Biokat Diamond Care Multicat, emmer, 8 liter, grijs, Duitsland

€ 11,20

€ 1,40 / 1l

Plus € 14,90 verzendkosten

Onze bestedeals
Kattenbakvulling & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Gimborn Biokat Diamond Care Classic Fresh kattenzand; 8 liter
Gimborn Biokat Diamond Care Classic Fresh kattenzand; 8 liter
€ 2,14/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 14,95
Verkoper: MV-Retail-NL
Productafbeelding van 2 x 15 liter Lyra Pet® White Cat® kattenbakvulling van bentoniet met de geur van babypoeder
2 x 15 liter Lyra Pet® White Cat® kattenbakvulling van bentoniet met de geur van babypoeder
€ 1,10/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 89
€ 32,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van Kattenbakvulling Biokats Classic fresh 3-in-1, 18 liter
Kattenbakvulling Biokats Classic fresh 3-in-1, 18 liter
€ 0,98/1kg
3,8Gemiddelde beoordeling: 3,8 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 20,95
-15%
€ 17,66
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Catsan kattenbakvulling, Catsan Hygiene Plus, 20 liter.
Catsan kattenbakvulling, Catsan Hygiene Plus, 20 liter.
€ 1,63/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 32,50
Verkoper: PartyKadoshop
Productafbeelding van Biokat's klassieke, frisse katoenbloem, 3-in-1
Biokat's klassieke, frisse katoenbloem, 3-in-1
€ 2,21/1kg
€ 22,07
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Biokat Classic 3-in-1, geurvrij - Klontvormende kattenbakvulling met 3 verschillende eigenschappen
Biokat Classic 3-in-1, geurvrij - Klontvormende kattenbakvulling met 3 verschillende eigenschappen
€ 0,00/1kg
€ 63,99
-66%
€ 21,51
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van 12 x 5 liter Lyra Pet® Lyra Power Silica Silicate kattenbakvulling
12 x 5 liter Lyra Pet® Lyra Power Silica Silicate kattenbakvulling
€ 0,98/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 249
€ 58,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van Biokat Diamond Care Classic, kattenvulling, 8 liter, grijs, gemaakt in Duitsland
Biokat Diamond Care Classic, kattenvulling, 8 liter, grijs, gemaakt in Duitsland
€ 1,60/1kg
€ 11,20
Verkoper: Barazzoni-Shop
Productafbeelding van 2 x 15 liter Lyra Pet® Lyra Power ULTRA uitstekende kattenbakvulling van bentoniet
2 x 15 liter Lyra Pet® Lyra Power ULTRA uitstekende kattenbakvulling van bentoniet
€ 1,07/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 39
€ 31,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van Biokat's Micro fresh, korrels, 14 liter, grijs, Duitsland, verpakt in een papieren zak
Biokat's Micro fresh, korrels, 14 liter, grijs, Duitsland, verpakt in een papieren zak
€ 1,32/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 17,66
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Bentoniet kattenzand, 5 liter
Bentoniet kattenzand, 5 liter
€ 1,31/1l
€ 6,89
-4%
€ 6,55
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Calitti Crystals siliconen kattenzand, lavendelgeur, 3,8 liter x 2
Calitti Crystals siliconen kattenzand, lavendelgeur, 3,8 liter x 2
€ 5,50/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 61
€ 21,99
Verkoper: The-Fast-Order
Productafbeelding van HILTON Bentoniet kattenbakvulling met lavendel, klontvormend - 5 liter
HILTON Bentoniet kattenbakvulling met lavendel, klontvormend - 5 liter
€ 4,64/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 19,97
Verkoper: IM-Trading_GmbH
Productafbeelding van Siliconen kattenbakvulling - 3,8 liter - Antibacterieel, stofvrij
Siliconen kattenbakvulling - 3,8 liter - Antibacterieel, stofvrij
€ 5,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 18,99
Verkoper: The-Fast-Order
Productafbeelding van Stollende kattenbakvulling gemaakt van plantaardige vezels, 1 zak, 8 liter, bruin, composteerbaar
Stollende kattenbakvulling gemaakt van plantaardige vezels, 1 zak, 8 liter, bruin, composteerbaar
€ 6,25/1l
€ 49,99
Gratis bezorging
Verkoper: KLKCommerce
Productafbeelding van Flamingo kattenbakvulling - klontvormende kattenbakvulling - geur van baby poeder - 12 liter (12 kg) voor 1 kat
Flamingo kattenbakvulling - klontvormende kattenbakvulling - geur van baby poeder - 12 liter (12 kg) voor 1 kat
€ 2,96/1kg
€ 35,51
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Dehner Premium kattenbakvulling, Klontvormend, 12 kg
Dehner Premium kattenbakvulling, Klontvormend, 12 kg
€ 2,61/1kg
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 31,29
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Celect kattenbakvulling - 30 liter
Celect kattenbakvulling - 30 liter
€ 3,20/1l
€ 31,95
Verkoper: PartyKadoshop
Productafbeelding van Catit Go Natural, klontvormende kattenzand, gemaakt van erwtenpellen, met lavendelgeur, 2x2,8 kg
Catit Go Natural, klontvormende kattenzand, gemaakt van erwtenpellen, met lavendelgeur, 2x2,8 kg
€ 6,75/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 37,79
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Biokat's Diamond Care Fresh Aloe Vera Geur - Kattenbakvulling - 2 x 8 l
Biokat's Diamond Care Fresh Aloe Vera Geur - Kattenbakvulling - 2 x 8 l
€ 2,31/1kg
€ 36,95
Gratis bezorging
Verkoper: MV-Retail-NL

