Flying Goose Sriracha Mayonaise, 730 ml – Een kruidige en romige saus voor veelzijdig gebruik

€ 8,10

€ 11,10 / 1l

plus € 14,99 verzendkosten

Bij jou thuis

vr 9 – di 13 oktober
Wees er snel bij!
Barbecuesauzen & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Flying Goose Saus 455 ml, verschillende smaken - Sriracha Mayonaise
Flying Goose Saus 455 ml, verschillende smaken - Sriracha Mayonaise
€ 13,69/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 6,64
-6%
€ 6,23
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Chili-Sriracha saus, 455 ml - Flying Goose
Chili-Sriracha saus, 455 ml - Flying Goose
€ 46,04/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 23,99
-12%
€ 20,95
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Flying Goose Saus, verschillende smaken, 200 ml - Sriracha, extra pittig
Flying Goose Saus, verschillende smaken, 200 ml - Sriracha, extra pittig
€ 30,60/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 6,12
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Callowfit Salty Caramel Sauce (300 ml)
Callowfit Salty Caramel Sauce (300 ml)
€ 14,40/1l
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 4,32
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Yakso Sriacha Mayonaise  (200 gr)
Yakso Sriacha Mayonaise (200 gr)
€ 21,49/1kg
€ 3,76
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van TABASCO® Sriracha-pepersaus, 148 ml
TABASCO® Sriracha-pepersaus, 148 ml
€ 100,00/1l
€ 14,80
Gratis bezorging
Verkoper: SureShot
Productafbeelding van Develey Gourmet Remoulade, romig en kruidig, ideaal om gerechten mee te verfijnen. 875 ml
Develey Gourmet Remoulade, romig en kruidig, ideaal om gerechten mee te verfijnen. 875 ml
€ 11,98/1l
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 10,48
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Torchbearer Sauces Honingmosterd "Honey Badger" (Pittig) - 142 ml
Torchbearer Sauces Honingmosterd "Honey Badger" (Pittig) - 142 ml
€ 138,66/1l
€ 19,69
Verkoper: Unicat-Candy
Productafbeelding van Amaizin Bio Taco Sauce mild 220g
Amaizin Bio Taco Sauce mild 220g
€ 13,95/1kg
€ 3,25
-5%
€ 3,07
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Tabasco Chipotle Saus 150 ml
Tabasco Chipotle Saus 150 ml
€ 113,00/1kg
€ 16,95
Gratis bezorging
Verkoper: SureShot
Productafbeelding van Yildriz Amerikaanse Barbecue Saus 265 ml – Pittige barbecuesaus voor grillplezier
Yildriz Amerikaanse Barbecue Saus 265 ml – Pittige barbecuesaus voor grillplezier
€ 75,28/1kg
€ 19,95
5% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: Kpictiah
Productafbeelding van Knorr Rundvleesstoofpot saus, in poedervorm, krachtig gekruid, 1000g
Knorr Rundvleesstoofpot saus, in poedervorm, krachtig gekruid, 1000g
€ 47,03/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 47,03
Verkoper: AllYouNeed
SOS WEGAŃSKI BOLOGNESE BEZGLUTENOWY BIO 340 ml - ZWERGENWIESE
Zwergenwiese Vegetarische Bolognaise (340 ml)
€ 9,97/1l
€ 3,39
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Zoete chilisaus (259 ml)
Zoete chilisaus (259 ml)
€ 38,76/1l
€ 10,04
Verkoper: TEC-MORE
Productafbeelding van HEINZ 6880842002 HEINZ Curry-Mango-Sauce  220,0 ml, 1 St.
HEINZ 6880842002 HEINZ Curry-Mango-Sauce 220,0 ml, 1 St.
€ 36,49/1kg
€ 9,05
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Yildriz Heet Saus 265g – Pittige kruidenolie voor een intense smaak
Yildriz Heet Saus 265g – Pittige kruidenolie voor een intense smaak
€ 75,28/1kg
€ 19,95
5% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: Kpictiah
Verpackungsbild Thomy Les Sauces Hollandaise Professional Servierfertig 1000ml
Thomy Les Sauces Hollandaise, professionele bereiding, klaar voor gebruik, 1000 ml
€ 15,77/1l
€ 15,77
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Knorr® 6738140003 Knorr® Professional Sauce Bearnaise 1,0 kg, 1 St.
Knorr® 6738140003 Knorr® Professional Sauce Bearnaise 1,0 kg, 1 St.
€ 71,75/1kg
€ 71,75
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Sos BBQ gerookte pruimensmaak Fanex, 450g
Sos BBQ gerookte pruimensmaak Fanex, 450g
€ 7,18/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 3,40
-4%
€ 3,23
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Currysaus, pittigheid niveau 10 (van 10)
Currysaus, pittigheid niveau 10 (van 10)
€ 16,68/1l
€ 4,34
-3%
€ 4,17
Verkoper: AllYouNeed

