Golden Curcuma Latte - Poeder met Rijstdrinkpoeder, Kurkuma, Kokossuiker - 125 g

€ 14,41

€ 115,28 / 1l

Plus € 6,50 verzendkosten

Gratis retour – 14 dagen

Staffelkorting beschikbaar:

Onze bestedeals
Voedingssupplementen & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Curcuma, piperine en vitamine C, veganistisch, 120 stuks
Curcuma, piperine en vitamine C, veganistisch, 120 stuks
€ 139,00/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 24
€ 19,46
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Liver Cleanse Poeder 125 g - Mariadistel met 80 % silymarine, Artisjok, Curcuma, Kaneel & Gember
Liver Cleanse Poeder 125 g - Mariadistel met 80 % silymarine, Artisjok, Curcuma, Kaneel & Gember
€ 107,52/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 42,61
-68%
€ 13,44
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: Nutrisslim
Productafbeelding van Spirulina Tabletten - 600 tabletten (500mg) - Hoge dosering: 4.000mg - Pure spirulina-alg uit gecontroleerde teelt - Veganistisch - TRUE NATURE®
Spirulina Tabletten - 600 tabletten (500mg) - Hoge dosering: 4.000mg - Pure spirulina-alg uit gecontroleerde teelt - Veganistisch - TRUE NATURE®
€ 156,23/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 34
€ 48,72
-3%
€ 46,87
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Chaga Mushrom - Poeder met Chaga - 125 g
Chaga Mushrom - Poeder met Chaga - 125 g
€ 93,52/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 11,69
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: Nutrisslim
Productafbeelding van DETOX superfood mix - Poeder met Tarwegras, Gerstegras, Spirulina - 125 g
DETOX superfood mix - Poeder met Tarwegras, Gerstegras, Spirulina - 125 g
€ 139,92/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 17,49
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: Nutrisslim
Productafbeelding van CURCUMA Poeder, biologisch, 200 g
CURCUMA Poeder, biologisch, 200 g
€ 38,11/1kg
€ 8,08
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Golden Collagen - Poeder met Gehydrolyseerd collageenpoeder, Vitamine C, Curcuma - 120 g
Golden Collagen - Poeder met Gehydrolyseerd collageenpoeder, Vitamine C, Curcuma - 120 g
€ 116,33/1l
€ 13,96
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: Nutrisslim
Productafbeelding van Lypo Gold Enzymedica, 60 capsules
Lypo Gold Enzymedica, 60 capsules
€ 33,88
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Skoczylas, Kurkuma, Piperine, Gember
Skoczylas, Kurkuma, Piperine, Gember
€ 18.280,00/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 33,76
-45%
€ 18,28
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Chlorella - Poeder - 125 g
Chlorella - Poeder - 125 g
€ 79,20/1l
€ 9,90
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: Nutrisslim
Productafbeelding van COLLAGEN JOINTCARE CURCUMIN - Poeder met Collageen Fortigel, Vitamine C, Kurkuma-extract - 140 g
COLLAGEN JOINTCARE CURCUMIN - Poeder met Collageen Fortigel, Vitamine C, Kurkuma-extract - 140 g
€ 124,64/1l
€ 17,45
Verkoper: Nutrisslim
Productafbeelding van Aleavedis ganzeflokken van lijnzaad, 400 g (poeder)
Aleavedis ganzeflokken van lijnzaad, 400 g (poeder)
€ 18,46/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 7,68
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van MEDICALFOX Glucose 75 g, poeder, kerssmaak, 75 g poeder
MEDICALFOX Glucose 75 g, poeder, kerssmaak, 75 g poeder
€ 46,34/1kg
€ 4,31
