Inhoud:

0.06 l

BRUBAKER Set van 6 etherische oliën voor aromatherapie, 6 x 10 ml, puur natuur: Patchouli, Salie, Ylang-Ylang, Kardemom, Argan, Tea Tree - geurolie voor diffuser

€ 12,99

€ 216,50 / 1l

plus € 8,99 verzendkosten

Naar huis en naar afhaalstations

wo 30 september – vr 2 oktober
Bij bestelling binnen
2h 43m 11s
Onze bestedeals
Geurolie & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van BAMER | Geurlamp in glazen fles, 7 ml – Vanillegeur – Ruimparfum & aromatherapie – Ideaal voor geurstrips, als toevoeging bij massages
BAMER | Geurlamp in glazen fles, 7 ml – Vanillegeur – Ruimparfum & aromatherapie – Ideaal voor geurstrips, als toevoeging bij massages
€ 427,14/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 2,99
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van BRUBAKER Set van 3 flesjes Ylang-Ylang olie - Afrodisiacum, goede stemming en ontspanning - Set van etherische oliën voor aromatherapie, cadeauverpakking, 3 x 10 ml, puur natuur en veganistisch
BRUBAKER Set van 3 flesjes Ylang-Ylang olie - Afrodisiacum, goede stemming en ontspanning - Set van etherische oliën voor aromatherapie, cadeauverpakking, 3 x 10 ml, puur natuur en veganistisch
€ 233,00/1l
3,9Gemiddelde beoordeling: 3,9 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 6,99
Verkoper: BRUBAKER
Productafbeelding van BRUBAKER Set van 3 Arganolie - Voor gezond haar, lange wimpers en een stralende huid - Set met etherische oliën, 3 x 10 ml. Pure, natuurlijke en veganistische arganolie
BRUBAKER Set van 3 Arganolie - Voor gezond haar, lange wimpers en een stralende huid - Set met etherische oliën, 3 x 10 ml. Pure, natuurlijke en veganistische arganolie
€ 233,00/1l
€ 6,99
Verkoper: BRUBAKER
Productafbeelding van BRUBAKER Set van 3 rozenoliën - Vrouwelijke kracht, sensualiteit & anti-aging - Etherische oliën, aromatherapie, cadeau set. 3 x 10 ml rozenolie, puur natuur en veganistisch
BRUBAKER Set van 3 rozenoliën - Vrouwelijke kracht, sensualiteit & anti-aging - Etherische oliën, aromatherapie, cadeau set. 3 x 10 ml rozenolie, puur natuur en veganistisch
€ 233,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 6,99
Verkoper: BRUBAKER
Productafbeelding van com-four® 10 heerlijk geurende oliën in een set - Ruimteduft "Winterstemming" - Geurolie voor aroma-diffusers, luchtverfrissers, watervernevelers en luchtbevochtigers
com-four® 10 heerlijk geurende oliën in een set - Ruimteduft "Winterstemming" - Geurolie voor aroma-diffusers, luchtverfrissers, watervernevelers en luchtbevochtigers
€ 149,90/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 14,99
Verkoper: com-four
Productafbeelding van Ruhhy 21938 Etherische oliën 15 ml, set van 10 stuks
Ruhhy 21938 Etherische oliën 15 ml, set van 10 stuks
€ 31,49/1kg
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 24,12
Verkoper: Drogisterijplus-nl
Productafbeelding van Set etherische oliën 10 ml 6 stuks.
Set etherische oliën 10 ml 6 stuks.
€ 216,50/1l
€ 12,99
Verkoper: Netsilla
Productafbeelding van Primavera Set Duftende Waldkraft
Primavera Set Duftende Waldkraft
€ 1.260,00/1l
€ 18,90
Verkoper: Benture
Productafbeelding van Duftöl Eukalyptus 10ml in Glasflasche
Duftöl Eukalyptus 10ml in Glasflasche
€ 495,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 4,95
Verkoper: schaefer24-shop
Productafbeelding van Primavera Etherische Olie - Citroen, biologisch (DEMETER), 5 ml
Primavera Etherische Olie - Citroen, biologisch (DEMETER), 5 ml
€ 1.472,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 7,56
-2%
€ 7,36
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van 1.10 Set van 12 geuroliën, elk met 10 ml - 2 sets met elk 6 verschillende geuren (2x6 sets)
1.10 Set van 12 geuroliën, elk met 10 ml - 2 sets met elk 6 verschillende geuren (2x6 sets)
€ 1.695,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 16,95
Verkoper: Special-trends
Productafbeelding van Set van fruitige etherische oliën voor diffusers, 6 x 10 ml, aromatherapie geurset, natuurlijke en pure aroma-olie voor luchtbevochtigers
Set van fruitige etherische oliën voor diffusers, 6 x 10 ml, aromatherapie geurset, natuurlijke en pure aroma-olie voor luchtbevochtigers
€ 203,96/1kg
€ 50,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van 2BEHOME Etherische Olie Tea Tree 10 ml – Essentiële Geurolie voor Aromadiffuser
2BEHOME Etherische Olie Tea Tree 10 ml – Essentiële Geurolie voor Aromadiffuser
€ 179,00/1kg
€ 8,95
Gratis bezorging
Verkoper: R2Bstore
Productafbeelding van Essentiële oliën set, puur natuur, voor aromatherapie. Geurolie voor diffusers en het maken van kaarsen. 6 x 10 ml
Essentiële oliën set, puur natuur, voor aromatherapie. Geurolie voor diffusers en het maken van kaarsen. 6 x 10 ml
€ 161,74/1kg
€ 54,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Rozemarijnolie, etherische olie, puur natuur – 100 ml
Rozemarijnolie, etherische olie, puur natuur – 100 ml
€ 234,90/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 23
€ 23,49
Gratis bezorging
Verkoper: PURE_CHEMICAL
Productafbeelding van Set van 8 roll-ons met etherische oliën (10 ml per stuk), natuurlijke aromatherapie: lavendel, tea tree, bergamot, wierook
Set van 8 roll-ons met etherische oliën (10 ml per stuk), natuurlijke aromatherapie: lavendel, tea tree, bergamot, wierook
€ 174,26/1kg
€ 60,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van TAOASIS Tonka, biologische geur, 100% natuurlijke parfumolie, 5 ml
TAOASIS Tonka, biologische geur, 100% natuurlijke parfumolie, 5 ml
€ 2.132,00/1l
€ 10,66
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van TAOASIS Orange, biologische 100% natuurlijke geurolie, 10 ml etherische olie
TAOASIS Orange, biologische 100% natuurlijke geurolie, 10 ml etherische olie
€ 573,00/1l
€ 5,73
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van ARÔME Etherische olie van Tea Tree
ARÔME Etherische olie van Tea Tree
€ 370,00/1l
€ 3,70
Verkoper: TradeConcept
Productafbeelding van TAOASIS Tea Tree Olie, biologisch, 30 ml, etherische olie
TAOASIS Tea Tree Olie, biologisch, 30 ml, etherische olie
€ 507,67/1l
€ 15,23
Verkoper: AbisZ-Markt

