Set van 4 plantenbakonderschotels, vierkant, 34x34 cm. Geschikt voor ronde plantenpotten, bloempotten, schalen, kunststof plantenbakken en plantenbakken. Kleur: antraciet

€ 16,99

plus € 13,90 verzendkosten

Naar huis en naar afhaalstations

do 1 – ma 5 oktober

Staffelkorting beschikbaar:

Onze bestedeals
Plantenschalen & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van BigDean plantenbak, groot model, 60 x 60 x 7 cm, ideaal voor het kweken van planten en meer
BigDean plantenbak, groot model, 60 x 60 x 7 cm, ideaal voor het kweken van planten en meer
€ 16,70
Verkoper: Buddentown
Productafbeelding van Ronde plantenbak van kunststof, antracietkleurig - 52 cm - Bloempot/plantenbak voor buiten
Ronde plantenbak van kunststof, antracietkleurig - 52 cm - Bloempot/plantenbak voor buiten
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 55
€ 26,95
Verkoper: Special-trends
Productafbeelding van 1.02 Kunststof bloempot voor wandmontage - ongeveer 27,5 x 23,5 x 20 cm - Wandpot in de kleur antraciet
1.02 Kunststof bloempot voor wandmontage - ongeveer 27,5 x 23,5 x 20 cm - Wandpot in de kleur antraciet
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 12,95
Verkoper: Special-trends
Productafbeelding van 3.10 Ronde plantenbak, ongeveer Ø 39 cm - antraciet - Model: 39 cm
3.10 Ronde plantenbak, ongeveer Ø 39 cm - antraciet - Model: 39 cm
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 17,95
Verkoper: Special-trends
Productafbeelding van HEOS plantenbak met binneninzetstuk / plantenpot - antraciet - 39 x 24 cm
HEOS plantenbak met binneninzetstuk / plantenpot - antraciet - 39 x 24 cm
€ 26,95
Verkoper: Special-trends
Productafbeelding van Set van 5 vierkante plantenbakken van 30 cm, geschikt voor binnen en buiten
Set van 5 vierkante plantenbakken van 30 cm, geschikt voor binnen en buiten
€ 81,95
Verkoper: FLBcommerce
Productafbeelding van 3.07 Kunststof bloempot op voetjes - ongeveer Ø 19,5 cm - plantpot met waterreservoir - kleur: zwart (klein)
3.07 Kunststof bloempot op voetjes - ongeveer Ø 19,5 cm - plantpot met waterreservoir - kleur: zwart (klein)
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 13,95
Verkoper: Special-trends
Productafbeelding van Artevasi Ronde onderzetter, antraciet, 2,6 liter, 300 mm, 43 mm
Artevasi Ronde onderzetter, antraciet, 2,6 liter, 300 mm, 43 mm
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 2,51
Verkoper: Eoshop
Productafbeelding van Weidenkranz, set van 2 - Plantenbakken om te beplanten en te decoreren
Weidenkranz, set van 2 - Plantenbakken om te beplanten en te decoreren
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 28,95
Verkoper: Special-trends
Productafbeelding van Ronde bloemenpot, model 7
Ronde bloemenpot, model 7
€ 27,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Rieten plantenbakken, set van 3 - ongeveer Ø 21 / 26 / 30 cm - Ronde plantenmand van riet
Rieten plantenbakken, set van 3 - ongeveer Ø 21 / 26 / 30 cm - Ronde plantenmand van riet
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 26,95
Verkoper: Special-trends
Productafbeelding van Set van 5 vierkante plantenbakken, 39,9 cm, geschikt voor binnen- en buitengebruik
Set van 5 vierkante plantenbakken, 39,9 cm, geschikt voor binnen- en buitengebruik
€ 61,95
Gratis bezorging
Verkoper: HDJ-Collective
Productafbeelding van Set van 5 kunststof bloempotten met zelfwateringssysteem - Zelfwaterende plantenpotten in de maten 178/165/152/139/127 cm
Set van 5 kunststof bloempotten met zelfwateringssysteem - Zelfwaterende plantenpotten in de maten 178/165/152/139/127 cm
€ 64,95
Gratis bezorging
Verkoper: KLKCommerce
Productafbeelding van Keramische pot MISA 420, diameter 18 cm, kleur: olijfgroen
Keramische pot MISA 420, diameter 18 cm, kleur: olijfgroen
€ 25,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Set van 3 ronde bamboe plantenbakken, diameter 30 cm
Set van 3 ronde bamboe plantenbakken, diameter 30 cm
€ 91,95
Gratis bezorging
Verkoper: YallaDubaiChocolate
Productafbeelding van KADAX ronde bloempot "Budrio", pot van kunststof, bloempot voor buiten, terracotta, 34 cm, 1 stuk
KADAX ronde bloempot "Budrio", pot van kunststof, bloempot voor buiten, terracotta, 34 cm, 1 stuk
€ 17,55
-5%
€ 16,55
15% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van Set van 10 plastic plantenbakken, 20,5 cm, geschikt voor bloempotten en drainage
Set van 10 plastic plantenbakken, 20,5 cm, geschikt voor bloempotten en drainage
€ 50,95
Gratis bezorging
Verkoper: JGDeals
Productafbeelding van Omgoods - Set van 10 Ronde Plantenschotels met een Diameter van 17 cm
Omgoods - Set van 10 Ronde Plantenschotels met een Diameter van 17 cm
€ 35,95
Verkoper: TotalShopper
Productafbeelding van Set van 2 Plastic Plantenschotels 40 cm voor Binnen en Buiten
Set van 2 Plastic Plantenschotels 40 cm voor Binnen en Buiten
€ 111,95
Gratis bezorging
Verkoper: SilkyStar
Productafbeelding van Set van 6 plantenbakken voor binnen- en buitengebruik, diameter 38,5 cm
Set van 6 plantenbakken voor binnen- en buitengebruik, diameter 38,5 cm
€ 54,95
Gratis bezorging
Verkoper: HDJ-Collective

