Fermit hittebestendige kettingmortel 'Froschmarke', 250 gram

€ 3,27

€ 25,15 / 1kg

plus € 9,95 verzendkosten

Bij jou thuis

do 8 – di 13 oktober
Onze bestedeals
Bouwlijm & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Zichtbreeknet | Rol 1,5 x 25 m | 65 % Schaduw | 140g/m2 | Groen
Zichtbreeknet | Rol 1,5 x 25 m | 65 % Schaduw | 140g/m2 | Groen
€ 25,95
Gratis bezorging
Verkoper: Muntex
Productafbeelding van Soudal Raamkitverwijderaar - T-9445 Sou
Soudal Raamkitverwijderaar - T-9445 Sou
€ 21,20
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van Poly Max Original Wit Hangtube 165 g Bison
Poly Max Original Wit Hangtube 165 g Bison
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 10,36
Verkoper: Warentuin
Productafbeelding van Montagekit Direct Grip 375 G Koker Montagekit Meuwissen
Montagekit Direct Grip 375 G Koker Montagekit Meuwissen
€ 28,99
-51%
€ 13,96
Verkoper: Warentuin
Productafbeelding van Pattex zwarte bitumen dakafdichtingskit, 280 ml
Pattex zwarte bitumen dakafdichtingskit, 280 ml
€ 47,18/1l
€ 13,21
Verkoper: Toolandia
Productafbeelding van Mega Isolatieschuim 0,6L Soudal
Mega Isolatieschuim 0,6L Soudal
€ 16,26
Verkoper: Warentuin
Productafbeelding van Pu-schuim 750 ml, Soudal Flexifoam
Pu-schuim 750 ml, Soudal Flexifoam
€ 57,60/1l
€ 43,20
Gratis bezorging
Verkoper: GYZS
Productafbeelding van Schaum Soudal, polyurethaan, dakisolatie, rood, 750 ml
Schaum Soudal, polyurethaan, dakisolatie, rood, 750 ml
€ 15,12/1l
€ 11,34
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van Beglazingskit Wit Koker 290 ml Bison
Beglazingskit Wit Koker 290 ml Bison
€ 18,46
Verkoper: Warentuin
Productafbeelding van Zwarte siliconenkit, 1600°C, 310 ml, hoogtemperatuur siliconenlijm, BISAN
Zwarte siliconenkit, 1600°C, 310 ml, hoogtemperatuur siliconenlijm, BISAN
€ 159,19/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 49,35
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Super Silikon Sanitär Transparent Hänge-/Statikschlauch 150 ml Bison
Super Silikon Sanitär Transparent Hänge-/Statikschlauch 150 ml Bison
€ 12,96
Verkoper: Warentuin
Productafbeelding van Siliconenkit Bouw Transparant Koker 300 ml Bison
Siliconenkit Bouw Transparant Koker 300 ml Bison
€ 14,56
Verkoper: Warentuin
Productafbeelding van ATLAS, 25 kg flexibele tegelplakmiddel
ATLAS, 25 kg flexibele tegelplakmiddel
€ 1,16/1kg
€ 29,05
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van Sikaflex 591, witte polymeerkit, 70 ml, kit voor schepen
Sikaflex 591, witte polymeerkit, 70 ml, kit voor schepen
€ 479,29/1l
€ 33,55
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Fermit Afdichtingskit Kunststof, wit, permanent plastisch, kneedbaar, 500g pot
Fermit Afdichtingskit Kunststof, wit, permanent plastisch, kneedbaar, 500g pot
€ 8,20/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 4,10
Verkoper: qpool24
Productafbeelding van Acrylaatkit Universeel Transparant Koker 300 ml Bison
Acrylaatkit Universeel Transparant Koker 300 ml Bison
€ 9,16
Verkoper: Warentuin
Productafbeelding van Otto Haas installatiemortel voor warm- en koudwater, temperatuurbestendigheid > 100°C, 1 kg, artikelnummer 5345, 1 stuk.
Otto Haas installatiemortel voor warm- en koudwater, temperatuurbestendigheid > 100°C, 1 kg, artikelnummer 5345, 1 stuk.
€ 11,89/1kg
€ 15,46
-19%
€ 12,37
Verkoper: muxx-io

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Waterglas-gebaseerd kit voor afdichting. Hittebestendig kit, bijvoorbeeld voor het afdichten tegen rookgassen bij gebruik in ketelinstallaties, ovens en fornuizen. Heeft een goede hechting op metaal en andere materialen, brokkelt niet af en is temperatuurbestendig tot +1000°C.
Breedte
0.265 m
Lengte
0.4 m
Gewicht
130 g
EAN
4030777110011
MPN (Manufacturer Part Number)
19280
Fabrikant
Fermit

