2-delige set tuinslang met gaatjes, 15 meter, irrigatieslang, druppelirrigatieslang met gaatjes, waterslang

€ 29,99

€ 2,00 / 1m

plus € 13,90 verzendkosten

Naar huis en naar afhaalstations

do 1 – ma 5 oktober

Staffelkorting beschikbaar:

Onze bestedeals
Tuinslangen & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van XPOtool slangtrommel, wandslangbox met automatische oprolfunctie en 15 meter waterslang, voor tuinirrigatie
XPOtool slangtrommel, wandslangbox met automatische oprolfunctie en 15 meter waterslang, voor tuinirrigatie
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 58,99
Gratis bezorging
Verkoper: WilTec
Productafbeelding van TRESKO® flexiSchlauch - flexibele tuinslang waterslang elastisch Flexi Wonder (30 m)
TRESKO® flexiSchlauch - flexibele tuinslang waterslang elastisch Flexi Wonder (30 m)
€ 0,99/1m
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 712
€ 29,79
Gratis bezorging
Verkoper: DWD-Company
Productafbeelding van CELLFAST 19-002, 7,5 meter, Kabelgoot/voetstuk, Zwart, 1,25 cm, 1/2, Polen
CELLFAST 19-002, 7,5 meter, Kabelgoot/voetstuk, Zwart, 1,25 cm, 1/2, Polen
€ 57,58/1m
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 23,32
Gratis bezorging
Verkoper: Euroelectronics
Productafbeelding van vidaXL Tuinslang, aansluiting 1/2", 50 meter
vidaXL Tuinslang, aansluiting 1/2", 50 meter
€ 0,81/1m
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 40,48
Gratis bezorging
Verkoper: WAYSLiving
Productafbeelding van Bradas WAD1/2030, 30 meter, Guma, 1,27 cm
Bradas WAD1/2030, 30 meter, Guma, 1,27 cm
€ 0,73/1m
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 19
€ 21,99
Verkoper: Arbeitsbedarf24de
Productafbeelding van Bradas WAD1/2015, 15 meter, Guma, 1,27 cm
Bradas WAD1/2015, 15 meter, Guma, 1,27 cm
€ 1,03/1m
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 32
€ 15,49
Verkoper: Arbeitsbedarf24de
Productafbeelding van GARDENA 01999-20 GARDENA Perlschlauch 15 m
GARDENA 01999-20 GARDENA Perlschlauch 15 m
€ 5,07/1m
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 76,00
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Bradas DSRZPN416-100, 100 meter, 1,6 cm
Bradas DSRZPN416-100, 100 meter, 1,6 cm
€ 0,37/1m
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 36,99
Verkoper: Arbeitsbedarf24de
Productafbeelding van BRADAS Slang voor irrigatie, 7,5 meter, oranje. SPRITZ HOSE BR-WSH7_5
BRADAS Slang voor irrigatie, 7,5 meter, oranje. SPRITZ HOSE BR-WSH7_5
€ 1,53/1m
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 11,49
Verkoper: Arbeitsbedarf24de
Productafbeelding van Gardena 01969-20 Gardena Perl-sproeier, 15 meter
Gardena 01969-20 Gardena Perl-sproeier, 15 meter
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 56,13
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Bradas WAD1/2075, 7,5 meter, Guma, 1,27 cm
Bradas WAD1/2075, 7,5 meter, Guma, 1,27 cm
€ 11,49/1m
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 54
€ 11,49
Verkoper: Arbeitsbedarf24de