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Deze vierkante onderzetters zijn robuust en weerbestendig en zijn perfect geschikt als plantenonderzetter voor uw bloempotten.

  • Vierkante plantenonderzetters: 34x34 cm
  • Gemaakt van stabiel, hoogwaardig kunststof
  • Kleur: Anthraciet
  • UV- en vorstbestendig
  • Geschikt voor binnen en buiten
  • Uitstekende kwaliteit
Materiaalinformatie
Kunststof
Kleur
Grijs
EAN
4260561189552
MPN (Manufacturer Part Number)
166017506
Fabrikant
HAC24

Materiaalinformatie
Kunststof
Kleur
Grijs
EAN
4260561189552
MPN (Manufacturer Part Number)
166017506
Fabrikant
HAC24
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Neudorff Vliegenvanger voor voedselmotten, plakstrip, permanent, 3 stuks, artikelnummer 314705
Neudorff Vliegenvanger voor voedselmotten, plakstrip, permanent, 3 stuks, artikelnummer 314705
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 10,50
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Professionele ultrasoon reiniger, reinigingsapparaat, 46000 Hz, 600 ml waterreservoir
Professionele ultrasoon reiniger, reinigingsapparaat, 46000 Hz, 600 ml waterreservoir
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 37
€ 28,68
Verkoper: Northpoint
Productafbeelding van Compo Sana, kwaliteitsrijke potgrond voor bloemen (cultivatiegrond)
Compo Sana, kwaliteitsrijke potgrond voor bloemen (cultivatiegrond)
€ 0,99/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 101
€ 20,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van Mr.Magic Royal 18-in-1 staafmixer, met kunststof behuizing, 400 watt, 0,75 liter kan, universele hakmolen accessoire, beker met drinkdop
Mr.Magic Royal 18-in-1 staafmixer, met kunststof behuizing, 400 watt, 0,75 liter kan, universele hakmolen accessoire, beker met drinkdop
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 268
€ 91,55
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Mövenpick Koffie "Der Himmlische" | gemalen | 500g
Mövenpick Koffie "Der Himmlische" | gemalen | 500g
€ 17,00/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 47
€ 16,00
-46%
€ 8,50
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Mövenpick DER HIMMLISCHE, 500g koffiebonen
Mövenpick DER HIMMLISCHE, 500g koffiebonen
€ 18,22/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 45
€ 25,46
-64%
€ 9,11
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Varta Industrial Pro Alkaline Batterij LR6/AA Mignon, 1,5 V (verpakking van 40 stuks)
Varta Industrial Pro Alkaline Batterij LR6/AA Mignon, 1,5 V (verpakking van 40 stuks)
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 201
€ 20,75
Gratis bezorging
Verkoper: Euroelectronics
Productafbeelding van 8 x plantenpot, 28 x 28 cm, kunststof, inclusief onderzetters, vierkant, antraciet. Plantenpot, plantenbak, bloempot, bloembak, plantcontainer
8 x plantenpot, 28 x 28 cm, kunststof, inclusief onderzetters, vierkant, antraciet. Plantenpot, plantenbak, bloempot, bloembak, plantcontainer
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 54,99
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: HAC24-GmbH
Productafbeelding van Planten van Frank | 6 bambusplanten | Fargesia rufa | Tuinplanten | Grassen | Winterhard | Tuinplanten
