Fenjal Olie- en schuimbad voor intensieve verzorging, met avocado-olie en sheaboter, 200 ml

€ 15,26

€ 76,30 / 1l

plus € 2,95 verzendkosten

Bij jou thuis

vr 9 – wo 14 oktober
Onze bestedeals
Verzorgingsolie & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Rituals Ayurveda Droge Olie voor Lichaam & Haar
Rituals Ayurveda Droge Olie voor Lichaam & Haar
€ 277,20/1l
€ 27,72
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van AHAVA AHADOBMSK100, Olie, Hydraterend, Voedend, Verzachtend, 100 ml, Spray
AHAVA AHADOBMSK100, Olie, Hydraterend, Voedend, Verzachtend, 100 ml, Spray
€ 268,80/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 26,88
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van WELEDA Harmoniserende Lichaamsolie met Wilde Rose
WELEDA Harmoniserende Lichaamsolie met Wilde Rose
€ 224,40/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 22,44
Verkoper: PerfumTraders
OLEJEK DO CIAŁA Z ROKITNIKIEM ECO 100 ml - WELEDA
WELEDA Verzorgingsolie 100ml, Duindoorn
€ 214,20/1l
€ 21,42
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Nacomi Avocado-olie, 50 ml
Nacomi Avocado-olie, 50 ml
€ 102,67/1kg
€ 12,77
-51%
€ 6,16
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Bielenda 3-in-1 verzorgingsolie met avocado-, argan- en jojoba-olie - 150 ml voor intensieve huidverzorging
Bielenda 3-in-1 verzorgingsolie met avocado-, argan- en jojoba-olie - 150 ml voor intensieve huidverzorging
€ 67,20/1kg
€ 13,44
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Nacomi Tamanu-olie, huidverzorgingsolie, 50 ml
Nacomi Tamanu-olie, huidverzorgingsolie, 50 ml
€ 222,17/1kg
€ 13,33
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Nacomi Tamanu-olie, 30 ml - Huidverzorging & Regeneratie
Nacomi Tamanu-olie, 30 ml - Huidverzorging & Regeneratie
€ 243,50/1kg
€ 9,74
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Jurlique, Rozenolie, Hydraterende bodyolie, 100 ml
Jurlique, Rozenolie, Hydraterende bodyolie, 100 ml
€ 346,30/1l
€ 34,63
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Puressentiel Ravintsara Olie, 10 ml
Puressentiel Ravintsara Olie, 10 ml
€ 2.085,00/1l
€ 22,90
-8%
€ 20,85
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Calendula-olie, 100 ml
Calendula-olie, 100 ml
€ 96,60/1l
€ 9,66
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Nacomi Amandelolie, 250 ml
Nacomi Amandelolie, 250 ml
€ 47,30/1kg
€ 12,77
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Calendula-olie, 50 ml
Calendula-olie, 50 ml
€ 55,09/1kg
€ 6,28
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Mokosh Arganolie 12 ml - Arganolie
Mokosh Arganolie 12 ml - Arganolie
€ 679,17/1l
€ 14,56
-44%
€ 8,15
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Huidverzorgingsolie - Arganolie, 50 ml
Huidverzorgingsolie - Arganolie, 50 ml
€ 1.028,00/1l
€ 51,40
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van BINGOSPA Druivenpitolie 100%, voor acne, 100 ml
BINGOSPA Druivenpitolie 100%, voor acne, 100 ml
€ 86,53/1kg
€ 13,51
-3%
€ 12,98
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Melvita Argan gezichtsolie (50 ml)
Melvita Argan gezichtsolie (50 ml)
€ 347,20/1l
€ 17,36
Verkoper: Scentist
Productafbeelding van Dr. Scheller Dr. Scheller Reines Arganolie, 30 ml
Dr. Scheller Dr. Scheller Reines Arganolie, 30 ml
€ 400,00/1l
€ 12,00
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Mokosh Jojoba-olie, 100 ml - Jojoba-olie
Mokosh Jojoba-olie, 100 ml - Jojoba-olie
€ 334,00/1l
€ 33,40
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van PENATEN Olie, 200 ml
PENATEN Olie, 200 ml
€ 23,20/1l
€ 4,64
Verkoper: AbisZ-Markt