Productafbeelding van 30 meter spuitslang. Platte irrigatieslang met gaatjes. Slangsproeier. Beregeningsslang. Sproeislang
30 meter spuitslang. Platte irrigatieslang met gaatjes. Slangsproeier. Beregeningsslang. Sproeislang
€ 0,67/1m
3,3Gemiddelde beoordeling: 3,3 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 19,99
Verkoper: HAC24-GmbH
Productafbeelding van 3-laags waterslang, tuinslang, flexibele slang voor tuinirrigatie, met polyesterkruisweefsel, UV-bestendig, 25 bar, 3/4 inch, 10 meter
3-laags waterslang, tuinslang, flexibele slang voor tuinirrigatie, met polyesterkruisweefsel, UV-bestendig, 25 bar, 3/4 inch, 10 meter
€ 1,53/1m
3,8Gemiddelde beoordeling: 3,8 van 5Aantal beoordelingen: 123
€ 15,28
Gratis bezorging
Verkoper: Euroelectronics
Productafbeelding van AQUA DROP FLAT tuinslang, 1/2 - 7,5m
AQUA DROP FLAT tuinslang, 1/2 - 7,5m
€ 1,12/1m
2,0Gemiddelde beoordeling: 2,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 8,39
Verkoper: Preis-Zone
Productafbeelding van Fiskars 1025935, 15 meter, Grondmarkering, Zwart, Rubber, 39 mm, 39 mm
Fiskars 1025935, 15 meter, Grondmarkering, Zwart, Rubber, 39 mm, 39 mm
€ 3,27/1m
€ 56,86
-13%
€ 49,04
Verkoper: Landema
Productafbeelding van Flo 89373, Polyvinylchloride (PVC), 1 stuk
Flo 89373, Polyvinylchloride (PVC), 1 stuk
€ 0,49/1m
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 14,68
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van Tropisch bewateringssysteem, met basisapparaat
Tropisch bewateringssysteem, met basisapparaat
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 104,34
Gratis bezorging
Verkoper: Minitoys
Productafbeelding van Druppelbuis voor het bewateren van plantrijen - Set - C 19-060
Druppelbuis voor het bewateren van plantrijen - Set - C 19-060
€ 1,18/1m
€ 58,77
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van AREBOS haspel voor tuinslang, 30 meter, haspel voor slang, draaibare slanghaspel, wandbehuizing voor slang met vergrendeling, inclusief wandbevestiging, oranje
AREBOS haspel voor tuinslang, 30 meter, haspel voor slang, draaibare slanghaspel, wandbehuizing voor slang met vergrendeling, inclusief wandbevestiging, oranje
€ 3,00/1m
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 86
€ 89,90
Gratis bezorging
Verkoper: AREBOS
Productafbeelding van Bradas DSWWMB161033-160-100, 100 meter, 1,62 cm
Bradas DSWWMB161033-160-100, 100 meter, 1,62 cm
€ 0,37/1m
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 38,29
-2%
€ 37,49
Verkoper: Arbeitsbedarf24de

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Fijne druppelirrigatie voor borders en smalle bedden: Laat uw planten gelijkmatig worden bewaterd, terwijl u comfortabel kunt ontspannen.

Geen gieter meer nodig: De druppelslang neemt nu de bewatering over - en uw planten zullen u dankbaar zijn met een gezonde groei.

Kan in elke tuinzone worden aangelegd: Leg de druppelslang eenvoudig door uw tuin. Dankzij de lengte van 15 meter bereikt hij ook de verste hoek en is ideaal voor smalle tuinpercelen.
