Eveline Cosmetics Nail Therapy Professional – nagelverzorging, verzorging

€ 3,94

€ 328,33 / 1l

Plus € 14,99 verzendkosten

Onze bestedeals
Verzorgende nagellak & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Kiss UV-nagelverlengingsset
Kiss UV-nagelverlengingsset
€ 14,99
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Nagellak Ultra Quick van Artdeco (11 ml)
Nagellak Ultra Quick van Artdeco (11 ml)
€ 1.321,00/1l
€ 13,21
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van ARTDECO 4019674061725, Wit, 1 stuk
ARTDECO 4019674061725, Wit, 1 stuk
€ 9,18
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Eveline Cosmetics Nail Therapy Professional – nagelverzorging, verzorging
Eveline Cosmetics Nail Therapy Professional – nagelverzorging, verzorging
€ 536,67/1l
€ 11,83
-45%
€ 6,44
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Eveline Cosmetics Nail Therapy Professional – Nagelverzorging, langdurig effect, verzorging, roze
Eveline Cosmetics Nail Therapy Professional – Nagelverzorging, langdurig effect, verzorging, roze
€ 2.216,00/1l
€ 11,08
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Eveline Cosmetics Nail Therapy Professional – nagelverzorging, verzorging
Eveline Cosmetics Nail Therapy Professional – nagelverzorging, verzorging
€ 989,17/1l
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 11,87
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Eveline Cosmetics Nail Therapy Professional – nagelverzorging, verzorging
Eveline Cosmetics Nail Therapy Professional – nagelverzorging, verzorging
€ 328,33/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 3,94
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Eveline Cosmetics Nail Therapy Professional – nagelverzorging, verzorging
Eveline Cosmetics Nail Therapy Professional – nagelverzorging, verzorging
€ 1.017,50/1l
€ 12,21
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Mavala nagelvijl, egaliserend
Mavala nagelvijl, egaliserend
€ 1.232,50/1kg
€ 38,28
-35%
€ 24,65
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Topcoat Mavala Nail Beauty, 10 ml
Topcoat Mavala Nail Beauty, 10 ml
€ 2.417,00/1l
€ 25,09
-3%
€ 24,17
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Nagelverzorging Mavala
Nagelverzorging Mavala
€ 26,67
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van NeoNail Vitamine Olie voor Nagels en Nagelriemen, 6,5 ml - Verzorgende olie voor nagels en nagelriemen
NeoNail Vitamine Olie voor Nagels en Nagelriemen, 6,5 ml - Verzorgende olie voor nagels en nagelriemen
€ 924,62/1l
€ 6,01
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Nail Care: Nagelverzorging. Nagelproduct voor vrouwen, 15 - MAVALA
Nail Care: Nagelverzorging. Nagelproduct voor vrouwen, 15 - MAVALA
€ 1.430,00/1l
€ 36,26
-40%
€ 21,45
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Lallabee, Lallabee, nagellak op waterbasis, 9 ml
Lallabee, Lallabee, nagellak op waterbasis, 9 ml
€ 1.130,00/1l
€ 11,30
-10%
€ 10,17
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Nail Beauty: Nagelverzorging. Barrier-Base Coat voor vrouwen, nummer 10 - MAVALA
Nail Beauty: Nagelverzorging. Barrier-Base Coat voor vrouwen, nummer 10 - MAVALA
€ 1.903,00/1l
€ 20,13
-5%
€ 19,03
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Mavala, ColorFix, Glanzgevend en beschermend, Nagellak, 10 ml
Mavala, ColorFix, Glanzgevend en beschermend, Nagellak, 10 ml
€ 1.573,00/1l
€ 15,73
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Nagelverzorging Isdin Si-Nails MicoXpert MD, 4,5 ml
Nagelverzorging Isdin Si-Nails MicoXpert MD, 4,5 ml
€ 9.286,67/1l
€ 41,79
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Wibo 9v1 Argan Power Nagelolie met vitamine E - 8,5 ml
Wibo 9v1 Argan Power Nagelolie met vitamine E - 8,5 ml
€ 1.365,88/1l
€ 11,61
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Nagellak Top Coat Mavala (Nr. 42) (5 ml)
Nagellak Top Coat Mavala (Nr. 42) (5 ml)
€ 2.678,00/1l
€ 15,00
-10%
€ 13,39
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Nagellak, snel drogend, Mavala (5 ml)
Nagellak, snel drogend, Mavala (5 ml)
€ 4.166,00/1l
€ 20,83
Gratis bezorging
Verkoper: Dragondo_Europe

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Eveline Cosmetics Nail Therapy Professional – nagelverzorging

Eveline Cosmetics Nail Therapy Professional – nagelverzorging helpt bij het creëren van een verzorgde manicure met een gladde afwerking.