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Essentiële oliën in een veelzijdige set van 6

Kwaliteit: 100% natuurlijke essentiële olie, veganistisch en diervriendelijk
Herkomst van de planten: China

Profiteer van de diverse toepassingsmogelijkheden

U ontvangt 6 glazen flesjes met elk 10 ml olie in een cadeauverpakking. Alle flesjes beschermen de oliën tegen UV-stralen en zijn lekvrij.

  • Patchouli-olie (harmonie, afrodisiacum)

  • Ylang-Ylang-olie (afrodisiacum, ontspanning)

  • Salie-olie (hulp bij examens, anti-stress)

  • Kardemom-olie

  • Tea tree-olie (insectenbeten, jeuk, antisepticum)

  • Arganolie (gezonde huid, haar, nagels)

Afmetingen van de cadeauverpakking: 19 x 4 x 9 cm (B x H x D)

Verbeter uw levenskwaliteit door aromatherapie

Aromatherapie - ideaal voor iedereen die gelooft in deze zachte geneesmethode voor zelfzorg. Geuren en aroma's kunnen onze stemming beïnvloeden en invloed hebben op ons welzijn. De oliën, die in hun werking sterk van elkaar verschillen, kunnen helpen bij lichte gezondheidsklachten en zijn bijvoorbeeld erg populair voor ontspanning in wellnesscentra. Zuivere essentiële oliën bevatten geen toevoegingen, zoals synthetische stoffen.

