Clarins Hydraterende Tonic Lotion, Reinigingswater, Vrouwen, Universeel, Hydraterend, Verzachtend, Fles, Alcohol

€ 21,44

plus € 5,95 verzendkosten

Bij jou thuis

vr 9 – wo 14 oktober
Onze bestedeals
Reinigingswater & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Kiehl's Men Facial Fuel: Energiserende gezichtsreiniger
Kiehl's Men Facial Fuel: Energiserende gezichtsreiniger
€ 37,00
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Vinoclean Hydraterende Toner (vochtinbrengende tonic), 400 ml
Vinoclean Hydraterende Toner (vochtinbrengende tonic), 400 ml
€ 79,05/1l
€ 31,62
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van ANNEMARIE BÖRLIND Combination Gezichtstonic (150 ml)
ANNEMARIE BÖRLIND Combination Gezichtstonic (150 ml)
€ 27,40
-3%
€ 26,52
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Bioderma Sébium H2O, reinigingswater met micellen, 500 ml
Bioderma Sébium H2O, reinigingswater met micellen, 500 ml
€ 23,72
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Clarins Kalmerende Tonic Lotion, Reinigingswater, Vrouwen, Droge huid, Zeer droge huid, Kalmerend, Fles, Alcohol
Clarins Kalmerende Tonic Lotion, Reinigingswater, Vrouwen, Droge huid, Zeer droge huid, Kalmerend, Fles, Alcohol
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 35,86
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van Clarins Zuiverende Tonic Lotion, Reinigingswater, Vrouwen, Gecombineerde huid, Vette huid, Verkleining van poriën, Reinigend, Egaliserend, Fles, Alcohol
Clarins Zuiverende Tonic Lotion, Reinigingswater, Vrouwen, Gecombineerde huid, Vette huid, Verkleining van poriën, Reinigend, Egaliserend, Fles, Alcohol
€ 95,45/1l
€ 38,18
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Clarins Micellair Water, Reinigingswater, Voor dames, Universeel, Verzachtend, Fles, INGREDIËNTEN: AQUA/WATER/EAU. PROPANEDIOL. POLOXAAMER 184. GLYCERINE. SODIUM METHYL COCOYL TAURATE....
Clarins Micellair Water, Reinigingswater, Voor dames, Universeel, Verzachtend, Fles, INGREDIËNTEN: AQUA/WATER/EAU. PROPANEDIOL. POLOXAAMER 184. GLYCERINE. SODIUM METHYL COCOYL TAURATE....
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 33,20
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Guinot, Hydra Fraicheur, Reinigingsproduct, Tonic Lotion, voor het gezicht, 200 ml
Guinot, Hydra Fraicheur, Reinigingsproduct, Tonic Lotion, voor het gezicht, 200 ml
€ 124,75/1l
€ 24,95
Verkoper: Maison19
Productafbeelding van Jeju Micellair Water voor Vrouwen 390 - Ziaja
Jeju Micellair Water voor Vrouwen 390 - Ziaja
€ 13,66
-67%
€ 4,39
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Dermalogica, Professional, Parabeenvrij, Hydraterende, Tonic Lotion, voor het gezicht, 473 ml
Dermalogica, Professional, Parabeenvrij, Hydraterende, Tonic Lotion, voor het gezicht, 473 ml
€ 80,41
Gratis bezorging
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van DERMASENCE Tonic, verfrissend gezichtsreiniger, 200 ml
DERMASENCE Tonic, verfrissend gezichtsreiniger, 200 ml
€ 12,40
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van ROKUA Skincare Verzachtende tonic voor het gezicht, 100 ml
ROKUA Skincare Verzachtende tonic voor het gezicht, 100 ml
€ 33,86
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Jurlique Calendula Tonic
Jurlique Calendula Tonic
€ 47,91
-18%
€ 39,05
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Collistar Tonicerende Anti-aging Lotion voor het gezicht, gezichtslotion, voor vrouwen, 250 ml, geschikt voor de gevoelige huid, reinigend, fles
Collistar Tonicerende Anti-aging Lotion voor het gezicht, gezichtslotion, voor vrouwen, 250 ml, geschikt voor de gevoelige huid, reinigend, fles
