White Goblin Games Bordspel Codenames Disney - Partyspel, vanaf 8 jaar

€ 38,49

plus € 9,95 verzendkosten

Bij jou thuis

do 1 – vr 2 oktober
Onze bestedeals
Bordspellen & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Codenames Undercover – Een ondeugend gezelschapsspel voor volwassenen
Codenames Undercover – Een ondeugend gezelschapsspel voor volwassenen
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 18,87
Verkoper: Limonds
Productafbeelding van HeidelBÄR Games GmbH, Codenames: Terug naar Hogwarts
HeidelBÄR Games GmbH, Codenames: Terug naar Hogwarts
€ 37,26
Verkoper: Di-Life
Productafbeelding van White Goblin Games: Everdell - Mistwood
White Goblin Games: Everdell - Mistwood
€ 81,49
Verkoper: SpielzeugBetuwe
Productafbeelding van White Goblin Games Frantic – Kaartspel
White Goblin Games Frantic – Kaartspel
€ 42,85
-40%
€ 25,49
Verkoper: SpielzeugBetuwe
Productafbeelding van White Goblin-Spiele Sixto-blokken – Scoreblok
White Goblin-Spiele Sixto-blokken – Scoreblok
€ 12,49
-12%
€ 10,99
Verkoper: SpielzeugBetuwe
Productafbeelding van White Goblin Games Ratjack – Kaartspel
White Goblin Games Ratjack – Kaartspel
€ 28,99
Verkoper: SpielzeugBetuwe
Productafbeelding van White Goblin Games, Everdell Junior – Bordspel
White Goblin Games, Everdell Junior – Bordspel
€ 68,31
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van CLUEDO Wednesday - Board Game - WINNING MOVES - Ages 12+
CLUEDO Wednesday - Board Game - WINNING MOVES - Ages 12+
€ 54,25
-4%
€ 51,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van White Goblin Games - Everdell: Pearlbrook
White Goblin Games - Everdell: Pearlbrook
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 66,03
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van White Goblin Games: Everdell - De Houten Evertree
White Goblin Games: Everdell - De Houten Evertree
€ 53,99
-4%
€ 51,41
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van White Goblin Games - Nimalia, een bordspel
White Goblin Games - Nimalia, een bordspel
€ 24,49
Verkoper: SpielzeugBetuwe
Productafbeelding van Asmodee Dixit Disney, Bordspel, Strategie, Vanaf 8 jaar, 30 minuten, Familie spel
Asmodee Dixit Disney, Bordspel, Strategie, Vanaf 8 jaar, 30 minuten, Familie spel
€ 45,90
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van White Goblin Games als kaartspel
White Goblin Games als kaartspel
€ 17,99
-8%
€ 16,49
Verkoper: SpielzeugBetuwe
Productafbeelding van Identity Games 04276, Kaartspel, Kennisspel, vanaf 8 jaar
Identity Games 04276, Kaartspel, Kennisspel, vanaf 8 jaar
€ 33,95
-48%
€ 17,64
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van 999Games, 999 Games: Catan - Uitbreidingsset voor het bordspel
999Games, 999 Games: Catan - Uitbreidingsset voor het bordspel
€ 26,39
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van Tactic iKNOW 58640, Bordspel, Kennisspel, vanaf 15 jaar
Tactic iKNOW 58640, Bordspel, Kennisspel, vanaf 15 jaar
€ 29,99
-2%
€ 29,30
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van EPOCH Games 7583, Bordspel, Vanaf 5 jaar, Familie spel
EPOCH Games 7583, Bordspel, Vanaf 5 jaar, Familie spel
€ 66,80
-34%
€ 43,95
Verkoper: TEC-MORE
Productafbeelding van Dujardin 41337, Bordspel, Partyspel, Vanaf 8 jaar, 25 minuten, 50 minuten, Familie spel
Dujardin 41337, Bordspel, Partyspel, Vanaf 8 jaar, 25 minuten, 50 minuten, Familie spel
€ 39,93
Gratis bezorging
Verkoper: PlanetHappy
Productafbeelding van White Goblin Games Everdell Duo – Bordspel
White Goblin Games Everdell Duo – Bordspel
€ 52,07
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van Identity Games 05464, Bordspel, Kennisspel, Vanaf 7 jaar, Familie spel
Identity Games 05464, Bordspel, Kennisspel, Vanaf 7 jaar, Familie spel
€ 26,00
-3%
€ 25,20
Gratis bezorging
Verkoper: Aximax

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

White Goblin Games Bordspel Codenames Disney Afbeeldingen

Bij Codenames Disney strijden twee teams om als eerste alle Disney-kaarten te vinden die bij hun sleutelwoorden horen. Alleen de spelleider van elk team weet welke kaarten de rest van het team moet vinden. De spelleiders geven een aanwijzing in de vorm van een codewoord, en het is aan jullie om de juiste Disney-kaarten te laten zien. Zorg ervoor dat je het juiste codewoord gebruikt en niet per ongeluk het andere team helpt. Wees het eerste team dat alle schatten vindt, en jullie winnen het spel!

