Koperen soldeerdraad, ontloddraad, ontlodelement, fluxdraad

€ 4,99

€ 3,33 / 1m

plus € 6,00 verzendkosten

Bij jou thuis

vr 2 – wo 7 oktober
Onze bestedeals
Soldeerbout-accessoires & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van goobay Lötfett Dose 50 g (Bulk)
goobay Lötfett Dose 50 g (Bulk)
€ 39,80/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 21
€ 7,85
-74%
€ 1,99
Verkoper: eu-bay_de
Productafbeelding van Sievert koperen punt, spitzvorm - 770339
Sievert koperen punt, spitzvorm - 770339
€ 91,26/1kg
€ 31,94
Gratis bezorging
Verkoper: Loechel_Industriebedarf
Productafbeelding van Soldeerbout B03D, 0,5 mm, voor 14ST JBC 0150300
Soldeerbout B03D, 0,5 mm, voor 14ST JBC 0150300
€ 42,30
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van - LTDRAHT voor printplaten - Tin/Koper - 99/1
- LTDRAHT voor printplaten - Tin/Koper - 99/1
€ 5,15/1m
€ 20,58
Gratis bezorging
Verkoper: GYZS
Productafbeelding van TOOLCRAFT TO-4986105 Soldeerbout, 150 W
TOOLCRAFT TO-4986105 Soldeerbout, 150 W
€ 1.021,71/1kg
€ 107,28
Gratis bezorging
Verkoper: FTT_Distribution_GmbH
Productafbeelding van ROTHENBERGER Industriële koperen soldeerbout - 35499
ROTHENBERGER Industriële koperen soldeerbout - 35499
€ 311,28/1kg
€ 77,82
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Lut0066 - Tip voor soldeerbout, type Lut0066
Lut0066 - Tip voor soldeerbout, type Lut0066
€ 15,95
-21%
€ 12,46
Verkoper: Drogisterijplus-nl
Productafbeelding van Soldeerhars 45g, Topnik voor soldeer, Cynel
Soldeerhars 45g, Topnik voor soldeer, Cynel
€ 182,44/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 8,21
Verkoper: Drogisterijplus-nl
Productafbeelding van - Elektrolooddraad - Tin/Koper - 99/1
- Elektrolooddraad - Tin/Koper - 99/1
€ 11,03/1m
€ 33,08
Gratis bezorging
Verkoper: GYZS
Productafbeelding van Ersa soldeerstation, 150 W - 450°C
Ersa soldeerstation, 150 W - 450°C
€ 1.377,16
Gratis bezorging
Verkoper: FTT_Distribution_GmbH
Productafbeelding van Lötpunt 0G132KN/SB voor de gaslötset IndependentErsa
Lötpunt 0G132KN/SB voor de gaslötset IndependentErsa
€ 682,67/1m
€ 61,44
Gratis bezorging
Verkoper: FTT_Distribution_GmbH
Productafbeelding van Soldeerontvorkingspomp, Preciva soldeerontvorkingspennen, soldeerbout, soldeerontvorkingspomp met 1,0 mm en 1,2 mm soldeerontvorkingsmondstukken
Soldeerontvorkingspomp, Preciva soldeerontvorkingspennen, soldeerbout, soldeerontvorkingspomp met 1,0 mm en 1,2 mm soldeerontvorkingsmondstukken
€ 304,09/1kg
€ 69,94
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Velleman 439460
Velleman 439460
€ 150,67/1m
€ 6,78
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van Ersa soldeertip 0032BD/SB
Ersa soldeertip 0032BD/SB
€ 2.344,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 35,16
Gratis bezorging
Verkoper: GYZS
Productafbeelding van Velleman 337848
Velleman 337848
€ 720,40/1m
€ 18,01
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Velleman 450024
Velleman 450024
€ 19,90/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 47,75
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van Velleman 371360
Velleman 371360
€ 372,94/1kg
€ 29,79
-78%
€ 6,34
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van Ersa soldeerpuntsuite 0032KD/SB
Ersa soldeerpuntsuite 0032KD/SB
€ 502,29/1m
€ 35,16
Gratis bezorging
Verkoper: GYZS
Productafbeelding van Vervangingstip voor soldeerstation ZLS 2, scherp
Vervangingstip voor soldeerstation ZLS 2, scherp
€ 3,47
Verkoper: PolisElectro
Pájecí hrot měděný, 5 ks
Soldeerpunten, koper, 5 stuks, model 71078
€ 992,00/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 20
€ 9,92
Gratis bezorging
Verkoper: RCprofi

