Maybelline Gel voor wenkbrauwen, vergelijkbaar met een tatoeage, kleur 005 - Donkerbruin, inhoud 3,5 ml.

€ 11,09

€ 3.168,57 / 1l

Plus € 14,99 verzendkosten

Onze bestedeals
Wenkbrauwpotloden & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van ARTDECO 2812.32, Bruin, lichtblond
ARTDECO 2812.32, Bruin, lichtblond
€ 155.666,66/1kg
€ 15,61
-10%
€ 14,01
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Wenkbrauwvullende gel (Eye Brow Filler) 7 ml, kleur 6 Soft Brunette
Wenkbrauwvullende gel (Eye Brow Filler) 7 ml, kleur 6 Soft Brunette
€ 1.958,57/1l
€ 13,71
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van SCULPTING BROW STYLER Oogwenkpen #2 - Bruin 10 ml
SCULPTING BROW STYLER Oogwenkpen #2 - Bruin 10 ml
€ 1.343,00/1l
€ 16,53
-18%
€ 13,43
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Paese Browstory: Stylingzeep voor wenkbrauwen, 8g
Paese Browstory: Stylingzeep voor wenkbrauwen, 8g
€ 612,00/1kg
€ 12,24
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Maybelline New York wenkbrauwverf, Tattoo Brow Gel Tint, nummer 3, donkerbruin, 5 ml
Maybelline New York wenkbrauwverf, Tattoo Brow Gel Tint, nummer 3, donkerbruin, 5 ml
€ 2.954,00/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 14,77
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van EVELINE Oogwenkpotje, blond
EVELINE Oogwenkpotje, blond
€ 1.606,00/1l
€ 8,03
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Eveline Cosmetics Brow Styler – wenkbrauwpotlood, langdurig effect, dekkend, Kleur 01 - mediumbruin
Eveline Cosmetics Brow Styler – wenkbrauwpotlood, langdurig effect, dekkend, Kleur 01 - mediumbruin
€ 627,50/1kg
€ 12,55
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Wenkbrauwpomade Nanobrow Eyebrow Pomade Dark Brown - een waterproof gekleurde wenkbrauwpomade. Voor nauwkeurig gedefinieerde en opgevulde wenkbrauwen
Wenkbrauwpomade Nanobrow Eyebrow Pomade Dark Brown - een waterproof gekleurde wenkbrauwpomade. Voor nauwkeurig gedefinieerde en opgevulde wenkbrauwen
€ 2.000,00/1kg
€ 12,00
Verkoper: TD-Markt
Productafbeelding van Waterbestendige wenkbrauwpotlood 002, grijsbruin, 4 ml
Waterbestendige wenkbrauwpotlood 002, grijsbruin, 4 ml
€ 4.445,00/1l
€ 17,78
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Maybelline Tattoo Brow, Bruin, Medium Bruin, Fles, Borsteltje, Aqua/Water, Alcohol Denat., Polyvinyl Alcohol, Butylene Glycol, Dihydroxyacetone, Ceteth-20,..., 4,6 g
Maybelline Tattoo Brow, Bruin, Medium Bruin, Fles, Borsteltje, Aqua/Water, Alcohol Denat., Polyvinyl Alcohol, Butylene Glycol, Dihydroxyacetone, Ceteth-20,..., 4,6 g
€ 5.640,00/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 22,56
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van INF Wenkbrauwstickers nep-tatoeage Bruin 11 paar
INF Wenkbrauwstickers nep-tatoeage Bruin 11 paar
2,0Gemiddelde beoordeling: 2,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 9,89
5% Voucher
Gratis bezorging
Verkoper: INFshop
Productafbeelding van Eveline Cosmetics Oogwenkpen – langhoudende oogwenkpen, bruin
Eveline Cosmetics Oogwenkpen – langhoudende oogwenkpen, bruin
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 10,52
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Oogschaduwpoeder voor wenkbrauwen (1 gram), 3 stuks
Oogschaduwpoeder voor wenkbrauwen (1 gram), 3 stuks
€ 16.800,00/1kg
€ 16,80
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Nouba Eyebrow Improver: Set met crème-gel voor het stylen van wenkbrauwen. Bevat: 30 gram crème-gel, een dubbelzijdige applicator, 3 sjablonen en een etui
Nouba Eyebrow Improver: Set met crème-gel voor het stylen van wenkbrauwen. Bevat: 30 gram crème-gel, een dubbelzijdige applicator, 3 sjablonen en een etui
€ 57,97/1kg
€ 17,39
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Rimmel Brow This Way Eyebrow Sculpting Kit, 003 Donkerbruin, 56483a, Poeder. Ingrediënten: Mica, Talk, Dimethicone, Caprylic/capric Triglyceride, Magnesium..., Stap 1: Breng de Lasting Finish 25 Hour Foundation met Comfort Serum aan op schone, frisse huid. Gebruik een...