€ 95,12/1l
€ 23,78
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Dermika revitaliserende tonic, 200 ml
Dermika revitaliserende tonic, 200 ml
€ 9,01
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Isdin Micellaire reinigingswater voor het gezicht, 400 ml
Isdin Micellaire reinigingswater voor het gezicht, 400 ml
€ 45,37/1l
€ 18,15
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Mattende tonic voor vette en problematische huid. Acnaut, 60 ml
Mattende tonic voor vette en problematische huid. Acnaut, 60 ml
€ 27,91
Verkoper: Emerosa
Productafbeelding van L'Erboristica 1007045, gezichtsreiniger, voor dames, 200 ml, geschikt voor alle huidtypes, geeft een stralende huid, fles
L'Erboristica 1007045, gezichtsreiniger, voor dames, 200 ml, geschikt voor alle huidtypes, geeft een stralende huid, fles
€ 13,25
Verkoper: Emerosa
Productafbeelding van CENTELLA Kalmerende Ampul-tonic, 200 ml
CENTELLA Kalmerende Ampul-tonic, 200 ml
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 37,30
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Bielenda, Verfrissende tonic met ultrastabiele vitamine C, 200 ml
Bielenda, Verfrissende tonic met ultrastabiele vitamine C, 200 ml
€ 16,79
-11%
€ 14,89
Verkoper: Katomix

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Reinigings tonic, gezichtsverzorging, tonic
Gewicht
300 g
Inhoud
0.2 l
Ingrediënten
De informatie over de ingrediënten staat op het geleverde artikel en/of de verpakking ervan. Het wordt aanbevolen om altijd de informatie over de ingrediënten direct op het product te controleren.
Fabrikant
Aantal stuks
1
EAN
3380810378825
MPN (Manufacturer Part Number)
80062052

Gewicht
300 g
Inhoud
0.2 l
Ingrediënten
De informatie over de ingrediënten staat op het geleverde artikel en/of de verpakking ervan. Het wordt aanbevolen om altijd de informatie over de ingrediënten direct op het product te controleren.
Fabrikant
Aantal stuks
1
EAN
3380810378825
MPN (Manufacturer Part Number)
80062052
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Clarins Milde, schuimende reinigingscrème, Reinigingsproduct, Vrouwen, Huidtype: droog, Huidtype: normaal, Reiniging, Hydraterend, Tube, AQUA/WATER/EAU. SODIUM COCOYL ISETHIONATE. GLYCERIN. SODIUM LAUROYL SARCOSINATE. SQUALANE....
Clarins Milde, schuimende reinigingscrème, Reinigingsproduct, Vrouwen, Huidtype: droog, Huidtype: normaal, Reiniging, Hydraterend, Tube, AQUA/WATER/EAU. SODIUM COCOYL ISETHIONATE. GLYCERIN. SODIUM LAUROYL SARCOSINATE. SQUALANE....
€ 328,48/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 41,06
Verkoper: Beautic
Productafbeelding van Clarins Double Serum, voor dames, geschikt voor alle huidtypes, 75 ml
Clarins Double Serum, voor dames, geschikt voor alle huidtypes, 75 ml
€ 1.266,40/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 236
€ 110,00
-€ 15,02
€ 94,98
Gratis bezorging
Verkoper: Trading-Shop25
Productafbeelding van Clarins Moisture-Rich Lotion, voor dames, hydraterend, voedend, geschikt voor alle huidtypes, 400 ml, bevat haverextract en sheaboter
Clarins Moisture-Rich Lotion, voor dames, hydraterend, voedend, geschikt voor alle huidtypes, 400 ml, bevat haverextract en sheaboter
€ 101,45/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 21
€ 40,58
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Clarins Velvet Cleansing Milk, Reinigingsmelk, Voor dames, Geschikt voor normale huid, Geschikt voor alle huidtypes, Reinigend, Verzachtend, Verpakking: pompflacon, Inhoud: AQUA/WATER/EAU, DICAPRYLYL CARBONATE, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, GLYCERIN, PROPANEDIOL, C14-22...
