UltraDEX tandpasta, milde abrasiviteit, frisse adem, 75 ml

€ 8,40

€ 58,33 / 1kg

plus € 19,99 verzendkosten

Naar huis en naar afhaalstations

di 6 – do 8 oktober
Wees er snel bij!
Tandpasta's & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Prodent Tandpasta – Frisse Adem, 75 ml
Prodent Tandpasta – Frisse Adem, 75 ml
€ 20,40/1l
€ 1,57
-2%
€ 1,53
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Meridol tandpasta, 20 ml
Meridol tandpasta, 20 ml
€ 106,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 2,12
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van LACERFRESH Tandpasta-Gel, 125 ml
LACERFRESH Tandpasta-Gel, 125 ml
€ 139,04/1l
€ 17,38
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Aquafresh tandpasta, tandsteencontrole, frisse adem, 75 ml - 1 stuk
Aquafresh tandpasta, tandsteencontrole, frisse adem, 75 ml - 1 stuk
€ 279,33/1l
€ 30,95
-32%
€ 20,95
Gratis bezorging
Verkoper: WAYS
Productafbeelding van Tandpasta voor frisse adem, Lacer LacerFresh, 2 x 125 ml
Tandpasta voor frisse adem, Lacer LacerFresh, 2 x 125 ml
€ 10.925,00/1l
€ 21,85
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van ODOL-MED3 tandpasta 75 ml, met een frisse muntsmaak
ODOL-MED3 tandpasta 75 ml, met een frisse muntsmaak
€ 28,00/1l
€ 2,10
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Retterspitz tandpasta, 75 ml
Retterspitz tandpasta, 75 ml
€ 39,41/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 4,69
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van LACERFRESH Tandpasta-Gel, 75 ml
LACERFRESH Tandpasta-Gel, 75 ml
€ 158,80/1l
€ 11,91
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van XEROS DENTAID Tandpasta, 75 ml
XEROS DENTAID Tandpasta, 75 ml
€ 363,07/1l
€ 27,23
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Sensodyne Verfrissende Reinigingstandpasta, 75 Ml
Sensodyne Verfrissende Reinigingstandpasta, 75 Ml
€ 153,07/1l
€ 11,48
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Parodontax Extra Frisse Tandpasta, 75 ml
Parodontax Extra Frisse Tandpasta, 75 ml
€ 38,41/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 5,57
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Sensodyne Fluoridetandpasta, 75 ml
Sensodyne Fluoridetandpasta, 75 ml
€ 67,00/1kg
€ 6,70
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Tandpasta Kemphor (75 ml)
Tandpasta Kemphor (75 ml)
€ 206,93/1l
€ 15,52
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Dentiblanc Tandpasta Extrafresh, 100 ml
Dentiblanc Tandpasta Extrafresh, 100 ml
€ 227,70/1l
€ 22,77
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van LACALUTaktiv tandvleesbescherming & tandgevoeligheid, medische tandpasta, 75 ml
LACALUTaktiv tandvleesbescherming & tandgevoeligheid, medische tandpasta, 75 ml
€ 47,30/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 5,25
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Sensodyne Whitening tandpasta, 75 ml
Sensodyne Whitening tandpasta, 75 ml
€ 306,00/1l
€ 22,95
Gratis bezorging
Verkoper: WAYS
Productafbeelding van SENSILACER Tandpasta-Gel, 125 ml
SENSILACER Tandpasta-Gel, 125 ml
€ 137,36/1l
€ 17,17
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Dentaid Xeros gel (50 ml)
Dentaid Xeros gel (50 ml)
€ 97,20/1l
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 9,99
-2%
€ 9,72
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Elgydium Whitening tandpasta, citroenfris, 75 ml
Elgydium Whitening tandpasta, citroenfris, 75 ml
€ 168,40/1l
€ 12,63
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Dentaid Desensin Tandpasta, 75 ml
Dentaid Desensin Tandpasta, 75 ml
€ 283,87/1l
€ 21,29
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

  • Hoogwaardige mondverzorging voor medisch gebruik.
  • Voor de verzorging van tandvlees en tanden.
  • Crème voor gebruik in de mond.
  • Cosmetisch product verkrijgbaar bij de apotheek.
  • Fabrikant: Megadent Deflogrip Gerhard Reeg GmbH, Duitsland (origineel product uit Duitsland).
  • PZN: 2679645
Gewicht
144 g
Slijtagegraad
Laag
Inhoud
75 ml
Fabrikant
Megadent Deflogrip Gerhard Reeg GmbH
EAN
5060050350680
05060050350680
MPN (Manufacturer Part Number)
02679645

