Oreo Wafer Roll Chocolade, 54g

€ 2,18

€ 40,37 / 1kg

plus € 14,90 verzendkosten

Naar huis en naar afhaalstations

za 3 – di 6 oktober
Wees er snel bij!
Koekjes & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Oreo Wafer Roll Chocolade, 18 gram
Oreo Wafer Roll Chocolade, 18 gram
€ 23,33/1kg
€ 0,42
Verkoper: Unicat-Candy
Productafbeelding van Lotus Biscoff karamelkoekjes, 150 stuks.
Lotus Biscoff karamelkoekjes, 150 stuks.
€ 25,88/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 24,26
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Open Food 8851019210124, bevat enzym (papaine), gerst, kleurstof (E120), plantaardige oliën (bevatten...), 523 kcal, 9,5 g, 66,7 g, 36,5 g, 23,8 g
Open Food 8851019210124, bevat enzym (papaine), gerst, kleurstof (E120), plantaardige oliën (bevatten...), 523 kcal, 9,5 g, 66,7 g, 36,5 g, 23,8 g
€ 43,56/1kg
€ 1,96
Verkoper: Unicat-Candy
Productafbeelding van Twix Wafer Roll, 22,5 gram
Twix Wafer Roll, 22,5 gram
€ 67,56/1kg
€ 1,52
Verkoper: Unicat-Candy
Productafbeelding van Bounty Crispy Rolls, 22,5 gram
Bounty Crispy Rolls, 22,5 gram
€ 67,56/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 1,52
Verkoper: Unicat-Candy
Productafbeelding van Choco Wafer, 150 gram
Choco Wafer, 150 gram
€ 175,00/1kg
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 26,25
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Oreo Blauwbesijs Space Dunk, 110g
Oreo Blauwbesijs Space Dunk, 110g
€ 4,94/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 15,98
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van Double 170g 10St
Double 170g 10St
€ 145,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 24,65
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Oreo chocoladekoekjes met vanillevulling, 154 gram
Oreo chocoladekoekjes met vanillevulling, 154 gram
€ 68,64/1kg
€ 17,99
-4%
€ 17,16
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Bezgluten Butter Cookies Glutenvrij (120 gr)
Bezgluten Butter Cookies Glutenvrij (120 gr)
€ 28,42/1kg
€ 3,41
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Oreo - Chocoladekoekjes met hazelnootvulling, 482g
Oreo - Chocoladekoekjes met hazelnootvulling, 482g
€ 98,94/1kg
€ 47,69
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van OREO Gebäck 749615 Vanillecremefüllung 176g
OREO Gebäck 749615 Vanillecremefüllung 176g
€ 93,69/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 16,49
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Krakuski chocoladekoekjes, 163 gram
Krakuski chocoladekoekjes, 163 gram
€ 10,22/1kg
€ 1,94
-5%
€ 1,84
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van "Manner Schokolade" wafers, chocolade, 75 g, MANNER 52475
"Manner Schokolade" wafers, chocolade, 75 g, MANNER 52475
€ 17,25/1kg
€ 1,45
-4%
€ 1,38
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Ülker Koekjes | Biskrem Chocolade | Met chocoladevulling | 100 gram
Ülker Koekjes | Biskrem Chocolade | Met chocoladevulling | 100 gram
€ 99,50/1kg
€ 9,95
Gratis bezorging
Verkoper: KeplerInnovation
Productafbeelding van LEIBNIZ 11080 LEIBNIZ Chocoladekoekjes, inhoud: 200 g
LEIBNIZ 11080 LEIBNIZ Chocoladekoekjes, inhoud: 200 g
€ 81,35/1kg
€ 34,82
-53%
€ 16,27
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Oreo chocoladekoekjes met vanillevulling, 264 gram (24 stuks)
Oreo chocoladekoekjes met vanillevulling, 264 gram (24 stuks)
€ 69,73/1kg
€ 20,99
-13%
€ 18,13
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Oreo Cocoa Crisp Roll Matcha, 50g
Oreo Cocoa Crisp Roll Matcha, 50g
€ 65,60/1kg
€ 3,28
Verkoper: Unicat-Candy
Productafbeelding van Oreo chocoladekoekjes met vanillecrème, 220 gram
Oreo chocoladekoekjes met vanillecrème, 220 gram
€ 85.863,64/1kg
€ 19,99
-5%
€ 18,89
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Oreo Wafelrolletjes Chocoladesmaak

Geniet van de onmiskenbare smaak van Oreo wafelrolletjes met chocoladesmaak – knapperige wafelrolletjes gevuld met een romige chocoladevulling, die elke hap een genot maakt. Deze heerlijke wafelrolletjes combineren de bekende Oreo chocoladesmaak met een lichte, knapperige textuur, perfect voor een tussendoortje of als zoete begeleiding bij koffie of thee.

