Johnson's Baby Conditioner, 200 ml

€ 14,75

€ 73,75 / 1l

Stuntprijs
vergeleken met de rest van Nederland

Gratis bezorging

Bij jou thuis

vr 9 – di 13 oktober
Onze bestedeals
Haarconditioners & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Sachajuan Leave-in Conditioner, 250 ml
Sachajuan Leave-in Conditioner, 250 ml
€ 122,40/1l
€ 30,60
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Sachajuan Hydraterende Conditioner, 250 ml
Sachajuan Hydraterende Conditioner, 250 ml
€ 103,08/1l
€ 25,77
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Conditioner met aminozuren, 75 ml
Conditioner met aminozuren, 75 ml
€ 38,76/1l
€ 19,38
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Sebastian Hydre Conditioner, 50 ml
Sebastian Hydre Conditioner, 50 ml
€ 152,17/1kg
€ 11,22
-18%
€ 9,13
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Johnson's Gotas de Brillo Clarity Kinder spoelspray (200 ml)
Johnson's Gotas de Brillo Clarity Kinder spoelspray (200 ml)
€ 58,75/1l
€ 11,75
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE
Productafbeelding van Johnson's Shiny Drops Kinderconditioner, voor kinderen, niet-professioneel gebruik, geeft glans, maakt glad, verzacht, 500 ml, fles, met arganolie
Johnson's Shiny Drops Kinderconditioner, voor kinderen, niet-professioneel gebruik, geeft glans, maakt glad, verzacht, 500 ml, fles, met arganolie
€ 32,04/1l
€ 16,02
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Zwitsal Baby Conditioner 200 ml
Zwitsal Baby Conditioner 200 ml
€ 78,15/1l
€ 15,63
Gratis bezorging
Verkoper: WAYS
Productafbeelding van VERJUNGEND CONDITIONER, 300 ml
VERJUNGEND CONDITIONER, 300 ml
€ 159,33/1l
€ 50,74
-5%
€ 47,80
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Zwitsal - Conditioner voor baby's - Milde verzorging - 200 ml - 1 stuk
Zwitsal - Conditioner voor baby's - Milde verzorging - 200 ml - 1 stuk
€ 78,15/1l
€ 21,95
-28%
€ 15,63
Gratis bezorging
Verkoper: WAYS
Productafbeelding van Argan Oil Conditioner (300 ml)
Argan Oil Conditioner (300 ml)
€ 7,70/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 2,31
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Shea conditioner voor droog haar, 250 ml
Shea conditioner voor droog haar, 250 ml
€ 67,44/1l
€ 16,86
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Moroccanoil Moisture Repair Conditioner, 250 ml
Moroccanoil Moisture Repair Conditioner, 250 ml
€ 120,28/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 30,07
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Londa C.A.L.M. Kalmerende Conditioner, 250 ml
Londa C.A.L.M. Kalmerende Conditioner, 250 ml
€ 26,28/1l
€ 8,99
-26%
€ 6,57
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van SHEA conditioner, 250 ml
SHEA conditioner, 250 ml
€ 44,48/1l
€ 11,12
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Rituals Hydraterende Conditioner
Rituals Hydraterende Conditioner
€ 81,80/1l
€ 20,45
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van SachaJuan Hoofdhuidconditioner, 100 ml
SachaJuan Hoofdhuidconditioner, 100 ml
€ 196,40/1l
€ 19,64
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Londa P.U.R.E. Conditioner, 1000 ml
Londa P.U.R.E. Conditioner, 1000 ml
€ 24,77/1l
€ 24,77
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Rituals Hydraterende Conditioner
Rituals Hydraterende Conditioner
€ 251,29/1l
€ 17,59
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Niet-uitspoelbare conditioner Salerm (1000 ml)
Niet-uitspoelbare conditioner Salerm (1000 ml)
€ 71,77/1l
€ 71,77
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Hydraterende conditioner HydraSplash, 250 ml
Hydraterende conditioner HydraSplash, 250 ml
€ 53,96/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 13,49
Verkoper: Avanti_Shop