Clarins Velvet Cleansing Milk, Reinigingsmelk, Voor dames, Geschikt voor normale huid, Geschikt voor alle huidtypes, Reinigend, Verzachtend, Verpakking: pompflacon, Inhoud: AQUA/WATER/EAU, DICAPRYLYL CARBONATE, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, GLYCERIN, PROPANEDIOL, C14-22...
€ 43,76
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Clarins Hydraterende Tonic Lotion, Reinigingswater, Vrouwen, Geschikt voor alle huidtypes, Hydraterend, Verzachtend, Fles, AQUA/WATER/EAU. ALOE BARBADENSIS BLADSAFT. PROPANEDIOL. GLYCERINE. METHYLPROPANEDIOL. PROPYLEEN...
Clarins Hydraterende Tonic Lotion, Reinigingswater, Vrouwen, Geschikt voor alle huidtypes, Hydraterend, Verzachtend, Fles, AQUA/WATER/EAU. ALOE BARBADENSIS BLADSAFT. PROPANEDIOL. GLYCERINE. METHYLPROPANEDIOL. PROPYLEEN...
€ 110,72/1l
€ 51,12
-13%
€ 44,29
Verkoper: Beautic
Productafbeelding van Clarins Zuiverende Tonic Lotion, Reinigingswater, Vrouwen, Gecombineerde huid, Vette huid, Verkleining van poriën, Reinigend, Egaliserend, Fles, Alcohol
Clarins Zuiverende Tonic Lotion, Reinigingswater, Vrouwen, Gecombineerde huid, Vette huid, Verkleining van poriën, Reinigend, Egaliserend, Fles, Alcohol
€ 95,45/1l
€ 38,18
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Clarins Double Serum, voor dames, geschikt voor alle huidtypes, 30 ml
Clarins Double Serum, voor dames, geschikt voor alle huidtypes, 30 ml
€ 4.067,67/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 122,03
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van Clarins Double Serum, voor vrouwen, geschikt voor elk huidtype, 50 ml
Clarins Double Serum, voor vrouwen, geschikt voor elk huidtype, 50 ml
€ 2.123,80/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 236
€ 106,19
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Clarins Kalmerende Tonic Lotion, Reinigingswater, Vrouwen, Droge huid, Zeer droge huid, Kalmerend, Fles, Alcohol
Clarins Kalmerende Tonic Lotion, Reinigingswater, Vrouwen, Droge huid, Zeer droge huid, Kalmerend, Fles, Alcohol
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 35,86
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van Clarins Multi Active, dag- en nachtcrème, uniseks, geschikt voor alle huidtypes, voor gezicht, hals en nek, anti-aging, anti-stress, anti-rimpel, verhelderend, regenererend, revitaliserend, vanaf 30 jaar
Clarins Multi Active, dag- en nachtcrème, uniseks, geschikt voor alle huidtypes, voor gezicht, hals en nek, anti-aging, anti-stress, anti-rimpel, verhelderend, regenererend, revitaliserend, vanaf 30 jaar
€ 1.029,40/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 51,47
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Clarins Milde Schuimende Reinigingscrème, Reinigingsschuim, Vrouwen, Gevoelige huid, Zeer droge huid, Reiniging, Verzachtend, Tube, AQUA/WATER/EAU. GLYCERIN. SODIUM COCOYL ISETHIONATE. SQUALANE. SODIUM LAUROYL SARCOSINATE....
Clarins Milde Schuimende Reinigingscrème, Reinigingsschuim, Vrouwen, Gevoelige huid, Zeer droge huid, Reiniging, Verzachtend, Tube, AQUA/WATER/EAU. GLYCERIN. SODIUM COCOYL ISETHIONATE. SQUALANE. SODIUM LAUROYL SARCOSINATE....