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Koperen soldeerdraad, BGA-ontsoldeerdraad, ontlodeerlint, fluxdraad
Beschrijving:
Absorbeert tin en vormt een tinabsorptielijn om overtollig soldeer te verwijderen. CP-1515 BGA-ontsoldeerdraad. Behalve tin absorberen, verwijdert het overtollig soldeer.
Ontsoldeerdraad: Verwijdert snel ongewenst soldeer wanneer gebruikt met een soldeerbout.
[Optionele tinabsorptielijn]: Gevlochten draad voor het ontloden.
Optie: 1 stuk CP-1515 - 1,5 mm breed, 1,5 m lang.
WAARSCHUWING:
Raak bij het ontloden alleen de handgreep en de verpakking van het ontlodeerdraad aan. Anders kunnen ernstige brandwonden ontstaan.
Om brand te voorkomen, gebruik nooit een soldeerbout en ontlodeerdraad in de buurt van brandbare materialen of in een omgeving met explosiegevaar.
Duw de punt van de soldeerbout niet met kracht tegen het ontlodeerdraad om letsel en/of schade aan de onderdelen en de printplaat te voorkomen.
Verwarm het ontlodeerdraad niet langer dan 5 seconden om schade aan de onderdelen en de printplaat te voorkomen.

Lengte
150 cm
Model
CP-1515
EAN
48753799635
0048753799635
MPN (Manufacturer Part Number)
48753
Fabrikant
Alaaeddin

Lengte
150 cm
Model
CP-1515
EAN
48753799635
0048753799635
MPN (Manufacturer Part Number)
48753
Fabrikant
Alaaeddin
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Professionele soldeerboutset voor brandmarkering, geschikt voor houtbewerking - PYROPEN
Professionele soldeerboutset voor brandmarkering, geschikt voor houtbewerking - PYROPEN
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 41
€ 15,89
Gratis bezorging
Verkoper: Mormark
Productafbeelding van Sievert PROMATIC-piezo handstuk, type 336611
Sievert PROMATIC-piezo handstuk, type 336611
€ 361,01/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 138,99
Gratis bezorging
Verkoper: Zatechs
Productafbeelding van VEVOR kunststoflasser, 100W kunststofreparatieset met 800 warmteclips, laspistool, voor kajaks, speelgoed, reparatie van kunststofscheuren
VEVOR kunststoflasser, 100W kunststofreparatieset met 800 warmteclips, laspistool, voor kajaks, speelgoed, reparatie van kunststofscheuren
€ 665,08/1m
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 41,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Bunsenbrander, gasgestuurd, met vlamregelaar, voor laboratoriumverwarming en experimenten
Bunsenbrander, gasgestuurd, met vlamregelaar, voor laboratoriumverwarming en experimenten
€ 166,67/1kg
€ 30,00
5% Voucher
Gratis bezorging
Verkoper: Ladenza
Productafbeelding van Looddraad, 0,5 mm, 100 gram, samenstelling Sn60Pb40
Looddraad, 0,5 mm, 100 gram, samenstelling Sn60Pb40
€ 28,89/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 28,89
Verkoper: Drogisterijplus-nl
Productafbeelding van Fluxpistool TE-053 Spuitpistool – Precisie Dozering | Ø18,8 mm, 10 cm Schroef, 0,75 mm/omw | Voor Soldeerwerk
Fluxpistool TE-053 Spuitpistool – Precisie Dozering | Ø18,8 mm, 10 cm Schroef, 0,75 mm/omw | Voor Soldeerwerk
€ 83,17/1kg
€ 4,99
Verkoper: ROSFIX
Productafbeelding van CFH brander GV 900, inclusief gasdrukregelaar DR 114 en gasleiding - gasbrander voor onkruidbestrijding, geschikt voor een druk van 2,5 bar met een aansluiting van 3/8 inch, ideaal
CFH brander GV 900, inclusief gasdrukregelaar DR 114 en gasleiding - gasbrander voor onkruidbestrijding, geschikt voor een druk van 2,5 bar met een aansluiting van 3/8 inch, ideaal
€ 72,53/1m
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 92,21
-25%
€ 68,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van VEVOR kunststoflasser, 100W laspistool + 60/100W soldeerbout, reparatieset voor kunststof, geschikt voor auto bumpers, kajaks, elektronica, speelgoed
VEVOR kunststoflasser, 100W laspistool + 60/100W soldeerbout, reparatieset voor kunststof, geschikt voor auto bumpers, kajaks, elektronica, speelgoed
€ 520,43/1m
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 119,70
Verkoper: BlissShopping
Productafbeelding van Soldeerloodreiniger, vloeibaar, met penseel; Soldeertinctuur, fles; 0,05 liter, 24%; Geen reiniging nodig; Vloeistof;
Soldeerloodreiniger, vloeibaar, met penseel; Soldeertinctuur, fles; 0,05 liter, 24%; Geen reiniging nodig; Vloeistof;
€ 157,20/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 7,86
Verkoper: www-tne-de