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

De Johnsons Conditioner Spray voor kinderen, 200 ml, is een verzorgende spray voor de delicate kinderhaarverzorging, zonder prikken en tranen, en is geschikt voor het zacht verwijderen van knopen en verward haar. De verzorgende en pH-neutrale formule verwijdert tot 75% van de knopen. De milde spray maakt het haar direct na gebruik zacht en soepel, makkelijker te kammen en voorkomt haarbreuk. Bovendien geeft het een onweerstaanbare glans en een subtiele geur, en is het vrij van kleurstoffen, ftalaten, sulfaten en zeep.
Gewicht
220 g
Inhoud
200 ml
Ingrediënten
Aqua, amodimethicone, distearyldimoniumchloride, behentrimoniumchloride, cetrimoniumchloride, glycerine, polysorbate 20, trideceth-12, isopropylalcohol, citroenzuur, azijnzuur, natriumbenzoaat, parfum.
EAN
3574669909860

Gewicht
220 g
Inhoud
200 ml
Ingrediënten
Aqua, amodimethicone, distearyldimoniumchloride, behentrimoniumchloride, cetrimoniumchloride, glycerine, polysorbate 20, trideceth-12, isopropylalcohol, citroenzuur, azijnzuur, natriumbenzoaat, parfum.
EAN
3574669909860
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Johnson's Baby, 3574669909136, 300 ml, Hypoallergeen, Neutrale pH-waarde,  getest
Johnson's Baby, 3574669909136, 300 ml, Hypoallergeen, Neutrale pH-waarde, getest
€ 10,70/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 11,57
-72%
€ 3,21
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van BABY Original Shampoo, 500 ml
BABY Original Shampoo, 500 ml
€ 27,16/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 13,58
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van BABY Original Shampoo, 750 ml
BABY Original Shampoo, 750 ml
€ 17,29/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 19,32
-32%
€ 12,97
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Johnson's Gotas de Brillo Clarity Kinder spoelspray (200 ml)
Johnson's Gotas de Brillo Clarity Kinder spoelspray (200 ml)
€ 58,75/1l
€ 11,75
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE
Productafbeelding van Shiny Drops shampoo voor kinderen, 500 ml - Johnson's
Shiny Drops shampoo voor kinderen, 500 ml - Johnson's
€ 28,92/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 14,46
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Johnson's Baby Shampoo met Kamille, zachte formule (500 ml)
Johnson's Baby Shampoo met Kamille, zachte formule (500 ml)
€ 15,08/1l
€ 11,31
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE
Productafbeelding van Johnson's Shiny Drops Kinderconditioner, voor kinderen, niet-professioneel gebruik, geeft glans, maakt glad, verzacht, 500 ml, fles, met arganolie
Johnson's Shiny Drops Kinderconditioner, voor kinderen, niet-professioneel gebruik, geeft glans, maakt glad, verzacht, 500 ml, fles, met arganolie
€ 32,04/1l
€ 16,02
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Lionelo Haari driewieler, kinderfiets, stuur, fiets, baby, kinderwagen, roze
Lionelo Haari driewieler, kinderfiets, stuur, fiets, baby, kinderwagen, roze
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 86
€ 158,49
-€ 12,90
€ 145,59
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Kinderwagen Cybex EOS, zwart
Kinderwagen Cybex EOS, zwart
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 29
€ 399,00
Gratis bezorging
Verkoper: BabyenTiener
Productafbeelding van Houten eetkamerstoel Moby-System WOODY - grijze kleur
Houten eetkamerstoel Moby-System WOODY - grijze kleur
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 102
€ 89,90
10% Voucher
Gratis bezorging
Verkoper: HyperMotion
Productafbeelding van Johnson's Baby Olie, Klassieke formule, 500 ml
Johnson's Baby Olie, Klassieke formule, 500 ml
€ 10,74/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 5,37
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Driewieler Tobi Velar - grijs
Driewieler Tobi Velar - grijs
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 85
€ 129,00
10% Voucher
Gratis bezorging
Verkoper: HyperMotion
Productafbeelding van Damesparfum Lattafa Eclaire 100 ml, oriëntaals zoet Arabisch.
Damesparfum Lattafa Eclaire 100 ml, oriëntaals zoet Arabisch.
€ 307,80/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 1003
€ 30,78
Gratis bezorging
Verkoper: Parfymora
Productafbeelding van Beddengoedset "Kinder", afmetingen 40x60 cm / 100x135 cm
Beddengoedset "Kinder", afmetingen 40x60 cm / 100x135 cm
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 82
€ 19,99
Verkoper: Bestlivings
Productafbeelding van Youha Elektrische Dubbele Draadloze Borstkolf - Handsfree & BPA-Vrij - 24mm - Incl. Moedermelk Bewaarzakjes & Tepelmeter