Ingrediënten:

Suiker, tarwemeel, plantaardige olie (palm, palmolie), cacaopoeder, maltodextrine, hoogfructosesiroop, maïszetmeel, dextrose, zout, emulgator: E322 (soja), chocoladesmaak, vanillesmaak, kleurstoffen: E150c

Allergie-informatie:

Tarwe, soja

Netto gewicht/inhoud:

54g

Importeur/fabrikant:

Importeur: Mooijer-Volendam BV, Postbus 146, 1130 AC Volendam, Nederland

Bewaarinstructies:

Koel en droog n.

Land van herkomst:

Vietnam

Ten minste houdbaar tot:

MFG = manufacturing date = Productiedatum
De productiedatum staat op veel producten vermeld, verwar dit niet met de "ten minste houdbaar tot" datum.
Minimaal 3 maanden na verzending. Meestal langer. Voor een exacte datum, neem contact op.

Bereiding:

Algemene informatie:

Geachte klant, alle fabrikanten wijzigen om de paar jaar hun productverpakkingen, evenals de etiketten (stickers). Het kan voorkomen dat wij niet altijd de meest recente informatie hebben, maar we zullen deze altijd zo snel mogelijk bijwerken.

Gemiddelde voedingswaarden per 100g

Energie2026 kJ
484 kcal
Vet
- waarvan verzadigde vetzuren
19,3 g
8,9 g
Koolhydraten
- waarvan suikers
71,8 g
46,8 g
Vezelsg
Eiwit5,9 g
Zout0,49 g
Extra 1g/mg
Extra 2g/mg
Extra 3g/mg
Ingrediënten
Zie beschrijving
Voedingswaarde
zie beschrijving
Gewicht
54 g
Levensmiddelenbedrijven
Oreo
Verkoopbenaming
Koekjes
Fabrikant
EAN
8934680033442

