Herstellend masker met haver, 300 ml

€ 17,68

€ 176,80 / 1l

plus € 2,95 verzendkosten

Bij jou thuis

wo 14 – ma 19 oktober
Wees er snel bij!
Haarmaskers & veel meer
Vergelijkbare producten
Welkomstdeals
Productafbeelding van Aveda Botanical Repair Masker, 450 ml
Aveda Botanical Repair Masker, 450 ml
€ 177,58/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 131,34
-€ 51,43
€ 79,91
2% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Sebastian Hydre Hydraterend Masker, 500 ml
Sebastian Hydre Hydraterend Masker, 500 ml
€ 112,20/1l
€ 56,10
3% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Sebastian Penetraitt Herstellend Masker, 500 ml
Sebastian Penetraitt Herstellend Masker, 500 ml
€ 112,20/1l
€ 56,10
3% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Coccola haarmasker voor krullend haar 200 ml met keratine
Coccola haarmasker voor krullend haar 200 ml met keratine
€ 124,50/1l
€ 24,90
15% Voucher
Gratis bezorging
Verkoper: BasketGuru
Productafbeelding van Ovsové herstellende haarmasker, 1000 ml
Ovsové herstellende haarmasker, 1000 ml
€ 28,98/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 19
€ 28,98
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Beschermend hydraterend masker met avocado-olie, 1000 ml
Beschermend hydraterend masker met avocado-olie, 1000 ml
€ 285,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 28,50
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Hydraterend haarmasker met sheaboter - 300 ml
Hydraterend haarmasker met sheaboter - 300 ml
€ 181,00/1l
€ 18,10
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Langhoudende haarlak met schapmelk, 200 ml.
Langhoudende haarlak met schapmelk, 200 ml.
€ 194,70/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 19,47
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Herstellend haarmasker met intensieve werking, verrijkt met oliën, 300 ml
Herstellend haarmasker met intensieve werking, verrijkt met oliën, 300 ml
€ 176,30/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 17,63
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Volumegevend haarmasker voor fijn en dun haar, Numero Z met Acai-bessen, 1000 ml
Volumegevend haarmasker voor fijn en dun haar, Numero Z met Acai-bessen, 1000 ml
€ 56,38/1kg
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 28,19
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Olaplex Gewichtloze Voedende Masker, 200 ml
Olaplex Gewichtloze Voedende Masker, 200 ml
€ 91,75/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 18,35
Verkoper: Glamperfeu
Productafbeelding van Inebrya Kromask Kleurende Voedende Masker, Blauwbes, 250 ml
Inebrya Kromask Kleurende Voedende Masker, Blauwbes, 250 ml
€ 33,12/1l
€ 11,43
-27%
€ 8,28
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Montibello Goudolie Masker, 200 ml
Montibello Goudolie Masker, 200 ml
€ 47,95/1l
€ 9,59
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Kativa Arganolie Intensieve Herstellende Kuur, 300 ml
Kativa Arganolie Intensieve Herstellende Kuur, 300 ml
€ 41,64/1kg
€ 16,19
-12%
€ 14,24
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Kérastase Symbiose Revitaliserend Masker, 200 ml
Kérastase Symbiose Revitaliserend Masker, 200 ml
€ 308,15/1l
€ 61,63
Verkoper: Parfumtoi
Productafbeelding van Kérastase Hydraterend en Kalmerend Masker, 200 ml
Kérastase Hydraterend en Kalmerend Masker, 200 ml
€ 293,20/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 63,45
-7%
€ 58,64
Verkoper: Parfumtoi
Productafbeelding van Kallos KJMN Masker met melk, 1000 ml
Kallos KJMN Masker met melk, 1000 ml
€ 11,51/1l
2,0Gemiddelde beoordeling: 2,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 11,51
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van INEBRYA SheCare Herstellend Masker, Verhelderend, 250 ml
INEBRYA SheCare Herstellend Masker, Verhelderend, 250 ml
€ 57,40/1l
€ 14,35
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Nacomi, natuurlijke masker voor de hoofdhuid, 50 ml
Nacomi, natuurlijke masker voor de hoofdhuid, 50 ml
€ 333,71/1kg
€ 23,36
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van INEBRYA SheCare Herstellend Masker, Verhelderend, 1000 ml
INEBRYA SheCare Herstellend Masker, Verhelderend, 1000 ml
€ 18,57/1l
€ 18,57
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Herstellende gezichtsmasker met haver, 300ml / / Deze herstellende gezichtsmasker met haver revitaliseert vermoeide huid en biedt intensieve hydratatie. Dankzij de haverproteïnen kan de masker de beschermende barrière van de huid versterken en zorgt het voor een zachte en soepele huid. Met een subtiele geur biedt deze masker uw huid een ontspannende en verfrissende ervaring. Het product is geschikt voor alle huidtypes. / / Productinformatie: / - Inhoud: 300ml / - Ingrediënten: Haverproteïnen / - Categorie: Herstellende gezichtsmasker / / Aanvullende informatie: / - Vrij van parabenen / - Veganistisch product
Gewicht
300 g
Inhoud
100 ml
Ingrediënten
Havrezuur, glycerine, water, extract van haverstro, kokosolie, olie van zwarte komijnzaad, panthenol, hyaluronzuur, allantoïne, vitamine E, citroenzuur, extract van haver, arginine, chloorhexidinedigluconaat, sorbinezuur, lanoline, hyaluronzuur, collageen, caroteen, jojoba-olie.
Fabrikant
Win2Win Tech
EAN
8011935052882
MPN (Manufacturer Part Number)
103

