Douxo S3 Pyo Mousse 150ml voor honden bij dermatitis, hydrateert de huid

€ 38,26

€ 255,07 / 1l

plus € 19,99 verzendkosten

Naar huis en naar afhaalstations

di 6 – do 8 oktober
Wees er snel bij!
Verzorging kleine huisdieren & veel meer
Vergelijkbare producten
Welkomstdeals
Productafbeelding van PET ZINC+ - Huid- en vachtondersteuning voor honden en katten - 30 tabletten
PET ZINC+ - Huid- en vachtondersteuning voor honden en katten - 30 tabletten
€ 2.220,00/1l
€ 37,00
-10%
€ 33,30
Gratis bezorging
Verkoper: PremiumHealth24
Productafbeelding van Douxo S3 Pyo Shampoo 200ml voor honden en katten, geschikt bij dermatitis, hydrateert de huid
Douxo S3 Pyo Shampoo 200ml voor honden en katten, geschikt bij dermatitis, hydrateert de huid
€ 189,50/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 37,90
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Beaphar Derma+ Zalf
Beaphar Derma+ Zalf
€ 1.023,00/1l
€ 30,69
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Aptus® SentrX VET OOGGEL 10 x 3 ml
Aptus® SentrX VET OOGGEL 10 x 3 ml
€ 4.687,67/1kg
€ 182,61
-€ 41,98
€ 140,63
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van PHA Omgevingsspray voor honden en katten, 150 ml
PHA Omgevingsspray voor honden en katten, 150 ml
€ 74,40/1l
€ 11,16
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Manukasan verzorgende zalf voor dieren, 75 ml
Manukasan verzorgende zalf voor dieren, 75 ml
€ 58,20
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van 118 ml TrizEDTA oorreiniger
118 ml TrizEDTA oorreiniger
€ 233,81/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 27,59
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Menforsan Zeer Mild Katjesshamppoo, 300 Ml
Menforsan Zeer Mild Katjesshamppoo, 300 Ml
€ 72,67/1l
€ 21,80
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van HexoCare Shampoo 1% 250ml, geschikt voor honden en katten. Bevat chloorhexidine, reinigt en verzorgt de huid
HexoCare Shampoo 1% 250ml, geschikt voor honden en katten. Bevat chloorhexidine, reinigt en verzorgt de huid
€ 101,12/1l
€ 25,28
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van ICF Clorexyderm Shampoo 4% concentraat, 250 ml | voor honden en katten | voor huid en vacht
ICF Clorexyderm Shampoo 4% concentraat, 250 ml | voor honden en katten | voor huid en vacht
€ 49.030,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 49,03
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van VetExpert PlaqueOff 20g
VetExpert PlaqueOff 20g
€ 14.520,00/1l
€ 14,52
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van 230 ml DermAllay Shampoo met haver voor honden, katten en paarden
230 ml DermAllay Shampoo met haver voor honden, katten en paarden
€ 127,52/1l
€ 29,33
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van PHA Vitaminpasta voor honden, 100 ml
PHA Vitaminpasta voor honden, 100 ml
€ 4,08
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van bogacare Perfect Oogreiniger voor honden, 100 ml
bogacare Perfect Oogreiniger voor honden, 100 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 13,49
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Dentican Enzymatische Tandpasta 100Ml
Dentican Enzymatische Tandpasta 100Ml
€ 239,00/1l
€ 23,90
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van Felitatz tandverzorgingsvloeistof voor katten, 20 ml
Felitatz tandverzorgingsvloeistof voor katten, 20 ml
€ 454,50/1kg
€ 9,09
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Vulnocyn wondspray, desinfectiemiddel voor dieren, 350 ml
Vulnocyn wondspray, desinfectiemiddel voor dieren, 350 ml
€ 30,37
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van EUROWET Lespewet - voedingssupplement voor honden en katten - 125 ml
EUROWET Lespewet - voedingssupplement voor honden en katten - 125 ml
€ 2,69/1kg
€ 13,43
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van Kräutermax Aloe Vera Spray, 100 ml
Kräutermax Aloe Vera Spray, 100 ml
€ 171,90/1l
€ 17,19
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Vulnocyn hydrogel desinfectiemiddel voor diergebruik, 350 ml
Vulnocyn hydrogel desinfectiemiddel voor diergebruik, 350 ml
€ 30,98
Verkoper: AbisZ-Markt

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Douxo S3 Pyo Mousse voor honden/katten, 150 ml - Categorie: Veterinair product
Gewicht
150 g
Inhoud
0.15 l
EAN
3411113011260
MPN (Manufacturer Part Number)
17826299
Fabrikant