  • Set van 2 irrigatieslangen inclusief aansluitstuk en waterstopadapter
  • Aansluiting: 1/2 inch
  • Comfortabele bewatering door middel van druppelirrigatie
  • Geschikt voor gerichte, waterbesparende bewatering van planten
  • Functioneert al bij lage druk
  • Ideaal voor smalle tuinpercelen
  • Flexibel en eenvoudig aan te leggen
  • Lengte waterslang: 15 meter
Lengte
15 m
Diameter (inch)
0.5 Inch
EAN
4260691813013
MPN (Manufacturer Part Number)
169722925
Fabrikant
HAC24

Lengte
15 m
Diameter (inch)
0.5 Inch
EAN
4260691813013
MPN (Manufacturer Part Number)
169722925
Fabrikant
HAC24
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Bradas WAD1/2030, 30 meter, Guma, 1,27 cm
Bradas WAD1/2030, 30 meter, Guma, 1,27 cm
€ 0,73/1m
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 19
€ 21,99
Verkoper: Arbeitsbedarf24de
Productafbeelding van Gardena 01891-20 Gardena Select irrigatiemanagementsysteem
Gardena 01891-20 Gardena Select irrigatiemanagementsysteem
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 49
€ 68,96
Verkoper: Warentuin
Productafbeelding van DOLOMITE Calcium-Magnesium meststof, poeder, 10 kg, BIOVITA
DOLOMITE Calcium-Magnesium meststof, poeder, 10 kg, BIOVITA
€ 2,30/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 61
€ 22,99
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van CELLFAST ECONOMIC, 50 meter, Aansluitstuk voor ondergrond, Groen, Polyester, 20 bar, -10 tot 50 °C
CELLFAST ECONOMIC, 50 meter, Aansluitstuk voor ondergrond, Groen, Polyester, 20 bar, -10 tot 50 °C
€ 0,62/1m
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 91
€ 31,15
Gratis bezorging
Verkoper: Euroelectronics
Productafbeelding van GARDEBRUK® Elektrische blaaszuiger 3-in-1, 3000W, met schoudergordel, 270 km/u, met wielen, 45 liter opvangzak, bladblazer, hakhakselaar, tuinsauger, groen
GARDEBRUK® Elektrische blaaszuiger 3-in-1, 3000W, met schoudergordel, 270 km/u, met wielen, 45 liter opvangzak, bladblazer, hakhakselaar, tuinsauger, groen
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 81
€ 45,95
Verkoper: PartyKadoshop
Productafbeelding van Twee laadrampen voor auto's, draagvermogen 400 kg, verzinkt staal
Twee laadrampen voor auto's, draagvermogen 400 kg, verzinkt staal
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 133
€ 54,95
Verkoper: PartyKadoshop
Productafbeelding van UISEBRT Privacy-scherm, PVC, privacy-omheining, antraciet. Windscherm voor tuin, balkon en terras, 90x300 cm. Stabile W-vorm
UISEBRT Privacy-scherm, PVC, privacy-omheining, antraciet. Windscherm voor tuin, balkon en terras, 90x300 cm. Stabile W-vorm
€ 12,22/1m²
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 130
€ 32,99
5% Voucher
Gratis bezorging
Verkoper: BojiaHome
Productafbeelding van Beschermhoes voor hangstoel in eivorm, geschikt voor tuin en buitengebruik, beschermt tegen regen en UV-straling, gemaakt van 420D waterdicht materiaal, kleur: zwart
Beschermhoes voor hangstoel in eivorm, geschikt voor tuin en buitengebruik, beschermt tegen regen en UV-straling, gemaakt van 420D waterdicht materiaal, kleur: zwart
€ 10,52/1m²
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 24
€ 22,98
Gratis bezorging
Verkoper: StarCommerce
Productafbeelding van AREBOS zandfilterinstallatie, 350W, 9500 liter per uur, 7-weg ventiel voor zand en filterballen
AREBOS zandfilterinstallatie, 350W, 9500 liter per uur, 7-weg ventiel voor zand en filterballen
€ 243,74/1m
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 19
€ 149,90
Gratis bezorging
Verkoper: AREBOS
Productafbeelding van Makita DUR181Z, 18V accu-grastrimmer, zonder accu en oplader
Makita DUR181Z, 18V accu-grastrimmer, zonder accu en oplader
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 176
€ 331,00
Gratis bezorging
Verkoper: NovaMBSmart
Productafbeelding van 6x4 meter, 660 LED-lichtketting, net van lichtjes, warmwit, met stekker, 8 modi, timer, geschikt voor struiken, tuin, kerstboom, kamer, feest, kerst, verlichting, decoratie
6x4 meter, 660 LED-lichtketting, net van lichtjes, warmwit, met stekker, 8 modi, timer, geschikt voor struiken, tuin, kerstboom, kamer, feest, kerst, verlichting, decoratie
3,8Gemiddelde beoordeling: 3,8 van 5Aantal beoordelingen: 96
€ 73,39
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is A.
