Puressentiel 7527785, voor dames, deodorant, stickdeodorant, 75 ml, 1 stuk

€ 13,26

€ 176,80 / 1l

Gratis bezorging

Bij jou thuis

do 8 – ma 12 oktober
Onze bestedeals
Massageolie & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Gezichtsverzorging - Hyaluronzuurserum 100ml | PUREMETICS
Gezichtsverzorging - Hyaluronzuurserum 100ml | PUREMETICS
€ 974,67/1l
€ 87,72
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Lichaamsolie - Sensibelchen 90ml | PUREMETICS
Lichaamsolie - Sensibelchen 90ml | PUREMETICS
€ 226,67/1l
€ 20,40
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Serum Miracle van Juvena (30 ml)
Serum Miracle van Juvena (30 ml)
€ 1.870,00/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 67,90
-17%
€ 56,10
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Herendoucheparfum Declaré (50 ml)
Herendoucheparfum Declaré (50 ml)
€ 999,60/1l
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 49,98
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van StriVectin 810907027105, voor dames, 30 ml
StriVectin 810907027105, voor dames, 30 ml
€ 1.700,00/1l
€ 51,00
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Weleda 005446DC, voor dames, 30 ml
Weleda 005446DC, voor dames, 30 ml
€ 884,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 26,52
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van HERBAMEDICUS Bärenbalsem 250 ml (Schmees)
HERBAMEDICUS Bärenbalsem 250 ml (Schmees)
€ 9,96/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 2,49
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Alpa Francovka Kastanjalcohol-kruidenoplossing, 60 ml
Alpa Francovka Kastanjalcohol-kruidenoplossing, 60 ml
€ 2,80/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 1,68
Verkoper: Glamperfeu
Productafbeelding van Nacomi Voedende en herstellende haarmasker, 200 ml
Nacomi Voedende en herstellende haarmasker, 200 ml
€ 57,54/1kg
€ 13,81
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van SULFODERM S, getinte dagcrème, 25 ml
SULFODERM S, getinte dagcrème, 25 ml
€ 526,40/1l
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 13,16
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Babaria Microbioom Gezichtsverzorging, 50 Ml
Babaria Microbioom Gezichtsverzorging, 50 Ml
€ 333,60/1l
€ 16,68
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Holika Holika 20013341, voor dames, 150 ml
Holika Holika 20013341, voor dames, 150 ml
€ 111,87/1l
€ 16,78
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Alpa massagegel met kruidnagel, 100 ml
Alpa massagegel met kruidnagel, 100 ml
€ 34,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 3,40
Verkoper: Glamperfeu
Productafbeelding van Saloos Hyaluronzuurserum, 15 ml
Saloos Hyaluronzuurserum, 15 ml
€ 923,33/1l
€ 13,85
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Alcina gezichtscrème Myrrhe, 50 ml
Alcina gezichtscrème Myrrhe, 50 ml
€ 719,00/1l
€ 35,95
Gratis bezorging
Verkoper: Friseurtotal
Productafbeelding van ENZBORN Teufelssalbe, warmtebalsem, 200 ml
ENZBORN Teufelssalbe, warmtebalsem, 200 ml
€ 39,90/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 31
€ 8,20
-2%
€ 7,98
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Herstellende haarmasker 250 ml, EQUILIBRA
Herstellende haarmasker 250 ml, EQUILIBRA
€ 14.270,00/1kg
€ 14,27
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Dermacol Verjongende dagcrème met caviarkorrels, 50 ml
Dermacol Verjongende dagcrème met caviarkorrels, 50 ml
€ 132,90/1kg
€ 13,29
Verkoper: Glamperfeu
Productafbeelding van Weleda 6224DC, voor dames, universeel gezichtsverzorgingsproduct, 30 ml
Weleda 6224DC, voor dames, universeel gezichtsverzorgingsproduct, 30 ml
€ 884,00/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 28,98
-8%
€ 26,52
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van PHARMAMEDICO Teufelskralen balsem, 250 ml zalf
PHARMAMEDICO Teufelskralen balsem, 250 ml zalf
€ 11,64/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 2,91
Verkoper: AbisZ-Markt

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

De "Cryo"-methode is een traditioneel gebruikte koudebehandeling. De massagebol van de CRYO PURE® Roll-On maakt een ontspannende massage mogelijk, die samen met de 14 kalmerende etherische oliën, direct, effectief en langdurig verlichting biedt aan gevoelige zones.