Gewicht
144 g
Slijtagegraad
Laag
Inhoud
75 ml
Fabrikant
Megadent Deflogrip Gerhard Reeg GmbH
EAN
5060050350680
05060050350680
MPN (Manufacturer Part Number)
02679645
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Zendium Tandpasta classic (75 ml)
Zendium Tandpasta classic (75 ml)
€ 41,47/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 3,38
-7%
€ 3,11
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Crest | Tandpasta - 107g - 3DWhite Brilliance Ultra White - muntsmaak - met fluoride - bleekformule
Crest | Tandpasta - 107g - 3DWhite Brilliance Ultra White - muntsmaak - met fluoride - bleekformule
€ 179,90/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 57,73
-68%
€ 17,99
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van GC Tooth Mousse tandpasta, 35 ml tube, aardbei (SUB)
GC Tooth Mousse tandpasta, 35 ml tube, aardbei (SUB)
€ 971,14/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 33,99
Verkoper: The-Fast-Order
Productafbeelding van Arm & Hammer - Tandpasta, 4-stuks - Advance White - Whitening (blekend) - Bescherming tegen tandbederf
Arm & Hammer - Tandpasta, 4-stuks - Advance White - Whitening (blekend) - Bescherming tegen tandbederf
€ 23,51/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 15,99
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van DoTerra On Guard Natuurlijke Tandpasta voor Witte Tanden, 113 g - Vrij van fluoride, bleekt tanden
DoTerra On Guard Natuurlijke Tandpasta voor Witte Tanden, 113 g - Vrij van fluoride, bleekt tanden
€ 560,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 14,00
Verkoper: LittleFarm
Productafbeelding van Meridol Parodont Expert tandpasta, 75 ml
Meridol Parodont Expert tandpasta, 75 ml
€ 53,20/1l
€ 4,12
-3%
€ 3,99
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van 3M Clinpro tandpasta
3M Clinpro tandpasta
€ 110,33/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 9,93
Verkoper: Jasado
Productafbeelding van Blend-a-dent Extra Sterk, Originele Superhechtende Crème
Blend-a-dent Extra Sterk, Originele Superhechtende Crème
€ 123,19/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 7,78
-25%
€ 5,79
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Tepe Pure Tandpasta Dry Mouth No Flavour (75 ml)
Tepe Pure Tandpasta Dry Mouth No Flavour (75 ml)
€ 53,33/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 4,11
-2%
€ 4,00
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van ELMEX Sensitive Professional Tandpasta voor herstel en preventie, 75 ml
ELMEX Sensitive Professional Tandpasta voor herstel en preventie, 75 ml
€ 143,87/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 10,79
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Violette tandpasta voor wittere tanden, kleurcorrectie en het verwijderen van tandvlekvlekken
Violette tandpasta voor wittere tanden, kleurcorrectie en het verwijderen van tandvlekvlekken
€ 233,17/1l
2,9Gemiddelde beoordeling: 2,9 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 30,95
-54%
€ 13,99
Gratis bezorging
Verkoper: Mormark
Productafbeelding van Niacinamid tandpasta voor wittere tanden, tandpasta voor een stralende glimlach, tandpasta voor wittere tanden, natuurlijke tandpasta met niacinamide voor het bleken van tanden
Niacinamid tandpasta voor wittere tanden, tandpasta voor een stralende glimlach, tandpasta voor wittere tanden, natuurlijke tandpasta met niacinamide voor het bleken van tanden
€ 0,42/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 20,95
Gratis bezorging
Verkoper: Dilemma_Flex
Productafbeelding van Colgate Tandpasta Blue Fresh Gel (75 ml)
Colgate Tandpasta Blue Fresh Gel (75 ml)
€ 1,96/1l
€ 1,92
-8%
€ 1,76
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Marvis Toothpaste Sensitive Gums Gentle Mint (75 ml)
Marvis Toothpaste Sensitive Gums Gentle Mint (75 ml)
€ 120,67/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 9,29