Verkoper: Easy-Home
Productafbeelding van 200 Lyra Pet® vetbollen met netje, 90 g per stuk = 18 kg
200 Lyra Pet® vetbollen met netje, 90 g per stuk = 18 kg
€ 1,89/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 166
€ 33,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van 4-in-1 LED RGB podiumlamp, meerkleurige instelbare spot, licht voor feesten, DMX-besturing, kleurrijke discobal, DJ, bar, KTV-podiumverlichting, schijnwerper, 120W
4-in-1 LED RGB podiumlamp, meerkleurige instelbare spot, licht voor feesten, DMX-besturing, kleurrijke discobal, DJ, bar, KTV-podiumverlichting, schijnwerper, 120W
€ 45,87
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is A.
Verkoper: Easybuy
Productafbeelding van Bestway Opblaasbaar Tanning Bed met Netbodem - Loungebed 160 x 84 cm - Waterhangmat - Lounge Geschikt voor Zwembad - Luchtbed Max. 90KG - Vinyl - Paars of Blauw
Bestway Opblaasbaar Tanning Bed met Netbodem - Loungebed 160 x 84 cm - Waterhangmat - Lounge Geschikt voor Zwembad - Luchtbed Max. 90KG - Vinyl - Paars of Blauw
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 81
€ 14,95
Verkoper: Spielgeist
Productafbeelding van Adler AD 6503 elektrische kookplaat, enkelvoudig, 1500W, wit
Adler AD 6503 elektrische kookplaat, enkelvoudig, 1500W, wit
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 58
€ 26,54
Gratis bezorging
Verkoper: GrupaGSM
Productafbeelding van Wiltec Automatische broedmachine voor 112 eieren, incubator met volledig automatisch draaisysteem, broedmachine met temperatuurregeling en vochtigheidscontrole, broedkast voor het uitbroken van eieren
Wiltec Automatische broedmachine voor 112 eieren, incubator met volledig automatisch draaisysteem, broedmachine met temperatuurregeling en vochtigheidscontrole, broedkast voor het uitbroken van eieren
3,8Gemiddelde beoordeling: 3,8 van 5Aantal beoordelingen: 108
€ 118,99
Gratis bezorging
Verkoper: WilTec
Productafbeelding van grillas Dutch Oven Set incl. receptideeën | al ingebrand - preseasoned | gietijzeren vuurpan I braadpan met deksellichter en handvat (pan zonder poten, 13,6 liter / 12 QT)
grillas Dutch Oven Set incl. receptideeën | al ingebrand - preseasoned | gietijzeren vuurpan I braadpan met deksellichter en handvat (pan zonder poten, 13,6 liter / 12 QT)
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 90
€ 72,79
Gratis bezorging
Verkoper: DWD-Company
Productafbeelding van Arm & Hammer Zuiveringszout, 454g
Arm & Hammer Zuiveringszout, 454g
€ 4,98/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 18
€ 2,32
-2%
€ 2,26
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van GARDEBRUK® Bijlset, 2-delig – Spoorbijl 2 kg & Kleinere bijl 1 kg. Bijl voor het splijten van hout, gemaakt van C45 staal, met een fiberglassteel en een ergonomische handgreep
GARDEBRUK® Bijlset, 2-delig – Spoorbijl 2 kg & Kleinere bijl 1 kg. Bijl voor het splijten van hout, gemaakt van C45 staal, met een fiberglassteel en een ergonomische handgreep
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 27
€ 36,50
Verkoper: PartyKadoshop
Productafbeelding van 10 stofzuigzakken met 1 filter, geschikt voor Kärcher KFI 357, KFI357, KA 40, 2.863-314.0, WD2 Plus, WD3, WD3s, WD4, WD5, WD6. Reservezakken, merk Retoo
10 stofzuigzakken met 1 filter, geschikt voor Kärcher KFI 357, KFI357, KA 40, 2.863-314.0, WD2 Plus, WD3, WD3s, WD4, WD5, WD6. Reservezakken, merk Retoo
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 21