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Fenjal Olie & Schuimverzorgingsbad Intensief, met avocado-olie en sheaboter, 200ml

Met het Fenjal Olie & Schuimverzorgingsbad Intensief geeft u uw lichaam een moment van ontspanning. Kostbare, natuurlijke avocado-olie en rijke sheaboter verzorgen uw huid en maken deze heerlijk zacht. Een delicate schuimlaag en romige geurnoten zorgen voor een bijzondere badervaring.

  • Veganistische formule, vrij van parabenen, minerale oliën, microplastics en siliconen.
  • Huidtolerantie getest.

Met Fenjal verandert u elke badervaring in een verwendmoment voor huid en geest.

200ml = tot 16 volledige baden

Geschikt voor: Normale / Droge tot zeer droge huid

fit GmbH
Am Werk 9
02788 Zittau
Gewicht
300 g
Inhoud
200 ml
Ingrediënten
AQUA, MIPA-LAURETH SULFAAT, NATRIUM LAURETH SULFAAT, PEG-18 CASTOROLIE DIOLEAAT, PARFUM, GLYCERINE, GLYCINE SOJA OLIE, COCAMIDOPROPYL BETAINE, PROPYLEENGLYCOLE, PEG-200 GEHYDROGENEERDE GLYCERYL PALMATE, LAURETH-2, PERSEA GRATISSIMA OLIE, NATRIUMBENZOAAT, GUARHYDROXYPROPYLTRIMONIUMCHLORIDE, NATRIUMCHLORIDE, PANTHENOL, PEG-7 GLYCERYL COCOAAT, CITROENZUUR, BENZOFENOON-4, BUTYROSPERMUM PARKII BOTER, TOCOFEROL, HELIANTHUS ANNUUS ZAADOLIE, COUMARINE, GERANIOL, HEXYL CINNAMAL, CI 17200, CI 42090
Fabrikant
Aantal stuks
1
EAN
4013162025459
MPN (Manufacturer Part Number)
872226

