Leukoplast Vingerpleister elastic (100 stuks)

€ 11,19

plus € 5,95 verzendkosten

Bij jou thuis

do 1 oktober
Onze bestedeals
Pleisters & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van BSN medisch product, artikelnummer 7929801, afmetingen 1,9 cm x rechthoekig, natuurlijke/natuurlijke materialen, 36 stuks
BSN medisch product, artikelnummer 7929801, afmetingen 1,9 cm x rechthoekig, natuurlijke/natuurlijke materialen, 36 stuks
€ 30,02
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Leukoplast Elastic pleister, rol van 8 cm x 5 m, 1 stuk
Leukoplast Elastic pleister, rol van 8 cm x 5 m, 1 stuk
€ 34,29
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Hansaplast 47086 Hansaplast Pflaster ELASTIC mittelbeige 47086, 20 St.
Hansaplast 47086 Hansaplast Pflaster ELASTIC mittelbeige 47086, 20 St.
€ 4,20
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Hansaplast 02607 10 Hansaplast Pflaster ELASTIC
Hansaplast 02607 10 Hansaplast Pflaster ELASTIC
€ 11,16/1m
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 11,16
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Curafix H, fixeerpleister, 1 stuk. (PFL)
Curafix H, fixeerpleister, 1 stuk. (PFL)
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 28,79
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Hansaplast Eeltpleisters, 8 stuks
Hansaplast Eeltpleisters, 8 stuks
€ 14,00
-12%
€ 12,25
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Nexcare Warmtepleisters, 2 stuks
Nexcare Warmtepleisters, 2 stuks
€ 23,27
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Mepore, 60 stuks, steriele wondverbanden
Mepore, 60 stuks, steriele wondverbanden
€ 50,42
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Pleisters YPSIPLAST, 1,9 x 7,2 cm, 50 stuks
Pleisters YPSIPLAST, 1,9 x 7,2 cm, 50 stuks
€ 12,16/1l
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 6,08
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van LEUKOPLAST LEUKOSAN PLEISTERSTERIL 6X38MM, 6X75MM, 9 stuks, verpakking
LEUKOPLAST LEUKOSAN PLEISTERSTERIL 6X38MM, 6X75MM, 9 stuks, verpakking
€ 5,42
-7%
€ 5,04
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Injectiepleister YPSIPOR, 250 stuks, verpakking
Injectiepleister YPSIPOR, 250 stuks, verpakking
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 19,14
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Urgosorb, calciumalginaat-wondverband, 10 stuks
Urgosorb, calciumalginaat-wondverband, 10 stuks
€ 1.093,20/1m
€ 54,66
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Leukoplast, 1,25 cm x 9,2 m, 24 stuks
Leukoplast, 1,25 cm x 9,2 m, 24 stuks
€ 13,87/1m
€ 127,64
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Leukofix verbandpleister, 5 cm x 5 m, 6 stuks
Leukofix verbandpleister, 5 cm x 5 m, 6 stuks
€ 19,23/1m
€ 96,13
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Pleisters YPSIPLAST, 2,5 x 7,2 cm, 50 stuks
Pleisters YPSIPLAST, 2,5 x 7,2 cm, 50 stuks
€ 8,06
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Salvequick pleisterdispenser, 1 stuk
Salvequick pleisterdispenser, 1 stuk
€ 34,77
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Dermaplast Sensitive 4 x 1.5 injectiepleisters (250 stuks)
Dermaplast Sensitive 4 x 1.5 injectiepleisters (250 stuks)
€ 14,17
-2%
€ 13,82
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van LEUKOFIX verbandpleister, 2,5 cm x 5 m
LEUKOFIX verbandpleister, 2,5 cm x 5 m
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 104,89
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van GOTHAPLAST SENSITIV 50X6CM, 1 stuk PFL
GOTHAPLAST SENSITIV 50X6CM, 1 stuk PFL
€ 3,14
-7%
€ 2,92
Verkoper: AbisZ-Markt

