Taartdecoratie "18", goudkleurig, 20,5 cm

€ 4,71

plus € 7,18 verzendkosten

Bij jou thuis

do 1 – ma 5 oktober
Onze bestedeals
Overige verkleedaccessoires & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Taartdecoratie "Happy Birthday" in goud
Taartdecoratie "Happy Birthday" in goud
€ 3,81
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van PartyDeco KPT11-018M, Taartdecoratie, Zilver, Volwassenen, Uni, Verjaardag, 1 stuk
PartyDeco KPT11-018M, Taartdecoratie, Zilver, Volwassenen, Uni, Verjaardag, 1 stuk
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 4,18
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van Paillettenkraag, goudkleurig
Paillettenkraag, goudkleurig
€ 7,82
-4%
€ 7,43
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Folieballon, letter "I", 35 cm, goudkleurig
Folieballon, letter "I", 35 cm, goudkleurig
€ 10,80
Verkoper: Denpoli-Venda
Productafbeelding van Folieballon, letter "B", 35 cm, goudkleurig
Folieballon, letter "B", 35 cm, goudkleurig
€ 10,80
Verkoper: Denpoli-Venda
Productafbeelding van Folieballon, letter "J", 35 cm, goudkleurig
Folieballon, letter "J", 35 cm, goudkleurig
€ 10,80
Verkoper: Denpoli-Venda
Productafbeelding van Papieren ster, 70 cm, goudkleurig
Papieren ster, 70 cm, goudkleurig
€ 7,26
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van Kogelvormige folieballon, 40 cm, goudkleurig
Kogelvormige folieballon, 40 cm, goudkleurig
€ 10,80
Verkoper: Denpoli-Venda
Productafbeelding van Hangdecoratie, discobal, goud, 20 cm
Hangdecoratie, discobal, goud, 20 cm
€ 17,01
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van Partijhoedjes, 16 cm, rosé goud, set van 6
Partijhoedjes, 16 cm, rosé goud, set van 6
€ 3,42
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van Folieballon, cijfer "3", 86 cm, zwart
Folieballon, cijfer "3", 86 cm, zwart
€ 4,74
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van Folieballon, cijfer "7", 35 cm, rosé goud, 1 stuk.
Folieballon, cijfer "7", 35 cm, rosé goud, 1 stuk.
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 10,80
Verkoper: Denpoli-Venda
Productafbeelding van Folieballon, cijfer "6", 86 cm, zwart
Folieballon, cijfer "6", 86 cm, zwart
€ 3,79
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van Folieballon, hartvorm, 35 cm, rosé goud
Folieballon, hartvorm, 35 cm, rosé goud
€ 10,80
-77%
€ 2,38
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van Folieballon, cijfer "4", 86 cm, zwart
Folieballon, cijfer "4", 86 cm, zwart
€ 3,98
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van Kaarthouders voor tafeldecoratie, goudkleurig, 4 cm
Kaarthouders voor tafeldecoratie, goudkleurig, 4 cm
€ 6,14
-10%
€ 5,50
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van Tafelsets, wit met gouden decoratie, 35,5 cm | 6 stuks
Tafelsets, wit met gouden decoratie, 35,5 cm | 6 stuks
€ 7,74
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van Papieren ster, 30 cm, goudkleurig
Papieren ster, 30 cm, goudkleurig
€ 3,20
-5%
€ 3,04
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Tafeldecoratie voor een 60e verjaardag, goud, 20 cm (1 verpakking / 6 stuks)
Tafeldecoratie voor een 60e verjaardag, goud, 20 cm (1 verpakking / 6 stuks)
€ 4,65
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van Verjaardagshoofdband, assorti
Verjaardagshoofdband, assorti
€ 4,06
-4%
€ 3,86
Verkoper: Katomix

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Cupcake-decoratie / Taartdecoratie / Taartversiering / Verjaardagsdecoratie: 18

Materiaal: Hout (prikker), papier (decoratie)
Hoogte: ca. 20,5 cm
Inhoud: 1 cupcake-decoratie
Kleur: goud

Robuuste taartdecoratie om in te prikken, de houten prikker is geschikt voor contact met voedsel.

