Johnny Doodle Fudge Salty Caramel - 1 kilo

€ 18,55

€ 18,55 / 1kg

Gratis bezorging

Naar huis en naar afhaalstations

za 3 – di 6 oktober
Wees er snel bij!
Koekjes & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Lotus 744479, karamelkoekjes, 300 stuks.
Lotus 744479, karamelkoekjes, 300 stuks.
€ 19,30/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 50
€ 36,19
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van GRIESSON 121559003 GRIESSON Soft Cake Gebäck 300,0 g
GRIESSON 121559003 GRIESSON Soft Cake Gebäck 300,0 g
€ 32,53/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 10,17
-4%
€ 9,76
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van Hoppe Gebäck, diverse soorten, mix HD707, 150 stuks per verpakking.
Hoppe Gebäck, diverse soorten, mix HD707, 150 stuks per verpakking.
€ 51,84/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 68,02
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Coppenrath Wiener Sandringe, huisgemaakte koekjes, 200g (ten minste houdbaar tot: 01.08.2024)
Coppenrath Wiener Sandringe, huisgemaakte koekjes, 200g (ten minste houdbaar tot: 01.08.2024)
€ 11,30/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 3,13
-27%
€ 2,26
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Dr. Schär Butterkeks (130 gr)
Dr. Schär Butterkeks (130 gr)
€ 33,85/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 5,20
-15%
€ 4,40
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Bahlsen 85590 Mandelspekulatius Gebäck 200,0 g
Bahlsen 85590 Mandelspekulatius Gebäck 200,0 g
€ 45,90/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 9,18
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Gebak Sensations, 156 gram
Gebak Sensations, 156 gram
€ 174,74/1kg
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 27,26
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Coppenrath Botercookies, zelfgemaakte lekkernijen, 200g (te koop vanaf 1 augustus 2024)
Coppenrath Botercookies, zelfgemaakte lekkernijen, 200g (te koop vanaf 1 augustus 2024)
€ 11,25/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 2,25
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Hanuta mini's (verpakking van 200 gram)
Hanuta mini's (verpakking van 200 gram)
€ 59,50/1kg
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 11,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Jules Destrooper Gekaramelliseerde Koekjes met Melkchocolade 100 g
Jules Destrooper Gekaramelliseerde Koekjes met Melkchocolade 100 g
€ 70,80/1kg
€ 7,08
Verkoper: SpiritsFlavour
Productafbeelding van BAHLSEN 87400 Kerstgebak, Sterrenkoekjes met kaneel - 100 g
BAHLSEN 87400 Kerstgebak, Sterrenkoekjes met kaneel - 100 g
€ 107,40/1kg
€ 10,74
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Milka Naps Alpenmilch, 1700 gram.
Milka Naps Alpenmilch, 1700 gram.
€ 43,59/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 74,10
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Leibniz Zoo Chocoladekoekjes, 100 gram
Leibniz Zoo Chocoladekoekjes, 100 gram
€ 14,92/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 1,88
-4%
€ 1,79
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Pural Biobis Spelt Chocolade zonder Palmolie (petit Prince)  (320 gr)
Pural Biobis Spelt Chocolade zonder Palmolie (petit Prince) (320 gr)
€ 11,91/1kg
€ 3,81
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Manner 835927 Manner Törtchen Haselnuss Kekse 400,0 g
Manner 835927 Manner Törtchen Haselnuss Kekse 400,0 g
€ 30,82/1kg
€ 12,33
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van "Manner Schokolade" wafers, chocolade, 75 g, MANNER 52475
"Manner Schokolade" wafers, chocolade, 75 g, MANNER 52475
€ 17,25/1kg
€ 1,45
-4%
€ 1,38
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Lambertz Gebäckmischung Lieblingsstücke 10901 250g
Lambertz Gebäckmischung Lieblingsstücke 10901 250g
€ 113,08/1kg
€ 28,27
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Céréal Chocolate Chip Cookie (130Gr)
Céréal Chocolate Chip Cookie (130Gr)
€ 22,77/1kg
€ 2,96
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van LEIBNIZ 11080 LEIBNIZ Chocoladekoekjes, inhoud: 200 g
LEIBNIZ 11080 LEIBNIZ Chocoladekoekjes, inhoud: 200 g
€ 81,35/1kg
€ 34,82
-53%
€ 16,27
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Coppenrath Hausgebäck Hazelnootringen, 200g
Coppenrath Hausgebäck Hazelnootringen, 200g
€ 10,35/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 2,26
-8%
€ 2,07
Verkoper: Katomix

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Verukkelijke Fudge in caramel smaak met een vleugje zeezout. Uiteraard van Johnny Doodle.
Per stuk verpakt, makkelijk om mee te nemen, makkelijk om uit te delen.