Rimmel Brow This Way Eyebrow Sculpting Kit, 003 Donkerbruin, 56483a, Poeder. Ingrediënten: Mica, Talk, Dimethicone, Caprylic/capric Triglyceride, Magnesium..., Stap 1: Breng de Lasting Finish 25 Hour Foundation met Comfort Serum aan op schone, frisse huid. Gebruik een...
€ 534,00/1kg
€ 5,34
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van DELIA Hennaproduct voor wenkbrauwen en wimpers, gel, kleur: zwart, inhoud: 15 ml
DELIA Hennaproduct voor wenkbrauwen en wimpers, gel, kleur: zwart, inhoud: 15 ml
€ 328,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 4,92
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Wenkbrauwfixeerstift Maybelline Tattoo Brow Nº 255, zachte bruin tint
Wenkbrauwfixeerstift Maybelline Tattoo Brow Nº 255, zachte bruin tint
€ 3.316,67/1l
€ 19,90
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van DELIA Hennaproduct voor wenkbrauwen en wimpers, gel, tint: donkerbruin, 15 ml
DELIA Hennaproduct voor wenkbrauwen en wimpers, gel, tint: donkerbruin, 15 ml
€ 432,67/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 6,49
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Oogwenkpen Medium Bruin, Hair Stroke (0,5 ml)
Oogwenkpen Medium Bruin, Hair Stroke (0,5 ml)
€ 23.240,00/1l
€ 11,62
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Barfkleur voor wimpers en wenkbrauwen Refectocil 15 ml, kleur 1 (zwart)
Barfkleur voor wimpers en wenkbrauwen Refectocil 15 ml, kleur 1 (zwart)
€ 926,67/1l
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 13,90
Verkoper: somnia24

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Maybelline introduceert een innovatieve wenkbrauwgel voor een perfecte wenkbrauwlook gedurende de hele dag. Met de Tattoo Brow wenkbrauwgel in de kleur 005 - Donkerbruin, krijgt u een nauwkeurig gevormde en vollere wenkbrauw met een langdurig effect. De verpakking van 3,5 ml zorgt voor een lange levensduur van het product. Dankzij de unieke formule van deze wenkbrauwgel van Maybelline, bereikt u moeiteloos perfecte resultaten. Wilt u een precieze en langhoudende make-up voor uw wenkbrauwen? Kies dan voor de Maybelline Tattoo Brow wenkbrauwgel.
Kleur
Zwart
Gewicht
0.01 kg
Inhoud
3.5 ml
Ingrediënten
Toevoeging voor schoonheid en gezondheid
Fabrikant
EAN
3600531516758

Kleur
Zwart
Gewicht
0.01 kg
Inhoud
3.5 ml
Ingrediënten
Toevoeging voor schoonheid en gezondheid
Fabrikant
EAN
3600531516758
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Selsey TV-kast, wandmeubel, dressoir, tv-tafel, tv-kast, 175 cm, hangend
Selsey TV-kast, wandmeubel, dressoir, tv-tafel, tv-kast, 175 cm, hangend
3,9Gemiddelde beoordeling: 3,9 van 5Aantal beoordelingen: 52
€ 282,90
-€ 15,48
€ 267,42
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Aphro Celina Wimpergroei serum, 3 ml
Aphro Celina Wimpergroei serum, 3 ml
€ 13.320,00/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 341
€ 39,96
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van SONGMICS Dumbbell Set, 2-in-1, korte dumbbells, 2x10 kg, voor thuisgebruik, 1 paar
SONGMICS Dumbbell Set, 2-in-1, korte dumbbells, 2x10 kg, voor thuisgebruik, 1 paar
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 698
€ 59,98
-2%
€ 58,20
Gratis bezorging
Verkoper: Famanu
Productafbeelding van Originele Apple 20W USB-C oplader
Originele Apple 20W USB-C oplader
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 2190
€ 15,95
Gratis bezorging
Verkoper: MSL-OnlineShop
Productafbeelding van Buymax Topper, elastische hoeslaken van jersey, 100% katoen, geschikt voor matrassen tot 12 cm dik, afmeting 120x200 cm, antracietgrijs
Buymax Topper, elastische hoeslaken van jersey, 100% katoen, geschikt voor matrassen tot 12 cm dik, afmeting 120x200 cm, antracietgrijs
