Alcina Hyaluron 2.0 / Vitamine C - Ampullenkuur - 10x1 ml

€ 30,97

€ 3.097,00 / 1l

plus € 2,95 verzendkosten

Bij jou thuis

do 15 – di 20 oktober
Onze bestedeals
Anti-aging-crèmes & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Collistar Concentraat tegen striae met hyaluronzuur, 150 ml
Collistar Concentraat tegen striae met hyaluronzuur, 150 ml
€ 159,93/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 23,99
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Babor HSR Lifting Anti-Rimpel Serum, 30 ml
Babor HSR Lifting Anti-Rimpel Serum, 30 ml
€ 2.539,00/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 101,04
-€ 24,87
€ 76,17
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Vichy Minéral 89, Inhoudsstoffen: Aqua / Water / Eau, Peg/Ppg/Polybutylene Glycol-8/5/3 Glycerin, Glycerin, Butyleenglycol, Methyl...
Vichy Minéral 89, Inhoudsstoffen: Aqua / Water / Eau, Peg/Ppg/Polybutylene Glycol-8/5/3 Glycerin, Glycerin, Butyleenglycol, Methyl...
€ 33.660,00/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 33,66
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van AHAVA 84315065, Voetcrème, 100 ml
AHAVA 84315065, Voetcrème, 100 ml
€ 255,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 25,50
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Ampullen Martiderm The Originals, hydraterend (2 ml), 10 stuks
Ampullen Martiderm The Originals, hydraterend (2 ml), 10 stuks
€ 1.333,00/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 26,66
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van GezichtsSerum van La Roche-Posay (30 ml)
GezichtsSerum van La Roche-Posay (30 ml)
€ 1.682,67/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 50,48
Verkoper: Denpoli-Venda
Productafbeelding van Serum tegen couperose voor gemengde huid (Couperose Serum), 30 ml
Serum tegen couperose voor gemengde huid (Couperose Serum), 30 ml
€ 1.165,00/1l
€ 34,95
Verkoper: Friseurtotal
Productafbeelding van Ampullen van Martiderm Black Diamond, anti-rimpel serum (10 x 2 ml)
Ampullen van Martiderm Black Diamond, anti-rimpel serum (10 x 2 ml)
€ 17.615,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 35,23
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE
Productafbeelding van Ampullen van laCabine (10 stuks, 2 ml per ampul)
Ampullen van laCabine (10 stuks, 2 ml per ampul)
€ 1.871,50/1l
€ 37,43
Verkoper: VogueVista
Productafbeelding van Anti-aging serum met retinol, Babaria (30 ml)
Anti-aging serum met retinol, Babaria (30 ml)
€ 471,33/1l
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 14,14
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Babor Verstevigende ampullen, 7x2ml
Babor Verstevigende ampullen, 7x2ml
€ 2.425,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 33,95
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Retinol bioactief serum, 50 ml
Retinol bioactief serum, 50 ml
€ 649,20/1l
€ 32,46
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Babaria Glycolzuur Ampullen voor Celvernieuwing, 5 x 2 ml
Babaria Glycolzuur Ampullen voor Celvernieuwing, 5 x 2 ml
€ 1.587,00/1l
€ 15,87
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van The Ordinary Retinol 0.2% in Squalane
The Ordinary Retinol 0.2% in Squalane
€ 731,67/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 24,95
-12%
€ 21,95
5% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: Kpictiah
Productafbeelding van Bioderma Cicabio Herstellende Balsem, 50 ml
Bioderma Cicabio Herstellende Balsem, 50 ml
€ 13.010,00/1l
€ 13,01
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Anua Retinol 0,3% + Niacin Herstellende Serum
Anua Retinol 0,3% + Niacin Herstellende Serum
€ 1.214,00/1l
€ 36,42
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Sensilis Eternalist A.g.e. [Oogserum] 20 ml
Sensilis Eternalist A.g.e. [Oogserum] 20 ml
€ 2.624,00/1l
€ 52,48
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Biovene Verhelderende gezichtsserum met 20% vitamine C, 30 ml
Biovene Verhelderende gezichtsserum met 20% vitamine C, 30 ml
€ 70,50/1kg
€ 5,06
-44%
€ 2,82
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van COSRX - Niacinamide 15 Serum, 20 ml
COSRX - Niacinamide 15 Serum, 20 ml
€ 1.071,00/1l
€ 21,42
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Babor Ampullen voor het versterken van de huidbarrière, 14 ml
Babor Ampullen voor het versterken van de huidbarrière, 14 ml
€ 582,50/1kg
€ 34,95
Verkoper: Friseurtotal

