Santa Maria - Taco kruidenmix - 532g

€ 32,99

€ 62,01 / 1kg

Gratis bezorging

Naar huis en naar afhaalstations

do 8 – di 13 oktober
Onze bestedeals
Kruidenmixen & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Cape Herb and Spice Rub Texan Steakhouse kruidenzoutmengsel, 100g
Cape Herb and Spice Rub Texan Steakhouse kruidenzoutmengsel, 100g
€ 82,80/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 8,28
Verkoper: SpiritsFlavour
Productafbeelding van La Chinata, gerookte peper met pittige smaak, DOP, 70g
La Chinata, gerookte peper met pittige smaak, DOP, 70g
€ 104,71/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 7,33
Verkoper: SpiritsFlavour
Productafbeelding van Kucharek Poolse kruidenmix, 200g - 1 zak
Kucharek Poolse kruidenmix, 200g - 1 zak
€ 6,19/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 1,37
-5%
€ 1,30
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Knorr kruidenmix voor vlees, 600 gram
Knorr kruidenmix voor vlees, 600 gram
€ 33,33/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 21,05
-4%
€ 20,00
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Kotanyi Kruidenmengsel Zatar - Specerijenmix voor de oriëntaalse keuken, voor in soepen, 14g
Kotanyi Kruidenmengsel Zatar - Specerijenmix voor de oriëntaalse keuken, voor in soepen, 14g
€ 59,50/1kg
€ 1,25
-4%
€ 1,19
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Fuchs 380795004 Pizza Gewürzmischung, 500,0 g
Fuchs 380795004 Pizza Gewürzmischung, 500,0 g
€ 31,92/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 15,96
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Kucharek Poolse kruidenmix, 1000 gram
Kucharek Poolse kruidenmix, 1000 gram
€ 20,49/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 20,49
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van Santa Maria - Kruidenmix voor Fajitas - 532g
Santa Maria - Kruidenmix voor Fajitas - 532g
€ 62,01/1kg
€ 32,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van UBENA 712250009 UBENA Pommes Frites Gewürzsalz Gewürzmischung, 1,0 kg
UBENA 712250009 UBENA Pommes Frites Gewürzsalz Gewürzmischung, 1,0 kg
€ 10,40/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 14,77
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Prymat Kruidenmix voor Kebab en Gyros, 30 gram
Prymat Kruidenmix voor Kebab en Gyros, 30 gram
€ 16,00/1l
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 0,67
-4%
€ 0,64
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Kruidenmix voor pasta, Aglio Olio e Peperoncino, 80 gram
Kruidenmix voor pasta, Aglio Olio e Peperoncino, 80 gram
€ 50,13/1l
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 4,01
Verkoper: ItalianGourmetShop
Productafbeelding van Ostmann 251091002 Ostmann Paprika edelsüß Gewürz, 35,0 g
Ostmann 251091002 Ostmann Paprika edelsüß Gewürz, 35,0 g
€ 686,57/1kg
€ 34,44
-30%
€ 24,03
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
FURIKAKE (MIESZANKA SEZAMU I ALG MORSKICH) BIO 100 g – TERRASANA
Streuwürze - Furikake, 100 gram
€ 52,00/1kg
€ 5,42
-4%
€ 5,20
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Harissa kruidenmix van Kotányi, 20 gram
Harissa kruidenmix van Kotányi, 20 gram
€ 4,76/1kg
€ 1,25
-4%
€ 1,19
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van KOTÁNYI 226047 KOTÁNYI Kräuterbutter Gewürz, 730,0 g
KOTÁNYI 226047 KOTÁNYI Kräuterbutter Gewürz, 730,0 g
€ 35,22/1kg
€ 25,71
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Maggi® 12332492 Maggi® Fondor Gewürzmischung, 900,0 g
Maggi® 12332492 Maggi® Fondor Gewürzmischung, 900,0 g
€ 22,91/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 20,62
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van KOTÁNYI 893369 KOTÁNYI Pfeffer Gewürz, 40,0 g
KOTÁNYI 893369 KOTÁNYI Pfeffer Gewürz, 40,0 g
€ 747,50/1kg
€ 29,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Knorr Delikatess roomsaus
Knorr Delikatess roomsaus
€ 52,48/1kg
€ 52,48
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Kruidenmix voor gehakt, Prymat, 20 gram
Kruidenmix voor gehakt, Prymat, 20 gram
€ 27,00/1l
€ 0,57
-5%
€ 0,54
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Kamis kruidenmix voor gyroskip, 20 gram
Kamis kruidenmix voor gyroskip, 20 gram
€ 101,50/1l
€ 2,14
-5%
€ 2,03
Verkoper: Katomix

