French's Klassieke Gele Mosterd, 850g

€ 9,88

€ 11,62 / 1l

plus € 14,90 verzendkosten

Naar huis en naar afhaalstations

di 6 – wo 7 oktober
Wees er snel bij!
Barbecuesauzen & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van REMIA Zoete Dalton Rookaroma Honingsaus, 6-pack (6 flessen van 450 ml) + 2 x usy blok
REMIA Zoete Dalton Rookaroma Honingsaus, 6-pack (6 flessen van 450 ml) + 2 x usy blok
€ 18,50/1l
€ 49,95
5% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: Kpictiah
Productafbeelding van Yildriz Heet Saus 265g – Pittige kruidenolie voor een intense smaak
Yildriz Heet Saus 265g – Pittige kruidenolie voor een intense smaak
€ 75,28/1kg
€ 19,95
5% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: Kpictiah
Productafbeelding van Yildriz Amerikaanse Barbecue Saus 265 ml – Pittige barbecuesaus voor grillplezier
Yildriz Amerikaanse Barbecue Saus 265 ml – Pittige barbecuesaus voor grillplezier
€ 75,28/1kg
€ 19,95
5% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: Kpictiah
Productafbeelding van Mississippi Barbecue Grill Sauce 'Original', 1560 ml
Mississippi Barbecue Grill Sauce 'Original', 1560 ml
€ 9,59/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 17,40
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Callowfit Curry Mango Style Sauce (300 ml)
Callowfit Curry Mango Style Sauce (300 ml)
€ 14,40/1l
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 4,43
-2%
€ 4,32
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van HEINZ 3078825003 HEINZ American Style Burgersauce 220,0 ml, 1 St.
HEINZ 3078825003 HEINZ American Style Burgersauce 220,0 ml, 1 St.
€ 41,14/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 9,05
Verkoper: somnia24
Flasche Heinz Hot Chili Sauce in roter Quetschflasche mit weißem Deckel, auf dem Etikett eine scharfe Fleischspeise und rote Chilischoten.
HEINZ 1094718002 HEINZ Hot-Chili-Sauce 220,0 ml, 1 St.
€ 106,23/1l
€ 23,37
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Chili-Sriracha saus, 455 ml - Flying Goose
Chili-Sriracha saus, 455 ml - Flying Goose
€ 46,04/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 23,99
-12%
€ 20,95
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Sanchon biologische Hollandaisesaus, 170 ml
Sanchon biologische Hollandaisesaus, 170 ml
€ 39,71/1kg
€ 6,95
Verkoper: artbook-service
Productafbeelding van Tabasco Chipotle Saus 150 ml
Tabasco Chipotle Saus 150 ml
€ 113,00/1kg
€ 16,95
Gratis bezorging
Verkoper: SureShot
Productafbeelding van Feigenmosterdsaus 120 gram - Pianetta
Feigenmosterdsaus 120 gram - Pianetta
€ 54,58/1kg
€ 7,20
-9%
€ 6,55
Verkoper: italia-genuss
Productafbeelding van TABASCO® Family Reserve 148ml
TABASCO® Family Reserve 148ml
€ 145,27/1l
€ 21,79
Gratis bezorging
Verkoper: SureShot
Productafbeelding van TABASCO® Sriracha-pepersaus, 148 ml
TABASCO® Sriracha-pepersaus, 148 ml
€ 100,00/1l
€ 14,80
Gratis bezorging
Verkoper: SureShot
Productafbeelding van Sanchon Satésaus (340 g) - Biologisch
Sanchon Satésaus (340 g) - Biologisch
€ 15,59/1l
€ 4,99
Verkoper: artbook-service
Productafbeelding van Basilicumsaus CL 950g - Fanex
Basilicumsaus CL 950g - Fanex
€ 7,99/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 8,58
-5%
€ 8,15
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Homann Salsasaus
Homann Salsasaus
€ 9,68/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 29,03
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Yakso Sriacha Mayonaise  (200 gr)
Yakso Sriacha Mayonaise (200 gr)
€ 21,49/1kg
€ 3,76
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Zoete chilisaus (259 ml)
Zoete chilisaus (259 ml)
€ 38,76/1l
€ 10,04
Verkoper: TEC-MORE
Productafbeelding van Heinz 5000157073020, 150 ml
Heinz 5000157073020, 150 ml
€ 19,27/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 3,50
-17%
€ 2,89
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Currysaus, pittigheid niveau 10 (van 10)
Currysaus, pittigheid niveau 10 (van 10)
€ 16,68/1l
€ 4,34
-3%
€ 4,17
Verkoper: AllYouNeed

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

French's Classic Yellow Mustard 850g - De originele Amerikaanse mosterdklassieker

De French's Classic Yellow Mustard 850g is de belichaming van Amerikaanse mosterd en behoort tot de absolute klassiekers op het gebied van American Food. Met zijn heldergele kleur, de romige consistentie en de milde, kruidige smaak, is deze Amerikaanse mosterd de perfecte aanvulling voor hotdogs, burgers en tal van BBQ-gerechten.