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Alcina

Hyaluron 2.0 / Vitamine C - Ampullenkuur - 10x1ml

De Alcina Hyaluron 2.0 / Vitamine C - ampullenkuur is een intensieve regeneratiekuur voor een stralend mooie huid.

  • De vitamine C en HYALURON 2.0 ampullen intensiefkuur wordt om de dag, gedurende 10 dagen, 's ochtends en/of 's avonds aangebracht op de gereinigde huid.
  • Gedurende deze periode wordt uw huid intensief voorzien van vitamine C en hyaluronzuur, en wordt de natuurlijke collageenproductie van de huid ondersteund.
  • De huid ziet er steviger en egaler uit, rimpels lijken opgevuld en vocht wordt langdurig vastgehouden.

Gebruik:

  • Bedek de hals van de ampul met een doekje.
  • Raak de ampul aan bij de hals of de opening en breek deze met een snelle beweging af bij de onderste, gekleurde ring.
  • Doe het concentraat in de handpalm en vermijd contact met de snijvlak. Verdeel het daarna over gezicht, hals en decolleté.
  • Klop het zachtjes in de huid.

Aqua, Methylpropanediol, Glycerin, Butylene Glycol, Phenoxyethanol, Hydroxyacetophenone, Polyglyceryl-4 Caprate, Polyglyceryl-6 Caprylate, Sodium Hyaluronate, Pentylene Glycol, Trehalose, Parfum, 1,2-Hexanediol, Beta-Glucan, Caprylyl Glycol, Hordeum Vulgare Seed Extract, Sodium Benzoate, Citric Acid, Maltodextrin.

Gewicht
90 g
Inhoud
0.01 l
Ingrediënten
Hyaluron 2.0 Anti-rimpel ampul: Aqua, methylpropaandiol, glycerine, butyleenglycol, fenoxyethanol, hydroxyacetofenon, polyglyceryl-4 capraat, polyglyceryl-6 caprylaat, natriumhyaluronaat, pentyleenglycol, trehalose, parfum, 1,2-hexanediol, bètaglucaan, caprylylglycol, extract van hordeum vulgare (gerst), natriumbenzoaat, citroenzuur, maltodextrine. Vital-Aktiv ampul met vitamine C: Aqua, glycerine, propyleenglycol, natriumascorbylfosfaat, cocoylproline, fenoxyethanol, hydroxyacetofenon, melkzuur, parfum, natriumhyaluronaat, tetranatriumiminodisuccinaat, limoneen, linalool, geraniol, citral.
Fabrikant
Aantal stuks
1
EAN
4008666350985
MPN (Manufacturer Part Number)
35098