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 957
€ 13,99
Verkoper: Buymax
Productafbeelding van COSTWAY 3-delige tuinmeubelsset, balkonmeubelset, bestaande uit een tafel en 2 stoelen, met ademend materiaal. Tuinset, zitgroep
COSTWAY 3-delige tuinmeubelsset, balkonmeubelset, bestaande uit een tafel en 2 stoelen, met ademend materiaal. Tuinset, zitgroep
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 29
€ 94,99
Gratis bezorging
Verkoper: FDSGmbH
Productafbeelding van Xiaomi Robotstofzuiger X10, wit (EU-model)
Xiaomi Robotstofzuiger X10, wit (EU-model)
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 29
€ 430,59
-€ 44,60
€ 385,99
Verkoper: iSpace
Productafbeelding van JCMaster JCM-302W, JCMASTER® Professionele nagelfreeser, frees met maximale snelheid van 35.000 omwentelingen per minuut, elektrische nagelfreeser met voetpedaal voor gel- en acrylnagels, elektrische nagelfreeser voor professioneel gebruik thuis, inclusief 6 bits, touchscreenbediening, wit
JCMaster JCM-302W, JCMASTER® Professionele nagelfreeser, frees met maximale snelheid van 35.000 omwentelingen per minuut, elektrische nagelfreeser met voetpedaal voor gel- en acrylnagels, elektrische nagelfreeser voor professioneel gebruik thuis, inclusief 6 bits, touchscreenbediening, wit
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 76,98
Gratis bezorging
Verkoper: MUSTBUY-SHOP
Productafbeelding van Amazon Echo Dot 5 met een ontwerp van Drachen
Amazon Echo Dot 5 met een ontwerp van Drachen
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 140
€ 49,99
-6%
€ 46,89
Verkoper: TEC-MORE
Productafbeelding van Bestway Chemisch zuiveringsfilter, 16,5 cm, model 58071
Bestway Chemisch zuiveringsfilter, 16,5 cm, model 58071
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 45
€ 12,30
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Remington D5706 Hairdressing Set. Curl Confidence 2200W Ionic Hair Dryer. 45mm Brush. Ceramic Grill. Lightweight. Quiet
Remington D5706 Hairdressing Set. Curl Confidence 2200W Ionic Hair Dryer. 45mm Brush. Ceramic Grill. Lightweight. Quiet
€ 73,22/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 69
€ 60,77
Gratis bezorging
Verkoper: Erksononline1
Productafbeelding van Truhlík koffer FURU CASE T, 58 cm, antraciet
Truhlík koffer FURU CASE T, 58 cm, antraciet
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 100
€ 32,15
Gratis bezorging
Verkoper: Euroelectronics
Productafbeelding van XL 70 LED-dennenkrans, inclusief lichtketting, geschikt voor binnen- en buitengebruik, 540 cm
XL 70 LED-dennenkrans, inclusief lichtketting, geschikt voor binnen- en buitengebruik, 540 cm
€ 4,68/1m
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 25,28
Verkoper: Mojawo
Productafbeelding van Proscenic stofzuigrobot, robotstofzuiger met dweilfunctie, 8000Pa zuigkracht, 200 minuten batterijduur, compatibel met Alexa, Google Home, Siri of IFTTT, 360° LiDAR-navigatie, 3 liter inhoud
Proscenic stofzuigrobot, robotstofzuiger met dweilfunctie, 8000Pa zuigkracht, 200 minuten batterijduur, compatibel met Alexa, Google Home, Siri of IFTTT, 360° LiDAR-navigatie, 3 liter inhoud
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 50
€ 189,99
Gratis bezorging
Verkoper: VactidyDE
Productafbeelding van Komfortec spannenlaken, 200x200 cm, geschikt voor boxspringbedden met een matras hoogte van 15 tot 30 cm, grijs
Komfortec spannenlaken, 200x200 cm, geschikt voor boxspringbedden met een matras hoogte van 15 tot 30 cm, grijs
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 238
€ 42,85
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Gartentisch King Eckig Anthrazit 79x79x72cm Rattan-Optik Wetterfest