Gewicht
300 g
Inhoud
100 ml
Ingrediënten
Havrezuur, glycerine, water, extract van haverstro, kokosolie, olie van zwarte komijnzaad, panthenol, hyaluronzuur, allantoïne, vitamine E, citroenzuur, extract van haver, arginine, chloorhexidinedigluconaat, sorbinezuur, lanoline, hyaluronzuur, collageen, caroteen, jojoba-olie.
Fabrikant
Win2Win Tech
EAN
8011935052882
MPN (Manufacturer Part Number)
103
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Numèro Hafer: Herstellende shampoo, 1000 ml
Numèro Hafer: Herstellende shampoo, 1000 ml
€ 251,70/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 25,17
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Ovsové herstellende haarmasker, 1000 ml
Ovsové herstellende haarmasker, 1000 ml
€ 28,98/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 19
€ 28,98
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Langhoudende haarlak met schapmelk, 200 ml.
Langhoudende haarlak met schapmelk, 200 ml.
€ 194,70/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 19,47
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Compo Sana, kwaliteitsrijke potgrond voor bloemen (cultivatiegrond)
Compo Sana, kwaliteitsrijke potgrond voor bloemen (cultivatiegrond)
€ 0,99/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 101
€ 20,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van COMPO 1122122004 COMPO CACTEA® Kakteenerde  5,0 l
COMPO 1122122004 COMPO CACTEA® Kakteenerde 5,0 l
€ 2,75/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 58
€ 13,77
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van COMPO 1143122004 COMPO SANA® Grünpflanzenerde 10,0 l
COMPO 1143122004 COMPO SANA® Grünpflanzenerde 10,0 l
€ 5,17/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 27
€ 20,28
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Shea boter masker - Intensieve voeding voor het haar, 1000 ml
Shea boter masker - Intensieve voeding voor het haar, 1000 ml
€ 289,70/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 28,97
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Numero, glanzende masker met kostbare oliën, 1000 ml
Numero, glanzende masker met kostbare oliën, 1000 ml
€ 289,80/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 28,98
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Beschermend hydraterend masker met avocado-olie, 1000 ml
Beschermend hydraterend masker met avocado-olie, 1000 ml
€ 285,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 28,50
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Hydraterend haarmasker met sheaboter - 300 ml
Hydraterend haarmasker met sheaboter - 300 ml
€ 181,00/1l
€ 18,10
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Herstellend haarmasker met intensieve werking, verrijkt met oliën, 300 ml
Herstellend haarmasker met intensieve werking, verrijkt met oliën, 300 ml
€ 176,30/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 17,63
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Dames parfum 100 ml, oriëntaalse bloemengeur met vanillenoten.
Dames parfum 100 ml, oriëntaalse bloemengeur met vanillenoten.
€ 220,00/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 1501
€ 22,00
Gratis bezorging
Verkoper: Aurelienproducts
Productafbeelding van Numero Voedende shampoo met sheaboter, 1000 ml
Numero Voedende shampoo met sheaboter, 1000 ml
€ 251,70/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 25,17
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Fanola Voedend haarmasker, 1500 ml
Fanola Voedend haarmasker, 1500 ml
€ 10,84/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 16,26
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Numèro Verhelderende Shampoo 1000 ml
Numèro Verhelderende Shampoo 1000 ml
€ 251,70/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 25,17
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van 5-in-1 Anti-cellulite massageapparaat met vibratie en infrarood, Cellyred InnovaGoods
5-in-1 Anti-cellulite massageapparaat met vibratie en infrarood, Cellyred InnovaGoods
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 95
€ 28,99
Verkoper: BYAG
Productafbeelding van Stabmixer TURBO 1200W LEHMANN, roestvrijstalen mixer, mixstok, pureerstok, garde, roerhaak, set 9-in-1