€ 216,72/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 27,09
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Clarins Kalmerende Tonifiërende Lotion Kamille & Saffraanbloem (Zeer Droge of Gevoelige Huid) 200 ml
Clarins Kalmerende Tonifiërende Lotion Kamille & Saffraanbloem (Zeer Droge of Gevoelige Huid) 200 ml
€ 122,20/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 24,44
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE
Productafbeelding van Clarins Hydraterende Tonic Lotion, Gezichtsmelk, voor dames, 200 ml, Geschikt voor alle huidtypes, Hydraterend, in fles
Clarins Hydraterende Tonic Lotion, Gezichtsmelk, voor dames, 200 ml, Geschikt voor alle huidtypes, Hydraterend, in fles
€ 128,75/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 31,00
-16%
€ 25,75
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Eveline Cosmetics Variete – mascara, langdurig effect, dekking
Eveline Cosmetics Variete – mascara, langdurig effect, dekking
€ 1.119,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 11,19
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Clarins Micellair Water, Reinigingswater, Voor dames, Universeel, Verzachtend, Fles, INGREDIËNTEN: AQUA/WATER/EAU. PROPANEDIOL. POLOXAAMER 184. GLYCERINE. SODIUM METHYL COCOYL TAURATE....
Clarins Micellair Water, Reinigingswater, Voor dames, Universeel, Verzachtend, Fles, INGREDIËNTEN: AQUA/WATER/EAU. PROPANEDIOL. POLOXAAMER 184. GLYCERINE. SODIUM METHYL COCOYL TAURATE....
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 33,20
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Clarins Calm-Essentiel, 30 ml, voor dames, universeel gezichtsverzorging, hydraterend, voedend, beschermend, kalmerend, fles met pipet. Inhoud: Camellia-zaadolie, coco-caprylaat/capraat, caprylisch/caprylisch triglyceride, squalaan, Prunus...
Clarins Calm-Essentiel, 30 ml, voor dames, universeel gezichtsverzorging, hydraterend, voedend, beschermend, kalmerend, fles met pipet. Inhoud: Camellia-zaadolie, coco-caprylaat/capraat, caprylisch/caprylisch triglyceride, squalaan, Prunus...
€ 1.567,33/1l
€ 53,13
-11%
€ 47,02
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Clarins Milde Schuimende Reinigingsgel, Reinigingsgel, Voor dames, Geschikt voor gemengde en vette huid, Reiniging, Tube, Crème
Clarins Milde Schuimende Reinigingsgel, Reinigingsgel, Voor dames, Geschikt voor gemengde en vette huid, Reiniging, Tube, Crème
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 35,24
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Clarins Double Serum Eye, oogserum, 20 ml, voor vrouwen, anti-aging, vermindert donkere kringen, vermindert rimpels, verheldert, verzacht, versterkt, geschikt voor alle huidtypes
Clarins Double Serum Eye, oogserum, 20 ml, voor vrouwen, anti-aging, vermindert donkere kringen, vermindert rimpels, verheldert, verzacht, versterkt, geschikt voor alle huidtypes
€ 4.191,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 83,82
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van Style Heim dekbedovertrek, 200 x 220 cm, gestoffeerd dekbed, geschikt voor alle seizoenen, slaapdekbed, ca. 2244 gram, microvezel
Style Heim dekbedovertrek, 200 x 220 cm, gestoffeerd dekbed, geschikt voor alle seizoenen, slaapdekbed, ca. 2244 gram, microvezel
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 256
€ 36,90
Verkoper: Buymax
Productafbeelding van Gordijn met universele lus (300x145 cm, design: Felicitas) - Voile gordijn met jacquardweefsel, transparante kantlook, lichtdoorlatend en gemakkelijk te onderhouden
Gordijn met universele lus (300x145 cm, design: Felicitas) - Voile gordijn met jacquardweefsel, transparante kantlook, lichtdoorlatend en gemakkelijk te onderhouden
€ 9,62/1m
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 144
€ 13,95
Verkoper: Bestlivings
Productafbeelding van Bestlivings set van 3 vlakverduisterende gordijnen "Elena", bedrukt (B x H) 60 x 260 cm, inclusief accessoires. Groen, motief: bladeren, 1 bedrukt schuifgordijn, verkrijgbaar in diverse kleuren