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

De Flying Goose Sriracha Mayo Saus 730 ml is een combinatie van twee smaakwerelden: pittige chilipepers en romige mayonaise, verpakt in een handige fles. Dit product is geïnspireerd door de Aziatische keuken, maar is ook zeer populair in traditionele westerse gerechten. Door zijn unieke karakter is het uitermate geschikt als ingrediënt voor sauzen, dips of als directe toevoeging aan gerechten.

De dikke, maar toch soepele consistentie maakt het gemakkelijk aan te brengen en de hoeveelheid te controleren, en de handigedispenserfles maakt het dagelijks gebruik eenvoudiger. De saus past bij een breed scala aan gerechten, van klassieke snacks zoals chips en burgers, tot sandwiches en wraps, en zelfs bij sushi, loempia's, sandwiches, pizza en gegrilde gerechten. De lichte pittigheid in combinatie met de mildheid van de mayonaise maakt het onderscheidend, maar niet te overheersend.

Al met al is de Flying Goose Sriracha Mayo Saus 730 ml een veelzijdige culinaire aanvulling met een perfect uitgebalanceerde smaak en een handige verpakking. De romige textuur, het pittig-milde smaakprofiel, de grote inhoud en het gemakkelijke gebruik maken het tot een onmisbaar product in de keuken van elke liefhebber van moderne smaken en de fusionkeuken.

Inhoud
0.73 l
Ingrediënten
Plantaardige olie (sojaolie); water; suiker; gemodificeerde zetmeel; chilipasta (chili, azijn, zout, knoflook); eierdooier; azijn; mosterdpoeder; zout; zuurteregelaar (E330); conserveermiddel (E202).
Voedingswaarde
Energie: 1170 kJ / 281 kcal; Vet: 19 g; waarvan verzadigde vetzuren: 2,8 g; Koolhydraten: 26 g; waarvan suikers: 17 g; Vezels: 1,2 g; Eiwit: 0,9 g; Zout: 4,1 g
Allergenen
Sojabonen en producten op basis daarvan
Mosterd en producten op basis daarvan
Pinda's (aardnoten) en producten op basis daarvan
Levensmiddelenbedrijven
Hersteller: Exotic Food PCL Thailand Importeur: Heuschen & Schrouff OFT B.V. Niederlande
Verkoopbenaming
Flying Goose Sriracha Mayonaise, 730 ml – Een kruidige en romige saus voor veelzijdig gebruik
Fabrikant
FLYING GOOSE
MPN (Manufacturer Part Number)
1821
EAN
8853662056678