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Leukoplast Elastische vingertape, 19 x 180 mm, 100 stuks, PFL
PZN: 13838259



EAN(s): 4042809613292
Gewicht
0.146 kg
Aantal stuks
100
EAN
4042809613292
04042809613292
MPN (Manufacturer Part Number)
909056

Gewicht
0.146 kg
Aantal stuks
100
EAN
4042809613292
04042809613292
MPN (Manufacturer Part Number)
909056
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van AVM 20002853 AVM FRITZ!WLAN Repeater 600, wit-rood
AVM 20002853 AVM FRITZ!WLAN Repeater 600, wit-rood
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 392
€ 54,20
-6%
€ 50,74
Verkoper: TEC-MORE
Productafbeelding van Almusso toiletpapier, grote verpakking met 40 rollen
Almusso toiletpapier, grote verpakking met 40 rollen
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 230
€ 14,49
-10%
€ 12,97
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Originele Apple 20W USB-C oplader
Originele Apple 20W USB-C oplader
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 2192
€ 15,95
Gratis bezorging
Verkoper: MSL-OnlineShop
Productafbeelding van OLYMPIA 9166 1x100 Laminierfolien DIN A4 80 micron
OLYMPIA 9166 1x100 Laminierfolien DIN A4 80 micron
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 88
€ 23,43
-27%
€ 17,09
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van BSN medisch product, artikelnummer 7929801, afmetingen 1,9 cm x rechthoekig, natuurlijke/natuurlijke materialen, 36 stuks
BSN medisch product, artikelnummer 7929801, afmetingen 1,9 cm x rechthoekig, natuurlijke/natuurlijke materialen, 36 stuks
€ 30,02
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van BSN medisch product, artikelnummer 7929800, afmetingen 4,4 x 5 cm, rechthoekig, natuurlijke/natuurlijke materialen, 50 stuks
BSN medisch product, artikelnummer 7929800, afmetingen 4,4 x 5 cm, rechthoekig, natuurlijke/natuurlijke materialen, 50 stuks
€ 29,94
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Leukoplast Elastic pleister, rol van 8 cm x 5 m, 1 stuk
Leukoplast Elastic pleister, rol van 8 cm x 5 m, 1 stuk
€ 34,29
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Intex 29080 Voetbad voor bij het zwembad 56 x 46 x 9 cm, grijs
Intex 29080 Voetbad voor bij het zwembad 56 x 46 x 9 cm, grijs
€ 26,20/1m²
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 334
€ 6,75
Verkoper: Eoshop
Productafbeelding van Mövenpick DER HIMMLISCHE, 500g koffiebonen
Mövenpick DER HIMMLISCHE, 500g koffiebonen
€ 18,22/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 45
€ 25,46
-64%
€ 9,11
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Eau de Parfum Sweet Paradise, 100 ml
Eau de Parfum Sweet Paradise, 100 ml
€ 426,90/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 972
€ 42,69
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van GEEKOM GeekBook X14 Pro laptop, 999 gram, ultralicht, 14" 2.8K OLED-scherm, Intel Core Ultra 5-125H processor, 16GB LPDDR5x RAM (7500MT/s), 512GB SSD, 2x USB4-poorten, vingerafdruksensor, 16 uur batterijduur
GEEKOM GeekBook X14 Pro laptop, 999 gram, ultralicht, 14" 2.8K OLED-scherm, Intel Core Ultra 5-125H processor, 16GB LPDDR5x RAM (7500MT/s), 512GB SSD, 2x USB4-poorten, vingerafdruksensor, 16 uur batterijduur
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 849,00
Gratis bezorging
Verkoper: 360deutschlandstore
Productafbeelding van Leukoplast Elastic wondsnelverband 5m x 4 (1 stuk)
Leukoplast Elastic wondsnelverband 5m x 4 (1 stuk)
€ 4,51/1m
€ 22,53
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van WUNDmed® 02-107 WUNDmed® Fingerpflaster 02-107 beige 2,0 x 12,0 cm, 10 St.
WUNDmed® 02-107 WUNDmed® Fingerpflaster 02-107 beige 2,0 x 12,0 cm, 10 St.