Voorbeelden van gebruik

  • Verbeter de geur van de ruimte: Doe 1-2 druppels aroma-olie met een beetje water in een geurbrander. U kunt ook een diffuser gebruiken.

  • In een vol bad werken de oliën niet alleen via de reukzin, maar ook via het lichaam. Voor een vol bad zijn 5-10 druppels van de olie voldoende.

  • Massageolie: Meng hier drageroliën (bijvoorbeeld een lichaamsolie) met een paar druppels van de essentiële olie. Gebruik nooit de essentiële olie puur op de huid.

Hoogte
0.09 m
Model
6er-Set Ätherische Öle
Fabrikant
Inhoud
0.06 l
EAN
4251219628455
MPN (Manufacturer Part Number)
DuftoelSet_10EO22_Mix

Hoogte
0.09 m
Model
6er-Set Ätherische Öle
Fabrikant
Inhoud
0.06 l
EAN
4251219628455
MPN (Manufacturer Part Number)
DuftoelSet_10EO22_Mix
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Arendo Aromaverspreider, luchtbevochtiger, vernevelaar met houten uitstraling, diffuser met 7 kleuren LED-verlichting, timerfunctie, 300 ml, lichtbruin
Arendo Aromaverspreider, luchtbevochtiger, vernevelaar met houten uitstraling, diffuser met 7 kleuren LED-verlichting, timerfunctie, 300 ml, lichtbruin
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 25
€ 46,95
Gratis bezorging
Verkoper: Ganz-Einfach
Productafbeelding van Matras 90x200 cm, 25 cm dik, met geïntegreerde topper, 7-zones pocketveringmatras, H3/H4.
Matras 90x200 cm, 25 cm dik, met geïntegreerde topper, 7-zones pocketveringmatras, H3/H4.
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 1468
€ 108,99
Gratis bezorging
Verkoper: hatservice
Productafbeelding van BRUBAKER Set van 6 etherische oliën voor aromatherapie, 6 x 10 ml, puur natuur: Lavendel, Roos, Rozemarijn, Kamille, Citroen, Cederhout. Geurolie voor diffuser, luchtbevochtiger, massage, aromatherapie en huidverzorging
BRUBAKER Set van 6 etherische oliën voor aromatherapie, 6 x 10 ml, puur natuur: Lavendel, Roos, Rozemarijn, Kamille, Citroen, Cederhout. Geurolie voor diffuser, luchtbevochtiger, massage, aromatherapie en huidverzorging
€ 216,50/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 23
€ 12,99
Verkoper: BRUBAKER
Productafbeelding van BRUBAKER Set van 12 etherische oliën, 12 x 10 ml: Lavendel, roos, rozemarijn, kamille, citroen, cederhout, patchouli, salie, ylang-ylang, kardemom, arganolie, tea tree olie
BRUBAKER Set van 12 etherische oliën, 12 x 10 ml: Lavendel, roos, rozemarijn, kamille, citroen, cederhout, patchouli, salie, ylang-ylang, kardemom, arganolie, tea tree olie
€ 166,58/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 23
€ 19,99
Verkoper: BRUBAKER
Productafbeelding van BRUBAKER Set van 3 flesjes Ylang-Ylang olie - Afrodisiacum, goede stemming en ontspanning - Set van etherische oliën voor aromatherapie, cadeauverpakking, 3 x 10 ml, puur natuur en veganistisch
BRUBAKER Set van 3 flesjes Ylang-Ylang olie - Afrodisiacum, goede stemming en ontspanning - Set van etherische oliën voor aromatherapie, cadeauverpakking, 3 x 10 ml, puur natuur en veganistisch
€ 233,00/1l
3,9Gemiddelde beoordeling: 3,9 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 6,99
Verkoper: BRUBAKER
Productafbeelding van Artina Pinselset Foggia, 30-delig, natuurlijke uitvoering
Artina Pinselset Foggia, 30-delig, natuurlijke uitvoering
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 16,99
-35%
€ 10,99
Gratis bezorging
Verkoper: brandvin
Productafbeelding van BRUBAKER Set van 3 flesjes Patchouli-olie - Afrodisiacum, ontspanning & slaap - Etherische oliën, aromatherapie, cadeauverpakking. 3 x 10 ml. Pure, natuurlijke en veganistische patchouli-olie
BRUBAKER Set van 3 flesjes Patchouli-olie - Afrodisiacum, ontspanning & slaap - Etherische oliën, aromatherapie, cadeauverpakking. 3 x 10 ml. Pure, natuurlijke en veganistische patchouli-olie
€ 233,00/1l
3,9Gemiddelde beoordeling: 3,9 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 6,99
Verkoper: BRUBAKER
Productafbeelding van Elektrische hogesnelheidstrein
