Fiskars Ebert - De irrigatiesystemen kunnen tot 10 liter groen creëren

€ 29,62

€ 21,53-27%

€ 2,15 / 1l

Gratis bezorging

Bij jou thuis

di 6 – wo 7 oktober
Onze bestedeals
Gieters & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Waterkan, inhoud 5 liter, van kunststof, kleur: antraciet
Waterkan, inhoud 5 liter, van kunststof, kleur: antraciet
€ 0,76/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 3,81
Verkoper: Eoshop
Productafbeelding van Fiskars Waterreservoir/Tuinslang van 10 liter, grijs
Fiskars Waterreservoir/Tuinslang van 10 liter, grijs
€ 2,15/1l
€ 29,55
-27%
€ 21,46
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van Fiskars Ebert - De irrigatiesysteem kan 5,0 liter groen bevloeien
Fiskars Ebert - De irrigatiesysteem kan 5,0 liter groen bevloeien
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 18,79
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van Konvička KONI, oranje, 1,8 liter
Konvička KONI, oranje, 1,8 liter
€ 2,51/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 4,52
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Prosperplast gieter, 8 liter, groen, model Spring
Prosperplast gieter, 8 liter, groen, model Spring
€ 0,70/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 37
€ 5,58
Verkoper: Toolandia
Productafbeelding van Fiskars Ebert Gietkan, 10 liter, rood
Fiskars Ebert Gietkan, 10 liter, rood
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 21,53
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van Konev tuinaarde SPRING 14 liter - kleur: groen
Konev tuinaarde SPRING 14 liter - kleur: groen
€ 0,54/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 48
€ 7,62
Verkoper: Toolandia
Productafbeelding van Accessoires van Prosperplast: gieter "Spring", "Zebra", "Classico"
Accessoires van Prosperplast: gieter "Spring", "Zebra", "Classico"
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 1,16
-22%
€ 0,90
Verkoper: Toolandia
Productafbeelding van Gietkan ANTIQUA, gemaakt van kunststof, kleur: donkergroen; inhoud: 10 liter
Gietkan ANTIQUA, gemaakt van kunststof, kleur: donkergroen; inhoud: 10 liter
€ 0,99/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 9,86
Verkoper: Eoshop
Productafbeelding van Gietkan, inhoud 10 liter, van kunststof, kleur: groen
Gietkan, inhoud 10 liter, van kunststof, kleur: groen
€ 0,60/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 5,95
Verkoper: Eoshop
Productafbeelding van Konev BLOEMPOT "SPRING" met rozenmotief, kunststof, groen, 4,5 liter
Konev BLOEMPOT "SPRING" met rozenmotief, kunststof, groen, 4,5 liter
€ 1,11/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 4,98
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Esschert Design TG259, afmetingen: 155 mm, 124 mm, 231 mm, 1 stuk
Esschert Design TG259, afmetingen: 155 mm, 124 mm, 231 mm, 1 stuk
€ 11,86/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 24,70
-32%
€ 16,61
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van Waterkan 1,2 liter
Waterkan 1,2 liter
€ 14,13/1l
€ 16,96
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van Prosperplast gieter met sproeikop, groen, 5 liter. Bloemengietkan, tuingietkan
Prosperplast gieter met sproeikop, groen, 5 liter. Bloemengietkan, tuingietkan
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 6,54
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Waterkan voor het besproeien van bloemen, 1,8 liter, blauw
Waterkan voor het besproeien van bloemen, 1,8 liter, blauw
€ 1,76/1l
€ 3,17
Verkoper: Arthome
Productafbeelding van Tuinsproeier met kunststof zeef, 2,5 liter
Tuinsproeier met kunststof zeef, 2,5 liter
€ 6,99/1l
€ 17,47
15% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van Konev voor potplanten, 1 liter
Konev voor potplanten, 1 liter
€ 17,99/1l
€ 17,99
Verkoper: Netsilla
Productafbeelding van Gieter met sproeikop KKG 09,0 L Zn, voor begieten
Gieter met sproeikop KKG 09,0 L Zn, voor begieten
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 37,10
Verkoper: Toolandia
Productafbeelding van 4 Stuks Sprinklerkop voor Gieter - Kunststof Bewateringsdoppen
4 Stuks Sprinklerkop voor Gieter - Kunststof Bewateringsdoppen
€ 38,16
Gratis bezorging
Verkoper: SolidChoice
Productafbeelding van Krhla voor planten, plastic, retro groen, 2 liter
Krhla voor planten, plastic, retro groen, 2 liter
€ 2,38/1l
€ 4,75
Verkoper: EFIGlobalStoreDE

