Gewicht:

700 g

Bogena Uierzalf (700 gr)

€ 9,22

€ 8,60-6%

€ 12,29 / 1kg

plus € 5,95 verzendkosten

Bij jou thuis

do 1 oktober
Onze bestedeals
Hondenverzorgingsproducten & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van dogenzyme - Gewrichtsvet, 100 stuks FMR
dogenzyme - Gewrichtsvet, 100 stuks FMR
€ 24,76
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Nisita neussalbe, 10 gram
Nisita neussalbe, 10 gram
€ 29,00
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Potenverzorgingsolie, 10 ml
Potenverzorgingsolie, 10 ml
€ 902,00/1kg
€ 9,02
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Beaphar oogverzorgingslotion
Beaphar oogverzorgingslotion
€ 36,83
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Reinigingsdoekjes
Reinigingsdoekjes
€ 63,30/1l
€ 6,33
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Dentican Tandspray 125Ml
Dentican Tandspray 125Ml
€ 209,60/1l
€ 26,20
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van Oogverzorgingslotion, 100 ml
Oogverzorgingslotion, 100 ml
€ 60,30/1kg
€ 6,03
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Tickvet, 10 ml
Tickvet, 10 ml
€ 2.095,00/1l
€ 20,95
Verkoper: HerbsHelp
Productafbeelding van Cicavet Heelsuikvernevelaar 500Ml
Cicavet Heelsuikvernevelaar 500Ml
€ 46,90
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van DentaVet Gel, 35 g, GEL
DentaVet Gel, 35 g, GEL
€ 375,14/1kg
€ 13,13
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Beaphar Voetzoolenspray
Beaphar Voetzoolenspray
€ 226,67/1l
€ 34,00
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Antiparasietpoeder - Beaphar
Antiparasietpoeder - Beaphar
€ 35,39
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Kieselguurpoeder, vetvrij, 50 gram
Kieselguurpoeder, vetvrij, 50 gram
€ 25,36
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Huidreparatiebalsem - GREENVET
Huidreparatiebalsem - GREENVET
€ 51,23
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Actolind Gel, 10 ml
Actolind Gel, 10 ml
€ 27,38
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van ProDen Restomyl® 50 ml
ProDen Restomyl® 50 ml
€ 639,20/1l
€ 31,96
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Curtivet Plantensuikeroplossing Spray, 125 Ml
Curtivet Plantensuikeroplossing Spray, 125 Ml
€ 28,30
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van Otinet®
Otinet®
€ 216,80/1l
€ 27,10
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van Bea tandpasta borstel 1st Malanico
Bea tandpasta borstel 1st Malanico
€ 9,58/1l
€ 23,95
Verkoper: Vrijetijdwinkel

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Bogena Uierzalf is zo samengesteld dat ze een uitermate goede bescherming geeft aan de huid. Doordat de zalf niet verwijderd wordt door vocht, houdt ze de huid soepel en geeft daardoor een goede bescherming tegen ongunstige weersinvloeden zoals regen en wind of na zonnestraling. De zalf helpt bij onder andere ruwe handen en een schrale huid. Bogena Uierzalf verzorgt en beschermt. - Verzorgt en beschermt de schrale huid - Helpt bij o.a. ruwe handen, kloven en een schrale huid - Geeft bescherming tegen ongunstige weersinvloeden Ingrediënten Petrolatum, paraffinum liquidum, lanolin oil, triclosan, cymbopogon nardus. Gebruik Aanbrengen op de huid.

Voor de verzorging van de spenen na het melken! Gele zalf voor de verzorging en verzachting van wondjes en scheurtjes. Biedt goede bescherming tegen weersinvloeden (regen, wind en zon).
Gewicht
700 g
Aantal stuks
1
EAN
8710729015835
MPN (Manufacturer Part Number)
691070
Fabrikant

Gewicht
700 g
Aantal stuks
1
EAN
8710729015835
MPN (Manufacturer Part Number)
691070
Fabrikant
Gaat ook goed samen met