Voordelen

  • Helpt de nagels een verzorgde uitstraling te geven.
  • Verleent kleur en een gladde afwerking.
  • Maakt het eenvoudig om een manicure af te ronden.
  • Ideaal voor een verzorgde uitstraling, dagelijks.

Gebruik

Breng aan op schone, droge nagels en laat drogen.

Productdetails

Ingrediënten: Butyl Acetaat, Ethyl Acetaat, Nitrocellulose, Adipic Acid Neopentyl Glycol Trimellitic Anhydride Copolymer, Acetyl Tributyl Citrate, Isopropyl Alcohol, Stearalkonium Bentonite, Acrylates Copolymer, Adipic Acid Furmaric Acid Tricyclodecane Dimenthanol Copolymer, Benzotriazolyl Dodedecyl p-Cresol, Caprylic Capric Triglyceride, Aqua, Dimethyl Oxobenzo Dioxasilane, Phosphoric Acid, Alcohol, Pistacia Lentiscus Gum, MEK, Tris(Tetramethylhydroxypiperidinol)Citrate, Dipropylene Glycol Dibenzoate, Aluminum Hydroxide, Triethoxycaprylylsilane, Diamond Powder. Kan bevatten (+ -): CI 77891, CI 60725.

Kleur
Wit
Gewicht
0.055 kg
Inhoud
12 ml
Ingrediënten
Beschrijving
EAN
5901761971934
MPN (Manufacturer Part Number)
JLL12NTDIAHS

