Durex Feel Ultra Thin 10, Mannencondoom, Transparant, Latex, 52 mm, 10 stuks

€ 16,44

€ 15,38-6%

plus € 2,95 verzendkosten

Bij jou thuis

vr 9 – wo 14 oktober
Onze bestedeals
Condooms & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van durex 3305496 durex Kondome Gefühlsecht ultra dünn, 10 St.
durex 3305496 durex Kondome Gefühlsecht ultra dünn, 10 St.
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 18,65
-4%
€ 17,78
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van DUREX Gefühlsecht classic condooms 60 stuks PZN 16596667
DUREX Gefühlsecht classic condooms 60 stuks PZN 16596667
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 27,40
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van durex 3306540 durex Kondome Love Mix, 40 St.
durex 3306540 durex Kondome Love Mix, 40 St.
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 41,22
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Durex Thin Feel - 144 condooms
Durex Thin Feel - 144 condooms
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 120,39
-€ 60,44
€ 59,95
Gratis bezorging
Verkoper: Topdrogist
Productafbeelding van durex 3306580 durex Kondome Gefühlsecht Classic, 40 St.
durex 3306580 durex Kondome Gefühlsecht Classic, 40 St.
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 47,62
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Durex 3062214, Herencondoom, Transparant, Latex, CE-markering, 52,5 mm, 180 mm
Durex 3062214, Herencondoom, Transparant, Latex, CE-markering, 52,5 mm, 180 mm
€ 21,71
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van SKYN Elite SKYNFEEL condooms – ultradun, zacht, rechte vorm, diameter 53 mm, 36 stuks
SKYN Elite SKYNFEEL condooms – ultradun, zacht, rechte vorm, diameter 53 mm, 36 stuks
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 19
€ 45,38
-29%
€ 31,95
Gratis bezorging
Verkoper: Topdrogist
Productafbeelding van Durex Performa condooms - 10 stuks
Durex Performa condooms - 10 stuks
€ 11,65
-2%
€ 11,37
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Durex Fetherlite Elite, mannencondoom, transparant, 52 mm, 12 stuks
Durex Fetherlite Elite, mannencondoom, transparant, 52 mm, 12 stuks
€ 12,55
Verkoper: LBD
Productafbeelding van Durex Condoom Suprise Me Box (40 stuks)
Durex Condoom Suprise Me Box (40 stuks)
€ 19,95
Verkoper: Topdrogist
Productafbeelding van durex 3305852 durex Kondome Gefühlsecht Extra Feucht, 10 St.
durex 3305852 durex Kondome Gefühlsecht Extra Feucht, 10 St.
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 17,78
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Durex Gevoel echt, extra groot condooms (10 stuks)
Durex Gevoel echt, extra groot condooms (10 stuks)
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 18,65
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Durex Intense Orgasme condooms, 24 stuks
Durex Intense Orgasme condooms, 24 stuks
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 30,99
Verkoper: The-Fast-Order
Productafbeelding van Durex Nude Latexvrij (10 stuks)
Durex Nude Latexvrij (10 stuks)
€ 11,65
-2%
€ 11,37
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Durex Intense, mannencondoom, met ribbels en dotjes, transparant, latex, extra glijmiddel, 56 mm
Durex Intense, mannencondoom, met ribbels en dotjes, transparant, latex, extra glijmiddel, 56 mm
€ 12,57
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Durex Intense, mannencondoom, met ribbels en dotjes, transparant, latex, extra glijmiddel, 56 mm
Durex Intense, mannencondoom, met ribbels en dotjes, transparant, latex, extra glijmiddel, 56 mm
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 13,84
Verkoper: LBD
Productafbeelding van Durex Performa, mannencondoom, zacht, transparant, latex, 12 stuks
Durex Performa, mannencondoom, zacht, transparant, latex, 12 stuks
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 19,93
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Durex Durex Orgasm Intense Condooms (10 stuks)
Durex Durex Orgasm Intense Condooms (10 stuks)
€ 11,49
-30%
€ 8,01
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van durex 8160627 durex Kondome London Red, 100 St.
durex 8160627 durex Kondome London Red, 100 St.
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 39,26
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Durex Intense condooms 10 stuks
Durex Intense condooms 10 stuks
€ 23,35
Verkoper: somnia24

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Voor intense sensaties! Met dit extreem dunne, gevormde en transparante condoom vergeet u bijna dat u iets draagt! Het materiaal aan de punt is 20% dunner voor een aangenaam gevoel.

