Durex Play crazy cherry gel (100 ml)

€ 9,05

€ 90,50 / 1l

plus € 5,95 verzendkosten

Bij jou thuis

do 1 oktober
Onze bestedeals
Glijmiddelen & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Durex Play 2in1 massage- & glijmiddel Aloë Vera 200 ml
Durex Play 2in1 massage- & glijmiddel Aloë Vera 200 ml
€ 90,90/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 18,18
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Durex Play Kersen glijmiddel, 50 ml
Durex Play Kersen glijmiddel, 50 ml
€ 304,60/1l
€ 15,23
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Durex Play, 50 ml, Waterbasis glijmiddel, Kersen (fruit), Fles
Durex Play, 50 ml, Waterbasis glijmiddel, Kersen (fruit), Fles
€ 295,20/1l
2,3Gemiddelde beoordeling: 2,3 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 14,76
Verkoper: LBD
Productafbeelding van Durex Gel Intensief: Orgasme-gel
Durex Gel Intensief: Orgasme-gel
€ 2.030,00/1l
3,3Gemiddelde beoordeling: 3,3 van 5Aantal beoordelingen: 36
€ 27,06
-24%
€ 20,30
Verkoper: LBD
Productafbeelding van DUREX - PLAY 2-1: Massage- en stimulerende glijmiddel, 200 ml
DUREX - PLAY 2-1: Massage- en stimulerende glijmiddel, 200 ml
€ 85,20/1l
€ 17,04
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Durex Play sensitive (50 ml)
Durex Play sensitive (50 ml)
€ 110,20/1l
€ 5,66
-2%
€ 5,51
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Durex Play Sweet Aardbei - 50 ml
Durex Play Sweet Aardbei - 50 ml
€ 295,20/1l
€ 14,76
Verkoper: LBD
Productafbeelding van Durex Play Zoete Aardbei 50 ml
Durex Play Zoete Aardbei 50 ml
€ 177,20/1l
€ 16,53
-46%
€ 8,86
Verkoper: LBD
Productafbeelding van Durex Play, 200 ml, fles
Durex Play, 200 ml, fles
€ 79,65/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 15,93
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Durex Play aardbei glijmiddel, 50 ml
Durex Play aardbei glijmiddel, 50 ml
€ 286,40/1l
€ 14,32
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Durex Play Fresh glijmiddel, 50 ml
Durex Play Fresh glijmiddel, 50 ml
€ 287,40/1l
€ 14,37
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Durex, Play Feel, glijmiddel, 50 ml
Durex, Play Feel, glijmiddel, 50 ml
€ 298,20/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 14,91
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van durex 3066313 durex Jelly Gleitgel 50,0 ml
durex 3066313 durex Jelly Gleitgel 50,0 ml
€ 828,80/1l
€ 41,44
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van INTIMATELINE - LICK JELLY CHERRY (Smeermiddel) 30 ml
INTIMATELINE - LICK JELLY CHERRY (Smeermiddel) 30 ml
€ 1.536,33/1l
€ 46,09
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Durex Play Verwarmend 50 ml
Durex Play Verwarmend 50 ml
€ 379,80/1l
3,5Gemiddelde beoordeling: 3,5 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 18,99
Verkoper: The-Fast-Order
Productafbeelding van HOT Superglide, waterbasis glijmiddel, frambozenaroma, 75 ml
HOT Superglide, waterbasis glijmiddel, frambozenaroma, 75 ml
€ 188,13/1l
€ 14,11
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Pasante Sensual Aardbeien Glijmiddel Intimigel 75 ml
Pasante Sensual Aardbeien Glijmiddel Intimigel 75 ml
€ 172,27/1l
€ 12,92
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Glijmiddel Aardbei Secret Play, 60 ml
Glijmiddel Aardbei Secret Play, 60 ml
€ 240,00/1l
€ 14,40
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Glijmiddel Aardbei Secret Play, 15 ml
Glijmiddel Aardbei Secret Play, 15 ml
€ 1.342,67/1l
€ 20,14
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Yummy Cherry Mint Breeze lichaamsspray, 50 ml
Yummy Cherry Mint Breeze lichaamsspray, 50 ml
€ 291,60/1l
€ 14,58
Verkoper: somnia24

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Durex Play Crazy Cherry is een glijmiddel op waterbasis met de heerlijke zoete geur en smaak van kersen. De formule is suikervrij en vermindert vaginale droogheid en andere ongemakken in het intieme gebied. Dit glijmiddel is geschikt voor vaginaal, anaal en oraal gebruik en kan veilig worden gebruikt met condooms.