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Gerstegras biologisch poeder, 250 g
Gerstegras biologisch poeder, 250 g
€ 95,16/1kg
€ 23,79
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van OstroVit | Poeder van paardenstaartextract
OstroVit | Poeder van paardenstaartextract
€ 118,00/1l
€ 11,80
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van MEGAMAX Drinkgelatine poeder, sinaarssmaak, 400 g poeder
MEGAMAX Drinkgelatine poeder, sinaarssmaak, 400 g poeder
€ 40,79/1kg
€ 20,72
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van BrainMax Pure® Guarana biologisch poeder, 100 g
BrainMax Pure® Guarana biologisch poeder, 100 g
€ 276,90/1l
€ 27,69
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Curcuma (Turmeric root) - Poeder met Biologisch kurkumapoeder - 150 g
Curcuma (Turmeric root) - Poeder met Biologisch kurkumapoeder - 150 g
€ 31,93/1kg
€ 4,79
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: Nutrisslim
Productafbeelding van Fresubin YOcreme Abrikoos-Perzik, 24 x 125 g
Fresubin YOcreme Abrikoos-Perzik, 24 x 125 g
€ 964,96/1kg
€ 120,62
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van MSM-poeder, methylsulfonylmethaan, 500 g
MSM-poeder, methylsulfonylmethaan, 500 g
€ 25,28/1kg
€ 13,07
Verkoper: AbisZ-Markt

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Golden Curcuma Latte is een voedingssupplement in poedervorm met Rijstdrinkpoeder, Kurkuma, Kokossuiker, Kaneel. - Eiwitten dragen bij tot de groei en het behoud van spiermassa. - Met Rijstdrinkpoeder, Kurkuma, Kokossuiker, Kaneel
Bewaring en gebruik
Op een koele en droge plaats bewaren
Inhoud
125 ml
Ingrediënten
rijstdrinkpoeder*, (rijst*, bèta-glucanen van HAVER, zonnebloemolie*, zout), kurkuma (curcuma longa) (20 %)*, kokossuiker*, kaneel (cinnamomum zeylanicum) (5%)*, gember (zingiber officinale) (3%)*, biologisch*. Gebruiksadvies: Meng 2 theelepels (10 g) poeder in een kop (200 ml) heet water. Voeg voor een betere smaak een beetje plantaardige melk toe en roer goed
Voedingswaarde
Voedingswaarden (100g): Energie 1576 kJ / 376 kcal, Vet 4,4 g, waarvan verzadigd 2,7 g, Koolhydraten 79 g, waarvan suikers 21 g, Eiwit 2,4 g, Zout 0,2 g Actieve ingrediënten (10 g): Kurkuma 2000 mg, Kaneel 500 mg, Gember 300 mg
Gewicht
125 g
Levensmiddelenbedrijven
Nutrisslim d.o.o., Obrtniska ulica 4, 1292 Ig, Slovenia
Verkoopbenaming
Golden Curcuma Latte
Fabrikant
nutrisslim
Aantal stuks
100
Aanbevolen dosering
Meng 2 theelepels (10 gram) poeder in een kopje (200 ml) heet water. Voor een betere smaak kunt u een beetje plantaardige melk toevoegen en goed roeren
MPN (Manufacturer Part Number)
5512
EAN
3830052955129

Bewaring en gebruik
Op een koele en droge plaats bewaren
Inhoud
125 ml
Ingrediënten
rijstdrinkpoeder*, (rijst*, bèta-glucanen van HAVER, zonnebloemolie*, zout), kurkuma (curcuma longa) (20 %)*, kokossuiker*, kaneel (cinnamomum zeylanicum) (5%)*, gember (zingiber officinale) (3%)*, biologisch*. Gebruiksadvies: Meng 2 theelepels (10 g) poeder in een kop (200 ml) heet water. Voeg voor een betere smaak een beetje plantaardige melk toe en roer goed
Voedingswaarde
Voedingswaarden (100g): Energie 1576 kJ / 376 kcal, Vet 4,4 g, waarvan verzadigd 2,7 g, Koolhydraten 79 g, waarvan suikers 21 g, Eiwit 2,4 g, Zout 0,2 g Actieve ingrediënten (10 g): Kurkuma 2000 mg, Kaneel 500 mg, Gember 300 mg
Gewicht
125 g
Levensmiddelenbedrijven
Nutrisslim d.o.o., Obrtniska ulica 4, 1292 Ig, Slovenia
Verkoopbenaming
Golden Curcuma Latte
Fabrikant