Elektrische hogesnelheidstrein
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 20
€ 18,50
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van BRUBAKER Set van 3 kamilleoliën - Voor rust, harmonie en om in te ademen bij verkoudheid - Etherische oliën, aromatherapie, cadeauverpakking, 3 x 10 ml kamilleolie, puur natuur en veganistisch
BRUBAKER Set van 3 kamilleoliën - Voor rust, harmonie en om in te ademen bij verkoudheid - Etherische oliën, aromatherapie, cadeauverpakking, 3 x 10 ml kamilleolie, puur natuur en veganistisch
€ 233,00/1l
3,9Gemiddelde beoordeling: 3,9 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 6,99
Verkoper: BRUBAKER
Productafbeelding van Grundig Luchtbevochtiger – Humidifier en Diffuser Aromatherapie – Bevochtiger met Hygrometer – 4,3L Luchtbevochtiger Slaapkamer – Zwart
Grundig Luchtbevochtiger – Humidifier en Diffuser Aromatherapie – Bevochtiger met Hygrometer – 4,3L Luchtbevochtiger Slaapkamer – Zwart
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 117
€ 50,99
Gratis bezorging
Verkoper: MaxiMondo
Productafbeelding van Beautissu 2-delige set thermovoorhangen, antraciet, model Amelie TK, 140x245 cm
Beautissu 2-delige set thermovoorhangen, antraciet, model Amelie TK, 140x245 cm
€ 13,06/1m
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 54
€ 33,99
-5%
€ 31,99
Gratis bezorging
Verkoper: brandvin
Productafbeelding van Aroma Diffuser Medisana AD 620
Aroma Diffuser Medisana AD 620
€ 348,96/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 40,13
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van Dior Sauvage Eau de Parfum, 100 ml, herenparfum
Dior Sauvage Eau de Parfum, 100 ml, herenparfum
€ 450,00/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 2036
€ 45,00
Gratis bezorging
Verkoper: Estilo
Productafbeelding van BRUBAKER Set van 3 rozemarijnoliën - voor concentratie, creativiteit en een verbeterde luchtkwaliteit - Etherische oliën, aromatherapie, cadeauverpakking. 3 x 10 ml rozemarijnolie, puur natuur en veganistisch
BRUBAKER Set van 3 rozemarijnoliën - voor concentratie, creativiteit en een verbeterde luchtkwaliteit - Etherische oliën, aromatherapie, cadeauverpakking. 3 x 10 ml rozemarijnolie, puur natuur en veganistisch
€ 233,00/1l
3,9Gemiddelde beoordeling: 3,9 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 6,99
Verkoper: BRUBAKER
Productafbeelding van Ruhhy 22739 Ultrasoon luchtbevochtiger met ionisator, 4 liter, wit
Ruhhy 22739 Ultrasoon luchtbevochtiger met ionisator, 4 liter, wit
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 89
€ 29,81
Verkoper: Eoshop
Productafbeelding van TurboTronic blender – BG5 – 1200 W, glazen kan van 1,5 l, ice-crushfunctie, smoothiemaker en milkshakemixer, roestvrijstalen behuizing, BPA-vrij, zilver
TurboTronic blender – BG5 – 1200 W, glazen kan van 1,5 l, ice-crushfunctie, smoothiemaker en milkshakemixer, roestvrijstalen behuizing, BPA-vrij, zilver
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 296
€ 49,99
Gratis bezorging
Verkoper: RetroStore24
Productafbeelding van BRUBAKER Set van 3 rozenoliën - Vrouwelijke kracht, sensualiteit & anti-aging - Etherische oliën, aromatherapie, cadeau set. 3 x 10 ml rozenolie, puur natuur en veganistisch
BRUBAKER Set van 3 rozenoliën - Vrouwelijke kracht, sensualiteit & anti-aging - Etherische oliën, aromatherapie, cadeau set. 3 x 10 ml rozenolie, puur natuur en veganistisch
€ 233,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 6,99
Verkoper: BRUBAKER
Productafbeelding van Arendo luchtbevochtiger, aroma diffuser in houten design met LED, diffuser, timerfunctie, 7-kleurenverandering, 300ml, donkerbruin
Arendo luchtbevochtiger, aroma diffuser in houten design met LED, diffuser, timerfunctie, 7-kleurenverandering, 300ml, donkerbruin
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 25
€ 39,95
Gratis bezorging
Verkoper: Ganz-Einfach