Tuintafel King, vierkant, antraciet, 79x79x72 cm, met het uiterlijk van riet, weerbestendig
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 57
€ 65,98
Verkoper: Mojawo
Productafbeelding van Furniture24 Schuifdeurenkast, garderobekast met schuifdeuren, model AR-01, ARTI. Garderobekast met spiegel, 3 lades en verlichting, mat zwart, 250 cm breed
Furniture24 Schuifdeurenkast, garderobekast met schuifdeuren, model AR-01, ARTI. Garderobekast met spiegel, 3 lades en verlichting, mat zwart, 250 cm breed
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 812,00
Gratis bezorging
Verkoper: Furniture24
Productafbeelding van CabinFly Cruisair 55x40x20, handbagage, handbagage met wielen, geschikt voor Ryanair
CabinFly Cruisair 55x40x20, handbagage, handbagage met wielen, geschikt voor Ryanair
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 105
€ 39,99
Verkoper: CabinFlyCom
Productafbeelding van Wibo Wodoodporna wenkbrauwpotlood, tint: donkerbruin, 6g
Wibo Wodoodporna wenkbrauwpotlood, tint: donkerbruin, 6g
€ 1.413,33/1kg
€ 15,12
-43%
€ 8,48
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Car radio - PIONEER - MVH-130DAB - USB - DAB+ - AUX - Android compatible
Car radio - PIONEER - MVH-130DAB - USB - DAB+ - AUX - Android compatible
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 115,69
-€ 25,70
€ 89,99
Gratis bezorging
Verkoper: Coolsound
Productafbeelding van Wasbakarmatuur, keukenarmatuur, waterkraan, armatuur, wasbak, zwart, badkamer, wastafelmengkraan, badmengkraan
Wasbakarmatuur, keukenarmatuur, waterkraan, armatuur, wasbak, zwart, badkamer, wastafelmengkraan, badmengkraan
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 19
€ 48,00
Gratis bezorging
Verkoper: Easybuy
Productafbeelding van 12 stuks 3D wandpaneel, wit, PVC, behang, wanddecoratie, plafondtegels, 12" x 12", wandpanelen, doe-het-zelf behang, vierkante witte panelen
12 stuks 3D wandpaneel, wit, PVC, behang, wanddecoratie, plafondtegels, 12" x 12", wandpanelen, doe-het-zelf behang, vierkante witte panelen
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 27,27
Gratis bezorging
Verkoper: Easybuy
Productafbeelding van Raamgordijn "Ring in Ring", afmetingen: hoogte 180 cm, breedte 90 cm
Raamgordijn "Ring in Ring", afmetingen: hoogte 180 cm, breedte 90 cm
€ 11,66/1m
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 20
€ 20,99
Verkoper: Trend-Laden_5
Productafbeelding van Casaria kerstkrans, dennengroen krans, kerstdecoratie, krans, variant: 5 meter, versierd met 80 LED's
Casaria kerstkrans, dennengroen krans, kerstdecoratie, krans, variant: 5 meter, versierd met 80 LED's
€ 97,61/1m
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 61
€ 42,95
Verkoper: PartyKadoshop
Productafbeelding van Beschermhoes voor iPhone 15, compatibel met MagSafe, transparante siliconen hoes
Beschermhoes voor iPhone 15, compatibel met MagSafe, transparante siliconen hoes
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 117
€ 9,90
Verkoper: CoolGadget
Productafbeelding van Drijvende, RGB-LED fontein, 180 liter per uur, 3 watt
Drijvende, RGB-LED fontein, 180 liter per uur, 3 watt
3,9Gemiddelde beoordeling: 3,9 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 20,89
Verkoper: EmptCZ
Productafbeelding van 1x Imperial ALL SEASON DRIVER, banden voor alle seizoenen, 245/45 R17 99W XL, M+S, 3PMSF, banden voor alle weersomstandigheden
1x Imperial ALL SEASON DRIVER, banden voor alle seizoenen, 245/45 R17 99W XL, M+S, 3PMSF, banden voor alle weersomstandigheden
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 93,36
Gratis bezorging
Verkoper: Tirello_cz
De brandstofefficiëntieklasse van dit product is C.