Gewicht
300 g
Inhoud
200 ml
Ingrediënten
AQUA, MIPA-LAURETH SULFAAT, NATRIUM LAURETH SULFAAT, PEG-18 CASTOROLIE DIOLEAAT, PARFUM, GLYCERINE, GLYCINE SOJA OLIE, COCAMIDOPROPYL BETAINE, PROPYLEENGLYCOLE, PEG-200 GEHYDROGENEERDE GLYCERYL PALMATE, LAURETH-2, PERSEA GRATISSIMA OLIE, NATRIUMBENZOAAT, GUARHYDROXYPROPYLTRIMONIUMCHLORIDE, NATRIUMCHLORIDE, PANTHENOL, PEG-7 GLYCERYL COCOAAT, CITROENZUUR, BENZOFENOON-4, BUTYROSPERMUM PARKII BOTER, TOCOFEROL, HELIANTHUS ANNUUS ZAADOLIE, COUMARINE, GERANIOL, HEXYL CINNAMAL, CI 17200, CI 42090
Fabrikant
Aantal stuks
1
EAN
4013162025459
MPN (Manufacturer Part Number)
872226
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Fenjal Badolie classic (200 ml)
Fenjal Badolie classic (200 ml)
€ 44,45/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 8,89
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Slaapfauteuil HWC-K29, uitklapbare slaapbank, gastenbed, relaxfauteuil, ligvlak 186x97 cm, stof (270g/m²) in een crème-beige kleur
Slaapfauteuil HWC-K29, uitklapbare slaapbank, gastenbed, relaxfauteuil, ligvlak 186x97 cm, stof (270g/m²) in een crème-beige kleur
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 438,98
Gratis bezorging
Verkoper: heute-wohnen
Productafbeelding van Winterharde Passiebloem, Passiflora 'Purple Haze', ongeveer 30 cm - een exotische schoonheid - een meerjarige klimplant
Winterharde Passiebloem, Passiflora 'Purple Haze', ongeveer 30 cm - een exotische schoonheid - een meerjarige klimplant
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 205
€ 4,50
Verkoper: Blumen-Senf
Productafbeelding van Beschermhoes voor Samsung Galaxy A05s, transparante, slanke hoes, doorzichtige case
Beschermhoes voor Samsung Galaxy A05s, transparante, slanke hoes, doorzichtige case
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 285
€ 7,99
Verkoper: CoolGadget
Productafbeelding van Amerikaans pampasgras, 1 stuk, potmaat P9, hoogte 20-50 cm, *Cortaderia selloana* 'Rosea'
Amerikaans pampasgras, 1 stuk, potmaat P9, hoogte 20-50 cm, *Cortaderia selloana* 'Rosea'
3,6Gemiddelde beoordeling: 3,6 van 5Aantal beoordelingen: 107
€ 2,50
Verkoper: Blumen-Senf
Productafbeelding van COSTWAY Klapbank, verstelbare vloerkussenbank met armleuningen en kussens, wit
COSTWAY Klapbank, verstelbare vloerkussenbank met armleuningen en kussens, wit
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 44
€ 92,99
Gratis bezorging
Verkoper: FDSGmbH
Productafbeelding van Mijn leermachine
Mijn leermachine
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 30,75
-22%
€ 23,76
Verkoper: TEC-MORE
Productafbeelding van Boxspringbed 120x200 met 2 bedopslagen en lattenbodem, grijs. Dubbelbed, gestoffeerd bed, bedframe
Boxspringbed 120x200 met 2 bedopslagen en lattenbodem, grijs. Dubbelbed, gestoffeerd bed, bedframe
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 184
€ 299,95
Gratis bezorging
Verkoper: Homestyle4u
Productafbeelding van Lenovo 4XJ1D33268 Lenovo Blickschutzfilter 14,0" - 3M ThinkPad X1 Carbon Gen9
Lenovo 4XJ1D33268 Lenovo Blickschutzfilter 14,0" - 3M ThinkPad X1 Carbon Gen9
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 258,00
Gratis bezorging
Verkoper: NovaMBSmart
Productafbeelding van Melkchocolade, 100 gram
Melkchocolade, 100 gram
€ 23,73/1kg
€ 2,75
-5%
€ 2,61
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Famanu beddengoed, 200 x 220 cm - Grijs/wit, barokmotief
Famanu beddengoed, 200 x 220 cm - Grijs/wit, barokmotief
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 31
€ 128,21
Gratis bezorging
Verkoper: Famanu
Productafbeelding van Eier-vormige bureaulamp voor meisjes, energiezuinig, zacht licht, USB-bureaulamp met drukknop, oranje
Eier-vormige bureaulamp voor meisjes, energiezuinig, zacht licht, USB-bureaulamp met drukknop, oranje
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 119,99
Gratis bezorging
Verkoper: Ladenza
Productafbeelding van Leifheit Wischdoek Profi XL micro duo
Leifheit Wischdoek Profi XL micro duo
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 88
€ 10,51
Verkoper: Di-Life
Productafbeelding van Bosch Tassimo Happy TAS102E, koffiezetapparaat met capsules, 0,7 liter, koffie capsules, 1400 W, zwart
Bosch Tassimo Happy TAS102E, koffiezetapparaat met capsules, 0,7 liter, koffie capsules, 1400 W, zwart
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 226
€ 53,97
Verkoper: TEC-MORE