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Kruidenmengsel van typisch Mexicaanse specerijen, ideaal om gehakt en kip mee te kruiden. Onmisbaar in taco's en tortilla's. De mix bevat naast ui, zout, paprika, gemalen chilipeper en knoflook ook cacao, komijn en venkel.
Ingrediënten
Kruiden (chilipoeder (11%), komijn (10%), knoflook (6%)), druivensuiker, uien (19%), zout, oregano (4%), gistextract, aardappelzetmeel, aardappelfibres, scheidingsmiddel (siliciumdioxide), kruidenextract (paprika).
Gewicht
532 g
Levensmiddelenbedrijven
Santa Maria AB - Box 63, SE-431 21 Mölndal (SE)
Verkoopbenaming
kruiden
Fabrikant
EAN
7311311013690

Ingrediënten
Kruiden (chilipoeder (11%), komijn (10%), knoflook (6%)), druivensuiker, uien (19%), zout, oregano (4%), gistextract, aardappelzetmeel, aardappelfibres, scheidingsmiddel (siliciumdioxide), kruidenextract (paprika).
Gewicht
532 g
Levensmiddelenbedrijven
Santa Maria AB - Box 63, SE-431 21 Mölndal (SE)
Verkoopbenaming
kruiden
Fabrikant
EAN
7311311013690
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Kruidenmix voor pasta, Aglio Olio e Peperoncino, 80 gram
Kruidenmix voor pasta, Aglio Olio e Peperoncino, 80 gram
€ 50,13/1l
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 4,01
Verkoper: ItalianGourmetShop
Productafbeelding van La Chinata, gerookte peper met pittige smaak, DOP, 70g
La Chinata, gerookte peper met pittige smaak, DOP, 70g
€ 104,71/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 7,33
Verkoper: SpiritsFlavour
Productafbeelding van UBENA 712250009 UBENA Pommes Frites Gewürzsalz Gewürzmischung, 1,0 kg
UBENA 712250009 UBENA Pommes Frites Gewürzsalz Gewürzmischung, 1,0 kg
€ 10,40/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 14,77
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Homann Salsasaus
Homann Salsasaus
€ 9,68/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 29,03
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Santa Maria Allround kruidenmix, 394 gram
Santa Maria Allround kruidenmix, 394 gram
€ 136,90/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 53,94
Verkoper: Needforsweet
Productafbeelding van Fanex kazen, diverse soorten, 950g
Fanex kazen, diverse soorten, 950g
€ 11,48/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 12,93
-5%
€ 12,28
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van SunJas houtskoolgrill CA-30, houtskoolgrill op wielen met deksel, thermometer en asopvangbak, met houtopslag, geschikt voor gebruik buiten, tuingrill
SunJas houtskoolgrill CA-30, houtskoolgrill op wielen met deksel, thermometer en asopvangbak, met houtopslag, geschikt voor gebruik buiten, tuingrill
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 68
€ 170,78
-€ 4,48
€ 166,30
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Flying Goose Saus 455 ml, verschillende smaken - Sriracha Mayonaise
Flying Goose Saus 455 ml, verschillende smaken - Sriracha Mayonaise
€ 13,69/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 6,64
-6%
€ 6,23
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Arebos AR-HE-SLR02TG, 900 mm, 400 mm, 1800 mm, 15,5 kg
Arebos AR-HE-SLR02TG, 900 mm, 400 mm, 1800 mm, 15,5 kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 402
€ 38,90
Gratis bezorging
Verkoper: AREBOS
Productafbeelding van Tortilla wraps, biologisch, 240g, BIOPLANET
Tortilla wraps, biologisch, 240g, BIOPLANET
€ 11,96/1kg
€ 2,94
-2%
€ 2,87
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van PIADINA  SPELTTORTILLA 260 g - LA  IDEA
PIADINA SPELTTORTILLA 260 g - LA IDEA
€ 13,46/1kg
€ 4,61
-24%
€ 3,50
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Yum Yum Kipinstantnoedels, kippensmaak, 60g
Yum Yum Kipinstantnoedels, kippensmaak, 60g
€ 262,83/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 15,77
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Cape Herb and Spice Rub Texan Steakhouse kruidenzoutmengsel, 100g
Cape Herb and Spice Rub Texan Steakhouse kruidenzoutmengsel, 100g
€ 82,80/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 8,28
Verkoper: SpiritsFlavour
Productafbeelding van Maggi Fix voor gehaktballen, met een kruidige uien smaak en peterselie, 70g
Maggi Fix voor gehaktballen, met een kruidige uien smaak en peterselie, 70g