Kleur
Wit
Gewicht
0.055 kg
Inhoud
12 ml
Ingrediënten
Beschrijving
EAN
5901761971934
MPN (Manufacturer Part Number)
JLL12NTDIAHS
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Eveline Cosmetics Nail Therapy Professional – nagelverzorging, verzorging
Eveline Cosmetics Nail Therapy Professional – nagelverzorging, verzorging
€ 949,17/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 11,39
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Revlon Salon One-Step Volumizing Hair Dryer Brush - RVDR5222
Revlon Salon One-Step Volumizing Hair Dryer Brush - RVDR5222
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 123
€ 45,52
-34%
€ 29,95
Verkoper: Friseurtotal
Productafbeelding van Eveline Cosmetics Nail Therapy Professional – nagelverzorging, verzorging
Eveline Cosmetics Nail Therapy Professional – nagelverzorging, verzorging
€ 536,67/1l
€ 11,83
-45%
€ 6,44
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Eveline Cosmetics Nagelverzorgingsproduct, geschikt voor gevoelige nagels na het gebruik van hybride nagellak, 12 ml
Eveline Cosmetics Nagelverzorgingsproduct, geschikt voor gevoelige nagels na het gebruik van hybride nagellak, 12 ml
€ 536,67/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 29,90
-78%
€ 6,44
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Eveline Cosmetics Nail Therapy Professional – Nagelverzorging, langdurig effect, verzorging, roze
Eveline Cosmetics Nail Therapy Professional – Nagelverzorging, langdurig effect, verzorging, roze
€ 2.216,00/1l
€ 11,08
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Eveline Nehtová Therapie: 8-in-1 behandeling voor gevoelige en broze nagels - 12 ml
Eveline Nehtová Therapie: 8-in-1 behandeling voor gevoelige en broze nagels - 12 ml
€ 948,33/1l
€ 11,38
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Eveline Cosmetics Nail Therapy Professional – nagelverzorging, verzorging
Eveline Cosmetics Nail Therapy Professional – nagelverzorging, verzorging
€ 989,17/1l
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 11,87
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van 5-in-1 Anti-cellulite massageapparaat met vibratie en infrarood, Cellyred InnovaGoods
5-in-1 Anti-cellulite massageapparaat met vibratie en infrarood, Cellyred InnovaGoods
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 95
€ 28,99
Verkoper: BYAG
Productafbeelding van CASARIA® Kunstkerstboom, 150 cm, met lichtketting van 100 LED's. Realistisch ogende kerstboom met verlichting, met een stekkersysteem, dichte takken, stabiel, zwaar en moeilijk ontvlambaar
CASARIA® Kunstkerstboom, 150 cm, met lichtketting van 100 LED's. Realistisch ogende kerstboom met verlichting, met een stekkersysteem, dichte takken, stabiel, zwaar en moeilijk ontvlambaar
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 122
€ 35,50
Verkoper: PartyKadoshop
Productafbeelding van 2 stuks kussens van microvezel | 40 x 80 cm | DREAMSTAR | Geschikt voor mensen met allergieën
2 stuks kussens van microvezel | 40 x 80 cm | DREAMSTAR | Geschikt voor mensen met allergieën
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 300
€ 15,90
Gratis bezorging
Verkoper: TBFurnitureGmbH
Productafbeelding van Gordijn met universele lus (300x145 cm, design: Felicitas) - Voile gordijn met jacquardweefsel, transparante kantlook, lichtdoorlatend en gemakkelijk te onderhouden
Gordijn met universele lus (300x145 cm, design: Felicitas) - Voile gordijn met jacquardweefsel, transparante kantlook, lichtdoorlatend en gemakkelijk te onderhouden
€ 9,62/1m
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 144
€ 13,95
Verkoper: Bestlivings
Productafbeelding van Hoogwaardige kunstkerstboom, Spaanse dennensoort, 220 cm
Hoogwaardige kunstkerstboom, Spaanse dennensoort, 220 cm
€ 13,53/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 236
€ 140,66
Gratis bezorging
Verkoper: Euroelectronics
Productafbeelding van VASAGLE Boekenkast met 6 niveaus, vintage stijl, 70 x 24 x 191,6 cm, van hout, vrijstaand
VASAGLE Boekenkast met 6 niveaus, vintage stijl, 70 x 24 x 191,6 cm, van hout, vrijstaand
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 308
€ 79,26
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Maxxworld muggennet met magnetische sluiting. Insectenbescherming, insectenwering. Afmetingen: 90 x 210 cm
Maxxworld muggennet met magnetische sluiting. Insectenbescherming, insectenwering. Afmetingen: 90 x 210 cm
3,9Gemiddelde beoordeling: 3,9 van 5Aantal beoordelingen: 87
€ 12,95
Verkoper: HaWaKo
Productafbeelding van Sada pannen Just Perfecto JL-28, 15 cm, gietijzer, marmeren coating, geschikt voor inductie, inclusief accessoires, beige kleur
Sada pannen Just Perfecto JL-28, 15 cm, gietijzer, marmeren coating, geschikt voor inductie, inclusief accessoires, beige kleur
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 128
€ 138,68
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van IBD UV Bouwgel Roze - Modelleergel 56 g
IBD UV Bouwgel Roze - Modelleergel 56 g
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 32,87
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van 48 cm LED-aquariumlamp, verlichting voor aquaria, dimbaar, met 3 lichtmodi en timer
48 cm LED-aquariumlamp, verlichting voor aquaria, dimbaar, met 3 lichtmodi en timer