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Ebert gieter 10 liter, groen

De Ebert gieter in de kleur groen biedt een perfecte oplossing voor al uw planten. Met een inhoud van 10 liter zorgt u ervoor dat uw planten altijd voldoende water krijgen. Dit is de ideale gieter voor gebruik in uw tuin, op het balkon of in de kas.

Wat maakt deze gieter zo bijzonder? De Ebert gieter heeft een elegante uitstraling en is gemaakt van duurzaam kunststof. Hierdoor gaat de gieter jarenlang mee, ongeacht het gebruik. Dankzij de sproeikop kunt u de waterstroom eenvoudig regelen, waardoor u uw planten op een zorgvuldige manier water geeft. Deze gieter past perfect in elke tuin.

De voordelen van de Ebert gieter zijn onder andere:

  • Grote inhoud van 10 liter, ideaal voor grotere bewateringsklusjes.
  • Ergonomisch ontwerp voor comfortabel gebruik.
  • Inclusief sproeikop voor een gecontroleerde waterafgifte.
  • Gemaakt van stevig en duurzaam kunststof.
  • Makkelijk te reinigen en te onderhouden.

Met de Ebert gieter bent u verzekerd van een efficiënte en gemakkelijke manier van tuinieren. De groene kleur geeft een frisse uitstraling aan uw tuinaccessoires. Of u nu een ervaren tuinier bent of net begint met planten, deze gieter past bij uw stijl en behoeften. Het gebruik van deze gieter maakt het werken in de tuin niet alleen eenvoudiger, maar ook leuker.

Door de praktische en stijlvolle vormgeving is de Ebert gieter niet alleen functioneel, maar ook een mooie toevoeging aan uw tuin. Laat uw planten stralen en geniet van een groene en bloeiende omgeving. Met een gieter die zo prettig in gebruik is, wordt het verzorgen van uw planten een plezier.

Inhoud
10 l
Volume
10 l
Materiaal
Kunststof
Kleur
Groen
EAN
8719606031081
MPN (Manufacturer Part Number)
1004280
Fabrikant
Hermann Meyer