Specificaties:
Kleur: multicolor
Geslacht: Junior, Unisex
Aantal spelers: 2-8 spelers
Speelduur: 15 minuten
Materiaal: karton
Taal verpakking: Nederlands
Taal handleiding: Nederlands
Afmetingen verpakking: 23,5 x 16,5 x 5,5 cm (L x B x H)
Leeftijd: vanaf 8 jaar

Inhoud:
200 Disney speelkaarten
1 kaarthouder
Spelregels



Benodigdheden: Geen stroom
Kleur: Multicolor
Materiaal: Karton
Gewicht in kg: 1
Taal spel: Nederlands
Taal handleiding: Universeel
Bekende personages: Mickey Mouse
Batterijtype: Geen batterijen
Speltype: Denkspel
App nodig voor volledige functionaliteit: Nee
Kan zelfstandig met internet verbinden: Nee
Geslacht: Junior
Geslacht: Unisex
Doelgroep: Kind
Doelgroep: Volwassene
Spelserie: Codenames
Aantal spelers: 2-8 spelers
Speelduur: 15-29 minuten
Spelleditie: Basisspel
Leeftijd: 8-10 jaar
Leeftijd: 10-12 jaar
Leeftijd: Vanaf 12 jaar
Leeftijd: Boven 16 jaar
Leeftijd: Vanaf 18 jaar
Leeftijd: Vanaf 18 jaar

EAN
8718026304232
Fabrikant
White Goblin Games
Bevat batterijen
Nee
MPN (Manufacturer Part Number)
64914991