Productafbeelding van Planetarium-sterrenhemelprojector, galaxy-projectorlamp voor slaapkamerplafond, LED-sterrenhemelprojector voor kinderen en volwassenen, cadeau
Planetarium-sterrenhemelprojector, galaxy-projectorlamp voor slaapkamerplafond, LED-sterrenhemelprojector voor kinderen en volwassenen, cadeau
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 204
€ 41,38
-17%
€ 34,24
Gratis bezorging
Verkoper: Easy-Home
Productafbeelding van Aromaverspreider LA 20 (wit)
Aromaverspreider LA 20 (wit)
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 54,29
-34%
€ 35,48
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van BRUBAKER Set van 3 Arganolie - Voor gezond haar, lange wimpers en een stralende huid - Set met etherische oliën, 3 x 10 ml. Pure, natuurlijke en veganistische arganolie
BRUBAKER Set van 3 Arganolie - Voor gezond haar, lange wimpers en een stralende huid - Set met etherische oliën, 3 x 10 ml. Pure, natuurlijke en veganistische arganolie
€ 233,00/1l
€ 6,99
Verkoper: BRUBAKER
Productafbeelding van Mr.Magic Royal 18-in-1 staafmixer, met kunststof behuizing, 400 watt, 0,75 liter kan, universele hakmolen accessoire, beker met drinkdop
Mr.Magic Royal 18-in-1 staafmixer, met kunststof behuizing, 400 watt, 0,75 liter kan, universele hakmolen accessoire, beker met drinkdop
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 268
€ 91,55
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Blender: Elektrische keukenmachine voor het hakken van voedingsmiddelen, elektrische keukenmixer van 250W met een roestvrijstalen kom van 1,5 liter - MULTIMINCER
Blender: Elektrische keukenmachine voor het hakken van voedingsmiddelen, elektrische keukenmixer van 250W met een roestvrijstalen kom van 1,5 liter - MULTIMINCER
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 453
€ 19,99
Gratis bezorging
Verkoper: Mormark
Productafbeelding van Buymax Topper, elastische hoeslaken van jersey, 100% katoen, geschikt voor matrassen tot 12 cm dik, afmeting 120x200 cm, antracietgrijs
Buymax Topper, elastische hoeslaken van jersey, 100% katoen, geschikt voor matrassen tot 12 cm dik, afmeting 120x200 cm, antracietgrijs
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 957
€ 13,99
Verkoper: Buymax
Productafbeelding van com-four® 10 heerlijk geurende oliën in een set - Ruimteduft "Winterstemming" - Geurolie voor aroma-diffusers, luchtverfrissers, watervernevelers en luchtbevochtigers
com-four® 10 heerlijk geurende oliën in een set - Ruimteduft "Winterstemming" - Geurolie voor aroma-diffusers, luchtverfrissers, watervernevelers en luchtbevochtigers
€ 149,90/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 14,99
Verkoper: com-four
Productafbeelding van Ruhhy 21938 Etherische oliën 15 ml, set van 10 stuks
Ruhhy 21938 Etherische oliën 15 ml, set van 10 stuks
€ 31,49/1kg
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 24,12
Verkoper: Drogisterijplus-nl
Productafbeelding van Afvalbak 2x25 liter, dubbelmodel - Kleur: zwart
Afvalbak 2x25 liter, dubbelmodel - Kleur: zwart
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 189
€ 21,95
Verkoper: Special-trends
Productafbeelding van LED-achtergrondverlichting voor televisies, USB-lichtstrip, RGB, 2 meter
LED-achtergrondverlichting voor televisies, USB-lichtstrip, RGB, 2 meter
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 105
€ 33,76
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Lattafa Ana Abiyedh EDP 60 ml Damenparfüm
Lattafa Ana Abiyedh EDP 60 ml Damenparfüm
€ 326,33/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 937
€ 19,58
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Komfortec waterdichte matrasbeschermer, 90x200 cm | Ademend, geruisloos,  gecertificeerd
Komfortec waterdichte matrasbeschermer, 90x200 cm | Ademend, geruisloos, gecertificeerd
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 630
€ 24,13
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 23 beoordelingen