Inhoud
10 l
Volume
10 l
Materiaal
Kunststof
Kleur
Groen
EAN
8719606031081
MPN (Manufacturer Part Number)
1004280
Fabrikant
Hermann Meyer
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Intenso 7501520 40er Batterien Energy Ultra Mignon AA 1,5 V
Intenso 7501520 40er Batterien Energy Ultra Mignon AA 1,5 V
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 143
€ 17,76
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Prosperplast gieter, 8 liter, groen, model Spring
Prosperplast gieter, 8 liter, groen, model Spring
€ 0,70/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 37
€ 5,58
Verkoper: Toolandia
Productafbeelding van Makita DUB 185 Z accu-bladblazer 18 V Solo - zonder accu, zonder oplader
Makita DUB 185 Z accu-bladblazer 18 V Solo - zonder accu, zonder oplader
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 121
€ 76,63
Verkoper: RA-Trading
Productafbeelding van Gietkan, inhoud 10 liter, van kunststof, kleur: antraciet
Gietkan, inhoud 10 liter, van kunststof, kleur: antraciet
€ 0,60/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 5,95
Verkoper: Eoshop
Productafbeelding van Fiskars Waterreservoir/Tuinslang van 10 liter, grijs
Fiskars Waterreservoir/Tuinslang van 10 liter, grijs
€ 2,15/1l
€ 29,55
-27%
€ 21,46
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van Gietkan, inhoud 10 liter, van kunststof, kleur: groen
Gietkan, inhoud 10 liter, van kunststof, kleur: groen
€ 0,60/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 5,95
Verkoper: Eoshop
Productafbeelding van Mini-kas gemaakt van PS en PP
Mini-kas gemaakt van PS en PP
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 17,95
-31%
€ 12,25
Gratis bezorging
Verkoper: MBDeals
Productafbeelding van Compo Sana, kwaliteitsrijke potgrond voor bloemen (cultivatiegrond)
Compo Sana, kwaliteitsrijke potgrond voor bloemen (cultivatiegrond)
€ 0,99/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 101
€ 20,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van Waterkan, inhoud 5 liter, van kunststof, kleur: antraciet
Waterkan, inhoud 5 liter, van kunststof, kleur: antraciet
€ 0,76/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 3,81
Verkoper: Eoshop
Productafbeelding van Varta Industrial Pro Alkaline Batterij LR6/AA Mignon, 1,5 V (verpakking van 40 stuks)
Varta Industrial Pro Alkaline Batterij LR6/AA Mignon, 1,5 V (verpakking van 40 stuks)
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 201
€ 20,75
Gratis bezorging
Verkoper: Euroelectronics
Productafbeelding van Fiskars Ebert - De irrigatiesysteem kan 5,0 liter groen bevloeien
Fiskars Ebert - De irrigatiesysteem kan 5,0 liter groen bevloeien
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 18,79
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van Konvička KONI, oranje, 1,8 liter
Konvička KONI, oranje, 1,8 liter
€ 2,51/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 4,52
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Gietkan ANTIQUA, gemaakt van kunststof, kleur: donkergroen; inhoud: 10 liter
Gietkan ANTIQUA, gemaakt van kunststof, kleur: donkergroen; inhoud: 10 liter
€ 0,99/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 9,86
Verkoper: Eoshop
Productafbeelding van Fiskars Ebert - Waterreservoir van 5,0 liter, antracietkleurig
Fiskars Ebert - Waterreservoir van 5,0 liter, antracietkleurig
€ 26,87
-30%
€ 18,79
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van Fiskars Ebert Gietkan, 10 liter, rood
Fiskars Ebert Gietkan, 10 liter, rood
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 21,53
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van Konev BLOEMPOT "SPRING" met rozenmotief, kunststof, groen, 4,5 liter
Konev BLOEMPOT "SPRING" met rozenmotief, kunststof, groen, 4,5 liter
€ 1,11/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 4,98