EAN
8718026304232
Fabrikant
White Goblin Games
Bevat batterijen
Nee
MPN (Manufacturer Part Number)
64914991
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van HeidelBÄR Games GmbH, Codenames: Terug naar Hogwarts
HeidelBÄR Games GmbH, Codenames: Terug naar Hogwarts
€ 37,26
Verkoper: Di-Life
Productafbeelding van Heidelberger CZ066, codenaam - Spel van het Jaar 2016
Heidelberger CZ066, codenaam - Spel van het Jaar 2016
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 59,62
-48%
€ 30,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Czech Games Edition: Familie spel, communicatiespel, Codenames Undercover, CGED0030
Czech Games Edition: Familie spel, communicatiespel, Codenames Undercover, CGED0030
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 43,26
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Codenames Undercover – Een ondeugend gezelschapsspel voor volwassenen
Codenames Undercover – Een ondeugend gezelschapsspel voor volwassenen
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 18,87
Verkoper: Limonds
Productafbeelding van Asmodee Codenames: Foto's, Bordspel, Rollenspel, Geschikt voor kinderen vanaf 10 jaar, Speelduur: 15 minuten
Asmodee Codenames: Foto's, Bordspel, Rollenspel, Geschikt voor kinderen vanaf 10 jaar, Speelduur: 15 minuten
€ 24,77
Verkoper: Di-Life
Productafbeelding van Codenames (spel) 2023
Codenames (spel) 2023
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 24,66
Verkoper: Di-Life
Productafbeelding van Tonies Weihnachtsmann & Co. KG
Tonies Weihnachtsmann & Co. KG
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 124
€ 98,98
-€ 19,40
€ 79,58
Gratis bezorging
Verkoper: DL_Ventures
Productafbeelding van Asmodee Codenames Duett
Asmodee Codenames Duett
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 43,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Samsung Galaxy Watch4 R860, 40mm, zwart
Samsung Galaxy Watch4 R860, 40mm, zwart
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 128
€ 479,00
Verkoper: G-Electronics
Productafbeelding van 15x Fifa World Cup 2026 Sticker Tüten – 7 Sticker je Tüte – insgesamt 105 Stickern
15x Fifa World Cup 2026 Sticker Tüten – 7 Sticker je Tüte – insgesamt 105 Stickern
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 87
€ 24,24
Gratis bezorging
Verkoper: Heartforcards
Productafbeelding van Merax gestoffeerd bed 140x200 cm met hydraulische opbergruimte, tweepersoonsbed met fluweelstof en lattenbodem, hoofdeinde met een ruim design, beige
Merax gestoffeerd bed 140x200 cm met hydraulische opbergruimte, tweepersoonsbed met fluweelstof en lattenbodem, hoofdeinde met een ruim design, beige
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 326,99
-€ 22,00
€ 304,99
Gratis bezorging
Verkoper: MERAX
Productafbeelding van FIFA 2026 WERELDBEKER STICKER COLLECTIE: 50 VERPAKKINGEN, elk met 7 stickers
FIFA 2026 WERELDBEKER STICKER COLLECTIE: 50 VERPAKKINGEN, elk met 7 stickers
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 28
€ 136,66
-€ 26,55
€ 110,11
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Mattel Polly Pocket speelset
Mattel Polly Pocket speelset
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 99,26
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Oral-B Elektrische Tandenborstel Junior, geschikt voor kinderen vanaf 6 jaar, kleur groen
Oral-B Elektrische Tandenborstel Junior, geschikt voor kinderen vanaf 6 jaar, kleur groen
€ 137,00/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 18
€ 137,00
Gratis bezorging
Verkoper: mbosmart
Productafbeelding van Twee domoren, één idee - Hier is geen enkele ronde hetzelfde
Twee domoren, één idee - Hier is geen enkele ronde hetzelfde
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 28,45
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Plastic Rummy / Okey spelset met melamine speelstenen. Plastic OKEY SET / Flash
Plastic Rummy / Okey spelset met melamine speelstenen. Plastic OKEY SET / Flash
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 29
€ 36,99
Verkoper: SEMUS-SHOP
Productafbeelding van Dr. Oetker Citroenwolk Cake Mix voor een cake, 430g
Dr. Oetker Citroenwolk Cake Mix voor een cake, 430g
€ 10,86/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 4,67
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Draagbare naaimachine, 12 steken, 2 snelheden, robuuste naaimachine, elektrische handmatige quiltmachine, borduurmachine, overlockmachine, snelle naaimachine voor huishoudelijk gebruik
Draagbare naaimachine, 12 steken, 2 snelheden, robuuste naaimachine, elektrische handmatige quiltmachine, borduurmachine, overlockmachine, snelle naaimachine voor huishoudelijk gebruik
3,9Gemiddelde beoordeling: 3,9 van 5Aantal beoordelingen: 88
€ 38,00
Gratis bezorging
Verkoper: Delgeo
Productafbeelding van ZELURXX Bladloze ventilator, stille tower ventilator, staande ventilator met afstandsbediening, 60° oscillerend, 3 ventilatorsnelheden, LED-licht, timer, energiebesparend
ZELURXX Bladloze ventilator, stille tower ventilator, staande ventilator met afstandsbediening, 60° oscillerend, 3 ventilatorsnelheden, LED-licht, timer, energiebesparend
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 96
Gebruikt
€ 49,99
Gratis bezorging
Verkoper: BBG-Onlineshop
Productafbeelding van Mobiele luchtkoeler met waterreservoir | Verdampingskoeler | Ventilator
Mobiele luchtkoeler met waterreservoir | Verdampingskoeler | Ventilator
3,3Gemiddelde beoordeling: 3,3 van 5Aantal beoordelingen: 56
€ 94,99
Verkoper: Crownseller
Productafbeelding van Gutfels Wafelijzer 5010 - Wafelijzer - roestvrij staal - 1600 Watt
Gutfels Wafelijzer 5010 - Wafelijzer - roestvrij staal - 1600 Watt
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 68
€ 114,90
-€ 13,65
€ 101,25
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van SODASTREAM Tritan-fles voor het model Fuse Duo (1 liter PET-fles, uitsluitend geschikt voor de SodaStream Duo watermachine)
SODASTREAM Tritan-fles voor het model Fuse Duo (1 liter PET-fles, uitsluitend geschikt voor de SodaStream Duo watermachine)
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 105
€ 15,99
Verkoper: esiteo
Productafbeelding van Tabu, Familie Editie
Tabu, Familie Editie
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 37,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Dr. Oetker Cacao voor het bakken, donker, met een volle en rijke smaak, 100g
Dr. Oetker Cacao voor het bakken, donker, met een volle en rijke smaak, 100g
€ 37,20/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 3,72
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Pokémon TCG: Glurak-ex Super Premium Collectie
Pokémon TCG: Glurak-ex Super Premium Collectie
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 149,00
Gratis bezorging
Verkoper: BRICKBOO
Productafbeelding van SEVERIN Broodrooster AS 9578, zwart, mat, artikelnummer 302855
SEVERIN Broodrooster AS 9578, zwart, mat, artikelnummer 302855
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 119
€ 43,59
Gratis bezorging
Verkoper: Apollo_store
Productafbeelding van Pokémon Prismatic Evolutions Elite Trainer Box SV8.5, Engelstalige versie
Pokémon Prismatic Evolutions Elite Trainer Box SV8.5, Engelstalige versie
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 230,98
-€ 14,99
€ 215,99
Verkoper: TCC-SHOP
Productafbeelding van Meteor Inlineskates 4-in-1, kinder inlineskates, rollschuizen, rollerblades, quad skates, kinder inlineskates, maat 30-33
Meteor Inlineskates 4-in-1, kinder inlineskates, rollschuizen, rollerblades, quad skates, kinder inlineskates, maat 30-33
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 83
€ 69,00
-32%
€ 46,27
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van turtle 5425038430424, Knapperige chocolade, 300 g, Cacao
turtle 5425038430424, Knapperige chocolade, 300 g, Cacao
€ 16,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 5,05
-4%
€ 4,80
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van 1 x FIFA Wereldbeker 2026 stickerzakje – 1 zakje met 7 officiële WK-stickers
1 x FIFA Wereldbeker 2026 stickerzakje – 1 zakje met 7 officiële WK-stickers
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 56
€ 2,92
Gratis bezorging
Verkoper: Heartforcards