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Hondenverzorgingsset met stofzuiger en tondeuse | 6-in-1 vachtverzorging voor kleine en middelgrote honden | 1,5 liter reservoir, borstel en nagelvijl
Hondenverzorgingsset met stofzuiger en tondeuse | 6-in-1 vachtverzorging voor kleine en middelgrote honden | 1,5 liter reservoir, borstel en nagelvijl
€ 175,71
Gratis bezorging5% Voucher
Verkoper: SVGcommerce
€ 32,36/1kg
Productafbeelding van Föhn voor huisdieren, verzorgingsapparaat, droogapparaat, haardroger voor huisdieren, wit
Föhn voor huisdieren, verzorgingsapparaat, droogapparaat, haardroger voor huisdieren, wit
€ 85,01
Gratis bezorging
Verkoper: Easybuy
Productafbeelding van Zeckenverwijderingsset, 9-delig, met etui voor het verwijderen van teken bij mensen en huisdieren
Zeckenverwijderingsset, 9-delig, met etui voor het verwijderen van teken bij mensen en huisdieren
€ 41,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 524,88/1kg
Productafbeelding van Zeckenzange 2-in-1 met roestvrijstalen teekhaken en opbergdoos, zilverkleurig
Zeckenzange 2-in-1 met roestvrijstalen teekhaken en opbergdoos, zilverkleurig
€ 39,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 1.333,00/1kg
Productafbeelding van Zeckenzange 2-in-1, roestvrij staal, met tekentang voor mens en dier, zwart
Zeckenzange 2-in-1, roestvrij staal, met tekentang voor mens en dier, zwart
€ 37,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 1.266,33/1kg
Productafbeelding van Set voor het verwijderen van teken, gemaakt van roestvrij staal, geschikt voor honden, katten en mensen, inclusief een tekentang en een pincet
Set voor het verwijderen van teken, gemaakt van roestvrij staal, geschikt voor honden, katten en mensen, inclusief een tekentang en een pincet
€ 42,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 524,27/1kg
Productafbeelding van Teeklemset, 2 stuks, geschikt voor honden, katten, mensen en kinderen, rood
Teeklemset, 2 stuks, geschikt voor honden, katten, mensen en kinderen, rood
€ 34,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 1.166,33/1kg
Productafbeelding van Set van 8 teektangetjes voor mensen en huisdieren, met vergrootglasfunctie en etui
Set van 8 teektangetjes voor mensen en huisdieren, met vergrootglasfunctie en etui
€ 36,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 462,38/1kg
Productafbeelding van Hondentuig, gemaakt van ademend netmateriaal, geschikt voor honden met een korte snuit, voorkomt agressief blaffen
Hondentuig, gemaakt van ademend netmateriaal, geschikt voor honden met een korte snuit, voorkomt agressief blaffen
€ 28,00
Gratis bezorging
Verkoper: Ladenza
€ 400,00/1kg
Productafbeelding van Profi teeklem 2-in-1, roestvrij staal, met lederen zakje, 2 stuks
Profi teeklem 2-in-1, roestvrij staal, met lederen zakje, 2 stuks
€ 39,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 1.333,00/1kg
Productafbeelding van Teeklemset, 3 maten, blau, geschikt voor hond, kat, paard en mensen
Teeklemset, 3 maten, blau, geschikt voor hond, kat, paard en mensen
€ 44,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 4.499,00/1kg
Productafbeelding van Set voor het verwijderen van teken bij honden en katten, bestaande uit: 3 tekentangen, 1 tekentrekker, 1 tekentang, kleur: marineblauw
Set voor het verwijderen van teken bij honden en katten, bestaande uit: 3 tekentangen, 1 tekentrekker, 1 tekentang, kleur: marineblauw
€ 43,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 2.199,50/1kg
Productafbeelding van Teeklemset, 3 maten, groen. Teeklem voor het verwijderen van teken bij huisdieren en mensen
Teeklemset, 3 maten, groen. Teeklem voor het verwijderen van teken bij huisdieren en mensen
€ 32,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 3.299,00/1kg
Productafbeelding van Teeklemset voor honden en katten, 7-delig, blauw/groen
Teeklemset voor honden en katten, 7-delig, blauw/groen
€ 44,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 374,92/1kg
Productafbeelding van Profi Zeckenzange 2-in-1, roestvrijstalen teeklem met lederen zakje, geschikt voor mensen en dieren
Profi Zeckenzange 2-in-1, roestvrijstalen teeklem met lederen zakje, geschikt voor mensen en dieren
€ 41,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 4.199,00/1kg
Productafbeelding van Set van 3 teekverwijderaars voor honden en katten, teepincet voor mensen en dieren
Set van 3 teekverwijderaars voor honden en katten, teepincet voor mensen en dieren
€ 36,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 1.849,50/1kg
Productafbeelding van Teekset voor honden, katten en mensen | 8-delig | met loep, teeklem, haak, tang, pincet
Teekset voor honden, katten en mensen | 8-delig | met loep, teeklem, haak, tang, pincet
€ 39,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 1.333,00/1kg
Productafbeelding van Teeklemset, 6 stuks: roestvrijstalen teeklem, teepincet, teepincet met opbergdoos
Teeklemset, 6 stuks: roestvrijstalen teeklem, teepincet, teepincet met opbergdoos
€ 55,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 799,86/1kg
Productafbeelding van Teeklemset, roestvrij staal, zwart, 4-delig, met opbergdoos, geschikt voor mensen en dieren
Teeklemset, roestvrij staal, zwart, 4-delig, met opbergdoos, geschikt voor mensen en dieren
€ 47,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 533,22/1kg
Productafbeelding van 10 stuks reinigingshandschoenen voor huisdieren, voor het verwijderen van geurvlekken, verzorgingshandschoenen voor honden en katten
10 stuks reinigingshandschoenen voor huisdieren, voor het verwijderen van geurvlekken, verzorgingshandschoenen voor honden en katten
€ 25,00
Gratis bezorging
Verkoper: Ladenza
€ 125,00/1kg