Tips: Schud de Roll-On goed voor gebruik en breng hem 3 keer per dag aan op de gevoelige zone (rug, nek, schouder, elleboog, polsen, handen, heupen, knieën, dijen, kuiten, enkels, voeten...). De massageroller is ideaal voor zelfmassage van lokale zones. Indien nodig, kan de massage worden aangevuld met een handmatige massage. Was in dat geval uw handen na het gebruik.

Voorzorgsmaatregelen: Breng het product alleen aan op de beoogde zones. Uitsluitend voor volwassenen. Niet geschikt voor vrouwen die borstvoeding geven of zwanger zijn. Niet gebruiken bij personen met een voorgeschiedenis van epilepsie of andere convulsieve aandoeningen, of bij allergieën tegen een van de ingrediënten. Niet gebruiken bij personen met een allergie voor salicylaten. Vermijd contact met de ogen en slijmvliezen. Niet aanbrengen op beschadigde huid. Buiten het bereik en zicht van kinderen n. Was uw handen na het gebruik. Alleen voor uitwendig gebruik.

Gewicht
1 g
Inhoud
75 ml
Ingrediënten
Citronellol, water, alcoholen, citroenzuur, glycerine (glycerol), natriumhydroxide, lavendelolie, capryl/capryltriglyceride, eucalyptusolie, citroengras, Pinus sylvestris, limoneen, Helichrysum Italicum extract, xanthaangom, inuline, Cananga Odorata olie, benzylbenzoaat, majoraanbladolie, MELALEUCA-OLIE, Pyrola, natriumbenzoaat, citral, glycerylstearaat, glycerine, rozemarijnolie, menthol, benzylsalicylaat, munt, geraniol, linalool, CEDRELOPSIS GREVEI-bastextract
Fabrikant
Puressentiel
Aantal stuks
1
Doelgroepen
Unisex
EAN
3701056800152
03701056800152
MPN (Manufacturer Part Number)
7527785