Productafbeelding van Goudvruchtpalm - Areca - Ø24 cm - ↕130 cm
Goudvruchtpalm - Areca - Ø24 cm - ↕130 cm
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 49
€ 80,95
Gratis bezorging
Verkoper: Pflanzenboutique
Productafbeelding van COSTWAY Klimdriehoek, inklapbaar, houten klimrek met ladder, voor de ontwikkeling van grove motoriek bij peuters vanaf 3 jaar, meerkleurig
COSTWAY Klimdriehoek, inklapbaar, houten klimrek met ladder, voor de ontwikkeling van grove motoriek bij peuters vanaf 3 jaar, meerkleurig
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 62
€ 63,99
-6%
€ 59,99
Gratis bezorging
Verkoper: FDSGmbH
Productafbeelding van Briloner LED-inbouwspots VIPE
Briloner LED-inbouwspots VIPE
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 129
€ 32,19
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is F.
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van SAMSUNG SM-A057GZKUEUB, SAMSUNG Galaxy A05s smartphone, zwart, 64 GB
SAMSUNG SM-A057GZKUEUB, SAMSUNG Galaxy A05s smartphone, zwart, 64 GB
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 162
€ 399,00
-€ 143,89
€ 255,11
Gratis bezorging
Verkoper: NovaMBSmart
Productafbeelding van 650W, 65000Pa, SMARTAI, draadloze accustofzuiger, handstofzuiger met 2 LED's, 8-in-1 stofzuiger zonder zak, met touchscreen, stille stofzuiger met luchtfilter
650W, 65000Pa, SMARTAI, draadloze accustofzuiger, handstofzuiger met 2 LED's, 8-in-1 stofzuiger zonder zak, met touchscreen, stille stofzuiger met luchtfilter
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 231
€ 129,49
Gratis bezorging
Verkoper: 360deutschlandstore
Productafbeelding van Tafelkleed Ellen, afmetingen: 140x40 cm, kleur: blauw
Tafelkleed Ellen, afmetingen: 140x40 cm, kleur: blauw
€ 12,47/1m
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 19
€ 4,99
Verkoper: Bestlivings
Productafbeelding van Opbergbox voor de tuin WOODEBOX - antraciet, 140 liter
Opbergbox voor de tuin WOODEBOX - antraciet, 140 liter
3,9Gemiddelde beoordeling: 3,9 van 5Aantal beoordelingen: 380
€ 39,95
Verkoper: potz-tech
Productafbeelding van Jana dekbedovertrek en kussensloop voor kinderbed, 100 x 135 cm / 40 x 60 cm, motief: bouwplaats
Jana dekbedovertrek en kussensloop voor kinderbed, 100 x 135 cm / 40 x 60 cm, motief: bouwplaats
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 55,09
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Compact Power RO 3731EA (zwart/blauw)
Compact Power RO 3731EA (zwart/blauw)
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 42
€ 123,19
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van 35 liter waszuiger Giausa | Stoomzuiger | Stoomreinigingsapparaat | Reiniger
35 liter waszuiger Giausa | Stoomzuiger | Stoomreinigingsapparaat | Reiniger
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 185,38
-€ 5,39
€ 179,99
Verkoper: Crownseller
Productafbeelding van SAMSUNG mobiele snellader 15W, inclusief USB-C kabel, wit
SAMSUNG mobiele snellader 15W, inclusief USB-C kabel, wit
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 505
€ 15,90
Verkoper: Phonmatic
Productafbeelding van Lenco LED-3263BK, 81,3 cm (32 inch), 1366 x 768 pixels, HD, LED, Smart TV, zwart
Lenco LED-3263BK, 81,3 cm (32 inch), 1366 x 768 pixels, HD, LED, Smart TV, zwart
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 491,00
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is E.
Verkoper: NovaMBSmart
Productafbeelding van Disney Princess Pink - Dekbedovertrek - Eenpersoons - 140 x 200 cm
Disney Princess Pink - Dekbedovertrek - Eenpersoons - 140 x 200 cm
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 26,95
Verkoper: Dekbeddengoed
Productafbeelding van Talco Talco, blik met wasmiddel, 250g - Felce Azzurra
Talco Talco, blik met wasmiddel, 250g - Felce Azzurra
€ 50,86/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 85
€ 21,87
Gratis bezorging
Verkoper: Caasi_nl
Productafbeelding van Hondenbed KINGDOG, 115x95 cm, personaliseerbaar, waterdicht, zwart
Hondenbed KINGDOG, 115x95 cm, personaliseerbaar, waterdicht, zwart
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 252
€ 33,81
-4%
€ 32,12
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Keuken spoelbak van roestvrij staal Pyramis E 860 860x435
Keuken spoelbak van roestvrij staal Pyramis E 860 860x435
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 26
€ 52,13
Verkoper: HARKO