Ingrediënten: Glycerine, Aqua, Propyleenglycol, Hydroxyethylcellulose, Benzoëzuur, Aroma, Natriumsacharine, Natriumhydroxide, Eugenol



Durex Play Crazy Cherry Glijmiddel is een glijmiddel op waterbasis met…
Gewicht
133 g
Inhoud
100 ml
Ingrediënten
Glycerin, Aqua, Propylene Glycol, Hydroxyethylcellulose, Benzoic Acid, Aroma, Sodium Saccharin, Sodium Hydroxide, Eugenol
Fabrikant
Aantal stuks
1
Doelgroepen
Unisex
EAN
3059948003687
MPN (Manufacturer Part Number)
227339

Gewicht
133 g
Inhoud
100 ml
Ingrediënten
Glycerin, Aqua, Propylene Glycol, Hydroxyethylcellulose, Benzoic Acid, Aroma, Sodium Saccharin, Sodium Hydroxide, Eugenol
Fabrikant
Aantal stuks
1
Doelgroepen
Unisex
EAN
3059948003687
MPN (Manufacturer Part Number)
227339
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Durex Play 2in1 massage- & glijmiddel Aloë Vera 200 ml
Durex Play 2in1 massage- & glijmiddel Aloë Vera 200 ml
€ 90,90/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 18,18
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Durex Play Kersen glijmiddel, 50 ml
Durex Play Kersen glijmiddel, 50 ml
€ 304,60/1l
€ 15,23
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Durex Play, 50 ml, Waterbasis glijmiddel, Kersen (fruit), Fles
Durex Play, 50 ml, Waterbasis glijmiddel, Kersen (fruit), Fles
€ 295,20/1l
2,3Gemiddelde beoordeling: 2,3 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 14,76
Verkoper: LBD
Productafbeelding van Durex Play sensitive (50 ml)
Durex Play sensitive (50 ml)
€ 110,20/1l
€ 5,66
-2%
€ 5,51
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Durex Play Verwarming, 100 ml
Durex Play Verwarming, 100 ml
€ 261,90/1l
3,5Gemiddelde beoordeling: 3,5 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 26,19
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Durex Play Zoete Aardbei 50 ml
Durex Play Zoete Aardbei 50 ml
€ 215,20/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 10,76
Verkoper: LBD
Productafbeelding van ASUS TUF Gaming TUF-RTX5090-O32G-GAMING, NVIDIA GeForce RTX 5090, 32 GB GDDR7
ASUS TUF Gaming TUF-RTX5090-O32G-GAMING, NVIDIA GeForce RTX 5090, 32 GB GDDR7
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 7.754,94
Verkoper: TEC-MORE
Productafbeelding van Durex Play, 50 ml, Waterbasis glijmiddel, Aardbeismousse
Durex Play, 50 ml, Waterbasis glijmiddel, Aardbeismousse
€ 121,60/1l
2,3Gemiddelde beoordeling: 2,3 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 12,56
-51%
€ 6,08
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Dior Sauvage, voor dames, 30 ml, navulbare fles, bergamot, lavendel, peper, Ambrox
Dior Sauvage, voor dames, 30 ml, navulbare fles, bergamot, lavendel, peper, Ambrox
€ 2.502,33/1l
€ 75,07
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Durex, Play Feel, glijmiddel, 50 ml
Durex, Play Feel, glijmiddel, 50 ml
€ 298,20/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 14,91
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Sony Interactive Entertainment 1000046926, Gamepad, compatibel met Android, MAC, PC, PlayStation 5, iOS. Functies: D-pad, Home-knop, Instellingen-knop, Delen-knop. Aansluiting: Analoog/digitaal, bekabeld en draadloos. Connectiviteit: Bluetooth/USB
Sony Interactive Entertainment 1000046926, Gamepad, compatibel met Android, MAC, PC, PlayStation 5, iOS. Functies: D-pad, Home-knop, Instellingen-knop, Delen-knop. Aansluiting: Analoog/digitaal, bekabeld en draadloos. Connectiviteit: Bluetooth/USB
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 32
€ 409,00
-€ 12,27
€ 396,73
Gratis bezorging
Verkoper: NovaMBSmart
Productafbeelding van Pokemon Phantasmal Flames Booster Bundle
Pokemon Phantasmal Flames Booster Bundle
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 186,46
Verkoper: SuperDealsDE
Productafbeelding van Durex Play warmteverwarmende glijmiddel, 50 ml
Durex Play warmteverwarmende glijmiddel, 50 ml
€ 304,60/1l
€ 18,51
-17%
€ 15,23
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Philips X3053/00, Scheerapparaat met roterende scheerkop, Blauw, PowerCut scheersysteem, Vervang de scheerkop elke 2 jaar met type SH30, 2 jaar, Batterij
Philips X3053/00, Scheerapparaat met roterende scheerkop, Blauw, PowerCut scheersysteem, Vervang de scheerkop elke 2 jaar met type SH30, 2 jaar, Batterij