Gewicht
1 g
Inhoud
75 ml
Ingrediënten
Citronellol, water, alcoholen, citroenzuur, glycerine (glycerol), natriumhydroxide, lavendelolie, capryl/capryltriglyceride, eucalyptusolie, citroengras, Pinus sylvestris, limoneen, Helichrysum Italicum extract, xanthaangom, inuline, Cananga Odorata olie, benzylbenzoaat, majoraanbladolie, MELALEUCA-OLIE, Pyrola, natriumbenzoaat, citral, glycerylstearaat, glycerine, rozemarijnolie, menthol, benzylsalicylaat, munt, geraniol, linalool, CEDRELOPSIS GREVEI-bastextract
Fabrikant
Puressentiel
Aantal stuks
1
Doelgroepen
Unisex
EAN
3701056800152
03701056800152
MPN (Manufacturer Part Number)
7527785
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Smarttex Legging Leer Print 3 Stuks - Maat Xl
Smarttex Legging Leer Print 3 Stuks - Maat Xl
3,9Gemiddelde beoordeling: 3,9 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 42,99
-4%
€ 40,99
Gratis bezorging
Verkoper: Glemo
Productafbeelding van Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Flüssiges Parfüm, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Flüssiges Parfüm, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
€ 313,50/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2414
€ 31,35
Gratis bezorging
Verkoper: ClickShop
Productafbeelding van Herendouchegel Le Male Jean Paul Gaultier, 75 ml
Herendouchegel Le Male Jean Paul Gaultier, 75 ml
€ 843,20/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 90
€ 63,24
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Verstelbare rollerskates voor kinderen (jongens en meisjes) - Lichtgevend, roze en wit, maat M (4 verstelbare maten)
Verstelbare rollerskates voor kinderen (jongens en meisjes) - Lichtgevend, roze en wit, maat M (4 verstelbare maten)
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 31
€ 87,99
Gratis bezorging
Verkoper: Ladenza
Weiße gesteppte Matratzenauflage mit Quadratsteppung, aus leichtem Winkel betrachtet
Ergonomische toplaag tegen rugpijn, hoogwaardige polyester toplaag voor matrassen, 2 cm dik - TOPKNER 90x190
3,4Gemiddelde beoordeling: 3,4 van 5Aantal beoordelingen: 113
€ 21,39
Gratis bezorging
Verkoper: Mormark
Productafbeelding van Hiland 26-inch elektrische mountainbike, 250W, 36V 7.8Ah accu, elektrische fiets voor mannen en vrouwen, met lamp, bagagedrager en verende voorvork, wit
Hiland 26-inch elektrische mountainbike, 250W, 36V 7.8Ah accu, elektrische fiets voor mannen en vrouwen, met lamp, bagagedrager en verende voorvork, wit
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 749,99
Gratis bezorging
Verkoper: HILAND_EU
Productafbeelding van MalTec Shiatsu massagekussen voor rug, nek en lichaam. Verwarmend massageapparaat met massagekoppen, geschikt voor gebruik op kantoor, in de auto of thuis
MalTec Shiatsu massagekussen voor rug, nek en lichaam. Verwarmend massageapparaat met massagekoppen, geschikt voor gebruik op kantoor, in de auto of thuis
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 136
€ 25,90
Gratis bezorging
Verkoper: MALIS
Productafbeelding van Olimpia Splendid Unico Next, wandairconditioner, 7200 BTU/uur, wit
Olimpia Splendid Unico Next, wandairconditioner, 7200 BTU/uur, wit
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 1.899,00
Gratis bezorging
Verkoper: NEI
Productafbeelding van CLEANMAXX Accu-handstofzuiger set, 7-delig, 7,4V, modelnummer 302467
CLEANMAXX Accu-handstofzuiger set, 7-delig, 7,4V, modelnummer 302467
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 19
€ 49,99
Verkoper: HausDerGeschenke
Productafbeelding van 2 stuks comfortabel neksteunkussen | Ergonomisch slaapkussen | Hoogwaardige kussenvulling - Kussen voor beddengoed, 74 x 47 cm