-2%
€ 9,05
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Dabur tandpasta met berensap, 100g. Bevat berensap voor gezonde tanden en tandvlees
Dabur tandpasta met berensap, 100g. Bevat berensap voor gezonde tanden en tandvlees
€ 83,40/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 8,34
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Siddhalepa tandpasta Supirivicky | 4 stuks
Siddhalepa tandpasta Supirivicky | 4 stuks
€ 0,00/1l
€ 23,99
Verkoper: Polanatea
Productafbeelding van Bioniq White Filler tandpasta, 75 ml, crème
Bioniq White Filler tandpasta, 75 ml, crème
€ 102,93/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 7,72
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Theramed Junior Aardbeien Fluoridetandpasta. Bescherming tegen tandbederf. 75 ml
Theramed Junior Aardbeien Fluoridetandpasta. Bescherming tegen tandbederf. 75 ml
€ 42,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 3,15
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van SENSODYNE Repair & Protect Whitening tandpasta, 75 ml
SENSODYNE Repair & Protect Whitening tandpasta, 75 ml
€ 51,09/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 6,08
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Swissdent Dental Cosmetics Xstain Stainless tandpasta, 100 ml
Swissdent Dental Cosmetics Xstain Stainless tandpasta, 100 ml
€ 249,90/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 24,99
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Marvis Whitening Mint, tandpasta voor het witter maken van tanden, 85 ml, voor volwassenen
Marvis Whitening Mint, tandpasta voor het witter maken van tanden, 85 ml, voor volwassenen
€ 238,12/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 20,24
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Rembrandt Intense Stain Whitening Tandpasta, Mint, 99,2 g, 2-Pack
Rembrandt Intense Stain Whitening Tandpasta, Mint, 99,2 g, 2-Pack
€ 353,48/1l
€ 69,99
Gratis bezorging
Verkoper: Eurosmart-Solutions
Bestseller
Productafbeelding van HappySoaps Tandpasta Tabs - Met Fluoride - Spearmint 62 stuks
HappySoaps Tandpasta Tabs - Met Fluoride - Spearmint 62 stuks
€ 78,14/1kg
€ 5,47
Verkoper: Flumo
Productafbeelding van Tandpasta, Arm & Hammer, Complete Care, met fluoride, voor diepe reiniging, bevordert de gezondheid van het tandvlees, 170 gram
Tandpasta, Arm & Hammer, Complete Care, met fluoride, voor diepe reiniging, bevordert de gezondheid van het tandvlees, 170 gram
€ 44,90/1l
€ 4,49
Verkoper: Lemonbite
Bestseller
Productafbeelding van WELEDA Kindertandpasta (50 ml)
WELEDA Kindertandpasta (50 ml)
€ 83,00/1l
€ 4,15
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Clinomyn Tandpasta rokers (75 ml)
Clinomyn Tandpasta rokers (75 ml)
€ 47,50/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 4,87
-2%
€ 4,75
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van 1x Frezyderm tandpasta tegen tandplak en tandsteen, 75 ml
1x Frezyderm tandpasta tegen tandplak en tandsteen, 75 ml
€ 88,67/1l
€ 6,65
Verkoper: Pharmacygreek
Productafbeelding van DEPURDENT Clean & Polish tandpasta voor het reinigen van tanden, verwijdert tandplak en tandverkleuringen en heeft een polerende werking. Tube van 75 ml
DEPURDENT Clean & Polish tandpasta voor het reinigen van tanden, verwijdert tandplak en tandverkleuringen en heeft een polerende werking. Tube van 75 ml
€ 140,40/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 10,53
Verkoper: Jasado
Productafbeelding van Ecodenta Tandpasta whitening houtskool extra black (100 ml)
Ecodenta Tandpasta whitening houtskool extra black (100 ml)
€ 29,20/1l
€ 3,19
-8%
€ 2,92
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Bioniq® 4744086009 Bioniq® Repair Zahnpasta 75 ml
Bioniq® 4744086009 Bioniq® Repair Zahnpasta 75 ml
€ 94,50/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 9,45
Verkoper: Store-Germany