nutrisslim
Aantal stuks
100
Aanbevolen dosering
Meng 2 theelepels (10 gram) poeder in een kopje (200 ml) heet water. Voor een betere smaak kunt u een beetje plantaardige melk toevoegen en goed roeren
MPN (Manufacturer Part Number)
5512
EAN
3830052955129
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Good Night Latte - Poeder met Cacao, Rijstdrinkpoeder, Kokosnoot suiker - 125 g
Good Night Latte - Poeder met Cacao, Rijstdrinkpoeder, Kokosnoot suiker - 125 g
€ 11,79
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: Nutrisslim
Productafbeelding van Automatische sensorprullenbak, afvalbak zonder binnenbak, 30 liter
Automatische sensorprullenbak, afvalbak zonder binnenbak, 30 liter
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 18
€ 82,90
15% Voucher
Gratis bezorging
Verkoper: AOSOM-DE
Productafbeelding van Buitenverlichting, zonnepaneellamp, hanglamp, IP65, waterdichte tuinlamp met 2 lampen en afstandsbediening, warm wit licht
Buitenverlichting, zonnepaneellamp, hanglamp, IP65, waterdichte tuinlamp met 2 lampen en afstandsbediening, warm wit licht
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 74
€ 35,39
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is A++.
Klassering van A++ tot E
Verkoper: lapamax
Productafbeelding van Aquadon Shower Hero – waterbesparende douchekop met mineralen – douchekop met 3 verschillende straalstanden – waterbesparende douchekop met drukverhogende functie en filter voor zacht water
Aquadon Shower Hero – waterbesparende douchekop met mineralen – douchekop met 3 verschillende straalstanden – waterbesparende douchekop met drukverhogende functie en filter voor zacht water
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 111
€ 29,99
-50%
€ 14,99
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: HAC24-GmbH
Productafbeelding van Oral-B iO Serie 5 Elektrische Tandenborstel, Zwart
Oral-B iO Serie 5 Elektrische Tandenborstel, Zwart
€ 140,24/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 35
€ 109,39
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van Dior J'adore Eau de Parfum, 100 ml (damesparfum)
Dior J'adore Eau de Parfum, 100 ml (damesparfum)
€ 556,00/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 1167
€ 55,60
Verkoper: Novada-Shop
Productafbeelding van INTEX 28076 - Veiligheidsladder voor zwembaden (hoogte 122 cm) Zwembadladder
INTEX 28076 - Veiligheidsladder voor zwembaden (hoogte 122 cm) Zwembadladder
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 107
€ 139,05
Verkoper: Teshop
Productafbeelding van Autohouder voor mobiele telefoon, zuignaphouder voor mobiele telefoon in de auto
Autohouder voor mobiele telefoon, zuignaphouder voor mobiele telefoon in de auto
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 57
€ 14,93
Gratis bezorging
Verkoper: StarCommerce
Productafbeelding van Kamplantenmix II, set van 3: 1x Dieffenbachia, 1x Chamaedorea (bergpalm), 1x Dracena marginata (drakenboom), pot van 10-12 cm
Kamplantenmix II, set van 3: 1x Dieffenbachia, 1x Chamaedorea (bergpalm), 1x Dracena marginata (drakenboom), pot van 10-12 cm
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 54
€ 17,58
Verkoper: Exotenherz
Productafbeelding van Fitgun Pro, slagmassageapparaat, universeel, zwart, blauw, aanraakbediening, 6 massagekoppen, 3200 RPM
Fitgun Pro, slagmassageapparaat, universeel, zwart, blauw, aanraakbediening, 6 massagekoppen, 3200 RPM
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 148,18