Youha Elektrische Dubbele Draadloze Borstkolf - Handsfree & BPA-Vrij - 24mm - Incl. Moedermelk Bewaarzakjes & Tepelmeter
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 23
€ 99,95
Gratis bezorging
Verkoper: Youha
Productafbeelding van Johnson's Kamille Shampoo, 500 ml, Hypoallergeen,  getest, Goedgekeurd door kinderartsen
Johnson's Kamille Shampoo, 500 ml, Hypoallergeen, getest, Goedgekeurd door kinderartsen
€ 23,94/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 11,97
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Versterkende shampoo Johnson's Gotas de Fuerza voor kinderen (500 ml)
Versterkende shampoo Johnson's Gotas de Fuerza voor kinderen (500 ml)
€ 31,48/1l
€ 15,74
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Haarverwijderingswax bonen, Idema Cera en Pink (1 kg)
Haarverwijderingswax bonen, Idema Cera en Pink (1 kg)
€ 19,15/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 26
€ 20,49
Gratis bezorging
Verkoper: Caasi_nl
Productafbeelding van Lattafa Khamrah Qahwa, Unisex, 100 ml, Nicht nachfüllbare Flasche, Flüssiges Parfüm, Kardamom, Zimt, Ingwer, 1 Stück(e)
Lattafa Khamrah Qahwa, Unisex, 100 ml, Nicht nachfüllbare Flasche, Flüssiges Parfüm, Kardamom, Zimt, Ingwer, 1 Stück(e)
€ 300,00/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2414
€ 30,00
Verkoper: DUBAISTORE
Productafbeelding van Denver Tablet TAQ-70353K, 1 GB RAM, 16 GB opslag, kleur: blauw/roze
Denver Tablet TAQ-70353K, 1 GB RAM, 16 GB opslag, kleur: blauw/roze
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 168,00
-€ 5,04
€ 162,96
Gratis bezorging
Verkoper: NovaMBSmart
Productafbeelding van Johnson's - Baby Shampoo - Kamille - 300 ml
Johnson's - Baby Shampoo - Kamille - 300 ml
€ 33,47/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 10,04
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van MoMi NOSI00003, Draagzak voor kinderen, 20 kg, Grijs
MoMi NOSI00003, Draagzak voor kinderen, 20 kg, Grijs
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 43
€ 46,93
-11%
€ 41,63
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Johnson's Baby, 3574669909099, 500 ml, Hypoallergeen, Neutrale pH-waarde,  getest
Johnson's Baby, 3574669909099, 500 ml, Hypoallergeen, Neutrale pH-waarde, getest
€ 45,90/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 22,95
Gratis bezorging
Verkoper: WAYS
Productafbeelding van Reiskoffer trolley, beige, inclusief portemonnee en reistas. Stofkoffer, 48 x 28 x 25 cm. Rollkoffer, bagage, koffer, handbagage
Reiskoffer trolley, beige, inclusief portemonnee en reistas. Stofkoffer, 48 x 28 x 25 cm. Rollkoffer, bagage, koffer, handbagage
3,8Gemiddelde beoordeling: 3,8 van 5Aantal beoordelingen: 74
€ 14,90
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: HAC24-GmbH
Productafbeelding van Arebos autostoeltje, geschikt voor kinderen van 9-36 kg, roze, 5 kg
Arebos autostoeltje, geschikt voor kinderen van 9-36 kg, roze, 5 kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 887
€ 69,90
Gratis bezorging
Verkoper: AREBOS
Productafbeelding van MoMi NOSI00002, Draagzak voor kinderen, 20 kg, Blauw
MoMi NOSI00002, Draagzak voor kinderen, 20 kg, Blauw
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 43
€ 42,13
Verkoper: Nejhracka
Productafbeelding van Toaster - PHILIPS - HD2581/90 - 2 wide slots - Black
Toaster - PHILIPS - HD2581/90 - 2 wide slots - Black
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 181
€ 47,30
Gratis bezorging
Verkoper: Erksononline1
Productafbeelding van Hoogpolig tapijt, grijs, voor de woonkamer, met een oosters patroon, in Berberstijl, zacht en pluizig, afmetingen 160x230 cm
Hoogpolig tapijt, grijs, voor de woonkamer, met een oosters patroon, in Berberstijl, zacht en pluizig, afmetingen 160x230 cm
€ 16,30/1m²
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 59,99
Gratis bezorging
Verkoper: eRocket
Productafbeelding van LARS360 Donkergrijs, 250 cm. Klemzonmarkies voor balkon, met handbediening, zonder boren, in hoogte verstelbaar, zonwering, waterdicht, 200 cm breed
LARS360 Donkergrijs, 250 cm. Klemzonmarkies voor balkon, met handbediening, zonder boren, in hoogte verstelbaar, zonwering, waterdicht, 200 cm breed
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 80,99
5% Voucher
Gratis bezorging
Verkoper: BojiaHome
Productafbeelding van Pluizig tapijt, hoogpolig, lange pool, van hoge kwaliteit, effen, pastelroze, afmetingen 120x170 cm
Pluizig tapijt, hoogpolig, lange pool, van hoge kwaliteit, effen, pastelroze, afmetingen 120x170 cm
€ 16,17/1m²
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 32,99
Gratis bezorging
Verkoper: eRocket