De royale fles van 850g is ideaal voor gezinnen, grillliefhebbers, de horeca of iedereen die van echte Amerikaanse mosterd houdt.


Mild, romig & typisch Amerikaans

French's Yellow Mustard overtuigt door zijn uitgebalanceerde receptuur:

  • milde, licht kruidige smaak

  • aangenaam romige consistentie

  • fijn afgestemde mosterdaroma

  • karakteristieke heldergele kleur

In tegenstelling tot scherpe Dijon-mosterd of grofkorrelige varianten, staat hier de zachte kruidigheid centraal. Hierdoor past de Classic Yellow Mustard perfect bij een breed scala aan gerechten, zonder andere smaken te overheersen.


Perfect voor hotdogs, burgers & BBQ

Deze Amerikaanse mosterd is een must-have voor:

  • klassieke Amerikaanse hotdogs

  • sappige burgers

  • sandwiches & wraps

  • BBQ- en grillgerechten

  • frietjes & snacks

  • marinades & dressings

Of het nu als topping direct uit de fles of als ingrediënt voor zelfgemaakte sauzen is, French's Classic Yellow Mustard brengt een authentieke Amerikaanse smaak in uw keuken.


Een iconisch product voor een echte Amerikaanse foodbeleving

French's staat al decennia voor hoogwaardige Amerikaanse mosterd met een herkenbare smaak. Vooral bij barbecuefeesten, sportevenementen of Amerikaanse themafeesten mag deze klassieker niet ontbreken. De grote fles van 850 gram zorgt ervoor dat er altijd voldoende mosterd is voor gasten en familie.

Wie op zoek is naar originele Amerikaanse hotdog mosterd, een veelzijdig BBQ-accessoire of een sterk product voor het Amerikaanse foodassortiment, maakt met French's Classic Yellow Mustard de perfecte keuze.

Ingrediënten: Witte wijnazijn, water, hoogwaardige MOSTERDZAAD, zout, kurkuma, paprika, kruiden, natuurlijke aroma's en knoflookpoeder.

Allergenen: Mosterd en mosterdproducten

Energie:495 kJ / 118 kcal
Vet:5,0 g
waarvan verzadigde vetzuren:0,3 g
Koolhydraten:9,3 g
waarvan suikers:5,3 g
Eiwit:5,4 g
Zout:2,4 g
Land van herkomst:VS / Verenigde Staten van Amerika
Inhoud
0.85 l
Ingrediënten
Brandewijnazijn, water, hoogwaardige mosterdzaad, zout, kurkuma, paprika, kruiden, natuurlijke aroma's en knoflookpoeder. Allergenen: Mosterd en producten op basis van mosterd
Voedingswaarde
Voedingswaarde per 100g Energie: 495 kJ / 118 kcal Vet: 5,0 g waarvan verzadigde vetzuren: 0,3 g Koolhydraten: 9,3 g waarvan suikers: 5,3 g Eiwit: 5,4 g Zout: 2,4 g Land van herkomst: VS / Verenigde Staten van Amerika
Gewicht
850 g
Levensmiddelenbedrijven
Unicat Candy - Erlochweg 2 - 64832 Babenhausen
Verkoopbenaming
Milder tafelwijn, naar Amerikaans model
Fabrikant
French´s
EAN
0041500766034
41500766034

