur – Ruimparfum & aromatherapie – Ideaal voor geurstrips, als toevoeging bij massages
BAMER | Geurlamp in glazen fles, 7 ml – Vanillegeur – Ruimparfum & aromatherapie – Ideaal voor geurstrips, als toevoeging bij massages
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 2,99
Verkoper: Lemonbite
€ 427,14/1l
Productafbeelding van Essentiële olie van kersenpitten, 7 ml, BAMER
Essentiële olie van kersenpitten, 7 ml, BAMER
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 2,99
Verkoper: Lemonbite
€ 427,14/1l
Productafbeelding van BAMER | Geurlampolie in glazen fles, 7 ml – Terpentijngeur – Ruukverfrisser & aromatherapie – Ideaal voor geurstrips, als toevoeging bij massages
BAMER | Geurlampolie in glazen fles, 7 ml – Terpentijngeur – Ruukverfrisser & aromatherapie – Ideaal voor geurstrips, als toevoeging bij massages
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 2,99
Verkoper: Lemonbite
€ 427,14/1l
Productafbeelding van BAMER | Geurluchtolie in glazen flesje, 7 ml – Roosengeur – Ruimparfum & aromatherapie – Ideaal voor geurstrips, als toevoeging bij massages
BAMER | Geurluchtolie in glazen flesje, 7 ml – Roosengeur – Ruimparfum & aromatherapie – Ideaal voor geurstrips, als toevoeging bij massages
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 2,99
Verkoper: Lemonbite
€ 427,14/1l
Productafbeelding van Etherische cederolie, 7 ml, BAMER
Etherische cederolie, 7 ml, BAMER
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 2,99
Verkoper: Lemonbite
€ 427,14/1l