Inhoud
0.73 l
Ingrediënten
Plantaardige olie (sojaolie); water; suiker; gemodificeerde zetmeel; chilipasta (chili, azijn, zout, knoflook); eierdooier; azijn; mosterdpoeder; zout; zuurteregelaar (E330); conserveermiddel (E202).
Voedingswaarde
Energie: 1170 kJ / 281 kcal; Vet: 19 g; waarvan verzadigde vetzuren: 2,8 g; Koolhydraten: 26 g; waarvan suikers: 17 g; Vezels: 1,2 g; Eiwit: 0,9 g; Zout: 4,1 g
Allergenen
Sojabonen en producten op basis daarvan
Mosterd en producten op basis daarvan
Pinda's (aardnoten) en producten op basis daarvan
Levensmiddelenbedrijven
Hersteller: Exotic Food PCL Thailand Importeur: Heuschen & Schrouff OFT B.V. Niederlande
Verkoopbenaming
Flying Goose Sriracha Mayonaise, 730 ml – Een kruidige en romige saus voor veelzijdig gebruik
Fabrikant
FLYING GOOSE
MPN (Manufacturer Part Number)
1821
EAN
8853662056678
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Flying Goose - Sriracha chilisaus - Zeer pittig - Blackout - 455 ml
Flying Goose - Sriracha chilisaus - Zeer pittig - Blackout - 455 ml
€ 41,36/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 18,82
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Chili-Sriracha saus, 455 ml - Flying Goose
Chili-Sriracha saus, 455 ml - Flying Goose
€ 46,04/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 23,99
-12%
€ 20,95
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Flying Goose Saus, verschillende smaken, 200 ml - Sriracha Mayonaise
Flying Goose Saus, verschillende smaken, 200 ml - Sriracha Mayonaise
€ 99,95/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 19,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Kikkoman Sojasaus - 1000 ml
Kikkoman Sojasaus - 1000 ml
€ 27,99/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 27,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Lee Kum Kee Zoetzure Saus, 240g
Lee Kum Kee Zoetzure Saus, 240g
€ 33,88/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 8,13
Verkoper: SpiritsFlavour
Productafbeelding van Lee Kum Kee sojasaus, Hoisin smaak, 397g
Lee Kum Kee sojasaus, Hoisin smaak, 397g
€ 21,59/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 8,57
Verkoper: SpiritsFlavour
Productafbeelding van Lee Kum Kee Premium lichte sojasaus 500 ml
Lee Kum Kee Premium lichte sojasaus 500 ml
€ 19,52/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 9,76
Verkoper: SpiritsFlavour
Productafbeelding van Sriracha chilisaus, extra pittig (70% chili), 455 ml - Flying Goose
Sriracha chilisaus, extra pittig (70% chili), 455 ml - Flying Goose
€ 50,53/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 22,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Flying Goose - Sriracha, extreem pittige chilisaus - rode dop - 730 ml
Flying Goose - Sriracha, extreem pittige chilisaus - rode dop - 730 ml
€ 10,21/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 14,29
-47%
€ 7,45
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Levoit LVAC-200, 2-in-1 steelstofzuiger, zonder zak, wit, zwart, drooggebruik, cycloon/filtratie, borstelloos
Levoit LVAC-200, 2-in-1 steelstofzuiger, zonder zak, wit, zwart, drooggebruik, cycloon/filtratie, borstelloos
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 205,77
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Compo Sana, kwaliteitsrijke potgrond voor bloemen (cultivatiegrond)
Compo Sana, kwaliteitsrijke potgrond voor bloemen (cultivatiegrond)
€ 0,99/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 101
€ 20,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van Krakus Poolse ham met gelei - Authentieke delicatesse uit Polen, 455 g
Krakus Poolse ham met gelei - Authentieke delicatesse uit Polen, 455 g
€ 15,47/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 39
€ 7,04
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van wasa® 226599 wasa® Vollkorn Knäckebrot 260,0 g, 1 St.
wasa® 226599 wasa® Vollkorn Knäckebrot 260,0 g, 1 St.
€ 34,73/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 9,03
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Relaxdays BOWLY, Sada, Zwart, Roestvrij staal, 0,8 liter, 1 liter, 2 liter, 3,5 liter
Relaxdays BOWLY, Sada, Zwart, Roestvrij staal, 0,8 liter, 1 liter, 2 liter, 3,5 liter