Breedte
0.265 m
Lengte
0.4 m
Gewicht
130 g
EAN
4030777110011
MPN (Manufacturer Part Number)
19280
Fabrikant
Fermit
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van OSRAM STAR+ LED-lamp met E27-fitting, warmwit (2700K), 9W, met schemersensor, klassieke bolvorm, vervangt een 60W gloeilamp, mat, LED DAYLIGHT SENSOR CLASSIC A
OSRAM STAR+ LED-lamp met E27-fitting, warmwit (2700K), 9W, met schemersensor, klassieke bolvorm, vervangt een 60W gloeilamp, mat, LED DAYLIGHT SENSOR CLASSIC A
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 72
€ 43,31
-79%
€ 8,95
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is F.
Verkoper: Ultramera
Productafbeelding van Atika Elektro Verticutter Grasmaaier/Luchtverfrisser VT40Z
Atika Elektro Verticutter Grasmaaier/Luchtverfrisser VT40Z
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 396
€ 79,90
Verkoper: Altrad-Lescha-Atika-GmbH
Productafbeelding van Camelion 12001004, Wegwerpbatterijen, Alkaline, 10 stuks, Knopcelbatterijen
Camelion 12001004, Wegwerpbatterijen, Alkaline, 10 stuks, Knopcelbatterijen
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 210
€ 6,10
-26%
€ 4,47
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van Varta Industrial Pro Alkaline Batterij LR6/AA Mignon, 1,5 V (verpakking van 40 stuks)
Varta Industrial Pro Alkaline Batterij LR6/AA Mignon, 1,5 V (verpakking van 40 stuks)
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 201
€ 22,37
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Originele Samsung snellader + USB-C oplaadkabel EP-TA200. Snelle oplader, datakabel, netadapter, laadadapter voor Galaxy S9, S10, S20 / S20 Plus
Originele Samsung snellader + USB-C oplaadkabel EP-TA200. Snelle oplader, datakabel, netadapter, laadadapter voor Galaxy S9, S10, S20 / S20 Plus
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 870
€ 99,00
Verkoper: G-Electronics
Productafbeelding van Einhell nat- en droogzuiger TC-VC 1812 S
Einhell nat- en droogzuiger TC-VC 1812 S
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 121
€ 63,44
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van FireFix 2051 chamottesteen (geperst), 30 mm dik, afmetingen 300 x 150 mm
FireFix 2051 chamottesteen (geperst), 30 mm dik, afmetingen 300 x 150 mm
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 24,13
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Gorenje GV520E10 vaatwasser, volledig integreerbaar, 45 cm
Gorenje GV520E10 vaatwasser, volledig integreerbaar, 45 cm
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 148
€ 498,04
De energieklasse van dit product is E.
Verkoper: _Haushaltsparadies_
Productafbeelding van Denver MC-5220 compact audiosysteem, met achtergrondverlichting, kleur: zwart
Denver MC-5220 compact audiosysteem, met achtergrondverlichting, kleur: zwart
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 92
€ 104,90
-€ 27,39
€ 77,51
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van - Kachel met grote brandkamer, model Prity K1 D - 9,5 kW
- Kachel met grote brandkamer, model Prity K1 D - 9,5 kW
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 489,00
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is A.
Klassering van A++ tot G
Verkoper: VKGLOBAL
Productafbeelding van MAKITA DGA452Z angle grinder 115 mm 18 V Black, Blue
MAKITA DGA452Z angle grinder 115 mm 18 V Black, Blue
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 31
€ 93,68
Verkoper: Etrona
Productafbeelding van Küchenofen, houtkachel, merk Prity, model 1P34, rookkanaal aan de rechterkant – 10 kW + emissieklasse II
Küchenofen, houtkachel, merk Prity, model 1P34, rookkanaal aan de rechterkant – 10 kW + emissieklasse II
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 106
€ 560,00
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is A.
Klassering van A++ tot G
Verkoper: KAMINKO
Productafbeelding van Emerio WK-119988, 1,7 liter, 2200 watt, zwart, roestvrij staal
Emerio WK-119988, 1,7 liter, 2200 watt, zwart, roestvrij staal
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 31
€ 51,95
-45%
€ 28,36
Verkoper: TEC-MORE
Productafbeelding van Beautissu set van 4 zitkussens Lisa, antraciet, 40x40x8 cm
Beautissu set van 4 zitkussens Lisa, antraciet, 40x40x8 cm
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 60
€ 27,99
Gratis bezorging
Verkoper: brandvin
Productafbeelding van Kachel, houtkachel Prity K1, 9,5 kW, emissieklasse 2
Kachel, houtkachel Prity K1, 9,5 kW, emissieklasse 2
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 41
€ 352,47
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is A.
Verkoper: Otoengineering
Productafbeelding van Otto Chemie Ottoseal S100 siliconenkit, 300 ml, kleur: wit, artikelnummer: C01
Otto Chemie Ottoseal S100 siliconenkit, 300 ml, kleur: wit, artikelnummer: C01
