Green Tree Aroma-olie "Chakra Lotus", 10 ml

€ 1,39

€ 1,35-2%

€ 135,00 / 1l

plus € 5,95 verzendkosten

Bij jou thuis

vr 2 oktober
Onze bestedeals
Geurolie & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Etherische olie van freesia, 7 ml, BAMER
Etherische olie van freesia, 7 ml, BAMER
€ 427,14/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 2,99
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Kräutermax Tea Tree Olie, 10 ml
Kräutermax Tea Tree Olie, 10 ml
€ 687,00/1l
€ 6,87
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Etherische olie, wierook, 10 ml
Etherische olie, wierook, 10 ml
€ 1.166,00/1l
€ 11,66
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Kräutermax Patchouli-olie, 10 ml
Kräutermax Patchouli-olie, 10 ml
€ 1.031,00/1l
€ 10,31
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Kräutermax Cederhouten olie, 10 ml
Kräutermax Cederhouten olie, 10 ml
€ 858,00/1l
€ 8,58
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Benzoë Siam 20%, biologische olie, 5 ml
Benzoë Siam 20%, biologische olie, 5 ml
€ 1.064,00/1l
€ 5,32
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van DECCARO Aroma-olie "Lotus", 10 ml (parfumeolie)
DECCARO Aroma-olie "Lotus", 10 ml (parfumeolie)
€ 299,00/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 2,99
Verkoper: ecomserv
Productafbeelding van Saunamix: etherische olie-mengsel, 10 ml
Saunamix: etherische olie-mengsel, 10 ml
€ 2.135,00/1l
€ 21,35
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Engelduft - Geurmix, 10 ml | BALDINI BY TAOASIS
Engelduft - Geurmix, 10 ml | BALDINI BY TAOASIS
€ 717,00/1l
€ 7,17
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Etherische tea tree olie, 10 ml
Etherische tea tree olie, 10 ml
€ 754,00/1l
€ 7,87
-4%
€ 7,54
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Etherische olie Chakra 3 Manipura - 10 ml
Etherische olie Chakra 3 Manipura - 10 ml
€ 3.299,00/1l
€ 32,99
Gratis bezorging
Verkoper: Glemo
Productafbeelding van Neumond Olibanum (wierook), 5 ml
Neumond Olibanum (wierook), 5 ml
€ 2.998,00/1l
€ 19,80
-24%
€ 14,99
Verkoper: artbook-service
Productafbeelding van Essentiële olie voor de aromaverdamper, rozengeur
Essentiële olie voor de aromaverdamper, rozengeur
€ 12,16
Verkoper: Arthome
Productafbeelding van Kräutermax Citroenolie, 10 ml
Kräutermax Citroenolie, 10 ml
€ 771,00/1l
€ 7,71
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van TAOASIS Tea Tree Olie, biologisch, 30 ml, etherische olie
TAOASIS Tea Tree Olie, biologisch, 30 ml, etherische olie
€ 507,67/1l
€ 15,23
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Etherische olie Mirre Venoc, 10 ml
Etherische olie Mirre Venoc, 10 ml
€ 27,95
Verkoper: Emerosa
Productafbeelding van TAOASIS Lavendel Biologisch Olie, 10 ml etherische olie
TAOASIS Lavendel Biologisch Olie, 10 ml etherische olie
€ 932,00/1l
€ 9,32
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Etherische olie, tijmolie, 1 liter
Etherische olie, tijmolie, 1 liter
€ 100,00/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 23
€ 100,00
Gratis bezorging
Verkoper: PURE_CHEMICAL
Productafbeelding van PATCHOULI DEMETER, 5 ml etherische olie
PATCHOULI DEMETER, 5 ml etherische olie
€ 1.524,00/1l
€ 7,62
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Ylang Ylang, biologische etherische olie, 5 ml
Ylang Ylang, biologische etherische olie, 5 ml
€ 1.828,00/1l
€ 9,14
Verkoper: AbisZ-Markt