€ 13,50
Verkoper: TanningParadise
Productafbeelding van FUXTEC FX-RM4646ECO, grasmaaier met wielaandrijving, geschikt voor oppervlakken tot 1000 m², maaibreedte 45,7 cm, maximale snijhoogte 7,5 cm, minimale snijhoogte 2,5 cm, geschikt voor oppervlakken tot 401 m²
FUXTEC FX-RM4646ECO, grasmaaier met wielaandrijving, geschikt voor oppervlakken tot 1000 m², maaibreedte 45,7 cm, maximale snijhoogte 7,5 cm, minimale snijhoogte 2,5 cm, geschikt voor oppervlakken tot 401 m²
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 37
€ 199,00
10% Voucher
Gratis bezorging
Verkoper: FUXTEC
Productafbeelding van Intenso 7501520 40er Batterien Energy Ultra Mignon AA 1,5 V
Intenso 7501520 40er Batterien Energy Ultra Mignon AA 1,5 V
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 143
€ 17,76
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van 2-delige set 18V 6,0Ah lithium-ion vervangingsaccu voor draadloze gereedschappen, compatibel met Makita BL1850, BL1815, BL1820, BL1830, BL1835, BL1840, BL1845, BL1860, LXT400
2-delige set 18V 6,0Ah lithium-ion vervangingsaccu voor draadloze gereedschappen, compatibel met Makita BL1850, BL1815, BL1820, BL1830, BL1835, BL1840, BL1845, BL1860, LXT400
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 226
€ 75,99
Gratis bezorging
Verkoper: SWAREY-Official
Productafbeelding van MONZANA 2-delige set zwaar belastbaar schap, 180x90x40 cm
MONZANA 2-delige set zwaar belastbaar schap, 180x90x40 cm
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 101
€ 54,50
Verkoper: PartyKadoshop
Productafbeelding van 10 x Knopcel CR2025, Wilhelm batterij, lithium, 3V, CR 2025, voor industrieel gebruik
10 x Knopcel CR2025, Wilhelm batterij, lithium, 3V, CR 2025, voor industrieel gebruik
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 203
€ 33,33
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Samsung Originele USB-C naar USB-C kabel - 3A - 1 meter - Zwart
Samsung Originele USB-C naar USB-C kabel - 3A - 1 meter - Zwart
€ 11,52/1m
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 366
€ 11,52
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
Productafbeelding van Varta Powerbank Energy, 20000 mAh + Micro USB-kabel
Varta Powerbank Energy, 20000 mAh + Micro USB-kabel
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 132
€ 43,29
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Tepro houtskoolgrill "Toronto Click", grilloppervlak: 56x42 cm
Tepro houtskoolgrill "Toronto Click", grilloppervlak: 56x42 cm
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 301
€ 202,50
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van TRESKO® flexiSchlauch - flexibele tuinslang waterslang elastisch Flexi Wonder (30 m)
TRESKO® flexiSchlauch - flexibele tuinslang waterslang elastisch Flexi Wonder (30 m)
€ 0,99/1m
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 712
€ 29,79
Gratis bezorging
Verkoper: DWD-Company
Productafbeelding van REV MultiPower, verlengsnoer met 3 stopcontacten
REV MultiPower, verlengsnoer met 3 stopcontacten
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 74
€ 44,04
-35%
€ 28,21
Verkoper: PolisElectro

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 16 beoordelingen
Beoordeeld op 30 juli 2022 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Supersproeislangen
Beoordeeld op 4 juni 2023 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Alles perfect!