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 33,99
Gratis bezorging
Verkoper: Relaxdays
Productafbeelding van WMF Steakbestekset, 12-delig, artikelnummer 120493
WMF Steakbestekset, 12-delig, artikelnummer 120493
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 54
€ 135,00
-€ 75,01
€ 59,99
Verkoper: HausDerGeschenke
Productafbeelding van Callowfit Salty Caramel Sauce (300 ml)
Callowfit Salty Caramel Sauce (300 ml)
€ 14,40/1l
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 4,32
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Callowfit Chocolate Sauce (300 ml)
Callowfit Chocolate Sauce (300 ml)
€ 14,40/1l
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 4,43
-2%
€ 4,32
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Long Life merk, snelkooknoedels met ei, 500g. Snelkook woknoedels
Long Life merk, snelkooknoedels met ei, 500g. Snelkook woknoedels
€ 4,92/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 2,92
-15%
€ 2,46
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van SODASTREAM Gas Refill - Quick Connect Clip-on System - Up to 60L of Carbonated Water
SODASTREAM Gas Refill - Quick Connect Clip-on System - Up to 60L of Carbonated Water
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 196
€ 43,65
-37%
€ 27,49
Verkoper: esiteo
Productafbeelding van Ferrero Kinder-reepjes, grote verpakking (36 stuks van 21 gram per stuk)
Ferrero Kinder-reepjes, grote verpakking (36 stuks van 21 gram per stuk)
€ 29,81/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 36
€ 22,54
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Maekrua Oestersaus, 2-pack, 2 x 600 ml
Maekrua Oestersaus, 2-pack, 2 x 600 ml
€ 13,97/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 8,38
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Lattafa Perfumes - Yara Tous EDP 100ml
Lattafa Perfumes - Yara Tous EDP 100ml
€ 1.845,00/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 1498
€ 18,45
Gratis bezorging
Verkoper: MyPerfumesHome
Productafbeelding van Samyang Ramen, smaak: Buldak Hot Chicken, 700g (5 porties van 140g)
Samyang Ramen, smaak: Buldak Hot Chicken, 700g (5 porties van 140g)
€ 25,90/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 18,13
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van Royal Tiger Sushi Rijst, 1 kg
Royal Tiger Sushi Rijst, 1 kg
€ 4,56/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 43
€ 4,80
-5%
€ 4,56
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van JBL Wave 200TWS witte in-ear-koptelefoon
JBL Wave 200TWS witte in-ear-koptelefoon
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 216
€ 40,00
Gratis bezorging
Verkoper: Trading-Shop25
Productafbeelding van Flying Goose Saus 455 ml, verschillende smaken - Sriracha Mayonaise
Flying Goose Saus 455 ml, verschillende smaken - Sriracha Mayonaise
€ 13,69/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 6,64
-6%
€ 6,23
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Superior Soja-ervtensaus, licht, 610 ml
Superior Soja-ervtensaus, licht, 610 ml
€ 4,49/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 2,74
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van EDA 010703 G.GF: Parasolstandaard, kunststof, rond, 430 mm, donkergrijs
EDA 010703 G.GF: Parasolstandaard, kunststof, rond, 430 mm, donkergrijs
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 30
€ 36,02
-9%
€ 32,63
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van HEINZ 3078825003 HEINZ American Style Burgersauce 220,0 ml, 1 St.
HEINZ 3078825003 HEINZ American Style Burgersauce 220,0 ml, 1 St.
€ 41,14/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 9,05
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van MAKARON (RIJSTNOEDELS) DIRECT KLAAR (3 mm) 400 g - FARMER
MAKARON (RIJSTNOEDELS) DIRECT KLAAR (3 mm) 400 g - FARMER
€ 5,52/1kg
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 2,33
-5%
€ 2,21
Verkoper: Katomix

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 5 beoordelingen
Beoordeeld op 14 februari 2026 op
Geverifieerde aankoop
Melden
[730ml] FLYING GOOSE Sriracha Mayosaus / Chili-room pittig-heet
Beoordeeld op 27 juni 2022 op
Geverifieerde aankoop