Planten van Frank | 6 bambusplanten | Fargesia rufa | Tuinplanten | Grassen | Winterhard | Tuinplanten
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 44,95
Gratis bezorging
Verkoper: Viva-Lavandula
Productafbeelding van Verhoogd tuinbed OK-Living  Zilver 180 x 60 cm, Model 29022
Verhoogd tuinbed OK-Living Zilver 180 x 60 cm, Model 29022
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 25
€ 93,90
Gratis bezorging
Verkoper: ok-living
Productafbeelding van Livinja plantenbak NORA, 40 x 40 cm, hoogte 31,5 cm, polypropyleen, antraciet
Livinja plantenbak NORA, 40 x 40 cm, hoogte 31,5 cm, polypropyleen, antraciet
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 17,60
Verkoper: PartyKadoshop
Productafbeelding van Vierkante voetstuk 27 cm, model TERRA PKWT27 | Anthraciet
Vierkante voetstuk 27 cm, model TERRA PKWT27 | Anthraciet
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 1,45
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Rosa, witte aquarelkleurige muurstickers met afbeeldingen van pioenrozen. Hoofddcoratie. Artikelnummer: HQJ200529578
Rosa, witte aquarelkleurige muurstickers met afbeeldingen van pioenrozen. Hoofddcoratie. Artikelnummer: HQJ200529578
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 17,98
-4%
€ 17,23
Gratis bezorging
Verkoper: StarCommerce
Productafbeelding van Outsunny verhoogde plantenbak, 3-laags, plantenbak voor balkon, gemaakt van dennenhout
Outsunny verhoogde plantenbak, 3-laags, plantenbak voor balkon, gemaakt van dennenhout
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 87,90
Gratis bezorging
Verkoper: AOSOM-DE
Productafbeelding van Truhlík koffer FURU CASE T, 58 cm, antraciet
Truhlík koffer FURU CASE T, 58 cm, antraciet
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 100
€ 32,15
Gratis bezorging
Verkoper: Euroelectronics
Productafbeelding van Strex Vacuumzakken Dekbedden & Kleding - 14 Stuks / 4 Maten - Reiszakken / Vacumeerzakken - Incl. Handpomp
Strex Vacuumzakken Dekbedden & Kleding - 14 Stuks / 4 Maten - Reiszakken / Vacumeerzakken - Incl. Handpomp
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 56
€ 23,99
Gratis bezorging
Verkoper: SBD-Trading-BV
Productafbeelding van Kunststof kerstversiering, set van 45 stuks - roze - Breekvaste kerstballen - Geschikt voor kerstboom, kerstboomversiering
Kunststof kerstversiering, set van 45 stuks - roze - Breekvaste kerstballen - Geschikt voor kerstboom, kerstboomversiering
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 39
€ 16,95
Verkoper: Special-trends
Productafbeelding van KESPER Keukenwagen, wit, met uitschuifbaar werkblad – 4 wielen (2 met rem) – 45–97 x 37 x 75,5 cm – Model 2581613
KESPER Keukenwagen, wit, met uitschuifbaar werkblad – 4 wielen (2 met rem) – 45–97 x 37 x 75,5 cm – Model 2581613
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 231
€ 87,76
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van heimtexland® Knuffeldekens SUPER ZACHT, woondeken, effen flanel, deken XXL, partnerdeken, type 380, bordeauxrood, 240 x 220 cm
heimtexland® Knuffeldekens SUPER ZACHT, woondeken, effen flanel, deken XXL, partnerdeken, type 380, bordeauxrood, 240 x 220 cm
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 362
€ 53,39