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Green Tree Aroma-olie "Chakra Lotus", 10 ml
Fabrikant
Eastern Trading Agencies
Inhoud
0.01 l
EAN
8902276202794
MPN (Manufacturer Part Number)
RS597

Fabrikant
Eastern Trading Agencies
Inhoud
0.01 l
EAN
8902276202794
MPN (Manufacturer Part Number)
RS597
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Becher 1304000 Becher Duftöl Meeresfrische frisch 500,0 ml, 1 St.
Becher 1304000 Becher Duftöl Meeresfrische frisch 500,0 ml, 1 St.
€ 34,04/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 17,02
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Nippon Kodo Wierook Frankincense Herb & Earth --pakket van 12 stuks - 8 G
Nippon Kodo Wierook Frankincense Herb & Earth --pakket van 12 stuks - 8 G
€ 7.998,75/1kg
€ 70,99
-9%
€ 63,99
Gratis bezorging
Verkoper: Glemo
Productafbeelding van Febreze 3Volution geurverspreider, 4 navulflacons, geur: Aprilfris
Febreze 3Volution geurverspreider, 4 navulflacons, geur: Aprilfris
€ 179,13/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 22
€ 17,13
-16%
€ 14,33
Verkoper: TEC-MORE
Productafbeelding van BRUBAKER Set van 6 etherische oliën voor aromatherapie, 6 x 10 ml, puur natuur: Lavendel, Roos, Rozemarijn, Kamille, Citroen, Cederhout. Geurolie voor diffuser, luchtbevochtiger, massage, aromatherapie en huidverzorging
BRUBAKER Set van 6 etherische oliën voor aromatherapie, 6 x 10 ml, puur natuur: Lavendel, Roos, Rozemarijn, Kamille, Citroen, Cederhout. Geurolie voor diffuser, luchtbevochtiger, massage, aromatherapie en huidverzorging
€ 216,50/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 23
€ 12,99
Verkoper: BRUBAKER
Productafbeelding van Millefiori Milano CEDR - vulling voor diffuser, 250 ml
Millefiori Milano CEDR - vulling voor diffuser, 250 ml
€ 80,00/1l
€ 20,00
Verkoper: LBD
Productafbeelding van Verfrissende citrusgeuren – Geschenkartikel
Verfrissende citrusgeuren – Geschenkartikel
€ 928,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 20,24
-31%
€ 13,92
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van ROSE REIN BIO Bulgarije, 2%, 10 ml etherische olie
ROSE REIN BIO Bulgarije, 2%, 10 ml etherische olie
€ 250,00/1kg
€ 10,75
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Geurzakje Cashmere Kiss
Geurzakje Cashmere Kiss
€ 56,17/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 6,46
Verkoper: Arthome
Productafbeelding van Bergamotolie, etherische olie, puur natuur – 30 ml
Bergamotolie, etherische olie, puur natuur – 30 ml
€ 483,00/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 23
€ 14,49
Gratis bezorging
Verkoper: PURE_CHEMICAL
Productafbeelding van DECCARO Aroma-olie "Honing", 10 ml (parfumo-olie)
DECCARO Aroma-olie "Honing", 10 ml (parfumo-olie)
€ 299,00/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 2,99
Verkoper: ecomserv
Bestseller
Productafbeelding van Ipuro Essentials Ginger Treasure Aroma Diffuser, 100 ml
Ipuro Essentials Ginger Treasure Aroma Diffuser, 100 ml
€ 104,30/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 10,43
Verkoper: LBD
Productafbeelding van Xpel TEA TREE Tea Tree Olie, 10 ml
Xpel TEA TREE Tea Tree Olie, 10 ml
€ 323,00/1l
€ 3,23
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van LEMA - 10 ampullen rozenolie parfum, essence, 2,1 ml
LEMA - 10 ampullen rozenolie parfum, essence, 2,1 ml
€ 2.357,14/1l
3,9Gemiddelde beoordeling: 3,9 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 4,95
Verkoper: RosesOils
Productafbeelding van Etherische olie van freesia, 7 ml, BAMER
Etherische olie van freesia, 7 ml, BAMER
€ 427,14/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 2,99
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van 1.10 Set van 12 geuroliën, elk met 10 ml - 2 sets met elk 6 verschillende geuren (2x6 sets)
1.10 Set van 12 geuroliën, elk met 10 ml - 2 sets met elk 6 verschillende geuren (2x6 sets)
€ 1.695,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 16,95
Verkoper: Special-trends
Productafbeelding van Etherische olie van de Siberische den, 100% natuurlijk, voor aromatherapie, 10 ml
Etherische olie van de Siberische den, 100% natuurlijk, voor aromatherapie, 10 ml
€ 307,50/1l
€ 3,69