Foto's van klanten

Beoordeeld op 22 maart 2026 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Ik ben zeer tevreden!!!
Inhoud 0,06 l
Beoordeeld op 25 januari 2026 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Zoals beschreven
Inhoud 0,06 l
Beoordeeld op 25 november 2024 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Set van 12 essentiële oliën voor aromadiffuser.
Inhoud 0,12 l
Beoordeeld op 18 juni 2026 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Alles is prima
Inhoud 0,06 l
Beoordeeld op 28 mei 2021 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Etherische oliën
Inhoud 0,06 l
Beoordeeld op 11 maart 2023 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Gebreken
Inhoud 0,06 l
Beoordeeld op 24 juni 2025 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Slechte olie voor een te hoge prijs
Inhoud 0,12 l
Beoordeeld op 18 juni 2026 op
Geverifieerde aankoop
Inhoud 0,06 l
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Byredo Black Saffron, uniseks, 100 ml, vloeiparfum, zwarte bes, peper, saffraan, framboos, orchidee, roos, tuberoos, wierook, patchouli, agarhout, leer
Byredo Black Saffron, uniseks, 100 ml, vloeiparfum, zwarte bes, peper, saffraan, framboos, orchidee, roos, tuberoos, wierook, patchouli, agarhout, leer
€ 325,38
Verkoper: PerfumTraders
€ 3.253,80/1l
Productafbeelding van Molton Brown Re-Charge, geurverfrisser met zwarte peperaroma - navulling 150 ml
Molton Brown Re-Charge, geurverfrisser met zwarte peperaroma - navulling 150 ml
€ 41,95
Verkoper: PerfumTraders
€ 279,67/1l
Productafbeelding van Kerstbomen met de geur van kauwgom x2
Kerstbomen met de geur van kauwgom x2
€ 3,49
Verkoper: Lemonbite
€ 1.745,00/1l
Productafbeelding van Essentiële eucalyptusolie 7 ml, merk BAMER
Essentiële eucalyptusolie 7 ml, merk BAMER
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 2,08
Verkoper: Lemonbite
€ 297,14/1l
Productafbeelding van Etherische olie van freesia, 7 ml, BAMER
Etherische olie van freesia, 7 ml, BAMER
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 2,99
Verkoper: Lemonbite
€ 427,14/1l
Productafbeelding van BAMER | Geurluchtolie in glazen flesje, 7 ml – Geur van acacia – Ruimparfum & aromatherapie – Ideaal voor geurstrips, als toevoeging bij massages
BAMER | Geurluchtolie in glazen flesje, 7 ml – Geur van acacia – Ruimparfum & aromatherapie – Ideaal voor geurstrips, als toevoeging bij massages
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 2,99
Verkoper: Lemonbite
€ 427,14/1l
Productafbeelding van Etherische olie-geurcompositie voor aromatherapie, Bamer Musk, 7 ml
Etherische olie-geurcompositie voor aromatherapie, Bamer Musk, 7 ml
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 2,99
Verkoper: Lemonbite
€ 427,14/1l
Productafbeelding van BAMER | Geurlamp in glazen fles, 7 ml – Geur van meidoornbloesem – Ruimparfum & aromatherapie – Ideaal voor geurstrips, als toevoeging bij massages
BAMER | Geurlamp in glazen fles, 7 ml – Geur van meidoornbloesem – Ruimparfum & aromatherapie – Ideaal voor geurstrips, als toevoeging bij massages
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 2,08
Verkoper: Lemonbite
€ 297,14/1l
Productafbeelding van Etherische olie van pioenroos, 7 ml, merk BAMER
Etherische olie van pioenroos, 7 ml, merk BAMER
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 2,99