Gratis bezorging
Verkoper: Famanu
Productafbeelding van BigDean 6X bloempotonderzetter, diameter 44 cm, kleur antraciet, kunststof. Bloempotonderzetters, geschikt voor bloempotten met een diameter van 45 cm
BigDean 6X bloempotonderzetter, diameter 44 cm, kleur antraciet, kunststof. Bloempotonderzetters, geschikt voor bloempotten met een diameter van 45 cm
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 42
€ 26,24
Verkoper: Buddentown
Vogeltränke-auf-Fuß-Gusseisen
Esschert Design vogeldrinkbak op voet, 39 cm; modelnummer FB165
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 39,95
-32%
€ 27,00
Verkoper: Tuinrijk
Productafbeelding van Adventskrans, langwerpig, kerstdecoratie, adventsarrangement, hout, 11x15x50 cm, wit-grijs, met kaarsen, rood
Adventskrans, langwerpig, kerstdecoratie, adventsarrangement, hout, 11x15x50 cm, wit-grijs, met kaarsen, rood
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 37,98
Gratis bezorging
Verkoper: heute-wohnen
Productafbeelding van Einhell Blue Flame gasoven BFO 4200/1
Einhell Blue Flame gasoven BFO 4200/1
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 41
€ 156,39
Verkoper: BalticVaris_DE
Productafbeelding van Samsung DA29-10105J Koelkast, fabrikant Hafex/Exp, model HAF-EX/XAA, artikelnummer 8803821751296
Samsung DA29-10105J Koelkast, fabrikant Hafex/Exp, model HAF-EX/XAA, artikelnummer 8803821751296
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 19
€ 23,94
Gratis bezorging
Verkoper: FERNBEDIENUNG-EXPERT
Productafbeelding van ANSMANN 1522-0043, ANSMANN Alkaline batterij, type Mignon AA, verpakking van 100 stuks
ANSMANN 1522-0043, ANSMANN Alkaline batterij, type Mignon AA, verpakking van 100 stuks
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 37
€ 38,46
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Dunlop Fietstassen Dubbel Waterdicht - Fietstas 36x30x12cm - 2x 13 Liter Inhoud - Nylon Fietstassen met Reflecterende Strepen voor Extra Veiligheid - Eenvoudig te Bevestigen met Klittenband - Zwart
Dunlop Fietstassen Dubbel Waterdicht - Fietstas 36x30x12cm - 2x 13 Liter Inhoud - Nylon Fietstassen met Reflecterende Strepen voor Extra Veiligheid - Eenvoudig te Bevestigen met Klittenband - Zwart
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 334
€ 24,99
Gratis bezorging
Verkoper: MaxiMondo
Productafbeelding van Set van 4 plantenbakonderschotels, vierkant, 24x24 cm. Geschikt voor ronde plantenpotten, bloempotten, bakken en schalen. Gemaakt van kunststof. Kleur: antraciet
Set van 4 plantenbakonderschotels, vierkant, 24x24 cm. Geschikt voor ronde plantenpotten, bloempotten, bakken en schalen. Gemaakt van kunststof. Kleur: antraciet
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 13,99
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: HAC24-GmbH
Productafbeelding van 40 planten, culinaire aardbeien, Senga-Sengana, in pot gekweekt
40 planten, culinaire aardbeien, Senga-Sengana, in pot gekweekt
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 121
€ 30,00
Verkoper: Blumen-Senf
Productafbeelding van BEARWARE Programmeerbare tijdschakelaar met LCD-display. Stopcontacttimer / maximaal 3680W
BEARWARE Programmeerbare tijdschakelaar met LCD-display. Stopcontacttimer / maximaal 3680W
