Clipper - Biologische groene thee met framboos en munt - 20 theezakjes

€ 4,40

plus € 5,95 verzendkosten

Bij jou thuis

wo 30 september
Onze bestedeals
Theezakjes & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Clipper Snore & Peace biologische tabletten (20 stuks)
Clipper Snore & Peace biologische tabletten (20 stuks)
€ 4,40
-2%
€ 4,28
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Clipper - Zen theezakjes - 20 stuks
Clipper - Zen theezakjes - 20 stuks
€ 4,40
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Clipper Green Lemon Thee, 37g – Biologische kruidenthee met een verfrissende citroensmaak
Clipper Green Lemon Thee, 37g – Biologische kruidenthee met een verfrissende citroensmaak
€ 115,68/1kg
€ 4,40
-2%
€ 4,28
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Clipper - Biologische groene ontgiftende thee - 20 theezakjes
Clipper - Biologische groene ontgiftende thee - 20 theezakjes
€ 4,40
-2%
€ 4,28
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van ETS - Groene thee met munt, biologisch, 20 theezakjes
ETS - Groene thee met munt, biologisch, 20 theezakjes
€ 135,75/1kg
€ 6,85
-20%
€ 5,43
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Lipton groene thee met munt, 20 theezakjes
Lipton groene thee met munt, 20 theezakjes
€ 76,50/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 3,06
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Clipper - Rustgevende kamille-biologische thee - 20 theezakjes
Clipper - Rustgevende kamille-biologische thee - 20 theezakjes
€ 4,40
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Lipton groene thee, smaak van vlierbes, 20 theezakjes
Lipton groene thee, smaak van vlierbes, 20 theezakjes
€ 12,24/1kg
€ 3,06
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Dilmah Groene Thee met Marokkaanse Munt - 20 theezakjes
Dilmah Groene Thee met Marokkaanse Munt - 20 theezakjes
€ 42,13/1kg
€ 3,37
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Loyd Kruidenthee Framboos met Kaneel, 20 theezakjes
Loyd Kruidenthee Framboos met Kaneel, 20 theezakjes
€ 39,00/1kg
€ 2,34
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Biologisch groene thee - 20 theezakjes, 40g
Biologisch groene thee - 20 theezakjes, 40g
€ 95,25/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 4,24
-10%
€ 3,81
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Loyd Groene Thee Munt & Manuka Honing, 20 piramidezakjes
Loyd Groene Thee Munt & Manuka Honing, 20 piramidezakjes
€ 499,71/1kg
€ 16,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van LOYD Groene Thee met Framboos, 20 theezakjes
LOYD Groene Thee met Framboos, 20 theezakjes
€ 17,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Rooibos kruidenthee, biologisch, Salus, 75 g. THEE
Rooibos kruidenthee, biologisch, Salus, 75 g. THEE
€ 53,33/1kg
€ 4,80
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Basilur Grüner Ceylon Thee, Sencha, groene thee, 100 theezakjes
Basilur Grüner Ceylon Thee, Sencha, groene thee, 100 theezakjes
€ 127,10/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 25,42
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Lipton groene thee, citrus smaak, 20 theezakjes, met aroma
Lipton groene thee, citrus smaak, 20 theezakjes, met aroma
€ 12,24/1kg
€ 3,06
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Groene thee met yuzu, 20 theezakjes
Groene thee met yuzu, 20 theezakjes
€ 79,60/1kg
€ 19,90
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Loyd Fruitige Thee, Bessen en Vlierbes, 20 theezakjes
Loyd Fruitige Thee, Bessen en Vlierbes, 20 theezakjes
€ 9,68/1kg
€ 2,55
-5%
€ 2,42
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Vitax Her kruidenthee met kamille, 20 theezakjes
Vitax Her kruidenthee met kamille, 20 theezakjes
€ 28,60/1kg
€ 1,51
-5%
€ 1,43
Verkoper: Katomix

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Een heerlijke groene thee, verrijkt met de smaak van frambozen en munt.
Ingrediënten
Groene thee*, pepermunt* (15%), natuurlijke aroma's (5%), frambozenstukjes* (1%).
Levensmiddelenbedrijven
Foodworld
Verkoopbenaming
kruiden
Fabrikant
Aantal stuks
25
EAN
5021991939730

Ingrediënten
Groene thee*, pepermunt* (15%), natuurlijke aroma's (5%), frambozenstukjes* (1%).
Levensmiddelenbedrijven
Foodworld
Verkoopbenaming
kruiden
Fabrikant
Aantal stuks
25
EAN
5021991939730
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Clipper - Biologisch groene thee - 20 theezakjes
Clipper - Biologisch groene thee - 20 theezakjes
€ 4,40
-2%
€ 4,29
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Clipper Green Lemon Thee, 37g – Biologische kruidenthee met een verfrissende citroensmaak
Clipper Green Lemon Thee, 37g – Biologische kruidenthee met een verfrissende citroensmaak
€ 115,68/1kg
€ 4,40
-2%
€ 4,28
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Clipper Snore & Peace biologische tabletten (20 stuks)
Clipper Snore & Peace biologische tabletten (20 stuks)
€ 4,40
-2%
€ 4,28
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Clipper - Zen theezakjes - 20 stuks
Clipper - Zen theezakjes - 20 stuks
€ 4,40
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Clipper - Biologische groene ontgiftende thee - 20 theezakjes
Clipper - Biologische groene ontgiftende thee - 20 theezakjes
€ 4,40
-2%
€ 4,28
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Meßmer 4001257156003, Meßmer Thee "Fruitmengsel", verpakking van 25 stuks
Meßmer 4001257156003, Meßmer Thee "Fruitmengsel", verpakking van 25 stuks
€ 248,80/1kg
€ 18,66
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Ahmad Thee - Zwarte thee met frambozenaroma, 40g, 20 theezakjes
Ahmad Thee - Zwarte thee met frambozenaroma, 40g, 20 theezakjes
€ 252,38/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 21,99
-8%
€ 20,19
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Teekanne 6875: Chinese Sencha-thee - 20 theezakjes
Teekanne 6875: Chinese Sencha-thee - 20 theezakjes
€ 349,43/1kg
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 12,23
Verkoper: somnia24

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.