2 stuks comfortabel neksteunkussen | Ergonomisch slaapkussen | Hoogwaardige kussenvulling - Kussen voor beddengoed, 74 x 47 cm
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 58
€ 25,90
Gratis bezorging
Verkoper: ZTJKTRADEMICRO
Productafbeelding van Arendo Aromaverspreider, luchtbevochtiger, vernevelaar met houten uitstraling, diffuser met 7 kleuren LED-verlichting, timerfunctie, 300 ml, lichtbruin
Arendo Aromaverspreider, luchtbevochtiger, vernevelaar met houten uitstraling, diffuser met 7 kleuren LED-verlichting, timerfunctie, 300 ml, lichtbruin
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 25
€ 46,95
Gratis bezorging
Verkoper: Ganz-Einfach
Productafbeelding van 4-in-1 Draagbare Mini-airconditioner, 600 ml tank met USB mini-verdamper, 3 ventilatorsnelheden, timer, 2 nevelstanden en 7 kleurenlicht, wit
4-in-1 Draagbare Mini-airconditioner, 600 ml tank met USB mini-verdamper, 3 ventilatorsnelheden, timer, 2 nevelstanden en 7 kleurenlicht, wit
€ 59,67
Gratis bezorging
Verkoper: Easy-Home
Productafbeelding van kinder 2761 Mix Adventskalender 3D-Zug Schokolade 226,0 g
kinder 2761 Mix Adventskalender 3D-Zug Schokolade 226,0 g
€ 88,01/1kg
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 19,89
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van biped 2 paar hielkussentjes van echt leer, model z2040 (maat 35-37)
biped 2 paar hielkussentjes van echt leer, model z2040 (maat 35-37)
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 23
€ 42,13
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van HillMiles e-bike, stadsfiets en e-hollandfiets met een 36V 13Ah accu, met een bereik tot 80-100 km, SHIMANO 7-versnellingen, 250W motor en een snelheid van 25 km/u, model MileCity1
HillMiles e-bike, stadsfiets en e-hollandfiets met een 36V 13Ah accu, met een bereik tot 80-100 km, SHIMANO 7-versnellingen, 250W motor en een snelheid van 25 km/u, model MileCity1
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 495
€ 609,00
-€ 19,00
€ 590,00
Gratis bezorging
Verkoper: NordicHome
Productafbeelding van Stalen roostertrap met zijpanelen, 2 treden, vrijstaand, verzinkt en met antracietkleurige poedercoating op de zijpanelen - (L x B x H) 44 cm x 80 cm x 38 cm
Stalen roostertrap met zijpanelen, 2 treden, vrijstaand, verzinkt en met antracietkleurige poedercoating op de zijpanelen - (L x B x H) 44 cm x 80 cm x 38 cm
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 251,90
Gratis bezorging
Verkoper: Kaminbau-Mierzwa
Productafbeelding van Varta Ready2Use AA Mignon oplaadbare batterij Ni-MH, 1,2V, 2100mAh, verpakking met 4 stuks
Varta Ready2Use AA Mignon oplaadbare batterij Ni-MH, 1,2V, 2100mAh, verpakking met 4 stuks
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 49
€ 7,59
Verkoper: eu-bay_de
Productafbeelding van Puressentiel 7269691, Olie, Kalmerend, Universeel, 5 ml
Puressentiel 7269691, Olie, Kalmerend, Universeel, 5 ml
€ 2.442,00/1l
€ 12,21
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Jopassy Akoestisch paneel, MDF wandbekleding, natuurlijke akoestische wandpanelen, moderne wandpanelen van houtfineer en vilt, 2x 120x60x2,1 cm, grijs
Jopassy Akoestisch paneel, MDF wandbekleding, natuurlijke akoestische wandpanelen, moderne wandpanelen van houtfineer en vilt, 2x 120x60x2,1 cm, grijs
€ 69,16/1m
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 82,99
Gratis bezorging
Verkoper: SA-WLONG
Productafbeelding van Creative Deco Mini Houten Kist met 2 Lades, 33 x 25 x 13,5 cm
Creative Deco Mini Houten Kist met 2 Lades, 33 x 25 x 13,5 cm