Het heeft een eenvoudige vorm voor een perfecte pasvorm.

Gemakkelijk te ontvouwen.

Met reservoir en voorzien van glijmiddel.

getest en 100% elektronisch getest.

Lengte
5.2 cm
Diameter
520 mm
Gewicht
0.1 kg
Fabrikant
Aantal stuks
10
EAN
5038483967980
MPN (Manufacturer Part Number)
4300050000

Lengte
5.2 cm
Diameter
520 mm
Gewicht
0.1 kg
Fabrikant
Aantal stuks
10
EAN
5038483967980
MPN (Manufacturer Part Number)
4300050000
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Originele Apple 20W USB-C oplader
Originele Apple 20W USB-C oplader
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 2192
€ 15,95
Gratis bezorging
Verkoper: MSL-OnlineShop
Productafbeelding van durex 3305496 durex Kondome Gefühlsecht ultra dünn, 10 St.
durex 3305496 durex Kondome Gefühlsecht ultra dünn, 10 St.
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 18,65
-4%
€ 17,78
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van DUREX Gefühlsecht classic condooms 60 stuks PZN 16596667
DUREX Gefühlsecht classic condooms 60 stuks PZN 16596667
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 27,40
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van durex 3306540 durex Kondome Love Mix, 40 St.
durex 3306540 durex Kondome Love Mix, 40 St.
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 41,22
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Durex - Extra Gladde, Onzichtbare Condoms, 12 Stuks
Durex - Extra Gladde, Onzichtbare Condoms, 12 Stuks
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 20,03
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Durex 3062214, Herencondoom, Transparant, Latex, CE-markering, 52,5 mm, 180 mm
Durex 3062214, Herencondoom, Transparant, Latex, CE-markering, 52,5 mm, 180 mm
€ 21,71
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van durex 3306580 durex Kondome Gefühlsecht Classic, 40 St.
durex 3306580 durex Kondome Gefühlsecht Classic, 40 St.
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 47,62
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Durex Thin Feel - 144 condooms
Durex Thin Feel - 144 condooms
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 120,39
-€ 60,44
€ 59,95
Gratis bezorging
Verkoper: Topdrogist
Productafbeelding van SKYN Elite SKYNFEEL condooms – ultradun, zacht, rechte vorm, diameter 53 mm, 36 stuks
SKYN Elite SKYNFEEL condooms – ultradun, zacht, rechte vorm, diameter 53 mm, 36 stuks
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 19
€ 45,38
-29%
€ 31,95
Gratis bezorging
Verkoper: Topdrogist
Productafbeelding van pajoma Ruukgeur Vanilla & Bessen, 1 set (1 x 100 ml) in cadeauverpakking
pajoma Ruukgeur Vanilla & Bessen, 1 set (1 x 100 ml) in cadeauverpakking
€ 159,00/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 19
€ 17,90
-11%
€ 15,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Durex Gevoel echt, extra groot condooms (10 stuks)
Durex Gevoel echt, extra groot condooms (10 stuks)
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 18,65
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Durex Performa condooms - 10 stuks
Durex Performa condooms - 10 stuks
€ 11,65
-2%
€ 11,37
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van DUREX Feeling Real condooms 60 stuks PZN 10404856
DUREX Feeling Real condooms 60 stuks PZN 10404856
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 17,14
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Durex Performax Intense, mannencondoom, met ribbels en dotjes, transparant, latex, 56 mm, 10 stuks
Durex Performax Intense, mannencondoom, met ribbels en dotjes, transparant, latex, 56 mm, 10 stuks
€ 13,84
Verkoper: LBD
Productafbeelding van febreze 8001090946942 febreze Duftstecker frisch 80,0 ml, 1 Set
febreze 8001090946942 febreze Duftstecker frisch 80,0 ml, 1 Set
€ 38.400,00/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 33
€ 20,16
Verkoper: Di-Life
Productafbeelding van Durex Play 2in1 massage- & glijmiddel Aloë Vera 200 ml
Durex Play 2in1 massage- & glijmiddel Aloë Vera 200 ml
€ 90,90/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 18,18
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Durex Performa, mannencondoom, zacht, transparant, latex, 12 stuks