Beoordeeld op 10 augustus 2026 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Onregelmatige waterverdeling
Beoordeeld op 17 juni 2026 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Absolute rommel. Product van slechte kwaliteit
Beoordeeld op 13 april 2021 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Defect
Beoordeeld op 29 juni 2026 op
Geverifieerde aankoop
Beoordeeld op 20 juni 2026 op
Geverifieerde aankoop
Beoordeeld op 12 juni 2026 op
Geverifieerde aankoop
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van KOTARBAU® Professionele tuinslang, 4-laags, versterkt, zwart en geel, voor het besproeien van planten, Zwart, 2.54 cm x 50 m
KOTARBAU® Professionele tuinslang, 4-laags, versterkt, zwart en geel, voor het besproeien van planten, Zwart, 2.54 cm x 50 m
€ 88,19
Verkoper: KOTARBAU
Productafbeelding van KOTARBAU® Tuinslang 3/4 inch, 50 m, 4-laags, versterkt, groen, professioneel voor het gieten van planten
KOTARBAU® Tuinslang 3/4 inch, 50 m, 4-laags, versterkt, groen, professioneel voor het gieten van planten
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 71,39
Gratis bezorging
Verkoper: KOTARBAU
Productafbeelding van KOTARBAU® Professionele tuinslang, 4-laags, versterkt, zwart en geel, voor het besproeien van planten, Zwart/Geel, 1.91 cm x 50 m
KOTARBAU® Professionele tuinslang, 4-laags, versterkt, zwart en geel, voor het besproeien van planten, Zwart/Geel, 1.91 cm x 50 m
€ 64,59
Gratis bezorging
Verkoper: KOTARBAU
€ 1,29/1m
Productafbeelding van KOTARBAU® Tuinslang, 1 inch, 30 m, versterkt, zwart-geel, professioneel voor het begieten van planten, 4-laags
KOTARBAU® Tuinslang, 1 inch, 30 m, versterkt, zwart-geel, professioneel voor het begieten van planten, 4-laags
€ 59,99
Verkoper: KOTARBAU
Productafbeelding van KOTARBAU® Tuinslang 5/8 inch, 50 m, waterslang, 4-laags, irrigatieslang, flexibel en duurzaam, versterkte slang voor tuin, pvc, zwart + geel
KOTARBAU® Tuinslang 5/8 inch, 50 m, waterslang, 4-laags, irrigatieslang, flexibel en duurzaam, versterkte slang voor tuin, pvc, zwart + geel
€ 51,99
Verkoper: KOTARBAU
€ 1,04/1m
Productafbeelding van KOTARBAU® Tuinslang 1 inch - 20 m - waterslang 4-laags - irrigatieslang - flexibel en duurzaam - versterkte slang voor tuin - pvc - groen + oranje
KOTARBAU® Tuinslang 1 inch - 20 m - waterslang 4-laags - irrigatieslang - flexibel en duurzaam - versterkte slang voor tuin - pvc - groen + oranje
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 45,99
Gratis bezorging
Verkoper: KOTARBAU
Productafbeelding van Wiltec Luisiana OM/I, 50 meter druk- en zuigslang, diameter 40 mm, 470 g/m. Pompenslang, slang voor pompen, tuinslang voor vijvers
Wiltec Luisiana OM/I, 50 meter druk- en zuigslang, diameter 40 mm, 470 g/m. Pompenslang, slang voor pompen, tuinslang voor vijvers
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 385,99
Gratis bezorging
Verkoper: WilTec
€ 7,72/1m
Productafbeelding van KOTARBAU® tuinslang 3/4" 30m 4-laags Versterkt Groen Professioneel voor het begieten van planten
KOTARBAU® tuinslang 3/4" 30m 4-laags Versterkt Groen Professioneel voor het begieten van planten
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 44,99
Gratis bezorging
Verkoper: KOTARBAU
Productafbeelding van KOTARBAU - Professionele 4-laagse versterkte tuinslang in zwart en geel voor het bewateren van planten, geel/zwart, 1.91 cm x 30 m
KOTARBAU - Professionele 4-laagse versterkte tuinslang in zwart en geel voor het bewateren van planten, geel/zwart, 1.91 cm x 30 m
€ 39,99
Verkoper: KOTARBAU
Productafbeelding van Wiltec holle straalbuis met een capaciteit van 150/200/350/450 liter per minuut, voorzien van een C Storz-aansluiting en een traploos verstelbare spuitstraal, voor gebruik als brandslang bij technische hulpverlening
