Winter Wichtel Thee - 15 theezakjes, 30 gram

€ 4,04

€ 134,67 / 1kg

plus € 19,99 verzendkosten

Naar huis en naar afhaalstations

do 1 – ma 5 oktober
Onze bestedeals
Theezakjes & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Wintertruffels - 15 zakjes van 30 gram
Wintertruffels - 15 zakjes van 30 gram
€ 126,67/1kg
€ 3,80
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Polarzauber Fruitige Kruidenthee - 15 theezakjes, 30g
Polarzauber Fruitige Kruidenthee - 15 theezakjes, 30g
€ 126.666,67/1kg
€ 3,80
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Vlierbessen thee Mursal, biologisch, 22 gram
Vlierbessen thee Mursal, biologisch, 22 gram
€ 192,00/1kg
€ 4,04
-4%
€ 3,84
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Citroenmelisse thee - 15 theezakjes, 27 gram
Citroenmelisse thee - 15 theezakjes, 27 gram
€ 75,11/1kg
€ 3,38
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Morgenthee, 15 theezakjes, 30 gram
Morgenthee, 15 theezakjes, 30 gram
€ 55,88/1kg
€ 3,80
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Heidelbeerbladeren thee, 60 gram
Heidelbeerbladeren thee, 60 gram
€ 131,00/1kg
€ 7,86
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van -theemengsel, 32 gram
-theemengsel, 32 gram
€ 190,94/1kg
€ 6,11
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Basilur Zwarte Thee "Winter Thee", navulverpakking
Basilur Zwarte Thee "Winter Thee", navulverpakking
€ 97,30/1kg
€ 9,73
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Sonnentor 00238, 100 gram, 1 stuk
Sonnentor 00238, 100 gram, 1 stuk
€ 47,90/1kg
€ 4,91
-2%
€ 4,79
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Sonnentor 02432, Fruitige thee, 27 gram, 18 stuks
Sonnentor 02432, Fruitige thee, 27 gram, 18 stuks
€ 403,33/1kg
€ 10,89
Verkoper: TisknuLevneCZ
Productafbeelding van Ahmad Thee - Ceylon Thee, 40 gram, 20 theezakjes
Ahmad Thee - Ceylon Thee, 40 gram, 20 theezakjes
€ 524,75/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 20,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Birkenbladeren, 90 gram thee
Birkenbladeren, 90 gram thee
€ 52,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 4,68
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Winter Punch fruitige thee, Teekanne, 20 theezakjes
Winter Punch fruitige thee, Teekanne, 20 theezakjes
€ 9,32/1kg
€ 2,33
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Sonnentor Winternacht Thee  (18 stuks)
Sonnentor Winternacht Thee (18 stuks)
€ 106,44/1kg
€ 4,91
-2%
€ 4,79
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Pitta Thee, 22,5 gram
Pitta Thee, 22,5 gram
€ 639,50/1kg
€ 12,79
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Sonnentor 02560, Kruidenthee, 27 gram, 18 stuks
Sonnentor 02560, Kruidenthee, 27 gram, 18 stuks
€ 305,93/1kg
€ 8,26
Verkoper: Emerosa

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Wintergnomen zijn vrolijke, speelse kabouters met een rode muts en een dikke neus, die graag dansen en spelen. In Finland worden ze "Tonttu" genoemd (uitgesproken als "donddu") en worden ze bijzonder vereerd, omdat ze deel uitmaken van de entourage van de Kerstman en zich bezighouden met de rendieren en de cadeaus. Er wordt ook gezegd dat ze de kinderen observeren en de Kerstman informeren over hun gedrag en wensen. Talrijke afbeeldingen en beeldjes van Tonttu's sieren, vooral in de periode voor Kerstmis, de huizen in Finland en herinneren zo aan de geliefde kabouters.

Deze heerlijke kruidenthee-specialiteit is bijzonder rijk aan smaaknuances, waarbij de in Finland zo populaire kardemom bijdraagt aan de diversiteit.

Instructies voor gebruik en opslag:
Droog, koel en donker n.

Ingrediënten
Gerstemouter*, cichoriëwortel*, takken van de honingbes*, kaneelschors*, gember*, zoethoutwortel*, kardemomvruchten* 5%, kruidnagel*, zwarte peperkorrels*. Bevat de volgende allergenen: gluten*. Afkomstig uit biologische teelt
Gewicht
30 g
Levensmiddelenbedrijven
SALUS
Verkoopbenaming
Theezakje
Fabrikant
Model
Winter-Wichtel
Aantal stuks
30
MPN (Manufacturer Part Number)
20103216
EAN
4004148305580

Ingrediënten
Gerstemouter*, cichoriëwortel*, takken van de honingbes*, kaneelschors*, gember*, zoethoutwortel*, kardemomvruchten* 5%, kruidnagel*, zwarte peperkorrels*. Bevat de volgende allergenen: gluten*. Afkomstig uit biologische teelt
Gewicht
30 g
Levensmiddelenbedrijven
SALUS
Verkoopbenaming
Theezakje
Fabrikant
Model
Winter-Wichtel
Aantal stuks
30
MPN (Manufacturer Part Number)
20103216
EAN
4004148305580
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Polarzauber Fruitige Kruidenthee - 15 theezakjes, 30g
Polarzauber Fruitige Kruidenthee - 15 theezakjes, 30g
€ 126.666,67/1kg
€ 3,80
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Wintertruffels - 15 zakjes van 30 gram
Wintertruffels - 15 zakjes van 30 gram
€ 126,67/1kg
€ 3,80
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Sonnentor Advent Kalender Thee  (24 stuks)
Sonnentor Advent Kalender Thee (24 stuks)
€ 150,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 5,99
-2%
€ 5,85
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Aigostar 8433325205089, Heteluchtfriteuse, 7 liter, 80 °C, 200 °C, 60 minuten, Zelfstandig apparaat
Aigostar 8433325205089, Heteluchtfriteuse, 7 liter, 80 °C, 200 °C, 60 minuten, Zelfstandig apparaat
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 1956
€ 99,74
Gratis bezorging
Verkoper: GrupaGSM

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.