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Yankee Candle CLEAN Baumwolle - Vulling voor stekkergeurverspreider - geurverspreider voor in het stopcontact.
Yankee Candle CLEAN Baumwolle - Vulling voor stekkergeurverspreider - geurverspreider voor in het stopcontact.
€ 748,38/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 27,69
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Natuurlijke etherische olie - Lavendel, 10 ml
Natuurlijke etherische olie - Lavendel, 10 ml
€ 1.396,00/1l
€ 13,96
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van 3x Auto-luchtverfrisser VIP-300, luchtzuiveraar voor woning, autoluchtverfrisser, geurverfrisser voor auto, geurzakje voor auto, luchtverfrisser voor woning, accessoires voor het interieur van de auto, geur voor auto, luxe parfumverspreider, auto-accessoires
3x Auto-luchtverfrisser VIP-300, luchtzuiveraar voor woning, autoluchtverfrisser, geurverfrisser voor auto, geurzakje voor auto, luchtverfrisser voor woning, accessoires voor het interieur van de auto, geur voor auto, luxe parfumverspreider, auto-accessoires
€ 1.554,44/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 21
€ 13,99
5% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: LittleFarm
Productafbeelding van Max Benjamin Luxe Auto Geur Navulling Acqua Viva Luxury
Max Benjamin Luxe Auto Geur Navulling Acqua Viva Luxury
€ 7,99
Verkoper: GUGITA
Productafbeelding van Ruhhy 21938 Etherische oliën 15 ml, set van 10 stuks
Ruhhy 21938 Etherische oliën 15 ml, set van 10 stuks
€ 31,53/1kg
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 24,15
Verkoper: Drogisterijplus-nl
Productafbeelding van Duftöl in Glasflasche Orchidee Inhalt ca. 10ml
Duftöl in Glasflasche Orchidee Inhalt ca. 10ml
€ 295,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 2,95
Verkoper: schaefer24-shop
Productafbeelding van com-four® 10 heerlijk geurende oliën in een set - Ruimparfum met fruitgeur - Geurolie voor aroma-diffusers, luchtverfrissers, watervernevelers en luchtbevochtigers
com-four® 10 heerlijk geurende oliën in een set - Ruimparfum met fruitgeur - Geurolie voor aroma-diffusers, luchtverfrissers, watervernevelers en luchtbevochtigers
€ 1.499,00/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 14,99
Verkoper: com-four
Productafbeelding van Primavera - Citroenolie*, biologisch, 10 ml
Primavera - Citroenolie*, biologisch, 10 ml
€ 823,00/1l
€ 11,79
-30%
€ 8,23
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van BERGLAND Anti-stress formule op basis van etherische oliën (sinaasappel + limoen + patchouli + lavendel)
BERGLAND Anti-stress formule op basis van etherische oliën (sinaasappel + limoen + patchouli + lavendel)
€ 497,00/1l
€ 4,97
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Leonardo Essenza: Geurverspreider voor verschillende kamers, met geurstenen voor de Leonardo Essenza collectie
Leonardo Essenza: Geurverspreider voor verschillende kamers, met geurstenen voor de Leonardo Essenza collectie
€ 232,00/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 2,32
Verkoper: Trend-Laden_5
Productafbeelding van Ingrid Auer Engel-Aura-Essentie, Energieafscherming, 100 ml spray, beschermt tegen energieverlies veroorzaakt door andere mensen
Ingrid Auer Engel-Aura-Essentie, Energieafscherming, 100 ml spray, beschermt tegen energieverlies veroorzaakt door andere mensen
€ 319,50/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 31,95
Verkoper: shipit2you
Productafbeelding van Nohel Garden Luchtverfrisser TRUE GLOW WINTERKRUIDEN met stokjes, 60ml
Nohel Garden Luchtverfrisser TRUE GLOW WINTERKRUIDEN met stokjes, 60ml
€ 85,33/1l
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 5,12
Verkoper: Eoshop
Productafbeelding van Becher 1307000 Becher Duftöl Limette Citrus 500,0 ml, 1 St.
Becher 1307000 Becher Duftöl Limette Citrus 500,0 ml, 1 St.
€ 34,04/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 17,02
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Lavendel, fijne kwaliteit, biologisch, 10 ml
Lavendel, fijne kwaliteit, biologisch, 10 ml
€ 1.328,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 15,15
-12%
€ 13,28
Verkoper: KoopjesDrogisterij