Productafbeelding van Siemens stofzuiger met stofzak, model Synchropower VS06A111
Siemens stofzuiger met stofzak, model Synchropower VS06A111
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 265
€ 115,21
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Afwasrek, tweelaags, zwart
Afwasrek, tweelaags, zwart
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 30
€ 19,99
Gratis bezorging
Verkoper: MBDeals
Productafbeelding van Clatronic ijsmachine | 1500 ml | Voor sorbet, ijs en bevroren yoghurt | Bereidingstijd: 20-40 minuten | Vulopening | Koelreservoir | ICM 3764
Clatronic ijsmachine | 1500 ml | Voor sorbet, ijs en bevroren yoghurt | Bereidingstijd: 20-40 minuten | Vulopening | Koelreservoir | ICM 3764
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 123
€ 138,00
Gratis bezorging
Verkoper: NovaMBSmart

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 3 beoordelingen
Beoordeeld op 11 april 2026 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Cosmetica
Beoordeeld op 7 juni 2026 op
Geverifieerde aankoop
Beoordeeld op 2 mei 2026 op
Geverifieerde aankoop
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Dior Diorshow Brow Styler, bruin, kastanjebruin, voor dames, 1 stuk
Dior Diorshow Brow Styler, bruin, kastanjebruin, voor dames, 1 stuk
€ 39,78
Verkoper: PerfumTraders
€ 397.800,01/1kg
Productafbeelding van Dior Diorshow Crayon Sourcils Poudre, Blond, Blond, 1,2 g, 24 uur, #15189: MICA, SILICA, DIMETHICONE/DIVINYLDIMETHICONE/SILSESQUIOXANE CROSSPOLYMER, POLYMETHYL...
Dior Diorshow Crayon Sourcils Poudre, Blond, Blond, 1,2 g, 24 uur, #15189: MICA, SILICA, DIMETHICONE/DIVINYLDIMETHICONE/SILSESQUIOXANE CROSSPOLYMER, POLYMETHYL...
€ 43,06
-9%
€ 38,76
Verkoper: PerfumTraders
€ 19.380,00/1kg
Productafbeelding van Sisley Phyto-Sourcils Perfect, Blond, Blonde, Defining wenkbrauwpotlood, voor vrouwen, INGREDIËNTEN: GEHYDROGENEERDE VEGETABIELE OLIE, SYNTHETISCHE BIJENWAS, COPERNICIA CERIFERA (CARNAUBA) WAS/CIRE DE..., 1 stuk
Sisley Phyto-Sourcils Perfect, Blond, Blonde, Defining wenkbrauwpotlood, voor vrouwen, INGREDIËNTEN: GEHYDROGENEERDE VEGETABIELE OLIE, SYNTHETISCHE BIJENWAS, COPERNICIA CERIFERA (CARNAUBA) WAS/CIRE DE..., 1 stuk
€ 47,94
Verkoper: PerfumTraders
€ 87.163,64/1l
Productafbeelding van Dior Diorshow Brow Styler, bruin, kastanjebruin, voor dames, 1 stuk
Dior Diorshow Brow Styler, bruin, kastanjebruin, voor dames, 1 stuk
€ 52,29
-31%
€ 35,70
Verkoper: PerfumTraders
€ 357,00/1kg
Productafbeelding van Dior Diorshow Brow Styler, bruin, universele donkerbruine tint, voor dames, 1 stuk
Dior Diorshow Brow Styler, bruin, universele donkerbruine tint, voor dames, 1 stuk
€ 38,76
-12%
€ 34,01
Verkoper: PerfumTraders
€ 3.401,00/1l
Productafbeelding van Oogwenkpen Brow Definer, 0,2 g, Caramel
Oogwenkpen Brow Definer, 0,2 g, Caramel
€ 34,68
Verkoper: PerfumTraders
€ 173.400,00/1l
Productafbeelding van Wenkbrauwpotlood met borsteltje, Brow Wiz, 0,09 g, Blond
Wenkbrauwpotlood met borsteltje, Brow Wiz, 0,09 g, Blond
€ 34,68
-2%
€ 33,66
Verkoper: PerfumTraders
€ 336.600,01/1l
Productafbeelding van Oogwenkpen (Eye Brow Pencil), 1,17 g, Warme bruine tint
Oogwenkpen (Eye Brow Pencil), 1,17 g, Warme bruine tint