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 26
€ 89,45
-56%
€ 38,95
Gratis bezorging
Verkoper: CreativeBrandsEU
Productafbeelding van Pizzaoven met keramische steenplaat (diameter 32 cm) en zichtvenster, twee verwarmingselementen met een maximale temperatuur van 400°C, voorzien van een timer
Pizzaoven met keramische steenplaat (diameter 32 cm) en zichtvenster, twee verwarmingselementen met een maximale temperatuur van 400°C, voorzien van een timer
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 97,99
Gratis bezorging
Verkoper: WilTec
Productafbeelding van Moroccanoil Treatment, haarolie, 100 ml, uniseks, geschikt voor alle haartypes, geeft glans, verzacht, versterkt, arganolie
Moroccanoil Treatment, haarolie, 100 ml, uniseks, geschikt voor alle haartypes, geeft glans, verzacht, versterkt, arganolie
€ 504,10/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 128
€ 50,41
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Elektrische plasmobrander - USB-oplaadbaar - inclusief USB-kabel - zwart - windbestendig en bestand tegen storm
Elektrische plasmobrander - USB-oplaadbaar - inclusief USB-kabel - zwart - windbestendig en bestand tegen storm
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 21,66
Verkoper: Drogisterijplus-nl
Productafbeelding van Neradin Actieve Capsules, speciaal ontwikkeld voor de behoeften van mannen, 70 capsules
Neradin Actieve Capsules, speciaal ontwikkeld voor de behoeften van mannen, 70 capsules
€ 868,15/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 46,88
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Zipro Hometrainer Fiets – Magnetische fitnessfiets met 6 kg vliegwiel. Stille hometrainer voor thuisgebruik. Compact, met hartslagmeting en tablethouder
Zipro Hometrainer Fiets – Magnetische fitnessfiets met 6 kg vliegwiel. Stille hometrainer voor thuisgebruik. Compact, met hartslagmeting en tablethouder
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 244
€ 241,73
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Rieker laarzen met lange schacht, zwart
Rieker laarzen met lange schacht, zwart
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 97,02
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van trendteam Babyzimmer garderobekast Olivia/Julie, wit, 130 x 186 x 54 cm
trendteam Babyzimmer garderobekast Olivia/Julie, wit, 130 x 186 x 54 cm
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 416,63
Gratis bezorging
Verkoper: idealShopping2015
Productafbeelding van Lattafa Khamrah Qahwa, Unisex, 100 ml, Nicht nachfüllbare Flasche, Flüssiges Parfüm, Kardamom, Zimt, Ingwer, 1 Stück(e)
Lattafa Khamrah Qahwa, Unisex, 100 ml, Nicht nachfüllbare Flasche, Flüssiges Parfüm, Kardamom, Zimt, Ingwer, 1 Stück(e)
€ 300,00/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2414
€ 30,00
Verkoper: DUBAISTORE
Productafbeelding van Rasasi Hawas For Men parfum voor mannen 100 ml
Rasasi Hawas For Men parfum voor mannen 100 ml
€ 220,40/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 272
€ 23,09
-4%
€ 22,04
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Blackview R50: 1,85 inch smartwatch, waterdicht (5 ATM), met telefoonfunctie, sportklok met meer dan 100 sportmodi, fitnessklok, hartslag- en slaapmonitor, geschikt voor Android en iOS
Blackview R50: 1,85 inch smartwatch, waterdicht (5 ATM), met telefoonfunctie, sportklok met meer dan 100 sportmodi, fitnessklok, hartslag- en slaapmonitor, geschikt voor Android en iOS
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 860
€ 44,99
Gratis bezorging
Verkoper: BVODEShop