Verkoper: Green_Country
Productafbeelding van Clatronic ijsmachine | 1500 ml | Voor sorbet, ijs en bevroren yoghurt | Bereidingstijd: 20-40 minuten | Vulopening | Koelreservoir | ICM 3764
Clatronic ijsmachine | 1500 ml | Voor sorbet, ijs en bevroren yoghurt | Bereidingstijd: 20-40 minuten | Vulopening | Koelreservoir | ICM 3764
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 123
€ 138,00
Gratis bezorging
Verkoper: NovaMBSmart
Productafbeelding van Voetmassageapparaat met verwarming
Voetmassageapparaat met verwarming
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 42
€ 58,99
Verkoper: Netsilla
Productafbeelding van Tian Hu Shan groene thee, Matcha, 80 gram
Tian Hu Shan groene thee, Matcha, 80 gram
€ 62,13/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 19
€ 5,23
-4%
€ 4,97
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Polyrotan zitgroep, eettafel, lounge tuinmeubilair, zitset, 13-delig. Tuinset bestaande uit: 1 tafel + 8 stoelen + 4 krukjes - grijs
Polyrotan zitgroep, eettafel, lounge tuinmeubilair, zitset, 13-delig. Tuinset bestaande uit: 1 tafel + 8 stoelen + 4 krukjes - grijs
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 74
€ 749,00
Gratis bezorging
Verkoper: EveMotionGmbH
Productafbeelding van Mesko haardroger MS 2249, 2000 W, 3 temperatuurstanden, zwart/roze
Mesko haardroger MS 2249, 2000 W, 3 temperatuurstanden, zwart/roze
€ 32,18/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 38
€ 21,88
Gratis bezorging
Verkoper: Euroelectronics
Productafbeelding van Leki Gummipuffer Power - voor Nordic Walking / Beschermpads
Leki Gummipuffer Power - voor Nordic Walking / Beschermpads
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 14,99
Verkoper: Sport-Tritscher
Productafbeelding van Lunchbox, broodtrommel met 3 compartimenten en bestek, 1400 ml, vaatwasmachinebestendig, lekvrij, bento box voor kinderen en volwassenen
Lunchbox, broodtrommel met 3 compartimenten en bestek, 1400 ml, vaatwasmachinebestendig, lekvrij, bento box voor kinderen en volwassenen
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 17,23
Gratis bezorging
Verkoper: StarCommerce
Productafbeelding van Apple MMTN2ZM/A EarPods, in-ear hoofdtelefoon, wit
Apple MMTN2ZM/A EarPods, in-ear hoofdtelefoon, wit
3,9Gemiddelde beoordeling: 3,9 van 5Aantal beoordelingen: 279
€ 20,46
Verkoper: CaseZone
Productafbeelding van Philips pluizenverwijderaar, 2 hoogtestanden, verwijdert pluisjes, inclusief batterijen, zwart (GC026/80)
Philips pluizenverwijderaar, 2 hoogtestanden, verwijdert pluisjes, inclusief batterijen, zwart (GC026/80)
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 43
€ 16,44
Verkoper: InstaSpares
Productafbeelding van Nedis AX8415210, Verlichtingstouw, Zwart, Wit, Kerst, 4,1 m, Jongen/meisje, Volwassene
Nedis AX8415210, Verlichtingstouw, Zwart, Wit, Kerst, 4,1 m, Jongen/meisje, Volwassene
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 7,89
Gratis bezorging
Verkoper: Aximax
Productafbeelding van Leicke Twin Mini, nieuwe generatie, Bluetooth-hoofdtelefoon, handsfree functie, True Wireless, compatibel met Siri en Google Assistant, Bluetooth, oordetectie, anti-verlies functie
Leicke Twin Mini, nieuwe generatie, Bluetooth-hoofdtelefoon, handsfree functie, True Wireless, compatibel met Siri en Google Assistant, Bluetooth, oordetectie, anti-verlies functie
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 49,99
Gratis bezorging