Gewicht
90 g
Inhoud
0.01 l
Ingrediënten
Hyaluron 2.0 Anti-rimpel ampul: Aqua, methylpropaandiol, glycerine, butyleenglycol, fenoxyethanol, hydroxyacetofenon, polyglyceryl-4 capraat, polyglyceryl-6 caprylaat, natriumhyaluronaat, pentyleenglycol, trehalose, parfum, 1,2-hexanediol, bètaglucaan, caprylylglycol, extract van hordeum vulgare (gerst), natriumbenzoaat, citroenzuur, maltodextrine. Vital-Aktiv ampul met vitamine C: Aqua, glycerine, propyleenglycol, natriumascorbylfosfaat, cocoylproline, fenoxyethanol, hydroxyacetofenon, melkzuur, parfum, natriumhyaluronaat, tetranatriumiminodisuccinaat, limoneen, linalool, geraniol, citral.
Fabrikant
Aantal stuks
1
EAN
4008666350985
MPN (Manufacturer Part Number)
35098
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van BIELENDA Contactgel voor echografiebehandelingen, 500g
BIELENDA Contactgel voor echografiebehandelingen, 500g
€ 27,83/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 16,70
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van GESS SuperNova Hoogfrequente Gezichts- & Haarstaf – Darsonval 4 Electroden
GESS SuperNova Hoogfrequente Gezichts- & Haarstaf – Darsonval 4 Electroden
€ 125,05/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 59
€ 100,04
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van 3-in-1 Slimme gezichtsstoomapparaat met warme en koude nozzle, SPA-stoomapparaat, schoonheidsapparaat voor diep reiniging, gezichts sauna (1000 ml) voor schoonheidssalons
3-in-1 Slimme gezichtsstoomapparaat met warme en koude nozzle, SPA-stoomapparaat, schoonheidsapparaat voor diep reiniging, gezichts sauna (1000 ml) voor schoonheidssalons
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 137,70
-€ 20,21
€ 117,49
Gratis bezorging
Verkoper: Easybuy
Productafbeelding van Nacomi Reinigingsserum tegen acne, voor het gezicht, 40 ml
Nacomi Reinigingsserum tegen acne, voor het gezicht, 40 ml
€ 462,25/1l
€ 18,49
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Maclean MCE610 10" 12W LED Ring Light with Tripod Stand and Bluetooth Shutter 3 Colors 10 brightness levels 10% -100% Adjustable brightness 160 LED Smartphone Holder lighting light
Maclean MCE610 10" 12W LED Ring Light with Tripod Stand and Bluetooth Shutter 3 Colors 10 brightness levels 10% -100% Adjustable brightness 160 LED Smartphone Holder lighting light
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 33
€ 26,84
Gratis bezorging
Verkoper: Euroelectronics
Productafbeelding van HOMCOM massagetafel, verstelbare hoogte, maximaal draagvermogen 130 kg, zwart
HOMCOM massagetafel, verstelbare hoogte, maximaal draagvermogen 130 kg, zwart
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 131,90
Gratis bezorging
Verkoper: AOSOM-DE
Productafbeelding van Elektrische, verstelbare TV-stoel van COMHOMA met massagefunctie, LED-verlichting, afstandsbediening, opbergzak en 2 bekerhouders.
Elektrische, verstelbare TV-stoel van COMHOMA met massagefunctie, LED-verlichting, afstandsbediening, opbergzak en 2 bekerhouders.
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 59
€ 379,99
Gratis bezorging
Verkoper: GTPLAYER
Productafbeelding van La Roche Posay Cicaplast Baume B5+, Verzachtende herstellende balsem, 40 ml
La Roche Posay Cicaplast Baume B5+, Verzachtende herstellende balsem, 40 ml
€ 382,50/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 15,30
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Chipz - Uw slimme robot
Chipz - Uw slimme robot
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 63,26
-11%
€ 55,96
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van CASARIA® Verrijdbare kruk met rugleuning, hoogte verstelbaar 10 cm, bekleed, 360°C draaibaar, zit hoogte 46-60 cm. Geschikt voor kantoor, keuken, als bureaustoel, draaistoel of werkstoel. Kleur: wit
CASARIA® Verrijdbare kruk met rugleuning, hoogte verstelbaar 10 cm, bekleed, 360°C draaibaar, zit hoogte 46-60 cm. Geschikt voor kantoor, keuken, als bureaustoel, draaistoel of werkstoel. Kleur: wit
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 36
€ 43,50
Verkoper: PartyKadoshop
Productafbeelding van Samsung Galaxy J3 (2016)/ Duos, 8GB opslag, kleur: zwart, modelnummer: j320, dual-SIM, zwart
Samsung Galaxy J3 (2016)/ Duos, 8GB opslag, kleur: zwart, modelnummer: j320, dual-SIM, zwart
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 35
Gebruikt
€ 104,90
Verkoper: Elektrolocke
Productafbeelding van INF Teennagelknipper voor dikke of ingegroeide teennagels
INF Teennagelknipper voor dikke of ingegroeide teennagels
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 13,99
15% Voucher
Gratis bezorging