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 2 beoordelingen
Beoordeeld op 2 september 2026 op
Geverifieerde aankoop
Beoordeeld op 7 november 2022 op
Geverifieerde aankoop
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Aveda 18084054987, voor dames, geschikt voor fijn haar, normaal haar en vet haar, geschikt voor alle haarkleuren, voedend, 1000 ml, fles
Aveda 18084054987, voor dames, geschikt voor fijn haar, normaal haar en vet haar, geschikt voor alle haarkleuren, voedend, 1000 ml, fles
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 165,24
-€ 41,82
€ 123,42
Verkoper: PerfumTraders
€ 123,42/1l
Productafbeelding van Aveda Cherry Almond Verzachtende Conditioner, 1000 ml
Aveda Cherry Almond Verzachtende Conditioner, 1000 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 76,50
Verkoper: PerfumTraders
€ 76,50/1l
Productafbeelding van Kevin Murphy Blow.Dry Rinse: Voedende en herstellende conditioner, 1000 ml
Kevin Murphy Blow.Dry Rinse: Voedende en herstellende conditioner, 1000 ml
€ 72,32
Verkoper: PerfumTraders
€ 72,32/1l
Productafbeelding van Kevin Murphy Angel Rinse Volumegevende Conditioner, 1000 ml
Kevin Murphy Angel Rinse Volumegevende Conditioner, 1000 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 69,88
-3%
€ 67,32
Verkoper: PerfumTraders
€ 67,32/1l
Productafbeelding van Aveda 18084998199, voor dames, geschikt voor fijn haar, voor alle haarkleuren, geeft glans, 1000 ml, fles
Aveda 18084998199, voor dames, geschikt voor fijn haar, voor alle haarkleuren, geeft glans, 1000 ml, fles
€ 67,13
Verkoper: PerfumTraders
€ 67,13/1l
Productafbeelding van Maria Nila Silver, voor dames, blond haar, blond haar, hydraterend, beschermend, glanzend, verzachtend, versterkend, 1000 ml, pompflacon
Maria Nila Silver, voor dames, blond haar, blond haar, hydraterend, beschermend, glanzend, verzachtend, versterkend, 1000 ml, pompflacon
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 57,85
Verkoper: PerfumTraders
€ 57,85/1l
Productafbeelding van Moroccanoil 7290016494365, voor dames, niet voor professioneel gebruik, voor krullend haar, geschikt voor alle kleuren, geeft glans, maakt het haar glad, 1000 ml
Moroccanoil 7290016494365, voor dames, niet voor professioneel gebruik, voor krullend haar, geschikt voor alle kleuren, geeft glans, maakt het haar glad, 1000 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 57,63
-2%
€ 55,99
Verkoper: PerfumTraders
€ 55,99/1l
Productafbeelding van Sebastian Potion 9 Voedende Conditioner, 1000 ml
Sebastian Potion 9 Voedende Conditioner, 1000 ml
€ 56,10
Verkoper: PerfumTraders
€ 56,10/1l
Productafbeelding van Oribe Supershine Hydraterende Conditioner, 200 ml
Oribe Supershine Hydraterende Conditioner, 200 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 69,36
-20%
€ 55,08
Verkoper: PerfumTraders
€ 275,40/1l
Productafbeelding van Alterna Caviar Anti-Aging Klinische Verdikkende Schuimconditioner, 240 g
Alterna Caviar Anti-Aging Klinische Verdikkende Schuimconditioner, 240 g
€ 55,08
Verkoper: PerfumTraders
€ 229,50/1kg
Productafbeelding van Maria Nila Luminous Colour, voor vrouwen, geschikt voor gekleurd haar, hydraterend, hydraterend, beschermend, 1000 ml, pompflacon, Aqua/Water/Eau, Cetearyl Alcohol, PPG-3 Benzyl Ether Myristate, Behentrimonium Chloride,...