Stabmixer TURBO 1200W LEHMANN, roestvrijstalen mixer, mixstok, pureerstok, garde, roerhaak, set 9-in-1
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 794
€ 113,56
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Sephora Adventskalender 2025 - 24 beautyproducten
Sephora Adventskalender 2025 - 24 beautyproducten
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 429,00
Verkoper: LarzTronics
Productafbeelding van Conditioner voor beschadigd haar, Visible Repair, 1000 ml
Conditioner voor beschadigd haar, Visible Repair, 1000 ml
€ 24,76/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 24,76
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Stijltangset 5-in-1 met 3 opzetstukken, stijltang voor grote krullen, stijltang met instelbare temperatuur, krultang met golvende platen, keramische coating, krullen
Stijltangset 5-in-1 met 3 opzetstukken, stijltang voor grote krullen, stijltang met instelbare temperatuur, krultang met golvende platen, keramische coating, krullen
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 91
€ 44,99
Gratis bezorging
Verkoper: BorlinGmbH
Productafbeelding van Volumegevend haarmasker voor fijn en dun haar, Numero Z met Acai-bessen, 1000 ml
Volumegevend haarmasker voor fijn en dun haar, Numero Z met Acai-bessen, 1000 ml
€ 56,38/1kg
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 28,19
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Flüssiges Parfüm, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Flüssiges Parfüm, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
€ 257,50/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2426
€ 25,75
Gratis bezorging
Verkoper: MyPerfumesHome
Productafbeelding van Apple iPhone 16 Pro Max, 17,5 cm (6,9 inch), 2868 x 1320 pixels, 256 GB, 48 MP, iOS 18, Zwart
Apple iPhone 16 Pro Max, 17,5 cm (6,9 inch), 2868 x 1320 pixels, 256 GB, 48 MP, iOS 18, Zwart
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 865
Gebruikt
€ 1.465,80
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is B.
Verkoper: SIMPLETEK
Productafbeelding van Bosch TSM6A013B, zwart
Bosch TSM6A013B, zwart
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 94
€ 35,32
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Welkomstdeals
Productafbeelding van 1 gordijn, uitsparing 132x160 cm, sterrenprint, verduisterend, met lussen, geschikt voor woonkamer, kinderkamer, slaapkamer, grijs
1 gordijn, uitsparing 132x160 cm, sterrenprint, verduisterend, met lussen, geschikt voor woonkamer, kinderkamer, slaapkamer, grijs
€ 13,66/1m
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 22,35
-2%
€ 21,86
Gratis bezorging
Verkoper: Easy-Home
Welkomstdeals
Productafbeelding van 1x 100% verduisterende thermische gordijnen, beige, lichtdicht. Verduisteringsgordijn met oogjes, effen, 132 x 244 cm
1x 100% verduisterende thermische gordijnen, beige, lichtdicht. Verduisteringsgordijn met oogjes, effen, 132 x 244 cm
€ 13,87/1m
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 84
€ 34,60
-2%
€ 33,84
Gratis bezorging
Verkoper: Easy-Home
Productafbeelding van Just Perfecto JL-28 pannenset, 15 cm, gietijzer, met marmeren coating
Just Perfecto JL-28 pannenset, 15 cm, gietijzer, met marmeren coating
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 128
€ 138,68
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Varta Powerbank Energy, 20000 mAh + Micro USB-kabel
Varta Powerbank Energy, 20000 mAh + Micro USB-kabel
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 136
€ 42,09
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Braun IRT3030, oorthermometer van Braun Healthcare - verpakking van 3 stuks - IRT3030
Braun IRT3030, oorthermometer van Braun Healthcare - verpakking van 3 stuks - IRT3030
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 270
€ 29,38
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van 100 stuks gordijnrollers van kunststof, gordijngeleiders, gordijnhaken
100 stuks gordijnrollers van kunststof, gordijngeleiders, gordijnhaken
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 106
€ 8,99
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: HAC24-GmbH