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 66,89
-4%
€ 63,55
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van Fujifilm instax mini Link 3 EX D, klei-wit
Fujifilm instax mini Link 3 EX D, klei-wit
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 149,18
-€ 5,92
€ 143,26
Verkoper: TisknuLevneCZ
Productafbeelding van ASUS Prime -RTX5070-O12G NVIDIA GeForce RTX 5070 12 GB GDDR7
ASUS Prime -RTX5070-O12G NVIDIA GeForce RTX 5070 12 GB GDDR7
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 1.124,67
Verkoper: TEC-MORE
Productafbeelding van Pokemon Prismatische Entwicklungen Top Trainer Box KP8.5 DE
Pokemon Prismatische Entwicklungen Top Trainer Box KP8.5 DE
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 47
€ 287,99
Verkoper: TCC-SHOP
Productafbeelding van Amazon Blink Outdoor - Netwerkbewakingscamera - Voor buitengebruik - Weerbestendig - Kleur (dag en nacht)
Amazon Blink Outdoor - Netwerkbewakingscamera - Voor buitengebruik - Weerbestendig - Kleur (dag en nacht)
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 132
€ 272,00
Gratis bezorging
Verkoper: NovaMBSmart
Productafbeelding van STARLINK Mini Kit, WLAN-router, wit/grijs
STARLINK Mini Kit, WLAN-router, wit/grijs
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 33
€ 434,90
Gratis bezorging
Verkoper: md-premium-e-commerce
Productafbeelding van Nintendo 10015920 Nintendo Switch 2 (256 GB) + Mario Kart World
Nintendo 10015920 Nintendo Switch 2 (256 GB) + Mario Kart World
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 314
€ 643,72
Verkoper: iSpace
Productafbeelding van Hot Wheels City Parkeergarage speelset, inclusief 1 speelgoedauto en accessoires
Hot Wheels City Parkeergarage speelset, inclusief 1 speelgoedauto en accessoires
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 27
€ 150,87
-€ 36,82
€ 114,05
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van DUREX - PLAY 2-1: Massage- en stimulerende glijmiddel, 200 ml
DUREX - PLAY 2-1: Massage- en stimulerende glijmiddel, 200 ml
€ 85,20/1l
€ 17,04
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Logitech MX Master 2S - Bluetooth-versie - Muis
Logitech MX Master 2S - Bluetooth-versie - Muis
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 134,27
Verkoper: MegaMobileBe
Productafbeelding van RAM Memory - CORSAIR - Vengeance RGB DDR5 - 32GB 2x16GB DIMM - 6000MT/s - Intel XMP - 1.40V - Black (CMH32GX5M2E6000C36)
RAM Memory - CORSAIR - Vengeance RGB DDR5 - 32GB 2x16GB DIMM - 6000MT/s - Intel XMP - 1.40V - Black (CMH32GX5M2E6000C36)
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 883,41
Verkoper: TEC-MORE
Productafbeelding van Braun Silk-épil 9 Flex SES 9002, epileerapparaat met 3D-technologie
Braun Silk-épil 9 Flex SES 9002, epileerapparaat met 3D-technologie
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 171
€ 366,00
Gratis bezorging
Verkoper: NovaMBSmart
Productafbeelding van Zonnebeschermingsmasker 360º Invisible Heliocare SPF 50+ (200 ml)
Zonnebeschermingsmasker 360º Invisible Heliocare SPF 50+ (200 ml)
€ 154,05/1l
€ 30,81
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Canon CanoScan LiDE 400 flatbed scanner. Black
Canon CanoScan LiDE 400 flatbed scanner. Black
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 67
€ 95,81
Verkoper: TisknuLevneCZ
Productafbeelding van Tefal OptiGrill Elite contactgrill, zwart, model GC7508
Tefal OptiGrill Elite contactgrill, zwart, model GC7508
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 26
€ 160,66
-€ 9,98
€ 150,68
Verkoper: TEC-MORE
Productafbeelding van Philips 4300 serie 4300 HX6800/35 Sonic tandenborstels met reisetui (2 stuks), Volwassenen, Sonic, Dagelijkse verzorging, Whitening, 62.000 bewegingen per minuut, Zwart, 2 minuten
Philips 4300 serie 4300 HX6800/35 Sonic tandenborstels met reisetui (2 stuks), Volwassenen, Sonic, Dagelijkse verzorging, Whitening, 62.000 bewegingen per minuut, Zwart, 2 minuten
€ 332,89/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 253,00
Gratis bezorging
Verkoper: NovaMBSmart

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Antimycotica - Schildpadden - Verzorging - Shellcreme verwijderen
Antimycotica - Schildpadden - Verzorging - Shellcreme verwijderen
€ 24,00
Gratis bezorging
Verkoper: Ladenza