Wiltec holle straalbuis met een capaciteit van 150/200/350/450 liter per minuut, voorzien van een C Storz-aansluiting en een traploos verstelbare spuitstraal, voor gebruik als brandslang bij technische hulpverlening
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 305,99
Gratis bezorging
Verkoper: WilTec
Productafbeelding van Wiltec holle straalbuis met een capaciteit van 150/200/350/500 liter per minuut, voorzien van een C Storz-aansluiting en een traploos instelbare spuitstraal, voor gebruik als brandslang bij technische hulpverlening
Wiltec holle straalbuis met een capaciteit van 150/200/350/500 liter per minuut, voorzien van een C Storz-aansluiting en een traploos instelbare spuitstraal, voor gebruik als brandslang bij technische hulpverlening
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 299,99
Gratis bezorging
Verkoper: WilTec
Productafbeelding van KOTARBAU® Tuinslang 1" 10m 4-laags Versterkt Groen Professioneel voor het Geven van Water aan Planten
KOTARBAU® Tuinslang 1" 10m 4-laags Versterkt Groen Professioneel voor het Geven van Water aan Planten
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 33,19
Gratis bezorging
Verkoper: KOTARBAU
Productafbeelding van KOTARBAU® Tuinslang, 1/2 inch, 50 m, versterkt, zwart-geel, professioneel voor het begieten van planten, 4-laags
KOTARBAU® Tuinslang, 1/2 inch, 50 m, versterkt, zwart-geel, professioneel voor het begieten van planten, 4-laags
€ 32,59
Verkoper: KOTARBAU
€ 0,65/1m
Productafbeelding van KOTARBAU® - Tuinslang x mm, 3-laags, versterkt, voor het bewateren van planten, groen, Groen, 3/4" 20m
KOTARBAU® - Tuinslang x mm, 3-laags, versterkt, voor het bewateren van planten, groen, Groen, 3/4" 20m
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 31,09
Gratis bezorging
Verkoper: KOTARBAU
Productafbeelding van KOTARBAU® Tuinslang, 3/4 inch, 20 m, waterslang, 4-laags, irrigatieslang, flexibel en duurzaam, versterkte slang voor tuin, pvc, zwart + geel
KOTARBAU® Tuinslang, 3/4 inch, 20 m, waterslang, 4-laags, irrigatieslang, flexibel en duurzaam, versterkte slang voor tuin, pvc, zwart + geel
€ 28,89
Verkoper: KOTARBAU
€ 1,44/1m
Productafbeelding van KOTARBAU® Tuinslang 5/8" 30m 4-laags versterkt zwart-geel professioneel voor het gieten van planten
KOTARBAU® Tuinslang 5/8" 30m 4-laags versterkt zwart-geel professioneel voor het gieten van planten
€ 27,54
Gratis bezorging
Verkoper: KOTARBAU
Productafbeelding van Wiltec vijverslang, 25 meter, flexibel, 50 mm (2 inch), groen - Gemaakt in Europa, zuigslang, drukslang
Wiltec vijverslang, 25 meter, flexibel, 50 mm (2 inch), groen - Gemaakt in Europa, zuigslang, drukslang
€ 215,99
Gratis bezorging
Verkoper: WilTec
€ 8,64/1m
Productafbeelding van Wiltec flexibele transportslang, 50 meter, spiraalslang, 38 mm (1 1/2"), zwart, met verstevigingsspiraal, geschikt voor irrigatie, water en vijvers
Wiltec flexibele transportslang, 50 meter, spiraalslang, 38 mm (1 1/2"), zwart, met verstevigingsspiraal, geschikt voor irrigatie, water en vijvers
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 158,99
Gratis bezorging
Verkoper: WilTec
€ 3,18/1m
Productafbeelding van KOTARBAU® Tuinslang, 1/2 inch, 20 m, 4-laags, versterkt, groen, professioneel voor het gieten van planten
KOTARBAU® Tuinslang, 1/2 inch, 20 m, 4-laags, versterkt, groen, professioneel voor het gieten van planten
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 20,49
Gratis bezorging
Verkoper: KOTARBAU
Productafbeelding van Wiltec vijverslang, 50 meter, spiraalslang, 38 mm (1 1/2"), zwart, lichtdicht, extreem flexibel. Zuigslang, drukslang
Wiltec vijverslang, 50 meter, spiraalslang, 38 mm (1 1/2"), zwart, lichtdicht, extreem flexibel. Zuigslang, drukslang
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 158,99
Gratis bezorging
Verkoper: WilTec
€ 3,18/1m