Productinformatie:
per stuk verpakt
plm 5 cm lang x 2,3 cm breed per stuk
gewicht gemiddeld 17 gram per stuk

Ingrediënten
Verukkelijke Fudge in caramel smaak met een vleugje zeezout. Uiteraard van Johnny Doodle. Per stuk verpakt, makkelijk om mee te nemen, makkelijk om uit te delen. Productinformatie: per stuk verpakt plm 5 cm lang x 2,3 cm breed per stuk gewicht gemiddeld 17 gram per stuk
Voedingswaarde
Voedingswaarden per 100 g: Energie: 1972 kJ/470 kcal Vetten: 20 g waarvan verzadigde vetzuren: 14 g Koolhydraten: 71 g waarvan suikers: 61 g Eiwitten: 2.1 g Zout: 1.2 g
Gewicht
1000 g
Afmetingen
19 cm x 19 cm x 8 cm
Levensmiddelenbedrijven
Johnny Doodle
Verkoopbenaming
Johnny Doodle Fudge Salty Caramel - 1 kilo
Fabrikant
Johnny Doodle
Aantal stuks
1
MPN (Manufacturer Part Number)
V-25-4138-1-kilo
EAN
8717399039895

Ingrediënten
Verukkelijke Fudge in caramel smaak met een vleugje zeezout. Uiteraard van Johnny Doodle. Per stuk verpakt, makkelijk om mee te nemen, makkelijk om uit te delen. Productinformatie: per stuk verpakt plm 5 cm lang x 2,3 cm breed per stuk gewicht gemiddeld 17 gram per stuk
Voedingswaarde
Voedingswaarden per 100 g: Energie: 1972 kJ/470 kcal Vetten: 20 g waarvan verzadigde vetzuren: 14 g Koolhydraten: 71 g waarvan suikers: 61 g Eiwitten: 2.1 g Zout: 1.2 g
Gewicht
1000 g
Afmetingen
19 cm x 19 cm x 8 cm
Levensmiddelenbedrijven
Johnny Doodle
Verkoopbenaming
Johnny Doodle Fudge Salty Caramel - 1 kilo
Fabrikant
Johnny Doodle
Aantal stuks
1
MPN (Manufacturer Part Number)
V-25-4138-1-kilo
EAN
8717399039895
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Johnny Doodle Fudge Salty Caramel - 4 x 1 kilo
Johnny Doodle Fudge Salty Caramel - 4 x 1 kilo
€ 14,29/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 57,15
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van Ferrero Schoko Bons White, 200g
Ferrero Schoko Bons White, 200g
€ 81,20/1kg
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 16,24
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van 12 paar CAT Caterpillar werksokken / werksokken, versterkte teen en hiel, katoen, blauw, maat 43-46
12 paar CAT Caterpillar werksokken / werksokken, versterkte teen en hiel, katoen, blauw, maat 43-46
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 46
€ 43,90
Gratis bezorging
Verkoper: NADUF
Productafbeelding van Lotus 744479, karamelkoekjes, 300 stuks.
Lotus 744479, karamelkoekjes, 300 stuks.
€ 19,30/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 50
€ 36,19
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Gardiner's of Scotland, luxe fudge met Baileys smaak, 250 gram
Gardiner's of Scotland, luxe fudge met Baileys smaak, 250 gram
€ 55,96/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 13,99
Verkoper: artbook-service
Productafbeelding van Pringles - Original chips, 40 gram | Verpakking in een tube, 1 stuk
Pringles - Original chips, 40 gram | Verpakking in een tube, 1 stuk
€ 298,50/1kg
3,5Gemiddelde beoordeling: 3,5 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 11,94
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van Coppenrath Wiener Sandringe, huisgemaakte koekjes, 200g (ten minste houdbaar tot: 01.08.2024)
Coppenrath Wiener Sandringe, huisgemaakte koekjes, 200g (ten minste houdbaar tot: 01.08.2024)
€ 11,30/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 3,13
-27%
€ 2,26
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Durchbeißer 232035 Durchbeißer Karamel Bonbons 425,0 g
Durchbeißer 232035 Durchbeißer Karamel Bonbons 425,0 g
€ 56,85/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 24,16
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Hoppe Gebäck, diverse soorten, mix HD707, 150 stuks per verpakking.
Hoppe Gebäck, diverse soorten, mix HD707, 150 stuks per verpakking.
€ 51,84/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 68,02
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Goobay 51820 High Speed HDMI™-kabel, verguld, 2 meter, zwart - HDMI™-connector (type A) > HDMI™-connector (type A)
Goobay 51820 High Speed HDMI™-kabel, verguld, 2 meter, zwart - HDMI™-connector (type A) > HDMI™-connector (type A)
€ 2,30/1m
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 50
€ 4,60
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Lambertz Compositie Gebakkdoos, 1000 gram
Lambertz Compositie Gebakkdoos, 1000 gram
€ 27,56/1kg
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 27,56