Verkoper: INFshop
Productafbeelding van REVEAL Diamant Microdermabrasie
REVEAL Diamant Microdermabrasie
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 55,00
Gratis bezorging
Verkoper: KOKA
Productafbeelding van K-Pro wimperscheider met plat uiteinde
K-Pro wimperscheider met plat uiteinde
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 30,86
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Apparaat voor waterdermabrasie, gezichtsverzorging, gezichtsbehandeling in een spa
Apparaat voor waterdermabrasie, gezichtsverzorging, gezichtsbehandeling in een spa
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 351,49
Verkoper: BlissShopping
Productafbeelding van Celimax Vita-A Retinal Shot, verstevigende booster, 15 ml
Celimax Vita-A Retinal Shot, verstevigende booster, 15 ml
€ 900,00/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 181
€ 14,15
-4%
€ 13,50
Gratis bezorging
Verkoper: Trading-Shop25
Productafbeelding van Gehard glas voor Samsung Galaxy S20 FE. 2x beschermfolie voor de camera. 2x gehard glasfolie
Gehard glas voor Samsung Galaxy S20 FE. 2x beschermfolie voor de camera. 2x gehard glasfolie
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 28
€ 9,99
Verkoper: CoolGadget
Productafbeelding van 20 stuks FFP2 ademhalingsmasker, set van 20. Mondmasker, masker, mond- en nekschild, wegwerp ademhalingsmasker, mondbedekking. Bescherming conform EN149:2001+A1:2009. CE 0370
20 stuks FFP2 ademhalingsmasker, set van 20. Mondmasker, masker, mond- en nekschild, wegwerp ademhalingsmasker, mondbedekking. Bescherming conform EN149:2001+A1:2009. CE 0370
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 7,14
Verkoper: Surtep
Productafbeelding van Kosmetisch apparaat AM 60 voor microdermabrasie, geschikt voor gezicht en lichaam, inclusief 9 diamantopzetstukken, wit.
Kosmetisch apparaat AM 60 voor microdermabrasie, geschikt voor gezicht en lichaam, inclusief 9 diamantopzetstukken, wit.
€ 40,77/1kg
€ 122,30
Verkoper: AllYour
Productafbeelding van 5-in-1 Anti-cellulite massageapparaat met vibratie en infrarood, Cellyred InnovaGoods
5-in-1 Anti-cellulite massageapparaat met vibratie en infrarood, Cellyred InnovaGoods
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 95
€ 28,99
Verkoper: BYAG
Productafbeelding van 60W Professionele diamantdermabrasie machine, microdermabrasie gezichtsverzorgingsapparaat
60W Professionele diamantdermabrasie machine, microdermabrasie gezichtsverzorgingsapparaat
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 106,54
Gratis bezorging
Verkoper: Easybuy
Productafbeelding van FC 45 (wit/roze)
FC 45 (wit/roze)
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 29,98
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van 6-in-1 Vacuüm Vetverbranding Apparaat: Ultrasone cavitatie, radiofrequentie (RF), lichaamscontouren apparaat voor afslanking
6-in-1 Vacuüm Vetverbranding Apparaat: Ultrasone cavitatie, radiofrequentie (RF), lichaamscontouren apparaat voor afslanking
€ 422,24/1l
€ 422,24
Gratis bezorging
Verkoper: Easybuy
Productafbeelding van INF Gezichtsreiniger voor ultrasone peeling Wit
INF Gezichtsreiniger voor ultrasone peeling Wit
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 24,79
-2%
€ 24,29
15% Voucher
Gratis bezorging
Verkoper: INFshop
Productafbeelding van Ampullen Martiderm The Originals, hydraterend (2 ml), 10 stuks
Ampullen Martiderm The Originals, hydraterend (2 ml), 10 stuks
€ 1.333,00/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 26,66
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van FC 41 Poriënreiniger (wit/paars)
FC 41 Poriënreiniger (wit/paars)
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 38,18
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Haarverwijderingswax bonen, Idema Cera en Pink (1 kg)
Haarverwijderingswax bonen, Idema Cera en Pink (1 kg)
€ 19,15/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 26
€ 20,49
Gratis bezorging
Verkoper: Caasi_nl
Productafbeelding van Moroccanoil Treatment, haarolie, 100 ml, uniseks, geschikt voor alle haartypes, geeft glans, verzacht, versterkt, arganolie
Moroccanoil Treatment, haarolie, 100 ml, uniseks, geschikt voor alle haartypes, geeft glans, verzacht, versterkt, arganolie
€ 504,10/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 121
€ 50,41
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Roze pruik, pruiken voor dames - Lange pruiken - Inclusief haarnetje - 70 cm
Roze pruik, pruiken voor dames - Lange pruiken - Inclusief haarnetje - 70 cm
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 39,95
Gratis bezorging
Verkoper: SassyGoods