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Beschrijving
Lengte
16 cm
Inhoud
8 l
Kleur
Grijs
EAN
4002064613475
MPN (Manufacturer Part Number)
613475
Fabrikant
Biokat's

Lengte
16 cm
Inhoud
8 l
Kleur
Grijs
EAN
4002064613475
MPN (Manufacturer Part Number)
613475
Fabrikant
Biokat's
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Grote krabplank voor katten, hoekkrabplank, krabplank voor aan de muur, wandkrabplank, katten, krabhoek, 80 cm
Grote krabplank voor katten, hoekkrabplank, krabplank voor aan de muur, wandkrabplank, katten, krabhoek, 80 cm
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 37
€ 17,84
Verkoper: Buddentown
Productafbeelding van ROTHO Bailey kattenbak met deksel, zwart
ROTHO Bailey kattenbak met deksel, zwart
€ 14,10/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 48
€ 17,77
Gratis bezorging
Verkoper: Aximax
Productafbeelding van Gimborn Biokat Diamond Care Classic Fresh kattenzand; 8 liter
Gimborn Biokat Diamond Care Classic Fresh kattenzand; 8 liter
€ 2,14/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 14,95
Verkoper: MV-Retail-NL
Productafbeelding van Feliway Classic Startpakket: Verdampfer + fles van 48 ml
Feliway Classic Startpakket: Verdampfer + fles van 48 ml
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 20
€ 62,85
-31%
€ 43,25
Gratis bezorging
Verkoper: Kauf-CR07
Productafbeelding van Style Heim dekbedovertrek, 135 x 200 cm, gestoffeerd dekbed, geschikt voor alle seizoenen, slaapdekbed, ongeveer 1377 gram, microvezel
Style Heim dekbedovertrek, 135 x 200 cm, gestoffeerd dekbed, geschikt voor alle seizoenen, slaapdekbed, ongeveer 1377 gram, microvezel
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 256
€ 31,90
Verkoper: Buymax
Productafbeelding van Ergonomische koudschuimmatras met 7 zones | 140 x 200 cm | 11 cm | Hardheid H2 & H3 | DREAMSTAR Easy Flex
Ergonomische koudschuimmatras met 7 zones | 140 x 200 cm | 11 cm | Hardheid H2 & H3 | DREAMSTAR Easy Flex
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2781
€ 74,90
Gratis bezorging
Verkoper: TBFurnitureGmbH
Productafbeelding van Nintendo Switch console - OLED model - White
Nintendo Switch console - OLED model - White
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 364
€ 422,96
Verkoper: TEC-MORE
Productafbeelding van 2 x 15 liter Lyra Pet® White Cat® kattenbakvulling van bentoniet met de geur van babypoeder
2 x 15 liter Lyra Pet® White Cat® kattenbakvulling van bentoniet met de geur van babypoeder
€ 1,10/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 89
€ 32,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van Kratzboom: Natuurlijk klim-, knuffel- en slaapvertier voor uw kat. Groot model met verwisselbare bladeren. Meerlaags, eenvoudig te monteren. Gemaakt van huisdiervriendelijke materialen, duurzaam en voorzien van een robuust, gepatenteerd ontwerp
Kratzboom: Natuurlijk klim-, knuffel- en slaapvertier voor uw kat. Groot model met verwisselbare bladeren. Meerlaags, eenvoudig te monteren. Gemaakt van huisdiervriendelijke materialen, duurzaam en voorzien van een robuust, gepatenteerd ontwerp
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 41
€ 257,01
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van COSTWAY 175 cm kraboom van hout, 6-laags kraboom voor katten, groot kattenhuis met hol en 5 matten, activiteitencentrum voor katten, klimboom, kattenmeubel, kattenhuis
COSTWAY 175 cm kraboom van hout, 6-laags kraboom voor katten, groot kattenhuis met hol en 5 matten, activiteitencentrum voor katten, klimboom, kattenmeubel, kattenhuis
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 44
€ 144,99
Gratis bezorging
Verkoper: FDSGmbH