Inhoud
0.85 l
Ingrediënten
Brandewijnazijn, water, hoogwaardige mosterdzaad, zout, kurkuma, paprika, kruiden, natuurlijke aroma's en knoflookpoeder. Allergenen: Mosterd en producten op basis van mosterd
Voedingswaarde
Voedingswaarde per 100g Energie: 495 kJ / 118 kcal Vet: 5,0 g waarvan verzadigde vetzuren: 0,3 g Koolhydraten: 9,3 g waarvan suikers: 5,3 g Eiwit: 5,4 g Zout: 2,4 g Land van herkomst: VS / Verenigde Staten van Amerika
Gewicht
850 g
Levensmiddelenbedrijven
Unicat Candy - Erlochweg 2 - 64832 Babenhausen
Verkoopbenaming
Milder tafelwijn, naar Amerikaans model
Fabrikant
French´s
EAN
0041500766034
41500766034
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Kühne 508063 Kühne Senf 250,0 ml
Kühne 508063 Kühne Senf 250,0 ml
€ 40,16/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 18
€ 10,04
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Mississippi Barbecue Grill Sauce 'Original', 1560 ml
Mississippi Barbecue Grill Sauce 'Original', 1560 ml
€ 9,59/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 17,40
Verkoper: Katomix
Flasche Heinz Hot Chili Sauce in roter Quetschflasche mit weißem Deckel, auf dem Etikett eine scharfe Fleischspeise und rote Chilischoten.
HEINZ 1094718002 HEINZ Hot-Chili-Sauce 220,0 ml, 1 St.
€ 106,23/1l
€ 23,37
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Bautzner Senf, medium pittig, fles - 1000 ml
Bautzner Senf, medium pittig, fles - 1000 ml
€ 3,70/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 21
€ 4,18
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Händlmaiers huisgemaakte mosterd, Beiers zoet, in emmer, glutenvrij, 1000g
Händlmaiers huisgemaakte mosterd, Beiers zoet, in emmer, glutenvrij, 1000g
€ 11,53/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 11,53
Verkoper: Store-Germany
Verpackungsbild Heinz American Style Barbecue Sauce rauchig würzig im Geschmack 220ml
HEINZ 1094722001 HEINZ Barbecuesauce 220,0 ml, 1 St.
€ 110,32/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 24,27
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Hela Schaschlik kruidenketchup, origineel met een pittige smaak, 10000 ml
Hela Schaschlik kruidenketchup, origineel met een pittige smaak, 10000 ml
€ 5,25/1kg
€ 52,48
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Händlmaier 704431 Händlmaier Senf 250,0 ml
Händlmaier 704431 Händlmaier Senf 250,0 ml
€ 104,53/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 23,52
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Welkomstdeals
Productafbeelding van TRESKO® Gereedschapskoffer 949-delig | gereedschapskast | gereedschapskist | gereedschapstas | gereedschapsset | gereedschaptrolley | chroom-vanadium staal (Zwart)
TRESKO® Gereedschapskoffer 949-delig | gereedschapskast | gereedschapskist | gereedschapstas | gereedschapsset | gereedschaptrolley | chroom-vanadium staal (Zwart)
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 174
€ 93,79
-5%
€ 89,10
Gratis bezorging
Verkoper: DWD-Company
Productafbeelding van Callowfit Chocolate Sauce (300 ml)
Callowfit Chocolate Sauce (300 ml)
€ 14,40/1l
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 4,43
-2%
€ 4,32
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Mautner Markhof Estragonmosterd, 12 tubes van 200 gram
Mautner Markhof Estragonmosterd, 12 tubes van 200 gram
€ 13,12/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 31,48
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van HELLMANN’S 3109800007 HELLMANN’S  430,0 ml, 1 St.
HELLMANN’S 3109800007 HELLMANN’S 430,0 ml, 1 St.
€ 21,88/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 9,41
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Chili-Sriracha saus, 455 ml - Flying Goose
Chili-Sriracha saus, 455 ml - Flying Goose
€ 46,04/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 23,99
-12%
€ 20,95
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Blender: Elektrische keukenmachine voor het hakken van voedingsmiddelen, elektrische keukenmixer van 250W met een roestvrijstalen kom van 1,5 liter - MULTIMINCER
Blender: Elektrische keukenmachine voor het hakken van voedingsmiddelen, elektrische keukenmixer van 250W met een roestvrijstalen kom van 1,5 liter - MULTIMINCER
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 453
€ 19,99
Gratis bezorging
Verkoper: Mormark
Productafbeelding van Mississippi Barbecue Grill Saus 'Original', 440 ml
Mississippi Barbecue Grill Saus 'Original', 440 ml