Met deze mooie taartprikker maak je elk feestje tot een echt hoogtepunt! Dankzij de houten prikker kan deze taartdecoratie eenvoudig worden bevestigd en elke taart of cake versieren. Met deze taartdecoratie kies je gegarandeerd de juiste keuze. Je kunt deze leuke decoratie zowel als taartversiering als als cake-prikker gebruiken. Deze grappige cake-decoratie ziet er geweldig uit! Ook als partij-accessoire of voor cupcakes is deze cake-decoratie uitstekend geschikt. Deze bijzondere cake-decoratie kan perfect worden gecombineerd met andere tafeldecoratie en feestdecoratie, evenals ander partij-accessoire en -benodigdheden.

Vorm: Cijfer, getallen, 18, achttien
Doelgroep: Vrouwen, mannen, jarige, meisjes, jongens, jongeren, jubilaris
Gelegenheid: 18e verjaardag meisje en/of jongen / 18 jaar verjaardag, meerderjarigheid, verjaardagsfeest, jubileum

 

De kleuren kunnen door verschillende monitoreinstellungen licht afwijken van de foto.

Kleur
Goud
Gewicht
0.03 kg
Model
18
Fabrikant
Partydeco
EAN
5900779172593
MPN (Manufacturer Part Number)
KPT62-18-019