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van TRESKO® flexiSchlauch - flexibele tuinslang waterslang elastisch Flexi Wonder (30 m)
TRESKO® flexiSchlauch - flexibele tuinslang waterslang elastisch Flexi Wonder (30 m)
€ 0,99/1m
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 712
€ 29,79
Gratis bezorging
Verkoper: DWD-Company
Productafbeelding van Lichtketting, warm wit, bolvormig, geschikt voor binnen, feestdecoratie, met 25 lampen + 2 reservelampen, lengte 7,7 meter
Lichtketting, warm wit, bolvormig, geschikt voor binnen, feestdecoratie, met 25 lampen + 2 reservelampen, lengte 7,7 meter
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 195
€ 26,26
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is A.
Verkoper: Easy-Home
Productafbeelding van Giekanne, 10 liter, zilverkleurig, verzinkt metaal
Giekanne, 10 liter, zilverkleurig, verzinkt metaal
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 30,06
Gratis bezorging
Verkoper: Loechel_Industriebedarf
Productafbeelding van Esschert Design TG259, afmetingen: 155 mm, 124 mm, 231 mm, 1 stuk
Esschert Design TG259, afmetingen: 155 mm, 124 mm, 231 mm, 1 stuk
€ 11,86/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 24,70
-32%
€ 16,61
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van , kachel Victoria Panama, zwart, geschikt voor langdurig branden
, kachel Victoria Panama, zwart, geschikt voor langdurig branden
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 999,00
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is A.
Klassering van A++ tot G
Verkoper: VKGLOBAL
Productafbeelding van Kastbed, dagbed Juist, horizontaal opklapbaar. Uitvoering naar keuze
Kastbed, dagbed Juist, horizontaal opklapbaar. Uitvoering naar keuze
3,2Gemiddelde beoordeling: 3,2 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 649,95
Verkoper: feldmann-wohnen
Productafbeelding van Accessoires van Prosperplast: gieter "Spring", "Zebra", "Classico"
Accessoires van Prosperplast: gieter "Spring", "Zebra", "Classico"
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 1,16
-22%
€ 0,90
Verkoper: Toolandia
Productafbeelding van Regenton, rechthoekig, SANTURO, 500 liter, antraciet, inclusief kraan
Regenton, rechthoekig, SANTURO, 500 liter, antraciet, inclusief kraan
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 40
€ 339,00
Gratis bezorging
Verkoper: mbosmart
Productafbeelding van Apple 20W USB-C Power Adapter en 2 meter Lightning-kabel
Apple 20W USB-C Power Adapter en 2 meter Lightning-kabel
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 230
€ 33,00
Verkoper: EssentialSolution
Productafbeelding van KOTARBAU® mortelbak 40 L mortelbak Zwart kunststofbak 60 x 40 x 24 cm metselaarsbak Rechthoekige bouwemmer Mortelemmer Bak Kunststof metselaarsbak Mortelbakken
KOTARBAU® mortelbak 40 L mortelbak Zwart kunststofbak 60 x 40 x 24 cm metselaarsbak Rechthoekige bouwemmer Mortelemmer Bak Kunststof metselaarsbak Mortelbakken
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 13,59
Verkoper: KOTARBAU
Productafbeelding van Konvička KONI, 4,5 liter - kleur: salie
Konvička KONI, 4,5 liter - kleur: salie
€ 1,02/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 4,57
Verkoper: Toolandia
Productafbeelding van Konev tuinaarde SPRING 14 liter - kleur: groen
Konev tuinaarde SPRING 14 liter - kleur: groen
€ 0,54/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 48
€ 7,62
Verkoper: Toolandia
Productafbeelding van GARANTIA ERGO verlengset voor verhoogd tuinbed Wood 2 panelen incl. verbinders
GARANTIA ERGO verlengset voor verhoogd tuinbed Wood 2 panelen incl. verbinders
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 64,99
Gratis bezorging
Verkoper: myToolStore
Productafbeelding van Zeepdispenser Faro, wit
Zeepdispenser Faro, wit
€ 19,73
Verkoper: ADI_Global_Store