Verkoper: Lemonbite
€ 427,14/1l
Productafbeelding van Etherische rozenolie, 7 ml, BAMER
Etherische rozenolie, 7 ml, BAMER
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 2,08
Verkoper: Lemonbite
€ 297,14/1l
Productafbeelding van Essentiële pepermuntolie 7 ml, merk BAMER
Essentiële pepermuntolie 7 ml, merk BAMER
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 2,99
Verkoper: Lemonbite
€ 427,14/1l
Productafbeelding van BAMER | Geurolie in glazen flesje, 7 ml – Koffiegeur – Ruimparfum & aromatherapie – Ideaal voor geurstrips, als toevoeging bij massages
BAMER | Geurolie in glazen flesje, 7 ml – Koffiegeur – Ruimparfum & aromatherapie – Ideaal voor geurstrips, als toevoeging bij massages
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 2,99
Verkoper: Lemonbite
€ 427,14/1l
Productafbeelding van BAMER | Geurolie in glazen flesje van 7 ml - Lavendelgeur - Geur voor de kamer en aromatherapie - Ideaal voor geurkaarsen, massageoliën
BAMER | Geurolie in glazen flesje van 7 ml - Lavendelgeur - Geur voor de kamer en aromatherapie - Ideaal voor geurkaarsen, massageoliën
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 2,99
Verkoper: Lemonbite
€ 427,14/1l
Productafbeelding van BAMER | Geurluchtolie in glazen flesje, 7 ml – Geur van opium – Ruimparfum & aromatherapie – Ideaal voor geurstrips, als toevoeging bij massages
BAMER | Geurluchtolie in glazen flesje, 7 ml – Geur van opium – Ruimparfum & aromatherapie – Ideaal voor geurstrips, als toevoeging bij massages
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 2,99
Verkoper: Lemonbite
€ 427,14/1l
Productafbeelding van Etherische sandalenolie, 7 ml, BAMER
Etherische sandalenolie, 7 ml, BAMER
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 2,99
Verkoper: Lemonbite
€ 427,14/1l
Productafbeelding van BAMER | Geurlamp in glazen fles, 7 ml – Vanillegeur – Ruimparfum & aromatherapie – Ideaal voor geurstrips, als toevoeging bij massages
BAMER | Geurlamp in glazen fles, 7 ml – Vanillegeur – Ruimparfum & aromatherapie – Ideaal voor geurstrips, als toevoeging bij massages
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 2,99
Verkoper: Lemonbite
€ 427,14/1l
Productafbeelding van Essentiële olie van kersenpitten, 7 ml, BAMER
Essentiële olie van kersenpitten, 7 ml, BAMER
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 2,99
Verkoper: Lemonbite
€ 427,14/1l
Productafbeelding van BAMER | Geurlampolie in glazen fles, 7 ml – Terpentijngeur – Ruukverfrisser & aromatherapie – Ideaal voor geurstrips, als toevoeging bij massages
BAMER | Geurlampolie in glazen fles, 7 ml – Terpentijngeur – Ruukverfrisser & aromatherapie – Ideaal voor geurstrips, als toevoeging bij massages
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 2,99
Verkoper: Lemonbite
€ 427,14/1l
Productafbeelding van BAMER | Geurluchtolie in glazen flesje, 7 ml – Roosengeur – Ruimparfum & aromatherapie – Ideaal voor geurstrips, als toevoeging bij massages
BAMER | Geurluchtolie in glazen flesje, 7 ml – Roosengeur – Ruimparfum & aromatherapie – Ideaal voor geurstrips, als toevoeging bij massages
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 2,99
Verkoper: Lemonbite
€ 427,14/1l
Productafbeelding van Etherische cederolie, 7 ml, BAMER
Etherische cederolie, 7 ml, BAMER
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 2,99
Verkoper: Lemonbite
€ 427,14/1l