€ 222,33/1m
€ 26,68
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Hogedrukreiniger spuitlans met 2 opzetstukken, verstelbaar, voor waterslang - Waterstraal
Hogedrukreiniger spuitlans met 2 opzetstukken, verstelbaar, voor waterslang - Waterstraal
3,2Gemiddelde beoordeling: 3,2 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 12,99
Gratis bezorging
Verkoper: Mormark
Productafbeelding van Gucci Guilty Pour Homme, herenparfum, 50 ml, eau de toilette
Gucci Guilty Pour Homme, herenparfum, 50 ml, eau de toilette
€ 871,20/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 43,56
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Beauty of Joseon Revive Eye Serum (30 ml)
Beauty of Joseon Revive Eye Serum (30 ml)
€ 755,00/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 41
€ 22,65
Gratis bezorging
Verkoper: Skinkura-Koreanskincare
Productafbeelding van Emporio Armani Stronger With You Intensely, eau de parfum voor heren, 50 ml, niet navulbaar, geurprofiel: roze peper, vanille, amber
Emporio Armani Stronger With You Intensely, eau de parfum voor heren, 50 ml, niet navulbaar, geurprofiel: roze peper, vanille, amber
€ 1.256,40/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 62,82
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Merax Tafelmodel koelkast 128 liter met vriesvak en glazen deur, flessenkoelkasten met LED-verlichting en verstelbare planken, drankkoelkast 110 cm met koel- en vriesfunctie, vrijstaand
Merax Tafelmodel koelkast 128 liter met vriesvak en glazen deur, flessenkoelkasten met LED-verlichting en verstelbare planken, drankkoelkast 110 cm met koel- en vriesfunctie, vrijstaand
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 42
€ 302,99
-€ 7,00
€ 295,99
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is E.
Verkoper: MERAX
Productafbeelding van Apple iPhone 16, zwart - Smartphone - Mobiele telefoon - 128 GB
Apple iPhone 16, zwart - Smartphone - Mobiele telefoon - 128 GB
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 19
€ 1.048,96
Gratis bezorging
Verkoper: Vehe_Shop_NL
Productafbeelding van BSN medical, elastisch verband, latex, beige, 1 stuk, pasta (direct bruikbaar), 5000 mm, 60 mm
BSN medical, elastisch verband, latex, beige, 1 stuk, pasta (direct bruikbaar), 5000 mm, 60 mm
€ 5,64/1m
€ 28,22
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Lunchbox, broodtrommel met 3 compartimenten en bestek, 1400 ml, vaatwasmachinebestendig, lekvrij, bento box voor kinderen en volwassenen
Lunchbox, broodtrommel met 3 compartimenten en bestek, 1400 ml, vaatwasmachinebestendig, lekvrij, bento box voor kinderen en volwassenen
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 17,23
Gratis bezorging
Verkoper: StarCommerce
Productafbeelding van MalTec nekmassageapparaat: voor nek, rug en het hele lichaam. Massageapparaat, Shiatsu, massageband, met verwarming en vibratie, voor pijnverlichting en spierontspanning. Nekmassageapparaat
MalTec nekmassageapparaat: voor nek, rug en het hele lichaam. Massageapparaat, Shiatsu, massageband, met verwarming en vibratie, voor pijnverlichting en spierontspanning. Nekmassageapparaat
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 403
€ 33,20
Gratis bezorging
Verkoper: MALIS
Productafbeelding van CASARIA® Badmat: Gemaakt van FSC®-gecertificeerd acaciahout, antislip, badmat, douchemat, houten douchemat, badkamermat, douchemat, vloerkleed, mozaïek
CASARIA® Badmat: Gemaakt van FSC®-gecertificeerd acaciahout, antislip, badmat, douchemat, houten douchemat, badkamermat, douchemat, vloerkleed, mozaïek
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 36
€ 39,90
-37%
€ 24,99
Gratis bezorging
Verkoper: KadoshopYunley
Productafbeelding van Parasol N23, tuinpapier, rechthoekig, 2x3 meter, kantelbaar, polyester/aluminium, 4,5 kg, UV-bescherming 50+, kleur: bordeaux
Parasol N23, tuinpapier, rechthoekig, 2x3 meter, kantelbaar, polyester/aluminium, 4,5 kg, UV-bescherming 50+, kleur: bordeaux
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 29
€ 119,98
Gratis bezorging
Verkoper: heute-wohnen
Productafbeelding van Medisana 79030 Medisana MediTouch 2 Blutzucker-Messgerät West-Vers.