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Guerlain Orchidée Impériale, The Mask, Liftingmasker, Voor vrouwen, Geschikt voor alle huidtypes, Anti-rimpel, Versterkt de elasticiteit, Hydraterend, Verhelderend, Revitaliserend, Crèmige textuur, Met doseerder
Guerlain Orchidée Impériale, The Mask, Liftingmasker, Voor vrouwen, Geschikt voor alle huidtypes, Anti-rimpel, Versterkt de elasticiteit, Hydraterend, Verhelderend, Revitaliserend, Crèmige textuur, Met doseerder
€ 249,90
Verkoper: PerfumTraders
€ 3.332,00/1l
Productafbeelding van Coccola haarmasker voor krullend haar 200 ml met keratine
Coccola haarmasker voor krullend haar 200 ml met keratine
€ 24,90
Gratis bezorging15% Voucher
Verkoper: BasketGuru
€ 124,50/1l
Welkomstdeals
Productafbeelding van PHILIP B Russian Amber Imperial Gold Mask, voedende haarmasker voor glanzende haren, 236 ml
PHILIP B Russian Amber Imperial Gold Mask, voedende haarmasker voor glanzende haren, 236 ml
€ 210,12
-€ 21,45
€ 188,67
Verkoper: PerfumTraders
€ 799,45/1l
Productafbeelding van Argan Oil Hair Mask (220 ml)
Argan Oil Hair Mask (220 ml)
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 2,89
Verkoper: Lemonbite
€ 13,14/1l
Productafbeelding van Cantu Diep voedend haar- en hoofdhuidmasker, 42 gram
Cantu Diep voedend haar- en hoofdhuidmasker, 42 gram
€ 3,99
Verkoper: Lemonbite
€ 95,00/1l
Productafbeelding van Cantu Clarify & Renew Haar- en hoofdhuidmasker, 42 gram
Cantu Clarify & Renew Haar- en hoofdhuidmasker, 42 gram
€ 2,99
Verkoper: Lemonbite
€ 71,19/1l
Welkomstdeals
Productafbeelding van Aveda Botanical Repair Masker, 450 ml
Aveda Botanical Repair Masker, 450 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 131,34
-€ 51,43
€ 79,91
2% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 177,58/1l
Productafbeelding van Sebastian Masker voor krullen met natuurlijke elasticiteit, 500 ml
Sebastian Masker voor krullen met natuurlijke elasticiteit, 500 ml
€ 57,12
3% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 114,24/1l
Productafbeelding van Sebastian No.Breaker Bonding Melting Mask, 500 ml
Sebastian No.Breaker Bonding Melting Mask, 500 ml
€ 72,97
-21%
€ 57,12
3% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 114,24/1l
Welkomstdeals
Productafbeelding van Sebastian DarkOil Smoothing & Shining Mask, 500 ml
Sebastian DarkOil Smoothing & Shining Mask, 500 ml
€ 74,44
-31%
€ 51,15
3% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 102,30/1l
Productafbeelding van K18 Leave-In Moleculaire Herstellend Haarmasker, 15 ml
K18 Leave-In Moleculaire Herstellend Haarmasker, 15 ml
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 31
€ 39,78
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.652,00/1l
Welkomstdeals
Productafbeelding van Sebastian Professional No.Breaker Bonding Melting Mask, 500 ml
Sebastian Professional No.Breaker Bonding Melting Mask, 500 ml
€ 47,23
-7%
€ 43,90
4% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 87,80/1l
Productafbeelding van Natuur Bamboo Bath - haarmasker
Natuur Bamboo Bath - haarmasker
€ 56,99
Verkoper: Keratinshop
€ 56,99/1l
Productafbeelding van LIMBA MACADAMIA EN ANDIROBA MASK voedend masker
LIMBA MACADAMIA EN ANDIROBA MASK voedend masker
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 46,99
Verkoper: Keratinshop
€ 93,98/1l
Productafbeelding van Alterna My Hair. My Canvas. More Butter Masker, 177 ml
Alterna My Hair. My Canvas. More Butter Masker, 177 ml
€ 37,79
-2%
€ 36,72
4% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 207,46/1l
Productafbeelding van Hyaluronisch masker Hyaluronic mask Limba - 500 ml
Hyaluronisch masker Hyaluronic mask Limba - 500 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 44,99
Verkoper: Keratinshop
€ 89,98/1l
Productafbeelding van Wella Professionals Fusion Intense Repair Mask, 500 ml
Wella Professionals Fusion Intense Repair Mask, 500 ml
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 18
€ 31,62
4% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 63,24/1l
Productafbeelding van Wella Color Motion Haarmasker, versterkende behandeling, 500 ml
Wella Color Motion Haarmasker, versterkende behandeling, 500 ml
€ 31,03
4% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 62,06/1l