€ 26,50/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 24
€ 10,63
-25%
€ 7,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van Gorenje BIGSPACE, Velká, Elektrische oven, 77 liter, 3500 W, 77 liter, 2300 W
Gorenje BIGSPACE, Velká, Elektrische oven, 77 liter, 3500 W, 77 liter, 2300 W
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 131
€ 426,36
De energieklasse van dit product is A.
Klassering van A+++ tot D
Verkoper: HAI-END
Productafbeelding van , kachel Victoria Panama, zwart, geschikt voor langdurig branden
, kachel Victoria Panama, zwart, geschikt voor langdurig branden
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 999,00
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is A.
Klassering van A++ tot G
Verkoper: VKGLOBAL
Productafbeelding van Ecosa glazen waterkoker met temperatuurregeling | 40°C - 100°C | 1,8 liter | 2200 watt | LCD-display | LED-verlichting | Hoogwaardig roestvrij staal
Ecosa glazen waterkoker met temperatuurregeling | 40°C - 100°C | 1,8 liter | 2200 watt | LCD-display | LED-verlichting | Hoogwaardig roestvrij staal
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 445
€ 69,27
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Einhell Power X-Change accu-kettingzaag GE-LC 18 Li set (1x 3,0Ah)
Einhell Power X-Change accu-kettingzaag GE-LC 18 Li set (1x 3,0Ah)
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 41
€ 150,60
Verkoper: TEC-MORE
Productafbeelding van ZMH LED plafondlamp Sterrenhemel, kleine ronde plafondlamp, 15W, 3000K, 21cm, warm wit, modern, geschikt voor slaapkamer, hal, keuken, woonkamer, kantoor, gang
ZMH LED plafondlamp Sterrenhemel, kleine ronde plafondlamp, 15W, 3000K, 21cm, warm wit, modern, geschikt voor slaapkamer, hal, keuken, woonkamer, kantoor, gang
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 188
€ 38,99
2% Voucher
De energieklasse van dit product is E.
Verkoper: ZMH
Productafbeelding van Blender: Elektrische keukenmachine voor het hakken van voedingsmiddelen, elektrische keukenmixer van 250W met een roestvrijstalen kom van 1,5 liter - MULTIMINCER
Blender: Elektrische keukenmachine voor het hakken van voedingsmiddelen, elektrische keukenmixer van 250W met een roestvrijstalen kom van 1,5 liter - MULTIMINCER
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 453
€ 19,99
Gratis bezorging
Verkoper: Mormark
Productafbeelding van Chemisch reinigingsmiddel voor schoorstenen en kachels, in poedervorm, 900 gram
Chemisch reinigingsmiddel voor schoorstenen en kachels, in poedervorm, 900 gram
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 23,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Wiltec 61542, geel, 4 meter, 1 stuk, 230 V, 50 - 60 Hz, 580 mm
Wiltec 61542, geel, 4 meter, 1 stuk, 230 V, 50 - 60 Hz, 580 mm
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 29
€ 132,99
Gratis bezorging
Verkoper: WilTec
Productafbeelding van Houtkachel Plamen Tara 6 kW – externe luchttoevoer, +
Houtkachel Plamen Tara 6 kW – externe luchttoevoer, +
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 869,00
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is A.
Verkoper: VKGLOBAL
Productafbeelding van FUXTEC benzine grasmaaier FX-RM4180 - 80ccm | 41cm maaidek | lichtgewicht, 18 kg | achteruitworp | 4-takt motor | snijhoogte 25-55 mm | geschikt voor gazons tot 400 m²
FUXTEC benzine grasmaaier FX-RM4180 - 80ccm | 41cm maaidek | lichtgewicht, 18 kg | achteruitworp | 4-takt motor | snijhoogte 25-55 mm | geschikt voor gazons tot 400 m²
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 62
€ 144,99
10% Voucher
Gratis bezorging
Verkoper: FUXTEC
Productafbeelding van Afvoerset voor wasbak, diameter 90 mm, chroom
Afvoerset voor wasbak, diameter 90 mm, chroom
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 17,69
Verkoper: qpool24
Productafbeelding van Briloner LED-inbouwspots VIPE
Briloner LED-inbouwspots VIPE
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 129
€ 32,19
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is F.
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Samsung SM-A047FZKUEUB Samsung Galaxy A04s Black                     3+32GB
Samsung SM-A047FZKUEUB Samsung Galaxy A04s Black 3+32GB
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 99
€ 308,46
Gratis bezorging
Verkoper: NovaMBSmart
Productafbeelding van Elektrische stadsfiets en elektrische Hollandfiets, 28 inch, met 36V 14.5Ah accu, bereik tot 120 km, SHIMANO 7-versnellingen
Elektrische stadsfiets en elektrische Hollandfiets, 28 inch, met 36V 14.5Ah accu, bereik tot 120 km, SHIMANO 7-versnellingen
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 749,00
Gratis bezorging
Verkoper: 360deutschlandstore

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.