Bestlivings set van 3 vlakverduisterende gordijnen "Elena", bedrukt (B x H) 60 x 260 cm, inclusief accessoires. Groen, motief: bladeren, 1 bedrukt schuifgordijn, verkrijgbaar in diverse kleuren
€ 7,69/1m
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 19,99
Verkoper: Bestlivings
Productafbeelding van Clarins Super Restorative Smoothing Treatment, voor vrouwen, geschikt voor elk huidtype, 200 ml
Clarins Super Restorative Smoothing Treatment, voor vrouwen, geschikt voor elk huidtype, 200 ml
€ 239,55/1l
€ 49,41
-3%
€ 47,91
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum, 100 ml
Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum, 100 ml
€ 990,00/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 279
€ 99,00
10% Voucher
Verkoper: Rheinline
Productafbeelding van Kastbed - Dons/veren dekbed - 135x200 cm, zonder kussens (80x80 cm)
Kastbed - Dons/veren dekbed - 135x200 cm, zonder kussens (80x80 cm)
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 211
€ 79,99
Verkoper: Bestlivings
Productafbeelding van CASARIA® Kunstkerstboom, 150 cm, met lichtketting van 100 LED's. Realistisch ogende kerstboom met verlichting, met een stekkersysteem, dichte takken, stabiel, zwaar en moeilijk ontvlambaar
CASARIA® Kunstkerstboom, 150 cm, met lichtketting van 100 LED's. Realistisch ogende kerstboom met verlichting, met een stekkersysteem, dichte takken, stabiel, zwaar en moeilijk ontvlambaar
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 122
€ 35,50
Verkoper: PartyKadoshop
Productafbeelding van Valentino handtas Alexia
Valentino handtas Alexia
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 155,00
Gratis bezorging
Verkoper: LuckyBag
Productafbeelding van OBD2 diagnoseapparaat met Bluetooth 4.0, compatibel met iOS en Android
OBD2 diagnoseapparaat met Bluetooth 4.0, compatibel met iOS en Android
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 18,39
Gratis bezorging
Verkoper: Euroelectronics
Productafbeelding van Mäser serviesset, steengoed, Lumaca
Mäser serviesset, steengoed, Lumaca
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 145,90
-€ 12,33
€ 133,57
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Zachte en comfortabele beddengoedset, pluche dekbedovertrek met kussensloop - SNUGGBED, roze
Zachte en comfortabele beddengoedset, pluche dekbedovertrek met kussensloop - SNUGGBED, roze
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 54
€ 31,39
Gratis bezorging
Verkoper: Mormark
Productafbeelding van Clarins Extra Firming Dagcrème, dagcrème, voor vrouwen, geschikt voor alle huidtypes, voor decolleté, gezicht, hals/nek, anti-aging, anti-rimpels, verstevigend, volumineerd, beschermend, verzachtend, 50 ml
Clarins Extra Firming Dagcrème, dagcrème, voor vrouwen, geschikt voor alle huidtypes, voor decolleté, gezicht, hals/nek, anti-aging, anti-rimpels, verstevigend, volumineerd, beschermend, verzachtend, 50 ml
€ 1.304,40/1l
€ 66,61
-2%
€ 65,22
Verkoper: Glamperfeu

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 1 beoordeling
Beoordeeld op 21 juli 2024 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Gezichtstonic
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van La Mer, de revitaliserende mist
La Mer, de revitaliserende mist
€ 101,52
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Kevin Murphy Re.Store Herstellende Reinigingsbehandeling, 1000 ml
Kevin Murphy Re.Store Herstellende Reinigingsbehandeling, 1000 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 86,68
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Kiehl's Daily Refining Milk-Peel Toner, 200 ml
Kiehl's Daily Refining Milk-Peel Toner, 200 ml
€ 73,44
Verkoper: PerfumTraders
€ 367,20/1l
Productafbeelding van La Mer, The Essential Tonic
La Mer, The Essential Tonic
€ 59,16
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van SkinCeuticals Blemish + Age, voor vrouwen, geschikt voor gemengde en vette huid, anti-acne, anti-aging, huidverhelderend, reinigend, exfolierend, vermindert poriën, 200 ml, fles, 1 stuk