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 19
€ 17,95
Gratis bezorging
Verkoper: Ganz-Einfach
Productafbeelding van Biologisch kokosvezel, geperst in een zak – potgrond zonder turf (3 liter)
Biologisch kokosvezel, geperst in een zak – potgrond zonder turf (3 liter)
€ 12,59/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 37,76
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 7 beoordelingen
Beoordeeld op 27 maart 2025 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Zeer stevige onderzetters
Beoordeeld op 25 augustus 2025 op
Geverifieerde aankoop
Melden
alles perfect
Beoordeeld op 23 mei 2024 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Alles geweldig
Beoordeeld op 14 mei 2024 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Artikelen kunnen alleen op eigen kosten worden geretourneerd
Beoordeeld op 23 november 2025 op
Geverifieerde aankoop
Beoordeeld op 9 augustus 2025 op
Geverifieerde aankoop
Beoordeeld op 22 april 2025 op
Geverifieerde aankoop
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Keramische plantenpotten set, 3-delig, geometrische patronen, ademend, geschikt voor binnen- en buitengebruik (donkergroen)
Keramische plantenpotten set, 3-delig, geometrische patronen, ademend, geschikt voor binnen- en buitengebruik (donkergroen)
€ 375,82
-€ 13,58
€ 362,24
Gratis bezorging
Verkoper: AlihPets
Productafbeelding van Verhoogde plantbak HWC-P64, metalen verhoogde plantbak voor groenten/planten, bloembak, plantpot, tuin, staal, 77x100x88 cm, grijs
Verhoogde plantbak HWC-P64, metalen verhoogde plantbak voor groenten/planten, bloembak, plantpot, tuin, staal, 77x100x88 cm, grijs
€ 240,98
-€ 14,00
€ 226,98
Gratis bezorging
Verkoper: heute-wohnen
Productafbeelding van Verhoogde plantenbak HWC-P64, metalen verhoogde plantenbak voor groenten/planten, bloembak, plantenpot, tuin, staal, 77x100x88 cm, antraciet
Verhoogde plantenbak HWC-P64, metalen verhoogde plantenbak voor groenten/planten, bloembak, plantenpot, tuin, staal, 77x100x88 cm, antraciet
€ 254,98
-€ 28,00
€ 226,98
Gratis bezorging
Verkoper: heute-wohnen
Productafbeelding van Keramische plantenpotten-set, 4-delig, diameters 33/26/20/15 cm, hoogglanz, gelijkmatige glazuur, vorstbestendig. Antiek groen
Keramische plantenpotten-set, 4-delig, diameters 33/26/20/15 cm, hoogglanz, gelijkmatige glazuur, vorstbestendig. Antiek groen
€ 132,28
-€ 3,68
€ 128,60
Gratis bezorging
Verkoper: AlihPets
Productafbeelding van Landschapspapier om te knippen, waterbestendig, geschikt om te bewerken, met een gat van 30 cm, 4 hoekgespen, eenvoudig te bevestigen, bladcollectie, 200 x 200 cm
Landschapspapier om te knippen, waterbestendig, geschikt om te bewerken, met een gat van 30 cm, 4 hoekgespen, eenvoudig te bevestigen, bladcollectie, 200 x 200 cm
€ 38,00
Gratis bezorging5% Voucher
Verkoper: Ladenza
Productafbeelding van Vaas van kunsthars, plantenpot, anatomisch hart, tafelblad, decoratieve handwerkcreatie, aanrechtblad, artistieke objecten voor de woonkamer, slaapkamer
Vaas van kunsthars, plantenpot, anatomisch hart, tafelblad, decoratieve handwerkcreatie, aanrechtblad, artistieke objecten voor de woonkamer, slaapkamer
€ 26,00
Gratis bezorging5% Voucher
Verkoper: Ladenza