€ 29,71/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 2,08
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Santa Maria Grillkruiden 300g - Kruidenmix voor de grill
Santa Maria Grillkruiden 300g - Kruidenmix voor de grill
€ 179,80/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 53,94
Verkoper: Needforsweet
Productafbeelding van Maggi® Ravioli in Tomatensauce Fertiggericht 800,0 g
Maggi® Ravioli in Tomatensauce Fertiggericht 800,0 g
€ 15,50/1kg
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 12,40
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Lotus 72694 Lotus Crunchy Broodbeleg, 380 gram
Lotus 72694 Lotus Crunchy Broodbeleg, 380 gram
€ 29,68/1kg
3,6Gemiddelde beoordeling: 3,6 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 11,28
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Lotus 2257974002, Broodbeleg, 400 gram
Lotus 2257974002, Broodbeleg, 400 gram
€ 31,80/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 12,72
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van funny-frisch 5504343006 funny-frisch Chipsfrisch ungarisch Chips 150,0 g
funny-frisch 5504343006 funny-frisch Chipsfrisch ungarisch Chips 150,0 g
€ 158,13/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 34,13
-30%
€ 23,72
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Czekolada mleczna B/C BEZG. 100 g
Melkchocolade B/C, lactosevrij, 100 gram
€ 189,90/1kg
€ 18,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van ProfiCook 501080 Proficook PC-VK 1080 PC
ProfiCook 501080 Proficook PC-VK 1080 PC
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 93
€ 60,89
-16%
€ 50,97
Verkoper: TEC-MORE
Productafbeelding van Prymat Kruidenmix voor Kebab en Gyros, 30 gram
Prymat Kruidenmix voor Kebab en Gyros, 30 gram
€ 16,00/1l
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 0,67
-4%
€ 0,64
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van TurboTronic mini-oven – EV35 – 35 l, 1600 W, hetelucht, draaispit, zwart, 2 bakplaten, compacte elektrische tafeloven, pizzaoven en campingoven
TurboTronic mini-oven – EV35 – 35 l, 1600 W, hetelucht, draaispit, zwart, 2 bakplaten, compacte elektrische tafeloven, pizzaoven en campingoven
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 261
€ 94,99
Gratis bezorging
Verkoper: RetroStore24
Verpackungsbild Heinz American Style Barbecue Sauce rauchig würzig im Geschmack 220ml
HEINZ 1094722001 HEINZ Barbecuesauce 220,0 ml, 1 St.
€ 106,50/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 23,43
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Samsung Galaxy Tab A, 25,6 cm (10,1 inch), WiFi, 3 GB RAM, 64 GB opslag, kleur: zwart
Samsung Galaxy Tab A, 25,6 cm (10,1 inch), WiFi, 3 GB RAM, 64 GB opslag, kleur: zwart
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 73
€ 340,00
Gratis bezorging
Verkoper: NovaMBSmart
Productafbeelding van Krakus Poolse ham met gelei - Authentieke delicatesse uit Polen, 455 g
Krakus Poolse ham met gelei - Authentieke delicatesse uit Polen, 455 g
€ 15,47/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 39
€ 7,04
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Makita DCL180ZB Akku-Staubsauger 18V, beutellos, schwarz (ohne Akku)
Makita DCL180ZB Akku-Staubsauger 18V, beutellos, schwarz (ohne Akku)
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 112
€ 73,20
Verkoper: RA-Trading
Productafbeelding van Long Life merk, snelkooknoedels met ei, 500g. Snelkook woknoedels
Long Life merk, snelkooknoedels met ei, 500g. Snelkook woknoedels
€ 4,92/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 2,92
-15%
€ 2,46
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van 28-inch elektrische fiets, e-bike, pedelec, uniseks, 7 versnellingen, e-mountainbike, e-stadsfiets, elektrische fiets 25 km/u, geschikt voor dames en heren vanaf 170 cm, zwart, waterdicht
28-inch elektrische fiets, e-bike, pedelec, uniseks, 7 versnellingen, e-mountainbike, e-stadsfiets, elektrische fiets 25 km/u, geschikt voor dames en heren vanaf 170 cm, zwart, waterdicht
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 32
€ 899,00
Gratis bezorging
Verkoper: 360deutschlandstore

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.