Productafbeelding van WHISKAS Mix Favorieten in gelée - Natvoer voor katten - 40x85 gram
WHISKAS Mix Favorieten in gelée - Natvoer voor katten - 40x85 gram
€ 5,20/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 17,67
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van Sada pannen Just Perfecto JL-28, 15 cm, gietijzer, marmeren coating, geschikt voor inductie, inclusief accessoires, beige kleur
Sada pannen Just Perfecto JL-28, 15 cm, gietijzer, marmeren coating, geschikt voor inductie, inclusief accessoires, beige kleur
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 128
€ 138,68
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van 2 stuks kussens van microvezel | 40 x 80 cm | DREAMSTAR | Geschikt voor mensen met allergieën
2 stuks kussens van microvezel | 40 x 80 cm | DREAMSTAR | Geschikt voor mensen met allergieën
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 300
€ 15,90
Gratis bezorging
Verkoper: TBFurnitureGmbH
Productafbeelding van FEANDREA Krabpaal, 143 cm, 2 comfortabele uitkijkplatforms, beige
FEANDREA Krabpaal, 143 cm, 2 comfortabele uitkijkplatforms, beige
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 182
€ 95,85
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van 2 stuks kussens van microvezel | 80 x 80 cm | DREAMSTAR | Geschikt voor mensen met allergieën
2 stuks kussens van microvezel | 80 x 80 cm | DREAMSTAR | Geschikt voor mensen met allergieën
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 300
€ 22,90
Gratis bezorging
Verkoper: TBFurnitureGmbH
Productafbeelding van Torenvormige wasrek, model Mixer 3
Torenvormige wasrek, model Mixer 3
€ 33,54/1m
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 98
€ 43,60
Verkoper: BalticVaris_DE
Productafbeelding van FEANDREA Kraboom met 3 ligvlakken en een hol, met wasbare kussens, bruin
FEANDREA Kraboom met 3 ligvlakken en een hol, met wasbare kussens, bruin
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 73
€ 107,54
-€ 14,58
€ 92,96
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van INTEX 28270NP Rechthoekig framezwembad, 220x150x60 cm. Tuinzwembad, geschikt voor gezinnen
INTEX 28270NP Rechthoekig framezwembad, 220x150x60 cm. Tuinzwembad, geschikt voor gezinnen
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 67
€ 116,95
Gratis bezorging
Verkoper: OutatHome
Productafbeelding van Bestway Chemisch zuiveringsfilter, 16,5 cm, model 58071
Bestway Chemisch zuiveringsfilter, 16,5 cm, model 58071
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 45
€ 12,30
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Flieks gestoffeerd bed 140x200 cm met LED-verlichting en verstelbaar hoofdeinde, tweepersoonsbed met lattenbodem en 4 lades, bed met opbergruimte, linnen, grijs
Flieks gestoffeerd bed 140x200 cm met LED-verlichting en verstelbaar hoofdeinde, tweepersoonsbed met lattenbodem en 4 lades, bed met opbergruimte, linnen, grijs
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 148
€ 211,18
Gratis bezorging
Verkoper: Fliekshop
Productafbeelding van Schnitzer Bread Less – een broodalternatief, 350 g. Ingrediënten: water, havervlokken*, pompoenpitten*, zonnebloempitten*, quinoa*, gepofte quinoa, appelazijn*, ... Voedingswaarden: 283 kcal, 1182 kJ, 11 g vet, 15 g koolhydraten
Schnitzer Bread Less – een broodalternatief, 350 g. Ingrediënten: water, havervlokken*, pompoenpitten*, zonnebloempitten*, quinoa*, gepofte quinoa, appelazijn*, ... Voedingswaarden: 283 kcal, 1182 kJ, 11 g vet, 15 g koolhydraten
€ 11,89/1kg
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 4,27
-2%
€ 4,16
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Blumtal Knuffeldekens, zachte fleece deken - Deken voor de bank, gecertificeerd met ®, bankdeken, plaid, beddeken en woondeken. Knuffeldekens, 150x200 cm, grijs