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Dr. Schär Butterkeks (130 gr)
Dr. Schär Butterkeks (130 gr)
€ 33,85/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 5,20
-15%
€ 4,40
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Nestlé 12493680 Nestlé Choclait Chips Original Schokolade 115,0 g
Nestlé 12493680 Nestlé Choclait Chips Original Schokolade 115,0 g
€ 89,30/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 10,27
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Ferrero Duplo Classic, losse repen, grote verpakking (40 repen van 18 gram)
Ferrero Duplo Classic, losse repen, grote verpakking (40 repen van 18 gram)
€ 33,87/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 31
€ 24,39
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Adventskalender voor luiers
Adventskalender voor luiers
€ 121,87/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 9,14
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Hanuta mini's (verpakking van 200 gram)
Hanuta mini's (verpakking van 200 gram)
€ 59,50/1kg
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 11,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Coppenrath Botercookies, zelfgemaakte lekkernijen, 200g (te koop vanaf 1 augustus 2024)
Coppenrath Botercookies, zelfgemaakte lekkernijen, 200g (te koop vanaf 1 augustus 2024)
€ 11,25/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 2,25
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Red Band Zoutwaterdropjes met diamantvorm, 100 stuks, 1150 gram
Red Band Zoutwaterdropjes met diamantvorm, 100 stuks, 1150 gram
€ 12,96/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 15,55
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van Storck 3847775007 Merci Petit Chocolade Assortiment, ongeveer 167 stuks
Storck 3847775007 Merci Petit Chocolade Assortiment, ongeveer 167 stuks
€ 43,13/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 22
€ 43,13
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Double 170g 10St
Double 170g 10St
€ 145,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 24,65
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Ferrero Kinder-reepjes, grote verpakking (36 stuks van 21 gram per stuk)
Ferrero Kinder-reepjes, grote verpakking (36 stuks van 21 gram per stuk)
€ 29,81/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 36
€ 22,54
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van RIESEN® 283 RIESEN® KARAMELL RIESEN Kaubonbons 728,0 g
RIESEN® 283 RIESEN® KARAMELL RIESEN Kaubonbons 728,0 g
€ 9,04/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 20,98
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Bahlsen 85590 Mandelspekulatius Gebäck 200,0 g
Bahlsen 85590 Mandelspekulatius Gebäck 200,0 g
€ 45,90/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 9,18
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van FERRERO ROCHER 6629 Pralinen 16 St.
FERRERO ROCHER 6629 Pralinen 16 St.
€ 77,50/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 15,50
Gratis bezorging
Verkoper: KeplerInnovation
Productafbeelding van Ferrero | 24 stuks Kinder Chocolade: Creamy, Milky & Crunchy
Ferrero | 24 stuks Kinder Chocolade: Creamy, Milky & Crunchy
€ 862,63/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 24
€ 16,39
Verkoper: Unicat-Candy
Productafbeelding van Schar Pausa Ciok (35 gr)
Schar Pausa Ciok (35 gr)
€ 20,57/1kg
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 0,79
-8%
€ 0,72
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Milka 300896 Milka Caramel Schokolade 100,0 g
Milka 300896 Milka Caramel Schokolade 100,0 g
€ 231,60/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 23,16
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Pringles Sour Cream en Ui, met de smaak van zure room en ui, 40g
Pringles Sour Cream en Ui, met de smaak van zure room en ui, 40g
€ 16,41/1kg
3,5Gemiddelde beoordeling: 3,5 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 1,28
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van BAHLSEN 81810 Kerstgebak, Peperkoekhartjes, Akora Edelherb - 150 g
BAHLSEN 81810 Kerstgebak, Peperkoekhartjes, Akora Edelherb - 150 g
€ 61,07/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 9,16
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Brandt Hobbits kernig Kekse 250,0 g
Brandt Hobbits kernig Kekse 250,0 g
€ 39,88/1kg
€ 9,97
Verkoper: somnia24

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 1 beoordeling
Beoordeeld op 15 mei 2026 op
Geverifieerde aankoop