Kleur
Goud
Gewicht
0.03 kg
Model
18
Fabrikant
Partydeco
EAN
5900779172593
MPN (Manufacturer Part Number)
KPT62-18-019
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van PartyDeco KPT57-100, Taartdecoratie, Hout, Hout, Verjaardag, 1 stuk, 16,5 cm
PartyDeco KPT57-100, Taartdecoratie, Hout, Hout, Verjaardag, 1 stuk, 16,5 cm
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 5,03
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van Heitmann Voedingskleurstof - Crazy Colors, 6 x 4 gram
Heitmann Voedingskleurstof - Crazy Colors, 6 x 4 gram
€ 217,50/1kg
€ 5,22
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Roze glazuur voor taart, 125 gram
Roze glazuur voor taart, 125 gram
€ 33,44/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 19
€ 4,18
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Relaxdays Piñata in de vorm van een champagnefles, champagne piñata om op te hangen, geschikt voor verjaardagen, prinsessenfeestjes, piñata om te vullen, roze-goud
Relaxdays Piñata in de vorm van een champagnefles, champagne piñata om op te hangen, geschikt voor verjaardagen, prinsessenfeestjes, piñata om te vullen, roze-goud
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 20,99
Gratis bezorging
Verkoper: Relaxdays
Productafbeelding van travelite vrijetijdsrugzak rugzak met laptopvak Basic Melange Backpack 22L Anthracite grijs
travelite vrijetijdsrugzak rugzak met laptopvak Basic Melange Backpack 22L Anthracite grijs
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 182
€ 36,32
Verkoper: Bagalio
Productafbeelding van Sigarettenhouder van aluminium, zilverkleurig | Sigarettenetui, sigarettenbox | Sigarettenetui | Metalen dispenser voor 12 sigaretten
Sigarettenhouder van aluminium, zilverkleurig | Sigarettenetui, sigarettenbox | Sigarettenetui | Metalen dispenser voor 12 sigaretten
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 7,99
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: HAC24-GmbH
Productafbeelding van Fischer kinder-/volwassenen fietshelm Hawaii, maat: S/M = hoofdomtrek 52 - 57 cm
Fischer kinder-/volwassenen fietshelm Hawaii, maat: S/M = hoofdomtrek 52 - 57 cm
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 93
€ 76,30
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Taartdecoratie "Happy Birthday" in goud
Taartdecoratie "Happy Birthday" in goud
€ 3,81
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van Kraszek FTH12/4
Kraszek FTH12/4
€ 119,90/1kg
€ 11,99
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van Zachte en comfortabele beddengoedset, pluche dekbedovertrek met kussensloop - SNUGGBED, roze
Zachte en comfortabele beddengoedset, pluche dekbedovertrek met kussensloop - SNUGGBED, roze
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 54
€ 31,39
Gratis bezorging
Verkoper: Mormark
Productafbeelding van Heliumballongas voor 30 ballonnen, heliumfles
Heliumballongas voor 30 ballonnen, heliumfles
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 90
€ 48,70
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Verjaardagskandle, glitter goud - 10 cm | Cijfer "18"
Verjaardagskandle, glitter goud - 10 cm | Cijfer "18"
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 4,93
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van PICK. Lieb. Knallkonfetti, 110 gram
PICK. Lieb. Knallkonfetti, 110 gram
€ 43,36/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 4,77
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Whisky-karaffe - Cadeaus voor mannen - Complete whisky-set - Globe - 900 ml - Inclusief 4 whisky-stenen, 2 whisky-glazen en een schenktuit
Whisky-karaffe - Cadeaus voor mannen - Complete whisky-set - Globe - 900 ml - Inclusief 4 whisky-stenen, 2 whisky-glazen en een schenktuit
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 151
€ 87,19
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Bestron broodrooster met 2 tostingsruimtes en een broodjes-roosteraccessoire, 1000 watt
Bestron broodrooster met 2 tostingsruimtes en een broodjes-roosteraccessoire, 1000 watt
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 102
€ 41,91
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Bureau Vicco Colin Wit 90 x 50 cm, Model 30275
Bureau Vicco Colin Wit 90 x 50 cm, Model 30275
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 39
€ 77,90
Gratis bezorging
Verkoper: ok-living