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Relaxdays gieter, 1,3 liter, voor kamerplanten, decoratieve gieter voor droogbloemen, vintage design, metaal met poedercoating, roze
Relaxdays gieter, 1,3 liter, voor kamerplanten, decoratieve gieter voor droogbloemen, vintage design, metaal met poedercoating, roze
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 52,79
-56%
€ 22,99
Gratis bezorging
Verkoper: Relaxdays
€ 17,68/1l
Productafbeelding van Relaxdays gieter voor kamerplanten, 1 liter, kunststof, roestvrij staal, gieter voor kamerplanten, lange tuit, grijs
Relaxdays gieter voor kamerplanten, 1 liter, kunststof, roestvrij staal, gieter voor kamerplanten, lange tuit, grijs
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 14,99
Gratis bezorging
Verkoper: Relaxdays
€ 14,99/1l
Productafbeelding van Relaxdays gieter voor kamerplanten, set van 2, 1 liter, kunststof, roestvrij staal, gieter voor kamerplanten, grijs/groen
Relaxdays gieter voor kamerplanten, set van 2, 1 liter, kunststof, roestvrij staal, gieter voor kamerplanten, grijs/groen
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 17,99
Gratis bezorging
Verkoper: Relaxdays
€ 17,99/1l
Productafbeelding van Diamantfreeschijf (bekerfrees) Procraft WT150 Turbo
Diamantfreeschijf (bekerfrees) Procraft WT150 Turbo
€ 19,51
Verkoper: Procraft
Productafbeelding van Diamantfreeschijf (bekerfrees) Procraft WR125, dubbele rij
Diamantfreeschijf (bekerfrees) Procraft WR125, dubbele rij
€ 12,96
Verkoper: Procraft
Productafbeelding van Diamantzaagblad Deep Cut Procraft DC180
Diamantzaagblad Deep Cut Procraft DC180
€ 9,50
Verkoper: Procraft
Productafbeelding van Diamantzaagblad Deep Cut Procraft DC230
Diamantzaagblad Deep Cut Procraft DC230
€ 13,83
Verkoper: Procraft
Productafbeelding van Diamantzaagblad Turbo Procraft DT230
Diamantzaagblad Turbo Procraft DT230
€ 10,86
Verkoper: Procraft
Productafbeelding van Stroomkabel (3,5 mm) (15 meter), type PROCRAFT ZI-3.5/15
Stroomkabel (3,5 mm) (15 meter), type PROCRAFT ZI-3.5/15
€ 2,71
Verkoper: Procraft
Productafbeelding van Touchscreen-handschoenen, gedompeld in polyurethaan, maat L, Procraft GL-3T9
Touchscreen-handschoenen, gedompeld in polyurethaan, maat L, Procraft GL-3T9
€ 0,94
Verkoper: Procraft
Productafbeelding van Touchscreen werkhandschoenen, gedompeld in polyurethaan, maat XL, Procraft GL-3T10
Touchscreen werkhandschoenen, gedompeld in polyurethaan, maat XL, Procraft GL-3T10
€ 0,94
Verkoper: Procraft
Productafbeelding van Werkhandschoenen, gedompeld in polyurethaan, maat M, Procraft GL-WPU8
Werkhandschoenen, gedompeld in polyurethaan, maat M, Procraft GL-WPU8
€ 0,69
Verkoper: Procraft
Productafbeelding van Werkhandschoenen, gedompeld in polyurethaan, maat XL, Procraft GL-WPU10
Werkhandschoenen, gedompeld in polyurethaan, maat XL, Procraft GL-WPU10
€ 0,69
Verkoper: Procraft
Productafbeelding van Diamantzaagblad Turbo Procraft DT180
Diamantzaagblad Turbo Procraft DT180
€ 7,86
Verkoper: Procraft
Productafbeelding van Struikmaaierdraad (4 mm) (15 meter), ster vorm, merk PROCRAFT, model ZI-4/15
Struikmaaierdraad (4 mm) (15 meter), ster vorm, merk PROCRAFT, model ZI-4/15
€ 3,66
Verkoper: Procraft
Productafbeelding van Combinatie handschoenen, leer, maat XL, Procraft GL-L11
Combinatie handschoenen, leer, maat XL, Procraft GL-L11
€ 2,30
Verkoper: Procraft
Productafbeelding van Diamantzaagblad Deep Cut Procraft DC150
Diamantzaagblad Deep Cut Procraft DC150
€ 7,03
Verkoper: Procraft
Productafbeelding van Diamantzaagblad Deep Cut Procraft DC125
Diamantzaagblad Deep Cut Procraft DC125
€ 5,10
Verkoper: Procraft
Productafbeelding van Veiligheidsbril (geel) PROCRAFT
Veiligheidsbril (geel) PROCRAFT
€ 1,76
Verkoper: Procraft
Productafbeelding van Latex gedompelde werkhandschoenen, model M Procraft GL-LW8
Latex gedompelde werkhandschoenen, model M Procraft GL-LW8
€ 0,94
Verkoper: Procraft