Gewicht
150 g
Inhoud
0.15 l
EAN
3411113011260
MPN (Manufacturer Part Number)
17826299
Fabrikant
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Clanmacy Automatische kippenluik, zonnepaneel, aluminium kippendeur, elektrische deuropener, met tijdinstelling, intelligente klembeveiliging en afstandsbediening
Clanmacy Automatische kippenluik, zonnepaneel, aluminium kippendeur, elektrische deuropener, met tijdinstelling, intelligente klembeveiliging en afstandsbediening
€ 32,49/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 66,99
-22%
€ 51,99
5% Voucher
Gratis bezorging
Verkoper: SA-WLONG
Productafbeelding van ADEMA NATURAL® WURMIDIN LIQUID - Ontwormingsmiddel - Ontwormingskuur in druppelvorm/vloeibaar voor dieren - Geschikt voor honden, katten, konijnen, schapen, pluimvee en vogels
ADEMA NATURAL® WURMIDIN LIQUID - Ontwormingsmiddel - Ontwormingskuur in druppelvorm/vloeibaar voor dieren - Geschikt voor honden, katten, konijnen, schapen, pluimvee en vogels
€ 370,00/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 18
€ 18,50
Gratis bezorging
Verkoper: UnicornGroup
Productafbeelding van HG Haarentferner voor huisdieren, 500 gram
HG Haarentferner voor huisdieren, 500 gram
2,8Gemiddelde beoordeling: 2,8 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 45,95
-36%
€ 28,98
Gratis bezorging
Verkoper: WAYS
Productafbeelding van Trizand 26799 Opvouwbaar, draagbaar afkoelbad, 320 l, zwart
Trizand 26799 Opvouwbaar, draagbaar afkoelbad, 320 l, zwart
€ 10,22/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 48,05
Verkoper: Dareknaklik
Productafbeelding van HAPPS sterke druppels tegen vlooien en teken voor middelgrote honden, 10-20 kg, 4x2,5 ml
HAPPS sterke druppels tegen vlooien en teken voor middelgrote honden, 10-20 kg, 4x2,5 ml
€ 540,00/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 17,20
-5%
€ 16,20
15% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van Otoact oordruppels, 100 ml
Otoact oordruppels, 100 ml
€ 370,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 37,00
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van Vlooien- en tekenmiddel voor grote honden, 20-40 kg
Vlooien- en tekenmiddel voor grote honden, 20-40 kg
€ 641,67/1kg
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 20,25
-4%
€ 19,25
15% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van Hello Animal® Juckreiz Tabletten voor hond en kat - Ondersteuning bij het verminderen van jeuk – Verzachting van de huid
Hello Animal® Juckreiz Tabletten voor hond en kat - Ondersteuning bij het verminderen van jeuk – Verzachting van de huid
€ 3.506,00/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 52,59
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Trizchlor spoelvloeistof voor honden/katten, 118 ml
Trizchlor spoelvloeistof voor honden/katten, 118 ml
€ 219,24/1l
€ 25,87
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Alfavet RodiCare, urineverzorging, 20 ml
Alfavet RodiCare, urineverzorging, 20 ml
€ 1.037,00/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 20,74
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Flamingo bloedstelpoeder voor honden, katten en kleine huisdieren – stopt bloedingen intern
Flamingo bloedstelpoeder voor honden, katten en kleine huisdieren – stopt bloedingen intern
€ 25,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van 100
100
€ 108,50/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 10,85
Verkoper: IM-Trading_GmbH
Productafbeelding van Milde oogdoekjes voor dieren met Aloë Vera, 100 stuks
Milde oogdoekjes voor dieren met Aloë Vera, 100 stuks
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 11,68
Verkoper: somnia24

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 1 beoordeling
Beoordeeld op 13 augustus 2026 op
Geverifieerde aankoop
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van INF Stille elektrische klauwslijper voor honden zwart
INF Stille elektrische klauwslijper voor honden zwart
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 40,09
-2%
€ 39,09
Gratis bezorging30% Voucher
Verkoper: INFshop
€ 145,32/1kg
Productafbeelding van Automatisch vogelbad, multifunctioneel en schattig, met kraan en douchekop, voor parkieten en kanaries – badplezier
Automatisch vogelbad, multifunctioneel en schattig, met kraan en douchekop, voor parkieten en kanaries – badplezier
€ 30,00
Gratis bezorging6% vanaf 2 stuks
Verkoper: Ladenza
€ 120,00/1kg