Productafbeelding van WISFOR DIY Bruiloftsbogdecoratie, decoratieve tuinachtergrond, hexagonale boogconstructie, bloemenframe, bruiloftsbog voor bruiloftsdecoratie, geschikt voor zowel binnen- als buitengebruik, 2 meter
WISFOR DIY Bruiloftsbogdecoratie, decoratieve tuinachtergrond, hexagonale boogconstructie, bloemenframe, bruiloftsbog voor bruiloftsdecoratie, geschikt voor zowel binnen- als buitengebruik, 2 meter
3,8Gemiddelde beoordeling: 3,8 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 47,89
Gratis bezorging
Verkoper: WISFOR
Productafbeelding van ProfiCook PC-ST1092 XXL broodrooster, 900W
ProfiCook PC-ST1092 XXL broodrooster, 900W
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 118
€ 32,93
-5%
€ 31,21
Verkoper: TEC-MORE
Productafbeelding van Topijs na bevroren taart, 16 stuks - Dekora
Topijs na bevroren taart, 16 stuks - Dekora
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 31,35
-4%
€ 30,07
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Kerstballen, breukbestendig - 100 stuks, afmetingen: 3/4/6 cm - Kleur: WIT
Kerstballen, breukbestendig - 100 stuks, afmetingen: 3/4/6 cm - Kleur: WIT
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 37
€ 26,95
Verkoper: Special-trends
Productafbeelding van Dr. Oetker Taartvorm KÜCHENHELFER PROFI, extra hoog verstelbare keukenaccessoire van 16-30 cm, bakaccessoire voor het vullen of afwerken van taarten, bakaccessoire van roestvrij staal (kleur: zilver). Aantal: 1 stuk
Dr. Oetker Taartvorm KÜCHENHELFER PROFI, extra hoog verstelbare keukenaccessoire van 16-30 cm, bakaccessoire voor het vullen of afwerken van taarten, bakaccessoire van roestvrij staal (kleur: zilver). Aantal: 1 stuk
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 38
€ 24,51
Verkoper: Di-Life
Productafbeelding van Kunststof kerstversiering, set van 45 stuks - roze - Breekvaste kerstballen - Geschikt voor kerstboom, kerstboomversiering
Kunststof kerstversiering, set van 45 stuks - roze - Breekvaste kerstballen - Geschikt voor kerstboom, kerstboomversiering
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 39
€ 16,95
Verkoper: Special-trends
Productafbeelding van Philips Scheerapparaat Series 1000, model S1131/41
Philips Scheerapparaat Series 1000, model S1131/41
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 93
€ 121,94
Verkoper: Drogisterijplus-nl
Productafbeelding van Denver Tablet TAQ-70353K, 1 GB RAM, 16 GB opslag, kleur: blauw/roze
Denver Tablet TAQ-70353K, 1 GB RAM, 16 GB opslag, kleur: blauw/roze
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 168,00
-€ 5,04
€ 162,96
Gratis bezorging
Verkoper: NovaMBSmart
Productafbeelding van Arebos keukenmachine, 1500W, 6 liter, zwart, 220 - 240 V, 1500 pk, 380 mm, 236 mm, 314 mm
Arebos keukenmachine, 1500W, 6 liter, zwart, 220 - 240 V, 1500 pk, 380 mm, 236 mm, 314 mm
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 293
€ 99,90
Gratis bezorging
Verkoper: AREBOS
Productafbeelding van Lilo en Stitch dekbedovertrek sweet 140 x 200 cm - 70 x 90 cm - katoen
Lilo en Stitch dekbedovertrek sweet 140 x 200 cm - 70 x 90 cm - katoen
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 30
€ 34,95
-28%
€ 24,98
Verkoper: IM-Trading_GmbH
Productafbeelding van COSTWAY stoomreiniger, 2000W, mobiele reinigingsmachine met een tank van 1,8 liter en 13 accessoires, stoomsteel voor tapijten, ramen, glas en gordijnen, geel
COSTWAY stoomreiniger, 2000W, mobiele reinigingsmachine met een tank van 1,8 liter en 13 accessoires, stoomsteel voor tapijten, ramen, glas en gordijnen, geel
€ 62,77/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 170
€ 112,99
Gratis bezorging
Verkoper: FDSGmbH
Productafbeelding van Clatronic® Stijltang met ioniserende functie | Turmalijn-keramische coating | Opwarmtijd van 30 seconden | Haarglader | Ophangoog | HC 3660
Clatronic® Stijltang met ioniserende functie | Turmalijn-keramische coating | Opwarmtijd van 30 seconden | Haarglader | Ophangoog | HC 3660
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 19,10
Gratis bezorging
Verkoper: ClatronicCZSK
Productafbeelding van SoBuy bureaus, wandklaptabletten, inklapbare eettafels, compacte keukentafels, ruimtebesparend design, inklaptafel, wandmontage, 60x40 cm, wit, model FWT03-W
SoBuy bureaus, wandklaptabletten, inklapbare eettafels, compacte keukentafels, ruimtebesparend design, inklaptafel, wandmontage, 60x40 cm, wit, model FWT03-W
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 28
€ 49,95
Gratis bezorging
Verkoper: sobuy