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Bestseller
Productafbeelding van BABOR Nutri Restore, voor een gladde huid, 14 ml
BABOR Nutri Restore, voor een gladde huid, 14 ml
€ 26,13
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.866,43/1l
Productafbeelding van Sisley Supremÿa At Night, Nachtcrème, voor dames, geschikt voor alle huidtypes, voor het gezicht, anti-aging, anti-rimpel, verhelderend, regenererend, verzachtend, 50 ml
Sisley Supremÿa At Night, Nachtcrème, voor dames, geschikt voor alle huidtypes, voor het gezicht, anti-aging, anti-rimpel, verhelderend, regenererend, verzachtend, 50 ml
€ 453,90
Verkoper: PerfumTraders
€ 9.078,00/1l
Productafbeelding van 3Lab Super H Serum 35ml - Hydraterend serum
3Lab Super H Serum 35ml - Hydraterend serum
€ 341,70
Verkoper: PerfumTraders
€ 9.762,86/1l
Productafbeelding van Guerlain Orchidée Impériale, VERJONGENDE CRÈME, voor dames, 50 ml, crème, voor een rijpere huid, anti-aging, in een potje
Guerlain Orchidée Impériale, VERJONGENDE CRÈME, voor dames, 50 ml, crème, voor een rijpere huid, anti-aging, in een potje
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 309,06
Verkoper: PerfumTraders
€ 6.181,20/1l
Productafbeelding van Valmont V-Firm lifting serum, een intensief verzorgende serum voor volwassen huid, 30 ml
Valmont V-Firm lifting serum, een intensief verzorgende serum voor volwassen huid, 30 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 294,84
-€ 74,52
€ 220,32
Verkoper: PerfumTraders
€ 7.344,00/1l
Productafbeelding van Guerlain Orchidée Impériale, The Emulsion, 30 ml
Guerlain Orchidée Impériale, The Emulsion, 30 ml
€ 211,89
Verkoper: PerfumTraders
€ 3.531,50/1kg
Productafbeelding van Valmont Vital B Serum, intensief hydraterend serum, 30 ml
Valmont Vital B Serum, intensief hydraterend serum, 30 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 185,64
-€ 9,62
€ 176,02
Verkoper: PerfumTraders
€ 5.867,33/1l
Productafbeelding van Dr. Grandel High Excellent Sérum voor gezicht en ogen, 30 ml
Dr. Grandel High Excellent Sérum voor gezicht en ogen, 30 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 136,68
Verkoper: PerfumTraders
€ 4.556,00/1l
Productafbeelding van Sisley Double Tenseur, voor dames, 30 ml, geschikt voor normale huid, hydraterend, met pompje
Sisley Double Tenseur, voor dames, 30 ml, geschikt voor normale huid, hydraterend, met pompje
€ 120,36
Verkoper: PerfumTraders
€ 4.012,00/1l
Productafbeelding van Anti-aging crème Juvena Master Care (75 ml)
Anti-aging crème Juvena Master Care (75 ml)
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 138,87
-€ 26,67
€ 112,20
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.496,00/1l