Verkoper: LEICKE-Leipzig
Productafbeelding van Trizand 25254 Hula Hoop-massagehoepel met gewichten, wit
Trizand 25254 Hula Hoop-massagehoepel met gewichten, wit
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 24
€ 24,99
Gratis bezorging
Verkoper: MBDeals
Productafbeelding van Beautissu Sherpa deken, knuffeldeken met glanseffect, maat XL, kleur antraciet, model Elisa, 150x200 cm
Beautissu Sherpa deken, knuffeldeken met glanseffect, maat XL, kleur antraciet, model Elisa, 150x200 cm
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 32,99
-51%
€ 15,99
Gratis bezorging
Verkoper: brandvin
Productafbeelding van Paraplu, 180 cm, kleurrijk
Paraplu, 180 cm, kleurrijk
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 40
€ 18,49
Verkoper: Special-trends
Productafbeelding van GSW vleesmolen, modelnummer 8, 588423, gietijzer
GSW vleesmolen, modelnummer 8, 588423, gietijzer
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 53
€ 31,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van COSTWAY stoomreiniger, 2000W, mobiele reinigingsmachine met een tank van 1,8 liter en 13 accessoires, stoomsteel voor tapijten, ramen, glas en gordijnen, geel
COSTWAY stoomreiniger, 2000W, mobiele reinigingsmachine met een tank van 1,8 liter en 13 accessoires, stoomsteel voor tapijten, ramen, glas en gordijnen, geel
€ 62,77/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 170
€ 112,99
Gratis bezorging
Verkoper: FDSGmbH
Productafbeelding van Mesko Home MS 8053 wasmachine, bovenlader, 3 kg, blauw/wit
Mesko Home MS 8053 wasmachine, bovenlader, 3 kg, blauw/wit
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 84
€ 66,81
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van Buitentapijt, weerbestendig, voor tuin en terras, platgeweven, effen design, sisallook, robuust, afmetingen 140x200 cm
Buitentapijt, weerbestendig, voor tuin en terras, platgeweven, effen design, sisallook, robuust, afmetingen 140x200 cm
€ 16,07/1m²
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 80
€ 44,99
Gratis bezorging
Verkoper: eRocket
Productafbeelding van Tochtstrip voor deuren | Rubberen tochtstrip voor deuren | Tochtstrip voor de onderkant van de deur | Deurisolatie | Tochtstopper voor deuren | Deurafdichting
Tochtstrip voor deuren | Rubberen tochtstrip voor deuren | Tochtstrip voor de onderkant van de deur | Deurisolatie | Tochtstopper voor deuren | Deurafdichting
€ 13,57/1m
3,8Gemiddelde beoordeling: 3,8 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 10,99
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: HAC24-GmbH

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 6 beoordelingen
Beoordeeld op 1 januari 2023 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Super product
Beoordeeld op 11 juni 2024 op
Geverifieerde aankoop
Beoordeeld op 30 maart 2024 op
Geverifieerde aankoop
Beoordeeld op 16 april 2023 op
Geverifieerde aankoop
Beoordeeld op 13 maart 2024 op
Geverifieerde aankoop
Beoordeeld op 17 maart 2024 op
Geverifieerde aankoop
Onze aanbevelingen voor jou
Vita Elements Whey Protein Poeder Vanille, set van 3.
Vita Elements Whey Protein Poeder Vanille Set van 3 3000g Voedingssupplement
€ 118,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 39,66/1kg
Vita Elements EAA Capsules, set van 3.
Vita Elements EAA Capsules Set van 3 900 capsules Veganistisch Voedingssupplement
€ 76,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 91,33/1kg
Vita Elements Berberine 500mg, set van 3.