€ 14,53/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 7,41
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Milde Dijon mosterd, geschikt voor diverse gerechten, 210 gram
Milde Dijon mosterd, geschikt voor diverse gerechten, 210 gram
€ 17,43/1kg
€ 3,85
-4%
€ 3,66
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Hela Currywurst Saus, licht pittige kruidensaus voor curryworst, 300 ml
Hela Currywurst Saus, licht pittige kruidensaus voor curryworst, 300 ml
€ 53,80/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 16,14
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van Flying Goose Saus 455 ml, verschillende smaken - Sriracha Mayonaise
Flying Goose Saus 455 ml, verschillende smaken - Sriracha Mayonaise
€ 13,69/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 6,64
-6%
€ 6,23
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Caputo Cuoco Pizzameel 1 kg – Italiaanse Tipo 00 Pizzabloem voor Napolitaanse Pizza, 13% Eiwit, Geschikt voor Lange Rijstijd
Caputo Cuoco Pizzameel 1 kg – Italiaanse Tipo 00 Pizzabloem voor Napolitaanse Pizza, 13% Eiwit, Geschikt voor Lange Rijstijd
€ 15,44/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 27
€ 16,21
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Bestseller
Productafbeelding van Maggi® Ravioli in Tomatensauce Fertiggericht 800,0 g
Maggi® Ravioli in Tomatensauce Fertiggericht 800,0 g
€ 15,50/1kg
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 12,40
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Monin Kokosstroop, volume 1 liter
Monin Kokosstroop, volume 1 literWegwerp
€ 22.310,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 22,31
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van HEINZ 3078825003 HEINZ American Style Burgersauce 220,0 ml, 1 St.
HEINZ 3078825003 HEINZ American Style Burgersauce 220,0 ml, 1 St.
€ 41,14/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 9,05
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Dr. Oetker 130376004 Dr. Oetker Paradies Creme Vanille  60,0 g, 1 St.
Dr. Oetker 130376004 Dr. Oetker Paradies Creme Vanille 60,0 g, 1 St.
€ 136,67/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 8,20
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Kikkoman Sojasaus - 1000 ml
Kikkoman Sojasaus - 1000 ml
€ 27,99/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 27,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Mayonnaise. 80% echte ingrediënten. HELLM. 430 ml
Mayonnaise. 80% echte ingrediënten. HELLM. 430 ml
€ 17,05/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 7,33
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Samsung INR18650-35E – Li-Ion batterij, 3,7 V, 3500 mAh (18650, platte top, onbeschermd)
Samsung INR18650-35E – Li-Ion batterij, 3,7 V, 3500 mAh (18650, platte top, onbeschermd)
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 167
€ 25,00
-80%
€ 4,95
Verkoper: Akkuman
Productafbeelding van Bosch MFW45020 vleesmolen
Bosch MFW45020 vleesmolen
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 110
€ 123,08
-€ 7,19
€ 115,89
Verkoper: TEC-MORE
Productafbeelding van Hea Jbl Tws 200 Schwarz
Hea Jbl Tws 200 Schwarz
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 412
€ 35,00
Gratis bezorging
Verkoper: Trading-Shop25
Productafbeelding van TurboTronic mini-oven – EV35 – 35 l, 1600 W, hetelucht, draaispit, zwart, 2 bakplaten, compacte elektrische tafeloven, pizzaoven en campingoven
TurboTronic mini-oven – EV35 – 35 l, 1600 W, hetelucht, draaispit, zwart, 2 bakplaten, compacte elektrische tafeloven, pizzaoven en campingoven
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 261
€ 94,99
Gratis bezorging
Verkoper: RetroStore24

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van REMIA Zoete Dalton Rookaroma Honingsaus, 6-pack (6 flessen van 450 ml) + 2 x usy blok
REMIA Zoete Dalton Rookaroma Honingsaus, 6-pack (6 flessen van 450 ml) + 2 x usy blok
€ 49,95
Gratis bezorging5% vanaf 2 stuks
Verkoper: Kpictiah
€ 18,50/1l
Productafbeelding van Yildriz Amerikaanse Barbecue Saus 265 ml – Pittige barbecuesaus voor grillplezier
Yildriz Amerikaanse Barbecue Saus 265 ml – Pittige barbecuesaus voor grillplezier
€ 19,95
Gratis bezorging5% vanaf 2 stuks
Verkoper: Kpictiah
€ 75,28/1kg
Productafbeelding van Yildriz Heet Saus 265g – Pittige kruidenolie voor een intense smaak
Yildriz Heet Saus 265g – Pittige kruidenolie voor een intense smaak
€ 19,95
Gratis bezorging5% vanaf 2 stuks
Verkoper: Kpictiah
€ 75,28/1kg