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 5 beoordelingen
Beoordeeld op 6 maart 2022 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Super artikel
Fabrikant Partydeco
Beoordeeld op 22 oktober 2022 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Top1
Fabrikant Partydeco
Beoordeeld op 7 mei 2023 op
Geverifieerde aankoop
Fabrikant Partydeco
Beoordeeld op 20 mei 2025 op
Geverifieerde aankoop
Fabrikant Partydeco
Beoordeeld op 16 september 2025 op
Geverifieerde aankoop
Fabrikant Partydeco
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van TK Gruppe Halloweenkostuum - cape - rood & zwart - Kapmantel voor kinderen en volwassenen - dames en heren
TK Gruppe Halloweenkostuum - cape - rood & zwart - Kapmantel voor kinderen en volwassenen - dames en heren
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 6,99
Verkoper: tkgruppe
Productafbeelding van 36 zelfklevende snorren met verschillende modellen. Nepbaard, valse snor, snorretje – geschikt om te plakken voor carnaval en themafeesten
36 zelfklevende snorren met verschillende modellen. Nepbaard, valse snor, snorretje – geschikt om te plakken voor carnaval en themafeesten
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 5,99
Verkoper: tkgruppe
Productafbeelding van Tatoeage-mouwen, tatoeage-sokken, nylon mouwen – 5 stuks, zeer realistische armstukken voor heren, geschikt voor carnaval, Halloween en rock-evenementen
Tatoeage-mouwen, tatoeage-sokken, nylon mouwen – 5 stuks, zeer realistische armstukken voor heren, geschikt voor carnaval, Halloween en rock-evenementen
€ 6,99
Verkoper: tkgruppe
Productafbeelding van Vampier Halloween kostuum, zwart, voor kinderen en volwassenen - Cape met kap - Geschikt voor carnaval en andere feestelijke gelegenheden
Vampier Halloween kostuum, zwart, voor kinderen en volwassenen - Cape met kap - Geschikt voor carnaval en andere feestelijke gelegenheden
€ 6,99
Verkoper: tkgruppe
Productafbeelding van Vampierkostuum - Zwarte cape met kap - Verkleedpak voor Halloween, carnaval en andere feestelijke gelegenheden - Geschikt voor kinderen en volwassenen
Vampierkostuum - Zwarte cape met kap - Verkleedpak voor Halloween, carnaval en andere feestelijke gelegenheden - Geschikt voor kinderen en volwassenen
€ 6,99
Verkoper: tkgruppe
Productafbeelding van 3 opblaasbare retro ghettoblaster radio's, Walkman-stijl, 80's/90's, feestaccessoires
3 opblaasbare retro ghettoblaster radio's, Walkman-stijl, 80's/90's, feestaccessoires
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 4,99
Verkoper: tkgruppe
Productafbeelding van 3-in-1 zweetband set in roze, met hoofdband - als accessoire voor een Vokuhila retro kostuum, neon outfit uit de jaren 80 en 90, of voor carnaval
3-in-1 zweetband set in roze, met hoofdband - als accessoire voor een Vokuhila retro kostuum, neon outfit uit de jaren 80 en 90, of voor carnaval
€ 4,99
Verkoper: tkgruppe
Productafbeelding van Opblaasbare ghettoblaster, ongeveer 45 x 42 cm – Hip Hop radio walkman – Ideaal voor feesten in de stijl van de jaren 80 en 90, carnaval en carnavalsspektakels – Accessoires voor kostuums en feestkleding – In een opvallende, soms kitscherige stijl
Opblaasbare ghettoblaster, ongeveer 45 x 42 cm – Hip Hop radio walkman – Ideaal voor feesten in de stijl van de jaren 80 en 90, carnaval en carnavalsspektakels – Accessoires voor kostuums en feestkleding – In een opvallende, soms kitscherige stijl
€ 4,99
Verkoper: tkgruppe
Productafbeelding van 4 stuks Super XL knopen, Mario-hoofd, 4 cm, geel, voor kostuum, verkleding, volwassenen
4 stuks Super XL knopen, Mario-hoofd, 4 cm, geel, voor kostuum, verkleding, volwassenen
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 4,99
Verkoper: tkgruppe
Productafbeelding van Hippie zonnebril, ronde vorm, roze. Accessoires voor carnaval en vastenavond - accessoires uit de jaren 70 en 80, AI-gegenereerde afbeelding
Hippie zonnebril, ronde vorm, roze. Accessoires voor carnaval en vastenavond - accessoires uit de jaren 70 en 80
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 4,99
Verkoper: tkgruppe
Productafbeelding van Hip Hop Rap-kostuumset, 6-delig, outfit uit de jaren 80 en 90, voor heren en dames, inclusief gouden ketting, zonnebril en ring
Hip Hop Rap-kostuumset, 6-delig, outfit uit de jaren 80 en 90, voor heren en dames, inclusief gouden ketting, zonnebril en ring
€ 44,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van 8 stuks parelketting-sluitingen, elegant, modieus, glanzend, stevig, stabiel, eenvoudig, T-shirt clips
8 stuks parelketting-sluitingen, elegant, modieus, glanzend, stevig, stabiel, eenvoudig, T-shirt clips
€ 21,00
Gratis bezorging
Verkoper: Ladenza
Productafbeelding van Cheerleader-pompons, set van 6, blauw, 24 cm, geschikt voor sportevenementen, dans en feesten
Cheerleader-pompons, set van 6, blauw, 24 cm, geschikt voor sportevenementen, dans en feesten
€ 20,00
Gratis bezorging
Verkoper: Ladenza
Productafbeelding van Miniatuur engel-rolletjes-halsketting, met een draaiende hanger en een draaibare handgreep, ideaal voor verzamelaars van rugzakaccessoires
Miniatuur engel-rolletjes-halsketting, met een draaiende hanger en een draaibare handgreep, ideaal voor verzamelaars van rugzakaccessoires
€ 27,00
-14%
€ 23,00
Gratis bezorging
Verkoper: Ladenza
Productafbeelding van Cheerleader pompons, accessoire voor dansfeestjes en sport, geschikt voor aerobicscompetities, in zilver/blauw, 29 cm, 144 gram
Cheerleader pompons, accessoire voor dansfeestjes en sport, geschikt voor aerobicscompetities, in zilver/blauw, 29 cm, 144 gram
€ 20,00
Gratis bezorging
Verkoper: Ladenza