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Byredo Black Saffron, uniseks, 100 ml, vloeiparfum, zwarte bes, peper, saffraan, framboos, orchidee, roos, tuberoos, wierook, patchouli, agarhout, leer
Byredo Black Saffron, uniseks, 100 ml, vloeiparfum, zwarte bes, peper, saffraan, framboos, orchidee, roos, tuberoos, wierook, patchouli, agarhout, leer
€ 325,38
Verkoper: PerfumTraders
€ 3.253,80/1l
Productafbeelding van Byredo Black Saffron, uniseks, 50 ml, vloeiparfum, zwarte bes, peper, saffraan, framboos, roos, orchidee, tuberoos, wierook, patchouli, leer
Byredo Black Saffron, uniseks, 50 ml, vloeiparfum, zwarte bes, peper, saffraan, framboos, roos, orchidee, tuberoos, wierook, patchouli, leer
€ 237,66
Verkoper: PerfumTraders
€ 4.753,20/1l
Productafbeelding van Molton Brown Re-Charge, geurverfrisser met zwarte peperaroma - navulling 150 ml
Molton Brown Re-Charge, geurverfrisser met zwarte peperaroma - navulling 150 ml
€ 41,99
Verkoper: PerfumTraders
€ 279,93/1l
Productafbeelding van Kerstbomen met de geur van kauwgom x2
Kerstbomen met de geur van kauwgom x2
€ 3,49
Verkoper: Lemonbite
€ 1.745,00/1l
Productafbeelding van Essentiële jasmijnolie, 7 ml, BAMER
Essentiële jasmijnolie, 7 ml, BAMER
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 2,99
Verkoper: Lemonbite
€ 427,14/1l
Productafbeelding van Etherische olie van de Siberische den, 100% natuurlijk, voor aromatherapie, 10 ml
Etherische olie van de Siberische den, 100% natuurlijk, voor aromatherapie, 10 ml
€ 3,69
Verkoper: Lemonbite
€ 307,50/1l
Productafbeelding van Swirl geurkorrels, lentebloesem, 350 gram
Swirl geurkorrels, lentebloesem, 350 gram
€ 4,99
Verkoper: Lemonbite
€ 12,47/1kg
Productafbeelding van Essentiële eucalyptusolie 7 ml, merk BAMER
Essentiële eucalyptusolie 7 ml, merk BAMER
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 2,08
Verkoper: Lemonbite
€ 297,14/1l
Productafbeelding van Etherische olie van freesia, 7 ml, BAMER
Etherische olie van freesia, 7 ml, BAMER
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 2,99
Verkoper: Lemonbite
€ 427,14/1l
Productafbeelding van BAMER | Geurluchtolie in glazen flesje, 7 ml – Geur van acacia – Ruimparfum & aromatherapie – Ideaal voor geurstrips, als toevoeging bij massages
BAMER | Geurluchtolie in glazen flesje, 7 ml – Geur van acacia – Ruimparfum & aromatherapie – Ideaal voor geurstrips, als toevoeging bij massages
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 2,99
Verkoper: Lemonbite
€ 427,14/1l
Productafbeelding van Etherische olie-geurcompositie voor aromatherapie, Bamer Musk, 7 ml
Etherische olie-geurcompositie voor aromatherapie, Bamer Musk, 7 ml
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 2,99
Verkoper: Lemonbite
€ 427,14/1l