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Acca Kappa Gezichtsolie. Acca Kappa Sakura Tokyo Droge Bodyolie, 100 ml
Acca Kappa Gezichtsolie. Acca Kappa Sakura Tokyo Droge Bodyolie, 100 ml
€ 46,92
Verkoper: PerfumTraders
€ 469,20/1l
Productafbeelding van Aveda 18084945315, Haarlotion, 50 ml, voor dames, voedend, hydraterend, fles, 1 stuk
Aveda 18084945315, Haarlotion, 50 ml, voor dames, voedend, hydraterend, fles, 1 stuk
€ 45,90
Verkoper: PerfumTraders
€ 918,00/1l
Productafbeelding van Darphin, Essentiële Olie Elixer - Kamille Aroma Verzorging, Essentiële Olieën, Verzachtend, voor Dagelijks Gebruik, Olie, voor Gezicht en Hals, 15 ml
Darphin, Essentiële Olie Elixer - Kamille Aroma Verzorging, Essentiële Olieën, Verzachtend, voor Dagelijks Gebruik, Olie, voor Gezicht en Hals, 15 ml
€ 41,82
-10%
€ 37,43
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.495,33/1l
Productafbeelding van Evolve Mirakelgezichtsolie, 30 ml
Evolve Mirakelgezichtsolie, 30 ml
€ 36,72
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.224,00/1l
Productafbeelding van Rituals Ayurveda Droge Olie voor Lichaam & Haar
Rituals Ayurveda Droge Olie voor Lichaam & Haar
€ 27,72
Verkoper: PerfumTraders
€ 277,20/1l
Productafbeelding van Christopher Robin Night Recovery Monoi Olie, 92g
Christopher Robin Night Recovery Monoi Olie, 92g
€ 28,56
Verkoper: PerfumTraders
€ 310,43/1kg
Productafbeelding van MÁDARA Cosmetics Infusion Vert, verstevigende antioxidantolie, voor normale huid, 200 ml, fles. Inhoud: Helianthus Annuus (zonnebloem) zaadolie, Dicaprylyl Carbonaat, Isoamyl Lauraat, Aroma...
MÁDARA Cosmetics Infusion Vert, verstevigende antioxidantolie, voor normale huid, 200 ml, fles. Inhoud: Helianthus Annuus (zonnebloem) zaadolie, Dicaprylyl Carbonaat, Isoamyl Lauraat, Aroma...
€ 28,87
Verkoper: PerfumTraders
€ 144,35/1l
Productafbeelding van AHAVA AHADOBMSK100, Olie, Hydraterend, Voedend, Verzachtend, 100 ml, Spray
AHAVA AHADOBMSK100, Olie, Hydraterend, Voedend, Verzachtend, 100 ml, Spray
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 26,88
Verkoper: PerfumTraders
€ 268,80/1l
Productafbeelding van Nuxe Huile Prodigieuse Or, multifunctionele droge olie, roll-on, 60 ml
Nuxe Huile Prodigieuse Or, multifunctionele droge olie, roll-on, 60 ml
€ 25,66
Verkoper: PerfumTraders
€ 427,67/1l
Productafbeelding van WELEDA Harmoniserende Lichaamsolie met Wilde Rose
WELEDA Harmoniserende Lichaamsolie met Wilde Rose
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 22,44
Verkoper: PerfumTraders
€ 224,40/1l
Productafbeelding van Weleda Mama Zwangerschapsolie, olie, voor vrouwen, tegen stretchmarks, hydraterend, kalmerend, verzachtend, voor alle huidtypes, 100 ml, spray