€ 31,62
Verkoper: PerfumTraders
€ 27.025,64/1kg
Productafbeelding van Laura Mercier wenkbrauwpotlood
Laura Mercier wenkbrauwpotlood
€ 31,62
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.581,00/1kg
Productafbeelding van Oogwenkpen Brow Now (Defining Pencil), 1,2 g, 04 Donkerbruin
Oogwenkpen Brow Now (Defining Pencil), 1,2 g, 04 Donkerbruin
€ 30,60
Verkoper: PerfumTraders
€ 3.060,00/1kg
Productafbeelding van Oogwenkpen Brow Now (Defining Pencil) 1,2 g, 03 Brunette
Oogwenkpen Brow Now (Defining Pencil) 1,2 g, 03 Brunette
€ 30,60
Verkoper: PerfumTraders
€ 25.500,00/1kg
Productafbeelding van Bobbi Brown Natural Eyebrow Shaper, wenkbrauwgel, bruin, mahonie, 4,4 ml, voor dames, flesje
Bobbi Brown Natural Eyebrow Shaper, wenkbrauwgel, bruin, mahonie, 4,4 ml, voor dames, flesje
€ 40,80
-26%
€ 30,09
Verkoper: PerfumTraders
€ 6.838,64/1l
Productafbeelding van Grow & Fix Gekleurde wenkbrauwgel - Asbruin, 4,25 ml
Grow & Fix Gekleurde wenkbrauwgel - Asbruin, 4,25 ml
€ 29,58
Verkoper: PerfumTraders
€ 6.879,07/1l
Productafbeelding van Bobbi Brown Natural Eyebrow Shaper, wenkbrauwgel, bruin, donkerbruin, 4,4 ml, voor dames, flesje
Bobbi Brown Natural Eyebrow Shaper, wenkbrauwgel, bruin, donkerbruin, 4,4 ml, voor dames, flesje
€ 40,80
-28%
€ 29,02
Verkoper: PerfumTraders
€ 6.595,45/1l
Productafbeelding van Grow & Fix Gekleurde wenkbrauwgel - Smoky Blonde, 4,25 ml
Grow & Fix Gekleurde wenkbrauwgel - Smoky Blonde, 4,25 ml
€ 29,58
-3%
€ 28,56
Verkoper: PerfumTraders
€ 6.641,86/1l
Productafbeelding van Estée Lauder BrowPerfect 3D All-in-One Styler Multi-Tasker, voor bruin haar, lichtbruin, 0,07 g, voor dames, 24 uur, Inhoud: Water/Aqua/Eau, Alcohol, Pvp, Butyleenglycol, Castanea Sativa (kastanje) zaadextract, ...
Estée Lauder BrowPerfect 3D All-in-One Styler Multi-Tasker, voor bruin haar, lichtbruin, 0,07 g, voor dames, 24 uur, Inhoud: Water/Aqua/Eau, Alcohol, Pvp, Butyleenglycol, Castanea Sativa (kastanje) zaadextract, ...
€ 27,54
Verkoper: PerfumTraders
€ 15.737,14/1l
Productafbeelding van Grow & Fix Gekleurde wenkbrauwgel - Frosty Taupe, 4,25 ml
Grow & Fix Gekleurde wenkbrauwgel - Frosty Taupe, 4,25 ml
€ 27,54
Verkoper: PerfumTraders
€ 6.404,65/1l
Productafbeelding van Estée Lauder BrowPerfect 3D All-in-One Styler Multi-Tasker, Bruin, Warm Blond, 0,07 g, Voor dames, 24 uur, Water/Aqua/Eau, Alcohol, Pvp, Butyleenglycol, Castanea Sativa (Paardenkastanje) zaadextract, ...
Estée Lauder BrowPerfect 3D All-in-One Styler Multi-Tasker, Bruin, Warm Blond, 0,07 g, Voor dames, 24 uur, Water/Aqua/Eau, Alcohol, Pvp, Butyleenglycol, Castanea Sativa (Paardenkastanje) zaadextract, ...
€ 27,54
Verkoper: PerfumTraders
€ 4.590,00/1l
Productafbeelding van Clinique Quickliner voor wenkbrauwen, bruin, Dark Espresso, 0,08 g, voor dames, 24 uur lang, ingrediënten: Diisostearyl Malaat, Triethylhexanoïne, C20-40 Zuur, C20-40 Alcoholen, Polyethyleen, Synthetische was,...
Clinique Quickliner voor wenkbrauwen, bruin, Dark Espresso, 0,08 g, voor dames, 24 uur lang, ingrediënten: Diisostearyl Malaat, Triethylhexanoïne, C20-40 Zuur, C20-40 Alcoholen, Polyethyleen, Synthetische was,...
€ 26,52
Verkoper: PerfumTraders
€ 44.200,00/1kg