Productafbeelding van Dreamskin Care & Perfect (Wereldwijde anti-veroudering huidverzorging) - Inhoud: 30 ml
Dreamskin Care & Perfect (Wereldwijde anti-veroudering huidverzorging) - Inhoud: 30 ml
€ 110,34
-€ 4,26
€ 106,08
Verkoper: PerfumTraders
€ 3.536,00/1l
Productafbeelding van Elizabeth Arden Prevage gezichtsSerum (30 ml)
Elizabeth Arden Prevage gezichtsSerum (30 ml)
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 100,09
-€ 8,29
€ 91,80
Verkoper: PerfumTraders
€ 3.060,00/1l
Productafbeelding van Estée Lauder Perfectionist Pro Snelwerkend Verhelderend Serum met Ferment³ + Vitamine C, voor dames, geschikt voor alle huidtypes, 30 ml
Estée Lauder Perfectionist Pro Snelwerkend Verhelderend Serum met Ferment³ + Vitamine C, voor dames, geschikt voor alle huidtypes, 30 ml
€ 93,70
Verkoper: PerfumTraders
€ 3.123,33/1l
Productafbeelding van Babor HSR Lifting Anti-Rimpel Serum, 30 ml
Babor HSR Lifting Anti-Rimpel Serum, 30 ml
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 101,04
-€ 24,87
€ 76,17
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.539,00/1l
Productafbeelding van MineTan Bronze Babe Zelfbruinende Spray Set - Roze
MineTan Bronze Babe Zelfbruinende Spray Set - Roze
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 73,44
Verkoper: PerfumTraders
€ 309,87/1l
Productafbeelding van Babor Doctor Babor Lifting Collageen-Peptide Booster Crème 50ml
Babor Doctor Babor Lifting Collageen-Peptide Booster Crème 50ml
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 157
€ 68,60
Verkoper: PerfumTraders
€ 137,20/1l
Productafbeelding van L'Occitane Immortelle Divine, voor dames, geschikt voor alle huidtypes, 30 ml
L'Occitane Immortelle Divine, voor dames, geschikt voor alle huidtypes, 30 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 75,32
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.510,67/1l
Productafbeelding van Payot, Supreme Fortifying Pro-Age, Versterkende crème, voor het gezicht, 50 ml
Payot, Supreme Fortifying Pro-Age, Versterkende crème, voor het gezicht, 50 ml
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 64,27
Verkoper: PerfumTraders
€ 128,54/1kg
Productafbeelding van Elizabeth Arden Retinol + HPR Ceramide capsules, nachtserum voor de huid, 60 stuks
Elizabeth Arden Retinol + HPR Ceramide capsules, nachtserum voor de huid, 60 stuks
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 74,08
-27%
€ 53,63
Verkoper: PerfumTraders
€ 893,83/1l
Productafbeelding van Elizabeth Arden Advanced Ceramide Lift & Firm Nachtcrème, 50 ml
Elizabeth Arden Advanced Ceramide Lift & Firm Nachtcrème, 50 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 52,25
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.045,00/1l