Maria Nila Luminous Colour, voor vrouwen, geschikt voor gekleurd haar, hydraterend, hydraterend, beschermend, 1000 ml, pompflacon, Aqua/Water/Eau, Cetearyl Alcohol, PPG-3 Benzyl Ether Myristate, Behentrimonium Chloride,...
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 53,84
Verkoper: PerfumTraders
€ 53,84/1l
Productafbeelding van Maria Nila Heal, voor dames, anti-roos, hydraterend, voedend, 1000 ml, pompflacon, jasmijn, Aqua/Water/Eau, Cetearyl Alcohol, PPG-3 Benzyl Ether Myristate, Behentrimonium Chloride,...
Maria Nila Heal, voor dames, anti-roos, hydraterend, voedend, 1000 ml, pompflacon, jasmijn, Aqua/Water/Eau, Cetearyl Alcohol, PPG-3 Benzyl Ether Myristate, Behentrimonium Chloride,...
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 51,00
Verkoper: PerfumTraders
€ 51,00/1l
Productafbeelding van Maria Nila Volume, voor dames, geschikt voor fijn haar, hydraterend, beschermend, verzachtend, geeft volume, 1000 ml, fles, Aqua/Water/Eau, Cetearyl Alcohol, PPG-3 Benzyl Ether Myristate, Behentrimonium Chloride,...
Maria Nila Volume, voor dames, geschikt voor fijn haar, hydraterend, beschermend, verzachtend, geeft volume, 1000 ml, fles, Aqua/Water/Eau, Cetearyl Alcohol, PPG-3 Benzyl Ether Myristate, Behentrimonium Chloride,...
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 53,04
Verkoper: PerfumTraders
€ 53,04/1l
Productafbeelding van Verzorgende spoeling voor prachtig volume, 200 ml
Verzorgende spoeling voor prachtig volume, 200 ml
€ 51,00
Verkoper: PerfumTraders
€ 255,00/1l
Productafbeelding van Maria Nila True Soft Conditioner, 1000 ml
Maria Nila True Soft Conditioner, 1000 ml
€ 57,76
-14%
€ 49,53
Verkoper: PerfumTraders
€ 49,53/1l
Productafbeelding van Alterna - Caviar Anti-Aging Glanzgevende Conditioner tegen Pluis - Conditioner voor Ongestructureerd en Pluisig Haar, 250 ml
Alterna - Caviar Anti-Aging Glanzgevende Conditioner tegen Pluis - Conditioner voor Ongestructureerd en Pluisig Haar, 250 ml
€ 49,98
Verkoper: PerfumTraders
€ 199,92/1l
Productafbeelding van Maria Nila Structure Repair, voor vrouwen, beschadigd haar, droog haar, hydraterend, beschermend, verzachtend, 1000 ml, pompflacon, Aqua/Water/Eau, Cetearyl Alcohol, PPG-3 Benzyl Ether Myristate, Behentrimonium Chloride, Zea Mays...
Maria Nila Structure Repair, voor vrouwen, beschadigd haar, droog haar, hydraterend, beschermend, verzachtend, 1000 ml, pompflacon, Aqua/Water/Eau, Cetearyl Alcohol, PPG-3 Benzyl Ether Myristate, Behentrimonium Chloride, Zea Mays...
€ 48,30
Verkoper: PerfumTraders
€ 48,30/1l
Productafbeelding van Oribe Hair Alchemy Heatless Styling Balm 150ml - Stylingconditioner zonder hitte
Oribe Hair Alchemy Heatless Styling Balm 150ml - Stylingconditioner zonder hitte
€ 47,94
Verkoper: PerfumTraders
€ 319,60/1l
Productafbeelding van Sisley Restructuring, voor dames, conditioner, geschikt voor alle haartypes, geschikt voor alle haarkleuren, voedend, glanzend, verzachtend, gladmakend, 200 ml
Sisley Restructuring, voor dames, conditioner, geschikt voor alle haartypes, geschikt voor alle haarkleuren, voedend, glanzend, verzachtend, gladmakend, 200 ml
€ 63,13
-26%
€ 46,39
Verkoper: PerfumTraders
€ 231,95/1l