Medisana 79030 Medisana MediTouch 2 Blutzucker-Messgerät West-Vers.
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 39
€ 132,00
Gratis bezorging
Verkoper: NovaMBSmart
Productafbeelding van Nespresso koffiemachine Lattissima One EN510.W, wit
Nespresso koffiemachine Lattissima One EN510.W, wit
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 204
€ 221,65
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van Intenso 7501520 40er Batterien Energy Ultra Mignon AA 1,5 V
Intenso 7501520 40er Batterien Energy Ultra Mignon AA 1,5 V
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 143
€ 17,76
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van FRITZ 20002839: FRITZ!Box 7530, draadloze router
FRITZ 20002839: FRITZ!Box 7530, draadloze router
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 86
€ 260,27
-€ 35,95
€ 224,32
Verkoper: TEC-MORE
Productafbeelding van LEGO® DUPLO Classic 10913 Opbergdoos
LEGO® DUPLO Classic 10913 Opbergdoos
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 49
€ 29,05
Verkoper: Nejhracka
Productafbeelding van Dr. Althea 345, verzachtende crème, 50 ml
Dr. Althea 345, verzachtende crème, 50 ml
€ 458,00/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 200
€ 22,90
Verkoper: DUBAISTORE

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 3 beoordelingen
Beoordeeld op 14 maart 2026 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Snelle levering
Beoordeeld op 21 april 2025 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Vingerpleisters
Beoordeeld op 28 april 2025 op
Geverifieerde aankoop
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Beschermhoezen voor tenen en vingers – Anti-wrijving teenbeschermers tegen druk en schuur – Bescherming bij eelt en likdoorns – Op maat te knippen – Maten S/M/L
Beschermhoezen voor tenen en vingers – Anti-wrijving teenbeschermers tegen druk en schuur – Bescherming bij eelt en likdoorns – Op maat te knippen – Maten S/M/L
€ 15,99
-37%
€ 9,99
Gratis bezorging
Verkoper: SA--ESSENTIALS556893
€ 66,60/1m
Productafbeelding van Beschermhoezen voor tenen en vingers – Anti-wrijving teenbeschermers tegen druk en schuur – Bescherming bij eelt en likdoorns – Op maat te knippen – Maten S/M/L
Beschermhoezen voor tenen en vingers – Anti-wrijving teenbeschermers tegen druk en schuur – Bescherming bij eelt en likdoorns – Op maat te knippen – Maten S/M/L
€ 15,99
-37%
€ 9,99
Gratis bezorging
Verkoper: SA--ESSENTIALS556893
€ 66,60/1m
Productafbeelding van INF Kaaktrainer Kaaklijntrainer siliconen 3-pack
INF Kaaktrainer Kaaklijntrainer siliconen 3-pack
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 9,09
Gratis bezorging5% Voucher
Verkoper: INFshop
Productafbeelding van Sport en fitness, draaiende taille-schijf, veelzijdige buikspiertraining-plaat, praktische trainingsapparatuur voor thuisgebruik, zwart
Sport en fitness, draaiende taille-schijf, veelzijdige buikspiertraining-plaat, praktische trainingsapparatuur voor thuisgebruik, zwart
€ 32,00
Gratis bezorging
Verkoper: Ladenza
Productafbeelding van Hydrokolloid pleisters met gel, waterdicht, voor hiel en voorvoet, 16 stuks
Hydrokolloid pleisters met gel, waterdicht, voor hiel en voorvoet, 16 stuks
€ 37,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 612,74/1m
Productafbeelding van Hydrokolloid pleisters voor blaren, 16 stuks. Waterdichte gelpleisters voor hiel, voorvoet en hielbescherming. Verlichten pijn door wrijving
Hydrokolloid pleisters voor blaren, 16 stuks. Waterdichte gelpleisters voor hiel, voorvoet en hielbescherming. Verlichten pijn door wrijving