Productafbeelding van BAMER | Geurlamp in glazen fles, 7 ml – Geur van meidoornbloesem – Ruimparfum & aromatherapie – Ideaal voor geurstrips, als toevoeging bij massages
BAMER | Geurlamp in glazen fles, 7 ml – Geur van meidoornbloesem – Ruimparfum & aromatherapie – Ideaal voor geurstrips, als toevoeging bij massages
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 2,08
Verkoper: Lemonbite
€ 297,14/1l
Productafbeelding van Etherische olie van pioenroos, 7 ml, merk BAMER
Etherische olie van pioenroos, 7 ml, merk BAMER
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 2,99
Verkoper: Lemonbite
€ 427,14/1l
Productafbeelding van Etherische rozenolie, 7 ml, BAMER
Etherische rozenolie, 7 ml, BAMER
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 2,08
Verkoper: Lemonbite
€ 297,14/1l
Productafbeelding van Essentiële pepermuntolie 7 ml, merk BAMER
Essentiële pepermuntolie 7 ml, merk BAMER
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 2,99
Verkoper: Lemonbite
€ 427,14/1l
Productafbeelding van BAMER | Geurolie in glazen flesje van 7 ml - Lavendelgeur - Geur voor de kamer en aromatherapie - Ideaal voor geurkaarsen, massageoliën
BAMER | Geurolie in glazen flesje van 7 ml - Lavendelgeur - Geur voor de kamer en aromatherapie - Ideaal voor geurkaarsen, massageoliën
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 2,99
Verkoper: Lemonbite
€ 427,14/1l
Productafbeelding van BAMER | Geurluchtolie in glazen flesje, 7 ml – Geur van opium – Ruimparfum & aromatherapie – Ideaal voor geurstrips, als toevoeging bij massages
BAMER | Geurluchtolie in glazen flesje, 7 ml – Geur van opium – Ruimparfum & aromatherapie – Ideaal voor geurstrips, als toevoeging bij massages
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 2,99
Verkoper: Lemonbite
€ 427,14/1l
Productafbeelding van Etherische sandalenolie, 7 ml, BAMER
Etherische sandalenolie, 7 ml, BAMER
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 2,99
Verkoper: Lemonbite
€ 427,14/1l
Productafbeelding van BAMER | Geurlamp in glazen fles, 7 ml – Vanillegeur – Ruimparfum & aromatherapie – Ideaal voor geurstrips, als toevoeging bij massages
BAMER | Geurlamp in glazen fles, 7 ml – Vanillegeur – Ruimparfum & aromatherapie – Ideaal voor geurstrips, als toevoeging bij massages
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 2,99
Verkoper: Lemonbite
€ 427,14/1l
Productafbeelding van BAMER | Geurolie in glazen flesje, 7 ml – Koffiegeur – Ruimparfum & aromatherapie – Ideaal voor geurstrips, als toevoeging bij massages
BAMER | Geurolie in glazen flesje, 7 ml – Koffiegeur – Ruimparfum & aromatherapie – Ideaal voor geurstrips, als toevoeging bij massages
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 2,99
Verkoper: Lemonbite
€ 427,14/1l