Ingrediënten
Zie beschrijving
Voedingswaarde
zie beschrijving
Gewicht
54 g
Levensmiddelenbedrijven
Oreo
Verkoopbenaming
Koekjes
Fabrikant
EAN
8934680033442
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Oreo wafelrolletje met vanillesmaak, 54g
Oreo wafelrolletje met vanillesmaak, 54g
€ 40,37/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 2,18
Verkoper: Unicat-Candy
Productafbeelding van Takis snack, maïs tortilla chips, smaak: Fuego (extreem pittig), 100g, product van Spanje
Takis snack, maïs tortilla chips, smaak: Fuego (extreem pittig), 100g, product van Spanje
€ 32,80/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 3,28
Verkoper: Unicat-Candy
Productafbeelding van Toffifee® 762273-00 Toffifee® Pralinen 125,0 g, AI-gegenereerde afbeelding
Toffifee® 762273-00 Toffifee® Pralinen 125,0 g
€ 52,64/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 6,58
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van Lotus Biscoff karamelkoekjes, 150 stuks.
Lotus Biscoff karamelkoekjes, 150 stuks.
€ 25,88/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 24,26
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van funny-frisch 5504343006 funny-frisch Chipsfrisch ungarisch Chips 150,0 g
funny-frisch 5504343006 funny-frisch Chipsfrisch ungarisch Chips 150,0 g
€ 158,13/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 34,13
-30%
€ 23,72
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Storck 3847775007 Merci Petit Chocolade Assortiment, ongeveer 167 stuks
Storck 3847775007 Merci Petit Chocolade Assortiment, ongeveer 167 stuks
€ 43,13/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 22
€ 43,13
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Milka 771906 Naps Mix, 1,0 kg
Milka 771906 Naps Mix, 1,0 kg
€ 41,29/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 41,29
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Ferrero | 24 stuks Kinder Chocolade: Creamy, Milky & Crunchy
Ferrero | 24 stuks Kinder Chocolade: Creamy, Milky & Crunchy
€ 862,63/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 24
€ 16,39
Verkoper: Unicat-Candy
Productafbeelding van Oreo Wafer Roll Chocolade, 18 gram
Oreo Wafer Roll Chocolade, 18 gram
€ 23,33/1kg
€ 0,42
Verkoper: Unicat-Candy
Productafbeelding van Ferrero Duplo Classic, losse repen, grote verpakking (40 repen van 18 gram)
Ferrero Duplo Classic, losse repen, grote verpakking (40 repen van 18 gram)
€ 33,87/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 31
€ 24,39
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Milka 300896 Milka Caramel Schokolade 100,0 g
Milka 300896 Milka Caramel Schokolade 100,0 g
€ 231,60/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 23,16
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Pringles 774829 Pringles Sour Cream & Onion Chips 165,0 g
Pringles 774829 Pringles Sour Cream & Onion Chips 165,0 g
€ 101,76/1kg
€ 16,79
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Raffaello, 1815. Raffaello chocoladepralines, 15 stuks.
Raffaello, 1815. Raffaello chocoladepralines, 15 stuks.
€ 81,93/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 12,29
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van TOBLERONE 371750 Toblerone Mini Mix Dose 113 St
TOBLERONE 371750 Toblerone Mini Mix Dose 113 St
€ 74,23/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 67,10
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Nestlé 12493680 Nestlé Choclait Chips Original Schokolade 115,0 g
Nestlé 12493680 Nestlé Choclait Chips Original Schokolade 115,0 g
€ 89,30/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 10,27
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Kinder Pane Cioccolato 290g(Kinder chocoladekoekjes, 290 gram)
Kinder Pane Cioccolato 290g(Kinder chocoladekoekjes, 290 gram)
€ 10,97/1kg
3,9Gemiddelde beoordeling: 3,9 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 4,17
Verkoper: SanmartiniStore
Productafbeelding van funny-frisch 239 funny-frisch Chipsfrisch, Sour Cream Chips 150,0 g
funny-frisch 239 funny-frisch Chipsfrisch, Sour Cream Chips 150,0 g
€ 158,13/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 23,72
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Brioss Melksandwichkoekjes 10x27g - Kinder
Brioss Melksandwichkoekjes 10x27g - Kinder
€ 11,91/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 4,17
Verkoper: SanmartiniStore
Productafbeelding van HARIBO Adventskalender, artikelnummer 10041344, inhoud: 300 gram
HARIBO Adventskalender, artikelnummer 10041344, inhoud: 300 gram
€ 63,23/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 41
€ 21,01
-9%
€ 18,97
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Kerbl 2-in-1 katten speelgoed met veertjes aan de staart, 70x53x5 cm, grijs, grijs, one size
Kerbl 2-in-1 katten speelgoed met veertjes aan de staart, 70x53x5 cm, grijs, grijs, one size
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 41,05
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van kinder 8651 Adventskalender 295,0 g
kinder 8651 Adventskalender 295,0 g
€ 71,83/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 21,19
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Double 170g 10St
Double 170g 10St
€ 145,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 24,65
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Pocky Chocolade, zachte verpakking, 47g
Pocky Chocolade, zachte verpakking, 47g
€ 41,70/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 1,96
Verkoper: Unicat-Candy
Productafbeelding van After Eight® chocoladepralines, 200,0 g
After Eight® chocoladepralines, 200,0 g
€ 52,75/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 10,55
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Gemalen cafeïnevrije espressokoffie 250 g - Illy
Gemalen cafeïnevrije espressokoffie 250 g - Illy
€ 41,79/1kg
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 12,12
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van Saltletts 67793 Saltletts Maxi Sticks Kekse 125,0 g
Saltletts 67793 Saltletts Maxi Sticks Kekse 125,0 g
€ 186,88/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 23,36
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Pocky Koekjes & Crème sticks, 40g
Pocky Koekjes & Crème sticks, 40g
€ 49,00/1kg
€ 1,96
Verkoper: Unicat-Candy
Productafbeelding van Nobby Adventskalender met traktaties voor honden
Nobby Adventskalender met traktaties voor honden
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 22,29
-4%
€ 21,18
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Oreo Witte perzik-oolong thee, 97g
Oreo Witte perzik-oolong thee, 97g
€ 39,48/1kg
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 3,83
Verkoper: Unicat-Candy

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 4 beoordelingen
Beoordeeld op 6 augustus 2026 op
Geverifieerde aankoop
Beoordeeld op 5 maart 2026 op
Geverifieerde aankoop
Beoordeeld op 17 november 2025 op
Geverifieerde aankoop
Beoordeeld op 31 juli 2025 op
Geverifieerde aankoop