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van TOM FORD Soleil Blanc: Glanzende olie, rozentende, met glitters, universeel, 100 ml, fles. Geur: amber, benzoë, bergamot, kardamom, kokos, jasmijn, roze peper, pistache, tonkaboon...
TOM FORD Soleil Blanc: Glanzende olie, rozentende, met glitters, universeel, 100 ml, fles. Geur: amber, benzoë, bergamot, kardamom, kokos, jasmijn, roze peper, pistache, tonkaboon...
€ 97,92
Verkoper: PerfumTraders
€ 979,20/1l
Productafbeelding van Dior Miss, olie, voedend, verfrissend, geschikt voor elk huidtype, 100 ml, spray, rozengeur
Dior Miss, olie, voedend, verfrissend, geschikt voor elk huidtype, 100 ml, spray, rozengeur
€ 68,34
Verkoper: PerfumTraders
€ 683,40/1l
Productafbeelding van Erborian Skin Therapy Multi-Perfecting Nachtolie, 30 ml, voor vrouwen, geschikt voor elk huidtype, versterkend, verhelderend, liftend, voedend, verzachtend, hydraterend, fles met druppelaar, ingrediënten: Aqua/water - glycerine - caprylic/capric triglyceride - gluconolactone - helianthus annuus...
Erborian Skin Therapy Multi-Perfecting Nachtolie, 30 ml, voor vrouwen, geschikt voor elk huidtype, versterkend, verhelderend, liftend, voedend, verzachtend, hydraterend, fles met druppelaar, ingrediënten: Aqua/water - glycerine - caprylic/capric triglyceride - gluconolactone - helianthus annuus...
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 52,00
-7%
€ 47,94
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.598,00/1l
Productafbeelding van Mosterdolie 100% voor haarwortelmassage, KTC, 250 ml
Mosterdolie 100% voor haarwortelmassage, KTC, 250 ml
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 3
Gebruikt
€ 2,76
Verkoper: Lemonbite
€ 11,04/1l
Productafbeelding van Weleda Binnenstokolie tegen cellulitis, 100 ml
Weleda Binnenstokolie tegen cellulitis, 100 ml
€ 23,46
Verkoper: PerfumTraders
€ 234,60/1l
Productafbeelding van Laven- en sandelhoutbalsem voor het lichaam, 145 ml
Laven- en sandelhoutbalsem voor het lichaam, 145 ml
€ 23,37
Verkoper: PerfumTraders
€ 161,17/1l
Productafbeelding van Al Haramain Musk Poudree, geparfumeerde olie, uniseks, 12 ml
Al Haramain Musk Poudree, geparfumeerde olie, uniseks, 12 ml
€ 20,40
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.700,00/1l
Productafbeelding van Lichaamsverzorgingsolie - Lotus, 100 ml | PUREMETICS
Lichaamsverzorgingsolie - Lotus, 100 ml | PUREMETICS
€ 20,40
Verkoper: PerfumTraders
€ 226,67/1l
Productafbeelding van Granaatappel - Herstellend verzorgingsolie, 100 ml
Granaatappel - Herstellend verzorgingsolie, 100 ml
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 23,20
-3%
€ 22,44
Verkoper: PerfumTraders
€ 224,40/1l
Productafbeelding van Dr. Hauschka - Vitaliserende Limoen-Citroengras Bodyolie, 75 ml
Dr. Hauschka - Vitaliserende Limoen-Citroengras Bodyolie, 75 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 20,27
Verkoper: PerfumTraders
€ 20,27/1kg
Productafbeelding van Dr. Hauschka Haar- en hoofdhuidolie, 75 ml
Dr. Hauschka Haar- en hoofdhuidolie, 75 ml
€ 20,40
Verkoper: PerfumTraders
€ 272,00/1l
Productafbeelding van Weleda 005944DC, Massageolie, 100 ml, Ontspanning, Lavendel, Rozemarijn, Fles, Praag, Olijfolie, Zonnebloemolie
Weleda 005944DC, Massageolie, 100 ml, Ontspanning, Lavendel, Rozemarijn, Fles, Praag, Olijfolie, Zonnebloemolie
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 19,38
Verkoper: PerfumTraders
€ 193,80/1l
Productafbeelding van WELEDA Lichaamsolie Lavendel, ontspannende olie, 100 ml
WELEDA Lichaamsolie Lavendel, ontspannende olie, 100 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 23,02
-15%
€ 19,38
Verkoper: PerfumTraders
€ 193,80/1l
Productafbeelding van Weleda 6945CH, Massageolie, 200 ml, Ontspanning, Fles, Pruik, Lavendel, Zonnebloem, 1 stuk
Weleda 6945CH, Massageolie, 200 ml, Ontspanning, Fles, Pruik, Lavendel, Zonnebloem, 1 stuk
€ 19,38
Verkoper: PerfumTraders
€ 96,90/1l
Productafbeelding van Weleda 005943DC, Massageolie, 50 ml, Ontspanning, Lavendel, Rozemarijn, Fles, Pruim, Olijf, Zonnebloem
Weleda 005943DC, Massageolie, 50 ml, Ontspanning, Lavendel, Rozemarijn, Fles, Pruim, Olijf, Zonnebloem
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 15,30
Verkoper: PerfumTraders
€ 306,00/1l
Productafbeelding van Max Vibe massagegel, 50 ml
Max Vibe massagegel, 50 ml
€ 36,62
Gratis bezorging
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: AltaShop
€ 36.620,00/1l
Productafbeelding van POWER UP set 3x15ml - Hydratatie, voeding en snelle reconstructie
POWER UP set 3x15ml - Hydratatie, voeding en snelle reconstructie
€ 29,99
Verkoper: Keratinshop
€ 666,44/1l
Productafbeelding van Liefdesdrank Haarmasker Kokosolie - Masker met Kokosolie (250g)
Liefdesdrank Haarmasker Kokosolie - Masker met Kokosolie (250g)
€ 23,99
Verkoper: Keratinshop
€ 95,96/1l