Productafbeelding van Zet voor zacht solderen, compleet in tas
Zet voor zacht solderen, compleet in tas
€ 84,95/1m
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 169,90
Verkoper: www-mymaw-de
Productafbeelding van 1x NC-559-ASM-UV 10CC. NC-559-ASM-UV (TPF). Soldeermiddel, 10CC
1x NC-559-ASM-UV 10CC. NC-559-ASM-UV (TPF). Soldeermiddel, 10CC
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 5,99
Verkoper: nexon1140
Productafbeelding van NC-559-ASM-UV 10CC NC-559-ASM-UV (TPF) Soldeermiddel 10CC AIP
NC-559-ASM-UV 10CC NC-559-ASM-UV (TPF) Soldeermiddel 10CC AIP
€ 75,00/1m
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 7,50
Verkoper: A_und_G
Productafbeelding van goobay Lötfett Dose 50 g (Bulk)
goobay Lötfett Dose 50 g (Bulk)
€ 39,80/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 21
€ 7,85
-74%
€ 1,99
Verkoper: eu-bay_de
Kalafuna (pro pájení)
Soldeerhars 70965
€ 524,50/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 20
€ 10,49
Gratis bezorging
Verkoper: RCprofi
Productafbeelding van Felder soldeerstaaf, loodvrij, in driehoekige vorm, type S-Sn99Cu1 - 12940120
Felder soldeerstaaf, loodvrij, in driehoekige vorm, type S-Sn99Cu1 - 12940120
€ 113,40/1m
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 45,36
Gratis bezorging
Verkoper: GYZS
Productafbeelding van Slimme laser afstandsmeter Pro Xiaomi HOTO H-D50, Bluetooth, 50 meter
Slimme laser afstandsmeter Pro Xiaomi HOTO H-D50, Bluetooth, 50 meter
€ 627,25/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 109,31
-€ 20,24
€ 89,07
Verkoper: TEC-MORE
Productafbeelding van Parkside: Reservepunt voor accuboorstelsels PLKA 3.6 A1 A2, , artikelnummers 283231, 289142, en voor PLKA 4 A1 A2 B3, artikelnummer 445879
Parkside: Reservepunt voor accuboorstelsels PLKA 3.6 A1 A2, , artikelnummers 283231, 289142, en voor PLKA 4 A1 A2 B3, artikelnummer 445879
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 25
€ 40,42
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van VEVOR Koelmiddelenmanometer, 4-weg, verdeelstuk voor auto, meetset, geschikt voor R134A, R12, R410A, R22, AC. Inclusief 4 stuks, 5 voet lange vulslangen. Koelmiddelenmanometer, meetinstrumenten, diagnosegereedschap voor airconditioningsystemen in auto's
VEVOR Koelmiddelenmanometer, 4-weg, verdeelstuk voor auto, meetset, geschikt voor R134A, R12, R410A, R22, AC. Inclusief 4 stuks, 5 voet lange vulslangen. Koelmiddelenmanometer, meetinstrumenten, diagnosegereedschap voor airconditioningsystemen in auto's
€ 187,06/1m
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 80,50
-27%
€ 57,99
Gratis bezorging
Verkoper: SucceBuy-Official-Store-EU
Productafbeelding van VEVOR kunststof lasapparaat 220W met 800 warmteklips, 56 stuks, met LED-lamp
VEVOR kunststof lasapparaat 220W met 800 warmteklips, 56 stuks, met LED-lamp
€ 747,73/1m
€ 49,35
Gratis bezorging
Verkoper: ExtraShop
Productafbeelding van Loodvrij soldeertin, 0,7 mm, met fluxmiddel, 1 meter soldeerdraad
Loodvrij soldeertin, 0,7 mm, met fluxmiddel, 1 meter soldeerdraad
€ 4,71/1m
€ 4,71
Verkoper: www-tne-de
Productafbeelding van Doseernaald Gebogen 45° 19G – Herbruikbaar Precisie | Ø0,75mm Ø1,06mm L45mm | Laboratorium en Soldeerwerk
Doseernaald Gebogen 45° 19G – Herbruikbaar Precisie | Ø0,75mm Ø1,06mm L45mm | Laboratorium en Soldeerwerk
€ 39,80/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 1,99
Verkoper: ROSFIX

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van LUXTOM | Soldeer tang 240mm, hulptang voor solderen, fixeer tang voor solderen, hulptang voor solderen
LUXTOM | Soldeer tang 240mm, hulptang voor solderen, fixeer tang voor solderen, hulptang voor solderen
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 9,99
Verkoper: Luxtom
€ 199,80/1m
Productafbeelding van Soldeerbout smeltpunt hulpmiddel, messingpunten voor schroefdraaSteckanschlussrten M2-M8, set van 7, compatibel met T18/ST 900M/FX888D
Soldeerbout smeltpunt hulpmiddel, messingpunten voor schroefdraaSteckanschlussrten M2-M8, set van 7, compatibel met T18/ST 900M/FX888D
€ 59,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 1.499,75/1m
Productafbeelding van Reserveonderdeel voor AOYUE 474, 701, 808, 968, 2702 soldeerstation: filterpad, vervangingsfilter
Reserveonderdeel voor AOYUE 474, 701, 808, 968, 2702 soldeerstation: filterpad, vervangingsfilter
€ 1,29
Verkoper: WilTec
€ 4,87/1m