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 66
€ 22,29
Gratis bezorging
Verkoper: lapamax
Productafbeelding van MyBeo luchtontvochtiger, elektrisch ontvochtiger
MyBeo luchtontvochtiger, elektrisch ontvochtiger
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 32
€ 44,95
Gratis bezorging
Verkoper: Ganz-Einfach
Productafbeelding van Orthopedisch zitkussen van traagschuim, zitkussen voor het stuitje
Orthopedisch zitkussen van traagschuim, zitkussen voor het stuitje
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 47
€ 36,95
-64%
€ 12,99
Gratis bezorging
Verkoper: Mormark
Productafbeelding van Houten plantenrek, bloemenstandaard met meerdere niveaus, 7 planken, plantenrek voor balkon, restaurant, café, decoratie, 40x20x122 cm
Houten plantenrek, bloemenstandaard met meerdere niveaus, 7 planken, plantenrek voor balkon, restaurant, café, decoratie, 40x20x122 cm
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 119
€ 34,89
6% Voucher
Gratis bezorging
Verkoper: WISFOR
Productafbeelding van KARL KRÜGER Topset Apollo, roestvrij staal, 5-delig, artikelnummer 124798
KARL KRÜGER Topset Apollo, roestvrij staal, 5-delig, artikelnummer 124798
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 79,52
Verkoper: Di-Life
Productafbeelding van Sada afvalbakken Practic, voor sorteren, 4x25 liter, zwart, Bini 10100599
Sada afvalbakken Practic, voor sorteren, 4x25 liter, zwart, Bini 10100599
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 91
€ 48,67
Gratis bezorging
Verkoper: Euroelectronics
Productafbeelding van PROFI CARE 330160 PROFI CARE Manicure-/pedicureset PC-MPS 3016, wit/bruin
PROFI CARE 330160 PROFI CARE Manicure-/pedicureset PC-MPS 3016, wit/bruin
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 30
€ 19,96
Gratis bezorging
Verkoper: ClatronicCZSK
Productafbeelding van Bestlivings set van 3 vlakverduisterende gordijnen "Elena", bedrukt (B x H) 60 x 260 cm, inclusief accessoires. Groen, motief: bladeren, 1 bedrukt schuifgordijn, verkrijgbaar in diverse kleuren
Bestlivings set van 3 vlakverduisterende gordijnen "Elena", bedrukt (B x H) 60 x 260 cm, inclusief accessoires. Groen, motief: bladeren, 1 bedrukt schuifgordijn, verkrijgbaar in diverse kleuren
€ 7,69/1m
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 19,99
Verkoper: Bestlivings
Productafbeelding van Mr.Magic Royal 18-in-1 staafmixer, met kunststof behuizing, 400 watt, 0,75 liter kan, universele hakmolen accessoire, beker met drinkdop
Mr.Magic Royal 18-in-1 staafmixer, met kunststof behuizing, 400 watt, 0,75 liter kan, universele hakmolen accessoire, beker met drinkdop
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 268
€ 91,55
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Rosa, witte aquarelkleurige muurstickers met afbeeldingen van pioenrozen. Hoofddcoratie. Artikelnummer: HQJ200529578
Rosa, witte aquarelkleurige muurstickers met afbeeldingen van pioenrozen. Hoofddcoratie. Artikelnummer: HQJ200529578
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 17,98
-4%
€ 17,23
Gratis bezorging
Verkoper: StarCommerce
Productafbeelding van Damesparfum Lattafa Eclaire 100 ml, oriëntaals zoet Arabisch.
Damesparfum Lattafa Eclaire 100 ml, oriëntaals zoet Arabisch.
€ 307,80/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 1003
€ 30,78
Gratis bezorging
Verkoper: Parfymora
Productafbeelding van ROCKBROS Fietszadel voor heren en dames, ergonomisch ontwerp, geschikt voor mountainbike, racefiets, 26 * 22 cm, zwart, geel
ROCKBROS Fietszadel voor heren en dames, ergonomisch ontwerp, geschikt voor mountainbike, racefiets, 26 * 22 cm, zwart, geel
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 36
€ 27,47
-22%
€ 21,18
Verkoper: RockBros_Europe
Productafbeelding van Ecosa glazen waterkoker met temperatuurregeling | 40°C - 100°C | 1,8 liter | 2200 watt | LCD-display | LED-verlichting | Hoogwaardig roestvrij staal
Ecosa glazen waterkoker met temperatuurregeling | 40°C - 100°C | 1,8 liter | 2200 watt | LCD-display | LED-verlichting | Hoogwaardig roestvrij staal
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 445
€ 69,27
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van 3.08 Kunstplant - 125 cm - Model: Kunstpalm "XL"
3.08 Kunstplant - 125 cm - Model: Kunstpalm "XL"
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 46,95
Verkoper: Special-trends

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 7 beoordelingen
Beoordeeld op 24 september 2026 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Precies mijn ding.
Beoordeeld op 18 januari 2024 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Zeer goed
Beoordeeld op 16 februari 2024 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Top
Beoordeeld op 29 augustus 2026 op
Geverifieerde aankoop
Beoordeeld op 24 februari 2026 op
Geverifieerde aankoop
Beoordeeld op 17 mei 2024 op
Geverifieerde aankoop
Beoordeeld op 8 april 2024 op
Geverifieerde aankoop
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Kiss UV-nagelverlengingsset
Kiss UV-nagelverlengingsset
€ 14,99
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van ARTDECO 4019674061725, Wit, 1 stuk
ARTDECO 4019674061725, Wit, 1 stuk
€ 9,18
Verkoper: PerfumTraders