Vita Elements Berberine 500mg Set van 3 360 capsules Veganistisch Voedingssupplement
€ 69,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 291,63/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Premium Magnesiumcitraat Set van 3 365 Capsules Biobeschikbaarheid Voedingssupplement
Vita Elements Premium Magnesiumcitraat Set van 3 365 Capsules Biobeschikbaarheid Voedingssupplement
€ 75,99
-10%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 62,09/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Magnesium Complex Set van 3 180 Capsules Bisglycinaat Citraat Malaat Voedingssupplement
Vita Elements Magnesium Complex Set van 3 180 Capsules Bisglycinaat Citraat Malaat Voedingssupplement
€ 74,99
-9%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 137,35/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Ashwagandha Set van 3 180 Capsules Withanoliden Voedingssupplement
Vita Elements Ashwagandha Set van 3 180 Capsules Withanoliden Voedingssupplement
€ 75,99
-10%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 338,26/1kg
Productafbeelding van Vita Elements OPC Druivenpitextract Set van 3 240 Capsules Antioxidanten Polyfenolen Voedingssupplement
Vita Elements OPC Druivenpitextract Set van 3 240 Capsules Antioxidanten Polyfenolen Voedingssupplement
€ 74,99
-9%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 159,60/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Magnesiumbisglycinaat Set van 3 180 Capsules Chelaat Zenuwstelsel Voedingssupplement
Vita Elements Magnesiumbisglycinaat Set van 3 180 Capsules Chelaat Zenuwstelsel Voedingssupplement
€ 76,99
-11%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 145,28/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Curcuma Extract Set van 3 90 Capsules Curcuminoïden Piperine Ontsteking Voedingssupplement
Vita Elements Curcuma Extract Set van 3 90 Capsules Curcuminoïden Piperine Ontsteking Voedingssupplement
€ 76,99
-11%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 338,26/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Biotine Selenium Zink Complex Set van 3 365 Tabletten Huid Haar Nagels Voedingssupplement
Vita Elements Biotine Selenium Zink Complex Set van 3 365 Tabletten Huid Haar Nagels Voedingssupplement
€ 76,99
-11%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 390,75/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Vitamine B Complex Set van 3 240 Tabletten 8 B-Vitamines Energiemetabolisme Voedingssupplement
Vita Elements Vitamine B Complex Set van 3 240 Tabletten 8 B-Vitamines Energiemetabolisme Voedingssupplement
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 75,99
-10%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 377,72/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Vitamine B12 met Foliumzuur Set van 3 180 Tabletten Energiemetabolisme Voedingssupplement
Vita Elements Vitamine B12 met Foliumzuur Set van 3 180 Tabletten Energiemetabolisme Voedingssupplement
€ 76,99
-11%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 503,63/1kg
Productafbeelding van Vita Elements NAD+ Complex Set van 3 80 Capsules Nicotinamide Riboside Resveratrol Voedingssupplement
Vita Elements NAD+ Complex Set van 3 80 Capsules Nicotinamide Riboside Resveratrol Voedingssupplement
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 76,99
-14%
€ 65,95
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 1.014,62/1kg
Vita Elements Paddenstoelencomplex, set van 3.
Vita Elements Paddenstoelencomplex Set van 3 540 capsules Veganistisch Voedingssupplement
€ 58,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 196,63/1kg
Vita Elements Vitamine C 1000mg, set van 3.
Vita Elements Vitamine C 1000mg Set van 3 540 tabletten Veganistisch Voedingssupplement
€ 58,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 84,39/1kg
Vita Elements L-Theanine 400mg, set van 3.
Vita Elements L-Theanine 400mg Set van 3 540 capsules Veganistisch Voedingssupplement
€ 58,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 218,48/1kg
Vita Elements Multivitamine Gummies, set van 3.
Vita Elements Multivitamine Gummies Set van 3 360 stuks Voedingssupplement
€ 52,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 73,60/1kg
Vita Elements IJzer Bisglycinaat, set van 3.
Vita Elements IJzer Bisglycinaat Set van 3 540 tabletten Veganistisch Voedingssupplement
€ 52,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 588,78/1kg
Vita Elements Cultuur-21 Complex, set van 3.
Vita Elements Cultuur-21 Complex Set van 3 540 capsules Veganistisch Voedingssupplement
€ 52,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 194,10/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Himalaya Shilajit Gold Gummies Set van 3 60 stuks Ashwagandha Gokshura Voedingssupplement, AI-gegenereerde afbeelding
Vita Elements Himalaya Shilajit Gold Gummies Set van 3 60 stuks Ashwagandha Gokshura Voedingssupplement
€ 50,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 200,75/1kg