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Houten schaakspel, 21x21 cm, in oosterse stijl, met schaakstukken
Houten schaakspel, 21x21 cm, in oosterse stijl, met schaakstukken
€ 36,99
Verkoper: RESTEQ
Productafbeelding van Spin Master 6065335 - Elegante houten schaakset voor strategische duels met dierbaren
Spin Master 6065335 - Elegante houten schaakset voor strategische duels met dierbaren
€ 17,00
Gratis bezorging
Verkoper: Babyboutik
Productafbeelding van Bingo-spel, klassiek familiespel met 75 ballen, geschikt voor feesten en groepsactiviteiten
Bingo-spel, klassiek familiespel met 75 ballen, geschikt voor feesten en groepsactiviteiten
€ 60,00
-23%
€ 46,00
Gratis bezorging5% Voucher
Verkoper: Ladenza
Productafbeelding van COSTWAY "Shut The Box" spel voor 2-4 spelers, een dobbelspel met 2 dobbelstenen en stevig grenenhout, een klapspel, geschikt voor wiskunde, educatief speelgoed, wiskundespelletjes
COSTWAY "Shut The Box" spel voor 2-4 spelers, een dobbelspel met 2 dobbelstenen en stevig grenenhout, een klapspel, geschikt voor wiskunde, educatief speelgoed, wiskundespelletjes
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 24,99
Gratis bezorging
Verkoper: FDSGmbH
Productafbeelding van COSTWAY "Shut The Box" spel voor 2-4 spelers, een dobbelspel met 2 dobbelstenen en stevig grenenhout, een klapspel, geschikt voor wiskunde, educatief speelgoed, wiskundespelletjes
COSTWAY "Shut The Box" spel voor 2-4 spelers, een dobbelspel met 2 dobbelstenen en stevig grenenhout, een klapspel, geschikt voor wiskunde, educatief speelgoed, wiskundespelletjes
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 24,99
Gratis bezorging
Verkoper: FDSGmbH
Productafbeelding van Pentago: Bordspel, familie, feest, bar, competitie, schaken, voor kinderen, klassiek, intellectuele ontwikkeling, speelgoed
Pentago: Bordspel, familie, feest, bar, competitie, schaken, voor kinderen, klassiek, intellectuele ontwikkeling, speelgoed
€ 34,99
Gratis bezorging3% vanaf 2 stuks
Verkoper: Ladenza
Productafbeelding van Magnetisch reisschaakspel, opvouwbaar magnetisch schaakbord, draagbare schaaksets, 16x16 cm, zwart
Magnetisch reisschaakspel, opvouwbaar magnetisch schaakbord, draagbare schaaksets, 16x16 cm, zwart
€ 24,00
Gratis bezorging5% Voucher
Verkoper: Ladenza
Productafbeelding van 6 cheerleading-pompons, sportieve accessoires voor feesten en dansvoorstellingen, zilver, geschikt voor evenementen en optredens
6 cheerleading-pompons, sportieve accessoires voor feesten en dansvoorstellingen, zilver, geschikt voor evenementen en optredens
€ 21,00
Gratis bezorging5% Voucher
Verkoper: Ladenza