Durex Performa, mannencondoom, zacht, transparant, latex, 12 stuks
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 19,93
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Durex Durex Orgasm Intense Condooms (10 stuks)
Durex Durex Orgasm Intense Condooms (10 stuks)
€ 11,49
-30%
€ 8,01
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van durex 3305852 durex Kondome Gefühlsecht Extra Feucht, 10 St.
durex 3305852 durex Kondome Gefühlsecht Extra Feucht, 10 St.
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 17,78
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Febreze 8001090839305, geurverspreider 3Volution
Febreze 8001090839305, geurverspreider 3Volution
€ 30,80/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 18
€ 3,08
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Schmatzfatz Easy, lunchbox zonder BPA, geschikt voor snacks, school, uitstapjes, kleur: groen
Schmatzfatz Easy, lunchbox zonder BPA, geschikt voor snacks, school, uitstapjes, kleur: groen
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 54,90
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Durex Gevoel echt Slim Fit - 8 stuks
Durex Gevoel echt Slim Fit - 8 stuks
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 12,60
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Unimil Skyn, selectie latexvrije condooms, 35 stuks
Unimil Skyn, selectie latexvrije condooms, 35 stuks
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 44,46
-34%
€ 28,95
Verkoper: Topdrogist
Productafbeelding van Durex Extra safe (20 stuks)
Durex Extra safe (20 stuks)
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 12,80
-21%
€ 10,01
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Febreze 3Volution Geurkaarsnavulling Gouden Orchidee, 20 ml, luchtverfrisser
Febreze 3Volution Geurkaarsnavulling Gouden Orchidee, 20 ml, luchtverfrisser
€ 2.676,00/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 53,52
Gratis bezorging
Verkoper: FTT_Distribution_GmbH
Productafbeelding van pajoma® Ruimtedouche Vulling Mango-Orange 500 ml | Navulling voor luchtverfrisser
pajoma® Ruimtedouche Vulling Mango-Orange 500 ml | Navulling voor luchtverfrisser
€ 65,58/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 81
€ 32,79
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Lionelo Haari driewieler, kinderfiets, stuur, fiets, baby, kinderwagen, roze
Lionelo Haari driewieler, kinderfiets, stuur, fiets, baby, kinderwagen, roze
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 86
€ 158,49
-€ 12,90
€ 145,59
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Febreze Badluchtverfrisser "Aprilfrisch", 7,5 ml. (Artikelnummer: 8006540465165)
Febreze Badluchtverfrisser "Aprilfrisch", 7,5 ml. (Artikelnummer: 8006540465165)
€ 560,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 4,20
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Lionelo Amber - Combinerbare kinderwagen 3-in-1 - Set bestaande uit: sportwagen, autostoeltje, wieg, autostoeltje, tas, muggennet, regenbescherming - Grijs/Graphiet
Lionelo Amber - Combinerbare kinderwagen 3-in-1 - Set bestaande uit: sportwagen, autostoeltje, wieg, autostoeltje, tas, muggennet, regenbescherming - Grijs/Graphiet
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 61
€ 399,12
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van LEGO® - Star Wars™, Millennium Falcon; 75105
LEGO® - Star Wars™, Millennium Falcon; 75105
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 318,48
Verkoper: Capi-cap

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 6 beoordelingen
Beoordeeld op 12 augustus 2026 op
Geverifieerde aankoop
Melden
De verpakking was helaas al geopend
Beoordeeld op 11 september 2026 op
Geverifieerde aankoop
Beoordeeld op 1 augustus 2026 op
Geverifieerde aankoop
Beoordeeld op 22 juli 2026 op
Geverifieerde aankoop
Beoordeeld op 10 juli 2026 op
Geverifieerde aankoop
Beoordeeld op 15 maart 2026 op
Geverifieerde aankoop
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Kattenmondkapje, transparant, ademend, ter preventie
Kattenmondkapje, transparant, ademend, ter preventie
€ 31,00
Gratis bezorging
Verkoper: Ladenza