Blumtal Knuffeldekens, zachte fleece deken - Deken voor de bank, gecertificeerd met ®, bankdeken, plaid, beddeken en woondeken. Knuffeldekens, 150x200 cm, grijs
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 43
€ 23,99
Gratis bezorging
Verkoper: Everbrent
Productafbeelding van HWK Damenlaarzen
HWK Damenlaarzen
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 125,90
-€ 10,45
€ 115,45
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Samsung Originele USB-C naar USB-C kabel - 3A - 1 meter - Zwart
Samsung Originele USB-C naar USB-C kabel - 3A - 1 meter - Zwart
€ 11,52/1m
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 366
€ 11,52
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
Productafbeelding van EDUPET 05005AA Kattenstimulerend speelgoed "Cat Love Intelligence Toy", kattencentrum, wit
EDUPET 05005AA Kattenstimulerend speelgoed "Cat Love Intelligence Toy", kattencentrum, wit
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 45,90
-7%
€ 42,57
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van HI Lichtslinger Sterren, Fee, 90 LED's
HI Lichtslinger Sterren, Fee, 90 LED's
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 46
€ 19,78
Verkoper: Mojawo
Productafbeelding van Feandrea krabpaal met kattenbakopslag, verhoogd voerbakstandaard en wasbare kussens, vintagebruin
Feandrea krabpaal met kattenbakopslag, verhoogd voerbakstandaard en wasbare kussens, vintagebruin
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 41
€ 194,48
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Set van 3 kattenvrienden voor kattenbakken, kattenbakschepjes, schepjes voor kattenzand, schep voor kattenbak – voor eenvoudige reiniging, poepschep
Set van 3 kattenvrienden voor kattenbakken, kattenbakschepjes, schepjes voor kattenzand, schep voor kattenbak – voor eenvoudige reiniging, poepschep
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 8,99
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: HAC24-GmbH
Productafbeelding van Beurer MP 41 Manicure-/pedicureset, elektrische nagelfreeser met 7 opzetstukken, helder LED-licht, nagelfreeser voor verzorgde nagels, inclusief opbergtas, nagelverzorging voor handen en voeten, wit
Beurer MP 41 Manicure-/pedicureset, elektrische nagelfreeser met 7 opzetstukken, helder LED-licht, nagelfreeser voor verzorgde nagels, inclusief opbergtas, nagelverzorging voor handen en voeten, wit
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 182
€ 49,90
Verkoper: artbook-service
Productafbeelding van UISEBRT 5-delige kaminaccessoireset, roestvrij staal. Bestaat uit: kaminbesteck met zichtbescherming, borstel, tang, kolenhaak, asbak. Klassiek design, zwart
UISEBRT 5-delige kaminaccessoireset, roestvrij staal. Bestaat uit: kaminbesteck met zichtbescherming, borstel, tang, kolenhaak, asbak. Klassiek design, zwart
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 34
€ 30,99
Gratis bezorging
Verkoper: BojiaHome

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 1 beoordeling
Beoordeeld op 19 februari 2026 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Tevreden katten
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Kattenbak | Spatel | Dak | 49 x 36 x 35 cm | Grijs/Wit
Kattenbak | Spatel | Dak | 49 x 36 x 35 cm | Grijs/Wit
€ 34,95
Gratis bezorging
Verkoper: Muntex
Productafbeelding van 5-in-1 kattenzand, afwasbaar, geurloos, met actieve kool, extreem absorberend, 4 zakken van 3,6 kg
5-in-1 kattenzand, afwasbaar, geurloos, met actieve kool, extreem absorberend, 4 zakken van 3,6 kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 117,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 7,76/1kg