SkinCeuticals Blemish + Age, voor vrouwen, geschikt voor gemengde en vette huid, anti-acne, anti-aging, huidverhelderend, reinigend, exfolierend, vermindert poriën, 200 ml, fles, 1 stuk
€ 58,14
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Aveda Lotion, Aveda Botanical Kinetics, Revitaliserende Essentiel Lotion, 150 ml
Aveda Lotion, Aveda Botanical Kinetics, Revitaliserende Essentiel Lotion, 150 ml
€ 49,98
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Caudalie 780319, voor dames, geschikt voor elk huidtype, verhelderend, hydraterend, revitaliserend, verzachtend, voor alle leeftijden, aqua/water/eau, alcohol, citrus aurantium amara (bittere sinaasappel) bloemenwater, parfum (geur),..., 100 ml
Caudalie 780319, voor dames, geschikt voor elk huidtype, verhelderend, hydraterend, revitaliserend, verzachtend, voor alle leeftijden, aqua/water/eau, alcohol, citrus aurantium amara (bittere sinaasappel) bloemenwater, parfum (geur),..., 100 ml
€ 44,88
Verkoper: PerfumTraders
€ 448,80/1l
Productafbeelding van Calendula gezichtslotion en spray Herbal-Extract Toner voor vrouwen 250 - Kiehl´s
Calendula gezichtslotion en spray Herbal-Extract Toner voor vrouwen 250 - Kiehl´s
€ 42,84
Verkoper: PerfumTraders
€ 171,36/1l
Productafbeelding van Academie Gel Nettoyant Éclaircissant - Verhelderend reinigingsgel - 150 ml(Pigmentregulerend reinigingsgel - 150 ml)
Academie Gel Nettoyant Éclaircissant - Verhelderend reinigingsgel - 150 ml(Pigmentregulerend reinigingsgel - 150 ml)
€ 41,82
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Biodroga Bioscience Institute Men Hydra Power Fluid (50 ml)
Biodroga Bioscience Institute Men Hydra Power Fluid (50 ml)
€ 37,56
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Santaverde Aloe vera age protect toner (100 ml)
Santaverde Aloe vera age protect toner (100 ml)
€ 40,47
-6%
€ 37,74
Verkoper: PerfumTraders
€ 377,40/1l
Productafbeelding van Annemarie Börlind SKIN & PORE BALANCER, voor dames, geschikt voor een gemengde huid, vette huid en een huid met onzuiverheden, 15 ml
Annemarie Börlind SKIN & PORE BALANCER, voor dames, geschikt voor een gemengde huid, vette huid en een huid met onzuiverheden, 15 ml
€ 36,72
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.448,00/1l
Productafbeelding van Kiehl's Men Facial Fuel: Energiserende gezichtsreiniger
Kiehl's Men Facial Fuel: Energiserende gezichtsreiniger
€ 37,00
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Aveda Botanical Kinetics Micro-Reinigende Cleansing Mousse, 150 ml
Aveda Botanical Kinetics Micro-Reinigende Cleansing Mousse, 150 ml
€ 35,70
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Kiehl's Ultra Facial Toner
Kiehl's Ultra Facial Toner
€ 37,65
-7%
€ 34,64
Verkoper: PerfumTraders
€ 69,28/1l
Productafbeelding van Caudalie 3522930003434, Gezichtsmelk, voor dames, 400 ml, Geschikt voor een huid die gevoelig is voor acne, voor een vette huid, reinigend, matterend, hydraterend, verzachtend, in een fles
Caudalie 3522930003434, Gezichtsmelk, voor dames, 400 ml, Geschikt voor een huid die gevoelig is voor acne, voor een vette huid, reinigend, matterend, hydraterend, verzachtend, in een fles
€ 59,32
-44%
€ 32,64
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Kiehl's Facial Fuel, energiserende gezichtsreiniger in gel voor mannen, 250 ml
Kiehl's Facial Fuel, energiserende gezichtsreiniger in gel voor mannen, 250 ml
€ 32,34
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Vinoclean Hydraterende Toner (vochtinbrengende tonic), 400 ml
Vinoclean Hydraterende Toner (vochtinbrengende tonic), 400 ml
€ 31,62
Verkoper: PerfumTraders
€ 79,05/1l
Productafbeelding van Trilogy Exfoliate & Toner Vitamine C Energizing Mist Toner (100 ml)
Trilogy Exfoliate & Toner Vitamine C Energizing Mist Toner (100 ml)
€ 31,62
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Grown Alchemist Cleansing Balancing Toner (200 ml)
Grown Alchemist Cleansing Balancing Toner (200 ml)
€ 30,60
Verkoper: PerfumTraders