€ 37,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 61,27/1m
Productafbeelding van Hydrokolloid pleisters voor blaren, 24 stuks. Waterdichte gelpleisters voor hiel, voorvoet en hielbescherming. Verlichten pijn door wrijving
Hydrokolloid pleisters voor blaren, 24 stuks. Waterdichte gelpleisters voor hiel, voorvoet en hielbescherming. Verlichten pijn door wrijving
€ 39,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 645,00/1m
Productafbeelding van Hydrokolloid pleisters, 24 stuks. Waterdichte gelpleisters voor hiel, tenen, voorvoet. Verlichten wrijving en pijn
Hydrokolloid pleisters, 24 stuks. Waterdichte gelpleisters voor hiel, tenen, voorvoet. Verlichten wrijving en pijn
€ 37,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 633,17/1m
Productafbeelding van Hydrokolloid pleisters, waterdicht, gel, voor hiel en voorvoet, bescherming van de hiel, 16 stuks
Hydrokolloid pleisters, waterdicht, gel, voor hiel en voorvoet, bescherming van de hiel, 16 stuks
€ 37,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 550,58/1m
Productafbeelding van Tattoofolie, 15 cm x 5 meter, waterdicht, transparant, wondfolie voor nazorg
Tattoofolie, 15 cm x 5 meter, waterdicht, transparant, wondfolie voor nazorg
€ 45,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 9,20/1m
Productafbeelding van Scheenbeschermers voor kinderen, voetbal, met enkelbescherming, zwart, maat S (tot 130 cm), verstelbaar
Scheenbeschermers voor kinderen, voetbal, met enkelbescherming, zwart, maat S (tot 130 cm), verstelbaar
€ 55,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 339,33/1m
Productafbeelding van Mondpleisters voor tijdens het slapen, 60 stuks, H-vorm, tegen snurken, bevordert neusademhaling, blauw
Mondpleisters voor tijdens het slapen, 60 stuks, H-vorm, tegen snurken, bevordert neusademhaling, blauw
€ 47,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 4.799,00/1m
Productafbeelding van Neuspleisters tegen snurken, 100 stuks, voor een betere ademhaling
Neuspleisters tegen snurken, 100 stuks, voor een betere ademhaling
€ 52,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 757,00/1m
Productafbeelding van Mondpleisters voor slapen, 60 stuks, H-vorm, tegen snurken, bevorderen van neusademhaling
Mondpleisters voor slapen, 60 stuks, H-vorm, tegen snurken, bevorderen van neusademhaling
€ 42,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 7,17/1m
Productafbeelding van Eczeempleisters voor eelt, voor de voeten, maïs, voetverzorging, 24 stuks
Eczeempleisters voor eelt, voor de voeten, maïs, voetverzorging, 24 stuks
€ 39,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 322,50/1m
Productafbeelding van Pleisters voor eelt, eeltverwijderpads, voetverzorging, 48 stuks
Pleisters voor eelt, eeltverwijderpads, voetverzorging, 48 stuks
€ 44,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 374,92/1m
Productafbeelding van 100 stuks waterdichte, ronde, ademende mini-pleisters voor de eerste behandeling van kleine wondjes
100 stuks waterdichte, ronde, ademende mini-pleisters voor de eerste behandeling van kleine wondjes
€ 19,00
Gratis bezorging
Verkoper: Ladenza
Productafbeelding van Ortho-inlegzolen voor platvoeten, met boogondersteuning en geheugenschuim
Ortho-inlegzolen voor platvoeten, met boogondersteuning en geheugenschuim
€ 18,00
Gratis bezorging
Verkoper: Ladenza
Productafbeelding van Bsn Medical Leukoplast, huidkleurig pleister, 5x5 cm, 1 stuk
Bsn Medical Leukoplast, huidkleurig pleister, 5x5 cm, 1 stuk
€ 6,42
Verkoper: VogueVista