Weleda Mama Zwangerschapsolie, olie, voor vrouwen, tegen stretchmarks, hydraterend, kalmerend, verzachtend, voor alle huidtypes, 100 ml, spray
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 22,51
-4%
€ 21,42
Verkoper: PerfumTraders
€ 214,20/1l
OLEJEK DO CIAŁA Z ROKITNIKIEM ECO 100 ml - WELEDA
WELEDA Verzorgingsolie 100ml, Duindoorn
€ 21,42
Verkoper: PerfumTraders
€ 214,20/1l
Productafbeelding van Food for Skin Carrot Cleanser - Repairing Oil Cleanser 100 ml
Food for Skin Carrot Cleanser - Repairing Oil Cleanser 100 ml
€ 64,50
-3%
€ 62,56
Gratis bezorging
Verkoper: Flumo
€ 625,60/1l
Productafbeelding van NUXE 3264680024382, Olie, Hydraterend, Voedend, Beschermend, Herstellend, Verzachtend, Gladmakend, Verzorgend, Geschikt voor elk huidtype, 50 ml, Amandelolie, Arganolie, Macadamia-olie, Spray
NUXE 3264680024382, Olie, Hydraterend, Voedend, Beschermend, Herstellend, Verzachtend, Gladmakend, Verzorgend, Geschikt voor elk huidtype, 50 ml, Amandelolie, Arganolie, Macadamia-olie, Spray
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 40
€ 19,98
Verkoper: PerfumTraders
€ 399,60/1l
Productafbeelding van Weleda Vlora+ Velvet Protection Olie, Intieme olie, voor vrouwen, 30 ml, fles met pompje, hydraterend, doos
Weleda Vlora+ Velvet Protection Olie, Intieme olie, voor vrouwen, 30 ml, fles met pompje, hydraterend, doos
€ 19,38
Verkoper: PerfumTraders
€ 646,00/1l
Productafbeelding van Nuxe Paris Huile Prodigieuse Or Dry Oil (50 ml)
Nuxe Paris Huile Prodigieuse Or Dry Oil (50 ml)
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 19,01
Verkoper: PerfumTraders
€ 380,20/1l
Productafbeelding van Nuxe Paris Huile Prodigieuse Multi-purpose Dry Oil (50 ml)
Nuxe Paris Huile Prodigieuse Multi-purpose Dry Oil (50 ml)
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 40
€ 17,50
Verkoper: PerfumTraders
€ 350,00/1l
Productafbeelding van Weleda 6607DC, Olie, voor dames, hydraterend, voedend, voor droge huid, 100 ml, kamille, jojoba-olie, zonnebloemolie, rozemarijn
Weleda 6607DC, Olie, voor dames, hydraterend, voedend, voor droge huid, 100 ml, kamille, jojoba-olie, zonnebloemolie, rozemarijn
€ 17,34
Verkoper: PerfumTraders
€ 173,40/1l
Productafbeelding van Ybera TRICOMPLEX Cell-Pro Vit-C - verdikkende behandeling voor de hoofdhuid
Ybera TRICOMPLEX Cell-Pro Vit-C - verdikkende behandeling voor de hoofdhuid
€ 79,99
Verkoper: Keratinshop
€ 888,78/1l
Productafbeelding van Food for Skin Carrot Cleanser - Repairing Oil Cleanser 50 ml
Food for Skin Carrot Cleanser - Repairing Oil Cleanser 50 ml
€ 35,95
-5%
€ 34,06
Gratis bezorging
Verkoper: Flumo
€ 681,20/1l