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 1 beoordeling
Beoordeeld op 17 februari 2023 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Super tandpasta
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Crest 3D White Brilliance Tandpasta met Pepermunt – Bleektandpasta – Set van 3 stuks - 3 x 130g
Crest 3D White Brilliance Tandpasta met Pepermunt – Bleektandpasta – Set van 3 stuks - 3 x 130g
€ 49,99
Verkoper: Lemonbite
€ 128,18/1l
Productafbeelding van SPLAT Biocalcium Tandpasta: Remineralisatie van het tandglazuur, reconstructie. 100 ml
SPLAT Biocalcium Tandpasta: Remineralisatie van het tandglazuur, reconstructie. 100 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 10,38
-51%
€ 4,99
Verkoper: Lemonbite
€ 49,90/1l
Productafbeelding van SPLAT - Tandpasta - 4-stuks verpakking - White Plus - Verhelderend - Geschikt voor gevoelige tanden
SPLAT - Tandpasta - 4-stuks verpakking - White Plus - Verhelderend - Geschikt voor gevoelige tanden
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 19,99
Verkoper: Lemonbite
€ 49,97/1l
Productafbeelding van SPLAT Gevoelige Tandpasta voor het bleken en herstellen, zonder fluoride, 100 ml
SPLAT Gevoelige Tandpasta voor het bleken en herstellen, zonder fluoride, 100 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 6,99
Verkoper: Lemonbite
€ 69,90/1l
Productafbeelding van SPLAT Professionele tandpasta LAVENDERSEPT, 100 ml
SPLAT Professionele tandpasta LAVENDERSEPT, 100 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 6,99
Verkoper: Lemonbite
€ 69,90/1l
Productafbeelding van Crest | Tandpasta - 107g - 3DWhite Brilliance Ultra White - muntsmaak - met fluoride - bleekformule
Crest | Tandpasta - 107g - 3DWhite Brilliance Ultra White - muntsmaak - met fluoride - bleekformule
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 57,73
-68%
€ 17,99
Verkoper: Lemonbite
€ 179,90/1l
Productafbeelding van Crest | Tandpasta - 93g - 3DWhite - Arctic Fresh - met fluoride - blekende formule - veilig voor het tandglazuur
Crest | Tandpasta - 93g - 3DWhite - Arctic Fresh - met fluoride - blekende formule - veilig voor het tandglazuur
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 36,73
-70%
€ 10,89
Verkoper: Lemonbite
€ 108,90/1l
Productafbeelding van Biorepair Tandvleesbeschermende Tandpasta, 75 ml
Biorepair Tandvleesbeschermende Tandpasta, 75 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 4,51
Verkoper: Lemonbite
€ 60,13/1l
Productafbeelding van Biorepair Total Protective Repair Tandglazuurherstellende pasta, 75 ml
Biorepair Total Protective Repair Tandglazuurherstellende pasta, 75 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 6,97
Verkoper: Lemonbite
€ 69,70/1l
Productafbeelding van Tandpasta, Crest, 3D White, Brilliance, Luminous Purple, maakt tanden witter en beschermt tegen verkleuring, 130 gram
Tandpasta, Crest, 3D White, Brilliance, Luminous Purple, maakt tanden witter en beschermt tegen verkleuring, 130 gram
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 17,99
Verkoper: Lemonbite
€ 179,90/1l
Productafbeelding van Biorepair Fast Sensitive Repair tandpasta, 75 ml
Biorepair Fast Sensitive Repair tandpasta, 75 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 7,99
Verkoper: Lemonbite
€ 106,53/1l
Productafbeelding van Tandpasta, Crest 3D White, diepe vlekken verwijderaar, intensieve tandbleking, met fluoride, 59 g
Tandpasta, Crest 3D White, diepe vlekken verwijderaar, intensieve tandbleking, met fluoride, 59 g
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 20
€ 17,99
Verkoper: Lemonbite
€ 179,90/1l
Productafbeelding van Blend-a-dent Extra Sterk, Originele Superhechtende Crème
Blend-a-dent Extra Sterk, Originele Superhechtende Crème
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 7,78
-25%
€ 5,79
Verkoper: Lemonbite
€ 123,19/1l
Productafbeelding van Crest tandpasta met bescherming tegen tandbederf, mintsmaak, 161 gram
Crest tandpasta met bescherming tegen tandbederf, mintsmaak, 161 gram
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 20
€ 5,99
Verkoper: Lemonbite
€ 37,20/1l
Productafbeelding van CREST Tandpasta voor bescherming tegen cariës, verfrissende formule, 232 gram
CREST Tandpasta voor bescherming tegen cariës, verfrissende formule, 232 gram
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 20
€ 4,29
Verkoper: Lemonbite
€ 42,90/1l
Productafbeelding van Tandpasta, Crest 3D White, beschermt tegen tandsteen, blekende werking, intensieve opheldering, 161g
Tandpasta, Crest 3D White, beschermt tegen tandsteen, blekende werking, intensieve opheldering, 161g
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 20
€ 5,99
Verkoper: Lemonbite
€ 59,90/1l
Productafbeelding van 3DWhite Brilliance Intense Pepermunt Crest Whitening Tandpasta, 130 gram
3DWhite Brilliance Intense Pepermunt Crest Whitening Tandpasta, 130 gram
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 20
€ 52,48
-69%
€ 15,99
Verkoper: Lemonbite
€ 159,90/1l
Productafbeelding van Crest tandpasta met bescherming tegen tandbederf, mintsmaak, 232 gram
Crest tandpasta met bescherming tegen tandbederf, mintsmaak, 232 gram
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 20
€ 7,99
Verkoper: Lemonbite
€ 34,44/1l
Productafbeelding van Crest Mini-tandpasta ter bescherming tegen tandbederf, geschikt voor reizen, 24 gram
Crest Mini-tandpasta ter bescherming tegen tandbederf, geschikt voor reizen, 24 gram
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 20
€ 1,99
Verkoper: Lemonbite
€ 82,92/1l
Productafbeelding van Tandpasta, Crest Complete Cinnamon Expressions, kaneel smaak, 153 gram
Tandpasta, Crest Complete Cinnamon Expressions, kaneel smaak, 153 gram
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 20
€ 9,99
Verkoper: Lemonbite
€ 99,90/1l